Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Brooks egy tehetséges játékos, de sajnos idén kiütközik nagyon, hogy mennyire nincs meg az ösztön és a játékintelligencia benne. Ez eddig nem volt akkora gond, mert Wagner mellett játszott. Mondjuk könnyes szemmel emlékszem vissza az előző években azokra a jelenetekre, amikor Wagner árnyékaként játszott, mindenhova követte, mert fogalma nem volt mi történik. 😀
Sebii
Igen, azért egy Wagner szintű játékos el kellene a csapatba, de ahogy a mondás tartja súly alatt nő a pálma. Én azért bízok benne, hogy jó lesz ő. Itt inkább a pass rush, ami iszonyú! Egy jó Edge játékos nagyon kell ide, akár a draftról, bár most nem is tudom, milyen a felhozatal. De ha sikerülne, akkor egy veterán pass rusher az egyik oldalra a másikra pedig az újonc, szerintem ismét jó lenne a csapat.
Ja és persze Adams-t elküldeni a retekbe, mert egy zacskó szart nem ér.
MightHunter
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Brooks egy tehetséges játékos, de sajnos idén kiütközik nagyon, hogy mennyire nincs meg az ösztön és a játékintelligencia benne. Ez eddig nem volt akkora gond, mert Wagner mellett játszott. Mondjuk könnyes szemmel emlékszem vissza az előző években azokra a jelenetekre, amikor Wagner árnyékaként játszott, mindenhova követte, mert fogalma nem volt mi történik. 😀
Sebii
Igen, azért egy Wagner szintű játékos el kellene a csapatba, de ahogy a mondás tartja súly alatt nő a pálma. Én azért bízok benne, hogy jó lesz ő. Itt inkább a pass rush, ami iszonyú! Egy jó Edge játékos nagyon kell ide, akár a draftról, bár most nem is tudom, milyen a felhozatal. De ha sikerülne, akkor egy veterán pass rusher az egyik oldalra a másikra pedig az újonc, szerintem ismét jó lenne a csapat.
Ja és persze Adams-t elküldeni a retekbe, mert egy zacskó szart nem ér.
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Brooks egy tehetséges játékos, de sajnos idén kiütközik nagyon, hogy mennyire nincs meg az ösztön és a játékintelligencia benne. Ez eddig nem volt akkora gond, mert Wagner mellett játszott. Mondjuk könnyes szemmel emlékszem vissza az előző években azokra a jelenetekre, amikor Wagner árnyékaként játszott, mindenhova követte, mert fogalma nem volt mi történik. 😀
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
A másik gond pedig az, hogy 2 normális LB nincs a csapatban, nemhogy 3. Szegény Barton kanyarodik mint a villamos.
Sebii
Hát nem egy világverő kettős az biztos, bár én azért Brooksban látok potenciált. Barton, meg éppen ha nem szotyizik jó helyen, akkor olyan miss-tackle-ket csinál, hogy fáj nézni...
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
A másik gond pedig az, hogy 2 normális LB nincs a csapatban, nemhogy 3. Szegény Barton kanyarodik mint a villamos.
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Egy kérdés fogalmazódott meg bennem a Carolina meccsen. Vajon melyik def taktika jobb, ha 2 LB van a pályán és melléjük rakják a Safety-t vagy ha 3 LB van bent és talán nem nyomják le fél karral a Safety-t a futók?
MightHunter
Szerintem nincs jelentősége. A falak csatáját rendre elbukjuk, innentől kezdve tökmindegy hogy 2 vagy 3 LB van a pályán.
Sebii
Ez igaz, de ha mondjuk eggyel több nagyobb LB lenne a boxban, akkor nem biztos, hogy annyi yard összejönne. A korábbi időszakban mindig 3 LB-val álltunk fel és azért az hatékonyabb volt. Mondjuk az is igaz , hogy ott BamBamCam, aki aztán ütközött ha kellett, ha nem 😀
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Egy kérdés fogalmazódott meg bennem a Carolina meccsen. Vajon melyik def taktika jobb, ha 2 LB van a pályán és melléjük rakják a Safety-t vagy ha 3 LB van bent és talán nem nyomják le fél karral a Safety-t a futók?
MightHunter
Szerintem nincs jelentősége. A falak csatáját rendre elbukjuk, innentől kezdve tökmindegy hogy 2 vagy 3 LB van a pályán.
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Egy kérdés fogalmazódott meg bennem a Carolina meccsen. Vajon melyik def taktika jobb, ha 2 LB van a pályán és melléjük rakják a Safety-t vagy ha 3 LB van bent és talán nem nyomják le fél karral a Safety-t a futók?
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Tegyétek meg a tippeket, hány yardot fogunk futni a niners ellen.
A: 0-19
B: 20-39
C: 40-59
D: nem tudom mit szedsz ha azt hiszed ennél többet
Sebii
Én úgy tippelem, hogy amit mi futunk, azt is a 9ershez fogják írni. Így -250 yard lesz a vége. 😀
több mint 3 éve
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Tegyétek meg a tippeket, hány yardot fogunk futni a niners ellen.
A: 0-19
B: 20-39
C: 40-59
D: nem tudom mit szedsz ha azt hiszed ennél többet
Sebii
Nagyobb kérdés, hogy a Niners hány yardot fog futni... 😊
somoskovig
Ha tippelnem kellene, szerintem 2-szer körbe futják Seattlet és még simán elkocogna SF-be. 😀
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Tegyétek meg a tippeket, hány yardot fogunk futni a niners ellen.
A: 0-19
B: 20-39
C: 40-59
D: nem tudom mit szedsz ha azt hiszed ennél többet
Sebii
Ez kimaradt.
E: minusz yarddal fogjuk zárni a meccset.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
...futás nélkül is elverjük őket 😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Tegyétek meg a tippeket, hány yardot fogunk futni a niners ellen.
A: 0-19
B: 20-39
C: 40-59
D: nem tudom mit szedsz ha azt hiszed ennél többet
Sebii
Inkabb a ypa lesz erdekes szerintem, azt kevesbe torzitja, hogy az eredmeny hogyan alakul.

