Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 2 éve
Szerintem pont ez volt a lenyege annak amit irtam h nincs realitas, Adams ugyanaz volt a Jets be mint most itt Witherspoon ha megnezed a jatekat akkor egyaltalan nem volt bust ez ugyanaz mint azt gondolni h Wilson sikeres lesz a Broncosba senki se hibaztathato h nem jott ossze mert a multbeli pelda es jateka alapjan ez volt az elvarhato a szerzodese mas teszta azzal nem ertek egyet!Részben egyetértek veled, főleg a def és off staff változásban, mert rossz volt nézni, hogy erőltetik a passz játékot a jól működő futás helyet.Nem szeretnek megbantani senkit senki ellen nem szol a mondandom csak ide akarom irni a gondolataim a nagy csalodottsag kozepette kerlek ezt tartsatok szem elott mindenki velemenyet tisztelem aki ide ir (kiveve aki mar le lett tiltva 😂😂)Ugyan igy gondolom en is. Csak nezzuk meg pl a Texans-t. AFC 4. hely, playoff, fele ilyen jo allomannyal. Nalunk kurva nagy tehetsegek vannak mind2 oldalon, es sajnos ez a 9-8 ez nagyon szomoru, foleg ahoz kepest ahogy beharangoztak minket hogy 12-5 meg ilyenek. Epp hogy vertuk ezt a nagyon gyenge Cardinalst, azert ez mindent elmond. Edzo garda csere+Penix vagy JJ.Hát szerintem meg értelmes védelmi koncepció és használható DC + D staff fontosabb tényező. Jobb ez az állomány, mint amit láttunk belőlük.Azert pozitiv is legyen, Witherspoon felelmetes amit tegnap es amugy egesz evben csinalt, JSN szerintem top elkapo ezt csak a play calling hatraltatja es a legkellemesebb Bobby Wagner 183 tacklel liga elso !!!!Wagner HOF lesz, csak tőlünk vonuljon vissza, ne kalandozzon.
Fantomas0429
Witherspoon a jövő, meg persze már a jelen is. Ha lenne előtte egy értelmes SS, akkor még hasznosabb lenne. Azért remélem nem azt az ívet futja mint Woolen, mert ő szerintem visszaesett a tavalyihoz képest.
LB kell a draftról vagy más úton, mert szerteszét futkosnak bennünket. A passrushról már nem is beszélek, mert továbbra is problémás.
Azért az elég beszédes volt, ahogy néztem a közvetítésben, hogy szinte minden lényeges mutatóban 30. helyen a Def.
garrett27
Támadók dettó!
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
balint74
Szoval nem ertek egyet az irasoddal nehany pontban:
A 12-5 es a gyenge cardinals csapattal kapcsolatban: az Eagles egy 11-6 os csapat rajatszasban ugy hogy az is volt rajuk mondva hogy veretlen alapszakaszuk lesz, egy vereseggel tobb mint a 12-5 es kikaptak egy hettel ezelott ettol a gyenge Cardinalstol vagy a Vikings iden megtudta verni a 49erst es satobbi csak hogy realisan nezzuk a dolgokat az Nfl be barkitol ki lehet kapni barmilyen szituban barkinek nem a tegnapi meccs jellemzi a szezonunkat foleg ahol 150 yardot sikerult futni ( es erre visszaterek)
Penix vagy JJ: ne erts felre en is szeretnek egy fiatal iranyitot Geno moge a jovo ev utanra De ! Aki 10 vagy inkabb 15 eve nezi az NFL-t szerintem max 10 elit iranyitot tud ossze szamolni (nem game manager nagyon jo csapattal) es a bol is 2-3 mar 15 evvel ezelott erkezett a ligaba es volt legalabb 100 bust, en is szeretnek uj iranyitot de szerintem helyen kell kezelni a szintet amit Geno kepvisel es az eselyt egy elit iranyitora aki nem serul meg mert 1-2 ev mire belejon tehat 3-4 evre beragadsz vele biztosan, es helyen kell kezelni a rettenetes play hivast egy edzotol aki a Mcvay "farol" erkezett 12 ev kozos munka utan, es a futojatekot ami 10-12 meccsen nem erte el a 100 yardot neha a 80 at alig!!! Igy Tom Brady is iranyithatna ezzel a vedelemmel megtamogatva !
