Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Khmmm....

 seahawkswire.usatoday.com/2023/03/02/bobby-wagner-changes-header-seattle-skyline/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026

Barnaby
Nem értem mi ezzel a baj, Undi minden posztjában ki akarja baszatni Kerollt.

Különben is ha Wilsonkának sikerült volna, és mi nyerjük meg Hackettet mennyivel jobb drafthelyen lennénk, kb 1/1, mert itt D sincs.
Helmut _Professional drinker
* Carrollt es Schneidert
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.

Barnaby
Nem értem mi ezzel a baj, Undi minden posztjában ki akarja baszatni Kerollt.

Különben is ha Wilsonkának sikerült volna, és mi nyerjük meg Hackettet mennyivel jobb drafthelyen lennénk, kb 1/1, mert itt D sincs.
több mint 3 éve
Barnaby Seattle Seahawks 29
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Bobby jöjjön vissza? Kell nekünk?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Megvan az első hosszabbítás a free agentjeink közül. Phil Haynes aláírt egy évre. Összeget nem tudok, de ez szerintem jó deal, hasznos kiegészítő ember, aki a kezdőposztért is versenyezhet, mert OG poszton azért nem voltunk hú de acélosak. Azért nem bánnám ha erre a posztra érkezne még konkurencia, de egy igazán jó C sokat segítene nekik is, mindenképpen az kéne hogy legyen a prioritás a falban.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Greg Olson,nem tűnik rossz üzletnek. ...bár akkor nem Gino miatt jött. Csak megérzés,megalapozott,tudás nélkül írom 😀
Zman77
Átgondoltam, megkérdeztem olyat aki ebben karaly, meg ismeri az embert, megrágtam, és....nem örülök....
vissza is veszem a like-ot. 😀
Helmut _Professional drinker
Közben találtam én is egy cikket.... akár jó is lehet ...vagy nem 😀

 www.seasidejoe.com/p/seahawks-greg-olson-history-qb-draft-plans

Szerkesztette: Zman77
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Greg Olson,nem tűnik rossz üzletnek. ...bár akkor nem Gino miatt jött. Csak megérzés,megalapozott,tudás nélkül írom 😀
Zman77
Átgondoltam, megkérdeztem olyat aki ebben karaly, meg ismeri az embert, megrágtam, és....nem örülök....
vissza is veszem a like-ot. 😀
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Greg Olson,nem tűnik rossz üzletnek. ...bár akkor nem Gino miatt jött. Csak megérzés,megalapozott,tudás nélkül írom 😀
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na akkor elment Canales... gondolom megy Geno is.
Helmut _Professional drinker
Tampába ?
Zman77
Gondolom.
Haza kéne hozni Wilsont. Csinálni vele egy értelmes évet, mondjuk mint Genoval- ha összeszedi magát, akkor azt tudja DK-val és Lockettel-, és újra eladni 😀
Helmut _Professional drinker
Inkább Lockot kéne bevetni.Azt érzem,hogy menne vele... 🙂
Zman77
Háááát, végülis....
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Na akkor elment Canales... gondolom megy Geno is.
Helmut _Professional drinker
Tampába ?
Zman77
Gondolom.
Haza kéne hozni Wilsont. Csinálni vele egy értelmes évet, mondjuk mint Genoval- ha összeszedi magát, akkor azt tudja DK-val és Lockettel-, és újra eladni 😀
Helmut _Professional drinker
Inkább Lockot kéne bevetni.Azt érzem,hogy menne vele... 🙂
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na akkor elment Canales... gondolom megy Geno is.
Helmut _Professional drinker
Tampába ?
Zman77
Gondolom.
Haza kéne hozni Wilsont. Csinálni vele egy értelmes évet, mondjuk mint Genoval- ha összeszedi magát, akkor azt tudja DK-val és Lockettel-, és újra eladni 😀
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Na akkor elment Canales... gondolom megy Geno is.
Helmut _Professional drinker
Tampába ?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na akkor elment Canales... gondolom megy Geno is.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.

