Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Legalja.
De hát kora reggel világ másik végén nem egyszerű
Ez nem kifogás.
undorító teljesítmény volt minden egyes poszton.
braxa88
Hozom a kukoricát!

Amúgy meg igazságtalan vagy, Michael BigDickson jól tolta.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Legalja.
De hát kora reggel világ másik végén nem egyszerű
Ez nem kifogás.
undorító teljesítmény volt minden egyes poszton.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Lehet azért volt az egész héten pangás a topicban, mert már mindenki Münchenben van. 😀

több mint 3 éve
pubi Seattle Seahawks 11
Sziasztok! Közületek megy valaki a holnap meccsre élőben? Ha igen, beszámoltok róla röviden? Engem igazán érdekelne! Köszönöm ^^
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Remélem,hogy hétvégén TB12-t belenyomja a gyepbe párszor !



Szerkesztette: Zman77
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Top 11 ujoncbol 3 Seahawks:

3. helyen Woolen (CB)
8. helyen Walker (RB)
11. helyen Lucas (OT)

2 premium poszt.

 www.cbssports.com/nfl/news/nfl-week-10-rookie-power-rankings-cornerbacks-wide-receivers-solely-comprise-top-5/
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Shane Waldron + Gino Smith elég jó kis duó . Jamal Adams (Csúnya ezt írni tudom ! ) kiesése,pedig a "legjobb" dolog ami a védelemmel történhetett . Épüljön fel,legyen jól,csak ne menjen a pályára 😀 .Eskridge a másik akít még letiltanék a gyepről . Cade Johnson felépült ,játszatni kell, Goodwinnal felváltva .
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
-Meccs után azon gondolkodtam mi a top 3 hiányposztunk. 4-5 hete erre a kérdésre az volt a válasz, hogy kb minden. Most? center, egy másik alldownEDGE Nwosu mellé, és a 3.? ugye.
braxa88
QB?

Félreértés ne essék, imádom Genot, de én inkább azt gondolom, hogy belőle nem lesz hosszútávon fr.QB.

Ő inkább ilyen Tannehill, Wentz fajta, akiknek van egy nagy breakout szezonuk, (2018ban meg 2020ban) azt annyi.
Idén neki van az, élvezzük ki.

Ettől még a harmadik körben jöhet egy új fr.QB.

több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
6-3, Müchen, majd bye.

-ez a Cards D vmiért nem ízlik Genonak és WReinknek, pedig nem egy top D.
-Walker megint nulla futásblokkból hozott 100+yardot és 2 TDt
-Pass protection viszont nevetségesen jó volt, Genonak rendre sok ideje volt, sackek mint coveragesackek voltak
-imádom ahogy használjuk a TEeket, a playaction TE underneath playt napi 3x biztos ellövi Waldron kül.formációkból.
-futás elleni védelem hetek óta elit, csak Murray szökéseivel nem tudtuk megfogni. Ha már itt tartunk egy statikus QB ellen hány sack lett volna? 6-7?
-Woolen felé nem dobott Murray, talán ha kétszer, az 1 yardoson Ertznek, TD. ez benne van bárkinek, és egy levédekezett passz Hopkinson. Ha Nuk játszik akkor Murray mindent neki akar dobni, de Woolenre így se akart, inkább ment Ertznek és Moorenak sok passz. Embertelen a csávó, mindezt 5,körös rookieként.
-Nwosu valszeg az év igazolása a ligában. Amikor aláírt bíztam benne hogy egy olyan igazolás lesz mint pár éve Shaq Barrett a Bucsba, padról érkező jó de keveset játszó edge, uj helyén meg robban. Na Nwosu pont ez. Mindenben elit közeli teljesítményt nyújt.
-Brooks! nagyon tetszik amit csinál hetek óta, Barton is jól játszik.
-Bryant rengeteg yardot nyelt és missed tacklei is voltak, Murray is őt erőltette. gyenge pont volt tegnap.
-Eskridge világi nagy bust, esélytelen Wadron vele. Goodwin gyere vissza.