En ilyen 2-2,5 yard alatti atlagot vizionalok.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Tegyétek meg a tippeket, hány yardot fogunk futni a niners ellen.
A: 0-19
B: 20-39
C: 40-59
D: nem tudom mit szedsz ha azt hiszed ennél többet
Sebii
Nagyobb kérdés, hogy a Niners hány yardot fog futni... 😊
somoskovig
Maradhat ugyanez a kérdőív, és skálázás is használható, csak egy 0-át a számok mögé kell gondolni. ennyi
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 563 — Chiefs GM
Tegyétek meg a tippeket, hány yardot fogunk futni a niners ellen.
A: 0-19
B: 20-39
C: 40-59
D: nem tudom mit szedsz ha azt hiszed ennél többet
Sebii
Nagyobb kérdés, hogy a Niners hány yardot fog futni... 😊

több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Tegyétek meg a tippeket, hány yardot fogunk futni a niners ellen.
A: 0-19
B: 20-39
C: 40-59
D: nem tudom mit szedsz ha azt hiszed ennél többet
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Bevallom fél szemmel tudtam csak nézni tegnap a meccs 60%-át, és nem vágyom a fájdalomra újfent, úgyhogy aki ilyen kikockázós mazochista (ak, helm? 😀 ), a második picknél tényleg flagnek kellett volna lennie? Pont nem láttam olyan szögből a visszajátszást.
Hanni
Én Broncos meccset néztem a feleségemmel, és folyamatosan próbáltam meggyőzni, hogy igen ez a fékevesztett mustang ez az igazi Wilson, ez van ha Hackett hatása alól kiszabadul, és átmegy Hulk üzemmódba.... és ebben a pillanatban Hulkot levitték a pályáról agyrázkódással.

Utána néztem meg a Hox meccset, de nem kockáztam. same old shit, nincs futás átlátszó playek, ajtó ablak védelem, nem kockáztam.

De közkivánatra.
...and Marx is claiming it was offside...

 www.youtube.com/watch?v=LfduUFF_i1A
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Én ugyan nem kockáztam ki, de a visszajátszásból nekem offsidenak tűnt.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Bevallom fél szemmel tudtam csak nézni tegnap a meccs 60%-át, és nem vágyom a fájdalomra újfent, úgyhogy aki ilyen kikockázós mazochista (ak, helm? 😀 ), a második picknél tényleg flagnek kellett volna lennie? Pont nem láttam olyan szögből a visszajátszást.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
...így Genonak muszáj dobálni, és bár egyáltalán nem rossz, mára már kielemezték, így meccsenként jönnek az Int-ek.
...
garrett27
De kit elemeztek ki?
Genot vagy minket úgy overall?
Már csak azt kell kitalálni ki a tyúk, és ki a tojás.

Már tavaly is volt róla szó, hogy egy rakat játéknál előre leolvasta az ellenfél védelme, hogy mi lesz a game, és ebből nagyon csúnya intek születtek.
(Például tavaly a Metcalfnak a backfieldre dobott pick6 pont ilyen volt.)

És ilyenkor meztelen a király, mert egy leolvasott játékból nagy valószínűséggel egy P.Manning se dob mást mint intet.

Ez meg nem QB felelősség.

Ahogy azt, hogy a front7-t szétfutják, azt se tudod valamelyik LB vagy DT nyakába belevarni, mert rendszerszinten szar az egész.

