Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Wilsont sem látom már all-time top3 QB-nek, ez is sok munkába es fájdalomba került. De megérte.

akdestroyer
Varj, te ennyire melyen jartal?! 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Elmondjátok mindig hogy mennyire szar a keret, Wilson nélkül bottom5...
braxa88
Na ez viszont a legendárium része.

Nem hogy mindig nem mondjuk el, hanem kb soha - senki se képviseli itt ezt az álláspontot.
Carrollal szemben pont az a legnagyobb kritikánk, hogy mélyen alulteljesít az egész csapat, ami edzői felelősség, holott a keretben ennél jóval több lenne.

-Van egy O#, tele playmaker célpontokkal meg top10 QB-val, mégis sokszor félidőkre eltűnik a komplett támadójáték.

-Van egy D#, Bobby Wagnerrel, tele egy csomó fiatal tehetséggel a DLineban, meg a secondaryban+ Diggs és Adams akik nem lennének szar játékosok amúgy - szóval ez szerintem minimum ligaközepe védelem lehetne a nevek alapján, mégis megint ott tartunk, hogy (történelmi viszonylatban is) szabad szemmel jól látható számokat nyelünk be minden meccsen.

3 évvel ezelőtt lehet hogy voltak ilyen jellegű kirohanásaim, de azóta azért elég sokat fejlődtem én is ahhoz, hogy hasonló blődségeket ne írjak le, szóval ezzel szerintem ez a fajta demagógia is kikopott innen az utóbbi 1-2 évben.
Wilsont sem látom már all-time top3 QB-nek, ez is sok munkába es fájdalomba került. De megérte.

Szóval ezt engedjük el, mert elmúlt. 😊

Az OL viszont szar. Tudom ez egy olyan kefe amit már legalább 6 éve rágunk, de ahogy Hofi mondaná, még mindig aktuális.

Shell játékát nem volt célom lefikázni, én nagyon örülök ha jól játszik, egyszerűen az elmúlt meccseket teljesen elkerülte a figyelmemet - lehet pont azért mert nem kaptunk róla indokolatlan mennyiségű nyomást.
Szóval adom.
Ellenben a fal belseje semmivel nem jobb, mint volt az mondjuk 4 évvel ezelőtt. Tudom hogy éveken át pont én voltam Pocic legnagyobb szószólója, te meg a legnagyobb kritikusa, de legkésőbb valamikor tavaly nekem is be kellett látnom hogy neked volt igazad -sajnos nem belőle lesz az új Justin Britt (és akkor nem tettük magasra a lécet).

Szóval ez a belső fal kurva gyenge egy olyan csoportban, ahol egyszerre játszik VonMiller, JJ.Watt, C.Jones, Donald, Floyd, Armstead, Bosa, ésatöbbi, akik még hirtelen nem is jutottak az eszembe.

Szóval az OL kapcsán szívesen vitázok veled, számokkal akár, ha azt mondod az is rendben van. 😊

Vasárnap király volt a csapat. Tudom ez nem menő, de tetszett amit láttam.
braxa88
Nekem is tetszett.
Nem mondom hogy menő vélemény, de leszólva még senki nem lett erte. 😀

Az viszont még jobban tetszene ha a következő 2 meccsen, a GB meg a Cardinals ellen is viszontlátnám ugyanezt a színvonalat. Ők lennének a mi mércénk, amit sikerrel kell átlépni, nem a Jags meg a Lions.
Persze értem az álláspontodat, hogy nem kell állandóan a sírás, tudjunk örülni is ha végre valami jó - szerintem is, de egy olyan lábjegyzettel kiegészítve, hogy jó lenne végre competitive csapatokat is ugyanígy megcsapni, mert ez az elmúlt időben nem nagyon sikerült: Ha tudtunk is nyerni rangadót, azt is csak hatalmas kínlódással.

Ha a 2 kövi meccsen hozunk legalább egy 1-1et, akkor megígérem, hogy én nagyon elégedett leszek.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
RT-be, és LG-be fingom sincs ki játszik épp, karmesterünk a falban meg évek óta nincs.
akdestroyer
Brandon Shell, a fal talán idei legjobbja, aki a legjobb Seahawks RT mióta követem a csapatot. A csávót kicsit ismerjük már el. Hatalmas upgrade Ifedi, Giacomini, Fant, Britt, de még Locklear féle RTknél.

