Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 4 éve
Elég ütni való feje van tényleg a tesónak. A csajnak meg jó a segge, de elég ostoba a feje. Én ennyit tudtam hozzátenni 😀Ugye Mahomes testvere az egesz internet kb. leginkabb tenyerbemaszo, p@csfej jelensege aki a teljes letezeset kb annak koszonheti, hogy na testvere hires, o meg minden stadionban ahol jatszanak, a palya szelen razza a testet. Legutobb a Washington stadionjaban a Sean Taylor emlekfestest "gyalazta meg". Aztan volt ugye a vizlocsolos ugye is a steelers ellen, de ahogy irtam, maga a karakter is olyan, hogy legszivesebben egy holapattal csapnad le.Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.???
undisputedly
petey
Na es akkor Mahomes felesege meg erre is ra tud tenni egy lapattal. Allandoan onti az egoman, nagykepu tweetjeit a meccsek kozben, hogy csalnak a birok, mindenki a KC ellen van, aki ezt nem ismeri el egy gyoker es mindneki fogja be stb.
Osszessegeben ez a ket karakter olyan szinten lerombolta nalam a KC szimpatiat, hogy semmi sem maradt belole. Meg mar abbol is elegem van, hogy a szaksajto ennyire alatasz Mahomesnak, plusz eleget nyertek mar, iden a Tampanak se szoritottam a rajatszasban pont emiatt.
undisputedly

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
na majd rálesek. köszi.Ugye Mahomes testvere az egesz internet kb. leginkabb tenyerbemaszo, p@csfej jelensege aki a teljes letezeset kb annak koszonheti, hogy na testvere hires, o meg minden stadionban ahol jatszanak, a palya szelen razza a testet. Legutobb a Washington stadionjaban a Sean Taylor emlekfestest "gyalazta meg". Aztan volt ugye a vizlocsolos ugye is a steelers ellen, de ahogy irtam, maga a karakter is olyan, hogy legszivesebben egy holapattal csapnad le.Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.???
undisputedly
petey
Na es akkor Mahomes felesege meg erre is ra tud tenni egy lapattal. Allandoan onti az egoman, nagykepu tweetjeit a meccsek kozben, hogy csalnak a birok, mindenki a KC ellen van, aki ezt nem ismeri el egy gyoker es mindneki fogja be stb.
Osszessegeben ez a ket karakter olyan szinten lerombolta nalam a KC szimpatiat, hogy semmi sem maradt belole. Meg mar abbol is elegem van, hogy a szaksajto ennyire alatasz Mahomesnak, plusz eleget nyertek mar, iden a Tampanak se szoritottam a rajatszasban pont emiatt.
undisputedly
több mint 4 éve
Ugyanazon a vonalon mozgunk úgy érzem. Ugyanígy állok hozzá.Ugye Mahomes testvere az egesz internet kb. leginkabb tenyerbemaszo, p@csfej jelensege aki a teljes letezeset kb annak koszonheti, hogy na testvere hires, o meg minden stadionban ahol jatszanak, a palya szelen razza a testet. Legutobb a Washington stadionjaban a Sean Taylor emlekfestest "gyalazta meg". Aztan volt ugye a vizlocsolos ugye is aAz AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.???
undisputedly
peteysteelersRavens (azt hiszem) ellen, de ahogy irtam, maga a karakter is olyan, hogy legszivesebben egy holapattal csapnad le.
Na es akkor Mahomes felesege meg erre is ra tud tenni egy lapattal. Allandoan onti az egoman, nagykepu tweetjeit a meccsek kozben, hogy csalnak a birok, mindenki a KC ellen van, aki ezt nem ismeri el egy gyoker es mindneki fogja be stb.
Osszessegeben ez a ket karakter olyan szinten lerombolta nalam a KC szimpatiat, hogy semmi sem maradt belole. Meg mar abbol is elegem van, hogy a szaksajto ennyire alatasz Mahomesnak, plusz eleget nyertek mar, iden a Tampanak se szoritottam a rajatszasban pont emiatt.
undisputedly
több mint 4 éve
Ugye Mahomes testvere az egesz internet kb. leginkabb tenyerbemaszo, p@csfej jelensege aki a teljes letezeset kb annak koszonheti, hogy na testvere hires, o meg minden stadionban ahol jatszanak, a palya szelen razza a testet. Legutobb a Washington stadionjaban a Sean Taylor emlekfestest "gyalazta meg". Aztan volt ugye a vizlocsolos ugye is a steelers ellen, de ahogy irtam, maga a karakter is olyan, hogy legszivesebben egy holapattal csapnad le.Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.???
undisputedly
petey
Na es akkor Mahomes felesege meg erre is ra tud tenni egy lapattal. Allandoan onti az egoman, nagykepu tweetjeit a meccsek kozben, hogy csalnak a birok, mindenki a KC ellen van, aki ezt nem ismeri el egy gyoker es mindneki fogja be stb.
