Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
-Egy top 15 körüli edző az NFL-ben.
akdestroyer
Ezzel a legendaval kellene leszamolni. Nem, nem az. Amugy meg mit jelent a top15 a gyakorlatban? Pont 14 hely van a PO-ban, tehat a legjobb 15. azt jelenti, hogy pont rajatszasba nem juto (ha vegytisztan igy dolne el). Hol volt 15 masik edzonek ilyen iranyitoja 10 evig?

Ezzel legyunk elegedettek? Meg amugy is egy bohoc. Es latni kellene, hogy o nem csak edzokent bukott meg, hanem VP of football operations-kent is. Nezzunk mar ra erre a rosterre. Liga bottom kozeli. Ki tehet rola? Ki csinalta meg a frencsajz tortenetenek legrosszabb trade-jet? PC
undisputedly
Azt, hogy a középmezőnybe sorolom, az nem azt jelenti hogy középszerű HC-nak tartom, csupán azt hogy a liga hátsó felében még vállalhatatlanabb kóklerek cirkulálnak végtelen hosszan.

Értem a forradalmi hevületet, hidd el én is szívesen picsánrúgnám, de attól még ez nem legenda, hanem a valóság.
(Azzal már nem is akartam kihúzni a gyufát, hogy nálam inkább top10, mint 15. 😀)

És nem, nem gondolom hogy meg kéne elégedünk ezzel, ilyet nem mondtam, de szerintem az is hibás megközelítés, hogy az emelkedő szervízköltégektől rettegve pánikszerűen cseréljük le a Renault Mégane-ünket mondjuk egy BMW 318i compactra, mert hát az csak jobb lehet...

Hiába gondolod hogy a gödör alján vagy, mindig jöhet még szarabb.
Ha nem hiszed, kérdezd meg Bazzát.

| Ui: Shurmur, Patricia, Lynn, Garrett, O'Brien, Marrone, Bowles, M.Lewis, Gase, Campbell, Sirianni (és ez csak az, ami hirtelen eszembe jutott) - mind ráérnek jövőre. |

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 373 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nehéz vita ez, mert PC egyszerre:

-Egy kretén, egy polip, egy dementor, akinek a baromságaival a szurkolók nagyon nagy részének a töke már televan - az enyém is, undié is, és már igazán eltakarodhatna a picsába.

-Egy top 15 körüli edző az NFL-ben.
És nem csak a csodálatos első évekkel kibalanszova, hanem pusztán a 2016-2021 közötti időszakot nézve is az.
Én legalábbis nem tudok mondani 9-nél több nevet, akiket HC-ként szívesebben látnék itt, vagyis pontosítok (mert lassan kvázi bárkit szívesebben látnék itt): akikkel úgy gondolom eredményesebb lenne a csapat hosszútávon.

Belicsek, Reid, Kingsbury, Shanahan, Payton, McDermott, McVay, Vrabel, Reich, persze, akármelyiket aláírnám...

...de közvetlen mögöttük meg felsejlik PC körvonala, az összes faszságával együtt, ez az igazság.
akdestroyer
Ebből....
BB megverte a Jetset -ki nem?-Jobban épül a Pats, mint vártam.... de várjuk meg a Bills elleni meccset. Volt sok furcsa húzása mostanság. Nem a szél fújta össze a gyűrűket, de azért ott mindig felsejlik Tom Brady képe a háttérben, ráadásul BB is nepotista.
Reid Nagyon szeretem, de szerintem nem jobb, mint Carroll. Az ő buildjeihez is kell egy Freak, meg egy infrastruktúra. Most a Freak alapú build működik 4 évig-5. És ez alatt szét is esik az infrastruktúra. Ez volt McNabbel, Wilsonnal, ez van Mahomezzel, ez volt Rothlisbergerrel. Korszerűbb Reid, jobban programozza az irányítót, de olyan igazi masszív védelmet utoljára akkor tudott összerakni, amikor a csodálatos Jim Johnson volt a védelem vezére (RIP). Spanglival persze összeraktak egy elégségesen jó védelmet, de az nem tartósan jó....és azért Britt Reid mégiscsak a coaching staff része volt 5 évig- bár ezt nála pont megértem.
Shanahant hagyjuk, egy igazi .... folyamatmérnök, akinek 3 szezonnyi mágia van a playbookjában -irányítók véres hulláinak hosszú ösvénye szegélyezi a karrierjét. Azért nem övé a legveszélyesebb játékkönyv, mert az az apjáé. Igaz nem kell Freak a rendszerébe, ezt aláírom, és kb fele annyi működő playmakerrel elmegy a dolog, mint a legtöbb edzőnél, igaz azok 3x -os tempóban öregszenek, hullanak szét.
Kingsburry. Köztudottan rendkívül kedvelem...igen ő most jobbnak tűnik, de bármikor összeszakadhat a nagy mutatvány. Konkrétan a rendszerből kiesik egy O playmaker, és gond van.
Reich= Shannahan, kettővel lájtosabban.
Vrabel. Vrabel egy fiatal Carroll, Igen ő nagyon jó edző, és elképesztő figura. Nagyon szerettem már játékosnak is. Funfact: annak a szar Urban Meiernek a tanítványa, akit kb. mindenki kikiabál a Jagsből.
McDermott- Meséltem Már Jim Johnsonról? A legnagyobb D gururól....na McDermett az ő sráca. Igen McDermedt óriási tehetség volt mindig, de azért csinált ő Bénivel nagy faszságokat. Nagyon belenyult ő azzal, hogy működik a QB-WR12-OC tengely. De ebből nem tudom mennyi Mc. és mennyi Béni. Lehet, hogy ők együtt működnek csak. nem tudom
Azért amíg ez minden elemében nem klappolt, voltak sziszegős időszakok. Azért ő is elengedte úgy a secondary lelkét, hogy a srácok év végén egymás ellen játszották az SBt. Simán elengedte Gilmour-t....NA! - Ja a Billsben van egy kompetens tulaj!!!!!
SP- igen ő egy nagy koponya, ezt aláírom... Bill Parcells kedvenc tanítványa. Nagy edző, de azért pér hullámvölgyön ő is túl van már.
Helmut Zimmer
Gruden?
Amadeus
Joe Gibbs? 😁