Damien Lewis meg gyönyörűen visszafejlődik...



Vasárnap király volt a csapat. Tudom ez nem menő, de tetszett amit láttam.
braxa88
Ugyanugy ahogy Shell-t el kell ismenri (nekem amugy a belso harmas buzlik leginkabb, foleg ugye a C, de errol mar esett szo eleg), azzal a tennyel is hasonloan kellene tennunk, hogy a liga talan leggyengebb rosteru es leggyengebben edzett csapata volt az ellenfel 😊
undisputedly
Elmondjátok mindig hogy mennyire szar a keret, Wilson nélkül bottom5, de mikor jön egy "szintén szar" csapat (byeról) akiket lesimázunk Wilson nélkül, akkor már nem szép a W mert szar volt az ellenfél.


Amúgy Duane Brownnal is elég nagy bajok vannak idén. Kor, vagy a TC hiánya nemtudom. De lehet jövőre új LT kéne.
braxa88
A JAX ritka gyenge csapat, konkretan kilog a ligabol. A foedzojuk full homaly. Persze lehet orulni, hogy oket megvertuk, en inkabb egy iylen gyozelem felett nem ulok tort 😊 Persze en pesszimista vagyok stb...
undisputedly
Hát szerintem meg Lawrence lassan pályázhat a Jared Goff vándorserleg bronz fokozatára. Az az egy drive ment végig, amit Brian hívott az utolsó csavarig. A többit mind sikerült elkúrni neki vagy valamelyik elkapónak. Mindenesetre, ha Wilson így játszott volna 12-ben hangosan üvöltöttük volna ki a keretből.
Két dolog menti fel kicsit Lawrencet, hogy nem volt a Jaxnek épkézláb futójátéka, tehát túl kellett vállalnia magát, és azért olyan nagy mágus sincs az elkapók közt.

DE direkt megnéztem, akik hívták a játékokat ismerik a Hox védelmet, folyamatosan zónahatáron volt a passzsáv, és csak nagyon néha sikerült ütemben eldobni. Ez az álmoskönyv szerint nem jó jel.

Tudok két QB szakembert mondani, akire tutti nem bíznék timing fejlesztést. Bevell& Schottenheimer. Itt sem sikerült egyiknek sem
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
RT-be, és LG-be fingom sincs ki játszik épp, karmesterünk a falban meg évek óta nincs.
akdestroyer
Brandon Shell, a fal talán idei legjobbja, aki a legjobb Seahawks RT mióta követem a csapatot. A csávót kicsit ismerjük már el. Hatalmas upgrade Ifedi, Giacomini, Fant, Britt, de még Locklear féle RTknél.

Damien Lewis meg gyönyörűen visszafejlődik...



Vasárnap király volt a csapat. Tudom ez nem menő, de tetszett amit láttam.
braxa88
Ugyanugy ahogy Shell-t el kell ismenri (nekem amugy a belso harmas buzlik leginkabb, foleg ugye a C, de errol mar esett szo eleg), azzal a tennyel is hasonloan kellene tennunk, hogy a liga talan leggyengebb rosteru es leggyengebben edzett csapata volt az ellenfel 😊
undisputedly
Elmondjátok mindig hogy mennyire szar a keret, Wilson nélkül bottom5, de mikor jön egy "szintén szar" csapat (byeról) akiket lesimázunk Wilson nélkül, akkor már nem szép a W mert szar volt az ellenfél.


Amúgy Duane Brownnal is elég nagy bajok vannak idén. Kor, vagy a TC hiánya nemtudom. De lehet jövőre új LT kéne.
braxa88
A JAX ritka gyenge csapat, konkretan kilog a ligabol. A foedzojuk full homaly. Persze lehet orulni, hogy oket megvertuk, en inkabb egy iylen gyozelem felett nem ulok tort 😊 Persze en pesszimista vagyok stb...

