Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Nálam jelenleg az 5 legnagyobb hiányposzt: DT, C, DE, LB, WR.
Az offseason legfontosabb feladata a futás elleni védelem rendbetétele. Fájdalmas volt nézni néhány meccsünket, mennyire ledomináltak minket. Guard se ártana még ezeken kívül, de ott vannak tehetséges fiatalok akikben van potenciál. Blythe egy vicc, oda mindenképp kell ember.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Na ez durva. Megkaptuk rendesen...

Seattle Seahawks

Hazai: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Carolina Panthers, Cleveland Browns, Philadelphia Eagles, Pittsburgh Steelers, Washington Commanders

Vendég: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Dallas Cowboys, Detroit Lions, New York Giants, Tennessee Titans
Zman77
Ez akar nagyon konnyu is lehet addigra.
undisputedly
Egyet ertek, ha abbol indulunk ki h qz offense marad vagy kicsit jobb az osszeszokottsag miatt es a D# t rendbe tudnank rakni akkor nem biztos h ez nehez sorsolas, nagyon soo csapat uj edzovel es/vagy iranyitoval fog indulni az ellenfelek kozul.

Ha ujonc iranyitoval indulnank akkor nehezebbnek latom vqgy ha elszurjuk a draftot es persze barkitol barmikor kitudunk kapni.

Mi a velemenyetek Brooks seruleserol szerintem az alapszakasz elso 3-5 meccset kifogja hagyni azt hiszem ACL szakadasa volt.
Ti huznatok LB-t 2.3. korben?

Az idei vedelmet latva mit gondoltok Adams visszatereserol? Van barmi keresnivaloja a vedelemben, es ezt szakmai szempontbol kerdezem en se bannam ha nem jonne vissza csak h lehet e meg erosites nekunk ha egeszseges?
Fantomas0429
Kell DT, nem kerdes. A Georgia DT-je ha bent van 1/5-on, ot hozhatnank. Nem ertek semennyire college focihoz, bent lesz meg?

LB is kell, Brooks eddig a fizikalitasabol elt, mert esze nincs. Na most egy ACL pont az elobbibol vesz el. A tobbi LB is kutyauto. Kellene meg egy jo DE is. Ugyan a 7. legtobb sacket szereztuk iden a ligaban, de passrush winrate-ben (tehat milyen gyakorisaggal vertek meg az edge-eink az OT-kat) valami 28. helyen vegeztunk, tehat a sack szam nagyon inflalodik ezzel. Adams szinten haszontalan, nincs ra szukseg.

A schedulebol:

Cardinals: Murray sz@r, most mar edzojuk sincs
Rams: McVay lehet visszavonul, mennek a levesbe
Panthers: Barmelyik iranyba elsulhet
Browns: Iden is gyengek voltak
Titans: Vrabel jo edzo, de lehet, hogy ismet az idei format hozzak
Ravens: Lamar nelkul osszeeshetnek
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Na ez durva. Megkaptuk rendesen...

Seattle Seahawks

Hazai: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Carolina Panthers, Cleveland Browns, Philadelphia Eagles, Pittsburgh Steelers, Washington Commanders

Vendég: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Dallas Cowboys, Detroit Lions, New York Giants, Tennessee Titans
Zman77
Ez akar nagyon konnyu is lehet addigra.
undisputedly
Egyet ertek, ha abbol indulunk ki h qz offense marad vagy kicsit jobb az osszeszokottsag miatt es a D# t rendbe tudnank rakni akkor nem biztos h ez nehez sorsolas, nagyon soo csapat uj edzovel es/vagy iranyitoval fog indulni az ellenfelek kozul.

Ha ujonc iranyitoval indulnank akkor nehezebbnek latom vqgy ha elszurjuk a draftot es persze barkitol barmikor kitudunk kapni.

Mi a velemenyetek Brooks seruleserol szerintem az alapszakasz elso 3-5 meccset kifogja hagyni azt hiszem ACL szakadasa volt.
Ti huznatok LB-t 2.3. korben?

Az idei vedelmet latva mit gondoltok Adams visszatereserol? Van barmi keresnivaloja a vedelemben, es ezt szakmai szempontbol kerdezem en se bannam ha nem jonne vissza csak h lehet e meg erosites nekunk ha egeszseges?
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Na ez durva. Megkaptuk rendesen...

