NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egyébként egyetértek veled. nem jelenti azt, hogy nem ér meg egy próbát. Mondjuk nekem szimpatikus volt Davis amikor láttam játszani.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mert meguntam... 😕 😊 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Miért törölted a hozzászólást Helmut? pont most akartam válaszolni rá



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
49ersnél volt aztán idén edzőtábor után kivágták.
Erős kar, egész pontos is, de ugye csak előszezonban láthattuk. Nem ő fogja megváltani a világot Seattle-benFucu
Hmm sejtettem. Néztem nflen de még adatlapja sincs a lelkemnek. 😐 Csárlihoz/Losmanhez képest?Hanni
semmi esetre sem fejlődés. Csak dobálgatni jött az edzőtábor végéig



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
apropó podcastek, rich eisen beszélget jó sokat matthew-al. érdemes meghallgatni
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 236 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
49ersnél volt aztán idén edzőtábor után kivágták.
Erős kar, egész pontos is, de ugye csak előszezonban láthattuk. Nem ő fogja megváltani a világot Seattle-benFucu
Hmm sejtettem. Néztem nflen de még adatlapja sincs a lelkemnek. 😐 Csárlihoz/Losmanhez képest?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
49ersnél volt aztán idén edzőtábor után kivágták.
Erős kar, egész pontos is, de ugye csak előszezonban láthattuk. Nem ő fogja megváltani a világot Seattle-ben



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 236 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nate Davis headed to Seahawks

According to CSN Bay Area, Davis, 23, will sign a future contract with the Seahawks. The signing will mark the end of a two-year career in San Francisco during which Davis was inactive for 16 games as a rookie and spent this past season on the practice squad.

kell még valaki? csak szóljatok 😛petey
Én szeretnék róla többet tudni. Valaki?
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na lehet hallgatni, hogy most mit nyomnak az urak a csapatrol!
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1970

Csunyan osszefoglalva: nem a Seahawks gyozott, hanem a Saints vesztette el. Amugy meg a Bears tuti nyer. Kedvencem: "Azert azt ne felejtsuk el, hogy a Seahawks nyert ebben az evben itt a Soldier Fielden. Kicsi eselyt latok arra, hogy ez a Seahawks ketszer megverje ezt a Bearst." Tudomanyos magyarazat. Nem is vartam mast. 😀endorphyn
Váo kemény matchup lesz,2 csapat ami nem nyer csak veszítenek ellene,üdv a klubban,mi ezt kaptuk egész évben...jó lesz ez😊anfernee
Akkor jo, mert most mar tuti, hogy igazuk lesz. Igy vagy ugy 😊endorphyn
Nfl.com-on olyan "szakértők" vannak,hogy átértékeled az életedet egy-egy írásuk után. Akkor egy 10milliós ország kicsiny fansite-jától mit vársz ? 😉
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szerintem sem érdemes a magyar kommentátorok, szakértők, megszólalók véleményén megsértődni. El kell fogadni, hogy ma azok népszerűsítik ezt a sportot, akik rajongók, és ehhez hozzátartozik, hogy van kedvenc - sőt - esetenként utált csapatuk is. Így elemzéseikbe időről-időre becsúszik a szubjektivitás. Ezen azért nem érdemes bosszankodni, mert csak a szőlő savanyú 😀mr nemo
ez a különbség MÉG a magyar és amerikai elemzők között sztem. ennyivel előrébb haladottak hogy ott a carolinaról is jót mondanak, hiába szar úgy ahogy van. de ebben mayock a legnagyobb aki a drafton az utolsó picket is úgy kezeli mintha 1/1-es lenne 😀 biztos fejlődni fognak a srácok, de becsülendő h csinálják ezt is meg az egész honlapot
de a legrosszabb számomra az volt h az egész podcastben h csak a bearsről volt szó.
sztem pepsi meg lesz fogva, inkább tommie harristől meg israel gyermekétől félek a line-ban. mondjuk urlacher lynch ütközetek se lesznek pitik 😀a.kacsa
Arra alapozhattok, hogy a Bears Oline-ja finoman szólva sem tartozik az elit kategóriába. És Cutler nagyon tud szenvedni, ha kergetik. Ha Forte-t egy közepes teljesítményen tudjátok tartani, és Cutler-t is folyamatosan nyomás alatt tudjátok tartani jó esélyetek van a meccs behúzására. ST mind a két helyen jó, két állat nagyon visszahordóval, úgyhogy szerintem nem az fog dönteni. Reméljük Sanyi szomorú lesz a meccs után. Hawthorne pedig eddig mindig tudta pótolni Tatupu-t.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Szerintem sem érdemes a magyar kommentátorok, szakértők, megszólalók véleményén megsértődni. El kell fogadni, hogy ma azok népszerűsítik ezt a sportot, akik rajongók, és ehhez hozzátartozik, hogy van kedvenc - sőt - esetenként utált csapatuk is. Így elemzéseikbe időről-időre becsúszik a szubjektivitás. Ezen azért nem érdemes bosszankodni, mert csak a szőlő savanyú 😀mr nemo
ez a különbség MÉG a magyar és amerikai elemzők között sztem. ennyivel előrébb haladottak hogy ott a carolinaról is jót mondanak, hiába szar úgy ahogy van. de ebben mayock a legnagyobb aki a drafton az utolsó picket is úgy kezeli mintha 1/1-es lenne 😀 biztos fejlődni fognak a srácok, de becsülendő h csinálják ezt is meg az egész honlapot
de a legrosszabb számomra az volt h az egész podcastben h csak a bearsről volt szó.
sztem pepsi meg lesz fogva, inkább tommie harristől meg israel gyermekétől félek a line-ban. mondjuk urlacher lynch ütközetek se lesznek pitik 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem sem érdemes a magyar kommentátorok, szakértők, megszólalók véleményén megsértődni. El kell fogadni, hogy ma azok népszerűsítik ezt a sportot, akik rajongók, és ehhez hozzátartozik, hogy van kedvenc - sőt - esetenként utált csapatuk is. Így elemzéseikbe időről-időre becsúszik a szubjektivitás. Ezen azért nem érdemes bosszankodni, mert csak a szőlő savanyú 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na lehet hallgatni, hogy most mit nyomnak az urak a csapatrol!
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1970

