Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Norton elzavarva
itt a gumicsont


úgy hírlik Clint Hurtt a DL edző lehet az utód.
magyarul semmi változás

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
95% hogy PC meg JS marad, így viszont nagy valószínűséggel RW távozik.
Nem örülök.
akdestroyer
Jó döntés.

És mi a terv a továbbiakra?
Matthew99
Futunk első kettőre, aztán majd csak lesz valami
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
95% hogy PC meg JS marad, így viszont nagy valószínűséggel RW távozik.
Nem örülök.
akdestroyer
Jó döntés.

És mi a terv a továbbiakra?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
95% hogy PC meg JS marad, így viszont nagy valószínűséggel RW távozik.
Nem örülök.
akdestroyer
Kezdem unni RW vacakolasat is. Evek ota megy a lebegtetes, meg az uzengetes, az esetleges tavozasrol.
Ha menni akar, alljon bele, de nem tudom elkepzelni, hogy egy ilyen huzavona utan ha esetlet megis marad, normalisan fel lehet keszulni egy szezonra.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
95% hogy PC meg JS marad, így viszont nagy valószínűséggel RW távozik.
Nem örülök.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Kivel játszunk ma? 😀

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Szóval húzni akar a vérbe?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Egyenesen csevegőből ide is, hogy fájdítsuk a szívünket.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564

Matthew99
Coverben engedett yardokban is franchise rekorder valszeg
Bár Kelly Jenningset Tre Flowerst nehéz utolérni

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
...

nagyon izgi offseason lesz.
ha nem basszuk ki a fél GDPt FAkra mérges leszek. draftolni nem tudunk ugye
braxa88
nagyon unalmas lesz
se új HC, seúj GM, se RW trade, se nagy igazolások(mert inkább a saját FAkat akarják újraigazolni, hogy biztosítva legyen a 6-7-8 W jövőre is), se draftpick
most ezt látom nagyon valószínűnek
braxa88
PC szerint minden okés és RW a MI (!) irányítónk és pl Diggst felépülés után várjuk vissza (mindannyian, azaz PC-vel együtt) és nem lenne azoknak a csapatoknak a helyében, akik most játszanának ellenünk (Oké Főnök, de senki sem játszik ellenünk vágod?)

Zimmer azt mondta, hogy a döntés nem az ő kezében van. Eléggé beszédes a két hozzáállás közötti különbség...

Kibaszták azt a Matt Nagyot, akiktől otthon kikaptunk 2 hete... amikor RW irányított, Penny már robogott és Waldron rendszere űberjó volt (twitteren szembejövő bullshit számok alapján nyilván)

Aztán ilyeneket látok:

FIwjo-Hn-XIAQH1-TU

Én meg ülök és nem értem mi történik...
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Geno letartóztatva.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
...

nagyon izgi offseason lesz.
ha nem basszuk ki a fél GDPt FAkra mérges leszek. draftolni nem tudunk ugye
braxa88
nagyon unalmas lesz
se új HC, seúj GM, se RW trade, se nagy igazolások(mert inkább a saját FAkat akarják újraigazolni, hogy biztosítva legyen a 6-7-8 W jövőre is), se draftpick
most ezt látom nagyon valószínűnek
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintetek az opció, hogy Carrol 'felfele bukik', adnak neki valami vezetőségi pozíciót a csapaton belül? Nem ismerem a szervezet felépítését, de kaphat esetleg valami kellemes pozíciót nyugdíjas éveire?
Akkor a csapat közvetlen irányításától tulajdonképp elköszönne, viszont nem lenne talán annyira kellemetlen a váltás. Mintha Denverben Elwayel lett volna valami hasonló szituácó, de lehet rosszul emlékszem.
Barnaby
Nagyon már nem tud felfelé bukni, mert azon kívül hogy Ő a Head Coach, még betölti a footballért felelős alelnöki pozíciót is. Az kb. a GM-mel egyenrangú, annyi a kivétel, hogy gazdasági kérdésekben Schneider a főnök.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Barnaby Seattle Seahawks 29
Szerintetek az opció, hogy Carrol 'felfele bukik', adnak neki valami vezetőségi pozíciót a csapaton belül? Nem ismerem a szervezet felépítését, de kaphat esetleg valami kellemes pozíciót nyugdíjas éveire?
Akkor a csapat közvetlen irányításától tulajdonképp elköszönne, viszont nem lenne talán annyira kellemetlen a váltás. Mintha Denverben Elwayel lett volna valami hasonló szituácó, de lehet rosszul emlékszem.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
várom a hírt, hogy Carroltól elköszönünk, de az öreget nem lehet nem szeretni:
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
na nőzzük a csapatot:
MVP: Tyler Lockett
OPOY: Tyler Lockett
DPOY: Quandre Diggs
rookikekat inkább hagyjuk 😀
Legnagyobb pozitív meglepetés/pozitív csalódás: offense: Rashaad Penny, defense: Al Woods; DJ Reed, Sidney Jones
Legnagyobb negatív meglepetés/ csalódás: offense: Russell Wilson, Damien Lewis, Gerald Everett; defense: Jamal Adams, Jordyn Brooks, Ugo Amadi


FA lesz: D.Brown, Diggs, Everett, Shell, Pocic, Penny, Woods, S.Jones, Geno, Nkemdiche, Green, DJ Reed, Collins, Dissly, Jamarco Jones.
-akiket mindeképpen megtartanék persze nem túlfizetve: Diggs, Penny, Reed, Brown
-akiket jó lenne megtartani mert jobb kezdőek, de lehet pótolni, viszont egyikse lenne drága: Shell, Green, S.Jones
többi mehet.

ERFA Mone, Neal, mindeképpen marad
RFA: Fuller nehogy, Haynes mehet rá az rfa tender v olcsóbban visszohozni.

frisco seggét (shanahant és gmlincset) pedig megmentette az a QB akinek a helyére hoztak tavaly 3db 1.körért újat, de azt meg nem merik betenni. Óriási ami megy ott 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
A harmadik negyedben Wilson INT-je után elmentem aludni. Gondoltam kezdődik az összeomlás, ahogy szokott. Aztán arra ébredek, hogy Pennyből megint futó lett, mi meg behúztuk a meccset és lehet hogy ezzel bedobtuk PC-nek a mentőövet.
Most akkor Örülünk Vincent?
garrett27
nyertünk persze h örölünk.
az hogy ezzel marad e Carroll az más kérdés de én sose leszek szomorú egy W után.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
A harmadik negyedben Wilson INT-je után elmentem aludni. Gondoltam kezdődik az összeomlás, ahogy szokott. Aztán arra ébredek, hogy Pennyből megint futó lett, mi meg behúztuk a meccset és lehet hogy ezzel bedobtuk PC-nek a mentőövet.
Most akkor Örülünk Vincent?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...
peet_24
Ha minden igaz ő marad:

Report: Seahawks don't plan on trading Wilson this offseason
 www.thescore.com/nfl/news/2271529

Píttel mi lesz? Majd megmondják...
dande
Elvileg jövő héten beszélnek PCvel... Miért is vártam határozott döntést...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...
peet_24
Ha minden igaz ő marad:

Report: Seahawks don't plan on trading Wilson this offseason
 www.thescore.com/nfl/news/2271529

Píttel mi lesz? Majd megmondják...
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Ilyen is régen volt, ébredő izgalommal nézegetem a csapattal kapcsolatos híreket. Aztán lehet, hogy megint semmi...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...