Osszessegeben ez a ket karakter olyan szinten lerombolta nalam a KC szimpatiat, hogy semmi sem maradt belole. Meg mar abbol is elegem van, hogy a szaksajto ennyire alatasz Mahomesnak, plusz eleget nyertek mar, iden a Tampanak se szoritottam a rajatszasban pont emiatt.
több mint 4 éve
Furcsa ez, én ugye Arsenal szurkoló vagyok gurulósban, ezért Kroenket utálom mint a fene, szóval nehéz nekem nagyon bárki ellen a Ramsnek szurkolni.Meg ebben a ninersben vannak szerethető figurák, Bosa, Deebo, Kittle mind nagyon szimpatikus játékosok és nagyon szeretem nézni a játékukat. Jimmy moatt meg tudom őket sajnálni. 😀
több mint 4 éve
Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.???
undisputedly
több mint 4 éve
Akkor legyen a Bengals, bár tippmixen jó nagy őrültség lenne magas összeget feltenni rá. A KC sose volt szimpatikus, meg nem mondom miért, valahogy így alakult. A Rams és a 49 meg hát ugye szokásjogból. A Rams mindent feltett a SB-ra, ha meg is nyerik, a következőéveiket kissé soványnak érzem, de majd meglátjuk. Mondjuk nálunk még az alagút sem látszik, nemhogy a fény a végén, ha marad Wilson, ha nem.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Nem a frencsajzt, az aktualis csapatot.Nekem jelenleg ez a favorit sorrend:Mondjuk azért utálni egy komplett frencsájzt, mert az egyik játékosnak egy ütnivaló gyökér a testvére 😀 Bro...
1.Bengals
2.Rams
3.9ers
4.KC
undisputedly
Hanni
több mint 4 éve
Nekem jelenleg ez a favorit sorrend:Mondjuk azért utálni egy komplett frencsájzt, mert az egyik játékosnak egy ütnivaló gyökér a testvére 😀 Bro...
1.Bengals
2.Rams
3.9ers
4.KC
undisputedly
több mint 4 éve
Az a durva, hogy a Ninersnek fogok egy meccsen szurkolni! Inkább ők, mint a Rams.Azert ez eleg meredek lenne, szerintem gondold at megegyszer. A Ramsben az egyetlen akit ruhellek, az Donald. Nagykepu pocs aki allandoan kekeckedik meg undorito late hiteket csinal es verekedeseket provokal. Viszont Staffordnak drukkolok, hogy osszejojjon neki egy kis siker. Az ove lehetne az idei hollywoodi sztori.
Sebii
Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.
Leginkabb egy Bengals SB gyozelemnek orulnek, habar ennek mikroszkopikusan kicsi az eselye, de Burrow szimpatikus, illetve a "vesztes" Bengals frencsajz is felulhetne a tronra.
Nekem jelenleg ez a favorit sorrend:
1.Bengals
2.Rams
3.9ers
4.KC
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
ilyet csinálna ez a jóember? nemá.Az a durva, hogy a Ninersnek fogok egy meccsen szurkolni! Inkább ők, mint a Rams.Hajrá Rams!
Sebii
Ha a 49ers győz, akkor PC telefossa a twittert, hogy ugyebár mi az NFC csempiönt oda-vissza, előről-hátulról és igazából mi vagyunk a királyok és még az Ifjú Északot is vissza kéne hívni inkább... tremendous job van, meg gúd gájz. nincs itt semmi látnivaló. wilson meg jöjjön vissza, mert ő az irányítónk, hülye, ha nem itt akar játszani
hát én ezt nem akarom...
peet_24
több mint 4 éve
Az a durva, hogy a Ninersnek fogok egy meccsen szurkolni! Inkább ők, mint a Rams.Hajrá Rams!
Sebii
Ha a 49ers győz, akkor PC telefossa a twittert, hogy ugyebár mi az NFC csempiönt oda-vissza, előről-hátulról és igazából mi vagyunk a királyok és még az Ifjú Északot is vissza kéne hívni inkább... tremendous job van, meg gúd gájz. nincs itt semmi látnivaló. wilson meg jöjjön vissza, mert ő az irányítónk, hülye, ha nem itt akar játszani
hát én ezt nem akarom...
Szerkesztette: peet_24
több mint 4 éve
Az a durva, hogy a Ninersnek fogok egy meccsen szurkolni! Inkább ők, mint a Rams.
több mint 4 éve
Még mondja valaki hogy nem a mi csoportunk a legkeményebb. Rams-49 konf döntő. Hová tart ez a világ! Most kénytelen leszek az AFC bajnoknak szurkolni.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
giants, jets, falcons, 49ersKövi szezon meccsek. Vótmá?Hazai verhetőnek tűnik, viszont az idegenbeli pokol.
