Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
húbazdmeg...

Flowers, Reed, Diggs, Adams, Amadi...húbazdmeg
braxa88
Mi ez a lista? Man-of-the-match kandidálók?
tomz
Az Apokalipszis lovasai. 😊
somoskovig
Kerroll, pedig Don Quijote & hűséges famulusa Schneider lesz Sancho Panza

Hallod Somos 2 db 1. kört adtak Adamsért, és most kapott nagy szerződést!!!

Ha ki is basznák Kerollt, akkor sem jönne ide normális szakember edzőnek, mert évekig csak szanálna
Helmut Zimmer
Azt a trade-et sose fogom megérteni, még ha egy Brian Dawkins-ba oltott Troy Polamalu lenne a csávó némi Earl Thomas felhanggal, akkor esetleg (akkor se ad 2 első kört safety-ért az ember), de így meg pláne nem.

Egyébként az egész Hawks csapatépítés kapcsán olyan érzésem van, hogy a séma hiányát tehetséggel próbáljátok kompenzálni a labda mindkét oldalán, Wilson is azért tudja tolni ezt a hero ballt, mert van két brutál tehetséges elkapó csávó, a védelemben is ott van Wagner, gondolom Adams is erre kellett volna, csak ostoba szerencsétlenem. Ettől még nem hiszem, hogy sikeres lehet olyan offense az NFL-ben, ahol nincsenek atomra begyakorolva és használva az 5-15 yard közötti ütempasszok, csak a futás meg a 30+ yardos bombák. Főleg azért nem - és ebben szerintem Wilson is sáros), mert ezt szinte bármelyik, a középszernél kicsit jobb irányítóval meg lehet csinálni, csak gyakorolni kell orrvérzésig. Ha egy Goff tudta ezt játszani, vagy most a Bridgewater, Darnold, stb., akkor ne mondja nekem senki, hogy Wilson alkalmatlan lenne rá, csak fel kellene pofozni az edzőpályára júniusban, aztán ezt tolni éjjel-nappal. Menekülés közben megvárni, amíg Metcalf vagy Lockett tisztára játssza magát és odatenni 40 yardra, azt nem kell annyira gyakorolni.
somoskovig
Na akkor kepzeld el, hogy mi 5-6 eve ebben az idohurokban elunk, ahol minden evben elore latjuk, hogy ez tortenik, illetve hova fog vezetni eredmenyt illetoen, majd beteljesules utan hirtelen kezdodik minden elolrol, csak egy kicsit mindig rosszabb csapattal.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
húbazdmeg...

Flowers, Reed, Diggs, Adams, Amadi...húbazdmeg
braxa88
Mi ez a lista? Man-of-the-match kandidálók?
tomz
Az Apokalipszis lovasai. 😊
somoskovig
Kerroll, pedig Don Quijote & hűséges famulusa Schneider lesz Sancho Panza

Hallod Somos 2 db 1. kört adtak Adamsért, és most kapott nagy szerződést!!!

Ha ki is basznák Kerollt, akkor sem jönne ide normális szakember edzőnek, mert évekig csak szanálna
Helmut Zimmer
Azt a trade-et sose fogom megérteni, még ha egy Brian Dawkins-ba oltott Troy Polamalu lenne a csávó némi Earl Thomas felhanggal, akkor esetleg (akkor se ad 2 első kört safety-ért az ember), de így meg pláne nem.

Egyébként az egész Hawks csapatépítés kapcsán olyan érzésem van, hogy a séma hiányát tehetséggel próbáljátok kompenzálni a labda mindkét oldalán, Wilson is azért tudja tolni ezt a hero ballt, mert van két brutál tehetséges elkapó csávó, a védelemben is ott van Wagner, gondolom Adams is erre kellett volna, csak ostoba szerencsétlenem. Ettől még nem hiszem, hogy sikeres lehet olyan offense az NFL-ben, ahol nincsenek atomra begyakorolva és használva az 5-15 yard közötti ütempasszok, csak a futás meg a 30+ yardos bombák. Főleg azért nem - és ebben szerintem Wilson is sáros), mert ezt szinte bármelyik, a középszernél kicsit jobb irányítóval meg lehet csinálni, csak gyakorolni kell orrvérzésig. Ha egy Goff tudta ezt játszani, vagy most a Bridgewater, Darnold, stb., akkor ne mondja nekem senki, hogy Wilson alkalmatlan lenne rá, csak fel kellene pofozni az edzőpályára júniusban, aztán ezt tolni éjjel-nappal. Menekülés közben megvárni, amíg Metcalf vagy Lockett tisztára játssza magát és odatenni 40 yardra, azt nem kell annyira gyakorolni.
somoskovig
Annyira szívemből beszélsz! Ez ennyi, minden mondatod igaz!!!!!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
húbazdmeg...

