Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 826
Hát ez igen nyögvenyelős W lett, ennyit a kötelező győzelmekről, még egy ilyen negyedkarú tompa Rams is majdnem megszívat minket... DK és Lockett állatok voltak, Geno GW driveot hagyjuk is 😀 lehet nem is volt baj a 4. negyedre, hogy eltűnt a futás, jobban is ment nélküle. Viszont ebből adódóan azt hiszem nem is kell tovább agyalnunk, hogy mire lesz elherdálva a Broncostól kapott elsőkörösünk. Jönni fog vele a következő Penny meglássátok.

Ami tetszett az egyéni teljesítményeken kívül, hogy egész kevés büntit kaptunk, pedig ment a trashtalk keményen végig.
Hanni
A fal belseje ugyanolyan fos marad még attól még
Helmut _Professional drinker
Azt hiszem az elmúlt 10 évben ez mit sem változott. Klasszis centert pedig ugy sem fogunk húzni, pedig hány alkalom lett volna már rá.

Közben megnéztem, még csak 8 éve, hogy elherdáltuk Ungert, úgyhogy még odébb van a 10..
Hanni
hát nagyon 1/2 nek néz ki - azért a pick sok Joey Huntot (széphajú bácsi) lehet drafolni.
Helmut _Professional drinker
simán ki kell húzni a legjobb elérhető QB-t 1/2-re aztán SB window van 5 évig ezzel a rosterrel. Hatalmas húzás volt RW eladása.
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Genonál jelenleg a legmagasabb a QB rate az egész ligában: 108,7 😯
Ki érti ezt?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Hát ez igen nyögvenyelős W lett, ennyit a kötelező győzelmekről, még egy ilyen negyedkarú tompa Rams is majdnem megszívat minket... DK és Lockett állatok voltak, Geno GW driveot hagyjuk is 😀 lehet nem is volt baj a 4. negyedre, hogy eltűnt a futás, jobban is ment nélküle. Viszont ebből adódóan azt hiszem nem is kell tovább agyalnunk, hogy mire lesz elherdálva a Broncostól kapott elsőkörösünk. Jönni fog vele a következő Penny meglássátok.

Ami tetszett az egyéni teljesítményeken kívül, hogy egész kevés büntit kaptunk, pedig ment a trashtalk keményen végig.
Hanni
A fal belseje ugyanolyan fos marad még attól még
Helmut _Professional drinker
Azt hiszem az elmúlt 10 évben ez mit sem változott. Klasszis centert pedig ugy sem fogunk húzni, pedig hány alkalom lett volna már rá.

Közben megnéztem, még csak 8 éve, hogy elherdáltuk Ungert, úgyhogy még odébb van a 10..
Hanni
hát nagyon 1/2 nek néz ki - azért a pick sok Joey Huntot (széphajú bácsi) lehet drafolni.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Hát ez igen nyögvenyelős W lett, ennyit a kötelező győzelmekről, még egy ilyen negyedkarú tompa Rams is majdnem megszívat minket... DK és Lockett állatok voltak, Geno GW driveot hagyjuk is 😀 lehet nem is volt baj a 4. negyedre, hogy eltűnt a futás, jobban is ment nélküle. Viszont ebből adódóan azt hiszem nem is kell tovább agyalnunk, hogy mire lesz elherdálva a Broncostól kapott elsőkörösünk. Jönni fog vele a következő Penny meglássátok.

Ami tetszett az egyéni teljesítményeken kívül, hogy egész kevés büntit kaptunk, pedig ment a trashtalk keményen végig.
Hanni
A fal belseje ugyanolyan fos marad még attól még
Helmut _Professional drinker
Azt hiszem az elmúlt 10 évben ez mit sem változott. Klasszis centert pedig ugy sem fogunk húzni, pedig hány alkalom lett volna már rá.

Közben megnéztem, még csak 8 éve, hogy elherdáltuk Ungert, úgyhogy még odébb van a 10..
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Hát ez igen nyögvenyelős W lett, ennyit a kötelező győzelmekről, még egy ilyen negyedkarú tompa Rams is majdnem megszívat minket... DK és Lockett állatok voltak, Geno GW driveot hagyjuk is 😀 lehet nem is volt baj a 4. negyedre, hogy eltűnt a futás, jobban is ment nélküle. Viszont ebből adódóan azt hiszem nem is kell tovább agyalnunk, hogy mire lesz elherdálva a Broncostól kapott elsőkörösünk. Jönni fog vele a következő Penny meglássátok.

