Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Az NFL a vasárnapi menetrenddel gyakorlatilag elütött minket a PO-tól.

A GB-Lionst rakták az esti meccsnek, aminek csak akkor lesz tétje, ha mi kikapunk a Ramstől.

Ha nyerünk, akkor a Lionsnak ez egy tét nélküli meccs lesz, és csak akkor juthatunk a PO-ba, ha ennek ellenére megcsapják a GB-t.

Vicc...

Kurva nagyot kedveztek ezzel Rodgerséknek, nem is vagyok leglepve.
akdestroyer
Afelől nincsenek kétségeim, hogy ha a Lionsnek már tét nélküli lesz, akkor is vért fognak inni, és teljesen komolyan venni a meccset. Pont a GB ellen ne tennék, nem tudom elképzelni. És pont azt a csapatot üthetik el a PO-tól, hát amelyet nem igazán kedvelnek Detroitban...

Max annyi lehet benne szerintem, ami egyszerűen tudat alatt fog működni, hogy sérüléseket el akarnak kerülni, így nem fognak mindenbe beleállni. Én csak ennyit tudnék elképzelni, ami miatt kicsit gyengébb teljesítményt nyújtanának, mint alapból.

Hát, majd meglátjuk.
Duff
Azért ezeknek a rivalizálásoknak a nagy része inkább a szurkolóknak fontos. Egy olyan játékosnak akinek a Lions a 8. csapata kb tökmindegy, hogy a GB vagy a Pats jön szembe.
Az viszont nem, hogy a PO-ért harcol avagy egy tét nélküli meccsen játszik, presztizsből.
Pláne azok akik mondjuk FA-k lesznek és nem akarnak ACL-t szakítani egy tét nélküli meccsen a piac előtt.
Megprobálnak minél könnyebb utat tenni Drama Queen Rodgers elé.
Le kell még cummantani amíg lehet.

több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Az NFL a vasárnapi menetrenddel gyakorlatilag elütött minket a PO-tól.

A GB-Lionst rakták az esti meccsnek, aminek csak akkor lesz tétje, ha mi kikapunk a Ramstől.

Ha nyerünk, akkor a Lionsnak ez egy tét nélküli meccs lesz, és csak akkor juthatunk a PO-ba, ha ennek ellenére megcsapják a GB-t.

Vicc...

Kurva nagyot kedveztek ezzel Rodgerséknek, nem is vagyok leglepve.
akdestroyer
Afelől nincsenek kétségeim, hogy ha a Lionsnek már tét nélküli lesz, akkor is vért fognak inni, és teljesen komolyan venni a meccset. Pont a GB ellen ne tennék, nem tudom elképzelni. És pont azt a csapatot üthetik el a PO-tól, hát amelyet nem igazán kedvelnek Detroitban...

Max annyi lehet benne szerintem, ami egyszerűen tudat alatt fog működni, hogy sérüléseket el akarnak kerülni, így nem fognak mindenbe beleállni. Én csak ennyit tudnék elképzelni, ami miatt kicsit gyengébb teljesítményt nyújtanának, mint alapból.

Hát, majd meglátjuk.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Az NFL a vasárnapi menetrenddel gyakorlatilag elütött minket a PO-tól.

A GB-Lionst rakták az esti meccsnek, aminek csak akkor lesz tétje, ha mi kikapunk a Ramstől.

Ha nyerünk, akkor a Lionsnak ez egy tét nélküli meccs lesz, és csak akkor juthatunk a PO-ba, ha ennek ellenére megcsapják a GB-t.

Vicc...

Kurva nagyot kedveztek ezzel Rodgerséknek, nem is vagyok leglepve.
akdestroyer
Ki hozna nagyobb nezettseget a PO-ban, Rodgers vagy a Smith/Goff duo? 😊
Btw. mi nyerunk a Rams ellen (nekik full tet nelkuli -sot, jobb, ha veszitenek-, fel csapat IR-en), illetve a Lions O# is gyozelemre vezeti majd a Detroitot.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Az NFL a vasárnapi menetrenddel gyakorlatilag elütött minket a PO-tól.