Seattle Seahawks

Hazai: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Carolina Panthers, Cleveland Browns, Philadelphia Eagles, Pittsburgh Steelers, Washington Commanders

Vendég: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Dallas Cowboys, Detroit Lions, New York Giants, Tennessee Titans
Zman77
Ez akar nagyon konnyu is lehet addigra.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Na ez durva. Megkaptuk rendesen...

Seattle Seahawks

Hazai: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Carolina Panthers, Cleveland Browns, Philadelphia Eagles, Pittsburgh Steelers, Washington Commanders

Vendég: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Dallas Cowboys, Detroit Lions, New York Giants, Tennessee Titans
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
akdestroyer
Azt hagyod le szerintem, hogy csapatot építeni rookie QB mellett is lehet, hisz minden cap és minden pick mehet mezőnyjátékosra hosszú évekig. A draft meg nem magától értetődő, hogy majd amikor eljön a QB húzás ideje akkor biztos lesz állomány. A magas draft pozíció sem. Ez az idei QB class szerintem elég mély, hogy anélkül is lehessen találni tetsző embert, hogy top2-be cseréljetek.

A másik amit megfontolnék, az Lamar elcsenése a garasaskodó Ravenstől. De első szándékból én húznék 1/5-ön a helyetekben, és week 1 kezdetném.
Cruyffista
Lamar jöhet évi 12 milláért. De inkább , NE. Szerintem most sincs jobb QB a drafton Locknál.Lock JÓ 🙂 . Bízni kell PC,JS duóban. Idén eddig nekkik volt igazuk. Fontos még,hogy a draftnak kissebb elvárásokkal menjünk neki,mert az ideihez képest biztos szerényebben alakul majd. Idén elég 3-4 tökéletes fiatal 😁 Ja hétvégén csodát csinálunk ! Gohox
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
akdestroyer
Azt hagyod le szerintem, hogy csapatot építeni rookie QB mellett is lehet, hisz minden cap és minden pick mehet mezőnyjátékosra hosszú évekig. A draft meg nem magától értetődő, hogy majd amikor eljön a QB húzás ideje akkor biztos lesz állomány. A magas draft pozíció sem. Ez az idei QB class szerintem elég mély, hogy anélkül is lehessen találni tetsző embert, hogy top2-be cseréljetek.

A másik amit megfontolnék, az Lamar elcsenése a garasaskodó Ravenstől. De első szándékból én húznék 1/5-ön a helyetekben, és week 1 kezdetném.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Ti hogyan látjátok az offseasont? Top 52ben lesz 4 pick a drafton alapból.
Ti feláldoznátok az 1/19-et és egy esetleges további második kört egy QB-ért, vagy húzzunk 4 (potenciális) kezdőt és hosszabbítsuk meg Genot ?
Nadal17
Egyértelműen a csapatépítés mellett raknám le a voksom - egyelőre Genoval.
Hogy miért:

2 féle módon lehet egy SB contender csapatot felépíteni, (már ha kéznél nincs egy elit roster egy elit QB-val.)

1: Szerzel egy elit QB-t, aki a középszer-jó csapatodat a hátára veszi, és elrángatja az SB-ba.

2: Építesz egy baszó keretet, ami egy közepesen jó QB-val is elvergődik a SB-ig.

Én egyértelműen a kettes mellett tenném le a voksom, mégpedig azért mert a történelem azt mutatja, hogy ez az ami a leginkább beválik.

Ha az elmúlt 10 évből fel kéne idézni csapatot az egyes pont mellett, nem nagyon tudnék. Talán a Watson-féle Texans, a Rivers-féle Chargers volt ilyen, de ezek a wild card kört se élték túl, vagy talán egyszer?

Ellenben, PO run - atom kerettel, középszar QB-val, az nagyon sok eszembe jut.
Az Eagles Foles-al meg Wentz-el, a klasszikus Rams-Goff, a 49ers Kaeppel egyszer, Gerappával többször is, a Jags-Bortles, a Seattle a fiatal Wilsonnal, a Ravens a nyers Lemarral, a Vikings Keenummal - és ezek csak azok, amik hirtelen az eszembe jutnak.

