Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 4 éve
Holle anyó jól kirázta a paplant ma estére Seattle-ben, klasszik hókotrós meccsnek néz ki jelenleg.
több mint 4 éve
Holnapi insider kérdés:Így sincs első körötök, a hátsókat is odaadnád? 🙂
Carroll hány és milyen pickért adható el
Cancel Culture
több mint 4 éve
Holnapi insider kérdés:Carroll hány és milyen pickért adható el
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Megnézzem amúgy az összefoglalót? Megéri?A mai AJ Brown összefoglalót mindenképpen 😊
akdestroyer
több mint 4 éve
A szarkazmust gyakran összekeverik az iróniával.Irónia nem egy ország?
Cancel Culture
Gyakori fogalomkeverés, bevallom nem fordítok rá elég figyelmet én sem, bár tudom a különbséget. Nem gondoltam volna, hogy egy fórumbejegyzésben ez szúrhatja valaki szemét, főleg úgy, hogy a fórum témája nem a szemantika.
Eh, mi a név? Mit rózsának hívunk,
Bárhogy nevezzük, éppoly illatos.
Az eredeti kommentem mondanivalójának szempontjából talán nincs is jelentősége a tévesztésnek. Sőt, hovatovább inkább leszek Leonard, aki bár rosszul használja a szarkazmus szót, mégis a végén ő varrja le a cuki csajt, minthogy Sheldon pártjára álljak, akinek az okítása egyes esetekben céltalan és értelmetlen. Sheldontól rengeteget lehetne tanulni a fizikáról, de a más területen „megmondós” mentalitását egyesek nem szeretik, mert olyannal tele a világ. És Sheldont nem ezért tisztelik.
több mint 4 éve
Ha lenne a pro bowl-nak ilyen arany málna verziója, oda mindenképp kapnia kell a meghívótWagner és Diggs a pro bowlon.Bírom azokat a kommenteket hogy Brooksnak is ott kéne lennie 😀
Más nem is érdemelte volna meg, max Bellore
braxa88
braxa88
több mint 4 éve
Wagner és Diggs a pro bowlon.Bírom azokat a kommenteket hogy Brooksnak is ott kéne lennie 😀
Más nem is érdemelte volna meg, max Bellore
braxa88
több mint 4 éve
Cancel CultureErre az ellentmondásra annyira banális a megfejtés, amennyire csak lehetséges:
Az iróniára nincs Leonard-os mémem. 😀
több mint 4 éve
Jó Te érted a szarkazmus szó jelentését. Peet, és Leonard nem.Érteni vélem, hogy a hsz-odban van valamiféle irónia, meg célzás a sorok között valamire, de fogalmam sincs hogy mire.Hát Figyi ez egy kettős beszél, mert egyrészt kifejezi, hogy kiveszed a jelen rendszerben legjobb támadót-Lockettet -és mint a homok úgy szóródik szét, de azt is kifejezi, hogy ha a lánc bármelyik tagja ótvar ott már nagyon nagy számok nem lesznek. Tök mindegy, hogy egyedi értékelés van, a gyenge láncszem (most megint Wilson) mindenkit lehúz a mélybe.
akdestroyer
Amúgy azt látom, azt olvasom, hogy sokkszerűen szűnik meg a Russell Wilson erőtér... Ezt a meccset Carroll fogja megnyerni, lehet Schneidert beáldozza. De a fő bűnbak kezd meglenni. Ez nem tükrözi az én álláspontomat, mert én mindenkit kihajítanék.
Cancel Culture
Nyílván értettem, csak gondoltam rárakom a poént. 😀
Amúgy egyetértek veled.
RW menjen el egy QB hiányos, win now csapathoz, és nyerjen még egy gyűrűt, mi meg a pickekből, meg pluszlóvéból csináljunk valami bivaly csapatot a rookie QB köré.
Mindenkinek így lesz a legjobb.
Ja és Carroll, takarodj!!!
akdestroyer
Wiki:
Oscar Wilde a szellemesség legalacsonyabb rendű formájának nevezte. 1983-ban Leonard Rossiter megjelentetett egy könyvet ezzel a címmel (The Lowest Form of Wit)
A szarkazmust gyakran összekeverik az iróniával. Az irónia azt jelenti, hogy a szöveg szó szerinti értelme és a tényleges, a beszélő szándéka szerinti értelme ellentétes; a szarkazmus pedig azt, hogy a beszélő szándéka valakinek vagy valaminek a gúnyolása, vicctől, humortól mentesen. Irónia szarkazmus nélkül éppúgy lehetséges, mint szarkazmus irónia nélkül. (szerkesztő.: Te irónia nélkül alkalmazod a szarkazmust...)