A GB-Lionst rakták az esti meccsnek, aminek csak akkor lesz tétje, ha mi kikapunk a Ramstől.

Ha nyerünk, akkor a Lionsnak ez egy tét nélküli meccs lesz, és csak akkor juthatunk a PO-ba, ha ennek ellenére megcsapják a GB-t.

Vicc...

Kurva nagyot kedveztek ezzel Rodgerséknek, nem is vagyok leglepve.
akdestroyer
Igaz.De kérdés ,hogy kivel akar jobban kicseszni a Lions. Nem hinném,hogy ha jól megy a játék nekik akkor,egy ponton elengednék a dolgot,és azért kikapnának,hogy mi ne jussunk be.Fordítva jobban el tudom képzelni,csak azért is mennek,hogy a GB ne jusson be.Sors szerint nekünk kéne bejutni,hogy élből kiejtsük a San Franciscot,a PO-ból 😀
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Az NFL a vasárnapi menetrenddel gyakorlatilag elütött minket a PO-tól.

A GB-Lionst rakták az esti meccsnek, aminek csak akkor lesz tétje, ha mi kikapunk a Ramstől.

Ha nyerünk, akkor a Lionsnak ez egy tét nélküli meccs lesz, és csak akkor juthatunk a PO-ba, ha ennek ellenére megcsapják a GB-t.

Vicc...

Kurva nagyot kedveztek ezzel Rodgerséknek, nem is vagyok leglepve.

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Boldog Új Évet minden Hox szurkolónak!
Azért csak egy W-vel indult az év, így akár még pozitívan is zárhatunk, ami nálam nem volt az opciók között a szezon kezdetén.
Bár már nem ránk tartozik, de valahogy sajnálom Wilsont. Top 10-es QB-ból szinte közellenséggé vált a lovasoknál. Lehet tényleg öregszik és megkopott, de ez a leépülés nekem nagyon meglepő. A mezét sosem fogom kidobni, mert az a 10 év nélküle nem így nézett volna ki, és ezt mindannyian tudjuk. Csak hát az idő elment és kíváncsi vagyok rá, hogy van-e még valamennyi a tankjában.
Mindent egybevetve az a magas pick mégiscsak jól esik nekünk, és remélem a tavalyihoz hasonló lesz az idei draftunk is. Mert hiány az van rendesen.
Szóval még egyszer BUÉK mindenkinek!
garrett27
Olyan rendszerben jatszott, ami nem feludt neki, sz@r foedzovel, aki konkretan skippelte nekik a preseasont, sz@r a fal, sz@rok az elkapok, keitikan alul volt coachingolva az egesz O#, es o is sz@r volt igy. Azt a szintu emocionalis leolvadast amit nehany denver fannitt muvel, szerintem nem lehet racionalisan magyarazni.

Gyakorlatilag semmi olyan feltetel nem volt, ami egy uj rendszerben sikeressegwt tamogatott volna neki. Lattuk, hogy A-Rod vagy Brady iden hogy szenved a sz@r edzoktol es coachingtol. R-W egy tierrel alattuk van, nyilvan o sem jatszik jol ilyen feltetelrendszerben. Plusz szerintem mentalisan megzuhant kicsit, tul nagy volt a bizonyitasi kenyszer es az elso meccs az rossz alaphangot adott.

Olvaso modban jartam mostanaban eredmenykovetoben es a topikban… eddig azt hittem itt a Seahawks forumom veszitjuk el a realitaserzekunket nagyon konnyen.
undisputedly
Ez a komment egy az egyben jöhetne is át hozzánk. Most úgyis aktualis az emocionális leolvadas téma nálunk. 😀

