Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom észrevettétek-e már, most mindenesetre felhívom rá a figyelmeteket. Ha "Sanyi" vagy valamelyik szakkommentátor szakmai oldalról megdönti Ricsi állítását, azaz csak megdöntené, akkor Ő egyből ellentmond vagy vonogatja a száját. Erre a szakkommentátor mindig annyit mond halkan, kerülve a konfrontációt,hogy "Jó-jó, értem mit mondasz"
Pl egy nevesebb futó csinál 2&7-re egy 22 yardos futást, mire Ricsi elkezdi ajnározni. Sanyi felhívja a figyelmet,hogy ott igazából az O-lineman csinálta meg a playt, és mióta visszatért, jóval nagyobb a y/carry a futóknál, erre Ricsi "Na de figyelj..."
Ő az NFL arca itthon, nem mernek neki ellent mondani egyenes adásban.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ja én a beachboyokat nem kedvelem. Carrollt sem, ebből nem is csináltam titkot.
Onnan tudom.

Mindenesetre azt hiszem, hogy nem ártana, ha lenne alternatíva itthon is (az ismert netes lehetőségeken túl). Én konkrétan eluntam a közvetítést.
Hallgatva a Podcastokat, van egy-két szerkesztő a Bowl. hun, akinek fiatal kora ellenére adnék mikrofon engedélyt. Mindegy ez van.Helmut Zimmer
Azért itt nincsenek reklámok a negyedek alatt, és nem délután nyomják, hanem éjjel/hajnalban, azt el kell ismerni ez nehezíti a kommentárt, nekem az NFL történetekkel nincs gondom. A podcast bemelegítésnek, felkészülésnek jó...én láttam haromt-t a tv-ben... finoman szólva lefagyott, mondhatnám olyan volt, mint Charles Douglas Cecil...

szerk: És a közvetítési jogokat sem fogja párhuzamosan megvenni még egy adó...

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Baranya kiesik a hatótávomból, de kösz a meghívást.

Amit mondtatok a sporttv kritikán aluliságáról az érdekes. Most megnéztem a Giants GB meccset. Azon túl, hogy én egy picit másképpen emlékeztem a 3 évvel ezelőtti NFC döntőre, mint a szakkommentátor, sok kivetnivalót nem találtam benne... 😊Helmut Zimmer
Lehet, hogy engem zavar túlzottan a szóismétlés, de a keménységnek van talán másik jelzője is, mint a kő...
Vitathatatlanul a szél kőkemény, a havas föld kőkemény és "Chuck" Cecil is kőkemény.

én szerintem meg azért tűnik úgy hogy nem szereti mert nem ismeri a Seahawks-ot😊Zacskós Fucu
Szerintem is, nehéz lenne elhinni, hogy nem szeretne egy nfl csapatot valaki, akinek elopálosodik a hangja a kutyaviadal szó hallatán... mit is mondhatnék?! Kőkemény.12
😀
Mindenesetre azt hiszem, hogy nem ártana, ha lenne alternatíva itthon is (az ismert netes lehetőségeken túl). Én konkrétan eluntam a közvetítést.
Hallgatva a Podcastokat, van egy-két szerkesztő a Bowl. hun, akinek fiatal kora ellenére adnék mikrofon engedélyt. Mindegy ez van.

Ja én a beachboyokat nem kedvelem. Carrollt sem, ebből nem is csináltam titkot.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
...undisputedly
Baranya kiesik a hatótávomból, de kösz a meghívást.

Amit mondtatok a sporttv kritikán aluliságáról az érdekes. Most megnéztem a Giants GB meccset. Azon túl, hogy én egy picit másképpen emlékeztem a 3 évvel ezelőtti NFC döntőre, mint a szakkommentátor, sok kivetnivalót nem találtam benne... 😊Helmut Zimmer
Lehet, hogy engem zavar túlzottan a szóismétlés, de a keménységnek van talán másik jelzője is, mint a kő...
Vitathatatlanul a szél kőkemény, a havas föld kőkemény és "Chuck" Cecil is kőkemény.

én szerintem meg azért tűnik úgy hogy nem szereti mert nem ismeri a Seahawks-ot😊Zacskós Fucu
Szerintem is, nehéz lenne elhinni, hogy nem szeretne egy nfl csapatot valaki, akinek elopálosodik a hangja a kutyaviadal szó hallatán... mit is mondhatnék?! Kőkemény.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Engem még anno a redskins elleni PO meccsen borított ki mikor megölték azt a szerencsétlent, hogy a meccs 90%ban arról agonizált hogy fúú micsoda teljesítmény, micsoda hősies küzdelem, megérdemelnék a győzelmet blablabla... és mikor megszereztük a győzelmet érő TDt akkor tiszta letargiába estek hogy jaaaj szegény washington most mi lesz velük... Nem arról van szó hogy nem sajnáltam, isten nyugosztalja, de őszintén televolt ezzel a hócipőm azon a meccsen. Ha erről szól akkor lemészároltatom a fél csapatot és megnyerjük az SBt(mondjuk kezdeném csárlival). Deal? :rolleyes:
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Ja ja! Ricsi érdemei nem tudnak elévülni. nagyon sokat tett a sport hazai elfogadtatásáért. Hogy nem szereti a hoxot az egy dolog, szíve joga. Viszont nem tudom hogy meddig lehet a nézőket csak NFL storykkal, és történésekkel tv elé kötni. Illetve én azt vettem észrwe, hogy engem nem tud... Mindegy ez van!Helmut Zimmer
Nem az a gond, hogy nem szereti a Szíhókszot, hanem az, hogy ezt érzékelteti is...

A többivel egyetértek!

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Amit mondtatok a sporttv kritikán aluliságáról az érdekes. Most megnéztem a Giants GB meccset. Azon túl, hogy én egy picit másképpen emlékeztem a 3 évvel ezelőtti NFC döntőre, mint a szakkommentátor, sok kivetnivalót nem találtam benne... 😊Helmut Zimmer
A Kovács Sanyi szerintem jól nyomja... igazából nekem a többi szakértővel sincs problémám, aki szerintem itt többek csőrét böki a Ricsi. 😊
De Ő is csak azért, mert úgy tűnik mintha nem szeretné a Szíhókszot... majd vasárnap meglátod.

De remélem, hogy ezzel lesz vasárnap a legnagyobb problémánk. 😊Sonics
Ja ja! Ricsi érdemei nem tudnak elévülni. nagyon sokat tett a sport hazai elfogadtatásáért. Hogy nem szereti a hoxot az egy dolog, szíve joga. Viszont nem tudom hogy meddig lehet a nézőket csak NFL storykkal, és történésekkel tv elé kötni. Illetve én azt vettem észrwe, hogy engem nem tud... Mindegy ez van!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amit mondtatok a sporttv kritikán aluliságáról az érdekes. Most megnéztem a Giants GB meccset. Azon túl, hogy én egy picit másképpen emlékeztem a 3 évvel ezelőtti NFC döntőre, mint a szakkommentátor, sok kivetnivalót nem találtam benne... 😊Helmut Zimmer
A Kovács Sanyi szerintem jól nyomja... igazából nekem a többi szakértővel sincs problémám, aki szerintem itt többek csőrét böki a Ricsi. 😊
De Ő is csak azért, mert úgy tűnik mintha nem szeretné a Szíhókszot... majd vasárnap meglátod.

De remélem, hogy ezzel lesz vasárnap a legnagyobb problémánk. 😊Sonics
én szerintem meg azért tűnik úgy hogy nem szereti mert nem ismeri a Seahawks-ot



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Amit mondtatok a sporttv kritikán aluliságáról az érdekes. Most megnéztem a Giants GB meccset. Azon túl, hogy én egy picit másképpen emlékeztem a 3 évvel ezelőtti NFC döntőre, mint a szakkommentátor, sok kivetnivalót nem találtam benne... 😊Helmut Zimmer
A Kovács Sanyi szerintem jól nyomja... igazából nekem a többi szakértővel sincs problémám, aki szerintem itt többek csőrét böki a Ricsi. 😊
De Ő is csak azért, mert úgy tűnik mintha nem szeretné a Szíhókszot... majd vasárnap meglátod.

De remélem, hogy ezzel lesz vasárnap a legnagyobb problémánk. 😊

több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Amúgy szerintetek Carroll kirugására van esély???Helmut Zimmer
Nincs és nem is volna jó - én Mora-t is tartottam volna még egy évig és PC-nek is adnék minimum hármat.
Tudom, te nem szereted a parti fiukat...

Hello 😊...undisputedly
Ez új... Seattle-be költözik a Patriot-franchise???

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ha van valakinek kedve Pécsett nézni a mérkőzést az írjon egy privátot. Ha van rá igény, az albérletünkben is nézhetjük,[Kertváros] kényelmesen elfér 5-6 ittas ember 😀
Rams fanok is jelentkezhetnek ha gondolják 😊undisputedly
Én most nem járok arra sajna, pedig dejó lenne együtt nézi a meccset.

Amit mondtatok a sporttv kritikán aluliságáról az érdekes. Most megnéztem a Giants GB meccset. Azon túl, hogy én egy picit másképpen emlékeztem a 3 évvel ezelőtti NFC döntőre, mint a szakkommentátor, sok kivetnivalót nem találtam benne... 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
asszem másnap vizsgázom, de leszarom, megnézem a meccset 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha van valakinek kedve Pécsett nézni a mérkőzést az írjon egy privátot. Ha van rá igény, az albérletünkben is nézhetjük,[Kertváros] kényelmesen elfér 5-6 ittas ember 😀
Rams fanok is jelentkezhetnek ha gondolják 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jól látom, hogy a mi meccsünket nyomja a Sport tv hétfőn hajnalban?garrett27
jól, az NBC főműsoridőben adja, ez a hét meccse



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Jól látom, hogy a mi meccsünket nyomja a Sport tv hétfőn hajnalban?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
ami biztos, ha verjük a ramset, akkor megkapjuk a valaha volt leggyengébb PO-csapata megtisztelő címét. már csak ezér is nyerjünk, legalább valamiben első lesz a csapatbraxa88
Így van! 😀
Csak pozitívan nézzük a dolgokat!!!Sonics
na ne, ez a cím jelenleg a miénk, nehogy már csak úgy elvegyétek 😀
bár ha a Rams nyer, akkor ők is 8-8-cal mennek PO-ba, mi meg legalább 2 éve kiszenvedtük a 9-7-et 😊csongi
2 éve a Chargers is 8-8al ment po-ba
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
ami biztos, ha verjük a ramset, akkor megkapjuk a valaha volt leggyengébb PO-csapata megtisztelő címét. már csak ezér is nyerjünk, legalább valamiben első lesz a csapatbraxa88
Így van! 😀
Csak pozitívan nézzük a dolgokat!!!Sonics
na ne, ez a cím jelenleg a miénk, nehogy már csak úgy elvegyétek 😀
bár ha a Rams nyer, akkor ők is 8-8-cal mennek PO-ba, mi meg legalább 2 éve kiszenvedtük a 9-7-et 😊
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ez a csirkeudvar védekezés szerintem nem elsősorban Carroll hibája. Vagy túl van vezérelve a dolog, vagy egyáltalán nem értik egymást a játékosok. Amit tegnap a Tampa ellen műveltek, az kb. utoljára Bábel tornyánál fordult elő. Vagy (de ezt nem merem feltételezni) lefeküdt a csapat, mivel ez a meccs az ellenfélnek számított igazán. Mindenesetre néha úgy tűnt, mintha vigyáznának, nehogy szerelni kelljen az ellenfél játékosát. Freeman-nek annyi üres célpontja volt, hogy a bőség zavarában szinte nem is tudott választani. Na mindegy, elmúlt.
Szerintem építsünk normális védelmet, de ezt megelőzően a dolog nálam mindenképpen egy új QB-nél kezdődik.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
igazad van szinte mindenban Helmut...

