Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916

Brace yourselves, uborkaszezon is coming! 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.


undisputedly
???
petey
Ugye Mahomes testvere az egesz internet kb. leginkabb tenyerbemaszo, p@csfej jelensege aki a teljes letezeset kb annak koszonheti, hogy na testvere hires, o meg minden stadionban ahol jatszanak, a palya szelen razza a testet. Legutobb a Washington stadionjaban a Sean Taylor emlekfestest "gyalazta meg". Aztan volt ugye a vizlocsolos ugye is a steelers ellen, de ahogy irtam, maga a karakter is olyan, hogy legszivesebben egy holapattal csapnad le.

Na es akkor Mahomes felesege meg erre is ra tud tenni egy lapattal. Allandoan onti az egoman, nagykepu tweetjeit a meccsek kozben, hogy csalnak a birok, mindenki a KC ellen van, aki ezt nem ismeri el egy gyoker es mindneki fogja be stb.

Osszessegeben ez a ket karakter olyan szinten lerombolta nalam a KC szimpatiat, hogy semmi sem maradt belole. Meg mar abbol is elegem van, hogy a szaksajto ennyire alatasz Mahomesnak, plusz eleget nyertek mar, iden a Tampanak se szoritottam a rajatszasban pont emiatt.
undisputedly
Elég ütni való feje van tényleg a tesónak. A csajnak meg jó a segge, de elég ostoba a feje. Én ennyit tudtam hozzátenni 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.


undisputedly
???
petey
Ugye Mahomes testvere az egesz internet kb. leginkabb tenyerbemaszo, p@csfej jelensege aki a teljes letezeset kb annak koszonheti, hogy na testvere hires, o meg minden stadionban ahol jatszanak, a palya szelen razza a testet. Legutobb a Washington stadionjaban a Sean Taylor emlekfestest "gyalazta meg". Aztan volt ugye a vizlocsolos ugye is a steelers ellen, de ahogy irtam, maga a karakter is olyan, hogy legszivesebben egy holapattal csapnad le.

Na es akkor Mahomes felesege meg erre is ra tud tenni egy lapattal. Allandoan onti az egoman, nagykepu tweetjeit a meccsek kozben, hogy csalnak a birok, mindenki a KC ellen van, aki ezt nem ismeri el egy gyoker es mindneki fogja be stb.

Osszessegeben ez a ket karakter olyan szinten lerombolta nalam a KC szimpatiat, hogy semmi sem maradt belole. Meg mar abbol is elegem van, hogy a szaksajto ennyire alatasz Mahomesnak, plusz eleget nyertek mar, iden a Tampanak se szoritottam a rajatszasban pont emiatt.
undisputedly
na majd rálesek. köszi.

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.


undisputedly
???
petey
Ugye Mahomes testvere az egesz internet kb. leginkabb tenyerbemaszo, p@csfej jelensege aki a teljes letezeset kb annak koszonheti, hogy na testvere hires, o meg minden stadionban ahol jatszanak, a palya szelen razza a testet. Legutobb a Washington stadionjaban a Sean Taylor emlekfestest "gyalazta meg". Aztan volt ugye a vizlocsolos ugye is a steelers Ravens (azt hiszem) ellen, de ahogy irtam, maga a karakter is olyan, hogy legszivesebben egy holapattal csapnad le.

Na es akkor Mahomes felesege meg erre is ra tud tenni egy lapattal. Allandoan onti az egoman, nagykepu tweetjeit a meccsek kozben, hogy csalnak a birok, mindenki a KC ellen van, aki ezt nem ismeri el egy gyoker es mindneki fogja be stb.

Osszessegeben ez a ket karakter olyan szinten lerombolta nalam a KC szimpatiat, hogy semmi sem maradt belole. Meg mar abbol is elegem van, hogy a szaksajto ennyire alatasz Mahomesnak, plusz eleget nyertek mar, iden a Tampanak se szoritottam a rajatszasban pont emiatt.
undisputedly
Ugyanazon a vonalon mozgunk úgy érzem. Ugyanígy állok hozzá.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.


undisputedly
???
petey
Ugye Mahomes testvere az egesz internet kb. leginkabb tenyerbemaszo, p@csfej jelensege aki a teljes letezeset kb annak koszonheti, hogy na testvere hires, o meg minden stadionban ahol jatszanak, a palya szelen razza a testet. Legutobb a Washington stadionjaban a Sean Taylor emlekfestest "gyalazta meg". Aztan volt ugye a vizlocsolos ugye is a steelers ellen, de ahogy irtam, maga a karakter is olyan, hogy legszivesebben egy holapattal csapnad le.

Na es akkor Mahomes felesege meg erre is ra tud tenni egy lapattal. Allandoan onti az egoman, nagykepu tweetjeit a meccsek kozben, hogy csalnak a birok, mindenki a KC ellen van, aki ezt nem ismeri el egy gyoker es mindneki fogja be stb.