Ami tetszett az egyéni teljesítményeken kívül, hogy egész kevés büntit kaptunk, pedig ment a trashtalk keményen végig.
Hanni
A fal belseje ugyanolyan fos marad még attól még
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Hát ez igen nyögvenyelős W lett, ennyit a kötelező győzelmekről, még egy ilyen negyedkarú tompa Rams is majdnem megszívat minket... DK és Lockett állatok voltak, Geno GW driveot hagyjuk is 😀 lehet nem is volt baj a 4. negyedre, hogy eltűnt a futás, jobban is ment nélküle. Viszont ebből adódóan azt hiszem nem is kell tovább agyalnunk, hogy mire lesz elherdálva a Broncostól kapott elsőkörösünk. Jönni fog vele a következő Penny meglássátok.

Ami tetszett az egyéni teljesítményeken kívül, hogy egész kevés büntit kaptunk, pedig ment a trashtalk keményen végig.
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Ha csak ők dőlnek ki, akkor Brooks kivételével mind pótolható elem, nem kéne hogy gondot okozzon.
több mint 3 éve
pubi Seattle Seahawks 11
Kérdés, hogy ez mennyire harapódzik el:
 twitter.com/bcondotta/status/1598477554830442496/photo/1

Szerkesztette: pubi
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Ha ezt a Ramst nem verjük meg akkor mégis kit akarunk elkapni? Ha nem nyerünk akkor hivatalosan is vége a szezonnak.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Vasárnap jön a nemezisünk! Hiába nincs Donald/Stafford én fázok ettől a Ramstől. 😐
funkyparduc
Kez es lab nelkuli orias. Rossz formaban vannak, nincs QB-juk, elkapojuk, fel keret serult. Kotelezo gyozelem.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Vasárnap jön a nemezisünk! Hiába nincs Donald/Stafford én fázok ettől a Ramstől. 😐

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 648
Johnathan Abram . Jó lenne,ha jó lenne,mégis csak első körös volt ...

 www.si.com/nfl/seahawks/news/johnathan-abram-seattle-seahawks-claimed-off-waivers
Zman77
Geno 2. körös volt, akkor Abramből mit fogtok kihozni? 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Johnathan Abram . Jó lenne,ha jó lenne,mégis csak első körös volt ...

 www.si.com/nfl/seahawks/news/johnathan-abram-seattle-seahawks-claimed-off-waivers
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Action Green a király 😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Fú, nekem a klasszik mez nagyon nem adja. :S

Nekem a sötétkéz-zöld volt a csoda.
| Meg a color rush kifolyikaszemed-sárga!!!4! |
akdestroyer
| Akkor addig nezed, amig megtetszik! 😀 |
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Fú, nekem a klasszik mez nagyon nem adja. :S

Nekem a sötétkéz-zöld volt a csoda.
| Meg a color rush kifolyikaszemed-sárga!!!4! |

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Uraim (es holgyeim), a varakozasnak vege, a kovetkezo szezonban ismet lathatjuk a klasszikus mezunkat!
Nagy kar, hogy Wagner mar nincs, az ovet megrendeltem volna, igy majd keresgelnem kell kiet rendeljem, maximum lesz egy 12th man.

A hype video is nagyon jo lett 😊

több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Ha Gino helyzetèből indulunk ki,Lock padozik 2 èvet mögötte,tanul, akkor a QB poszt megoldva.PC elèggè akarta őt... 😉
Zman77
Ha ez így működne, akkor egyetlen csapatnál sem lenne QB need 😉
Genora is mindenki pozitív csalódásként tekint, de hogy ez a csoda meddig tart és konstans fenntartható-e, arra azért még kell egy-két év a megválaszolásra. 😊
Reggio1914
Amúgy szerintem Lock tehetséges srác. Amúgy tényleg kéne lassan beszélni a (Mike) Shanahan iskola bűneiről.
Helmut _Professional drinker
Idézzük meg dankodavid kollégát a szomszédból, imádom ahogy kiadja a dühét a Shanahan klánra! 😀

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 826
Ha Gino helyzetèből indulunk ki,Lock padozik 2 èvet mögötte,tanul, akkor a QB poszt megoldva.PC elèggè akarta őt... 😉
Zman77
Ha ez így működne, akkor egyetlen csapatnál sem lenne QB need 😉
Genora is mindenki pozitív csalódásként tekint, de hogy ez a csoda meddig tart és konstans fenntartható-e, arra azért még kell egy-két év a megválaszolásra. 😊
Reggio1914
Amúgy szerintem Lock tehetséges srác. Amúgy tényleg kéne lassan beszélni a (Mike) Shanahan iskola bűneiről. Pont a szemünk előtt történik ennek a "felprogramozott fewtrick-pony-célgép" koncepciónak az összeomlása.

