Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
2012 Seattle Seahawks Opponents
Home: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Dallas Cowboys, New England Patriots, New York Jets
Away: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Chicago Bears, Detroit Lions, Carolina Panthers, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jön a GB meg az NE is. Nice. Közepes sorsolás szerintem.Duff
A hazai meccsektől nem vagyok elragadtatva, szerintem húzósak. Az idegenbeliek jónak tűnnek. Valaki viszont árulja már el, hogy miért kell most már 3 éve zsinórban Chicago-ba menni?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
csak nehogy Flynn-ből Matt Cassel 2 legyen. tol egy jó szezont/meccset és mindenki a lábai előtt hever egy zsíros szerződéssel.petey
Szerintem egy próbát megér TJAXnél jobb lesz !
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
csak nehogy Flynn-ből Matt Cassel 2 legyen. tol egy jó szezont/meccset és mindenki a lábai előtt hever egy zsíros szerződéssel.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
2012 Seattle Seahawks Opponents
Home: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Dallas Cowboys, New England Patriots, New York Jets
Away: Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, St. Louis Rams, Chicago Bears, Detroit Lions, Carolina Panthers, Buffalo Bills, Miami Dolphins

Jön a GB meg az NE is. Nice. Közepes sorsolás szerintem.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Flynn nem volna hülyeség, legalább már szagolt egy kis puskaport.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
flynn?a.kacsa
Most hagyjuk a tegnapi teljesítményét, akkor is !!!
John Schneider a Packersnél volt director of football operations. Több alkalommal megtudhattuk, hogy remek kapcsolatot ápol Ted Thompsonnal , és személyesen Flynnel is!
Ha nem backup pozit ajánlunk (ne már!!!), akkor Schneidernek ciki lenne, ha nem nálunk kötne ki!!!!
2 meccse láthatjuk ismét, hogy tőlünk valójában egy jó QB hiányzik ahhoz, hogy 2 számmal jobb csapat legyünk. Bármennyire is utálom Bevellt, a rendszere nagyon korszerű, és közel áll a Packerséhez. Flynnek nem jelentene sokkot!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
flynn?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ha jól nézem a 11. pick a mienk a drafton.Duff
vagy 12
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
ha jól nézem a 11. pick a mienk a drafton.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Érdekes, mert a Vikesnál azért elég sok TE játékot láttunk! 😐 :/
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
egyik TE sem szerzett td-t a szezon során. értem én, h nem szeressük a TE playeket, de gyakorlatilag TE nélkül játszunk. erre meg felesleges egy Miller-Carlson duó. szerintem ennek jövőre változnia kéne.Duff
Igazad van, főleg azután, hogy Rice és Williams is kiszállt a játékból, kínálta magát a TE variáció. Ehhez képest rábíztuk a dolgot egy újoncra (Baldwin, aki egyébként az év pozitív meglepetése nálam), meg Obira, aki egy tisztességes backup, semmi több. A Cardinals ellen sajnos a legfontosabb pillanatokban dadogott a keze. Butler meg későn került be a vérkeringésbe, így aztán T-Jax számára megoldás lehetett volna a TE-ek keresése. Ha jól emlékszem Morrah ejtett el labdát, Miller meg nem emlékszem, hogy kapott volna. Szóval kell egy QB, de gyorsan! A Lockette TD-től eltekintve T-Jax-nek nem volt komoly, bevállalós dobása. Egy gyakorlatilag tét nélküli meccsen. Ez mindent elmond.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
egyik TE sem szerzett td-t a szezon során. értem én, h nem szeressük a TE playeket, de gyakorlatilag TE nélkül játszunk. erre meg felesleges egy Miller-Carlson duó. szerintem ennek jövőre változnia kéne.Duff
Én utálom Bevell egész filozófiáját, ahogy van! Kéne egy QB!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
egyik TE sem szerzett td-t a szezon során. értem én, h nem szeressük a TE playeket, de gyakorlatilag TE nélkül játszunk. erre meg felesleges egy Miller-Carlson duó. szerintem ennek jövőre változnia kéne.
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
B.U.É.K!

Hát borzasztóak a vörös zónában!Helmut Zimmer
playhívás. ennyi. ezt majd magyarázd meg Helm pls.petey
Ok!Helmut Zimmer
Ha nem a frisco-ról lenne szó, csak ennyit írnánk:
Eltelt két év, tehát megint lesz NFCW-es SB résztvevő...

...de mivel igen, mindenki látja, hogy csupán idén - bármennyire is akartátok - egyszerűen csak nem jött ki a szokásos lépés.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom volt-e már, de 1:12 😀
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BenpdrpipZ0#!
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Minden Fórumozónak Boldog Új Évet Kívánok! Go Seahawks, Go Huskies!

