Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Még szerencse, hogy Jerseynek nincs csapata, mert egy Houseal nem tudnánk felvenni a versenyt. 😀Sebii
😂 😀 😀
JA végülis tényleg csak két csapata van az államnak...
Ne haragadudj rám, bocsáss meg nekem, nem szándékos ez csak így alakul... 😀

http://en.wikipedia.org/wiki/East_Rutherford,_New_Jersey
😂 😂 😂
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Még szerencse, hogy Jerseynek nincs csapata, mert egy Houseal nem tudnánk felvenni a versenyt. 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Off:
Seattle bekerült a MensHealth top10 2011-es városai közé 😀 Ok: rengeteg outdoor activities.undisputedly
Meg ott a Grace Klinika 😂 😂Hanni
Az biztosan nem játszott, akkor Csikkággó nyer 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Off:
Seattle bekerült a MensHealth top10 2011-es városai közé 😀 Ok: rengeteg outdoor activities.undisputedly
Meg ott a Grace Klinika 😂 😂
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Off:
Seattle bekerült a MensHealth top10 2011-es városai közé 😀 Ok: rengeteg outdoor activities.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Sanyi lesz a szakkommentátor a meccsünkön. :cool:Duff
zsííír 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Hajlok Helmut észrevételének elfogadására, miszerint nem értik a játékosok,hogy mit is kellene játszaniuk. Ennyire nem szürkülhet be egy komplett csapatrész ilyen hirtelen.undisputedly
Ez már majdnem elismerés egy Pats szurkolótól... 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
Többet tudsz erről a játékról mint én 😊 Ráadásul kellően objektív is tudsz lenni, így mi műkedvelők sokszor fogunk még igazat adni neked 😀undisputedly
érzemőőőőőő... némileg zavarban vagyok, igazából magam is csak műkedvelek, de az objektivitásra valóban törexem.
Az jó, hogyha ez látszik. Köszönöm 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Sanyi lesz a szakkommentátor a meccsünkön. :cool:
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én nektek szurkolok a Rams elleni meccsen. Évekkel ezelőtt élvezettel néztem a Seahawks meccseit sajnos mostanra már elég hullámzó lett a csapat teljesítménye.
A Qwest Filed Stadium szerintem a legszebb fekvésű és legjobb stadion az NFL-ben. 😊
Izgalmas meccs lesz, nézem is az ESPN Amercian élőben. Szeretem a kiélezett mérkőzéseket ( de persze akkor nem amikor az én kedvenc csapatom játszik ). 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
ursiten a D#től? konkrétan liga legrosszabb "védelme" ez... Thomastól és Clemonstól lehet várni nagy playeket, de mostanában ez is ritkább...braxa88
Hajlok Helmut észrevételének elfogadására, miszerint nem értik a játékosok,hogy mit is kellene játszaniuk. Ennyire nem szürkülhet be egy komplett csapatrész ilyen hirtelen.undisputedly
Ez már majdnem elismerés egy Pats szurkolótól... 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
Többet tudsz erről a játékról mint én 😊 Ráadásul kellően objektív is tudsz lenni, így mi műkedvelők sokszor fogunk még igazat adni neked 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Én a D#-től várok sokat, habár ha nem értik milyen rendszert is kell játszani, akkor hiába pörögnek fel.
Go Hawks, ez minden amit mondani tudok 😀undisputedly
ursiten a D#től? konkrétan liga legrosszabb "védelme" ez... Thomastól és Clemonstól lehet várni nagy playeket, de mostanában ez is ritkább...braxa88
Hajlok Helmut észrevételének elfogadására, miszerint nem értik a játékosok,hogy mit is kellene játszaniuk. Ennyire nem szürkülhet be egy komplett csapatrész ilyen hirtelen.undisputedly
Ez már majdnem elismerés egy Pats szurkolótól... 😀 😀 😀

Más! Azért megkérdezném a Mestertől, hogy konkrétan mi járt a fejében a DEF építgetésekor... Nem hiszem hogy a Jennnnnings- Bryant tengely volt a Wunderwaffe!!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a secondary azért (is) gyalázatos mert nincs pass rush a front seven-től



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
mocskosul várom már a derbyt. nem érdekel a negatív mérleg, az a 3 órás mély torok sem érdekel amit kapni fogunk a playoffba ha bejutunk....elvárom, hogy vért izzadjanak a liga legjobb közönsége előtt...ha más nem is de ők mindenképpen megérdemlik!!!! GO SEAHAWKSMad
Én a D#-től várok sokat, habár ha nem értik milyen rendszert is kell játszani, akkor hiába pörögnek fel.
Go Hawks, ez minden amit mondani tudok 😀undisputedly
ursiten a D#től? konkrétan liga legrosszabb "védelme" ez... Thomastól és Clemonstól lehet várni nagy playeket, de mostanában ez is ritkább...braxa88
a secondary az a világ szégyene az biztos de a front seven annyira nem vészes.. ..van itt játékos anyag amivel lehetne mit kezdeni...