Bárcsak érdekelné még a foci (és nem lenne 81 éves), visszajöhetne rendbeszedni ezt a szarkupac franchise-t. Mármint a Football Team-et 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Helmut Zimmer
Udv,
John Harbaughrol mi a velemenyed?
Illetve hova tenned a, felsoroltakkal osszehasonlitva? Top edzonek tartod?
Padrinaggio
Top managernek tartom, nem top edzőnek. Meg is magyarázom. A Profi sportban, ezen belül a fociban ez az én vagyok a HC, a varázsló, és a föld fundamentuma dolog, ez rohadtul túlélte önmagát, éppen azért, mert csodatévő emberként tekintünk a sikeres, vagy egyszer sikeres HC-re. Azt a 90-es Bulls óta tudjuk, hogy a vezetőedző feladata nem feltétlenül a taktika. Mi sem idegenebb Steve Bisciotti mentalitásától, aki (ha leszámítjuk a Jahtja nevét), a legjobb managerek egyike a tulajok közt....

Ha valaki, akkor ő tud kiválasztani.... Persze, hogy az Allegis választotta ki Harbót is.

Félreértés ne essék, én nem értek ehhez, én annyit tudok, amit látok. Szerintem Harbaugh egy remek edző, de sokal inkább remek manager. Nem akkora rohadt nagy látnok, mint a tesója, de legalább rendben vannak az idegei, tud reflektálni a helyzetére, a körülményekre, önmagára. Ez nagyon ritka képesség, bár Big Pete épp ma mutatta meg. Érdekes, hogy ezt Undival mennyire eltérően értékeljük. 😊

Szóval ő egy edző ruhába bújtatott top manager. De azért tegyük fel a kérdést. Jól fésülten, öltöny nyakkendőben vörös nyakkendőben, ki mutatna a jelenlegi 32-es keretből a legjobban mondjuk demokrata, vagy republikánus jelöltként?!
Naugye!

Ahogy látom a Ravensnél az összes görbe szabályozott, és a tűréshatáron belül van. Van koncepció, van tartalék, a házit mindenki megcsinálja. Szerintem a mágia kicsit hiányzik, de ezt nem is Neki kellene hozni.

Harbaugh az az edző, aki ugyanúgy lehetne a BMW vezérigazgatója, a Boeing vezérigazgatója. Még annyi, hogy szerintem Greg Roman nem jó mentor.

De ennyi.
Helmut Zimmer
Harbaugh akármilyen jó manager (túlélő), egy csomó rossz haver szakembert vett maga köré és erőltette évekig: Dean Pees, Marty Mornhinweg, Juan Castillo, Marc Trestman, Don Martindale.

Pees egy nagyon agresszív, de egysìkú védelmet rakott fel évekig, minimális változtatással és eredménnyel.

Az OC-k nem tudtak Flaccohoz alkalmazkodni, hiába volt egy csodás playoffja, amiben megmutatta, h van benne kraft. Mondjuk a GM se rakott alá muníciót, hanem nyomta agyatlanul a védelmi pickket.

Lamarral beletaláltak és szerencséje LJ-nek, hogy Roman pont a hasonló tìpusú irányítókhoz ért, mert nagyon jó munkát végeznek!

Egyedül Winkben látom, hogy tud és hajlandó stratégiát váltani, de ilyen puha Ravens D-t utoljára Peesnél láttam.
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Nehéz vita ez, mert PC egyszerre:

-Egy kretén, egy polip, egy dementor, akinek a baromságaival a szurkolók nagyon nagy részének a töke már televan - az enyém is, undié is, és már igazán eltakarodhatna a picsába.

-Egy top 15 körüli edző az NFL-ben.
És nem csak a csodálatos első évekkel kibalanszova, hanem pusztán a 2016-2021 közötti időszakot nézve is az.
Én legalábbis nem tudok mondani 9-nél több nevet, akiket HC-ként szívesebben látnék itt, vagyis pontosítok (mert lassan kvázi bárkit szívesebben látnék itt): akikkel úgy gondolom eredményesebb lenne a csapat hosszútávon.

Belicsek, Reid, Kingsbury, Shanahan, Payton, McDermott, McVay, Vrabel, Reich, persze, akármelyiket aláírnám...

...de közvetlen mögöttük meg felsejlik PC körvonala, az összes faszságával együtt, ez az igazság.
akdestroyer
Ebből....
BB megverte a Jetset -ki nem?-Jobban épül a Pats, mint vártam.... de várjuk meg a Bills elleni meccset. Volt sok furcsa húzása mostanság. Nem a szél fújta össze a gyűrűket, de azért ott mindig felsejlik Tom Brady képe a háttérben, ráadásul BB is nepotista.
Reid Nagyon szeretem, de szerintem nem jobb, mint Carroll. Az ő buildjeihez is kell egy Freak, meg egy infrastruktúra. Most a Freak alapú build működik 4 évig-5. És ez alatt szét is esik az infrastruktúra. Ez volt McNabbel, Wilsonnal, ez van Mahomezzel, ez volt Rothlisbergerrel. Korszerűbb Reid, jobban programozza az irányítót, de olyan igazi masszív védelmet utoljára akkor tudott összerakni, amikor a csodálatos Jim Johnson volt a védelem vezére (RIP). Spanglival persze összeraktak egy elégségesen jó védelmet, de az nem tartósan jó....és azért Britt Reid mégiscsak a coaching staff része volt 5 évig- bár ezt nála pont megértem.
Shanahant hagyjuk, egy igazi .... folyamatmérnök, akinek 3 szezonnyi mágia van a playbookjában -irányítók véres hulláinak hosszú ösvénye szegélyezi a karrierjét. Azért nem övé a legveszélyesebb játékkönyv, mert az az apjáé. Igaz nem kell Freak a rendszerébe, ezt aláírom, és kb fele annyi működő playmakerrel elmegy a dolog, mint a legtöbb edzőnél, igaz azok 3x -os tempóban öregszenek, hullanak szét.
Kingsburry. Köztudottan rendkívül kedvelem...igen ő most jobbnak tűnik, de bármikor összeszakadhat a nagy mutatvány. Konkrétan a rendszerből kiesik egy O playmaker, és gond van.
Reich= Shannahan, kettővel lájtosabban.
Vrabel. Vrabel egy fiatal Carroll, Igen ő nagyon jó edző, és elképesztő figura. Nagyon szerettem már játékosnak is. Funfact: annak a szar Urban Meiernek a tanítványa, akit kb. mindenki kikiabál a Jagsből.
McDermott- Meséltem Már Jim Johnsonról? A legnagyobb D gururól....na McDermett az ő sráca. Igen McDermedt óriási tehetség volt mindig, de azért csinált ő Bénivel nagy faszságokat. Nagyon belenyult ő azzal, hogy működik a QB-WR12-OC tengely. De ebből nem tudom mennyi Mc. és mennyi Béni. Lehet, hogy ők együtt működnek csak. nem tudom
Azért amíg ez minden elemében nem klappolt, voltak sziszegős időszakok. Azért ő is elengedte úgy a secondary lelkét, hogy a srácok év végén egymás ellen játszották az SBt. Simán elengedte Gilmour-t....NA! - Ja a Billsben van egy kompetens tulaj!!!!!
SP- igen ő egy nagy koponya, ezt aláírom... Bill Parcells kedvenc tanítványa. Nagy edző, de azért pér hullámvölgyön ő is túl van már.
Helmut Zimmer
Gruden?
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Nehéz vita ez, mert PC egyszerre:

