Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 4 éve
Majd szenteste Ciara beteszi a borítékba a kívánt városnevet, RW meg kénytelen lesz rábólintani és közben még mosolyognia is kell. Tanulja már meg mindenki, mindig a nő választ!Boldog Karácsonyt minden hervadófélben lévő Hox fannak! Tartsunk ki srácok!
Ui.: Én Zach Wilsont támogatom, nem akarom kidobni a mezt. Ja és a 3-as szám kell feltétlenül.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Tetszene ez isOtt tartunk, hogy ennek a tradenek is örülnék:Most meredek lesz, amit írok, de én megkérdezném a Jets-et, hogy Zach Wilson és a két első körösükért kérik-e cserébe Russell Wilsont?
Wilson = Daniel Jones, +2db idei 1.köre a giantsnek
Ezen a meccsen mi mentsége lehet Wilsonnak?
Futójáték jól ment, OL jó volt, védelem is.
Metcalf és Eskridge is elszakadt egy TDért aluldobta a QB
braxa88
Figyu: Zach-et totál félrekezelik, ő igényli az erős rostert és az erős kezet maga mellé, ami NY-ban nincs meg, mert a média sem türelmes. Itt PC úgyis mellétenne egy erős futásalapú offense-t, a srác amúgy képes fal mögül kimozogni, a Jets fala sem egy életbiztosítás, szóval hozzászokott már a törődéshez. Újra lehetne kalibrálni, PC megint egy kvázi újonccal kezdhetné elölről, akit maga formálhatna és a pickekkel lehetne tehetséget hozni. Zach szerintem amúgy tehetségesebb, mint Russ volt prospectként.
Russ-nak meg lenne a nagy piac New Yorkban, kapna elegendő figyelmet és platformot, nem is lenne akkora eredménykényszer, de kaphatna egy fiatal magot és mégis csak AFC-be menne, nem NFC csapathoz. Másrészt a Jetsnél kb ő lenne az Új Messiás, amire kb Namath óta várnak.
Mellesleg a mezfeliratok is maradhatnának mindkét csapatnál 😊
Willie Parker
több mint 4 éve
A Jets nincs a hármas kívánságlistáján RW-nak. Szerintem nem menne bele, mert sértené az egóját. Akkor már inkább Giants és Jones. A két NY csapatnak 4 pickje van az első nyolcban.Még rajta lehet, ha kérik és nincs jobb, vagy erősebb az ajánlat, de én nagyobb rációt látok benne, minthogy Jonesnak akkor adj egy új szerződést.
Szerintem Miami, Denver lesz a befutó, vagy a Giants.
Kájzerszóze
több mint 4 éve
A Jets nincs a hármas kívánságlistáján RW-nak. Szerintem nem menne bele, mert sértené az egóját. Akkor már inkább Giants és Jones. A két NY csapatnak 4 pickje van az első nyolcban.Szerintem Miami, Denver lesz a befutó, vagy a Giants.

több mint 4 éve
Ott tartunk, hogy ennek a tradenek is örülnék:Most meredek lesz, amit írok, de én megkérdezném a Jets-et, hogy Zach Wilson és a két első körösükért kérik-e cserébe Russell Wilsont?
Wilson = Daniel Jones, +2db idei 1.köre a giantsnek
Ezen a meccsen mi mentsége lehet Wilsonnak?
Futójáték jól ment, OL jó volt, védelem is.
Metcalf és Eskridge is elszakadt egy TDért aluldobta a QB
braxa88
Figyu: Zach-et totál félrekezelik, ő igényli az erős rostert és az erős kezet maga mellé, ami NY-ban nincs meg, mert a média sem türelmes. Itt PC úgyis mellétenne egy erős futásalapú offense-t, a srác amúgy képes fal mögül kimozogni, a Jets fala sem egy életbiztosítás, szóval hozzászokott már a törődéshez. Újra lehetne kalibrálni, PC megint egy kvázi újonccal kezdhetné elölről, akit maga formálhatna és a pickekkel lehetne tehetséget hozni. Zach szerintem amúgy tehetségesebb, mint Russ volt prospectként.