Ami Carroll erőssége, hogy hosszútávon, (pár meccs-fél szezon) alatt tud váltani, problémát megoldani - lásd tavaly tavalyelőtt, az all time legfosabb számokat produkáló védelmet 2x is gatyába rázta, és lett belőle egy top10 közeli szint a szezon végére -, de rövid távon meccsen belül ugyanebben kurvaszar. Ha akármelyik meccsen feltörik az alapjátékunkat, és gyorsan váltani kéne, nem tud.

Volt rá példa, de alapvetően ha le van tolva egy meccsen a gatya, akkor a garbage time-ig le van tolva, nincs kiút.

Ha az első félidőben szétfutnak, akkor a másodikban is szét leszünk futva, ez axióma.

A time managmentet meg hagyjuk is.

Azért én Carrollt az érdemei elismerése mellett olyan istenesen picsán rúgnám néha, hogy a holdig szállna.
akdestroyer
A lányok nem pukiznak P Manning meg nem dob 6 intet egy meccsen....
😀 😀 😀
 www.espn.com/nfl/recap/_/gameId/271111024
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
4-5 play tisztán volt tegnap amit egy az egybe olvasott a D. Abból lett 1 int meg 2 sack.

Láthatóan nem prioritás erre készülni, lehet így alakult ki az évek alatt. Az hogy RW az idei első meccsén ellenetek ugyanazokat a kézjeleket használja mint eddig az árulkodó ebből a szempontból.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
...így Genonak muszáj dobálni, és bár egyáltalán nem rossz, mára már kielemezték, így meccsenként jönnek az Int-ek.
...
garrett27
De kit elemeztek ki?
Genot vagy minket úgy overall?
Már csak azt kell kitalálni ki a tyúk, és ki a tojás.

Már tavaly is volt róla szó, hogy egy rakat játéknál előre leolvasta az ellenfél védelme, hogy mi lesz a game, és ebből nagyon csúnya intek születtek.
(Például tavaly a Metcalfnak a backfieldre dobott pick6 pont ilyen volt.)

És ilyenkor meztelen a király, mert egy leolvasott játékból nagy valószínűséggel egy P.Manning se dob mást mint intet.

Ez meg nem QB felelősség.

Ahogy azt, hogy a front7-t szétfutják, azt se tudod valamelyik LB vagy DT nyakába belevarni, mert rendszerszinten szar az egész.

Ami Carroll erőssége, hogy hosszútávon, (pár meccs-fél szezon) alatt tud váltani, problémát megoldani - lásd tavaly tavalyelőtt, az all time legfosabb számokat produkáló védelmet 2x is gatyába rázta, és lett belőle egy top10 közeli szint a szezon végére -, de rövid távon meccsen belül ugyanebben kurvaszar. Ha akármelyik meccsen feltörik az alapjátékunkat, és gyorsan váltani kéne, nem tud.

Volt rá példa, de alapvetően ha le van tolva egy meccsen a gatya, akkor a garbage time-ig le van tolva, nincs kiút.

Ha az első félidőben szétfutnak, akkor a másodikban is szét leszünk futva, ez axióma.

A time managmentet meg hagyjuk is.

Azért én Carrollt az érdemei elismerése mellett olyan istenesen picsán rúgnám néha, hogy a holdig szállna.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Alapvetően még nincs vége a szezonnak,
peet_24
De igen!
SF, KC, Jets a következő 3 ellenfél. Ez a hawks egyiket sem fogja még megszorongatni sem.

funkyparduc
Technikailag gondoltam. Amúgy számolgatva még a WAS-DET a legsanszosabb. Nyilván jön a sok HA... HA a Colts lenne kedves odaverni az óriásoknak és HA a csoportriválisok "csak azért sem" engednének az oroszlánoknak... De jah, inkább nem, mint igen... fájó a raiders, meg a panthers loss. Ez van

(7-5-1) washingtoni menet: NYG-SF-CLE-DAL
(7-5-1) Óriásoknak WAS-MIN-IND-PHI a sorrend. Hát ez sem egy vidámpark 😊
(7-6) seattle: SF-KC-NYJ-LAR
(6-7) detroiti NYJ-CAR-CHI-GB tűnik még a legjobbnak

Smith bridge QB, az elozo meccsek kezdik visszahuzni a foldre.undisputedly
Szerintem nem bridge, mert a koncepció kiteljesedését nem a következő szupertehetség Qb-től várjuk. Csak nem olyan top, mint amilyen híre kezdett lenni fél szezonnal ezelőtt. Vagy ha bridge, akkor Lockot készíteném elő. Geno mögött tényleg tudna tanulni és nem buta.
Lecseréléssel 2.-3. körben esetleg lehet próbálkozni, de én továbbra sem húznék Qb-t a denveri picken. Az INT-ek ellenére sem gondolnám, hogy rajta akadna a rendszer, mert alapvetően túl van passzoltatva a koncepcióhoz képest (futások és a fal belseje nélkül meg mégiscsak 34-27-24 pontokat csináltunk, ami azért mégsem 9)
peet_24
De, szerintem igaza van Undinak, Geno bridge QB, nagy szorgalommal, és tisztességes játékértéssel, de hiányzik belőle az a faktor, amit úgy hívhatunk hogy wildcard/joker. Szerintem is bridge, de az is lehet, hogy jó hosszú bridge lesz ő.
Persze, ha Carroll azt a következtetést vonja le, hogy a sok labdavesztés az ő sara, akkor hamar szabadul tőle, mert nem lehet rá építeni, ráadásul Geno pénzbe fog kerülni jövőre. Rátenni franchise taget nem lesz nagyon olcsó.