-Egy kretén, egy polip, egy dementor, akinek a baromságaival a szurkolók nagyon nagy részének a töke már televan - az enyém is, undié is, és már igazán eltakarodhatna a picsába.

-Egy top 15 körüli edző az NFL-ben.
És nem csak a csodálatos első évekkel kibalanszova, hanem pusztán a 2016-2021 közötti időszakot nézve is az.
Én legalábbis nem tudok mondani 9-nél több nevet, akiket HC-ként szívesebben látnék itt, vagyis pontosítok (mert lassan kvázi bárkit szívesebben látnék itt): akikkel úgy gondolom eredményesebb lenne a csapat hosszútávon.

Belicsek, Reid, Kingsbury, Shanahan, Payton, McDermott, McVay, Vrabel, Reich, persze, akármelyiket aláírnám...

...de közvetlen mögöttük meg felsejlik PC körvonala, az összes faszságával együtt, ez az igazság.
akdestroyer
Shanahan helyett én inkább Stefanskit mondnám. Valamint, még megemlíteném John Harbaught is. De amúgy abban szerintem igazad van, hogy PC mindenképp az első felébe tartozik az aktuális NFL HC rangsornak. Az már más kérdés, hogy ez jelenleg sokra nem elég.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Helmut Zimmer
Udv,
John Harbaughrol mi a velemenyed?
Illetve hova tenned a, felsoroltakkal osszehasonlitva? Top edzonek tartod?
Padrinaggio
Top managernek tartom, nem top edzőnek. Meg is magyarázom. A Profi sportban, ezen belül a fociban ez az én vagyok a HC, a varázsló, és a föld fundamentuma dolog, ez rohadtul túlélte önmagát, éppen azért, mert csodatévő emberként tekintünk a sikeres, vagy egyszer sikeres HC-re. Azt a 90-es Bulls óta tudjuk, hogy a vezetőedző feladata nem feltétlenül a taktika. Mi sem idegenebb Steve Bisciotti mentalitásától, aki (ha leszámítjuk a Jahtja nevét), a legjobb managerek egyike a tulajok közt....

Ha valaki, akkor ő tud kiválasztani.... Persze, hogy az Allegis választotta ki Harbót is.

Félreértés ne essék, én nem értek ehhez, én annyit tudok, amit látok. Szerintem Harbaugh egy remek edző, de sokal inkább remek manager. Nem akkora rohadt nagy látnok, mint a tesója, de legalább rendben vannak az idegei, tud reflektálni a helyzetére, a körülményekre, önmagára. Ez nagyon ritka képesség, bár Big Pete épp ma mutatta meg. Érdekes, hogy ezt Undival mennyire eltérően értékeljük. 😊

Szóval ő egy edző ruhába bújtatott top manager. De azért tegyük fel a kérdést. Jól fésülten, öltöny nyakkendőben vörös nyakkendőben, ki mutatna a jelenlegi 32-es keretből a legjobban mondjuk demokrata, vagy republikánus jelöltként?!
Naugye!

Ahogy látom a Ravensnél az összes görbe szabályozott, és a tűréshatáron belül van. Van koncepció, van tartalék, a házit mindenki megcsinálja. Szerintem a mágia kicsit hiányzik, de ezt nem is Neki kellene hozni.

Harbaugh az az edző, aki ugyanúgy lehetne a BMW vezérigazgatója, a Boeing vezérigazgatója. Még annyi, hogy szerintem Greg Roman nem jó mentor.

De ennyi.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Nehéz vita ez, mert PC egyszerre:

-Egy kretén, egy polip, egy dementor, akinek a baromságaival a szurkolók nagyon nagy részének a töke már televan - az enyém is, undié is, és már igazán eltakarodhatna a picsába.

-Egy top 15 körüli edző az NFL-ben.
És nem csak a csodálatos első évekkel kibalanszova, hanem pusztán a 2016-2021 közötti időszakot nézve is az.
Én legalábbis nem tudok mondani 9-nél több nevet, akiket HC-ként szívesebben látnék itt, vagyis pontosítok (mert lassan kvázi bárkit szívesebben látnék itt): akikkel úgy gondolom eredményesebb lenne a csapat hosszútávon.

Belicsek, Reid, Kingsbury, Shanahan, Payton, McDermott, McVay, Vrabel, Reich, persze, akármelyiket aláírnám...