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Érteni vélem, hogy a hsz-odban van valamiféle irónia, meg célzás a sorok között valamire, de fogalmam sincs hogy mire.Hát Figyi ez egy kettős beszél, mert egyrészt kifejezi, hogy kiveszed a jelen rendszerben legjobb támadót-Lockettet -és mint a homok úgy szóródik szét, de azt is kifejezi, hogy ha a lánc bármelyik tagja ótvar ott már nagyon nagy számok nem lesznek. Tök mindegy, hogy egyedi értékelés van, a gyenge láncszem (most megint Wilson) mindenkit lehúz a mélybe.
akdestroyer
Amúgy azt látom, azt olvasom, hogy sokkszerűen szűnik meg a Russell Wilson erőtér... Ezt a meccset Carroll fogja megnyerni, lehet Schneidert beáldozza. De a fő bűnbak kezd meglenni. Ez nem tükrözi az én álláspontomat, mert én mindenkit kihajítanék.
Cancel Culture

Nyílván értettem, csak gondoltam rárakom a poént. 😀
Amúgy egyetértek veled.
RW menjen el egy QB hiányos, win now csapathoz, és nyerjen még egy gyűrűt, mi meg a pickekből, meg pluszlóvéból csináljunk valami bivaly csapatot a rookie QB köré.
Mindenkinek így lesz a legjobb.
Ja és Carroll, takarodj!!!
több mint 4 éve
Hát Figyi ez egy kettős beszél, mert egyrészt kifejezi, hogy kiveszed a jelen rendszerben legjobb támadót-Lockettet -és mint a homok úgy szóródik szét, de azt is kifejezi, hogy ha a lánc bármelyik tagja ótvar ott már nagyon nagy számok nem lesznek. Tök mindegy, hogy egyedi értékelés van, a gyenge láncszem (most megint Wilson) mindenkit lehúz a mélybe.Tényleg! Érdekes, hogy egy egyirányú soros rendszerben, ahol az irányító crocked figude head/bottom of the barrel/house on fire/farted elevator/house that jack built/stb... a passzjáték egyik szereplője sem ment 70 fölé.... Ez megér egy mélyebb elemzést!Érteni vélem, hogy a hsz-odban van valamiféle irónia, meg célzás a sorok között valamire, de fogalmam sincs hogy mire.
Találtam egy elemzést erről a helyzetről:
Cancel Culture
akdestroyer
Amúgy azt látom, azt olvasom, hogy sokkszerűen szűnik meg a Russell Wilson erőtér... Ezt a meccset Carroll fogja megnyerni, lehet Schneidert beáldozza. De a fő bűnbak kezd meglenni. Ez nem tükrözi az én álláspontomat, mert én mindenkit kihajítanék.
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Attól még van jobbWagner és Diggs a pro bowlon.Dickson tartalék. Csak. Pedig csórikám idén szétrugdossa a lábát.
Más nem is érdemelte volna meg, max Bellore
braxa88
garrett27
több mint 4 éve
Tényleg! Érdekes, hogy egy egyirányú soros rendszerben, ahol az irányító crocked figude head/bottom of the barrel/house on fire/farted elevator/house that jack built/stb... a passzjáték egyik szereplője sem ment 70 fölé.... Ez megér egy mélyebb elemzést!Érteni vélem, hogy a hsz-odban van valamiféle irónia, meg célzás a sorok között valamire, de fogalmam sincs hogy mire.
Találtam egy elemzést erről a helyzetről:
Cancel Culture
több mint 4 éve
Még egy kérdés, hogy, ha marad Wilson (amely konszenzus, hogy nem ), akkor DK-t meg tudjuk-e tartani.DK nagyon frusztrált, lassan ott tartunk, hogy bárki mással játszana....
Mindenesetre, ha lépni akarnak Wilson ügyben, nagyon gyorsan kell lépni.
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Tényleg! Érdekes, hogy egy egyirányú soros rendszerben, ahol az irányító crocked figude head/bottom of the barrel/house on fire/farted elevator/house that jack built/stb... a passzjáték egyik szereplője sem ment 70 fölé.... Ez megér egy mélyebb elemzést!Top 5 Seahawks offense grades via PFF: Everett (67.3), Dallas (67.0), Penny (65.8), Dissly (64.7), Metcalf (64.1). Bottom three: Wilson (33.6), Lewis (40.1), Curhan (51.1).Mennyire jól tettem, hogy nem néztem meg a meccset?
That's the lowest grade of Wilson's career. He had a 37.8 for his 5-interception game at GB in 16.
Pete Carroll on
@710ESPNSeattle
lamented what is the most disappointing part about the loss for Seattle: They didn’t get whipped up front.
They protected, rushed the QB, stopped the run (mostly) and ran the ball effectively.
They lost cuz of a bad throwing game, which is wild
Cancel Culture
Nagyon! 😀
A templom falai így is repedeznek.
Ami számomra a fenti adatokból érdekes, az az, hogy senki sem jutott 70-es PFF grade fölé.
