Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Holnap hajnalban remélem nagy lesz a tömeg!
Gyertek gyertek, vagy meglesz a mákkal a W, vagy atomjaira vernek minket, mindkét esetben megéri korán kelni!

Én magam fogyasztásra kb fél liter gin-tonicot készítettem elő, egy levél frontin társaságában + az elmaradhatatlan gyümis alkoholmentes sör. 😊

Nagy buli lesz!
Remélem sokan jöttök, elég szomorú lennék az üres eredménykövetőben.

Gamedaaaaay!!!!

<3
akdestroyer
Külsősök is jöhetnek, viszek sört? 😀

Szerkesztette: Rodaron
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Holnap hajnalban remélem nagy lesz a tömeg!
Gyertek gyertek, vagy meglesz a mákkal a W, vagy atomjaira vernek minket, mindkét esetben megéri korán kelni!

Én magam fogyasztásra kb fél liter gin-tonicot készítettem elő, egy levél frontin társaságában + az elmaradhatatlan gyümis alkoholmentes sör. 😊

Nagy buli lesz!
Remélem sokan jöttök, elég szomorú lennék az üres eredménykövetőben.

Gamedaaaaay!!!!

<3
akdestroyer
Alkohol es ejszakazas?! Nekem ilyeneket nem ajanl mar az orvos :/
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Miért készülnek ilyen képek? Miért??? Miért?????

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Megosztom veletek is a szentképet, ami minden igaz szurkoló falán kint van: (reméljük)

Ő egyengesse az utunkat ma este. Ámen.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Holnap hajnalban remélem nagy lesz a tömeg!
Gyertek gyertek, vagy meglesz a mákkal a W, vagy atomjaira vernek minket, mindkét esetben megéri korán kelni!

Én magam fogyasztásra kb fél liter gin-tonicot készítettem elő, egy levél frontin társaságában + az elmaradhatatlan gyümis alkoholmentes sör. 😊

Nagy buli lesz!
Remélem sokan jöttök, elég szomorú lennék az üres eredménykövetőben.

Gamedaaaaay!!!!

<3

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Én azt hiszem kiégtem. 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd a Rams meccs után írok. Sry.
| 2 gyerekkel nem egyszerű. |
akdestroyer
Miért olvastam azt, hogy majd a Rams meccs után sírok, a két gyerekkel 😀

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Majd a Rams meccs után írok. Sry.
| 2 gyerekkel nem egyszerű. |

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Mondanám, hogy mehet az all-in Gilmoreért, de már az asztalhoz odaülni sincs elég zsetonunk 😀
Hanni
Blöffölni még lehet.
Kérünk discountot azzal az ürüggyel hogy itt contender csapat van, merhát RW.
Talán nyer.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Mondanám, hogy mehet az all-in Gilmoreért, de már az asztalhoz odaülni sincs elég zsetonunk 😀
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
- Elemzést akarunk!
- Elemzést akarunk!
- Elemzést akarunk!
- Gyerekek, talán inkább kérünk!
- Elemzést kérünk! Hurrááá!
tomz
....blabla....

- A védőfallal kapcsolatban egyre jobban látom hogy igaza lesz Helm-nek, most is remekül játszottak a fiúk.

...blabla....
akdestroyer
Rossz a központozás. Helyesen:

- A védőfallal kapcsolatban egyre jobban látom hogy igaza lesz Helm-nek most is, remekül játszottak a fiúk.

Köszönöm 😀
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
- Elemzést akarunk!
- Elemzést akarunk!
- Elemzést akarunk!
- Gyerekek, talán inkább kérünk!
- Elemzést kérünk! Hurrááá!
tomz
Bocsánat de késik mert lusta g*ci vagyok. 😀

Elöljáróban pár megállapítás:

D#

- J.Adams nem volt szar, sőt.
A győzelem egyik kulcsa az volt hogy a safety párosunk remek formát mutatott - igaz ez úgy is, hogy Adamsnek volt egy ordenáré hibája amit az eredménykövetőben meg is énekeltünk.

- DJ Reed a hétvégén épp a kiváló arcát mutatta.

- Flowers helye el van átkozva, ha más játszik ott, az is szar lesz.

- A B.Wagner-J.Brooks tengely atomszar volt vasárnap, de el nem hiszitek mennyire. Ha bele is állok a karikázásba, biztos rájuk fogom kihegyezni.
Amit Wagnerre dobtak az elkapás lett.

- A védőfallal kapcsolatban egyre jobban látom hogy igaza lesz Helm-nek, most is remekül játszottak a fiúk.

- Labdaszerzések!!! Kulcs!!!

O#

- A támadófal vállalhatatlan és kiismerhető volt egy félidőn át, akármi is volt az oka. A fordításhoz elengedhetetlen volt, hogy úgy ahogy tudtuk korrigálni a meccs második felére.

- Metcalf RW kórban szenved, azaz remek játékos, (van hogy egy félidő alatt megy a majd 100 yard) de egyáltalán nem konzisztens, van hogy észrevehetetlen. Mint most volt. Ez volt a meccs, mikor a helyén, egy jó McKissic-el semmivel nem lettünk volna rosszabbak.