-Meccs után azon gondolkodtam mi a top 3 hiányposztunk. 4-5 hete erre a kérdésre az volt a válasz, hogy kb minden. Most? center, egy másik alldownEDGE Nwosu mellé, és a 3.? ugye.

Szerkesztette: braxa88
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
szenvedős volt, de megérdemelt a W
eléggé rendben van a csapat.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Egyre jobban kíváncsi lennék ( ...bár inkább a SB 😀 ) Gino , Pro Bowl Skills Showdown részvételére.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
nemtudom a Saints/Lions meccs után mit vártunk a védelemtől, de ezt valszeg kiröhögtük volna:
ez elmúlt 3 hétben a védelem:
- védelmi DVOA -31.4%, legjobb a ligában
(Weeks 1-5: 13.5% DVOA, 30th; Weeks 6-8: -31.4% DVOA, 1st)
- futás elleni DVOA-ban a legjobb a ligában
- 29 nyomás az ellenfél QB-ján a legjobb a ligában
- 14 sack a legjobb a ligában
- +38 pontkülönbség a legjobb a ligában (ebben azért a bye weekesek is benne vannak)
- 4,26 yard/play a 2.legjobb a ligában
- 9 védő kapott 70+os PFF gradet (Neal, Woods, M.Adams(miért Collier játszott most helyette?!), Taylor, Bryant, Woolen, Nwosu, Jackson és Ford) az elmúlt 3 hét alapján


vasárnap:
DeAndre Hopkins általban az RCB ellen játszik, csemege lesz a Woolen Hopkins csata.
braxa88
Most akkor a "PC takarodj!" egyház feloszlatja magát, vagy mi lesz? 🙂

Amúgy ez lehet hogy feature: JS+PC csak 10 évente draftol jól, de akkor nagyon.
funkyparduc
Nem, abszolut nem. 5-6 ev koklersege nem tunik csak ugy el, az elvesztegetett lehetosegek mar maradnak azok.

A jovoben kicsit jobban bizunk, de azert lattam mar eleget, hogy ne koronazzam meg meg. Egyelore abban csilloghat ami az erossege. Fiatal rosterrel jatszatja a jo vedelem + runheavy O combot. Ha az eredmenye ennek is gyuru kesz, termeszetesen sok tekintetben megkovetem magam, de mint tudjuk ugyanez meg volt az elozo 10 evben kb mindig (alapszakasz sikerek).

A PO buciraveresek es kilatastalan outcoaching, beerett, nevet szerzett jatekosok kezelese stb. ha majd eltunik, akkor.

Iden eddig az NFC kutyauto, ugy tunik orsagvaltas van, ebben a konferenciaban akar oda is lehet erni a PO-ba.

Az biztos, hogy az idei draftclassert jar a pacsi, ha mar az elozo 6-7 evben ekeztuk a rosszabbal rosszabb, mar-mar komikus roster management miatt, iden ez a csapat messze tulszarnyal minden elvarast, foleg a 2 OT a kulcs szvsz.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
na akkor ennyi:



A lehetséges 5-ből 3 díj októberben elhozva
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Zman77
Kifagyasztottad az PPG leaders képbeszúrásoddal a topicot, törölnéd? 😊

több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Brutálisan megújult az Öreg,mint mèg senki a ligában.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
nemtudom a Saints/Lions meccs után mit vártunk a védelemtől, de ezt valszeg kiröhögtük volna:
ez elmúlt 3 hétben a védelem:
- védelmi DVOA -31.4%, legjobb a ligában
(Weeks 1-5: 13.5% DVOA, 30th; Weeks 6-8: -31.4% DVOA, 1st)
- futás elleni DVOA-ban a legjobb a ligában
- 29 nyomás az ellenfél QB-ján a legjobb a ligában
- 14 sack a legjobb a ligában
- +38 pontkülönbség a legjobb a ligában (ebben azért a bye weekesek is benne vannak)
- 4,26 yard/play a 2.legjobb a ligában
- 9 védő kapott 70+os PFF gradet (Neal, Woods, M.Adams(miért Collier játszott most helyette?!), Taylor, Bryant, Woolen, Nwosu, Jackson és Ford) az elmúlt 3 hét alapján