@KJuraszik
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Vazeg ha Whitehurst fog kezdeni és ad legalább 2TDpasszt akkor mindenkit meghivok egy whiskyre 😀Duff
Rendben! 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Ha nem Hasselbeck fog kezdeni, akkor az esélyeink egyenlőek a nullával. Vazeg ha Whitehurst fog kezdeni és ad legalább 2TDpasszt akkor mindenkit meghivok egy whiskyre 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyszerűen nem kezdhet Csárli! Nincs benne több, mint amit már láttunk. Ilyen meccsen inkább egy összedrótozott Hassie, vagy Losman, aki már szagolt egy kis puskaport. Ha Lofa és csapata egy kicsit összekapja magát és legalább Jacksont beszántják a Quest Field gyepébe, már félig elégedett leszek. Williams-nek és Obinak játszani kell, és remélem Stockley-nak is kiegyenesedik addigra a nyaka. Tömni kell Carlsont is, mert ő annál sokkal jobb, mint amiket mutatott az elmúlt meccseken.
Nem érdekel a negatív mérleg, nem érdekel, hogy esetleg ezzel történelmet írunk, hogy a PO-ban majd betiporják az arcunkat! Nagyon várom a meccset! (Csak tudnám hogy viszem a gyereket reggel a bölcsibe!) Go Seahawks!garrett27
Talán a Pats-Colts meccset vártam így utoljára.
Go Hawks
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Egyszerűen nem kezdhet Csárli! Nincs benne több, mint amit már láttunk. Ilyen meccsen inkább egy összedrótozott Hassie, vagy Losman, aki már szagolt egy kis puskaport. Ha Lofa és csapata egy kicsit összekapja magát és legalább Jacksont beszántják a Quest Field gyepébe, már félig elégedett leszek. Williams-nek és Obinak játszani kell, és remélem Stockley-nak is kiegyenesedik addigra a nyaka. Tömni kell Carlsont is, mert ő annál sokkal jobb, mint amiket mutatott az elmúlt meccseken.
Nem érdekel a negatív mérleg, nem érdekel, hogy esetleg ezzel történelmet írunk, hogy a PO-ban majd betiporják az arcunkat! Nagyon várom a meccset! (Csak tudnám hogy viszem a gyereket reggel a bölcsibe!) Go Seahawks!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
mocskosul várom már a derbyt. nem érdekel a negatív mérleg, az a 3 órás mély torok sem érdekel amit kapni fogunk a playoffba ha bejutunk....elvárom, hogy vért izzadjanak a liga legjobb közönsége előtt...ha más nem is de ők mindenképpen megérdemlik!!!! GO SEAHAWKSMad
Én a D#-től várok sokat, habár ha nem értik milyen rendszert is kell játszani, akkor hiába pörögnek fel.
Go Hawks, ez minden amit mondani tudok 😀undisputedly
ursiten a D#től? konkrétan liga legrosszabb "védelme" ez... Thomastól és Clemonstól lehet várni nagy playeket, de mostanában ez is ritkább...braxa88
Hajlok Helmut észrevételének elfogadására, miszerint nem értik a játékosok,hogy mit is kellene játszaniuk. Ennyire nem szürkülhet be egy komplett csapatrész ilyen hirtelen.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mocskosul várom már a derbyt. nem érdekel a negatív mérleg, az a 3 órás mély torok sem érdekel amit kapni fogunk a playoffba ha bejutunk....elvárom, hogy vért izzadjanak a liga legjobb közönsége előtt...ha más nem is de ők mindenképpen megérdemlik!!!! GO SEAHAWKSMad
Én a D#-től várok sokat, habár ha nem értik milyen rendszert is kell játszani, akkor hiába pörögnek fel.
Go Hawks, ez minden amit mondani tudok 😀undisputedly
ursiten a D#től? konkrétan liga legrosszabb "védelme" ez... Thomastól és Clemonstól lehet várni nagy playeket, de mostanában ez is ritkább...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
mocskosul várom már a derbyt. nem érdekel a negatív mérleg, az a 3 órás mély torok sem érdekel amit kapni fogunk a playoffba ha bejutunk....elvárom, hogy vért izzadjanak a liga legjobb közönsége előtt...ha más nem is de ők mindenképpen megérdemlik!!!! GO SEAHAWKSMad
Én a D#-től várok sokat, habár ha nem értik milyen rendszert is kell játszani, akkor hiába pörögnek fel.
Go Hawks, ez minden amit mondani tudok 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Charliet ki kell vágni, ez nem kérdés. Annyira látszik a tanácstalanság az arcán, hogy az hihetetlen. Minden play-hez telegatyával megy fel, így nem lehet irányítani.Sebii


😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Charliet ki kell vágni, ez nem kérdés. Annyira látszik a tanácstalanság az arcán, hogy az hihetetlen. Minden play-hez telegatyával megy fel, így nem lehet irányítani.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az a baj h komoly mérlegelés kell. ha charlie isten ne adja találna 3 td-t és bejutunk a playoffba akkor meg van az esély h megkapja a kezdőt jövőre. sztem ezzel többet veszítünk mint nyerhetünk 😊
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
mocskosul várom már a derbyt. nem érdekel a negatív mérleg, az a 3 órás mély torok sem érdekel amit kapni fogunk a playoffba ha bejutunk....elvárom, hogy vért izzadjanak a liga legjobb közönsége előtt...ha más nem is de ők mindenképpen megérdemlik!!!! GO SEAHAWKS

@KJuraszik
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meriweather megint pro-bowler lett. Ennyit a lista komolyságáról ...