...de közvetlen mögöttük meg felsejlik PC körvonala, az összes faszságával együtt, ez az igazság.
akdestroyer
Ebből....
BB megverte a Jetset -ki nem?-Jobban épül a Pats, mint vártam.... de várjuk meg a Bills elleni meccset. Volt sok furcsa húzása mostanság. Nem a szél fújta össze a gyűrűket, de azért ott mindig felsejlik Tom Brady képe a háttérben, ráadásul BB is nepotista.
Reid Nagyon szeretem, de szerintem nem jobb, mint Carroll. Az ő buildjeihez is kell egy Freak, meg egy infrastruktúra. Most a Freak alapú build működik 4 évig-5. És ez alatt szét is esik az infrastruktúra. Ez volt McNabbel, Wilsonnal, ez van Mahomezzel, ez volt Rothlisbergerrel. Korszerűbb Reid, jobban programozza az irányítót, de olyan igazi masszív védelmet utoljára akkor tudott összerakni, amikor a csodálatos Jim Johnson volt a védelem vezére (RIP). Spanglival persze összeraktak egy elégségesen jó védelmet, de az nem tartósan jó....és azért Britt Reid mégiscsak a coaching staff része volt 5 évig- bár ezt nála pont megértem.
Shanahant hagyjuk, egy igazi .... folyamatmérnök, akinek 3 szezonnyi mágia van a playbookjában -irányítók véres hulláinak hosszú ösvénye szegélyezi a karrierjét. Azért nem övé a legveszélyesebb játékkönyv, mert az az apjáé. Igaz nem kell Freak a rendszerébe, ezt aláírom, és kb fele annyi működő playmakerrel elmegy a dolog, mint a legtöbb edzőnél, igaz azok 3x -os tempóban öregszenek, hullanak szét.
Kingsburry. Köztudottan rendkívül kedvelem...igen ő most jobbnak tűnik, de bármikor összeszakadhat a nagy mutatvány. Konkrétan a rendszerből kiesik egy O playmaker, és gond van.
Reich= Shannahan, kettővel lájtosabban.
Vrabel. Vrabel egy fiatal Carroll, Igen ő nagyon jó edző, és elképesztő figura. Nagyon szerettem már játékosnak is. Funfact: annak a szar Urban Meiernek a tanítványa, akit kb. mindenki kikiabál a Jagsből.
McDermott- Meséltem Már Jim Johnsonról? A legnagyobb D gururól....na McDermett az ő sráca. Igen McDermedt óriási tehetség volt mindig, de azért csinált ő Bénivel nagy faszságokat. Nagyon belenyult ő azzal, hogy működik a QB-WR12-OC tengely. De ebből nem tudom mennyi Mc. és mennyi Béni. Lehet, hogy ők együtt működnek csak. nem tudom
Azért amíg ez minden elemében nem klappolt, voltak sziszegős időszakok. Azért ő is elengedte úgy a secondary lelkét, hogy a srácok év végén egymás ellen játszották az SBt. Simán elengedte Gilmour-t....NA! - Ja a Billsben van egy kompetens tulaj!!!!!
SP- igen ő egy nagy koponya, ezt aláírom... Bill Parcells kedvenc tanítványa. Nagy edző, de azért pér hullámvölgyön ő is túl van már.
Helmut Zimmer
Cseréljük ki Carrollt és Tomlint.

Nekünk döglődik a futásunk egy sztárpotenciálú RB-vel, amit PC képes lenne újraéleszteni, a def-et meg csak nem rontja el.

Nektek van egy jó emberanyagú, de diszfunkcionális védelmetek, amit meg a Chef helyrerakna.

Win-win
több mint 4 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 266
Helmut Zimmer
Udv,
John Harbaughrol mi a velemenyed?
Illetve hova tenned a, felsoroltakkal osszehasonlitva? Top edzonek tartod?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Doug Pederson?
peet_24
Shanahan 4-el lájtosabban.
Figyi ez a Reich -Pederson tengely ez akkor alakult ki, amikor az egyik Kelly, a másik Marino mögött koptatta a padot. Akkoriban más volt a csere QB szerepe, kvázi O asszisztens volt, elemzett agyalt. Nem véletlen, hogy a korszakból ennyi csereirányító lett viszonylag sikeres O guru.

Ezek folyamatosan egymásra reflektáltak, és, hát hosszú távon Reich volt a sikeresebb, de ez nem feltétlenül csak az ő érdeme. Jobb volt a build mögött a csapat.

Most a 90-es évek elejéről beszélünk
2 hasonló Bulid volt, de picit más hangsúlyokkal Miami, inkább Freak bulld volt, a K-Gun meg egy diverzifikált, de mind a kettő felprogramozott rendszer. Ez már Marinonak a 2.korszaka. Reich, Pederson kb azóta ismerik, tisztelik, és mára szeretik egymást. Végül 95-ben a Panthers edzőtáborban lesznek barátok.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
-Egy top 15 körüli edző az NFL-ben.

akdestroyer
Ezzel a legendaval kellene leszamolni. Nem, nem az. Amugy meg mit jelent a top15 a gyakorlatban? Pont 14 hely van a PO-ban, tehat a legjobb 15. azt jelenti, hogy pont rajatszasba nem juto (ha vegytisztan igy dolne el). Hol volt 15 masik edzonek ilyen iranyitoja 10 evig?

Ezzel legyunk elegedettek? Meg amugy is egy bohoc. Es latni kellene, hogy o nem csak edzokent bukott meg, hanem VP of football operations-kent is. Nezzunk mar ra erre a rosterre. Liga bottom kozeli. Ki tehet rola? Ki csinalta meg a frencsajz tortenetenek legrosszabb trade-jet? PC

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Egyértelmű, hogy a Marinelli, Schwartz, Caldwell, Patricia, Campbell ötösből kell idehozni valakit.
Oké utóbbi még pár meccsig foglalt, de aztán szabadul.
Kell a fenének a sok nyertes, merjetek bátrak lenni.

több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Doug Pederson?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nehéz vita ez, mert PC egyszerre:

-Egy kretén, egy polip, egy dementor, akinek a baromságaival a szurkolók nagyon nagy részének a töke már televan - az enyém is, undié is, és már igazán eltakarodhatna a picsába.