Csunyan osszefoglalva: nem a Seahawks gyozott, hanem a Saints vesztette el. Amugy meg a Bears tuti nyer. Kedvencem: "Azert azt ne felejtsuk el, hogy a Seahawks nyert ebben az evben itt a Soldier Fielden. Kicsi eselyt latok arra, hogy ez a Seahawks ketszer megverje ezt a Bearst." Tudomanyos magyarazat. Nem is vartam mast. 😀endorphyn
Váo kemény matchup lesz,2 csapat ami nem nyer csak veszítenek ellene,üdv a klubban,mi ezt kaptuk egész évben...jó lesz ez😊anfernee
Akkor jo, mert most mar tuti, hogy igazuk lesz. Igy vagy ugy 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na lehet hallgatni, hogy most mit nyomnak az urak a csapatrol!
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1970

Csunyan osszefoglalva: nem a Seahawks gyozott, hanem a Saints vesztette el. Amugy meg a Bears tuti nyer. Kedvencem: "Azert azt ne felejtsuk el, hogy a Seahawks nyert ebben az evben itt a Soldier Fielden. Kicsi eselyt latok arra, hogy ez a Seahawks ketszer megverje ezt a Bearst." Tudomanyos magyarazat. Nem is vartam mast. 😀endorphyn
Remélem, hogy jövő héten is ugyanígy fognak polemizálni rólunk a Falcons/Packers döntő előtt... 😀Sonics
Na igen, az ilyenekre igy lehet jo valaszt adni. De ha visszaemlekszem, anno SB kornyeken is ez ment. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na lehet hallgatni, hogy most mit nyomnak az urak a csapatrol!
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1970

Csunyan osszefoglalva: nem a Seahawks gyozott, hanem a Saints vesztette el. Amugy meg a Bears tuti nyer. Kedvencem: "Azert azt ne felejtsuk el, hogy a Seahawks nyert ebben az evben itt a Soldier Fielden. Kicsi eselyt latok arra, hogy ez a Seahawks ketszer megverje ezt a Bearst." Tudomanyos magyarazat. Nem is vartam mast. 😀endorphyn
Jó! Újabb gyöngyszem😊
Kb az első hármat hallgattam meg. Tisztelendő, mert megcsinálják a srácok, sokaknak örömet szereznek vele. és mindenki felvállalja a véleményét, de a helyén kell kezelni. (Bár, ha valakinek, akkor szerintem ez Neked nem jelent problémát 😊 )

Szerintem jó meccs lesz. 2. po meccse ennek a társulatnak, felbecsülhetetlen tapasztalat, és kohézió egyéni fejlődés szempontjából sem mellékes az együtt töltött idő!Helmut Zimmer
Igen tisztelendo es a helyen valo kezelessel sincs gond. Szerencsere mar nem huzom fel magam minden ilyen cuccon. 😊
Reszemrol abban bizok, hogy ha esetleg vesztunk is, a gyozelmet nem adjuk konnyen a medveknek es szep meccs lesz. Valojaban meg gyozelemben. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Na lehet hallgatni, hogy most mit nyomnak az urak a csapatrol!
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1970

Csunyan osszefoglalva: nem a Seahawks gyozott, hanem a Saints vesztette el. Amugy meg a Bears tuti nyer. Kedvencem: "Azert azt ne felejtsuk el, hogy a Seahawks nyert ebben az evben itt a Soldier Fielden. Kicsi eselyt latok arra, hogy ez a Seahawks ketszer megverje ezt a Bearst." Tudomanyos magyarazat. Nem is vartam mast. 😀endorphyn
Remélem, hogy jövő héten is ugyanígy fognak polemizálni rólunk a Falcons/Packers döntő előtt... 😀