- a TE játék hol volt már megint? 😀
Megint egy duplanulla volt.

RW annyira RW volt, amennyire csak lehetett. Két-három sz*pás közt rendre jött egy boom-passz. Ezt szoktuk meg, ezt szeretjük. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
OFFF:

...az úgy volt, hogy 120 km-re az otthonomtól megálltam a szokott helyen tölteni (este 8:30).... és nem áramoltak a kulombok....., és a környéken sehol, úgyhogy összeszorított farpofával 90-el vészvillogóval lekullogtam a legközelebbi város, szállodájához, ahol volt -nemgyors- töltő , kivettem egy szobát , és reggel 6-kor újrahasznosítva az utolsó még éppen elfogadható alsómat, behaladtam a munkahelyemre. Elnézést, főleg AK-tól. Peteynek már válaszoltam, de ő volt a sorban előbb. Fogok Nektek is.

Annyit jegyeznék meg, hogy normálisan a gyorstöltők árával lényegesen többe kerül az utazás a villanyautóval, mint a régi dízelemmel. A szoba árával számítva majd háromszor.....de az érzés megfizethetetlen.

Ezúton szeretném megköszönni minden sötétzöldnek!!!
Köszönöm a türelmet.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
- Elemzést akarunk!
- Elemzést akarunk!
- Elemzést akarunk!
- Gyerekek, talán inkább kérünk!
- Elemzést kérünk! Hurrááá!

| Mellesleg aki megmondja, ez eredetileg milyen reklámvolt, átafom neki az egyik youtube-os meccs-stream-ért kapott
még fel nem használt AKDestroyer orálszolgáltatás kupont.
|
tomz
Traubiszoda


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
- Elemzést akarunk!
- Elemzést akarunk!
- Elemzést akarunk!
- Gyerekek, talán inkább kérünk!
- Elemzést kérünk! Hurrááá!

| Mellesleg aki megmondja, ez eredetileg milyen reklámvolt, átafom neki az egyik youtube-os meccs-stream-ért kapott
még fel nem használt AKDestroyer orálszolgáltatás kupont.
|
több mint 4 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Kb 18 ev alatt eloszor drukkoltam 9ers sikerert, erre ezt se tudjak megtenni. 😀
undisputedly
Bocsi, az én hibám! Seahawks rugdalózóba öltöztettem a gyereket. Ez volt a Colts ellen is, a másik két meccsen viszont nem az volt rajta: jött is az L.
Szoval csutortokon mi legyen rajta? Szavazzatok.
funkyparduc
Ha ezen múlik, szerintem te is vegyél fel egyet. 😎
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 seahawkswire.usatoday.com/2021/10/03/seahawks-sidney-jones-right-cornerback-49ers-tre-flowers/
Kellett hozzá 3meccs az a baj🙃rosszabbak nem lehetunk vele az biztos
12th member
Kit fogok így bekarikázni az összes képen??? 😥
akdestroyer
Adamset
Helmut Zimmer
Tudom hogy nem vagy a privát üzenetek elismert művésze, de tudnál valamit mondani számomra azügyben?
Az is jó, ha azt írod, nincs ilyenekre időm sry, csak tudjam.
akdestroyer
Várj, épp egy board ülésen veszek részt, ilyen mindenféle kockázati tőkésekkel....csak úgy repkednek az Aha élmények.... már nekik. Tudod ez az "Ahaaa, tényleg így van?!", "óóóó, mostmár értem".
Kicsit olyan, mint egy skandináv művészfilmbe csöppenni, Látni akartam az anyám ez az ára.

De mindegy, kértem szünetet, hogy válaszolhassak Neked.
Olvastam, és fogok válaszolni, ahogy ígértem, csak most itt végzek, eszem valamit, és hazagurulok Münchenbe.... egy elektromos autóval. Azt hiszem lesz időm átgondolni mit írjak. Nem ma lesz. De megírom.

Röviden ugyanazt tudom mondani, amit eddig.
Ócska volt a gameplan, és egy félidőig rossz fal nincs. Nekünk nem megy a hard blocking vagy progress blocking, nekünk a lágy stílus működőik team upokkal (Kirk Ferentz iskolájából érkezők több alkalommal aikidoként emlegetik, de ez nem más, mint az undersized gyors technikás fal zone blockkal 20-on éves találmány, és ezek voltak a gyökereink 2010-11-ben.

Ebben van helye Wilsonnak. Borzasztó nézni a nyílegyes OLt, amint törik. Ha belül törik, ráomlik Wilsonra. Ennek a kulcsa hogy valójában elengedjük a tranziens felállást, és nem vesszük komolyan a futás passz opciós tengelyt per definíció. Ha futni akarunk, akkor úgy is állunk fel, ha meg nem akkor nem, a passzban van az opció. Van annyira jó irányító Wilson, hogy ez a mankó már neki nem kell.

Kiemelném, hogy DK Metcalfnak jelenleg csak stratégiai haszna van, és ha nem lesz 2 jó meccse, akkor az sem lesz.