4 pickkel a top 50-ben, egy jó draftra, meg egy jó offseasonra vagyunk attól, hogy a jelenlegi közepes, kicsit lyukas keretből csináljunk egy ELITET.
És abba már kvázi mindegy hogy ki a QB, egy jól üzemelő csapatban Geno is bőven el tudna dobálgatni minket legalább a NFC döntőig, ezt épp idén bizonyította.
Hozunk egy jó centert, egy jó guardot, egy korrekt wr3-at, a védelembe meg egy LB-t, meg végtelen számú védőfalembert, (főleg DT-t) és kvázi megvagyunk. Ezen hiányposztok többszöröséhez van most drafttőkénk és FA pénzünk.

Mi a másik opció?
Odaadjuk a farmot és felcserélünk a top2-be egy QB-ért, aki vagy bust vagy nem, és ha még nem is lesz bust, mindig a levegőben lóg undi felvetése, hogy kinő-e Carroll árnyékában egy franchise irányító vagy nem-e, én inkább az utóbbira raknám fel a spórolt pénzem - ha lenne.

De feltehetjük azt a kérdést is, hogy melyik verzióval van több esélyünk a SB-ra jövőre?:
Strouddal és kvázi ugyanezzel a kerettel?
Vagy Genoval/Lock-al és olcsó és jól játszó fiatalokkal a hiányposztokon? (olcsó és jól játszó fiatalok = több pénz a sapka alatt, érkezhet elit FA igazolás is.)
Elég obvious a válasz szerintem.

Nem tudom szól-e érv az utóbbi ellen, talán egy: Geno pénze.
Jövőre nyilván nem 7m lesz az ára, de kurva nagy hiba lenne egy fr.QB-nyi pénzt alárakni, mert ahhoz meg kevés mint medvesajtban a brummogás.
Én személyszerint 20m-nál meghúznám a határt, mert kell a pénz a védőfalra.

Ha meg ez neki nem elég, akkor (sok szeretettel) mehet bárhova eljátszani 2023 M.Ryanját-C.Wentzét a 30milliós fizetésével, mi köszönjük, Lockkal is megvagyunk.

Én jelenleg afelé hajlanék, hogy befektetnék a jövő irányítójába, mert egy ilyen jó helyzetben lévő franchisenál egészen kivételes, hogy top5-ben húzzon valakit. A DL és LB mélység pedig ekkora cap space mellett orvosolható. A kulcsemberek nagy része 3-4 évig rookie szerződésen játszana.
Nadal17
Igen, már ha van QB akiért érdemes ezt megtenni.
Egy Tuáért, Burrowért Trevorért mennék én is.
De idén elég kétséges a QB felhozatal, nincs ilyen jellegű prospect - csak hype, meg kurva nagy kockázat - egy fél draftot odaadni bármelyikükért, hát, az meg a jelenlegi helyzetben egyenesen vakmerőség.

Ha mindenáron fiatal QB-t akarunk, akkor érkezzen valaki a 2.-3. körben, azt nevelgessék - ha tudják.
Egyszer már bejött.

több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Lockot már ennyire elengedtük? Okulva Geno idei teljesítményéből, nem lehet hogy Lock is egy istenadta rejtőzködő tehetség, és csak kell még neki egy-két év? Lehet nem is kell draftolni első körben QB-t. Persze ez attól is függ, hogy Geno új szerződése mennyibe fájna.
Szerintem amíg ki nem derül mit kér Geno addig az FO is sötétben tapogatózik.
BigBaltazar
Elég ha csak tehetséges simán 🙂 Én kardoskodok mellette amióta idejött.
több mint 3 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Lockot már ennyire elengedtük? Okulva Geno idei teljesítményéből, nem lehet hogy Lock is egy istenadta rejtőzködő tehetség, és csak kell még neki egy-két év? Lehet nem is kell draftolni első körben QB-t. Persze ez attól is függ, hogy Geno új szerződése mennyibe fájna.
Szerintem amíg ki nem derül mit kér Geno addig az FO is sötétben tapogatózik.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Nyomni kén egy 2011 Giants stylet 🙂
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
En QB parti vagyok, de oszinten, ki bizna abban, hogy egy igazi pocket passert kepes gondozni es felnevelni PC es a stabja? En biztosan nem.