-Egy top 15 körüli edző az NFL-ben.
És nem csak a csodálatos első évekkel kibalanszova, hanem pusztán a 2016-2021 közötti időszakot nézve is az.
Én legalábbis nem tudok mondani 9-nél több nevet, akiket HC-ként szívesebben látnék itt, vagyis pontosítok (mert lassan kvázi bárkit szívesebben látnék itt): akikkel úgy gondolom eredményesebb lenne a csapat hosszútávon.

Belicsek, Reid, Kingsbury, Shanahan, Payton, McDermott, McVay, Vrabel, Reich, persze, akármelyiket aláírnám...

...de közvetlen mögöttük meg felsejlik PC körvonala, az összes faszságával együtt, ez az igazság.
akdestroyer
Ebből....
BB megverte a Jetset -ki nem?-Jobban épül a Pats, mint vártam.... de várjuk meg a Bills elleni meccset. Volt sok furcsa húzása mostanság. Nem a szél fújta össze a gyűrűket, de azért ott mindig felsejlik Tom Brady képe a háttérben, ráadásul BB is nepotista.
Reid Nagyon szeretem, de szerintem nem jobb, mint Carroll. Az ő buildjeihez is kell egy Freak, meg egy infrastruktúra. Most a Freak alapú build működik 4 évig-5. És ez alatt szét is esik az infrastruktúra. Ez volt McNabbel, Wilsonnal, ez van Mahomezzel, ez volt Rothlisbergerrel. Korszerűbb Reid, jobban programozza az irányítót, de olyan igazi masszív védelmet utoljára akkor tudott összerakni, amikor a csodálatos Jim Johnson volt a védelem vezére (RIP). Spanglival persze összeraktak egy elégségesen jó védelmet, de az nem tartósan jó....és azért Britt Reid mégiscsak a coaching staff része volt 5 évig- bár ezt nála pont megértem.
Shanahant hagyjuk, egy igazi .... folyamatmérnök, akinek 3 szezonnyi mágia van a playbookjában -irányítók véres hulláinak hosszú ösvénye szegélyezi a karrierjét. Azért nem övé a legveszélyesebb játékkönyv, mert az az apjáé. Igaz nem kell Freak a rendszerébe, ezt aláírom, és kb fele annyi működő playmakerrel elmegy a dolog, mint a legtöbb edzőnél, igaz azok 3x -os tempóban öregszenek, hullanak szét.
Kingsburry. Köztudottan rendkívül kedvelem...igen ő most jobbnak tűnik, de bármikor összeszakadhat a nagy mutatvány. Konkrétan a rendszerből kiesik egy O playmaker, és gond van.
Reich= Shannahan, kettővel lájtosabban.
Vrabel. Vrabel egy fiatal Carroll, Igen ő nagyon jó edző, és elképesztő figura. Nagyon szerettem már játékosnak is. Funfact: annak a szar Urban Meiernek a tanítványa, akit kb. mindenki kikiabál a Jagsből.
McDermott- Meséltem Már Jim Johnsonról? A legnagyobb D gururól....na McDermett az ő sráca. Igen McDermedt óriási tehetség volt mindig, de azért csinált ő Bénivel nagy faszságokat. Nagyon belenyult ő azzal, hogy működik a QB-WR12-OC tengely. De ebből nem tudom mennyi Mc. és mennyi Béni. Lehet, hogy ők együtt működnek csak. nem tudom
Azért amíg ez minden elemében nem klappolt, voltak sziszegős időszakok. Azért ő is elengedte úgy a secondary lelkét, hogy a srácok év végén egymás ellen játszották az SBt. Simán elengedte Gilmour-t....NA! - Ja a Billsben van egy kompetens tulaj!!!!!
SP- igen ő egy nagy koponya, ezt aláírom... Bill Parcells kedvenc tanítványa. Nagy edző, de azért pér hullámvölgyön ő is túl van már.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nehéz vita ez, mert PC egyszerre:

-Egy kretén, egy polip, egy dementor, akinek a baromságaival a szurkolók nagyon nagy részének a töke már televan - az enyém is, undié is, és már igazán eltakarodhatna a picsába.

-Egy top 15 körüli edző az NFL-ben.
És nem csak a csodálatos első évekkel kibalanszova, hanem pusztán a 2016-2021 közötti időszakot nézve is az.
Én legalábbis nem tudok mondani 9-nél több nevet, akiket HC-ként szívesebben látnék itt, vagyis pontosítok (mert lassan kvázi bárkit szívesebben látnék itt): akikkel úgy gondolom eredményesebb lenne a csapat hosszútávon.

Belicsek, Reid, Kingsbury, Shanahan, Payton, McDermott, McVay, Vrabel, Reich, persze, akármelyiket aláírnám...

...de közvetlen mögöttük meg felsejlik PC körvonala, az összes faszságával együtt, ez az igazság.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
JO EG! URAIM! MEGTORTENT A BEISMERES! - Jelentheti ez azt, hogy ha nem is kib@sszak, de ev vegen visszavonul a demens p@cs?


undisputedly
Ja felelős az mindig lesz, most Wilson sérülése.
Ez szerintem sajnos nem azt jelenti, hogy visszavonul. Nem erre a mondatra vártam sajnos.

Kibaszások: A játékosok közül senkit nem basznék ki, Myerst főleg nem. A Special team munka úgy ahogy van hol erős kettes, hol gyenge hármas.

Nem működik jól az új O Coord, vagy a munka elején jár, sajnos.
Helmut Zimmer
Konkretan egy oszinte pillanataban bevallotta, hogy ha nincs Russ, o mar nem lenne itt edzo.
Ami pozitivum, hogy a .net amugy PC homar kozonsege is elkezdett zugolodni, ami ugyan nem reprezentativ, de azert bizalomra ad okot. Lassan mindenki elkezdi latni a fenyt.
undisputedly
Ha nincs fr QB-d akkor nem tudsz sikereket elérni, tehát nem maradsz sokáig edző.... Ebben nincs semmilyen nagy igazság. Amúgy Wilsonnal is szopón voltunk. Ne gyártsunk már párhuzamos valóságokat.