Russ-nak meg lenne a nagy piac New Yorkban, kapna elegendő figyelmet és platformot, nem is lenne akkora eredménykényszer, de kaphatna egy fiatal magot és mégis csak AFC-be menne, nem NFC csapathoz. Másrészt a Jetsnél kb ő lenne az Új Messiás, amire kb Namath óta várnak.
Mellesleg a mezfeliratok is maradhatnának mindkét csapatnál 😊
több mint 4 éve
Én amúgy elcserélném RW-t annyi pickért amennyit lehet, idehoznám Minshew-t, és elkezdeném a rebuildet.Azért ennyire szélsőségesen negatívak se legyünk már, kilátástalan vergődés, legyen max évente pár győzelem csak... Hosszú évek óta tuti playoffszereplők vagyunk, volt SB is, azon az egy buta játékon múlt hogy nem 2x bajnokcsapat, most lesz valszeg egy 50% körüli szezon, meg igen első körös kiesés is többször van. Ramssel is meccsben voltunk elég sokáig most pl. nem lealázott minket az egyik elvileg legnagyobb contender csapat idén aki évek óta erre tesz fel mindent hogy nyerjen, idén különösen. Vannak régóta húzódó problémák valóban, ezeket kell okosan megoldani, nem itt világvége keseregni szerintem egy igazi rajongónak, hogy akkor évekre ássuk el magunkat.
Legyünk egy brusztolós kiscsapat, aki évente összehoz pár W-t és fejlődik, de még az is jobb mint ez a kilátástalan kínlódás.
RW meg nyerjen egy gyűrűt még valahol, megérdemli.
funkyparduc
több mint 4 éve
Arra isOtt tartunk, hogy ennek a tradenek is örülnék:Az avatarod azt a pillanatot ábrázolja, amikor PC rábök Jamal Adamsre?
Wilson = Daniel Jones, +2db idei 1.köre a giantsnek
braxa88
Willie Parker
Meg mindenre ami történik az NFLben 😀 fogalmuk nincs mi folyik körülöttük
több mint 4 éve
Ott tartunk, hogy ennek a tradenek is örülnék:Az avatarod azt a pillanatot ábrázolja, amikor PC rábök Jamal Adamsre?
Wilson = Daniel Jones, +2db idei 1.köre a giantsnek
braxa88
több mint 4 éve
Kap még egy esélyt ....ööööö....magától?Lesérült RW, így egy csomó nyerhető meccs kiesett. Lesérült Adams, a védelem vezére. 6 ember CovidIR-en, amikor jön az a meccs a Rams ellen, amit amúgy BIZTOSAN megnyernénk. Ilyen nehezített körülmények között mit vártok? Ezek a dolgok nem PC-n múltak. Szerintem kap még egy esélyt...Hát nem tudom, én az idei RW-ben sérülés előtt sem láttam azt az átütő erőt, amit korábban. Lehet ez edzői hiba, nem tudom, majd akik jobban értenek hozzá, megmondják.
peet_24
Adams a védelem vezére? Akkor baj van.
A sérülések nem PC-n múltak az igaz, de az igen, hogy Adams miatt kidobtunk előre a kukába 2 év draftot. Adams hozzáadott értéke meg erősen kérdőjeles.
Amúgy biztos kap még egy esélyt, de annyi hiba van a rendszerben, hogy azt jövőre sem fogja megoldani.
funkyparduc
több mint 4 éve
Lesérült RW, így egy csomó nyerhető meccs kiesett. Lesérült Adams, a védelem vezére. 6 ember CovidIR-en, amikor jön az a meccs a Rams ellen, amit amúgy BIZTOSAN megnyernénk. Ilyen nehezített körülmények között mit vártok? Ezek a dolgok nem PC-n múltak. Szerintem kap még egy esélyt...
peet_24

Boldog Karácsonyt mindenkinek! <3 😊
több mint 4 éve
Én amúgy elcserélném RW-t annyi pickért amennyit lehet, idehoznám Minshew-t, és elkezdeném a rebuildet. Legyünk egy brusztolós kiscsapat, aki évente összehoz pár W-t és fejlődik, de még az is jobb mint ez a kilátástalan kínlódás.
