Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
"Charlie's ready to go"
Carroll said Hasselbeck would be a game-time decision.
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Boldog Új Évet és sok győzelembe gazdag évet 😊

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Boldog Új Évet kívánok minden Seahawks szurkolónak és minden fórumozónak!!! 😊

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Boldog Új Évet kívánok minden Seahawks szurkolónak!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Búék nektek arcok 😊

több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
Charlie kezd, és készen áll a meccsre, de Matt is edzett és Caroll is meglepődött rajta, 50°%-os a teljesítménye, szal sztem néha láthatjuk majd őt

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem edzett csütörtökön Hassie, ma este jön ki a hivatalos injury report. Buliból hazaérve mindenki megtekintheti majd 😊

szerintem nem fog játszani és erősen a futójátékra és a rövid passzokra próbáltok majd dolgozni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Reggel kerestem rá utoljára akkor valószínűsítve volt Csárli.
Most viszont Boldog Új évet kívánok nektek srácok, remélem egy év múlva is mindenki tagja lesz még ennek a kicsiny közösségnek, és majd arról folyik a vita,hogy minden idők legjobb draftja volt-e a miénk !
Szevasztok
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Vasárnapig még meg változhat.
Vagy annak is örülnék ha itt a fórumon egy okosabb megcáfoljon és mondja hogy Hassi kezd 😊

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Én úgy tudom hogy ő kezd.habib
Hát nem örülök neki.... :/ és még finoman fogalmaztam...

Köszi szépen az infót!

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Ennyi így kell felfogni 😊 Remélem össze szedi magát Charlie és bizonyít mert ha most nem fog akkor több lehetősége nem lesz hogy bizonyítson sztem.habib
Már biztos, hogy Károly fog kezdeni?Sonics
viszlát PODuff
Én úgy tudom hogy ő kezd.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Ennyi így kell felfogni 😊 Remélem össze szedi magát Charlie és bizonyít mert ha most nem fog akkor több lehetősége nem lesz hogy bizonyítson sztem.habib
Már biztos, hogy Károly fog kezdeni?Sonics
viszlát PO
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Ennyi így kell felfogni 😊 Remélem össze szedi magát Charlie és bizonyít mert ha most nem fog akkor több lehetősége nem lesz hogy bizonyítson sztem.habib
Már biztos, hogy Károly fog kezdeni?

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Csapjuk meg a Kosokat és a WildCardra is úgy menjünk ki,hogy jöjjön bárki széttépjük őketundisputedly
Ennyi így kell felfogni 😊 Remélem össze szedi magát Charlie és bizonyít mert ha most nem fog akkor több lehetősége nem lesz hogy bizonyítson sztem.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
David Hawtorne dicsosegere:
http://12thmanrising.com/2010/12/31/aint-nothing-but-a-heat-wave/endorphyn
Elolvastam köszi.
Amúgy gondolkoztam ezen a negatív mérleg okozta dilemmán.
Arra jutottam,hogy nem úgy kell felfogni mint egy stigmát, az elkövetkezendőkben. Nem szabotáltuk a többi csapatot annak érdekében,hogy ilyen pocsékul teljesítsenek. Az NFL szabályrendszere kimondja,hogy a csoportgyőztes megy a PO-ba, és ha ez negatív mérleggel történik akkor negatívval. Csapjuk meg a Kosokat és a WildCardra is úgy menjünk ki,hogy jöjjön bárki széttépjük őket 😊undisputedly
Vagy felfoghatjuk úgy is, hogy pont annyit adtunk ki magunkból amennyi szükséges, eddig csak altattuk az ellenfeleket, hogy majd a PO-ban meglepjünk mindenkit. 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
David Hawtorne dicsosegere:
http://12thmanrising.com/2010/12/31/aint-nothing-but-a-heat-wave/endorphyn
Elolvastam köszi.
Amúgy gondolkoztam ezen a negatív mérleg okozta dilemmán.
Arra jutottam,hogy nem úgy kell felfogni mint egy stigmát, az elkövetkezendőkben. Nem szabotáltuk a többi csapatot annak érdekében,hogy ilyen pocsékul teljesítsenek. Az NFL szabályrendszere kimondja,hogy a csoportgyőztes megy a PO-ba, és ha ez negatív mérleggel történik akkor negatívval. Csapjuk meg a Kosokat és a WildCardra is úgy menjünk ki,hogy jöjjön bárki széttépjük őket 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
David Hawtorne dicsosegere:
http://12thmanrising.com/2010/12/31/aint-nothing-but-a-heat-wave/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
srácok ma hivatalosan is elkezdtem izgulni mint egy disznó vágás előtt. fene se gondolta h egyáltalán lesz miért izgulni utolsó fodulóban. bármennyire is nem érdemelnénk meg, basszuk meg a ramst újévi ajándékként 😊a.kacsa
En inkabb egy nonemut 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5971857
Mit tudhat Losman, ha még így sem ? 😊undisputedly
Most mar mindegy, egy utolso meccset meg lassunk Charlietol, hatha feltamad es kiderul (valoszinuleg nem fog), hogy O a kiraly. Vagy legalabbis az, aki egy -ket evig, egy uj es eletkepes QB megtalalasaig hatan viszi a bandat. Aztan a playoffban meg kuldjuk be Losmant es deruljon ki, hogy O az uj wunderkind! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
srácok ma hivatalosan is elkezdtem izgulni mint egy disznó vágás előtt. fene se gondolta h egyáltalán lesz miért izgulni utolsó fodulóban. bármennyire is nem érdemelnénk meg, basszuk meg a ramst újévi ajándékként 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5971857
Mit tudhat Losman, ha még így sem ? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mankins-re szerintem van reális esély, nem ez lenne az első eset, hogy ide jön egy volt Pats játékos. Az már más kérdés, hogy mennyi haszna lenne... az idei viselkedése alapján én hajlok arra, hogy csak a nagy pénzre menne és utána kibliccelné az éveit. Lehet, hogy tévedek, de most is csak azért játszik, mert különben úszna az idei összes fizetése. Ide meg a játékot szerető sportemberek kellenének és nem a nullákra hajtó "sztárok".
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
De New Jersey nevű nincs. 😀
Jobb cáfolat nem jut eszembe. 😐
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sebii én ezt nem hagynám annyiban 😀 Ásd elő minden földrajz tudásodat, és lássunk egy terjedelmes cáfolatot :cool:undisputedly
Végülis Jersey szigetén tényleg nincs NFL stadion, de ott House mc sincs 😀 😛
Ne add alá a lovat Te meg 😀

Sebii tényleg sorry, elnézést, csak olyan aranyos volt, amilyen lelkesen beírtad. Amúgy szó szerint igazad van, mert New York NYork állam, szóval nem J állam csapata egyik sem, csak hát a Stadiony 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sebii én ezt nem hagynám annyiban 😀 Ásd elő minden földrajz tudásodat, és lássunk egy terjedelmes cáfolatot :cool: