Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Rengeteg blődség van a listában. Nem mérvadó a pro bowl.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
idén sincs pro bowlerünk, nem meglepő
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/34524/2011-pro-bowl-rosterbraxa88
Ha nem Hester lenne a returner, akkor Leon lenne sztem... Am Earl Thomas szerintem beférne.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
idén sincs pro bowlerünk, nem meglepő
http://espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/34524/2011-pro-bowl-roster
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pete ül a szobájában:
"Td-nál befutós, vagy szünetben agyonmotiválós, esetleg kamerába nézve sírós?"
Ő biztosan élvezi majd a Hypot 😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
50-50%, nyilván, a Rams is érzi a vérszagot. Most jobbnak tartják magukat és bíznak abban, hogy az igen gyötrelmes formánk kitart még egy meccsig. Nade! Ez most valami más lesz. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy olyan tapasztalt játékosok, mint Tatupu, Trufant, Babineaux, Pitts, és a többiek ilyen hirtelen elfelejtettek játszani! Szét kell harapni a gyepet, és ha így sem megy, akkor legalább tisztességgel bukjunk el! Mutassuk meg, hogy miért lehet ezt a csapatot szeretni! Tudom, nagy szavak, de ezt másképp nem lehet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szerintem ez a meccs abszolút 50-50%. Lehet, hogy rosszabb formában vagytok, mint a Rams, de a csoporton belüli derby-k sosem lefutottak, főleg nem akkor, ha a PO a tét.

A PO meg más tészta, ezt mindenki tudja.

Amúgy meg fő az optimizmus:

😊

(Bár személy szerint kedvelem a Seahawksot, egyik legjobb barátom Rams szurkoló, úgyhogy a meccsen inkább "kívülálló" leszek, győzzön a jobb.) 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nálam ez lesz az év meccse.garrett27
Ez teljesen egyértelmű.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Végigolvasva az elmúlt hozzászólásokat úgy látom, hogy jó nagy kavar van a szurkerek között, mi lenne a jó. Ki kezdjen, ki ne, győzzünk-e mindenáron, hogy jól kifújják az orrunkat az első PO meccsen, vagy hajtsunk a drafthelyre.
Szerintem:
1. Én a magam részéről még most is PO párti vagyok.
2. A Rams ellen minden meccs presztízs.
3. Hazai meccs, a 12. ember megérdemli, hogy kihajtsa a csapat a lelkét.
4. Ha tv-s meccs lesz, akkor meg pláne.
5. Utálom, hogy a sportközvetítésekben most már alkalmanként minimum háromszor legyintenek az NFC Westre (még ha van is alapja), mint tette azt pl. Márk a legutóbb is.
6. Adjunk még egy sanszot Hassie-nek, már csak az elmúlt évek miatt is, amit tett a csapatért!
7. Az te magad légy a tv előtt!

Nálam ez lesz az év meccse.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egy évben mindig csak 12 csapat tudja elmondani magáról, hogy bejutott a PO-ba. Ez azért szép dolog bármilyen mérleggel is sikerült és bármi is legyen a WC meccs kimenetele.
Évek óta szar a csoport ehhez a kifogáshoz már hozzászokhattunk. ez van ezt kell szeretni

Legalább is én így gondolom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Azért vagyok képtelen az optimizmusra, mert ha be is jutunk a PO-ba, mindenki legyint majd, (teljesen jogosan) hogy csak a gyenge csoport miatt sikerült + majdnem biztos, hogy egy óriási zakót kapunk a wild card meccsen. Persze a PO más, de én nem látom hogy tudnánk szoros meccset játszani a PO-ban.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Helmut!

oké-oké 😊 (néha kihagyok picit a topik olvasásából)

és sorry hogy próbálok belétek egy kis pozitívumot verni, ahhoz képest hogy a Ramsnek szurkolok vasárnap 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fucu!

Miről beszélsz???!!
Kb 2 hete amikor Sebii írta, hogydejólennerámenniajódraftpozira kb. egyöntetűen ugattuk le!

Legyünk realisták, szétesett ez a csapat. Nem mi adtuk fel, hanem nagyrészt ők...
Nincs védelem! Konkrétan valószínűleg a liga legrosszabbja most a védelmünk, az amúgy elvileg jó LB-inknek fogalmuk nincs, hogy mit is kéne csinálniuk, minden egyes meccsen bemutatnak 5-10 nullával való osztást.

Kösz a meccsáppos megközelítést, tudom ez most divat... Kár, hogy csak módjával működik. És én hiába keresek, ilyen párharcokat, ez nem az én dolgom.
Amúgy meg Bills szurkoló vagyok. Szerintem maga vagyok a megtestesült szurkolói morál! 😀Helmut Zimmer
😀
Amúgy igen, ha lenne egy feladat,mely szerint párosítanunk kellene egy-egy jelzőt minden frencsájz szurkolói mellé, amivel véleményünk szerint kiemeljük a legjellemzőbb tulajdonságukat, valami hasonlót kapnátok 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Fucu!

Miről beszélsz???!!
Kb 2 hete amikor Sebii írta, hogydejólennerámenniajódraftpozira kb. egyöntetűen ugattuk le!

Legyünk realisták, szétesett ez a csapat. Nem mi adtuk fel, hanem nagyrészt ők...
Nincs védelem! Konkrétan valószínűleg a liga legrosszabbja most a védelmünk, az amúgy elvileg jó LB-inknek fogalmuk nincs, hogy mit is kéne csinálniuk, minden egyes meccsen bemutatnak 5-10 nullával való osztást.

Kösz a meccsáppos megközelítést, tudom ez most divat... Kár, hogy csak módjával működik. És én hiába keresek, ilyen párharcokat, ez nem az én dolgom.
Amúgy meg Bills szurkoló vagyok. Szerintem maga vagyok a megtestesült szurkolói morál! 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hassie azt mondta Carroll-nak hogy játszani akar és tud. meglátjuk

nem értelek titeket, nagyon örülnék ha az én kedvenc csapatom játszana élethalál meccset a rájátszásért, de ti csak a kifogásokat keresitek már most.
Keressétek azokat a párharcokat amiket megnyerhettek és azokat a lehetőségeket amiben erősebbek vagytok. Egy szurkoló legyen bizakodó (de ne túlságosan mert akkor nagyot csalódik).Fucu
Az a helyzet,hogy egy szurkoló sokkal inkább magáénak érzi a csapatot mint hiszi ezt Pete-ről 😊 És ez nem vicc.
Élet-halál meccset játszunk azért,hogy negatív rekordot állítsunk be a ligában. Mit kell ezen magyarázni?
Persze,hogy keressük a kedvező match-upokat , de had legyen már meg a jogom hozzá,hogy a saját topicunkban elküldjem Hassie-t is és Carroll-t is gondolkodni... Te is láttad mik történnek a meccseinken 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Hassie azt mondta Carroll-nak hogy játszani akar és tud. meglátjuk

nem értelek titeket, nagyon örülnék ha az én kedvenc csapatom játszana élethalál meccset a rájátszásért, de ti csak a kifogásokat keresitek már most.
Keressétek azokat a párharcokat amiket megnyerhettek és azokat a lehetőségeket amiben erősebbek vagytok. Egy szurkoló legyen bizakodó (de ne túlságosan mert akkor nagyot csalódik).Fucu
Bizakodok, h Hassie kezd. 😀

Am én sose mondtam azt h Hassie menjen el, és jöjjön más, akár csárli. Mindig is az ő pártján álltam, és sose bíztam csárliban. Igy van ez most is. Kérlek Matt szedd össze magad!^^
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hassie azt mondta Carroll-nak hogy játszani akar és tud. meglátjuk

nem értelek titeket, nagyon örülnék ha az én kedvenc csapatom játszana élethalál meccset a rájátszásért, de ti csak a kifogásokat keresitek már most.
Keressétek azokat a párharcokat amiket megnyerhettek és azokat a lehetőségeket amiben erősebbek vagytok. Egy szurkoló legyen bizakodó (de ne túlságosan mert akkor nagyot csalódik).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hogy mit várok a Rams elleni meccstől... egy impresszív draft helyet 😊 😐 😕
Helmut Zimmer
Ez egy jó alap, a vasárnapi meccsnézéshez!!! 😀 😀 😀

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hát srácok nagyot változott a világ egy hét alatt...
Az Atlanta ellen Hassie-t átkoztuk, most pedig őérte szólnak az imáink...

- Ugye játszik, ugye játszik a Rams ellen Matt ? fogjuk még kérdezni többször is vasárnapig...

Mert ha nem akkor már nyitó drive kapott TD sem kell... elég ha az ellenfél ránéz Kárcsi szakállára és térdre borul előtte. Ahogy mi is fogunk a tv képernyője elé, miközben két kézzel fogjuk a padlószőnyegbe gyömöszölni a maradék bejglit.

- Kit láttál ott Károly? Ezt miért kellett? kérdéseket fogunk feltenni közben magunknak...

Sajnálom de leírom... amennyiben Károly fog jáccani akkor annyi esélyünk sem lesz, mint egy hógolyónak a vulkánban...

Persze történhetnek csodák, csak elég ritkán. Ha ez velünk történik, akkor hétfőn bőszen mea culpa-ni fogok... és elkérem Endo-tól Károlyos sig-jét és egy napig nem iszom sört...

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szerintem meg ezt vigyétek a Sport tv-s közvetítések topikba 😊 Az hogy nem szereti a SHawkst, -ebben Fucuval értek egyet.

/Helmut, kikoptál a 9ers topikból, gyere kicsit.. 😊

Ki mit vár a "rangadótól"? Azonkívül, hogy győzelmet, kicsit jobban bontakozzatok ki 😀

RÉszemről: jó Hawks kezdés, 7-10 pont, aztán a Rams a 2. félidőben átveszi a vezetést.

Sonics, láttad hogy jött PM-ed? 😀petey
Szasz Pít!

Jaja!
Nem járok olyan topicba, ahol megmondja a vezérszurkoló milyen témát hova vigyek 😛 😂 Nem tudtam, hogy van SportTV topic !!? 😊 😀

Na jó nem erről van szó! Én nem tudok, tudtam volna okosat mondani. Ráadásul az egyik kollegám szokta mondani, hogy a Detroit rosszaságához kb annyi köze van a Lions szurkolóknak, mint a Pats szurkolóknak a csapatuk kirobbanó formájához. A kapcsolat erőssége konvergál a vegytiszta laboratóriumi "0"-hoz. Ennek megfelelően a billencskoptatás számomra egyre kevésbé fontos (sajnos be kell látnom, hogy a foci is 😕 ), még kedvenc csapatom esetében is, nemhogy a kedvenc ellenfelem esetében....

Azt hiszem nekem nem kell semmit mondanom, arról, hogy mit gondolok évek óta a derék Samurairól. Sajnálom, hogy elment egy év. Seahawks szempontból nem osztott, és nem szorzott volna, ha idén kijön nektek a lépés. és összejön egy 9-7 +1 wc győzelem. (ne feledjük, hogy egyre többen mondják, nem egyenszilárdságú idén a liga)
Gruden dologban sem vagyok annyira biztos. Elképesztő homályokat produkált utolsó szezonjaiban. Persze én is imádom meg tisztelem, de én jobban hiszek a Jason Garrettekben, illetve a Brian Schottikban, Todd Haley-kben (bár őt azért nagyon fura figurának tartom)

Hogy mit várok a Rams elleni meccstől... egy impresszív draft helyet 😊 😐 😕

üdv
H
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
charlie éléte meccsét fogja játszani! 80y, 1 futott td, 0 passzolt td, 3int, nyóc sack
nem viccbraxa88
😂 amúgy adom
kb ez az utolsó lehetősége,hogy megragadjon valahol,de már én is lemondtam róla 😕

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lynch TD + 2 FG. A D# tragikus lesz, az O# még tragikusabb. Bradford 4 TD + Valaki egy futott.
L 13:38
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
charlie éléte meccsét fogja játszani! 80y, 1 futott td, 0 passzolt td, 3int, nyóc sack
nem vicc
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
@Petey
Részletekbe nem megyek bele, az túl fájó lenne. Amit viszont várok,hogy a D# felpörög és az idény egyik legjobb mutatott játékát hozzák.
Az O# reménytelennek tűnik.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Ki mit vár a "rangadótól"? Azonkívül, hogy győzelmet, kicsit jobban bontakozzatok ki 😀 petey
Mivel NFL.com szerint: "Whitehurst likely to start vs. Rams" -> Biztos, h nem nyerünk, tán nem is szerzünk pontot, mivel qb nélkül az nehéz. Futójátékunk se a 20+ yardos futásairól híres. Talán pár FG összejön, esetleg egy Int-ret-td, vagy Kickoff-ret-td. Ugyanakkor a rams se nagyon acélos támadásban, szal. Mondjuk egy 20-10 (ha lesz egy előbb említett td-nk), vagy 20-9 3fg-vel.

Ha Hassie kezdene, szerintem nyernénk, egy ilyen meccsre biztos össze tudná magát szedni, jobban koncentrálna, nem dobálná az inteket.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Szerintem meg ezt vigyétek a Sport tv-s közvetítések topikba 😊 Az hogy nem szereti a SHawkst, -ebben Fucuval értek egyet.

/Helmut, kikoptál a 9ers topikból, gyere kicsit.. 😊

Ki mit vár a "rangadótól"? Azonkívül, hogy győzelmet, kicsit jobban bontakozzatok ki 😀

RÉszemről: jó Hawks kezdés, 7-10 pont, aztán a Rams a 2. félidőben átveszi a vezetést.

Sonics, láttad hogy jött PM-ed? 😀