vaná esély h kibasszák Carrollt, de sztem nem fgoják, marad (még) jövőre.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hello 😊
Szerintem nincs esély arra,hogy a jelen állás szerint elküldjük. Pedig én örülnék neki. Első éve volt, és Allan nem fogja kivágni csak úgy. Ahogyan annak is örülnék,ha jönne egy 3-4-et preferáló DC. Ez részben szubjektív alapon, részben pedig azért mert úgy hiszem jobbak lennénk vele. Persze ahhoz állományt is kell változtatni.De mivel én is a D#-t raknám első körben rendbe, így nyugodt szívvel mondom,hogy fektessük be itt a cetliket.
Az O#-val kapcsolatban leírtam kellene egy olcsó megoldás egy vagy két szezonra Qb-nak ( ha jön Finly vagy egy másik fiatal, értelemszerűen hosszabb távra ). Kell mindenképpen egy kitűnő TE. Én kiemelten szeretem a TE posztot, és azt hiszem a mai NFL-ben nem lehetsz sikeres egy jó TE játék nélkül. WR nem kell ( habár egy jó slot elkapót hozhatnánk, és én tudok is egyet aki csak padozik legjobb esetben is mostanság ), viszont egy Fal renoválás igen. Szisztémában pedig jöhetne a west-coast , ideillő változata.
Mankins viselkedése nem tetszett ahogyan kezelte az ügyét. Nagyon jól dolgozik a falban, de BB szívbaj nélkül megválik tőle ha megint drámázik.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok Srácok!

Remélem mindenkinek jól telt a kari! Az enyém leginkább viccesen 😊 és most itthon vagyok még pár hétig. 😊

Én azt szeretném mondani, hogy nem tudok a PO dologhoz hozzászólni. A Rams megérdemelné. 😊 Amúgy meg nem fogunk nyerni, mert nincs semmiféle védelmünk.

Ami az offseasont illeti!

Mindenekelőtt változtatni kell az edzői stábon. Kell egy új DC. Amit mondok szörnyű lesz! Szerintem konkrétan egy randomgenerátor jobb játékokat hívna, mint a mi szakemberünk. Nem is tudjuk, hogy milyen jó, vagy rossz igazán ez a védelem, mert hangsúlyozottan úgy gondolom, hogy a védelmünket alkalmatlan ember irányítja. Akármekkora zseninek is tartotta Monte Kiffin (minden tiszteletem az öregé) Casey Bradley egy seggg! (ennyi g-vel), vagy, ha nem tudnak együttműködni PC-vel, akkor PC keressen olyan koordinátort, akivel értik egymást. Ebbe a Def szisztémába (kupleráj), stratégiába első körös cetlit bedobni nem szabad.

Én az asszimetrikus építkezés híve vagyok. Tegyük rendbe Az O-t , vagy a D-t. A kettő együtt nem megy.
Szóval szerintem DC csere (nem kevés, már sokat bizonyító elképesztő szakember érhető el a piacon), sok munka, DE, CB, S, a szabadügynökpiacról. Nézegettem, és lesz kiből válogatni (még mindig nem értem hogyan merték eltradelni Wilsont)
Ha nem jutunk be a PO-ba, akkor szerintem az első körünk QB, nem ússzuk meg. Jelenleg senki nem képes arra, hogy véghezvigye azt , amit JBates kér.
Nem tudom Mankins hogyan áll a Patsel, de nagy álmom lenne, ha őt valami módon ide tudnánk hozni! Szóval O Guard. Nagy, erős, gonosz olyan húzással, mint egy dízelmozdonyé.

Amúgy szerintetek Carroll kirugására van esély???
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
ami biztos, ha verjük a ramset, akkor megkapjuk a valaha volt leggyengébb PO-csapata megtisztelő címét. már csak ezér is nyerjünk, legalább valamiben első lesz a csapatbraxa88
Így van! 😀
Csak pozitívan nézzük a dolgokat!!!

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Hillel mi lesz? Lejáró idén?szaba
ja, szinte biztos h nem hosszabítunk vele.

_._

ami biztos, ha verjük a ramset, akkor megkapjuk a valaha volt leggyengébb PO-csapata megtisztelő címét. már csak ezér is nyerjünk, legalább valamiben első lesz a csapat
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Hillel mi lesz? Lejáró idén?
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Amugy remélem, az SNF meccsünkön Sanyi lesz a szakkomentátor, bár nemhiszem, mert most is ő volt. A Hollaitól ráz a hideg, Márk jó de ő inkább csak a playeket tudja elemezni, mig Sanyi több mindent tud a csapatokról, hátha sikerülne vmi hasznosat mondani erről a ratyi csapatról.Duff
Sanyi tényleg az egyik legjobb. Majd nyomjuk neki az infót miket mondjon. Mi még talán pozitívumokat is tudunk. Bár az max 5 perc kommentre elég.

Valahogy nyerjük már meg azt a meccset! Képes lennék megbocsájtani az egész szezon rossz éjszakáit!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.