warr_b
Elemzési nagyhatalom vagyunk. 😀
Helmut _Professional drinker
Bedolgozol? 😀
Reggio1914
Nem vagyok Carroll gyereke! 😀
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453

warr_b
Elemzési nagyhatalom vagyunk. 😀
Helmut _Professional drinker
Bedolgozol? 😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026

warr_b
Elemzési nagyhatalom vagyunk. 😀
Helmut _Professional drinker
Remelem 1/16 resz cherokee, ja varj, azert nem jar semmi, akkor 1/16 resz afro. Kell a 3. kor.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.

warr_b
Elemzési nagyhatalom vagyunk. 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
megjött a tökéletes megoldás.
a nagy sikerre való tekintettel idén ismét cseréljük el Wilsont 😊
Helmut _Professional drinker
És megint a Broncosba menjen!

Ui: Lásdy, Wentz is mennyi ideig cserélt csapatot első körökért 😀
akdestroyer
Wentz értékpapír.
Helmut _Professional drinker
Megshortoltátok a Walmartot
Willie Parker
Mostanában elég sokat néztem a Vulcan research dolgait, ugye a legbrékingedzsebb brékingedzs a technológiájuk AI területén és mérhetetlenül sokan licencelik, ahogy az aviatikai fejlesztéseket is- bár az kisebb nagyságrendű.

Szóval Walton csak egy szatócs. Paul Allen még mindig, sőt halálában a korábbiaknál is nyomasztóbb módon a liga leggazdagabb tulajonosa 😀

Oly sok éve elment, és még mindig formálja az életünket. Paul Allen egy elképesztő lángelme volt, és borzasztóan hiányzik. Tudjátok nem halt meg, csak haza ment.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
megjött a tökéletes megoldás.
a nagy sikerre való tekintettel idén ismét cseréljük el Wilsont 😊
Helmut _Professional drinker
És megint a Broncosba menjen!

Ui: Lásdy, Wentz is mennyi ideig cserélt csapatot első körökért 😀
akdestroyer
Wentz értékpapír.
Helmut _Professional drinker
Megshortoltátok a Walmartot
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
megjött a tökéletes megoldás.
a nagy sikerre való tekintettel idén ismét cseréljük el Wilsont 😊
Helmut _Professional drinker
És megint a Broncosba menjen!

Ui: Lásdy, Wentz is mennyi ideig cserélt csapatot első körökért 😀
akdestroyer
Wentz értékpapír.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
megjött a tökéletes megoldás.
a nagy sikerre való tekintettel idén ismét cseréljük el Wilsont 😊
Helmut _Professional drinker
És megint a Broncosba menjen!

Ui: Lásdy, Wentz is mennyi ideig cserélt csapatot első körökért 😀

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
megjött a tökéletes megoldás.
a nagy sikerre való tekintettel idén ismét cseréljük el Wilsont 😊
több mint 3 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Na akkor bedobok két nevek.:
- DK Metcalf
- Lockett

Metcalf viszonylag sokat ér, atlétikai zseni, az összteljesítmény meggyőző, de nem egyenletes, nem szabályozott sok a drop, sok a kulcs drop.
Lockett még mindig 1000 yardos, zseniális elkapó, de idénre kicsit megúszós lett. Még van értéke, de pályája utolsó harmadába lép, megérdemelne egy gyűrű esélyes csapatot.
Helmut _Professional drinker
Nem cserélném őket. Mit nyernénk? Picket? Az éppen van, lehet cserélgetni is. Pénzt? Az is van. Egy DK elcserélést csak valami olyan bomba ügyletben tudnám elképzelni, ahol a másik oldalon is hasonló nagy név van. Mit tudom én, Fields a maciktól. Hoznak új Qb-t, bizonyítani akarják, hogy új rendszer lesz...de a potenciál benne van (talán...és ez csak példa). Vagy ha saját kérése menne, mert azt megtapasztaltuk, hogy milyen, ha rossz a szájíz.

Jelenleg van erőforrás és lyuk is bőven. Nem az optimalizálás ideje van, hogy melyik részt mennyivel lehet gyengíteni a gyengék erősítéséért.

Jó kérdés, hogy PC mit szűrt le. Mindenki mozdítható, mert akkora királyok vagyunk, hogy megoldjuk (RW), vagy azért csak meg kéne gondolni kétszer, hogy kit mozgatunk (BW).