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
mit szóltok a $10K bírsághoz? http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/31/A_10000_dollaros_cipo/

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Bár még van egy nap, de szeretnék minden Seahawks szurkolónak (és természetesen mindenki másnak is) Sportsikerekben Gazdag Nagyon Boldog Új Évet kívánni! 😀

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
de ez a dolog sajnos még ma is elsősorban a divatcsapatokról szól. Mi meg hálistennek nem vagyunk azok! 😀garrett27
Az egyik legszebb mondat amit eddig ebben a topicban olvastam :rolleyes: 😀
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha jól emlékszem, akkor a 4. legtöbb sack T-Jax-é. Vagyis megint az O falba fogunk húzni. A Def idén kezdett összeállni, ha egyenletes a fejlődésük, akkor jövőre minden meccs fájni fog az ellen offense-nek, mint ahogy a Giants-es kollégák mondták. Szerintem a CB kérdés megoldódni látszik, Sherman-Thurmond-meg az az idióta hullámvasút kezelőből lett corner Browner közösen rá tud készülni rendesen a szezonra, akkor nem lesz gond. Ja és Truf maradjon, jól jön a tapasztalata.
A QB kérdés azon fog múlni, hogy le tudunk-e nyúlni valami jó kis aktív backupot, pl: Flynn (Brees-t már úgyis betonozzák New Orleans-ban a rekordja után), mert a jelenleg várományos draft pozícióból csak nagy mázlival lehet jót találni.
Viszont egy passrusher kellene még, meg a szokásos vesszőparipám: egy vaddisznó RB Lynch mögé (Lynch megtartása alapkérdés!).garrett27
azért azt se felejtsük el, hogy a fal fele a szezon vége felé sorban esett ki. Nem feltétlen van szükség falemberre, Mofitt és Carpenter hihetetlen erős jobboldal lesz majd, csak nekik is össze kell még állniuk úgy mint a defense-nek. Carpenter sokkal többre képes. Okungról nem tudom mit mondjak, ő stagnál, de sztem ha a fal rendesen fog dolgozni akkor neki is több önbizalma lesz baloldalt. QB need...davekid
Én sem az O falba húznék, csak egy megérzés, hogy ők oda fognak, látva, hogy megfogyatkozott idén is a kezdő.
Thomas pro bowl-jának viszont örülök. Mikor mondták nekem, hogy Curry és Thomas mezt tudnak fehérben szerezni, akkor nem sokat gondolkoztam, a 29 a nyerő. A srác nagyon megérdemli. Szerintem más is, pl: Bryant, de ez a dolog sajnos még ma is elsősorban a divatcsapatokról szól. Mi meg hálistennek nem vagyunk azok! 😀

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Igen, mind a kettő magas és fizikális corner, pont olyan amilyet Carroll elképzelt (ezért érkezett Maxwell is csak ő nem tudta felvenni a ritmust ilyen gyorsan, mint Sherman). Ráadásul ballhawknak ott van még Thomas is. Egy kis D-Line támogatással ez egy nagyon durva kis védelem tud lenni a passzok ellen.
Ezért kellett volna egy teljes offseason Brownernek (is) hogy finomítsanak rajta, ezért csúszott a teljesítménye és ezért voltak buta hibái szezon elején.

(nálunk ugyan ez van Patrick Petersonnal rengeteg zászló a fizikális játék miatt, de ezen lehet csiszolni egy kicsit jövő tavasztól)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
A Browner dolog megalol! A többiek viszont megérdemlik!Sebii
azé annyira nem. jo volt ő. én megkedveltem szezon közepétől.braxa88
jó volt, csak még mindig sok a büntetés. Egyébként szépen fejlődött a szezon során.Fucu
+1 Fucunak igaza van!

Az óriási balekolások és nagy játékok hullámvasútazásából az utolsó pár meccsre inkább a nagy játékok maradtak.
Sherman, és Browner játéka unikum számba megy, kevesen merik ezt a típusú fizikális játékot felvállalni.