Es az edzo valtas utolsonak: szeretnem ha uj OC es DC valamint teljesen uj Deffense coach staff erkezne , de annak ellenere hogy megvan a problemam PC vel tenyleg barki figyelembe vette h mai nappal 5 csapat keres foedzot, az 5 bol 4 vonzobb mert top 5 ben huznak es nincsenek oriasi szerzodesek , kit hoznatok ?? Ki akarna a 6. csapat foedzoje lenni? Van 3 tamado "zseni" foedzo: Mcvay ,Shanahan es Ried akik nem.mozdulnak es a Lions tamado kordinatora ezeken kivul a 12 eves kozos munkabol es Waldronbol kiindulva kit raknatok fo edzonek? Kit raknatok most Oc nak vagy Dc nek nem olyan konnyu ez mint azt irni h tele a tokom .
Remelem Senki nem veszi ezt rossz neven csak szemleltetni akartam h mi fanok elegge elvagyunk rugaszkodva a realitastol amikor ide le irjuk a mikulasnak szamt kivansaglistat h mi kene tortenjen meg ki kene elhuzzon csak nincs mogotte realis erv vagy megoldas azon kivul h hat ez szar.
Fantomas0429
Viszont az hogy évek óta csak langyos víz a játékunk és elvagyunk 9-8 mérleggel és vagy bejutunk a PO-ba vagy nem ez teljes mértékben Carroll hibája és egyszer meg kell lépni a váltást. Tényleg tele vagyunk tehetségekkel, így viszont csak eltékozoljuk a tehetségüket. Lehet van Pete-nek koncepciója, ez látszik, de ha képtelen újat mutatni, nem bust szintű játékosokat idehozni (Adams) akkor ideje elgondolkodni a nyugdijon és továbblépni. Miért ne történhetne meg idén a változás? Nem tudom kit lehetne idehozni mint edző, de elképzelésnek Dan Quinn, aki ismeri a felépítést a rendszert.
KissBandi37
Szoval Dan Quinn peldanak elert egy 46-44 es recordot , ezzel segitene kiemelekedni az atlagossagbol? Ha Jim Harbought ide lehetne csabitani ha foedzot lehetne csinalni itt a Lions OC jebol mar most ala irnam , de ide hozni barkit csak azert h ne Caroll legyen ugyanaz mintha kinevezned Shanr Waldront vezeto edzonek semmivel se ert el tobbet vagy ad hozza tobbet csak van az NFL be, ha le akarsz cserelni egy sikeres fo edzot es attol hogy langyos fosba ucsorgunk evek ota attol meg sikeres ! Akkor egy sikeres foedzore akard lecserelni es ne egy bukottra .
Ertem h nem jo h semmi nem tortenik es varom a valtast de pozitiv valtas kell legyen nem csak valtas mert semmi nem tortenik.
több mint 2 éve
Részben egyetértek veled, főleg a def és off staff változásban, mert rossz volt nézni, hogy erőltetik a passz játékot a jól működő futás helyet.Nem szeretnek megbantani senkit senki ellen nem szol a mondandom csak ide akarom irni a gondolataim a nagy csalodottsag kozepette kerlek ezt tartsatok szem elott mindenki velemenyet tisztelem aki ide ir (kiveve aki mar le lett tiltva 😂😂)Ugyan igy gondolom en is. Csak nezzuk meg pl a Texans-t. AFC 4. hely, playoff, fele ilyen jo allomannyal. Nalunk kurva nagy tehetsegek vannak mind2 oldalon, es sajnos ez a 9-8 ez nagyon szomoru, foleg ahoz kepest ahogy beharangoztak minket hogy 12-5 meg ilyenek. Epp hogy vertuk ezt a nagyon gyenge Cardinalst, azert ez mindent elmond. Edzo garda csere+Penix vagy JJ.Hát szerintem meg értelmes védelmi koncepció és használható DC + D staff fontosabb tényező. Jobb ez az állomány, mint amit láttunk belőlük.Azert pozitiv is legyen, Witherspoon felelmetes amit tegnap es amugy egesz evben csinalt, JSN szerintem top elkapo ezt csak a play calling hatraltatja es a legkellemesebb Bobby Wagner 183 tacklel liga elso !!!!Wagner HOF lesz, csak tőlünk vonuljon vissza, ne kalandozzon.
