Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 4 éve
Futunk első kettőre, aztán majd csak lesz valami95% hogy PC meg JS marad, így viszont nagy valószínűséggel RW távozik.Jó döntés.
Nem örülök.
akdestroyer
És mi a terv a továbbiakra?
Matthew99
több mint 4 éve
95% hogy PC meg JS marad, így viszont nagy valószínűséggel RW távozik.Jó döntés.
Nem örülök.
akdestroyer

És mi a terv a továbbiakra?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
95% hogy PC meg JS marad, így viszont nagy valószínűséggel RW távozik.Kezdem unni RW vacakolasat is. Evek ota megy a lebegtetes, meg az uzengetes, az esetleges tavozasrol.
Nem örülök.
akdestroyer
Ha menni akar, alljon bele, de nem tudom elkepzelni, hogy egy ilyen huzavona utan ha esetlet megis marad, normalisan fel lehet keszulni egy szezonra.
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
95% hogy PC meg JS marad, így viszont nagy valószínűséggel RW távozik.Nem örülök.
több mint 4 éve
Szóval húzni akar a vérbe?Seahawks QB Russell Wilson wants to explore his options this offseason, per @RapSheet pic.twitter.com/LJpiKntZ1F
— PFF (@PFF) January 16, 2022

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Egyenesen csevegőből ide is, hogy fájdítsuk a szívünket.több mint 4 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
PC szerint minden okés és RW a MI (!) irányítónk és pl Diggst felépülés után várjuk vissza (mindannyian, azaz PC-vel együtt) és nem lenne azoknak a csapatoknak a helyében, akik most játszanának ellenünk (Oké Főnök, de senki sem játszik ellenünk vágod?)...nagyon unalmas lesz
nagyon izgi offseason lesz.
ha nem basszuk ki a fél GDPt FAkra mérges leszek. draftolni nem tudunk ugye
braxa88
se új HC, seúj GM, se RW trade, se nagy igazolások(mert inkább a saját FAkat akarják újraigazolni, hogy biztosítva legyen a 6-7-8 W jövőre is), se draftpick
most ezt látom nagyon valószínűnek
braxa88
Zimmer azt mondta, hogy a döntés nem az ő kezében van. Eléggé beszédes a két hozzáállás közötti különbség...
Kibaszták azt a Matt Nagyot, akiktől otthon kikaptunk 2 hete... amikor RW irányított, Penny már robogott és Waldron rendszere űberjó volt (twitteren szembejövő bullshit számok alapján nyilván)
Aztán ilyeneket látok:

Én meg ülök és nem értem mi történik...
több mint 4 éve
Geno letartóztatva.
több mint 4 éve
...nagyon unalmas lesz
nagyon izgi offseason lesz.
ha nem basszuk ki a fél GDPt FAkra mérges leszek. draftolni nem tudunk ugye
braxa88
se új HC, seúj GM, se RW trade, se nagy igazolások(mert inkább a saját FAkat akarják újraigazolni, hogy biztosítva legyen a 6-7-8 W jövőre is), se draftpick
most ezt látom nagyon valószínűnek
több mint 4 éve
Szerintetek az opció, hogy Carrol 'felfele bukik', adnak neki valami vezetőségi pozíciót a csapaton belül? Nem ismerem a szervezet felépítését, de kaphat esetleg valami kellemes pozíciót nyugdíjas éveire?Nagyon már nem tud felfelé bukni, mert azon kívül hogy Ő a Head Coach, még betölti a footballért felelős alelnöki pozíciót is. Az kb. a GM-mel egyenrangú, annyi a kivétel, hogy gazdasági kérdésekben Schneider a főnök.
Akkor a csapat közvetlen irányításától tulajdonképp elköszönne, viszont nem lenne talán annyira kellemetlen a váltás. Mintha Denverben Elwayel lett volna valami hasonló szituácó, de lehet rosszul emlékszem.
Barnaby
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Szerintetek az opció, hogy Carrol 'felfele bukik', adnak neki valami vezetőségi pozíciót a csapaton belül? Nem ismerem a szervezet felépítését, de kaphat esetleg valami kellemes pozíciót nyugdíjas éveire? Akkor a csapat közvetlen irányításától tulajdonképp elköszönne, viszont nem lenne talán annyira kellemetlen a váltás. Mintha Denverben Elwayel lett volna valami hasonló szituácó, de lehet rosszul emlékszem.
több mint 4 éve
várom a hírt, hogy Carroltól elköszönünk, de az öreget nem lehet nem szeretni:több mint 4 éve
na nőzzük a csapatot:MVP: Tyler Lockett
OPOY: Tyler Lockett
DPOY: Quandre Diggs
rookikekat inkább hagyjuk 😀
Legnagyobb pozitív meglepetés/pozitív csalódás: offense: Rashaad Penny, defense: Al Woods; DJ Reed, Sidney Jones
Legnagyobb negatív meglepetés/ csalódás: offense: Russell Wilson, Damien Lewis, Gerald Everett; defense: Jamal Adams, Jordyn Brooks, Ugo Amadi
FA lesz: D.Brown, Diggs, Everett, Shell, Pocic, Penny, Woods, S.Jones, Geno, Nkemdiche, Green, DJ Reed, Collins, Dissly, Jamarco Jones.
-akiket mindeképpen megtartanék persze nem túlfizetve: Diggs, Penny, Reed, Brown
-akiket jó lenne megtartani mert jobb kezdőek, de lehet pótolni, viszont egyikse lenne drága: Shell, Green, S.Jones
többi mehet.
ERFA Mone, Neal, mindeképpen marad
RFA: Fuller nehogy, Haynes mehet rá az rfa tender v olcsóbban visszohozni.
frisco seggét (shanahant és gmlincset) pedig megmentette az a QB akinek a helyére hoztak tavaly 3db 1.körért újat, de azt meg nem merik betenni. Óriási ami megy ott 😀
Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
A harmadik negyedben Wilson INT-je után elmentem aludni. Gondoltam kezdődik az összeomlás, ahogy szokott. Aztán arra ébredek, hogy Pennyből megint futó lett, mi meg behúztuk a meccset és lehet hogy ezzel bedobtuk PC-nek a mentőövet.nyertünk persze h örölünk.
Most akkor Örülünk Vincent?
garrett27
az hogy ezzel marad e Carroll az más kérdés de én sose leszek szomorú egy W után.
több mint 4 éve
A harmadik negyedben Wilson INT-je után elmentem aludni. Gondoltam kezdődik az összeomlás, ahogy szokott. Aztán arra ébredek, hogy Pennyből megint futó lett, mi meg behúztuk a meccset és lehet hogy ezzel bedobtuk PC-nek a mentőövet. Most akkor Örülünk Vincent?
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Elvileg jövő héten beszélnek PCvel... Miért is vártam határozott döntést...Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...Ha minden igaz ő marad:
peet_24
Report: Seahawks don't plan on trading Wilson this offseason
www.thescore.com/nfl/news/2271529
Píttel mi lesz? Majd megmondják...
dande
több mint 4 éve
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...Ha minden igaz ő marad:
peet_24
Report: Seahawks don't plan on trading Wilson this offseason
www.thescore.com/nfl/news/2271529
Píttel mi lesz? Majd megmondják...
több mint 4 éve
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...
több mint 4 éve
#Seahawks placed OT Brandon Shell on injured reserve, his season is over.
— Dov Kleiman (@NFL_DovKleiman) January 8, 2022

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...