Akkor meg mar inkabb a legjobb premium poszton elerheto jatekos jojjon. Amugy az is lehet, hogy sikerul lemozognunk.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
...
Ti feláldoznátok az 1/19-et és egy esetleges további második kört egy QB-ért, vagy húzzunk 4 (potenciális) kezdőt és hosszabbítsuk meg Genot ?
Én jelenleg afelé hajlanék, hogy befektetnék a jövő irányítójába, mert egy ilyen jó helyzetben lévő franchisenál egészen kivételes, hogy top5-ben húzzon valakit. A DL és LB mélység pedig ekkora cap space mellett orvosolható. A kulcsemberek nagy része 3-4 évig rookie szerződésen játszana.
Nadal17
1 év Geno, az idei QB class elég tré de 1 fokkal jobb, mint a tavalyi. Texans tuti viszi Youngot, Colts meg Stroudot. az hogy Levis vagy McKee 1/5-ön....kurva nagy reach lenne.
petey
Az nem kérdés, hogy 1/5-re nem lesz bent Stroud, a +2 pick feláldozását úgy értettem, hogy egy 1/3ra feltrade-nek ez lenne az ára.
Nadal17
Én értem és megértem hogy nagyon ritka alkalom hogy ennyire magasan draftolhatunk viszont szerintem az elmult 10-15 evben 3 vagy 4 , 1/1 vagy 1/2 es olyan iranyito volt aki be is valt ellenben, Mayfield, winston, mariota,Goff, Wentz,Trubisky,"MurrAy", ezek mind 1/1 vagy 1/2 az elmult 10 evbol es meg lehet hozni Josh Rosent stb.

Valamint tegyuk hozza hogyha be is valna szerintem egyik prospect se olyan h elso vagy akq masodik evben tudna vezetni a csapatot szoval az en szemelyes velemenyem h tegyuk rendbe a vedelmet korrekt valasztassal nem birkozokkal egy center es egy wr3 aztan probaljuk kicsit egyenletesebb teljesitmenyre hozni Smith t mert a plafonja magas ezt iden tanusitottq csak nem tudta tartani csak 5 meccsen es mogotte provaljuk tanitani Lockot ha ez lehetseges en nem hiszem h akarmelyik idei qb egy Josh Allen, Burrow vagy Mahomes lenne.
De ez csak szemelyes velemeny es ahogy kezdtem teljesen ertheto es vedheto h ritka alkalom ennyire magasan huzni .
több mint 3 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
...
Ti feláldoznátok az 1/19-et és egy esetleges további második kört egy QB-ért, vagy húzzunk 4 (potenciális) kezdőt és hosszabbítsuk meg Genot ?
Én jelenleg afelé hajlanék, hogy befektetnék a jövő irányítójába, mert egy ilyen jó helyzetben lévő franchisenál egészen kivételes, hogy top5-ben húzzon valakit. A DL és LB mélység pedig ekkora cap space mellett orvosolható. A kulcsemberek nagy része 3-4 évig rookie szerződésen játszana.
Nadal17
1 év Geno, az idei QB class elég tré de 1 fokkal jobb, mint a tavalyi. Texans tuti viszi Youngot, Colts meg Stroudot. az hogy Levis vagy McKee 1/5-ön....kurva nagy reach lenne.
petey
Az nem kérdés, hogy 1/5-re nem lesz bent Stroud, a +2 pick feláldozását úgy értettem, hogy egy 1/3ra feltrade-nek ez lenne az ára.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Hosszú ideje csak reader módban követtem a fórumot, a mostani helyzet azért megér egy kommentet.

Először is három pozitív dolgot ki kell emelni:
- A meglepő, de mégis well-known dolog, hogy a szezon előtti várakozásokat nem kicsit sikerült felül múlni. Itt max 3-4 winről beszélgettünk szezon előtt, nem POról...
- PC és JS éveken keresztüli ámokfutása után sikerült 5 kezdőt hozni a draftról. Talán meg-meg említik időnként, viszont azt gondolom, hogy ez nem csak a szezon, de a következő néhány évet meghatározó tényezője lesz. Jól mutatja a szezon előtti reménytelen helyzetet, hogy ezzel a +5 klasszissal éppen csak becsúsztunk a playoffba (+Geno), normál esetben milyen kilátások lennének..
- Preseasonben még az is kérdés volt, hogy Geno vagy Lock lesz a kezdő QB, most ott állunk, hogy több franchise rekordot döntött meg Geno barátunk. Az előző ponthoz hasonlóan ez is egy kisebb csodával ér fel.