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
RT-be, és LG-be fingom sincs ki játszik épp, karmesterünk a falban meg évek óta nincs.
akdestroyer
Brandon Shell, a fal talán idei legjobbja, aki a legjobb Seahawks RT mióta követem a csapatot. A csávót kicsit ismerjük már el. Hatalmas upgrade Ifedi, Giacomini, Fant, Britt, de még Locklear féle RTknél.

Damien Lewis meg gyönyörűen visszafejlődik...



Vasárnap király volt a csapat. Tudom ez nem menő, de tetszett amit láttam.
braxa88
Ugyanugy ahogy Shell-t el kell ismenri (nekem amugy a belso harmas buzlik leginkabb, foleg ugye a C, de errol mar esett szo eleg), azzal a tennyel is hasonloan kellene tennunk, hogy a liga talan leggyengebb rosteru es leggyengebben edzett csapata volt az ellenfel 😊
undisputedly
Elmondjátok mindig hogy mennyire szar a keret, Wilson nélkül bottom5, de mikor jön egy "szintén szar" csapat (byeról) akiket lesimázunk Wilson nélkül, akkor már nem szép a W mert szar volt az ellenfél.


Amúgy Duane Brownnal is elég nagy bajok vannak idén. Kor, vagy a TC hiánya nemtudom. De lehet jövőre új LT kéne.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
RT-be, és LG-be fingom sincs ki játszik épp, karmesterünk a falban meg évek óta nincs.
akdestroyer
Brandon Shell, a fal talán idei legjobbja, aki a legjobb Seahawks RT mióta követem a csapatot. A csávót kicsit ismerjük már el. Hatalmas upgrade Ifedi, Giacomini, Fant, Britt, de még Locklear féle RTknél.

Damien Lewis meg gyönyörűen visszafejlődik...



Vasárnap király volt a csapat. Tudom ez nem menő, de tetszett amit láttam.
braxa88
Ugyanugy ahogy Shell-t el kell ismenri (nekem amugy a belso harmas buzlik leginkabb, foleg ugye a C, de errol mar esett szo eleg), azzal a tennyel is hasonloan kellene tennunk, hogy a liga talan leggyengebb rosteru es leggyengebben edzett csapata volt az ellenfel 😊
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
RT-be, és LG-be fingom sincs ki játszik épp, karmesterünk a falban meg évek óta nincs.
akdestroyer
Brandon Shell, a fal talán idei legjobbja, aki a legjobb Seahawks RT mióta követem a csapatot. A csávót kicsit ismerjük már el. Hatalmas upgrade Ifedi, Giacomini, Fant, Britt, de még Locklear féle RTknél.

Damien Lewis meg gyönyörűen visszafejlődik...



Vasárnap király volt a csapat. Tudom ez nem menő, de tetszett amit láttam.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Szóval Von Miller a Ramsnél.

Hanni
RW most tudta meg:

Aztán nehogy a szezon végén cserét kérjen.

Nekünk természetesen nem kell az OL-el reagálni arra, hogy a csoportunkban játszik lassan mindenki aki elit módon tud passzt siettetni, köztük két jövőbeli first ballot hall of famer, egy rakat elsőkörös tehetség, köztük a liga egyik legjobb fiataljával, meg a liga legjobb belső védőfalembere - egyben a liga legjobb játékosa, és Chandler Jones.

Nálunk meg eközben?
RT-be, és LG-be fingom sincs ki játszik épp, karmesterünk a falban meg évek óta nincs.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Szerintem amúgy Adamsnek tráléphettek a pöcsére, mert a Jax ellen kifejezetten fegyelmezetten játszott.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Szóval Von Miller a Ramsnél.


Hanni
All-in vannak. Brady-t vagy Rodgerst pedig siettetni kell 4 emberes rush-sal ha akarnak valamit.