Flowers, Reed, Diggs, Adams, Amadi...húbazdmeg
braxa88
Mi ez a lista? Man-of-the-match kandidálók?
tomz
Az Apokalipszis lovasai. 😊
somoskovig
Kerroll, pedig Don Quijote & hűséges famulusa Schneider lesz Sancho Panza

Hallod Somos 2 db 1. kört adtak Adamsért, és most kapott nagy szerződést!!!

Ha ki is basznák Kerollt, akkor sem jönne ide normális szakember edzőnek, mert évekig csak szanálna
Helmut Zimmer
Azt a trade-et sose fogom megérteni, még ha egy Brian Dawkins-ba oltott Troy Polamalu lenne a csávó némi Earl Thomas felhanggal, akkor esetleg (akkor se ad 2 első kört safety-ért az ember), de így meg pláne nem.

Egyébként az egész Hawks csapatépítés kapcsán olyan érzésem van, hogy a séma hiányát tehetséggel próbáljátok kompenzálni a labda mindkét oldalán, Wilson is azért tudja tolni ezt a hero ballt, mert van két brutál tehetséges elkapó csávó, a védelemben is ott van Wagner, gondolom Adams is erre kellett volna, csak ostoba szerencsétlenem. Ettől még nem hiszem, hogy sikeres lehet olyan offense az NFL-ben, ahol nincsenek atomra begyakorolva és használva az 5-15 yard közötti ütempasszok, csak a futás meg a 30+ yardos bombák. Főleg azért nem - és ebben szerintem Wilson is sáros), mert ezt szinte bármelyik, a középszernél kicsit jobb irányítóval meg lehet csinálni, csak gyakorolni kell orrvérzésig. Ha egy Goff tudta ezt játszani, vagy most a Bridgewater, Darnold, stb., akkor ne mondja nekem senki, hogy Wilson alkalmatlan lenne rá, csak fel kellene pofozni az edzőpályára júniusban, aztán ezt tolni éjjel-nappal. Menekülés közben megvárni, amíg Metcalf vagy Lockett tisztára játssza magát és odatenni 40 yardra, azt nem kell annyira gyakorolni.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Egyebkent milyen meno csapatok allnak mar 1-2-vel: Chiefs, Pats, Steelers!
Ez egy elit klub 😀
funkyparduc
Chiefs jatszott 3 eros csapattal.
Pats az FA nagybevasarlas ellenere gyenge.
Steelersben egy zsak krumpli a QB.

Plusz az sem tul jo jel, hogy a 3 merkozes soran ennyi pontot tettunk fel a masodik felidoben plusz hosszabbitasban:
Week1: 7 pont;
Week2: 6 pont;
Week3: 0 pont.

Mindezt egy olyan csapat, amit az O# kellene a hatan vigyen. Es akkor top vedelemmel meg nem is talalkoztunk.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Egyebkent milyen meno csapatok allnak mar 1-2-vel: Chiefs, Pats, Steelers!
Ez egy elit klub 😀
funkyparduc
Biztos működnek a régi reflexek és egymás építkezését figyeltük és elfogyott a lendület.
Willie Parker
😀 😀 😀
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Egyebkent milyen meno csapatok allnak mar 1-2-vel: Chiefs, Pats, Steelers!
Ez egy elit klub 😀
funkyparduc
Biztos működnek a régi reflexek és egymás építkezését figyeltük és elfogyott a lendület.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Egyebkent milyen meno csapatok allnak mar 1-2-vel: Chiefs, Pats, Steelers!
Ez egy elit klub 😀
funkyparduc
Chiefsnél van remény.
A Pecc "szimpatikus kiscsapat"- és ezt a Bills meccsek után be is fogom írni a topicba
Steelers ugyanolyan reménytelen, mint mi, csak ott sérült a fél csapat, BigBen, meg 2-3 tisztes drivet leszámítva kilátástalan.
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Egyebkent milyen meno csapatok allnak mar 1-2-vel: Chiefs, Pats, Steelers!
Ez egy elit klub 😀

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
húbazdmeg...