Osszessegeben ez a ket karakter olyan szinten lerombolta nalam a KC szimpatiat, hogy semmi sem maradt belole. Meg mar abbol is elegem van, hogy a szaksajto ennyire alatasz Mahomesnak, plusz eleget nyertek mar, iden a Tampanak se szoritottam a rajatszasban pont emiatt.
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
Furcsa ez, én ugye Arsenal szurkoló vagyok gurulósban, ezért Kroenket utálom mint a fene, szóval nehéz nekem nagyon bárki ellen a Ramsnek szurkolni.
Meg ebben a ninersben vannak szerethető figurák, Bosa, Deebo, Kittle mind nagyon szimpatikus játékosok és nagyon szeretem nézni a játékukat. Jimmy moatt meg tudom őket sajnálni. 😀
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.


undisputedly
???

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Akkor legyen a Bengals, bár tippmixen jó nagy őrültség lenne magas összeget feltenni rá. A KC sose volt szimpatikus, meg nem mondom miért, valahogy így alakult. A Rams és a 49 meg hát ugye szokásjogból. A Rams mindent feltett a SB-ra, ha meg is nyerik, a következőéveiket kissé soványnak érzem, de majd meglátjuk. Mondjuk nálunk még az alagút sem látszik, nemhogy a fény a végén, ha marad Wilson, ha nem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Nekem jelenleg ez a favorit sorrend:
1.Bengals
2.Rams
3.9ers
4.KC
undisputedly
Mondjuk azért utálni egy komplett frencsájzt, mert az egyik játékosnak egy ütnivaló gyökér a testvére 😀 Bro...
Hanni
Nem a frencsajzt, az aktualis csapatot.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Nekem jelenleg ez a favorit sorrend:
1.Bengals
2.Rams
3.9ers
4.KC
undisputedly
Mondjuk azért utálni egy komplett frencsájzt, mert az egyik játékosnak egy ütnivaló gyökér a testvére 😀 Bro...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Az a durva, hogy a Ninersnek fogok egy meccsen szurkolni! Inkább ők, mint a Rams.
Sebii
Azert ez eleg meredek lenne, szerintem gondold at megegyszer. A Ramsben az egyetlen akit ruhellek, az Donald. Nagykepu pocs aki allandoan kekeckedik meg undorito late hiteket csinal es verekedeseket provokal. Viszont Staffordnak drukkolok, hogy osszejojjon neki egy kis siker. Az ove lehetne az idei hollywoodi sztori.

Az AFC-ben van viszont a legvisszataszitobb csapat a bent maradt 4-bol. A KC. Amit iden lemuvelt Mahomes testvere es a felesege, az mar bicskanyitogatas szint, olyan szinten, hogy az eddigi szimpatiam amit Reid miat ereztem, atfordult negativ erzelembe.

Leginkabb egy Bengals SB gyozelemnek orulnek, habar ennek mikroszkopikusan kicsi az eselye, de Burrow szimpatikus, illetve a "vesztes" Bengals frencsajz is felulhetne a tronra.

Nekem jelenleg ez a favorit sorrend:
1.Bengals
2.Rams
3.9ers
4.KC

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Az a durva, hogy a Ninersnek fogok egy meccsen szurkolni! Inkább ők, mint a Rams.
Sebii
Hajrá Rams!

Ha a 49ers győz, akkor PC telefossa a twittert, hogy ugyebár mi az NFC csempiönt oda-vissza, előről-hátulról és igazából mi vagyunk a királyok és még az Ifjú Északot is vissza kéne hívni inkább... tremendous job van, meg gúd gájz. nincs itt semmi látnivaló. wilson meg jöjjön vissza, mert ő az irányítónk, hülye, ha nem itt akar játszani

hát én ezt nem akarom...
peet_24
ilyet csinálna ez a jóember? nemá.

több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Az a durva, hogy a Ninersnek fogok egy meccsen szurkolni! Inkább ők, mint a Rams.
Sebii
Hajrá Rams!

Ha a 49ers győz, akkor PC telefossa a twittert, hogy ugyebár mi az NFC csempiönt oda-vissza, előről-hátulról és igazából mi vagyunk a királyok és még az Ifjú Északot is vissza kéne hívni inkább... tremendous job van, meg gúd gájz. nincs itt semmi látnivaló. wilson meg jöjjön vissza, mert ő az irányítónk, hülye, ha nem itt akar játszani

hát én ezt nem akarom...

Szerkesztette: peet_24
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
Az a durva, hogy a Ninersnek fogok egy meccsen szurkolni! Inkább ők, mint a Rams.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Még mondja valaki hogy nem a mi csoportunk a legkeményebb. Rams-49 konf döntő. Hová tart ez a világ! Most kénytelen leszek az AFC bajnoknak szurkolni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Kövi szezon meccsek. Vótmá?

