Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Evero szabad. Ha már Broncos elvitte Desait, (egészségükre!) , behúznám Everot. Evero is okos foci vonalról jön. "Megsértődött", mert a nyakába pakolták Paytont, akivel valszeg semmiféle kulturális kapcsolata nincs. Gondolom nem volt kedve Paytonhoz és a börtönudvarhoz. Kompatibilis, remek edző, nagyon sokat tudna segíteni rajtunk.
Helmut _Professional drinker
Desai már tuti oda megy ?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Evero szabad. Ha már Broncos elvitte Desait, (egészségükre!) , behúznám Everot. Evero is okos foci vonalról jön. "Megsértődött", mert a nyakába pakolták Paytont, akivel valszeg semmiféle kulturális kapcsolata nincs. Gondolom nem volt kedve Paytonhoz és a börtönudvarhoz. Kompatibilis, remek edző, nagyon sokat tudna segíteni rajtunk.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Korai még ... ? 🙂
Zman77
Korai, amúgy meg alapvetően jó draftot toltál, csak az összes picket elpazaroltad, amivel nem falembereket húztál.

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Off:

Hálás vagyok Nektek, a kis közösségünkért. 😊

Üdv.
Helm
Helmut _Professional drinker
Ugye nem mész megint világgá?

Ha igen várhatnál a draftig, mert ha távol vagy jók vagyunk 😀😀
Hanni
A drafton azért nem voltam itt, mert elváltoztatott hangon be kellett mondanom a pickeket Schneidernek, és mozognom kellett az emberrabló-furgonnal, mert bemért az FBI ! 😀

Amíg mem sok semmi történik, addig de kicsit világgá megyek, de a draft-értékelésére visszajövök. 😀
Helmut _Professional drinker
Szerintem csak latja mi megy most az NFC- East fanok kozott itt a forumon a ketes Philly gyozelem utan es ujra kellett kalibralnia a hala-spektrumot.

Ahhoz kepest ami megy a Giants-Dallas-Philly-Redskins drukkerek kozott, mi csak “kiscserkesz” szinten toltuk 2012/13-ban 😀
undisputedly
Ja ja nagyon kellenek az ilyenek, főleg ide 😀
Ahelyett, hogy bedobnád a trollbombát a Cowboys topicba, hogy Schottenheimer mellé igazán dukálna egy jó Wilson is. 😀
Helmut _Professional drinker
| Mindenki a lelkiismerete szerint lat bele. Szerintem az idei konferenciadontok kritikan aluliak voltak biroi interferencia szintjen. Nagyobb minosegellenorzes kellene a biroi szervezetnel, mert ez igy keves mostanaban.

Ettol fuggetlenul, konnybe labadt szemmel olvastam mit kaptak az Eagles drukkerek a merkozes alatt es utan. Nem emlekezetem, hogy itt a forumon is ilyen ellenseges a viszony. Mondjuk a helyi, USA fanok kozott nem titok, hogy a teljes NFL community kinezi a Philadelphia szurkolokat, mert olyanok, mint egy pesti ejszakaban lealjasaodo angol legenybucsu-csapat akik frissen repultek ide a newcastle-i blue collar melojukbol 3 nap szabit kiveve, hogy a kiraly utca macskakoven negykezlab maszva hanyjak tele a varost, de az itteni kozellenseg statuszt nem ertem, mondjuk nem kovettem az idei szezonban sem az East forumot, sem az east csapatait.
|


Korai még ... ? 🙂

Zman77
Szvsz, ha nem QB-t huzunk 1/5-re, akkor lemozgunk.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Korai még ... ? 🙂

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Off:

Hálás vagyok Nektek, a kis közösségünkért. 😊

Üdv.
Helm
Helmut _Professional drinker
Ugye nem mész megint világgá?