RW meg nyerjen egy gyűrűt még valahol, megérdemli.
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
gedam
6 508
Lesérült RW, így egy csomó nyerhető meccs kiesett. Lesérült Adams, a védelem vezére. 6 ember CovidIR-en, amikor jön az a meccs a Rams ellen, amit amúgy BIZTOSAN megnyernénk. Ilyen nehezített körülmények között mit vártok? Ezek a dolgok nem PC-n múltak. Szerintem kap még egy esélyt...azért mi kb. 3* ennyi sérülttel 8-6-al állunk. pont ez mutatja, hogy szar a rendszer és csak az egyéni villanások mentik meg pc-t évek óta. pont ezért kéne kirúgni, mert kiesik 2skillplaya és nem marad semmi.
peet_24
több mint 4 éve
Pár éve még felkeltem hajnalban a csapat miatt, aztán múlt az idő, de még azzal kezdtem a napot, hogy gyorsan megnéztem mit játszottunk az éjjel, ma meg odáig jutottam, hogy elfelejtettem megnézni az eredményt. Szomorú egy szezon, de még szomorúbb, hogy a következőkből sem nézek ki semmi jót. RW szerintem már nem lesz, de most már én sem ragaszkodom hozzá, pickünk meg olyan nincs amivel lehetne normális QB-t húzmi. Mondjuk semmire sincs garancia, látjuk a Jags number 1 QB-ja hogy kínlódik a szeren. Az meg hogy sokadik körben kifogunk egy RW szintű mázlit, hát sokévente egyszer max.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Lesérült RW, így egy csomó nyerhető meccs kiesett. Lesérült Adams, a védelem vezére. 6 ember CovidIR-en, amikor jön az a meccs a Rams ellen, amit amúgy BIZTOSAN megnyernénk. Ilyen nehezített körülmények között mit vártok? Ezek a dolgok nem PC-n múltak. Szerintem kap még egy esélyt...Hát nem tudom, én az idei RW-ben sérülés előtt sem láttam azt az átütő erőt, amit korábban. Lehet ez edzői hiba, nem tudom, majd akik jobban értenek hozzá, megmondják.
peet_24
Adams a védelem vezére? Akkor baj van.
A sérülések nem PC-n múltak az igaz, de az igen, hogy Adams miatt kidobtunk előre a kukába 2 év draftot. Adams hozzáadott értéke meg erősen kérdőjeles.
Amúgy biztos kap még egy esélyt, de annyi hiba van a rendszerben, hogy azt jövőre sem fogja megoldani.
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Lesérült RW, így egy csomó nyerhető meccs kiesett. Lesérült Adams, a védelem vezére. 6 ember CovidIR-en, amikor jön az a meccs a Rams ellen, amit amúgy BIZTOSAN megnyernénk. Ilyen nehezített körülmények között mit vártok? Ezek a dolgok nem PC-n múltak. Szerintem kap még egy esélyt...
több mint 4 éve
Nálunk hatan covidIRen, ramsnél visszatért szerencsére (kb)mindenki. Így mehet a meccs.
több mint 4 éve
Nem akarok még nagyobb troll lenni, de részemről már csak arról szól a szezon, hogy játszunk tisztességesen és senki ne szedjen össze súlyos sérülést. Remélem jövőre Carroll nélkül indulunk neki a szezonnak.
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Annyira tudtam bazdmeg, hogy ez lesz.Meglátod b@zdmeg, le fogunk maradni a rájátszásról.
akdestroyer
Nézzük a jó oldalát, legalább jó helyen húzhatunk az első körben. Oh wait...
Szerkesztette: BigBaltazar
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Újak a covid-listán: D.J. Reed, Brandon Shell, Travis Homer, Kerry Hyder Jr.Practice squad-ból Pier-Olivier Lestage guard, Mike Jackson cornerback.
több mint 4 éve
Egyre többen a covid listán, de gondolom miattunk nem lesz halasztva a meccs.Nem baj a ramsnél keddre visszatér mindenki az a fontos a ligának
több mint 4 éve
Mi sem ússzuk meg Lockett és Collins covidIRen, gondolom lesznek még