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Brooks torn ACL
😵‍💫

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Boldog Új Évet minden Hox szurkolónak!
Azért csak egy W-vel indult az év, így akár még pozitívan is zárhatunk, ami nálam nem volt az opciók között a szezon kezdetén.
Bár már nem ránk tartozik, de valahogy sajnálom Wilsont. Top 10-es QB-ból szinte közellenséggé vált a lovasoknál. Lehet tényleg öregszik és megkopott, de ez a leépülés nekem nagyon meglepő. A mezét sosem fogom kidobni, mert az a 10 év nélküle nem így nézett volna ki, és ezt mindannyian tudjuk. Csak hát az idő elment és kíváncsi vagyok rá, hogy van-e még valamennyi a tankjában.
Mindent egybevetve az a magas pick mégiscsak jól esik nekünk, és remélem a tavalyihoz hasonló lesz az idei draftunk is. Mert hiány az van rendesen.
Szóval még egyszer BUÉK mindenkinek!
garrett27
Olyan rendszerben jatszott, ami nem feludt neki, sz@r foedzovel, aki konkretan skippelte nekik a preseasont, sz@r a fal, sz@rok az elkapok, keitikan alul volt coachingolva az egesz O#, es o is sz@r volt igy. Azt a szintu emocionalis leolvadast amit nehany denver fannitt muvel, szerintem nem lehet racionalisan magyarazni.

Gyakorlatilag semmi olyan feltetel nem volt, ami egy uj rendszerben sikeressegwt tamogatott volna neki. Lattuk, hogy A-Rod vagy Brady iden hogy szenved a sz@r edzoktol es coachingtol. R-W egy tierrel alattuk van, nyilvan o sem jatszik jol ilyen feltetelrendszerben. Plusz szerintem mentalisan megzuhant kicsit, tul nagy volt a bizonyitasi kenyszer es az elso meccs az rossz alaphangot adott.

Olvaso modban jartam mostanaban eredmenykovetoben es a topikban… eddig azt hittem itt a Seahawks forumom veszitjuk el a realitaserzekunket nagyon konnyen.
undisputedly
(Bradyt nem követem, de ARod esetén a coachinggal semmi baj nincs, sőt. A kezdő elkapók és a sérülés hatráltatta alapvetően.)
gbol
Koszi a pontositast, osszessegeben a roster hianyossagokat is ide ertve irtam. Azt szerettem volna kihangsulyozni, hogy meg ket ekkora ikon sem kepes sz@rbol varat epiteni.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Boldog Új Évet minden Hox szurkolónak!
Azért csak egy W-vel indult az év, így akár még pozitívan is zárhatunk, ami nálam nem volt az opciók között a szezon kezdetén.
Bár már nem ránk tartozik, de valahogy sajnálom Wilsont. Top 10-es QB-ból szinte közellenséggé vált a lovasoknál. Lehet tényleg öregszik és megkopott, de ez a leépülés nekem nagyon meglepő. A mezét sosem fogom kidobni, mert az a 10 év nélküle nem így nézett volna ki, és ezt mindannyian tudjuk. Csak hát az idő elment és kíváncsi vagyok rá, hogy van-e még valamennyi a tankjában.
Mindent egybevetve az a magas pick mégiscsak jól esik nekünk, és remélem a tavalyihoz hasonló lesz az idei draftunk is. Mert hiány az van rendesen.
Szóval még egyszer BUÉK mindenkinek!
garrett27
Olyan rendszerben jatszott, ami nem feludt neki, sz@r foedzovel, aki konkretan skippelte nekik a preseasont, sz@r a fal, sz@rok az elkapok, keitikan alul volt coachingolva az egesz O#, es o is sz@r volt igy. Azt a szintu emocionalis leolvadast amit nehany denver fannitt muvel, szerintem nem lehet racionalisan magyarazni.

Gyakorlatilag semmi olyan feltetel nem volt, ami egy uj rendszerben sikeressegwt tamogatott volna neki. Lattuk, hogy A-Rod vagy Brady iden hogy szenved a sz@r edzoktol es coachingtol. R-W egy tierrel alattuk van, nyilvan o sem jatszik jol ilyen feltetelrendszerben. Plusz szerintem mentalisan megzuhant kicsit, tul nagy volt a bizonyitasi kenyszer es az elso meccs az rossz alaphangot adott.

Olvaso modban jartam mostanaban eredmenykovetoben es a topikban… eddig azt hittem itt a Seahawks forumom veszitjuk el a realitaserzekunket nagyon konnyen.
undisputedly
Csak részben ettől szenvednek.