Fantomas0429
Witherspoon a jövő, meg persze már a jelen is. Ha lenne előtte egy értelmes SS, akkor még hasznosabb lenne. Azért remélem nem azt az ívet futja mint Woolen, mert ő szerintem visszaesett a tavalyihoz képest.
LB kell a draftról vagy más úton, mert szerteszét futkosnak bennünket. A passrushról már nem is beszélek, mert továbbra is problémás.
Azért az elég beszédes volt, ahogy néztem a közvetítésben, hogy szinte minden lényeges mutatóban 30. helyen a Def.
garrett27
Támadók dettó!
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
balint74
Szoval nem ertek egyet az irasoddal nehany pontban:
A 12-5 es a gyenge cardinals csapattal kapcsolatban: az Eagles egy 11-6 os csapat rajatszasban ugy hogy az is volt rajuk mondva hogy veretlen alapszakaszuk lesz, egy vereseggel tobb mint a 12-5 es kikaptak egy hettel ezelott ettol a gyenge Cardinalstol vagy a Vikings iden megtudta verni a 49erst es satobbi csak hogy realisan nezzuk a dolgokat az Nfl be barkitol ki lehet kapni barmilyen szituban barkinek nem a tegnapi meccs jellemzi a szezonunkat foleg ahol 150 yardot sikerult futni ( es erre visszaterek)
Penix vagy JJ: ne erts felre en is szeretnek egy fiatal iranyitot Geno moge a jovo ev utanra De ! Aki 10 vagy inkabb 15 eve nezi az NFL-t szerintem max 10 elit iranyitot tud ossze szamolni (nem game manager nagyon jo csapattal) es a bol is 2-3 mar 15 evvel ezelott erkezett a ligaba es volt legalabb 100 bust, en is szeretnek uj iranyitot de szerintem helyen kell kezelni a szintet amit Geno kepvisel es az eselyt egy elit iranyitora aki nem serul meg mert 1-2 ev mire belejon tehat 3-4 evre beragadsz vele biztosan, es helyen kell kezelni a rettenetes play hivast egy edzotol aki a Mcvay "farol" erkezett 12 ev kozos munka utan, es a futojatekot ami 10-12 meccsen nem erte el a 100 yardot neha a 80 at alig!!! Igy Tom Brady is iranyithatna ezzel a vedelemmel megtamogatva !
Es az edzo valtas utolsonak: szeretnem ha uj OC es DC valamint teljesen uj Deffense coach staff erkezne , de annak ellenere hogy megvan a problemam PC vel tenyleg barki figyelembe vette h mai nappal 5 csapat keres foedzot, az 5 bol 4 vonzobb mert top 5 ben huznak es nincsenek oriasi szerzodesek , kit hoznatok ?? Ki akarna a 6. csapat foedzoje lenni? Van 3 tamado "zseni" foedzo: Mcvay ,Shanahan es Ried akik nem.mozdulnak es a Lions tamado kordinatora ezeken kivul a 12 eves kozos munkabol es Waldronbol kiindulva kit raknatok fo edzonek? Kit raknatok most Oc nak vagy Dc nek nem olyan konnyu ez mint azt irni h tele a tokom .
Remelem Senki nem veszi ezt rossz neven csak szemleltetni akartam h mi fanok elegge elvagyunk rugaszkodva a realitastol amikor ide le irjuk a mikulasnak szamt kivansaglistat h mi kene tortenjen meg ki kene elhuzzon csak nincs mogotte realis erv vagy megoldas azon kivul h hat ez szar.
Fantomas0429
Viszont az hogy évek óta csak langyos víz a játékunk és elvagyunk 9-8 mérleggel és vagy bejutunk a PO-ba vagy nem ez teljes mértékben Carroll hibája és egyszer meg kell lépni a váltást. Tényleg tele vagyunk tehetségekkel, így viszont csak eltékozoljuk a tehetségüket. Lehet van Pete-nek koncepciója, ez látszik, de ha képtelen újat mutatni, nem bust szintű játékosokat idehozni (Adams) akkor ideje elgondolkodni a nyugdijon és továbblépni. Miért ne történhetne meg idén a változás? Nem tudom kit lehetne idehozni mint edző, de elképzelésnek Dan Quinn, aki ismeri a felépítést a rendszert.