Nem az első alkalom idén.
Egyszerűen rohadtul hiányoznak a talentek a csapatból. A BW/DK/Lockett trió önmagában nem csinál nyarat, 10 évvel ezelőtt csak a DL-ben több impact player volt, mint most az egész csapatban. (Direkt nem a secondary-t írtam.)
akdestroyer
Találtam egy elemzést erről a helyzetről:
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Wagner és Diggs a pro bowlon.Dickson tartalék. Csak. Pedig csórikám idén szétrugdossa a lábát.
Más nem is érdemelte volna meg, max Bellore
braxa88
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Wagner és Diggs a pro bowlon.Más nem is érdemelte volna meg, max Bellore
több mint 4 éve
Top 5 Seahawks offense grades via PFF: Everett (67.3), Dallas (67.0), Penny (65.8), Dissly (64.7), Metcalf (64.1). Bottom three: Wilson (33.6), Lewis (40.1), Curhan (51.1).Mennyire jól tettem, hogy nem néztem meg a meccset?
That's the lowest grade of Wilson's career. He had a 37.8 for his 5-interception game at GB in 16.
Pete Carroll on
@710ESPNSeattle
lamented what is the most disappointing part about the loss for Seattle: They didn’t get whipped up front.
They protected, rushed the QB, stopped the run (mostly) and ran the ball effectively.
They lost cuz of a bad throwing game, which is wild
Cancel Culture
Nagyon! 😀
A templom falai így is repedeznek.
Ami számomra a fenti adatokból érdekes, az az, hogy senki sem jutott 70-es PFF grade fölé.
Nem az első alkalom idén.
Egyszerűen rohadtul hiányoznak a talentek a csapatból. A BW/DK/Lockett trió önmagában nem csinál nyarat, 10 évvel ezelőtt csak a DL-ben több impact player volt, mint most az egész csapatban. (Direkt nem a secondary-t írtam.)
több mint 4 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Top 5 Seahawks offense grades via PFF: Everett (67.3), Dallas (67.0), Penny (65.8), Dissly (64.7), Metcalf (64.1). Bottom three: Wilson (33.6), Lewis (40.1), Curhan (51.1).That's the lowest grade of Wilson's career. He had a 37.8 for his 5-interception game at GB in 16.
Pete Carroll on
@710ESPNSeattle
lamented what is the most disappointing part about the loss for Seattle: They didn’t get whipped up front.
They protected, rushed the QB, stopped the run (mostly) and ran the ball effectively.
They lost cuz of a bad throwing game, which is wild
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Én amúgy elcserélnémSzia.RWStafford-ot annyi pickért amennyit lehet, idehoznámMinshewGoff-ot, és elkezdeném a rebuildet.
Legyünk egy brusztolós kiscsapat, aki évente összehoz pár W-t és fejlődik, de még az is jobb mint ez a kilátástalan kínlódás.
RWStafford meg nyerjen egy gyűrűtmégvalahol, megérdemli.
funkyparduc
Nálunk van felvétel drukkernek.
több mint 4 éve
Lesérült RW, így egy csomó nyerhető meccs kiesett. Lesérült Adams, a védelem vezére. 6 ember CovidIR-en, amikor jön az a meccs a Rams ellen, amit amúgy BIZTOSAN megnyernénk. Ilyen nehezített körülmények között mit vártok? Ezek a dolgok nem PC-n múltak. Szerintem kap még egy esélyt...
peet_24
Boldog Karácsonyt mindenkinek! <3 😊
peet_24
Dejó erre hazajönni!
Érzelmi okokból javasolnám a logováltást!
Az új logo lehetne: >3
Ez egyrészt művészileg kifejezi, hogy összetört a szívünk, másrészt jelzi a nagyvilágnak, hogy mi a konszenzus Wilson teljesítményével kapcsolatban.
Másrészt azonban, arra kérek mindenkit, hogy a Gedam által megfogalmazottakat minél több helyen, és minél hangosabban terjessze. Nem szabad, hogy szárnyra keljen olyan pletyka, hogy Wilson egy lebőrözött pöcs, nekünk szükségünk van a Wilsonért kapható pick(ek)re. A logo marad!
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Majd szenteste Ciara beteszi a borítékba a kívánt városnevet, RW meg kénytelen lesz rábólintani és közben még mosolyognia is kell. Tanulja már meg mindenki, mindig a nő választ!mosolyognia helyett mosogatnia -t olvastam 😀 na mondjuk még az is lehet 😀 😀
Boldog Karácsonyt minden hervadófélben lévő Hox fannak! Tartsunk ki srácok!
Ui.: Én Zach Wilsont támogatom, nem akarom kidobni a mezt. Ja és a 3-as szám kell feltétlenül.
garrett27

több mint 4 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