Ezek után mégis miért ne lehetnénk teljesen elégedettek?
Innentől kicsit szubjektív lesz a sztori.

- Látszik, hogy a győzelmek többnyire negatív vagy 50% körüli mérlegű csapatok ellen jöttek, sok meccsen csúnyán felmosták velünk a padlót. Nem csak a D# miatt (aminek a hiányosságait könnyebb orvosolni egy jó drafttal plusz a rendelkezésre álló cap space-el), hanem QB poszton is sokszor megmutatkozott, hogy mi a plafon. Ide még vissza fogok kanyarodni később.

- C.J. Stroud játéka és potenciálja nekem nagyon tetszik, a top5 pick a jelenlegi helyzetben egy kivételes lehetőség. Így, hogy a Texans és a Colts előttünk van a drafton, meglepő lenne, ha elérhető lenne 1/5-ön.

Ugyanakkor Geno szerződése lejár, talán még egy kis kedvezménnyel is aláírna hozzánk, viszont 33 lesz mire az új szezon indul, látva a limitjeit és az életkorát, akármennyire is szép a története, nem ő a hosszú távú jövő főleg úgy, hogy mennyi minőségi kezdőjátékos játszik a következő pár évben rookie szerződéssel.

- Nagyon furcsa érzés, hogy az elmúlt 2-3 év Wilson féle szenvedős PO közeli szezonokhoz képest mennyivel más volt leülni az idei halálra ítélt szezon meccseihez és mennyire más érzés volt egy-egy győzelmet vagy vereséget elkönyvelni a körülményeket látva. Hihetetlen, de tényleg megkönnyebbülés volt leülni meccset nézni.

- Ami még ennél is furcsább érzés, hogy jövő hétvégén PO meccsset látunk, viszont mégis hetek óta az offseason foglalkoztat. Egyértelmű mindenkinek, hogy az idei évben nincs sokkal több, viszont a jelenlegi helyzet mégis optimizmusra ad okot.

Jelenleg ami foglalkoztat és kíváncsi vagyok a véleményetekre:

Ti hogyan látjátok az offseasont? Top 52ben lesz 4 pick a drafton alapból.
Ti feláldoznátok az 1/19-et és egy esetleges további második kört egy QB-ért, vagy húzzunk 4 (potenciális) kezdőt és hosszabbítsuk meg Genot ?
Én jelenleg afelé hajlanék, hogy befektetnék a jövő irányítójába, mert egy ilyen jó helyzetben lévő franchisenál egészen kivételes, hogy top5-ben húzzon valakit. A DL és LB mélység pedig ekkora cap space mellett orvosolható. A kulcsemberek nagy része 3-4 évig rookie szerződésen játszana.
Nadal17
Drew Lock gondolatát teljesen ki kell írtani... ? Mahomest ki kell venni,és a többiekhez képest kell nézni. Úgy szerintem nem olyan rossz Ő. Szerintem inkább kényszerből jönne QB elsőre,mert kizárt,hogy itt ennyire elől válasszunk valamikor a közeljövőben. Én nem QB-ra raknám a voksomat.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Hosszú ideje csak reader módban követtem a fórumot, a mostani helyzet azért megér egy kommentet.

Először is három pozitív dolgot ki kell emelni:
- A meglepő, de mégis well-known dolog, hogy a szezon előtti várakozásokat nem kicsit sikerült felül múlni. Itt max 3-4 winről beszélgettünk szezon előtt, nem POról...
- PC és JS éveken keresztüli ámokfutása után sikerült 5 kezdőt hozni a draftról. Talán meg-meg említik időnként, viszont azt gondolom, hogy ez nem csak a szezon, de a következő néhány évet meghatározó tényezője lesz. Jól mutatja a szezon előtti reménytelen helyzetet, hogy ezzel a +5 klasszissal éppen csak becsúsztunk a playoffba (+Geno), normál esetben milyen kilátások lennének..
- Preseasonben még az is kérdés volt, hogy Geno vagy Lock lesz a kezdő QB, most ott állunk, hogy több franchise rekordot döntött meg Geno barátunk. Az előző ponthoz hasonlóan ez is egy kisebb csodával ér fel.