több mint 2 éve
Add ki magadból. Nekem is lesz néhány szavam a nagyérdeműhöz.Nem szeretnek megbantani senkit senki ellen nem szol a mondandom csak ide akarom irni a gondolataim a nagy csalodottsag kozepette kerlek ezt tartsatok szem elott mindenki velemenyet tisztelem aki ide ir (kiveve aki mar le lett tiltva 😂😂)Ugyan igy gondolom en is. Csak nezzuk meg pl a Texans-t. AFC 4. hely, playoff, fele ilyen jo allomannyal. Nalunk kurva nagy tehetsegek vannak mind2 oldalon, es sajnos ez a 9-8 ez nagyon szomoru, foleg ahoz kepest ahogy beharangoztak minket hogy 12-5 meg ilyenek. Epp hogy vertuk ezt a nagyon gyenge Cardinalst, azert ez mindent elmond. Edzo garda csere+Penix vagy JJ.Hát szerintem meg értelmes védelmi koncepció és használható DC + D staff fontosabb tényező. Jobb ez az állomány, mint amit láttunk belőlük.Azert pozitiv is legyen, Witherspoon felelmetes amit tegnap es amugy egesz evben csinalt, JSN szerintem top elkapo ezt csak a play calling hatraltatja es a legkellemesebb Bobby Wagner 183 tacklel liga elso !!!!Wagner HOF lesz, csak tőlünk vonuljon vissza, ne kalandozzon.
Fantomas0429
Witherspoon a jövő, meg persze már a jelen is. Ha lenne előtte egy értelmes SS, akkor még hasznosabb lenne. Azért remélem nem azt az ívet futja mint Woolen, mert ő szerintem visszaesett a tavalyihoz képest.
LB kell a draftról vagy más úton, mert szerteszét futkosnak bennünket. A passrushról már nem is beszélek, mert továbbra is problémás.
Azért az elég beszédes volt, ahogy néztem a közvetítésben, hogy szinte minden lényeges mutatóban 30. helyen a Def.
garrett27
Támadók dettó!
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
balint74
Szoval nem ertek egyet az irasoddal nehany pontban:
A 12-5 es a gyenge cardinals csapattal kapcsolatban: az Eagles egy 11-6 os csapat rajatszasban ugy hogy az is volt rajuk mondva hogy veretlen alapszakaszuk lesz, egy vereseggel tobb mint a 12-5 es kikaptak egy hettel ezelott ettol a gyenge Cardinalstol vagy a Vikings iden megtudta verni a 49erst es satobbi csak hogy realisan nezzuk a dolgokat az Nfl be barkitol ki lehet kapni barmilyen szituban barkinek nem a tegnapi meccs jellemzi a szezonunkat foleg ahol 150 yardot sikerult futni ( es erre visszaterek)
Penix vagy JJ: ne erts felre en is szeretnek egy fiatal iranyitot Geno moge a jovo ev utanra De ! Aki 10 vagy inkabb 15 eve nezi az NFL-t szerintem max 10 elit iranyitot tud ossze szamolni (nem game manager nagyon jo csapattal) es a bol is 2-3 mar 15 evvel ezelott erkezett a ligaba es volt legalabb 100 bust, en is szeretnek uj iranyitot de szerintem helyen kell kezelni a szintet amit Geno kepvisel es az eselyt egy elit iranyitora aki nem serul meg mert 1-2 ev mire belejon tehat 3-4 evre beragadsz vele biztosan, es helyen kell kezelni a rettenetes play hivast egy edzotol aki a Mcvay "farol" erkezett 12 ev kozos munka utan, es a futojatekot ami 10-12 meccsen nem erte el a 100 yardot neha a 80 at alig!!! Igy Tom Brady is iranyithatna ezzel a vedelemmel megtamogatva !
Es az edzo valtas utolsonak: szeretnem ha uj OC es DC valamint teljesen uj Deffense coach staff erkezne , de annak ellenere hogy megvan a problemam PC vel tenyleg barki figyelembe vette h mai nappal 5 csapat keres foedzot, az 5 bol 4 vonzobb mert top 5 ben huznak es nincsenek oriasi szerzodesek , kit hoznatok ?? Ki akarna a 6. csapat foedzoje lenni? Van 3 tamado "zseni" foedzo: Mcvay ,Shanahan es Ried akik nem.mozdulnak es a Lions tamado kordinatora ezeken kivul a 12 eves kozos munkabol es Waldronbol kiindulva kit raknatok fo edzonek? Kit raknatok most Oc nak vagy Dc nek nem olyan konnyu ez mint azt irni h tele a tokom .