Nem akarom nagyon messziről kezdeni, ha nem érdekel, ugord ezt a részt!
A játékosok fizikai, és atlétikai fejlődésük során számos posztot töltenek be. Mire valaki eljut az egyetemre már legalább 5-7 poszton játszott különböző szervezett formában (tehát suli csapatban) Corner az egyik olyan skill poszt amire viszonylag hamar ráállnak a játékosok, és onnan már sok variálás nincs, még lehet valaki FS, SS, de Corner posztról már nem nagyon mennek másfelé a játékosok. Olyan van, hogy WR felé orientálódó fizikális játékosból végül Corner lesz. Fordítottja viszonylag ritka!
Cornerek tehát hosszú tanuló fázist járnak be, s az utolsó éveiket az egyetemen a játékok finomításával töltik.
Mint minden poziban, itt is vannak ideális paraméterek, skillek. A mai proto jellemzően 5'11-6' láb magas, 195-205 font tömeg, laza izületek, és csípő, hosszú karok, és az elképesztő ballskilleken túl, rettenetes burst, és closing speed, stb, stb...
Ezekkel az adottságokkal a Cornerek jelentős része labda ellen játszik. Tudnak ők ember ellen is, de annyira fizikálisak lettek az elkapók az utóbbi években, hogy különböző coverage technikák alkalmazásával a feladatok specializálódnak, s a tradicionális ember elleni játékot (nem a jam természetesen, de nagyon sok corner már azt is kerüli, mert ott el is szúrhatja az egészet)a zárásnál általában a Satetyk, esetleg az LB-k csinálják meg! Hozzáteszem, rendszere válogatja, de pl 4-3 Cover 2 playbooknál ez a jellemző!

Browner, és Sherman azért nagyon nem prototípusok. Borzasztóan laza mind a két srác, elképesztően atletikusak, de másképpen fordulnak, más induló pozíciót kell felvenniük.
Ráadásul Sherman nem corner eredendően, hanem a pult másik oldaláról jött. Mind a kettejüknek nagyon sokat kellett fejlődniük, és, és ,és nagyon jó úton járnak! Azért egyediek, mert mind a ketten képesek ember elleni játékra. Borzasztóan nehéz ember ellen játszani, rettenetesen sokat kell gyakorolni, főleg a záró ütemet, amikor már érinti a labdát a célpont, de még nem birtokolja, és abban az ütemben megütni! Hihetetlen munka van az egész DB sorban! Az utóbbi hónapokban inkább az előnyeit látjuk annak, hogy nagyok és erősek. Browner amúgy szerintem ügyesebben játszik labda ellen, Shermant viszont rettenetesen nehéz levakarni. (sok ám ott még a kézfogó, amit nem sárgáznak a zebrák, de általában azért, mert a WR ek is benne vannak, de változtatni finomítani kell, mert fognak repülni a zászlók)

üdv
H
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Browner dolog megalol! A többiek viszont megérdemlik!Sebii
azé annyira nem. jo volt ő. én megkedveltem szezon közepétől.braxa88
jó volt, csak még mindig sok a büntetés. Egyébként szépen fejlődött a szezon során.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Ha jól emlékszem, akkor a 4. legtöbb sack T-Jax-é. Vagyis megint az O falba fogunk húzni. A Def idén kezdett összeállni, ha egyenletes a fejlődésük, akkor jövőre minden meccs fájni fog az ellen offense-nek, mint ahogy a Giants-es kollégák mondták. Szerintem a CB kérdés megoldódni látszik, Sherman-Thurmond-meg az az idióta hullámvasút kezelőből lett corner Browner közösen rá tud készülni rendesen a szezonra, akkor nem lesz gond. Ja és Truf maradjon, jól jön a tapasztalata.
A QB kérdés azon fog múlni, hogy le tudunk-e nyúlni valami jó kis aktív backupot, pl: Flynn (Brees-t már úgyis betonozzák New Orleans-ban a rekordja után), mert a jelenleg várományos draft pozícióból csak nagy mázlival lehet jót találni.
Viszont egy passrusher kellene még, meg a szokásos vesszőparipám: egy vaddisznó RB Lynch mögé (Lynch megtartása alapkérdés!).garrett27
azért azt se felejtsük el, hogy a fal fele a szezon vége felé sorban esett ki. Nem feltétlen van szükség falemberre, Mofitt és Carpenter hihetetlen erős jobboldal lesz majd, csak nekik is össze kell még állniuk úgy mint a defense-nek. Carpenter sokkal többre képes. Okungról nem tudom mit mondjak, ő stagnál, de sztem ha a fal rendesen fog dolgozni akkor neki is több önbizalma lesz baloldalt. QB need...

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A Browner dolog megalol! A többiek viszont megérdemlik!Sebii
azé annyira nem. jo volt ő. én megkedveltem szezon közepétől.
lynch 5.helye a vicc. robinsonnak örülök té nleg jó volt, az más kérdés h frisco elleni zakoban benne volt... ugy szépen elkurt egy 3rd&goal szitut.
én még ungert hiányolom.