Szerintem borzasztóan sokat jelent, ha egy fiatal, tehetséges, de éretlen játékos ülhet, és tanulhat, elemezhet, bevonják a meccsre való felkészülésbe. Én tudom, hogy Frank Reich, Doug Pederson, Garrett, stb neve ma már szitokszó, és köpőcsésze, mert amúgy az NFL vezetőedzői pozi csupa móka és kacagás, és kb annyi felelősséggel jár, mint valamilyen nagy cég cukortartós felügyelőbizottságában üldögélni, de azért ezek a srácok valid önálló gondolatokkal rendelkező támadó szakemberek lettek Jim Kelly, Dan Marino, és Troy Aikman mögött.

Azért az is egy enyhe vicc, hogy amint Josh Allennek annyira sérül meg a könyöke/karja, hogy a "terminal velocitynek" hívott dobási sebesség közelébe nem tud jutni, nagyjából összedől a játéka.
Helmut _Professional drinker
Mindkettő alulértékelt támadó koponya szerintem. DP kifejezetten jó munkát végez Floridában.

| tök kivi lennék, hogy mit gondolsz JMD-ről idén |

Szerkesztette: resistance is futile
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ha Gino helyzetèből indulunk ki,Lock padozik 2 èvet mögötte,tanul, akkor a QB poszt megoldva.PC elèggè akarta őt... 😉
Zman77
Ha ez így működne, akkor egyetlen csapatnál sem lenne QB need 😉
Genora is mindenki pozitív csalódásként tekint, de hogy ez a csoda meddig tart és konstans fenntartható-e, arra azért még kell egy-két év a megválaszolásra. 😊
Reggio1914
Amúgy szerintem Lock tehetséges srác. Amúgy tényleg kéne lassan beszélni a (Mike) Shanahan iskola bűneiről. Pont a szemünk előtt történik ennek a "felprogramozott fewtrick-pony-célgép" koncepciónak az összeomlása.

Szerintem borzasztóan sokat jelent, ha egy fiatal, tehetséges, de éretlen játékos ülhet, és tanulhat, elemezhet, bevonják a meccsre való felkészülésbe. Én tudom, hogy Frank Reich, Doug Pederson, Garrett, stb neve ma már szitokszó, és köpőcsésze, mert amúgy az NFL vezetőedzői pozi csupa móka és kacagás, és kb annyi felelősséggel jár, mint valamilyen nagy cég cukortartós felügyelőbizottságában üldögélni, de azért ezek a srácok valid önálló gondolatokkal rendelkező támadó szakemberek lettek Jim Kelly, Dan Marino, és Troy Aikman mögött.

Azért az is egy enyhe vicc, hogy amint Josh Allennek annyira sérül meg a könyöke/karja, hogy a "terminal velocitynek" hívott dobási sebesség közelébe nem tud jutni, nagyjából összedől a játéka.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Ha Gino helyzetèből indulunk ki,Lock padozik 2 èvet mögötte,tanul, akkor a QB poszt megoldva.PC elèggè akarta őt... 😉
Zman77
Ha ez így működne, akkor egyetlen csapatnál sem lenne QB need 😉
Genora is mindenki pozitív csalódásként tekint, de hogy ez a csoda meddig tart és konstans fenntartható-e, arra azért még kell egy-két év a megválaszolásra. 😊
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Ha Gino helyzetèből indulunk ki,Lock padozik 2 èvet mögötte,tanul, akkor a QB poszt megoldva.PC elèggè akarta őt... 😉
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
A nagy kérdés azonban az, hogy mi innen mihez kezdünk. Ha így haladunk nem fogunk olyan magasan húzni, hogy legyen egy potenciális fr QB, vagy egy extra DT, ugyanakkor Geno-ban nem látok hosszú távú lehetőséget.
garrett27
Jelen pillanatban a Broncos egy 1/3-as picket fog postázni, ergo azt a QB-t visszük ki amelyiket csak akarjuk, már ha akarjuk...

Jelenleg én úgy gondolom, hogy nem lesz QB pick, hanem kitradelünk 10-15 környékére, behúzunk még egy első köröst - vagy egy kosár második naposat, aztán betömködjük a lyukakat, amelyeken jelenleg ömlik be a víz a hajótestbe (S, C, OG, DT mélység, WR3, LB), és elhisszük azt, hogy Geno kapitánnyal elérjük majd Amerikát.