Remelem Senki nem veszi ezt rossz neven csak szemleltetni akartam h mi fanok elegge elvagyunk rugaszkodva a realitastol amikor ide le irjuk a mikulasnak szamt kivansaglistat h mi kene tortenjen meg ki kene elhuzzon csak nincs mogotte realis erv vagy megoldas azon kivul h hat ez szar.
Fantomas0429
több mint 2 éve
Nem szeretnek megbantani senkit senki ellen nem szol a mondandom csak ide akarom irni a gondolataim a nagy csalodottsag kozepette kerlek ezt tartsatok szem elott mindenki velemenyet tisztelem aki ide ir (kiveve aki mar le lett tiltva 😂😂)Ugyan igy gondolom en is. Csak nezzuk meg pl a Texans-t. AFC 4. hely, playoff, fele ilyen jo allomannyal. Nalunk kurva nagy tehetsegek vannak mind2 oldalon, es sajnos ez a 9-8 ez nagyon szomoru, foleg ahoz kepest ahogy beharangoztak minket hogy 12-5 meg ilyenek. Epp hogy vertuk ezt a nagyon gyenge Cardinalst, azert ez mindent elmond. Edzo garda csere+Penix vagy JJ.Hát szerintem meg értelmes védelmi koncepció és használható DC + D staff fontosabb tényező. Jobb ez az állomány, mint amit láttunk belőlük.Azert pozitiv is legyen, Witherspoon felelmetes amit tegnap es amugy egesz evben csinalt, JSN szerintem top elkapo ezt csak a play calling hatraltatja es a legkellemesebb Bobby Wagner 183 tacklel liga elso !!!!Wagner HOF lesz, csak tőlünk vonuljon vissza, ne kalandozzon.
Fantomas0429
Witherspoon a jövő, meg persze már a jelen is. Ha lenne előtte egy értelmes SS, akkor még hasznosabb lenne. Azért remélem nem azt az ívet futja mint Woolen, mert ő szerintem visszaesett a tavalyihoz képest.
LB kell a draftról vagy más úton, mert szerteszét futkosnak bennünket. A passrushról már nem is beszélek, mert továbbra is problémás.
Azért az elég beszédes volt, ahogy néztem a közvetítésben, hogy szinte minden lényeges mutatóban 30. helyen a Def.
garrett27
Támadók dettó!
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
balint74
Szoval nem ertek egyet az irasoddal nehany pontban:
A 12-5 es a gyenge cardinals csapattal kapcsolatban: az Eagles egy 11-6 os csapat rajatszasban ugy hogy az is volt rajuk mondva hogy veretlen alapszakaszuk lesz, egy vereseggel tobb mint a 12-5 es kikaptak egy hettel ezelott ettol a gyenge Cardinalstol vagy a Vikings iden megtudta verni a 49erst es satobbi csak hogy realisan nezzuk a dolgokat az Nfl be barkitol ki lehet kapni barmilyen szituban barkinek nem a tegnapi meccs jellemzi a szezonunkat foleg ahol 150 yardot sikerult futni ( es erre visszaterek)
Penix vagy JJ: ne erts felre en is szeretnek egy fiatal iranyitot Geno moge a jovo ev utanra De ! Aki 10 vagy inkabb 15 eve nezi az NFL-t szerintem max 10 elit iranyitot tud ossze szamolni (nem game manager nagyon jo csapattal) es a bol is 2-3 mar 15 evvel ezelott erkezett a ligaba es volt legalabb 100 bust, en is szeretnek uj iranyitot de szerintem helyen kell kezelni a szintet amit Geno kepvisel es az eselyt egy elit iranyitora aki nem serul meg mert 1-2 ev mire belejon tehat 3-4 evre beragadsz vele biztosan, es helyen kell kezelni a rettenetes play hivast egy edzotol aki a Mcvay "farol" erkezett 12 ev kozos munka utan, es a futojatekot ami 10-12 meccsen nem erte el a 100 yardot neha a 80 at alig!!! Igy Tom Brady is iranyithatna ezzel a vedelemmel megtamogatva !