Leginkább attól a hatalmas adatbázistól szenvednek, ami rendelkezésre áll róluk (is), és attól, hogy a csapatok adatbázis-építési , és analitikával kapcsolatos kiadásai kb 5- 7 szereződtek 3-4 év alatt.

Aztán, hogy erre mit lép a vezetőedző az valóban edzői kvalitás kérdése, de egy szételemzett veterán játékába belenyúlni nem egyszerű feladat.

Manapság nem elég 1x tekerni az O playbookon. Reidnek pl hiába sikerülne, ha Bieniemynek és Mahomeznek közösen nem sikerül átültetni. Ken Dordeynek is van baja ezzel bőven. Nem feltétlenül szar ilyenkor a coaching, egyszerűen csak rohadt nehéz feladat ez.
Nem véletlenül hullámzik egy csomó csapat teljesítménye idén.

Wilson óriási pechje, hogy a Rams elemzési powerhouse 5 éve, és ki mást elemeztek volna annyit, mint őt. Ehhez hozzájőn, hogy a McVay fáról rengeteg edző áramlott ki az NFL-be, ahogy a Shanahan fáról is. Mind a kettőnél óriási hagyományai vannak az adatbázis építésnek.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 475
Boldog Új Évet minden Hox szurkolónak!
Azért csak egy W-vel indult az év, így akár még pozitívan is zárhatunk, ami nálam nem volt az opciók között a szezon kezdetén.
Bár már nem ránk tartozik, de valahogy sajnálom Wilsont. Top 10-es QB-ból szinte közellenséggé vált a lovasoknál. Lehet tényleg öregszik és megkopott, de ez a leépülés nekem nagyon meglepő. A mezét sosem fogom kidobni, mert az a 10 év nélküle nem így nézett volna ki, és ezt mindannyian tudjuk. Csak hát az idő elment és kíváncsi vagyok rá, hogy van-e még valamennyi a tankjában.
Mindent egybevetve az a magas pick mégiscsak jól esik nekünk, és remélem a tavalyihoz hasonló lesz az idei draftunk is. Mert hiány az van rendesen.
Szóval még egyszer BUÉK mindenkinek!
garrett27
Olyan rendszerben jatszott, ami nem feludt neki, sz@r foedzovel, aki konkretan skippelte nekik a preseasont, sz@r a fal, sz@rok az elkapok, keitikan alul volt coachingolva az egesz O#, es o is sz@r volt igy. Azt a szintu emocionalis leolvadast amit nehany denver fannitt muvel, szerintem nem lehet racionalisan magyarazni.

Gyakorlatilag semmi olyan feltetel nem volt, ami egy uj rendszerben sikeressegwt tamogatott volna neki. Lattuk, hogy A-Rod vagy Brady iden hogy szenved a sz@r edzoktol es coachingtol. R-W egy tierrel alattuk van, nyilvan o sem jatszik jol ilyen feltetelrendszerben. Plusz szerintem mentalisan megzuhant kicsit, tul nagy volt a bizonyitasi kenyszer es az elso meccs az rossz alaphangot adott.

Olvaso modban jartam mostanaban eredmenykovetoben es a topikban… eddig azt hittem itt a Seahawks forumom veszitjuk el a realitaserzekunket nagyon konnyen.
undisputedly
(Bradyt nem követem, de ARod esetén a coachinggal semmi baj nincs, sőt. A kezdő elkapók és a sérülés hatráltatta alapvetően.)
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Boldog Új Évet minden Hox szurkolónak!
Azért csak egy W-vel indult az év, így akár még pozitívan is zárhatunk, ami nálam nem volt az opciók között a szezon kezdetén.
Bár már nem ránk tartozik, de valahogy sajnálom Wilsont. Top 10-es QB-ból szinte közellenséggé vált a lovasoknál. Lehet tényleg öregszik és megkopott, de ez a leépülés nekem nagyon meglepő. A mezét sosem fogom kidobni, mert az a 10 év nélküle nem így nézett volna ki, és ezt mindannyian tudjuk. Csak hát az idő elment és kíváncsi vagyok rá, hogy van-e még valamennyi a tankjában.
Mindent egybevetve az a magas pick mégiscsak jól esik nekünk, és remélem a tavalyihoz hasonló lesz az idei draftunk is. Mert hiány az van rendesen.
Szóval még egyszer BUÉK mindenkinek!
garrett27
Olyan rendszerben jatszott, ami nem feludt neki, sz@r foedzovel, aki konkretan skippelte nekik a preseasont, sz@r a fal, sz@rok az elkapok, keitikan alul volt coachingolva az egesz O#, es o is sz@r volt igy. Azt a szintu emocionalis leolvadast amit nehany denver fannitt muvel, szerintem nem lehet racionalisan magyarazni.