HOME GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Denver Broncos, Las Vegas Raiders, New York Giants, New York Jets

AWAY GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Detroit Lions
krankovics
Hazai verhetőnek tűnik, viszont az idegenbeli pokol.
De persze lehet attól ez egy 4-13as szezon is.
funkyparduc
giants, jets, falcons, 49ers
ha megy Wilson ezzel a menetrenddel nem lesz 1/1
bucs, 2xrams, chiefs, chargers, saints
ha marad Wilson ezzel a menetrenddel nem lesz PO
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
Nem túl kellemes az idegenbeli menetrend, az is benne van hogy kisöpörnek minket.
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Kövi szezon meccsek. Vótmá?

HOME GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Denver Broncos, Las Vegas Raiders, New York Giants, New York Jets

AWAY GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Detroit Lions
krankovics
Hazai verhetőnek tűnik, viszont az idegenbeli pokol.
De persze lehet attól ez egy 4-13as szezon is.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Kövi szezon meccsek. Vótmá?

HOME GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Denver Broncos, Las Vegas Raiders, New York Giants, New York Jets

AWAY GAMES: Arizona Cardinals, Los Angeles Rams, San Francisco 49ers, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Kansas City Chiefs, Los Angeles Chargers, Detroit Lions

http://seahawks.hu
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Broncos ex-DCjei is jelölt
na ő jöhet, még ha Fangio miatt fasztudja is mennyire ő érdeme a jó defense.
braxa88
Ed Donatell, asszem ő is dolgozott együtt Carrollal még az USC-n.

Ez a kibaszott uram-bátyám mentalitás, ez visz majd minket a sírba.
Mindegy hogy milyen hülye a poszthoz, de haver, szóval jöhet.

Azzal egyetértek, hogy inkább Donatell jöjjön a Broncosból, mint valami belterjes Carroll-nímad házon belülről.

Ui: Azt várom már nagyon, hogy Carroll Jr. végre OC legyen. Akkor fog majd az O# is befeküdni a D# mellé, és akkor lesz majd értelme nézegetni azt, hogy mely prospectek az adott év legjobbjai.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
na de Mayowa vagy Hyder klasszisa smafu? vagy hogy Dunlap mennyire motivált?
braxa88
Motivált ő, leginkább közösségi oldalas szájjalásban... 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Norton elzavarva
itt a gumicsont


úgy hírlik Clint Hurtt a DL edző lehet az utód.
magyarul semmi változás
braxa88
Megérdemli biztosan, csodás a tehetséggondozás ebben az egységben micsoda playat faragott Collierből
Sebii
naaa. Rasheem Greenből 4.évére lett jó játékos,Woods meg közel elit NT volt, Ford és Mone se szar. Taylornak volt 1,5 jó hónapja. ennyit lehet elomdani a DLről.

na de Mayowa vagy Hyder klasszisa smafu? vagy hogy Dunlap mennyire motivált?

Broncos ex-DCjei is jelölt
na ő jöhet, még ha Fangio miatt fasztudja is mennyire ő érdeme a jó defense.
braxa88
Ptsd-m van azoktól a képektől ahogy szegény Mayowa kergeti a slot elkapókat coverageben.
Sebii
igazából mindegy hogy ő vagy Amadi megy slotban, ígyisúgyis elkapás
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
Norton elzavarva
itt a gumicsont


úgy hírlik Clint Hurtt a DL edző lehet az utód.
magyarul semmi változás
braxa88
Megérdemli biztosan, csodás a tehetséggondozás ebben az egységben micsoda playat faragott Collierből
Sebii
naaa. Rasheem Greenből 4.évére lett jó játékos,Woods meg közel elit NT volt, Ford és Mone se szar. Taylornak volt 1,5 jó hónapja. ennyit lehet elomdani a DLről.

na de Mayowa vagy Hyder klasszisa smafu? vagy hogy Dunlap mennyire motivált?

Broncos ex-DCjei is jelölt
na ő jöhet, még ha Fangio miatt fasztudja is mennyire ő érdeme a jó defense.
braxa88
Ptsd-m van azoktól a képektől ahogy szegény Mayowa kergeti a slot elkapókat coverageben.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Norton elzavarva
itt a gumicsont


úgy hírlik Clint Hurtt a DL edző lehet az utód.
magyarul semmi változás
braxa88
Megérdemli biztosan, csodás a tehetséggondozás ebben az egységben micsoda playat faragott Collierből
Sebii
naaa. Rasheem Greenből 4.évére lett jó játékos,Woods meg közel elit NT volt, Ford és Mone se szar. Taylornak volt 1,5 jó hónapja. ennyit lehet elomdani a DLről.

na de Mayowa vagy Hyder klasszisa smafu? vagy hogy Dunlap mennyire motivált?

Broncos ex-DCjei is jelölt
na ő jöhet, még ha Fangio miatt fasztudja is mennyire ő érdeme a jó defense.
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 049
Norton elzavarva
itt a gumicsont


úgy hírlik Clint Hurtt a DL edző lehet az utód.
magyarul semmi változás
braxa88
Megérdemli biztosan, csodás a tehetséggondozás ebben az egységben micsoda playat faragott Collierből