A Niners nagyon sérült volt.

Amúgy jó volt veletek meccset nézni, lehetne több alkalommal.
Helmut Zimmer
nekem is lógsz egy privivel moretti 😀

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
 seahawkswire.usatoday.com/2021/10/03/seahawks-sidney-jones-right-cornerback-49ers-tre-flowers/
Kellett hozzá 3meccs az a baj🙃rosszabbak nem lehetunk vele az biztos
12th member
Kit fogok így bekarikázni az összes képen??? 😥
akdestroyer
Adamset
Helmut Zimmer
Tudom hogy nem vagy a privát üzenetek elismert művésze, de tudnál valamit mondani számomra azügyben?
Az is jó, ha azt írod, nincs ilyenekre időm sry, csak tudjam.
akdestroyer
Várj, épp egy board ülésen veszek részt, ilyen mindenféle kockázati tőkésekkel....csak úgy repkednek az Aha élmények.... már nekik. Tudod ez az "Ahaaa, tényleg így van?!", "óóóó, mostmár értem".
Kicsit olyan, mint egy skandináv művészfilmbe csöppenni, Látni akartam az anyám ez az ára.

De mindegy, kértem szünetet, hogy válaszolhassak Neked.
Olvastam, és fogok válaszolni, ahogy ígértem, csak most itt végzek, eszem valamit, és hazagurulok Münchenbe.... egy elektromos autóval. Azt hiszem lesz időm átgondolni mit írjak. Nem ma lesz. De megírom.

Röviden ugyanazt tudom mondani, amit eddig.
Ócska volt a gameplan, és egy félidőig rossz fal nincs. Nekünk nem megy a hard blocking vagy progress blocking, nekünk a lágy stílus működőik team upokkal (Kirk Ferentz iskolájából érkezők több alkalommal aikidoként emlegetik, de ez nem más, mint az undersized gyors technikás fal zone blockkal 20-on éves találmány, és ezek voltak a gyökereink 2010-11-ben.

Ebben van helye Wilsonnak. Borzasztó nézni a nyílegyes OLt, amint törik. Ha belül törik, ráomlik Wilsonra. Ennek a kulcsa hogy valójában elengedjük a tranziens felállást, és nem vesszük komolyan a futás passz opciós tengelyt per definíció. Ha futni akarunk, akkor úgy is állunk fel, ha meg nem akkor nem, a passzban van az opció. Van annyira jó irányító Wilson, hogy ez a mankó már neki nem kell.

Kiemelném, hogy DK Metcalfnak jelenleg csak stratégiai haszna van, és ha nem lesz 2 jó meccse, akkor az sem lesz.

A Niners nagyon sérült volt.

Amúgy jó volt veletek meccset nézni, lehetne több alkalommal.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
 seahawkswire.usatoday.com/2021/10/03/seahawks-sidney-jones-right-cornerback-49ers-tre-flowers/
Kellett hozzá 3meccs az a baj🙃rosszabbak nem lehetunk vele az biztos
12th member
Kit fogok így bekarikázni az összes képen??? 😥
akdestroyer
Adamset
Helmut Zimmer
Tudom hogy nem vagy a privát üzenetek elismert művésze, de tudnál valamit mondani számomra azügyben?
Az is jó, ha azt írod, nincs ilyenekre időm sry, csak tudjam.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
 seahawkswire.usatoday.com/2021/10/03/seahawks-sidney-jones-right-cornerback-49ers-tre-flowers/
Kellett hozzá 3meccs az a baj🙃rosszabbak nem lehetunk vele az biztos
12th member
Kit fogok így bekarikázni az összes képen??? 😥
akdestroyer
Adamset
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Kb 18 ev alatt eloszor drukkoltam 9ers sikerert, erre ezt se tudjak megtenni. 😀
undisputedly
Bocsi, az én hibám! Seahawks rugdalózóba öltöztettem a gyereket. Ez volt a Colts ellen is, a másik két meccsen viszont nem az volt rajta: jött is az L.
Szoval csutortokon mi legyen rajta? Szavazzatok.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Kb 18 ev alatt eloszor drukkoltam 9ers sikerert, erre ezt se tudjak megtenni. 😀
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 053
 seahawkswire.usatoday.com/2021/10/03/seahawks-sidney-jones-right-cornerback-49ers-tre-flowers/
Kellett hozzá 3meccs az a baj🙃rosszabbak nem lehetunk vele az biztos
12th member
Kit fogok így bekarikázni az összes képen??? 😥
akdestroyer
attól nem félek sajnos hogy nem lesz más :/
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
 seahawkswire.usatoday.com/2021/10/03/seahawks-sidney-jones-right-cornerback-49ers-tre-flowers/
Kellett hozzá 3meccs az a baj🙃rosszabbak nem lehetunk vele az biztos
12th member
Kit fogok így bekarikázni az összes képen??? 😥

több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 053
 seahawkswire.usatoday.com/2021/10/03/seahawks-sidney-jones-right-cornerback-49ers-tre-flowers/
Kellett hozzá 3meccs az a baj🙃rosszabbak nem lehetunk vele az biztos