Gyakorlatilag semmi olyan feltetel nem volt, ami egy uj rendszerben sikeressegwt tamogatott volna neki. Lattuk, hogy A-Rod vagy Brady iden hogy szenved a sz@r edzoktol es coachingtol. R-W egy tierrel alattuk van, nyilvan o sem jatszik jol ilyen feltetelrendszerben. Plusz szerintem mentalisan megzuhant kicsit, tul nagy volt a bizonyitasi kenyszer es az elso meccs az rossz alaphangot adott.

Olvaso modban jartam mostanaban eredmenykovetoben es a topikban… eddig azt hittem itt a Seahawks forumom veszitjuk el a realitaserzekunket nagyon konnyen.
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Boldog Új Évet minden Hox szurkolónak!
Azért csak egy W-vel indult az év, így akár még pozitívan is zárhatunk, ami nálam nem volt az opciók között a szezon kezdetén.
Bár már nem ránk tartozik, de valahogy sajnálom Wilsont. Top 10-es QB-ból szinte közellenséggé vált a lovasoknál. Lehet tényleg öregszik és megkopott, de ez a leépülés nekem nagyon meglepő. A mezét sosem fogom kidobni, mert az a 10 év nélküle nem így nézett volna ki, és ezt mindannyian tudjuk. Csak hát az idő elment és kíváncsi vagyok rá, hogy van-e még valamennyi a tankjában.
Mindent egybevetve az a magas pick mégiscsak jól esik nekünk, és remélem a tavalyihoz hasonló lesz az idei draftunk is. Mert hiány az van rendesen.
Szóval még egyszer BUÉK mindenkinek!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Napi retro - amire a tegnapi Broncos-Rams után asszem már van válasz.

Lássuk ki kivel volt:

Wilson elvesztésével szerinted 2-3 éves távon nyer a csapat, vagy vesztett?

a.) Vesztett - nem fogunk találni hozzá hasonló képességű irányítót, 2-3 éven belül.
(Hanni, Helmut, Reggio1914, Padrigannio)

b.) Vesztett - egyrészt nehéz lesz megfelelő QB-t találni, másrészt a személyisége is hiányozni fog, nem lesz csábító állomás Seattle gyűrű vadászoknak.
(garrett27, akdestroyer, peach)

c.) Vesztett - kevés volt az ellenérték, és elherdáltuk - elherdáljuk azt is.
(funkyparduc)

d.) Nyert - Wilson nem volt már jó, vagy annyival jobb, amennyivel többet elvitt a keretből.
(KeyG)

e.) Nyert- Wilson nagyon rágörcsölt erre a gyűrű, meg az "1. fekete tulajdonos", meg selfbrand témára. Ez agyonnyomta őt, és nem volt összeegyeztethető Carroll elképzeléseivel. Nem volt ez jó - ő is képessége alatt játszott.
(Medvepapa, BigBaltazar, sebii, peet_24)

f.) Nyert- Wilson nem volt nagyon jó, és nem tud megújulni (itt legalábbis, 2-3 éven belül fogunk találni megoldást.
(Zman77)

A helyes megfejtőnek, ezúton gratulálunk!!!

Ui: késő f.)-re javítani?
Ui2: olyan kategória (g.) nem lesz, hogy mindig is bust volt, csak a csapat tette naggyá?
akdestroyer
Ui.: h.) Carroll tette naggyá 😀
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Napi retro - amire a tegnapi Broncos-Rams után asszem már van válasz.