Es az edzo valtas utolsonak: szeretnem ha uj OC es DC valamint teljesen uj Deffense coach staff erkezne , de annak ellenere hogy megvan a problemam PC vel tenyleg barki figyelembe vette h mai nappal 5 csapat keres foedzot, az 5 bol 4 vonzobb mert top 5 ben huznak es nincsenek oriasi szerzodesek , kit hoznatok ?? Ki akarna a 6. csapat foedzoje lenni? Van 3 tamado "zseni" foedzo: Mcvay ,Shanahan es Ried akik nem.mozdulnak es a Lions tamado kordinatora ezeken kivul a 12 eves kozos munkabol es Waldronbol kiindulva kit raknatok fo edzonek? Kit raknatok most Oc nak vagy Dc nek nem olyan konnyu ez mint azt irni h tele a tokom .
Remelem Senki nem veszi ezt rossz neven csak szemleltetni akartam h mi fanok elegge elvagyunk rugaszkodva a realitastol amikor ide le irjuk a mikulasnak szamt kivansaglistat h mi kene tortenjen meg ki kene elhuzzon csak nincs mogotte realis erv vagy megoldas azon kivul h hat ez szar.
több mint 2 éve
Ugyan igy gondolom en is. Csak nezzuk meg pl a Texans-t. AFC 4. hely, playoff, fele ilyen jo allomannyal. Nalunk kurva nagy tehetsegek vannak mind2 oldalon, es sajnos ez a 9-8 ez nagyon szomoru, foleg ahoz kepest ahogy beharangoztak minket hogy 12-5 meg ilyenek. Epp hogy vertuk ezt a nagyon gyenge Cardinalst, azert ez mindent elmond. Edzo garda csere+Penix vagy JJ.Hát szerintem meg értelmes védelmi koncepció és használható DC + D staff fontosabb tényező. Jobb ez az állomány, mint amit láttunk belőlük.Azert pozitiv is legyen, Witherspoon felelmetes amit tegnap es amugy egesz evben csinalt, JSN szerintem top elkapo ezt csak a play calling hatraltatja es a legkellemesebb Bobby Wagner 183 tacklel liga elso !!!!Wagner HOF lesz, csak tőlünk vonuljon vissza, ne kalandozzon.
Fantomas0429
Witherspoon a jövő, meg persze már a jelen is. Ha lenne előtte egy értelmes SS, akkor még hasznosabb lenne. Azért remélem nem azt az ívet futja mint Woolen, mert ő szerintem visszaesett a tavalyihoz képest.
LB kell a draftról vagy más úton, mert szerteszét futkosnak bennünket. A passrushról már nem is beszélek, mert továbbra is problémás.
Azért az elég beszédes volt, ahogy néztem a közvetítésben, hogy szinte minden lényeges mutatóban 30. helyen a Def.
garrett27
Támadók dettó!
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
több mint 2 éve
13 years ago today... the BeastQuake happened 🔥 @MoneyLynch pic.twitter.com/UhMwWjGorQ
— NFL (@NFL) January 8, 2024
Poloska vagyok.
több mint 2 éve
www.youtube.com/live/Qw_wmtS-ybI?si=d1z8hCyJThFEH8iFMar sokszor be linkeltem , sok kerdesre valaszt lehet kapni es ennel belsobb es valosabb velemeny szamomra nincs, ez a tegnapi meccs utan keszult es az egesz idenyrol es jovo evrol is szo van.
több mint 2 éve
Hát szerintem meg értelmes védelmi koncepció és használható DC + D staff fontosabb tényező. Jobb ez az állomány, mint amit láttunk belőlük.Azert pozitiv is legyen, Witherspoon felelmetes amit tegnap es amugy egesz evben csinalt, JSN szerintem top elkapo ezt csak a play calling hatraltatja es a legkellemesebb Bobby Wagner 183 tacklel liga elso !!!!Wagner HOF lesz, csak tőlünk vonuljon vissza, ne kalandozzon.
Fantomas0429
Witherspoon a jövő, meg persze már a jelen is. Ha lenne előtte egy értelmes SS, akkor még hasznosabb lenne. Azért remélem nem azt az ívet futja mint Woolen, mert ő szerintem visszaesett a tavalyihoz képest.
LB kell a draftról vagy más úton, mert szerteszét futkosnak bennünket. A passrushról már nem is beszélek, mert továbbra is problémás.