Mondjuk szerintem nehéz helyzetben van Geno, és ezt szerintem sokan látják. Ha megy is nem féltem, nem cserepadra megy innen tovább.
több mint 3 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Alapvetően még nincs vége a szezonnak,
peet_24
De igen!
SF, KC, Jets a következő 3 ellenfél. Ez a hawks egyiket sem fogja még megszorongatni sem.

funkyparduc
Technikailag gondoltam. Amúgy számolgatva még a WAS-DET a legsanszosabb. Nyilván jön a sok HA... HA a Colts lenne kedves odaverni az óriásoknak és HA a csoportriválisok "csak azért sem" engednének az oroszlánoknak... De jah, inkább nem, mint igen... fájó a raiders, meg a panthers loss. Ez van

(7-5-1) washingtoni menet: NYG-SF-CLE-DAL
(7-5-1) Óriásoknak WAS-MIN-IND-PHI a sorrend. Hát ez sem egy vidámpark 😊
(7-6) seattle: SF-KC-NYJ-LAR
(6-7) detroiti NYJ-CAR-CHI-GB tűnik még a legjobbnak

Smith bridge QB, az elozo meccsek kezdik visszahuzni a foldre.undisputedly
Szerintem nem bridge, mert a koncepció kiteljesedését nem a következő szupertehetség Qb-től várjuk. Csak nem olyan top, mint amilyen híre kezdett lenni fél szezonnal ezelőtt. Vagy ha bridge, akkor Lockot készíteném elő. Geno mögött tényleg tudna tanulni és nem buta.
Lecseréléssel 2.-3. körben esetleg lehet próbálkozni, de én továbbra sem húznék Qb-t a denveri picken. Az INT-ek ellenére sem gondolnám, hogy rajta akadna a rendszer, mert alapvetően túl van passzoltatva a koncepcióhoz képest (futások és a fal belseje nélkül meg mégiscsak 34-27-24 pontokat csináltunk, ami azért mégsem 9)
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lassan ismét csak kénytelenek leszünk a helyükön kezelni a dolgokat. Kicsit lufiszerű volt az évad eleje, Geno egész jól bekezdett, de most az egész rendszerből mintha elillant volna a levegő. Igaz ha nincs futójáték, akkor mindannyian tudjuk, hogy a Seahawks nem az igazi. Márpedig a futótandem ugye a gyenguszon, így Genonak muszáj dobálni, és bár egyáltalán nem rossz, mára már kielemezték, így meccsenként jönnek az Int-ek.
Ettől függetlenül a szinte kötelező győzelmekből csinált zakók (Raiders, Panthers) nagyon tudnak fájni. Nagyjából ennyi volt a szezon, mert a hátralévő meccsekben már nem sok örömöt vélek felfedezni.
Ha még Mr Irrelevant is meg fog szívatni minket, akkor talán PC is belátja majd, hogy le kéne pihenni.
garrett27
Ahhoz nagyon asszimetrikusan épített védelem kell a másik oldalon, hogy a futójáték hiánya ne zavarjon meg egy támadósort. Nagyjából mindenki laposan áll fel, és a legváltozatosabb csapdakombinációit hívja ellenünk, mert nem kell a futásunktól semmilyen szniten sem tartaniuk. 😊 Nem baj tanul Geno. Meg kell tartani, mert gecijó OC lesz. 😀

Úgy beálllítanám joshallent, hogy mit kezdene a helyzettel. Tudom sérült a könyöke, de annyira, hogy kisugárzik az agyáig. Mondjuk duplázná a futott yardokat. Esetleg megnézném az utóbbi 2 év 1-15-ig bárkit Geno helyén. Biztos karalyok lennének a srácok.

Amúgy mondjátok az elejét az évnek, hogy lufiszerű volt a csapat. Év elején pont ugyanilyen volt. Az év közepe volt bíztató, amit persze pont kihagytam.

Raiders ellen kaptunk közel 570 Yardot, a Panhers ellen csak a földön 230-t. Futottunk 65 -44 yardot. Walker tudott 1.9 yardos átlagot a Raiders allen, szerintem elég transzparens a probléma.