Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 3 éve
Neal-t nagy kar volt elengedni, de ugye Adams-et nem lehet kitenni, mert belatnak, hogy az NFL elmult 5 evenek legrosszabb cserejet csinaltak, igy ha belepusztulunk is, jatszatni kell, de legalabb mar nem klasszikus SS lesz, igy viszont mar 3 palyan toltott perc utan nagy ra az odds, hogy az elso OL-el valo talalkozas utan ujabb eves kihagyas.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Látom olyan fantasztikus minőségű centert igazoltunk, hogy senki nem emlékezett meg róla 😀
több mint 3 éve
...viszont akkor Willt fog játszani Jamal Adams ? Ott jó lehet.
több mint 3 éve
Ryan Nealt elengedtük...Hatalmas csacskaság. Gyerekből sztár lesz máshol...
Zman77
több mint 3 éve
Ryan Nealt elengedtük...
több mint 3 éve
A szelfik alapjan egyértelmű, hogy mind a 4 top QB prospectért odavagyunk…A Bama prodayen sokat beszélgettünk Andersonnal, sőt azért szokásunk elmenni a legjobb QBkat nézegetni, mégha esélytelen is a pick, ahogyan anno Mahomes vagy Allen esetében.
több mint 3 éve
GM és HC vizit a Florida Pro Day-én. Elég messze jöttek Seattletől. Vajon kiért?Félek tőle, hogy a korszakos tehetség Will Anderson helyett sikerül majd rámozdulnunk egy igazi boom or bust furkározós QB-ra.
iktriad
több mint 3 éve
GM és HC vizit a Florida Pro Day-én. Elég messze jöttek Seattletől. Vajon kiért?Gondolom Torrence.
Seahawks GM John Schneider is here in Gainesville with Pete Carroll today.
— Greg Auman (@gregauman) March 30, 2023
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
GM és HC vizit a Florida Pro Day-én. Elég messze jöttek Seattletől. Vajon kiért? Seahawks GM John Schneider is here in Gainesville with Pete Carroll today.
— Greg Auman (@gregauman) March 30, 2023
Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Azt erzem kezdunk bikasodni, meg egy jo draftot zarunk es barmi elofordulhatA "barmi elofordulhat" reszevel teljesen egyetertek.
balint74
A draft utan 32 csapatbol legalabb a fele superbowl resztvevonek tunik majd a szurkolok fejeben. Foleg ha jonnek az edzotabori nyilatkozatok... hajjaj 😃
Mindenki allproban nyomja majd, meg soha nem lattam meg ennyire jo O/D-t, meg tremendous job, meg minden...!
Okosabbak majd november korul leszunk.
funkyparduc

draft után hányszor volt már a Browns SB bajnok 😊
addig is klottgatyában mindenki király 😀
több mint 3 éve
Azt erzem kezdunk bikasodni, meg egy jo draftot zarunk es barmi elofordulhatA "barmi elofordulhat" reszevel teljesen egyetertek.
balint74
A draft utan 32 csapatbol legalabb a fele superbowl resztvevonek tunik majd a szurkolok fejeben. Foleg ha jonnek az edzotabori nyilatkozatok... hajjaj 😃
Mindenki allproban nyomja majd, meg soha nem lattam meg ennyire jo O/D-t, meg tremendous job, meg minden...!
Okosabbak majd november korul leszunk.
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Azt erzem kezdunk bikasodni, meg egy jo draftot zarunk es barmi elofordulhatAz a baj, hogy nem így kezdünk "bikásodni",
balint74

hanem így...
több mint 3 éve
Azt erzem kezdunk bikasodni, meg egy jo draftot zarunk es barmi elofordulhat
több mint 3 éve
Engem Wilson főleg az utolsó 2-3 évében sokkal jobban megviselt, mint Wagner távozása. 😀Mindenkit jobban meviselt a távozása mint RW. Szerintem most minden a helyére került ezzel. Tutira mindenki boldog .Az egyik legnagyobb kedvencem. Most megint jó helyen van. Kíváncsi leszek a Hox szurkolók reakciójára amikor kifut az első hazai meccsre. Remélem innen vonul vissza.Bobby Wagner hazamegyEl se kellett volna hogy menjen.
zacknorb
Matthew99
garrett27
Zman77
több mint 3 éve
Mindenkit jobban meviselt a távozása mint RW. Szerintem most minden a helyére került ezzel. Tutira mindenki boldog .Az egyik legnagyobb kedvencem. Most megint jó helyen van. Kíváncsi leszek a Hox szurkolók reakciójára amikor kifut az első hazai meccsre. Remélem innen vonul vissza.Bobby Wagner hazamegyEl se kellett volna hogy menjen.
zacknorb
Matthew99
garrett27
több mint 3 éve
Az egyik legnagyobb kedvencem. Most megint jó helyen van. Kíváncsi leszek a Hox szurkolók reakciójára amikor kifut az első hazai meccsre. Remélem innen vonul vissza.Bobby Wagner hazamegyEl se kellett volna hogy menjen.
zacknorb
Matthew99
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Idén most már többedjére : John Schneider a KIRÁLY !!! 😀
több mint 3 éve
Bobby Wagner hazamegyEl se kellett volna hogy menjen.
zacknorb

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Bobby Wagner hazamegy
Poloska vagyok.
több mint 3 éve
Former Seahawks’ LB Bobby Wagner is returning to Seattle on a one-year, $7 million deal.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Remélem ezt csak azért csinálták,hogy az elöttünk lévők,mind QB-t válasszanak,nekünk meg maradjanak a védők 5.-re 😀Nem nézed ki belőlük, hogy a világ összes pickjével felmozognak majd 1/3-ra egy bust QB-ért? 😀
Zman77
több mint 3 éve
Remélem ezt csak azért csinálták,hogy az elöttünk lévők,mind QB-t válasszanak,nekünk meg maradjanak a védők 5.-re 😀
több mint 3 éve
Reed visszahozásának egyébként örülünk?Üdv újra köztünk!
Kelomen
Én a magam részéről minden falembernek örülök.
Szerkesztette: akdestroyer