Flowers, Reed, Diggs, Adams, Amadi...húbazdmeg
braxa88
Mi ez a lista? Man-of-the-match kandidálók?
tomz
Az Apokalipszis lovasai. 😊
somoskovig
Kerroll, pedig Don Quijote & hűséges famulusa Schneider lesz Sancho Panza

Hallod Somos 2 db 1. kört adtak Adamsért, és most kapott nagy szerződést!!!

Ha ki is basznák Kerollt, akkor sem jönne ide normális szakember edzőnek, mert évekig csak szanálna
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
húbazdmeg...

Flowers, Reed, Diggs, Adams, Amadi...húbazdmeg
braxa88
Mi ez a lista? Man-of-the-match kandidálók?
tomz
Az Apokalipszis lovasai. 😊

több mint 4 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
húbazdmeg...

Flowers, Reed, Diggs, Adams, Amadi...húbazdmeg
braxa88
Mi ez a lista? Man-of-the-match kandidálók?
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
húbazdmeg...

Flowers, Reed, Diggs, Adams, Amadi...húbazdmeg
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Én nem sajnálom rá az időt, biztos van akit érdekel.
akdestroyer
Mindig jo ezeket olvasni! Én várom!
funkyparduc
En is mindig szivesen olvasom milyen sz@r Flowers. Mondjuk nem tudom hova kellene majd betenned a posztod, ide vagy a Gyulolkodjunk topikba.
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Én nem sajnálom rá az időt, biztos van akit érdekel.
akdestroyer
Mindig jo ezeket olvasni! Én várom!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
De nem kell törnöd magad .... megvan a felelős... a séma.... ez az eheti bullshit. A múlt héten a büntik száma volt a mondás, nem is történt semmiféle javulás a büntik terén..., ahogy az az ilyen lozungokal lenni szokott. Most a séma a mondás (már lenyilatkozta Reed, Tré, Keroll.....), tehát semmiféle változás nem lesz, hiszen a séma az maga KNJr. és a balfasz képtelen látásmódja.
Helmut Zimmer
Amúgy ja.

Nincsenek hatalmas megfejtések, a Vikings nem találta fel a spanyol viaszt, mindössze annyit csinált hogy kereste az 1v1 párharcokat az atomszar Flowerssel, meg megdobálta a (mindig) kialakuló WR-LB mismatcheket.
Átlag 15-25 yardért.

-Ugyanazt a playt beszoptuk 1 félidő alatt 3x is, 20+ yardokért, nem reagáltunk rá. 😀
-Jamal Adams láthatatlan volt.
-Stb, stb, a szokásos KNjr bullshit.

De azért képekkel megtámogatva erősebb lesz a téma. 😀

Én nem sajnálom rá az időt, biztos van akit érdekel.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
jajj végre 😀😀😀
Helmut Zimmer
Rossz hírem van, a megfejtés hosszabb lesz 15 sornál. 😀
Azért remélem elolvasod majd.
akdestroyer
Nem, elég volt belenéznem az erdménykövetőbe.... Jax+Lions (-Mac)

De nem kell törnöd magad .... megvan a felelős... a séma.... ez az eheti bullshit. A múlt héten a büntik száma volt a mondás, nem is történt semmiféle javulás a büntik terén..., ahogy az az ilyen lozungokal lenni szokott. Most a séma a mondás (már lenyilatkozta Reed, Tré, Keroll.....), tehát semmiféle változás nem lesz, hiszen a séma az maga KNJr. és a balfasz képtelen látásmódja.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
jajj végre 😀😀😀
Helmut Zimmer
Rossz hírem van, a megfejtés hosszabb lesz 15 sornál. 😀
Azért remélem elolvasod majd.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
71 yardot mentünk tegnap a második félidőben és kaptunk 224-et.
Tudom, ez nem valami mélyreható statisztika, de szerintem ez így rossz nem?
peet_24
Én épp csendben vagyok, de ez csak az álca, a háttérben közben vadul húzogatom a sárga-piros vonalakat.
A holnap reggeli mélyelemzésben többek közt erre a kérdésre is választ kapsz majd.