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nate Davis headed to Seahawks

According to CSN Bay Area, Davis, 23, will sign a future contract with the Seahawks. The signing will mark the end of a two-year career in San Francisco during which Davis was inactive for 16 games as a rookie and spent this past season on the practice squad.

kell még valaki? csak szóljatok 😛petey
Felmérve a várható draft pozíciónkat, nem lep meg a dolog, bár fogalmam sincs mit fut a gyerek százon. Abban bízok, hogy a jó PO szereplés hozhat néhány ütősebb szabad ügynököt is, meg hogy Carroll hozza a draft formáját, és lehalászunk esetleg valami csiszolatlan gyémántot. Mert igény az van bőven!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na lehet hallgatni, hogy most mit nyomnak az urak a csapatrol!
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1970

Csunyan osszefoglalva: nem a Seahawks gyozott, hanem a Saints vesztette el. Amugy meg a Bears tuti nyer. Kedvencem: "Azert azt ne felejtsuk el, hogy a Seahawks nyert ebben az evben itt a Soldier Fielden. Kicsi eselyt latok arra, hogy ez a Seahawks ketszer megverje ezt a Bearst." Tudomanyos magyarazat. Nem is vartam mast. 😀endorphyn
Jó! Újabb gyöngyszem😊
Kb az első hármat hallgattam meg. Tisztelendő, mert megcsinálják a srácok, sokaknak örömet szereznek vele. és mindenki felvállalja a véleményét, de a helyén kell kezelni. (Bár, ha valakinek, akkor szerintem ez Neked nem jelent problémát 😊 )

Szerintem jó meccs lesz. 2. po meccse ennek a társulatnak, felbecsülhetetlen tapasztalat, és kohézió egyéni fejlődés szempontjából sem mellékes az együtt töltött idő!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
Nate Davis headed to Seahawks

According to CSN Bay Area, Davis, 23, will sign a future contract with the Seahawks. The signing will mark the end of a two-year career in San Francisco during which Davis was inactive for 16 games as a rookie and spent this past season on the practice squad.

kell még valaki? csak szóljatok 😛

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Na lehet hallgatni, hogy most mit nyomnak az urak a csapatrol!
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1970

Csunyan osszefoglalva: nem a Seahawks gyozott, hanem a Saints vesztette el. Amugy meg a Bears tuti nyer. Kedvencem: "Azert azt ne felejtsuk el, hogy a Seahawks nyert ebben az evben itt a Soldier Fielden. Kicsi eselyt latok arra, hogy ez a Seahawks ketszer megverje ezt a Bearst." Tudomanyos magyarazat. Nem is vartam mast. 😀endorphyn
Váo kemény matchup lesz,2 csapat ami nem nyer csak veszítenek ellene,üdv a klubban,mi ezt kaptuk egész évben...jó lesz ez😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na lehet hallgatni, hogy most mit nyomnak az urak a csapatrol!
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1970

Csunyan osszefoglalva: nem a Seahawks gyozott, hanem a Saints vesztette el. Amugy meg a Bears tuti nyer. Kedvencem: "Azert azt ne felejtsuk el, hogy a Seahawks nyert ebben az evben itt a Soldier Fielden. Kicsi eselyt latok arra, hogy ez a Seahawks ketszer megverje ezt a Bearst." Tudomanyos magyarazat. Nem is vartam mast. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://www.youtube.com/watch?v=kIKUs-YSx7k&feature=player_embedded

vidám lehetett a tömegben tartózkodni 😊shawnka
Oooriasi, a jo oreg Charlie Mac megint jol videozott 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
"Ooooohhh f*ckin orgasmiiiiic" :cool: 😂

De ettől a csókától még mindig a Chargers elleni "I smeelll bloooooood" a kedvencem 😀Hanni
Mondtam, ha nyerünk lottón megyünk megyünk meccsre és autót bérelünk és o-zone fog belőle bömbölni 😀nDRo
http://www.youtube.com/watch?v=iTiWSkGuNZApetey
Jaja szép álom amúgy 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
"Ooooohhh f*ckin orgasmiiiiic" :cool: 😂

De ettől a csókától még mindig a Chargers elleni "I smeelll bloooooood" a kedvencem 😀Hanni
Mondtam, ha nyerünk lottón megyünk megyünk meccsre és autót bérelünk és o-zone fog belőle bömbölni 😀nDRo
http://www.youtube.com/watch?v=iTiWSkGuNZA

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 236 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondtam, ha nyerünk lottón megyünk megyünk meccsre és autót bérelünk és o-zone fog belőle bömbölni 😀nDRo
Beteg ember 😀