A vicc az, hogy kb meg ezzel a kamikaze strategiaval es tobb pickjuk lesz a kosoknak jovore, mint ami nekunk volt iden 😀 Amugy meg mennyivel jobban tettek, hogy Von Millerre koltottek egy 2. es 3. korost, mint Adamsra ket 1. kort.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Szóval Von Miller a Ramsnél.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nem kérdés, hogy Geno Überschall!!!! 😀
Helmut Zimmer
Ez zendülés! 😀
A soron következő GB+Cardinals elleni meccseket várjuk már meg az ilyen kommentekkel, mert azok árazzák majd be rendesen a csapatot.
akdestroyer

Helmut Zimmer
Én értem jól hogy trollkodsz, csak azt próbálom megakadályozni, nehogy valaki komolyan vegye. 😀
akdestroyer
dobjuk már be wilson (kisw) routjait
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Mondtam, hogy sima W lesz. Mi vagyunk a legjobb orvosság gyengélkedő csapatoknak. Grat!
iktriad
S ha ti nem használnátok akkor felírnak minket.
Bazzani
nana akkora mennyiségben méreg.....
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Mondtam, hogy sima W lesz. Mi vagyunk a legjobb orvosság gyengélkedő csapatoknak. Grat!
iktriad
S ha ti nem használnátok akkor felírnak minket.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nem kérdés, hogy Geno Überschall!!!! 😀
Helmut Zimmer
Ez zendülés! 😀
A soron következő GB+Cardinals elleni meccseket várjuk már meg az ilyen kommentekkel, mert azok árazzák majd be rendesen a csapatot.
akdestroyer

Helmut Zimmer
Én értem jól hogy trollkodsz, csak azt próbálom megakadályozni, nehogy valaki komolyan vegye. 😀
akdestroyer
Ken NJr-t most kéne meghosszabbítani Bicskéig, nehogy elvigyék vezetőedzőnek. Az évezredes tehetség Trevor Lawrece konkrétan vergődött a brilliáns védelem súlya alatt.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Geno és Carroll már jelezte a ligának, hogy amíg Wilson visza nem tér, szeretnének mindig a Jags ellen játszani.


több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nem kérdés, hogy Geno Überschall!!!! 😀
Helmut Zimmer
Ez zendülés! 😀
A soron következő GB+Cardinals elleni meccseket várjuk már meg az ilyen kommentekkel, mert azok árazzák majd be rendesen a csapatot.
akdestroyer

Helmut Zimmer
Én értem jól hogy trollkodsz, csak azt próbálom megakadályozni, nehogy valaki komolyan vegye. 😀

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nem kérdés, hogy Geno Überschall!!!! 😀
Helmut Zimmer
Ez zendülés! 😀
A soron következő GB+Cardinals elleni meccseket várjuk már meg az ilyen kommentekkel, mert azok árazzák majd be rendesen a csapatot.
akdestroyer
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nem kérdés, hogy Geno Überschall!!!! 😀
Helmut Zimmer
Ez zendülés! 😀
A soron következő GB+Cardinals elleni meccseket várjuk már meg az ilyen kommentekkel, mert azok árazzák majd be rendesen a csapatot.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nem kérdés, hogy Geno Überschall!!!! 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondtam, hogy sima W lesz. Mi vagyunk a legjobb orvosság gyengélkedő csapatoknak. Grat!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags a West Coastra csak szopni jár, kivéve nagy ritkán a Raiders ellen, de ők már nincsenek is itt. 😉
iktriad
Azért a TLawrence-Seahawks secondary párharc kimenetelét várjuk meg, mert ebből így hatalmas jinx lehet. 😀
akdestroyer
Dk és Lockett majd elintézi, hogy ne kelljen aggódni. Meg valami random TE.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
A Jags a West Coastra csak szopni jár, kivéve nagy ritkán a Raiders ellen, de ők már nincsenek is itt. 😉
iktriad
Azért a TLawrence-Seahawks secondary párharc kimenetelét várjuk meg, mert ebből így hatalmas jinx lehet. 😀

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd éjjel 1 óra tájban mindenki kicsit szebben látja majd itt a világot.
iktriad
Ezzel csak az a baj, hogy ahhoz nyerni kéne.
akdestroyer
A Jags a West Coastra csak szopni jár, kivéve nagy ritkán a Raiders ellen, de ők már nincsenek is itt. 😉
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Majd éjjel 1 óra tájban mindenki kicsit szebben látja majd itt a világot.
iktriad
Ezzel csak az a baj, hogy ahhoz nyerni kéne.