vasárnap:
DeAndre Hopkins általban az RCB ellen játszik, csemege lesz a Woolen Hopkins csata.
braxa88
Most akkor a "PC takarodj!" egyház feloszlatja magát, vagy mi lesz? 🙂


funkyparduc
teljesen egyértelmű
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
nemtudom a Saints/Lions meccs után mit vártunk a védelemtől, de ezt valszeg kiröhögtük volna:
ez elmúlt 3 hétben a védelem:
- védelmi DVOA -31.4%, legjobb a ligában
(Weeks 1-5: 13.5% DVOA, 30th; Weeks 6-8: -31.4% DVOA, 1st)
- futás elleni DVOA-ban a legjobb a ligában
- 29 nyomás az ellenfél QB-ján a legjobb a ligában
- 14 sack a legjobb a ligában
- +38 pontkülönbség a legjobb a ligában (ebben azért a bye weekesek is benne vannak)
- 4,26 yard/play a 2.legjobb a ligában
- 9 védő kapott 70+os PFF gradet (Neal, Woods, M.Adams(miért Collier játszott most helyette?!), Taylor, Bryant, Woolen, Nwosu, Jackson és Ford) az elmúlt 3 hét alapján


vasárnap:
DeAndre Hopkins általban az RCB ellen játszik, csemege lesz a Woolen Hopkins csata.
braxa88
Most akkor a "PC takarodj!" egyház feloszlatja magát, vagy mi lesz? 🙂

Amúgy ez lehet hogy feature: JS+PC csak 10 évente draftol jól, de akkor nagyon.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Nem lesz ebből baj ? 😀
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
nemtudom a Saints/Lions meccs után mit vártunk a védelemtől, de ezt valszeg kiröhögtük volna:
ez elmúlt 3 hétben a védelem:
- védelmi DVOA -31.4%, legjobb a ligában
(Weeks 1-5: 13.5% DVOA, 30th; Weeks 6-8: -31.4% DVOA, 1st)
- futás elleni DVOA-ban a legjobb a ligában
- 29 nyomás az ellenfél QB-ján a legjobb a ligában
- 14 sack a legjobb a ligában
- +38 pontkülönbség a legjobb a ligában (ebben azért a bye weekesek is benne vannak)
- 4,26 yard/play a 2.legjobb a ligában
- 9 védő kapott 70+os PFF gradet (Neal, Woods, M.Adams(miért Collier játszott most helyette?!), Taylor, Bryant, Woolen, Nwosu, Jackson és Ford) az elmúlt 3 hét alapján


vasárnap:
DeAndre Hopkins általban az RCB ellen játszik, csemege lesz a Woolen Hopkins csata.

Szerkesztette: braxa88
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
DK. mekkorát kamuzik 💪
 twitter.com/6Blackhawks/status/1587183968155308033?s=20&t=2xnQNKGbUtv1HKvYbwCZRQ
Zman77
ez óriási 😀 imádom!
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
DK. mekkorát kamuzik 💪
több mint 3 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
tre brown újra edzésben
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Mekkorát játszott megint
több mint 3 éve
Barnaby Seattle Seahawks 29
Az hogy az offense eléggé más felfogásban játszik mint tavaly (pl. 4&2re shovel pass, 4. negyed előnyben is no-huddle (azt mondjuk nem értem miért érdemes) stb.), az szerintetek azért van mert Carroll már nem szól bele az O-ba, Waldron most már mer/tud kreatívkodni, vagy geno kompatibilisebb ehhez ?

Amikor Waldron jött akkor sokan nem kedvelték, most már kimondható hogy a liga top10-15-20. O koordinátora, vagy még mindig érdemes megvárni, hogy az itt sokat emlegetett első 7-8 hét után meg tud-e újulni az összeszokó védelmekkel szemben?