Azért az elég beszédes volt, ahogy néztem a közvetítésben, hogy szinte minden lényeges mutatóban 30. helyen a Def.
garrett27
Támadók dettó!
több mint 2 éve
Azert pozitiv is legyen, Witherspoon felelmetes amit tegnap es amugy egesz evben csinalt, JSN szerintem top elkapo ezt csak a play calling hatraltatja es a legkellemesebb Bobby Wagner 183 tacklel liga elso !!!!Wagner HOF lesz, csak tőlünk vonuljon vissza, ne kalandozzon.
Fantomas0429
Witherspoon a jövő, meg persze már a jelen is. Ha lenne előtte egy értelmes SS, akkor még hasznosabb lenne. Azért remélem nem azt az ívet futja mint Woolen, mert ő szerintem visszaesett a tavalyihoz képest.
LB kell a draftról vagy más úton, mert szerteszét futkosnak bennünket. A passrushról már nem is beszélek, mert továbbra is problémás.
Azért az elég beszédes volt, ahogy néztem a közvetítésben, hogy szinte minden lényeges mutatóban 30. helyen a Def.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
Azert pozitiv is legyen, Witherspoon felelmetes amit tegnap es amugy egesz evben csinalt, JSN szerintem top elkapo ezt csak a play calling hatraltatja es a legkellemesebb Bobby Wagner 183 tacklel liga elso !!!!
több mint 2 éve
The #Seahawks since 2021:Ez elég szörnyű stat. Szomorú 😕
- 25-26 record.
- have had 3 consecutive bottom 10 defenses.
- 1 playoff berth.
- 3 bottom 7 defense in yards.
- 2 bottom 10 defenses in points.
[h/t]: Seahawks Today on Twitter/X]
[📷: Joe Camporeale/USA TODAY Sports]
funkyparduc
több mint 2 éve
The #Seahawks since 2021:- 25-26 record.
- have had 3 consecutive bottom 10 defenses.
- 1 playoff berth.
- 3 bottom 7 defense in yards.
- 2 bottom 10 defenses in points.
[h/t]: Seahawks Today on Twitter/X]
[📷: Joe Camporeale/USA TODAY Sports]
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Itt meg tudod nézni:overthecap.com/salary-cap
Nyilván ez még sokat fog változni a következő hónapokban (ugye Jamal?)
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Azt egyébként lehet tudni, hogy mekkora cap space lesz a csapatnak?
több mint 2 éve
Igen, be is van írva naptárba, ébresztő beállítva. 😁Azért azt nem hiszem, hogy Seattleben ezt még sokáig lehet csinálni. De talán jövőre, bár ezt már lassan 7 éve mondogatom magamnak. 😕Ma éjszaka (magyar idő szerint 01:45-től) egyetemi nagydöntő, University of Washington vs University of Michigan az arena4-en!
KissBandi37
r.baggio
több mint 2 éve
Azért azt nem hiszem, hogy Seattleben ezt még sokáig lehet csinálni. De talán jövőre, bár ezt már lassan 7 éve mondogatom magamnak. 😕Ma éjszaka (magyar idő szerint 01:45-től) egyetemi nagydöntő, University of Washington vs University of Michigan az arena4-en!
KissBandi37

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Nagyon nem izgultam a tegnapi meccsen, mivel a GB olyan túl sok esélyt nem adott a Maciknak. Szerintem a kihagyott FG meg volt dumálva, ki kell hagyni, hogy pozitív legyen a szezonunk, így PC marad és minden tökéletes. Marad a langyos lábvíz Seattleben, ami ugye a vetélytársaknak jól jön. Nyilván nem így történt, de ezzel a coach gárdával már nem várok semmit.Azért ehhez a teljesítményhez valakinek a fejét kell adni. Minimum a DC-nek mennie kell, de ha PC egy kicsit is adni akar még az utolsó szezonjára, akkor kirúgja az OC-t is. De az biztos, hogy jövőre is ez a híg széklet marad, mert Pete bácsi már nem tud megváltozni. Még abban tudok bízni, hogy a defense összeszokik és jön egy LB a draftrol és a jobb embereket (Williams) visszahozzuk.
Az hogy nem kaptunk sacket, meg büntetést a meccsen, az szokatlan, de legalább pozitív. Viszont amit néha védekezés címén előadtunk, az minden csak nem PO szint. Nincs is rá szükség, mert holtbiztos hogy a szokásos első körös kiszálló lett volna.