Ha igen várhatnál a draftig, mert ha távol vagy jók vagyunk 😀😀
Hanni
A drafton azért nem voltam itt, mert elváltoztatott hangon be kellett mondanom a pickeket Schneidernek, és mozognom kellett az emberrabló-furgonnal, mert bemért az FBI ! 😀

Amíg mem sok semmi történik, addig de kicsit világgá megyek, de a draft-értékelésére visszajövök. 😀
Helmut _Professional drinker
Szerintem csak latja mi megy most az NFC- East fanok kozott itt a forumon a ketes Philly gyozelem utan es ujra kellett kalibralnia a hala-spektrumot.

Ahhoz kepest ami megy a Giants-Dallas-Philly-Redskins drukkerek kozott, mi csak “kiscserkesz” szinten toltuk 2012/13-ban 😀
undisputedly
Ja ja nagyon kellenek az ilyenek, főleg ide 😀
Ahelyett, hogy bedobnád a trollbombát a Cowboys topicba, hogy Schottenheimer mellé igazán dukálna egy jó Wilson is. 😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Off:

Hálás vagyok Nektek, a kis közösségünkért. 😊

Üdv.
Helm
Helmut _Professional drinker
Ugye nem mész megint világgá?

Ha igen várhatnál a draftig, mert ha távol vagy jók vagyunk 😀😀
Hanni
A drafton azért nem voltam itt, mert elváltoztatott hangon be kellett mondanom a pickeket Schneidernek, és mozognom kellett az emberrabló-furgonnal, mert bemért az FBI ! 😀

Amíg mem sok semmi történik, addig de kicsit világgá megyek, de a draft-értékelésére visszajövök. 😀
Helmut _Professional drinker
Szerintem csak latja mi megy most az NFC- East fanok kozott itt a forumon a ketes Philly gyozelem utan es ujra kellett kalibralnia a hala-spektrumot.

Ahhoz kepest ami megy a Giants-Dallas-Philly-Redskins drukkerek kozott, mi csak “kiscserkesz” szinten toltuk 2012/13-ban 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Off:

Hálás vagyok Nektek, a kis közösségünkért. 😊

Üdv.
Helm
Helmut _Professional drinker
Ugye nem mész megint világgá?

Ha igen várhatnál a draftig, mert ha távol vagy jók vagyunk 😀😀
Hanni
A drafton azért nem voltam itt, mert elváltoztatott hangon be kellett mondanom a pickeket Schneidernek, és mozognom kellett az emberrabló-furgonnal, mert bemért az FBI ! 😀

Amíg mem sok semmi történik, addig de kicsit világgá megyek, de a draft-értékelésére visszajövök. 😀
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Off:

Hálás vagyok Nektek, a kis közösségünkért. 😊

Üdv.
Helm
Helmut _Professional drinker
Ugye nem mész megint világgá?

Ha igen várhatnál a draftig, mert ha távol vagy jók vagyunk 😀😀
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Off:

Hálás vagyok Nektek, a kis közösségünkért. 😊

Üdv.
Helm
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Az espn-nel mienk lett a legjobb draft iden:

 www.espn.com/nfl/insider/story/_/id/35463411/ranking-nfl-rookie-classes-2022-teams-most-production-value-star-players
undisputedly
Itt a Titans hogy a picsába került a 4.helyre?
Bazzani
Ennek az egésznek annyi értelme van, mint Báki Brooks draftbegarangozóinak az NFC/AFC döntő előtt.
Szerintem ezeknek a draftértékelőknek 1 év után kb akkor lenne értelme, ha minden évebe a friss classból helyezés nélkül kiemelnék azt a 3-at, amelyekről már 1. évben látszik, hogy működnek, sok a kezdő, van benne potenciális sztár, stb.
Helmut _Professional drinker
Én ezt értem.
De ez a Titans class semmilyen értékelési rendszer alapján nem a 4.
Bazzani
A szoveges ertekelesben pedig nem is emeli ki oket igazabol, de megis 4. helyre teszi. Valoszinuleg hisz a Malik projectben, kb ez lehet mogotte.
undisputedly
Nem akarok itt offolni, de abban a projektben maga Vrabel sem hitt.
Inkább játszott a héten szerződtetett Dobbs mint ő.
A drukkereik szerintem szó nélkül fogadnák el helyette a Lions draftját.