Szerintem ez amúgy nem is akkora hülyeség.
Még akkor se, ha közben meg továbbra is úgy gondolom, hogy a QB needünk a holdról is látszik, de a jövő évi drafton nincs olyan QB a radaromon, akiért odaadnék egy top picket, és úgy gondolom, hogy fr.QBt kapok érte, és nem egy újabb Darnoldot/Goffot/Trubiskyt/Mayfieldet.
akdestroyer
Genyo nem megoldas, de PC-nek tokeletes, ugyanis egyelore nem pofazik vissza, nincs onallo akarata. Tudja,h ogy ez az eselye, hogy megmaradjon jo penzert a ligaban, azt csinalja amit mondanak neki es Pc-nek ez kell. Egy QB aki befogja a szajat.

Nem tudom milyen QB prospectek vannak, ertelemszeruen egy QB-ra kellene loni a picket, mert nagyon fogyatekosnak kell lennunk jovore, hogy ismet ennyire lent draftoljunk, mint most a denveri pickel.

Ezen felul ha van extra jo DT akkor ot hoznam, ha nincs, DE.

CB es OT az iranyito utani ket premium poszt, de azokon szerencsere jol meg vagyunk. Kozepso korosokkel lehet C-t hozni meg G-t es a maradekot.

Halkan megjegyzem, hogy az a Creed Humphrey, aki helyett Dee Eskridge-et hoztuk 5-6 hellyel elorebb (es aki miatt egesz evben "sirtam"), a PFF-nel felidos all-pro center lett:

C CREED HUMPHREY, KANSAS CITY CHIEFS
Creed Humphrey has picked up where he left off last season. Halfway through his second year, he is building a very good case for being the unquestioned best center in the game. He hasn’t allowed a sack this season and boasts PFF grades of at least 76.0 as both a run-blocker and a pass-blocker.

Masik erdekessege a felidos all-pro rosternek egy LB, gondolom ismeros a neve:

LB BOBBY WAGNER, LOS ANGELES RAMS

A lot is going wrong for the Rams this season, but Bobby Wagner has been a stellar acquisition for them at linebacker. He has the best overall PFF grade at the position and holds at least a 71.1 grade in every facet of play. He has missed just one tackle all season.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
A nagy kérdés azonban az, hogy mi innen mihez kezdünk. Ha így haladunk nem fogunk olyan magasan húzni, hogy legyen egy potenciális fr QB, vagy egy extra DT, ugyanakkor Geno-ban nem látok hosszú távú lehetőséget.
garrett27
Jelen pillanatban a Broncos egy 1/3-as picket fog postázni, ergo azt a QB-t visszük ki amelyiket csak akarjuk, már ha akarjuk...

Jelenleg én úgy gondolom, hogy nem lesz QB pick, hanem kitradelünk 10-15 környékére, behúzunk még egy első köröst - vagy egy kosár második naposat, aztán betömködjük a lyukakat, amelyeken jelenleg ömlik be a víz a hajótestbe (S, C, OG, DT mélység, WR3, LB), és elhisszük azt, hogy Geno kapitánnyal elérjük majd Amerikát.

Szerintem ez amúgy nem is akkora hülyeség.
Még akkor se, ha közben meg továbbra is úgy gondolom, hogy a QB needünk a holdról is látszik, de a jövő évi drafton nincs olyan QB a radaromon, akiért odaadnék egy top picket, és úgy gondolom, hogy fr.QBt kapok érte, és nem egy újabb Darnoldot/Goffot/Trubiskyt/Mayfieldet.

több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Liga egyik legegeszsegesebb csapata vagyunk iden. Ramsbol hianyzik a fel csapat, Donald sem lesz, kotelezo gyozelem, utana pedig a Panthers. 2 W es mar 8-5 a merleg. 10W realis.
undisputedly
A következő kettőt nyerni kell ez nem kérdés. Viszont sajnos a másik 2 W-t nem látom egyelőre hogyan tudjuk összehozni. Ha a Ramst meg is csapjuk oda-vissza (amire nem is tudom mikor volt utoljára példa), akkor is a KC, NYJ, SF meccsből jelenleg nem látom melyiket tudjuk elkapni. A realitás inkább a 9-8, pozitív szezon playoff nélkül.

Szerkesztette: Sebii