De most tényleg tök őszintén..... fordítsuk meg a feltevést.
Milyen edzőt találnánk helyette jövőre erre a csapatra, 1. kör nélkül?
Ki választaná ki az új edzőt?
Jody Lynn, aki kb kevesebbet tud, mint az ann-arbori tanítónéni Michiganben? Esetleg a bizottság, ami irányítja a Vulcant, és csak rossz döntéseket hoz?

Nagyon szkeptikus vagyok én ezzel az egésszel.

A hír, amit várok, hogy új tulaja van a csapatnak. Persze örülnék, ha Carroll végre elhúzna, csak nem látom a képességet a jobb utód megtalálására.
Helmut Zimmer
Ami biztos, hogy PC-vel semmire sem megyunk. Legyen az elso kerekkoto eltavolitva.
Hogy a Vulkan milyen esellyel talal valakit HC-nek meg VP-nek, az mar mas kerdes. CSekely eselye van, hogy belenyulunk. Az NFL edzoi poszt mindig vonzo lesz. Siman lehet talalni egyetemi szinten egy feltorekvo HC-t aki vallalna, vagy egy NFL OC-t aki nem futtatna 9x kozepre a labdat.
undisputedly
Undi!
Évente 0,8 a mediánja a sikeres edzőkiválasztásnak!. Sikeres = 3 éven belül hoz pozitív szezont+tartósan winning season 3 éven át..... 0.8!!!!
Helmut Zimmer
Mondjuk azért ebbe benne van, hogy általában ugyanaz az 5 balfasz franchise választ újra és újra edzőt.
Meg hozzá jön mindig egykét normálisabb csapat.
Bazzani
Nekünk 3 örökségünk van Paul Allen érából: Scheider- Carroll-és a maradék 2 pro bowler.....
Ennyi maradt meg...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
JO EG! URAIM! MEGTORTENT A BEISMERES! - Jelentheti ez azt, hogy ha nem is kib@sszak, de ev vegen visszavonul a demens p@cs?


undisputedly
Ja felelős az mindig lesz, most Wilson sérülése.
Ez szerintem sajnos nem azt jelenti, hogy visszavonul. Nem erre a mondatra vártam sajnos.

Kibaszások: A játékosok közül senkit nem basznék ki, Myerst főleg nem. A Special team munka úgy ahogy van hol erős kettes, hol gyenge hármas.

Nem működik jól az új O Coord, vagy a munka elején jár, sajnos.
Helmut Zimmer
Konkretan egy oszinte pillanataban bevallotta, hogy ha nincs Russ, o mar nem lenne itt edzo.
Ami pozitivum, hogy a .net amugy PC homar kozonsege is elkezdett zugolodni, ami ugyan nem reprezentativ, de azert bizalomra ad okot. Lassan mindenki elkezdi latni a fenyt.
undisputedly
Ha nincs fr QB-d akkor nem tudsz sikereket elérni, tehát nem maradsz sokáig edző.... Ebben nincs semmilyen nagy igazság. Amúgy Wilsonnal is szopón voltunk. Ne gyártsunk már párhuzamos valóságokat.

De most tényleg tök őszintén..... fordítsuk meg a feltevést.
Milyen edzőt találnánk helyette jövőre erre a csapatra, 1. kör nélkül?
Ki választaná ki az új edzőt?
Jody Lynn, aki kb kevesebbet tud, mint az ann-arbori tanítónéni Michiganben? Esetleg a bizottság, ami irányítja a Vulcant, és csak rossz döntéseket hoz?

Nagyon szkeptikus vagyok én ezzel az egésszel.

A hír, amit várok, hogy új tulaja van a csapatnak. Persze örülnék, ha Carroll végre elhúzna, csak nem látom a képességet a jobb utód megtalálására.
Helmut Zimmer
Ami biztos, hogy PC-vel semmire sem megyunk. Legyen az elso kerekkoto eltavolitva.
Hogy a Vulkan milyen esellyel talal valakit HC-nek meg VP-nek, az mar mas kerdes. CSekely eselye van, hogy belenyulunk. Az NFL edzoi poszt mindig vonzo lesz. Siman lehet talalni egyetemi szinten egy feltorekvo HC-t aki vallalna, vagy egy NFL OC-t aki nem futtatna 9x kozepre a labdat.
undisputedly
Undi!
Évente 0,8 a mediánja a sikeres edzőkiválasztásnak!. Sikeres = 3 éven belül hoz pozitív szezont+tartósan winning season 3 éven át..... 0.8!!!!
Helmut Zimmer
Mondjuk azért ebbe benne van, hogy általában ugyanaz az 5 balfasz franchise választ újra és újra edzőt.
Meg hozzá jön mindig egykét normálisabb csapat.
Bazzani
Plusz azon kivul, hogy tobbnyire ugyanazok a csapatok cserelgetik, itt most lenne meg 1-2 evig frencsajz QB.

Amugy PC-nel minden jobb. Nem vagyok hajlando revizionista szemmel nezni az elmult evekre annak fenyeben, hogy lehetne rosszabb.

PC alatt biztosan nem lesz jobb, ez eppen eleg indok arra, hogy azonnal utkeresesbe fogjunk.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
JO EG! URAIM! MEGTORTENT A BEISMERES! - Jelentheti ez azt, hogy ha nem is kib@sszak, de ev vegen visszavonul a demens p@cs?


undisputedly
Ja felelős az mindig lesz, most Wilson sérülése.
Ez szerintem sajnos nem azt jelenti, hogy visszavonul. Nem erre a mondatra vártam sajnos.

Kibaszások: A játékosok közül senkit nem basznék ki, Myerst főleg nem. A Special team munka úgy ahogy van hol erős kettes, hol gyenge hármas.

Nem működik jól az új O Coord, vagy a munka elején jár, sajnos.
Helmut Zimmer
Konkretan egy oszinte pillanataban bevallotta, hogy ha nincs Russ, o mar nem lenne itt edzo.
Ami pozitivum, hogy a .net amugy PC homar kozonsege is elkezdett zugolodni, ami ugyan nem reprezentativ, de azert bizalomra ad okot. Lassan mindenki elkezdi latni a fenyt.
undisputedly
Ha nincs fr QB-d akkor nem tudsz sikereket elérni, tehát nem maradsz sokáig edző.... Ebben nincs semmilyen nagy igazság. Amúgy Wilsonnal is szopón voltunk. Ne gyártsunk már párhuzamos valóságokat.