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Az espn-nel mienk lett a legjobb draft iden:

 www.espn.com/nfl/insider/story/_/id/35463411/ranking-nfl-rookie-classes-2022-teams-most-production-value-star-players
undisputedly
Itt a Titans hogy a picsába került a 4.helyre?
Bazzani
Ennek az egésznek annyi értelme van, mint Báki Brooks draftbegarangozóinak az NFC/AFC döntő előtt.
Szerintem ezeknek a draftértékelőknek 1 év után kb akkor lenne értelme, ha minden évebe a friss classból helyezés nélkül kiemelnék azt a 3-at, amelyekről már 1. évben látszik, hogy működnek, sok a kezdő, van benne potenciális sztár, stb.
Helmut _Professional drinker
Én ezt értem.
De ez a Titans class semmilyen értékelési rendszer alapján nem a 4.
Bazzani
A szoveges ertekelesben pedig nem is emeli ki oket igazabol, de megis 4. helyre teszi. Valoszinuleg hisz a Malik projectben, kb ez lehet mogotte.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Az espn-nel mienk lett a legjobb draft iden:

 www.espn.com/nfl/insider/story/_/id/35463411/ranking-nfl-rookie-classes-2022-teams-most-production-value-star-players
undisputedly
Itt a Titans hogy a picsába került a 4.helyre?
Bazzani
Ennek az egésznek annyi értelme van, mint Báki Brooks draftbegarangozóinak az NFC/AFC döntő előtt.
Szerintem ezeknek a draftértékelőknek 1 év után kb akkor lenne értelme, ha minden évebe a friss classból helyezés nélkül kiemelnék azt a 3-at, amelyekről már 1. évben látszik, hogy működnek, sok a kezdő, van benne potenciális sztár, stb.
Helmut _Professional drinker
Én ezt értem.
De ez a Titans class semmilyen értékelési rendszer alapján nem a 4.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Az espn-nel mienk lett a legjobb draft iden:

 www.espn.com/nfl/insider/story/_/id/35463411/ranking-nfl-rookie-classes-2022-teams-most-production-value-star-players
undisputedly
Itt a Titans hogy a picsába került a 4.helyre?
Bazzani
Ennek az egésznek annyi értelme van, mint Báki Brooks draftbegarangozóinak az NFC/AFC döntő előtt.
Szerintem ezeknek a draftértékelőknek 1 év után kb akkor lenne értelme, ha minden évebe a friss classból helyezés nélkül kiemelnék azt a 3-at, amelyekről már 1. évben látszik, hogy működnek, sok a kezdő, van benne potenciális sztár, stb.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Az espn-nel mienk lett a legjobb draft iden:

 www.espn.com/nfl/insider/story/_/id/35463411/ranking-nfl-rookie-classes-2022-teams-most-production-value-star-players
undisputedly
Itt a Titans hogy a picsába került a 4.helyre?

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Az espn-nel mienk lett a legjobb draft iden
undisputedly
Ezzel pont annyira megyünk, mint amikor a Lions topikba beírják valami brainfart L után, hogy ne csüggedjenek, mert ők a szimpatikus vesztesek. 😀
akdestroyer
Én Debrecenből jöttem, én Szolnokról, én meg vonattal.

Mi köze van egymáshoz egy obektíven kiemeledően jó draftnak, és annak, hogy Lions topicba jártak részvétet nyilvánítani más csapatok rajongói?

10 évente kijön a lépés a PC-Schneider párosnak, akkor draftolnak egy olyat, amilyet rajtuk kívül alig tud valaki, és megalapozzák a következő csapatot. A következő ilyen 10 év múlva lesz, tessék neki örülni, 9 szükös év jön.
Helmut _Professional drinker
Anno ugye a 2010-11-12-es draft eleg jo lett mind.
A tavalyi melle mEg az idei meritesbol kellene egy QB plusz 2 hasznalhato kezdo (ennyi pickbol...), aztan egyetertek, megint jon majd a 10 ev csend 😀
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Az espn-nel mienk lett a legjobb draft iden
undisputedly
Ezzel pont annyira megyünk, mint amikor a Lions topikba beírják valami brainfart L után, hogy ne csüggedjenek, mert ők a szimpatikus vesztesek. 😀
akdestroyer
Én Debrecenből jöttem, én Szolnokról, én meg vonattal.