Nekünk ennyi volt az idény, amihez sok reményt nem fűztem és nem is csalódtam. Vagyis igen, mert régi szurkolóként mindig bennem van, hogy talán most. De amíg Geno a QB marad a középszer. Ő ennyit tud, minden tiszteletem az övé, de elérte a plafonját. Sajnos a jelenlegi védelem is. Oda megint húzni kell, mert Wagner már nem fogja megoldani ahogy régen. Ő egy ikon Seattleben, de a korral nem lehet a végtelenségig harcolni ezen a szinten.
Mindettől függetlenül várok változásokat, mert különben sose jövünk ki ebből a langyos középszerből.
garrett27
Wagner, mint vezér egy ikon és kiegészítő embernek tökéletes, egyben tartana az öltözőt a következő szezonban, de már O se a régi.
QB-nak valahonnan jönnie kell, ha nem draftrol, de Geno nem megoldás, kb mint Tarvaris Jackson volt anno.
Érdekes lesz az offseason, de ezzel az edzői stábnak, csak elvesztegetik a tehetségeket jövőre is és őszintén egy kicsit kezdek beleunni, hogy folyamatosan csak a víz felett lebegunk, és nincs előrelépés. Azért azt nem hiszem, hogy Seattleben ezt még sokáig lehet csinálni. De talán jövőre, bár ezt már lassan 7 éve mondogatom magamnak. 😕
több mint 2 éve
Nagyon nem izgultam a tegnapi meccsen, mivel a GB olyan túl sok esélyt nem adott a Maciknak. Szerintem a kihagyott FG meg volt dumálva, ki kell hagyni, hogy pozitív legyen a szezonunk, így PC marad és minden tökéletes. Marad a langyos lábvíz Seattleben, ami ugye a vetélytársaknak jól jön. Nyilván nem így történt, de ezzel a coach gárdával már nem várok semmit.Az hogy nem kaptunk sacket, meg büntetést a meccsen, az szokatlan, de legalább pozitív. Viszont amit néha védekezés címén előadtunk, az minden csak nem PO szint. Nincs is rá szükség, mert holtbiztos hogy a szokásos első körös kiszálló lett volna.
Nekünk ennyi volt az idény, amihez sok reményt nem fűztem és nem is csalódtam. Vagyis igen, mert régi szurkolóként mindig bennem van, hogy talán most. De amíg Geno a QB marad a középszer. Ő ennyit tud, minden tiszteletem az övé, de elérte a plafonját. Sajnos a jelenlegi védelem is. Oda megint húzni kell, mert Wagner már nem fogja megoldani ahogy régen. Ő egy ikon Seattleben, de a korral nem lehet a végtelenségig harcolni ezen a szinten.
Mindettől függetlenül várok változásokat, mert különben sose jövünk ki ebből a langyos középszerből.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
Szét futnak ma is minket, nem tudom melyik a borzalmasabb a védelem vagy a támadás
több mint 2 éve
Én bízok a csodában, ellenben nem hiszem hogy lesz.Stílusosak leszünk, ahogy szoktunk, ha nyerünk a GB is összekaparja a W-t, ha meg kikap a Packers, mi is kikapunk egy utolsó másodperces FG-al.
több mint 2 éve
Bears szerintem nyer. .. az,hogy mi nyerünk-e,háááát ... tipikusan elveszítjük ezeket a meccseket. De GO HAWKS !Általában mindig az Arizona ellen szenvedünk az utolsó meccsen, de én remélem egy sima meccs lesz, semmi szenvedéssel. Go Hawks!
Zman77
több mint 2 éve
Sziasztok! Esti meccsre ki mit mond? Illetve szerintetek a macik el tudja kapni a sajtosokat?
több mint 2 éve
3 Pro Bowler8 lehetséges beugró az idei Seahawks termés.
több mint 2 éve
Immáron közösségivé érett. Jó véleménnyilvánítást kívánok! (Ha a kérdőív emlékeztet felépítésében olyan kérdőívekre, amelyekkel esetleg korábban itt is találkoztatok, az nem a véletlen műve 😊 )www.fieldgulls.com/2024/1/3/24022998/seahawks-reacts-survey-week-18-pete-carroll-clint-hurtt-questions