De most tényleg tök őszintén..... fordítsuk meg a feltevést.
Milyen edzőt találnánk helyette jövőre erre a csapatra, 1. kör nélkül?
Ki választaná ki az új edzőt?
Jody Lynn, aki kb kevesebbet tud, mint az ann-arbori tanítónéni Michiganben? Esetleg a bizottság, ami irányítja a Vulcant, és csak rossz döntéseket hoz?

Nagyon szkeptikus vagyok én ezzel az egésszel.

A hír, amit várok, hogy új tulaja van a csapatnak. Persze örülnék, ha Carroll végre elhúzna, csak nem látom a képességet a jobb utód megtalálására.
Helmut Zimmer
Ami biztos, hogy PC-vel semmire sem megyunk. Legyen az elso kerekkoto eltavolitva.
Hogy a Vulkan milyen esellyel talal valakit HC-nek meg VP-nek, az mar mas kerdes. CSekely eselye van, hogy belenyulunk. Az NFL edzoi poszt mindig vonzo lesz. Siman lehet talalni egyetemi szinten egy feltorekvo HC-t aki vallalna, vagy egy NFL OC-t aki nem futtatna 9x kozepre a labdat.
undisputedly
Undi!
Évente 0,8 a mediánja a sikeres edzőkiválasztásnak!. Sikeres = 3 éven belül hoz pozitív szezont+tartósan winning season 3 éven át..... 0.8!!!!
Helmut Zimmer
Mondjuk azért ebbe benne van, hogy általában ugyanaz az 5 balfasz franchise választ újra és újra edzőt.
Meg hozzá jön mindig egykét normálisabb csapat.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
JO EG! URAIM! MEGTORTENT A BEISMERES! - Jelentheti ez azt, hogy ha nem is kib@sszak, de ev vegen visszavonul a demens p@cs?


undisputedly
Ja felelős az mindig lesz, most Wilson sérülése.
Ez szerintem sajnos nem azt jelenti, hogy visszavonul. Nem erre a mondatra vártam sajnos.

Kibaszások: A játékosok közül senkit nem basznék ki, Myerst főleg nem. A Special team munka úgy ahogy van hol erős kettes, hol gyenge hármas.

Nem működik jól az új O Coord, vagy a munka elején jár, sajnos.
Helmut Zimmer
Konkretan egy oszinte pillanataban bevallotta, hogy ha nincs Russ, o mar nem lenne itt edzo.
Ami pozitivum, hogy a .net amugy PC homar kozonsege is elkezdett zugolodni, ami ugyan nem reprezentativ, de azert bizalomra ad okot. Lassan mindenki elkezdi latni a fenyt.
undisputedly
Ha nincs fr QB-d akkor nem tudsz sikereket elérni, tehát nem maradsz sokáig edző.... Ebben nincs semmilyen nagy igazság. Amúgy Wilsonnal is szopón voltunk. Ne gyártsunk már párhuzamos valóságokat.

De most tényleg tök őszintén..... fordítsuk meg a feltevést.
Milyen edzőt találnánk helyette jövőre erre a csapatra, 1. kör nélkül?
Ki választaná ki az új edzőt?
Jody Lynn, aki kb kevesebbet tud, mint az ann-arbori tanítónéni Michiganben? Esetleg a bizottság, ami irányítja a Vulcant, és csak rossz döntéseket hoz?

Nagyon szkeptikus vagyok én ezzel az egésszel.

A hír, amit várok, hogy új tulaja van a csapatnak. Persze örülnék, ha Carroll végre elhúzna, csak nem látom a képességet a jobb utód megtalálására.
Helmut Zimmer
Ami biztos, hogy PC-vel semmire sem megyunk. Legyen az elso kerekkoto eltavolitva.
Hogy a Vulkan milyen esellyel talal valakit HC-nek meg VP-nek, az mar mas kerdes. CSekely eselye van, hogy belenyulunk. Az NFL edzoi poszt mindig vonzo lesz. Siman lehet talalni egyetemi szinten egy feltorekvo HC-t aki vallalna, vagy egy NFL OC-t aki nem futtatna 9x kozepre a labdat.
undisputedly
Undi!
Évente 0,8 a mediánja a sikeres edzőkiválasztásnak!. Sikeres = 3 éven belül hoz pozitív szezont+tartósan winning season 3 éven át..... 0.8!!!!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
JO EG! URAIM! MEGTORTENT A BEISMERES! - Jelentheti ez azt, hogy ha nem is kib@sszak, de ev vegen visszavonul a demens p@cs?


undisputedly
Ja felelős az mindig lesz, most Wilson sérülése.
Ez szerintem sajnos nem azt jelenti, hogy visszavonul. Nem erre a mondatra vártam sajnos.

Kibaszások: A játékosok közül senkit nem basznék ki, Myerst főleg nem. A Special team munka úgy ahogy van hol erős kettes, hol gyenge hármas.

Nem működik jól az új O Coord, vagy a munka elején jár, sajnos.
Helmut Zimmer
Konkretan egy oszinte pillanataban bevallotta, hogy ha nincs Russ, o mar nem lenne itt edzo.
Ami pozitivum, hogy a .net amugy PC homar kozonsege is elkezdett zugolodni, ami ugyan nem reprezentativ, de azert bizalomra ad okot. Lassan mindenki elkezdi latni a fenyt.
undisputedly
Ha nincs fr QB-d akkor nem tudsz sikereket elérni, tehát nem maradsz sokáig edző.... Ebben nincs semmilyen nagy igazság. Amúgy Wilsonnal is szopón voltunk. Ne gyártsunk már párhuzamos valóságokat.