Mi köze van egymáshoz egy obektíven kiemeledően jó draftnak, és annak, hogy Lions topicba jártak részvétet nyilvánítani más csapatok rajongói?

10 évente kijön a lépés a PC-Schneider párosnak, akkor draftolnak egy olyat, amilyet rajtuk kívül alig tud valaki, és megalapozzák a következő csapatot. A következő ilyen 10 év múlva lesz, tessék neki örülni, 9 szükös év jön.
Helmut _Professional drinker
Az idei pikkeket azért még jó lenne jól használni !
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Az espn-nel mienk lett a legjobb draft iden
undisputedly
Ezzel pont annyira megyünk, mint amikor a Lions topikba beírják valami brainfart L után, hogy ne csüggedjenek, mert ők a szimpatikus vesztesek. 😀
akdestroyer
Én Debrecenből jöttem, én Szolnokról, én meg vonattal.

Mi köze van egymáshoz egy obektíven kiemeledően jó draftnak, és annak, hogy Lions topicba jártak részvétet nyilvánítani más csapatok rajongói?

10 évente kijön a lépés a PC-Schneider párosnak, akkor draftolnak egy olyat, amilyet rajtuk kívül alig tud valaki, és megalapozzák a következő csapatot. A következő ilyen 10 év múlva lesz, tessék neki örülni, 9 szükös év jön.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Az espn-nel mienk lett a legjobb draft iden
undisputedly
Ezzel pont annyira megyünk, mint amikor a Lions topikba beírják valami brainfart L után, hogy ne csüggedjenek, mert ők a szimpatikus vesztesek. 😀

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Az espn-nel mienk lett a legjobb draft iden:

 www.espn.com/nfl/insider/story/_/id/35463411/ranking-nfl-rookie-classes-2022-teams-most-production-value-star-players
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Remélhetőleg az elkövetkezendő szerződések is hasonlóan jól alakulnak.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 647
Seattle Seahawks gave a new four-year, $21.1 million deal worth up to $22.6 million with incentives to Pro Bowl kicker Jason Myers, whose contract was set to expire in March, per source. Myers tied to the team through the 2026 season. The deal makes Myers the second-highest paid Kicker in the NFL behind Baltimore’s Justin Tucker.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Barnaby Seattle Seahawks 29
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Asszem még egy jó Byron Lefwich, esetleg egy remek Ken Dorsey sokat segíthetne rajtunk. 😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Nagyjából erről írtam.Szerintem ez a helyzet teljes félreértése.
 www.fieldgulls.com/2023/1/16/23557541/pete-carroll-theres-a-distance-between-seahawks-49ers-rosters-nfl-news
Helmut _Professional drinker
Ez klasszikusan az a helyzet, hogy az állítás ugyan igaz, de nincs köze a probléma lényegéhez.

Én első körben mindig azt nézném, hogy az adott rosterből a coaching kihozza-e a 100%-ot nagy stabilitással. Kicsit ilyen iskolai jelleg, többet ér az a hármas, ami az adott diák maximuma és mindenki megszakadt érte, hogy összejöjjön, mint a kisujjból kirázott 4-es. Persze az utóbbiból lehet 5-ös, míg az előbbi esetén lehet mutogatni a képességek hiányára, de ez a Hawks jelenleg egy 4-es képességű diák, akinek becsúszott 1-2 ötös is, de most inkább stabilan hármasra teljesít.
somoskovig
Nem, a problema ott van, hogy ezt a VP of football oeprations, a GM fonoke nyilatkozza.

"Nagy a kulonbseg a 9ers frontja es a mienk kozott". Megis ki a t@k@m tehet rola? Teljhatalmad van egy evtizede b+.