Azt még valami szakértő elmagyarázhatná, hogy a szögegyszerű screenpasszokat miért nyaljuk be 10-ből 10-szer?
funkyparduc
Nem vagyok szakértő, de ilyen jelenetek is lesznek a posztban.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Az milyen hogy akár top 10 pickünk is lehet, és azt odaadjuk a Jetsnek, akki ezzel simán vakvágányra küldhetik egy újabb top 10 tehetség NFL karrierjét. 😕 😀 😕
Helmut Zimmer
Most beteszed a nevetős szmájlit, pedig a szíved mélyén már tudod, hogy pontosan ez fog történni.
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Azt még valami szakértő elmagyarázhatná, hogy a szögegyszerű screenpasszokat miért nyaljuk be 10-ből 10-szer?

Illetve miért van az, ha mi akarunk ilyet összehozni, akkor a Benny Hill zenéjét hallom alatta?

Néztem tegnap a ramset, hát nem kicsit fognak szétalázi minket 2 hét múlva.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
71 yardot mentünk tegnap a második félidőben és kaptunk 224-et.
Tudom, ez nem valami mélyreható statisztika, de szerintem ez így rossz nem?

Azt nem vágom, hogy jöttek a tweetek a nyáron, hogy a Waldron gyereknek milyen elképesztően komplex a rendszere...
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Az milyen hogy akár top 10 pickünk is lehet, és azt odaadjuk a Jetsnek, akki ezzel simán vakvágányra küldhetik egy újabb top 10 tehetség NFL karrierjét. 😕 😀 😕
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Time of possession statban ligautolsok vagyunk, vmi 23 perccel. Az tok jo, hogy az amugy is szar vedelem a masodik felidoben mar a seggen veszi a levegőt.

Bold: max 5 győzelmünk lesz idén.

Szegény Wagnert sajnálom csak, nem ezt erdemelne.
Remélem cserét kér ev vegen és megy a Tampaba gyurut nyerni. RW is mehet elso koros cetlikert a keleti partra (legalabb Ciara is boldog lesz- hurrá), es kezdjuk elorol az egeszet.
funkyparduc
Ebben tegnap benne volt vastagon a védelem. Azzal együtt, hogy a 2. félidőben parádézott az O is...minden szupi csillagos ötös volt.... nyilván, de ezen a védelmen mindenki olyan hosszú drivet csinál, amilyet akar.
Nincs az az élethelyzet, hogy ez a védelem nagy játékot csináljon, lasztit szerezzen. Liga-legalja.
Azon kívül, hogy Darrell Taylor játékát én nagyon vártam, és tetszik, amit látok.... nem érzem ebben a védelemben a szikrát.
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Time of possession statban ligautolsok vagyunk, vmi 23 perccel. Az tok jo, hogy az amugy is szar vedelem a masodik felidoben mar a seggen veszi a levegőt.

Bold: max 5 győzelmünk lesz idén.

Szegény Wagnert sajnálom csak, nem ezt erdemelne.
Remélem cserét kér ev vegen és megy a Tampaba gyurut nyerni. RW is mehet elso koros cetlikert a keleti partra (legalabb Ciara is boldog lesz- hurrá), es kezdjuk elorol az egeszet.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lehet én látom rosszul, de halálra idegesít, most már a második meccsen, hogy rohanunk a QB-ra ezerrel, oda persze ritkán érünk, de közben gyönyörűen dobálják be mögénk a labdát a senki földjére. Azért ezeket Kam meg ET anno megoldották. Nyilván ez most nem az a szint, de most már rendszerszinten szopatnak ezzel bennünket. Hogy nincs életképes CB sorunk, az meg csak hab a tortán.
garrett27
Szerintem ez volt az első meccs, hogy nem volt hatékony a DL, a Titans ellen egyszerűen elfáradtak. Az LB sorról keveset beszélünk, pedig megérne egy misét. Nekem továbbra is Wright hiányzik,ő agy volt az LB sorban.
és...hát bünti, bünti, bünti.
A secondary egészen kriminális.....de valójában Kris Rich távozása óta nem értelmezhető, ami történik.
Adams sem lenne ennyire terített betli, ha lenne egy Kris, aki a szemébe néz és a lelke is fázik. De Kris nincs, mert beszólogatott, mert a játékosai mellé állt....