Ezek után mégis miért ne lehetnénk teljesen elégedettek?
Innentől kicsit szubjektív lesz a sztori.

- Látszik, hogy a győzelmek többnyire negatív vagy 50% körüli mérlegű csapatok ellen jöttek, sok meccsen csúnyán felmosták velünk a padlót. Nem csak a D# miatt (aminek a hiányosságait könnyebb orvosolni egy jó drafttal plusz a rendelkezésre álló cap space-el), hanem QB poszton is sokszor megmutatkozott, hogy mi a plafon. Ide még vissza fogok kanyarodni később.

- C.J. Stroud játéka és potenciálja nekem nagyon tetszik, a top5 pick a jelenlegi helyzetben egy kivételes lehetőség. Így, hogy a Texans és a Colts előttünk van a drafton, meglepő lenne, ha elérhető lenne 1/5-ön.

Ugyanakkor Geno szerződése lejár, talán még egy kis kedvezménnyel is aláírna hozzánk, viszont 33 lesz mire az új szezon indul, látva a limitjeit és az életkorát, akármennyire is szép a története, nem ő a hosszú távú jövő főleg úgy, hogy mennyi minőségi kezdőjátékos játszik a következő pár évben rookie szerződéssel.

- Nagyon furcsa érzés, hogy az elmúlt 2-3 év Wilson féle szenvedős PO közeli szezonokhoz képest mennyivel más volt leülni az idei halálra ítélt szezon meccseihez és mennyire más érzés volt egy-egy győzelmet vagy vereséget elkönyvelni a körülményeket látva. Hihetetlen, de tényleg megkönnyebbülés volt leülni meccset nézni.

- Ami még ennél is furcsább érzés, hogy jövő hétvégén PO meccsset látunk, viszont mégis hetek óta az offseason foglalkoztat. Egyértelmű mindenkinek, hogy az idei évben nincs sokkal több, viszont a jelenlegi helyzet mégis optimizmusra ad okot.

Jelenleg ami foglalkoztat és kíváncsi vagyok a véleményetekre:

Ti hogyan látjátok az offseasont? Top 52ben lesz 4 pick a drafton alapból.
Ti feláldoznátok az 1/19-et és egy esetleges további második kört egy QB-ért, vagy húzzunk 4 (potenciális) kezdőt és hosszabbítsuk meg Genot ?
Én jelenleg afelé hajlanék, hogy befektetnék a jövő irányítójába, mert egy ilyen jó helyzetben lévő franchisenál egészen kivételes, hogy top5-ben húzzon valakit. A DL és LB mélység pedig ekkora cap space mellett orvosolható. A kulcsemberek nagy része 3-4 évig rookie szerződésen játszana.
Nadal17
1 év Geno, az idei QB class elég tré de 1 fokkal jobb, mint a tavalyi. Texans tuti viszi Youngot, Colts meg Stroudot. az hogy Levis vagy McKee 1/5-ön....kurva nagy reach lenne.

több mint 3 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Hosszú ideje csak reader módban követtem a fórumot, a mostani helyzet azért megér egy kommentet.

Először is három pozitív dolgot ki kell emelni:
- A meglepő, de mégis well-known dolog, hogy a szezon előtti várakozásokat nem kicsit sikerült felül múlni. Itt max 3-4 winről beszélgettünk szezon előtt, nem POról...
- PC és JS éveken keresztüli ámokfutása után sikerült 5 kezdőt hozni a draftról. Talán meg-meg említik időnként, viszont azt gondolom, hogy ez nem csak a szezon, de a következő néhány évet meghatározó tényezője lesz. Jól mutatja a szezon előtti reménytelen helyzetet, hogy ezzel a +5 klasszissal éppen csak becsúsztunk a playoffba (+Geno), normál esetben milyen kilátások lennének..
- Preseasonben még az is kérdés volt, hogy Geno vagy Lock lesz a kezdő QB, most ott állunk, hogy több franchise rekordot döntött meg Geno barátunk. Az előző ponthoz hasonlóan ez is egy kisebb csodával ér fel.

Ezek után mégis miért ne lehetnénk teljesen elégedettek?
Innentől kicsit szubjektív lesz a sztori.