Lássuk ki kivel volt:

Wilson elvesztésével szerinted 2-3 éves távon nyer a csapat, vagy vesztett?

a.) Vesztett - nem fogunk találni hozzá hasonló képességű irányítót, 2-3 éven belül.
(Hanni, Helmut, Reggio1914, Padrigannio)

b.) Vesztett - egyrészt nehéz lesz megfelelő QB-t találni, másrészt a személyisége is hiányozni fog, nem lesz csábító állomás Seattle gyűrű vadászoknak.
(garrett27, akdestroyer, peach)

c.) Vesztett - kevés volt az ellenérték, és elherdáltuk - elherdáljuk azt is.
(funkyparduc)

d.) Nyert - Wilson nem volt már jó, vagy annyival jobb, amennyivel többet elvitt a keretből.
(KeyG)

e.) Nyert- Wilson nagyon rágörcsölt erre a gyűrű, meg az "1. fekete tulajdonos", meg selfbrand témára. Ez agyonnyomta őt, és nem volt összeegyeztethető Carroll elképzeléseivel. Nem volt ez jó - ő is képessége alatt játszott.
(Medvepapa, BigBaltazar, sebii, peet_24)

f.) Nyert- Wilson nem volt nagyon jó, és nem tud megújulni (itt legalábbis, 2-3 éven belül fogunk találni megoldást.
(Zman77)

A helyes megfejtőnek, ezúton gratulálunk!!!

Ui: késő f.)-re javítani?
Ui2: olyan kategória (g.) nem lesz, hogy mindig is bust volt, csak a csapat tette naggyá?

több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 767
Boldog Karácsonyt mindenkinek, ugyanitt hoztuk a kötelezőt.
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
A Chiefs meccs előtt kívánok mindenkinek Nagyon Békés Ünnepeket és Boldogabb Új Évet! Utána valószínűleg a sebeimet fogom nyalogatni.
Legyetek jók és szurkoljatok egy értelmes 2023-as draftért. Most először és utoljára fogok Wilson ellen szurkolni. Kell az a cetli minél feljebb.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Jövő èvi dtaft szerintem nem lefutott még ,sőt ... Bèkès Karácsonyt ! GoHox !
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Kicsit elneptelenedett a topic, de kellemes unnepeket es legfokeppen egeszsegben bovelkedo uj evet kivanok minden forumtarsnak! 😊
undisputedly
Az a baj, már mindent kielemeztünk, amit lehetett, nincs mit megvitatni. Tudjuk a maradék meccsek kimenetelét, és a jövő évi draftot is! 🙂
Boldog karácsonyt mindenkinek!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Kicsit elneptelenedett a topic, de kellemes unnepeket es legfokeppen egeszsegben bovelkedo uj evet kivanok minden forumtarsnak! 😊
undisputedly
Köszönjük, viszont kívánjuk!

Aláírás:
Én és a hangok.

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Kicsit elneptelenedett a topic, de kellemes unnepeket es legfokeppen egeszsegben bovelkedo uj evet kivanok minden forumtarsnak! 😊
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
KC -> Jobb csapat, jobb edzo, de ha Mahomesek elbizzak magukat, beakadhat par INT Woolen fele.
Jets -> Ismet Wilson kezd naluk, szoval onmagukat fogjak megverni.
Rams -> Bobby az egyetlen aki meg probalkozik naluk, meg egy kicsit Baker, de elvileg el kell verni oket.
undisputedly
Ez olyan szép volt, megkönnyeztem. 😊

Csak a játék kedvéért: mit gondolsz, az 1/1-ért harcoló, szétesőfélben lévő, és irányítóját vesztett Carolina Pantherst vajon mennyivel tömnénk ki?
30-as hendivel rakhatom?
😀
akdestroyer
Ertem az ironiat,DE:
a Panthers annyira megorult Baker tavozasanak, hogy extazisban voltak 😊
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
KC -> Jobb csapat, jobb edzo, de ha Mahomesek elbizzak magukat, beakadhat par INT Woolen fele.
Jets -> Ismet Wilson kezd naluk, szoval onmagukat fogjak megverni.
Rams -> Bobby az egyetlen aki meg probalkozik naluk, meg egy kicsit Baker, de elvileg el kell verni oket.
undisputedly
Ez olyan szép volt, megkönnyeztem. 😊