De most tényleg tök őszintén..... fordítsuk meg a feltevést.
Milyen edzőt találnánk helyette jövőre erre a csapatra, 1. kör nélkül?
Ki választaná ki az új edzőt?
Jody Lynn, aki kb kevesebbet tud, mint az ann-arbori tanítónéni Michiganben? Esetleg a bizottság, ami irányítja a Vulcant, és csak rossz döntéseket hoz?

Nagyon szkeptikus vagyok én ezzel az egésszel.

A hír, amit várok, hogy új tulaja van a csapatnak. Persze örülnék, ha Carroll végre elhúzna, csak nem látom a képességet a jobb utód megtalálására.
Helmut Zimmer
Ami biztos, hogy PC-vel semmire sem megyunk. Legyen az elso kerekkoto eltavolitva.
Hogy a Vulkan milyen esellyel talal valakit HC-nek meg VP-nek, az mar mas kerdes. CSekely eselye van, hogy belenyulunk. Az NFL edzoi poszt mindig vonzo lesz. Siman lehet talalni egyetemi szinten egy feltorekvo HC-t aki vallalna, vagy egy NFL OC-t aki nem futtatna 9x kozepre a labdat.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
JO EG! URAIM! MEGTORTENT A BEISMERES! - Jelentheti ez azt, hogy ha nem is kib@sszak, de ev vegen visszavonul a demens p@cs?


undisputedly
Ja felelős az mindig lesz, most Wilson sérülése.
Ez szerintem sajnos nem azt jelenti, hogy visszavonul. Nem erre a mondatra vártam sajnos.

Kibaszások: A játékosok közül senkit nem basznék ki, Myerst főleg nem. A Special team munka úgy ahogy van hol erős kettes, hol gyenge hármas.

Nem működik jól az új O Coord, vagy a munka elején jár, sajnos.
Helmut Zimmer
Konkretan egy oszinte pillanataban bevallotta, hogy ha nincs Russ, o mar nem lenne itt edzo.
Ami pozitivum, hogy a .net amugy PC homar kozonsege is elkezdett zugolodni, ami ugyan nem reprezentativ, de azert bizalomra ad okot. Lassan mindenki elkezdi latni a fenyt.
undisputedly
Ha nincs fr QB-d akkor nem tudsz sikereket elérni, tehát nem maradsz sokáig edző.... Ebben nincs semmilyen nagy igazság. Amúgy Wilsonnal is szopón voltunk. Ne gyártsunk már párhuzamos valóságokat.

De most tényleg tök őszintén..... fordítsuk meg a feltevést.
Milyen edzőt találnánk helyette jövőre erre a csapatra, 1. kör nélkül?
Ki választaná ki az új edzőt?
Jody Lynn, aki kb kevesebbet tud, mint az ann-arbori tanítónéni Michiganben? Esetleg a bizottság, ami irányítja a Vulcant, és csak rossz döntéseket hoz?

Nagyon szkeptikus vagyok én ezzel az egésszel.

A hír, amit várok, hogy új tulaja van a csapatnak. Persze örülnék, ha Carroll végre elhúzna, csak nem látom a képességet a jobb utód megtalálására.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
JO EG! URAIM! MEGTORTENT A BEISMERES! - Jelentheti ez azt, hogy ha nem is kib@sszak, de ev vegen visszavonul a demens p@cs?


undisputedly
Ja felelős az mindig lesz, most Wilson sérülése.
Ez szerintem sajnos nem azt jelenti, hogy visszavonul. Nem erre a mondatra vártam sajnos.

Kibaszások: A játékosok közül senkit nem basznék ki, Myerst főleg nem. A Special team munka úgy ahogy van hol erős kettes, hol gyenge hármas.

Nem működik jól az új O Coord, vagy a munka elején jár, sajnos.
Helmut Zimmer
Konkretan egy oszinte pillanataban bevallotta, hogy ha nincs Russ, o mar nem lenne itt edzo.
Ami pozitivum, hogy a .net amugy PC homar kozonsege is elkezdett zugolodni, ami ugyan nem reprezentativ, de azert bizalomra ad okot. Lassan mindenki elkezdi latni a fenyt.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
JO EG! URAIM! MEGTORTENT A BEISMERES! - Jelentheti ez azt, hogy ha nem is kib@sszak, de ev vegen visszavonul a demens p@cs?


undisputedly
Ja felelős az mindig lesz, most Wilson sérülése.
Ez szerintem sajnos nem azt jelenti, hogy visszavonul. Nem erre a mondatra vártam sajnos.

Kibaszások: A játékosok közül senkit nem basznék ki, Myerst főleg nem. A Special team munka úgy ahogy van hol erős kettes, hol gyenge hármas.

Nem működik jól az új O Coord, vagy a munka elején jár, sajnos.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
JO EG! URAIM! MEGTORTENT A BEISMERES! - Jelentheti ez azt, hogy ha nem is kib@sszak, de ev vegen visszavonul a demens p@cs?

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
ST:
-Myers cut. egyszerű
braxa88
Mindennel egyetértek, kivéve ezzel.

3 év bohóckodás után végre megtaláltuk a rúgónkat, és akkor most kiáltsunk cutért, mert 3 év óta először elment rajta egy meccs?
Én értem hogy idén már van 4 kihagyott FG-je, és ez most nagyon rosszul néz ki, de a Vikings/Rams elleni hibáknak igazából nem volt tétje, mert 14 volt közte, tegnap este meg azért írjuk mellé, hogy elég nagy szél volt, és mindkét lövés csak centikkel ment mellé.

Ha a szezon hátralévő részében nem kezd el javulni, akkor persze, el lehet gondolkozni a poszt megversenyeztetésén, de egy 5 meccses gyengébb szériáért azért ne akarjuk már egyből vért áldozni.

(Azért nem volt annyira régen amikor Jano meg Walsh rúgásain minden 3.meccsünk elment.)

Íme Myers nálunk, és ebben már a tegnapi is bennevan:

FG: 53/62 - 85%

FG(0-40 yard): 96%
FG(40-50 yard): 79%
FG (50+): 66%

XP - 107/116 - 92%

Azért ezek liga eleje számok.
Justin Tuckerből meg csak egy van.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Newton a fedélzeten. Elindult a tűzoltás.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.