- Látszik, hogy a győzelmek többnyire negatív vagy 50% körüli mérlegű csapatok ellen jöttek, sok meccsen csúnyán felmosták velünk a padlót. Nem csak a D# miatt (aminek a hiányosságait könnyebb orvosolni egy jó drafttal plusz a rendelkezésre álló cap space-el), hanem QB poszton is sokszor megmutatkozott, hogy mi a plafon. Ide még vissza fogok kanyarodni később.

- C.J. Stroud játéka és potenciálja nekem nagyon tetszik, a top5 pick a jelenlegi helyzetben egy kivételes lehetőség. Így, hogy a Texans és a Colts előttünk van a drafton, meglepő lenne, ha elérhető lenne 1/5-ön.

Ugyanakkor Geno szerződése lejár, talán még egy kis kedvezménnyel is aláírna hozzánk, viszont 33 lesz mire az új szezon indul, látva a limitjeit és az életkorát, akármennyire is szép a története, nem ő a hosszú távú jövő főleg úgy, hogy mennyi minőségi kezdőjátékos játszik a következő pár évben rookie szerződéssel.

- Nagyon furcsa érzés, hogy az elmúlt 2-3 év Wilson féle szenvedős PO közeli szezonokhoz képest mennyivel más volt leülni az idei halálra ítélt szezon meccseihez és mennyire más érzés volt egy-egy győzelmet vagy vereséget elkönyvelni a körülményeket látva. Hihetetlen, de tényleg megkönnyebbülés volt leülni meccset nézni.

- Ami még ennél is furcsább érzés, hogy jövő hétvégén PO meccsset látunk, viszont mégis hetek óta az offseason foglalkoztat. Egyértelmű mindenkinek, hogy az idei évben nincs sokkal több, viszont a jelenlegi helyzet mégis optimizmusra ad okot.

Jelenleg ami foglalkoztat és kíváncsi vagyok a véleményetekre:

Ti hogyan látjátok az offseasont? Top 52ben lesz 4 pick a drafton alapból.
Ti feláldoznátok az 1/19-et és egy esetleges további második kört egy QB-ért, vagy húzzunk 4 (potenciális) kezdőt és hosszabbítsuk meg Genot ?
Én jelenleg afelé hajlanék, hogy befektetnék a jövő irányítójába, mert egy ilyen jó helyzetben lévő franchisenál egészen kivételes, hogy top5-ben húzzon valakit. A DL és LB mélység pedig ekkora cap space mellett orvosolható. A kulcsemberek nagy része 3-4 évig rookie szerződésen játszana.
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
2022. szeptember: PO Genoval? Hülye vagy?
2023. január: PO Genoval! Én kérek elnézést!

Az Oroszlánoknak pedig jár a kalaplengetés. Becsületes harcosok. Köszönjük!

Azért az 1/3-as picknek jobban örültem volna.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hibátlan.
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Köszönjük szépen Lions, ezt nem hittem volna azért! Seahawks playoff time!😊
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Az NFL a vasárnapi menetrenddel gyakorlatilag elütött minket a PO-tól.

A GB-Lionst rakták az esti meccsnek, aminek csak akkor lesz tétje, ha mi kikapunk a Ramstől.

Ha nyerünk, akkor a Lionsnak ez egy tét nélküli meccs lesz, és csak akkor juthatunk a PO-ba, ha ennek ellenére megcsapják a GB-t.

Vicc...

Kurva nagyot kedveztek ezzel Rodgerséknek, nem is vagyok leglepve.
akdestroyer
Majdnem
ThySoul
Iktriad volt a mesterem.

több mint 3 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 416
Gratula a PO-hoz!
Találkozunk szombaton a Levi's stadionban. 😉

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 648

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Az NFL a vasárnapi menetrenddel gyakorlatilag elütött minket a PO-tól.

A GB-Lionst rakták az esti meccsnek, aminek csak akkor lesz tétje, ha mi kikapunk a Ramstől.

Ha nyerünk, akkor a Lionsnak ez egy tét nélküli meccs lesz, és csak akkor juthatunk a PO-ba, ha ennek ellenére megcsapják a GB-t.

Vicc...

Kurva nagyot kedveztek ezzel Rodgerséknek, nem is vagyok leglepve.
akdestroyer
Majdnem