HOME GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Denver Broncos, Las Vegas Raiders, New York Giants, New York Jets
AWAY GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Detroit Lions
krankovics
De persze lehet attól ez egy 4-13as szezon is.
funkyparduc
ha megy Wilson ezzel a menetrenddel nem lesz 1/1
bucs, 2xrams, chiefs, chargers, saints
ha marad Wilson ezzel a menetrenddel nem lesz PO
több mint 4 éve
Nem túl kellemes az idegenbeli menetrend, az is benne van hogy kisöpörnek minket.
több mint 4 éve
Kövi szezon meccsek. Vótmá?Hazai verhetőnek tűnik, viszont az idegenbeli pokol.
HOME GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Denver Broncos, Las Vegas Raiders, New York Giants, New York Jets
AWAY GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Detroit Lions
krankovics
De persze lehet attól ez egy 4-13as szezon is.
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Kövi szezon meccsek. Vótmá?HOME GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Denver Broncos, Las Vegas Raiders, New York Giants, New York Jets
AWAY GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Detroit Lions
több mint 4 éve
Broncos ex-DCjei is jelöltEd Donatell, asszem ő is dolgozott együtt Carrollal még az USC-n.
na ő jöhet, még ha Fangio miatt fasztudja is mennyire ő érdeme a jó defense.
braxa88
Ez a kibaszott uram-bátyám mentalitás, ez visz majd minket a sírba.
Mindegy hogy milyen hülye a poszthoz, de haver, szóval jöhet.
Azzal egyetértek, hogy inkább Donatell jöjjön a Broncosból, mint valami belterjes Carroll-nímad házon belülről.
Ui: Azt várom már nagyon, hogy Carroll Jr. végre OC legyen. Akkor fog majd az O# is befeküdni a D# mellé, és akkor lesz majd értelme nézegetni azt, hogy mely prospectek az adott év legjobbjai.
Szerkesztette: akdestroyer
több mint 4 éve
na de Mayowa vagy Hyder klasszisa smafu? vagy hogy Dunlap mennyire motivált?Motivált ő, leginkább közösségi oldalas szájjalásban... 😀
braxa88
több mint 4 éve
igazából mindegy hogy ő vagy Amadi megy slotban, ígyisúgyis elkapásPtsd-m van azoktól a képektől ahogy szegény Mayowa kergeti a slot elkapókat coverageben.naaa. Rasheem Greenből 4.évére lett jó játékos,Woods meg közel elit NT volt, Ford és Mone se szar. Taylornak volt 1,5 jó hónapja. ennyit lehet elomdani a DLről.Norton elzavarvaMegérdemli biztosan, csodás a tehetséggondozás ebben az egységben micsoda playat faragott Collierből
itt a gumicsont
úgy hírlik Clint Hurtt a DL edző lehet az utód.
magyarul semmi változás
braxa88
Sebii
na de Mayowa vagy Hyder klasszisa smafu? vagy hogy Dunlap mennyire motivált?
Broncos ex-DCjei is jelölt
na ő jöhet, még ha Fangio miatt fasztudja is mennyire ő érdeme a jó defense.
braxa88
Sebii
több mint 4 éve
Ptsd-m van azoktól a képektől ahogy szegény Mayowa kergeti a slot elkapókat coverageben.naaa. Rasheem Greenből 4.évére lett jó játékos,Woods meg közel elit NT volt, Ford és Mone se szar. Taylornak volt 1,5 jó hónapja. ennyit lehet elomdani a DLről.Norton elzavarvaMegérdemli biztosan, csodás a tehetséggondozás ebben az egységben micsoda playat faragott Collierből
itt a gumicsont
úgy hírlik Clint Hurtt a DL edző lehet az utód.
magyarul semmi változás
braxa88
Sebii
na de Mayowa vagy Hyder klasszisa smafu? vagy hogy Dunlap mennyire motivált?
Broncos ex-DCjei is jelölt
na ő jöhet, még ha Fangio miatt fasztudja is mennyire ő érdeme a jó defense.
braxa88
több mint 4 éve
naaa. Rasheem Greenből 4.évére lett jó játékos,Woods meg közel elit NT volt, Ford és Mone se szar. Taylornak volt 1,5 jó hónapja. ennyit lehet elomdani a DLről.Norton elzavarvaMegérdemli biztosan, csodás a tehetséggondozás ebben az egységben micsoda playat faragott Collierből
itt a gumicsont
úgy hírlik Clint Hurtt a DL edző lehet az utód.
magyarul semmi változás
braxa88
Sebii
na de Mayowa vagy Hyder klasszisa smafu? vagy hogy Dunlap mennyire motivált?
Broncos ex-DCjei is jelölt
na ő jöhet, még ha Fangio miatt fasztudja is mennyire ő érdeme a jó defense.
több mint 4 éve
Norton elzavarvaMegérdemli biztosan, csodás a tehetséggondozás ebben az egységben micsoda playat faragott Collierből
itt a gumicsont
úgy hírlik Clint Hurtt a DL edző lehet az utód.
magyarul semmi változás
braxa88