Csak a játék kedvéért: mit gondolsz, az 1/1-ért harcoló, szétesőfélben lévő, és irányítóját vesztett Carolina Pantherst vajon mennyivel tömnénk ki?
30-as hendivel rakhatom?
😀

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Elvileg meg PO eselyesek vagyunk, nem?
undisputedly
fél meccsel vagytok a kommandó mögött
Negritis, a vajda
Beutottem par eredmenyt az espn playoff gepebe es nalam 9-8-al lemaratunk a hetedik PO helyrol a 9-7-1-es Giants mogott.

Verni kellene a KC-t is a maradek meccseink kozul es akkor rendben lehetunk.
undisputedly
Irigylem az optimizmusod a 9-8ra. Engem jelen helyzetben mar az is meglepne ha a maradék 3ból akár csak 1et is nyernénk😀
12th member
KC -> Jobb csapat, jobb edzo, de ha Mahomesek elbizzak magukat, beakadhat par INT Woolen fele.
Jets -> Ismet Wilson kezd naluk, szoval onmagukat fogjak megverni.
Rams -> Bobby az egyetlen aki meg probalkozik naluk, meg egy kicsit Baker, de elvileg el kell verni oket.
undisputedly
azért a wilson-geno smith csata mókás lesz
Negritis, a vajda
Geno elete forajaban jatszik, szoval egy jo eros kozepes szint, Zac kb. a legrosszabb iranyito a ligaban, szoval nem lehet osszehasonlitani oket. Jetsnel szerintem mar senki sincs ott akik a Geno-eraert felelosek voltak, szoval ez a tortenetszal mar nincs meg.

Igazabol azert is jo lenne megverni oket, hogy Zac soha tobbe ne kezdjen, komolyan sajnalom a Jets fanokat.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 929 — The Mathematician
Elvileg meg PO eselyesek vagyunk, nem?
undisputedly
fél meccsel vagytok a kommandó mögött
Negritis, a vajda
Beutottem par eredmenyt az espn playoff gepebe es nalam 9-8-al lemaratunk a hetedik PO helyrol a 9-7-1-es Giants mogott.

Verni kellene a KC-t is a maradek meccseink kozul es akkor rendben lehetunk.
undisputedly
Irigylem az optimizmusod a 9-8ra. Engem jelen helyzetben mar az is meglepne ha a maradék 3ból akár csak 1et is nyernénk😀
12th member
KC -> Jobb csapat, jobb edzo, de ha Mahomesek elbizzak magukat, beakadhat par INT Woolen fele.
Jets -> Ismet Wilson kezd naluk, szoval onmagukat fogjak megverni.
Rams -> Bobby az egyetlen aki meg probalkozik naluk, meg egy kicsit Baker, de elvileg el kell verni oket.
undisputedly
azért a wilson-geno smith csata mókás lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Elvileg meg PO eselyesek vagyunk, nem?
undisputedly
fél meccsel vagytok a kommandó mögött
Negritis, a vajda
Beutottem par eredmenyt az espn playoff gepebe es nalam 9-8-al lemaratunk a hetedik PO helyrol a 9-7-1-es Giants mogott.

Verni kellene a KC-t is a maradek meccseink kozul es akkor rendben lehetunk.
undisputedly
Irigylem az optimizmusod a 9-8ra. Engem jelen helyzetben mar az is meglepne ha a maradék 3ból akár csak 1et is nyernénk😀
12th member
KC -> Jobb csapat, jobb edzo, de ha Mahomesek elbizzak magukat, beakadhat par INT Woolen fele.
Jets -> Ismet Wilson kezd naluk, szoval onmagukat fogjak megverni.
Rams -> Bobby az egyetlen aki meg probalkozik naluk, meg egy kicsit Baker, de elvileg el kell verni oket.