Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 4 éve
RW igy is top QB. Latva, hogy az ide elso korosok milyen gyengek, szerintem siman megad valaki 2db elso es 1 masodik kort.Egyedül PC a probléma.
Egyedul a kora a problema...
undisputedly
Ő nem akar az utolsó éveiben egy újabb rebuildot végigvinni, egy új csapatot felépíteni, meg egy rookie QB-vel szórakozni.
Attól félek, hogy el fogja szabotálni az újjáépítést, és rebuild helyett megkapjuk majd a lassú enyészetet.
A RW-ból kapott pickekből (mert RW a szezon végén szerintem biztos távozik majd, ráadásul egy kosárnyi pickért), szóval az a félelmem, hogy ezekből a pickekből nem új dinasztia alapkövei lesznek lerakva, egy tehetséges project QB-vel, meg egy csomó impact fiatallal, ahogy 2010-2012 között egyszer már megtörtént, mert erre most már nem lesz akarat.
Marad a nihil, inkább az utóbbi évek mintájára fogjuk elkótyavetyélni a pickeket, már több helyen megbukott (=kipróbált) veterán QB-re, meg semmire sem jó, rendszeridegen gadget playerekre - áron felül persze.
És majd nézegetünk a Lions mögül és nem értjük mi van.
Nagyon felkapott témák voltak az utóbbi időben RW elalibizett offseasonjai, meg az, hogy vajon mennyit buktunk ezzel.
De közben feltettük a kérdést (undin kívül), hogy mit buktunk PC elalibizett éveivel?
-Azzal hogy a SB vereség után kiengedett kézifékkel indultunk el a lejtő felé úgy, hogy a kapitány közben évekig nem tartózkodott a fedélzeten?
-Azzal hogy a konstans ligabottom5 támadófallal (a D.Brown traden kívűl) immáron 5 éve nem tud, és nem is akar mit kezdeni? (Holott ez a hiányosság RW legnagyobb kriptonitja, és ezt mindenki tudja.)
-Azzal hogy nem tette bele a munkát a csapatba, a playbookba, hanem inkább gadget playereket húzgált áron felül, és abban bízott, hogy ez majd maszkolja azt, hogy nincs a csapatnak lelke? Hogy a király meztelen?
A SB győztes Eagles televolt középszar elkapókkal, Reichnek és Pedersonnak elképesztő mennyiségű munkája volt abban, hogy szinte foghatatlan legyen az egység.
Na PC ezt az el nem végzett munkát maszkolja évek óta több-kevesebb sikerrel, inkább kevesebbel.
Mi húztunk egy Lockett-et, meg egy Metcalf-et, (meg idehoztunk egy szatyor sztárnak gondolt TE-et) és minden egyes playben csak abban tudunk bízni, hogy majd sebességből meg fizikumból megoldják, mert séma alig van...
Ha nem, akkor meg ott állunk lehúzott nadrággal, és csak a f*szunk van a kezünkben.
-Mikor próbáltunk utoljára zónázást levels játékokkal szétszedni?
-Mikor blokkolt ki utoljára egy linebackert, a második szintre fellépő falemberünk?
-Mikor használtunk utoljára emberezés ellen elzárást, vagy mondjuk shallow cross útvonalat?
-Mikor voltak utoljára egy screen jatéknál blokkolók az elkapó előtt?
-Mikor mondjuk ki végre, hogy PC módszeresen szabotálja el a jövőnket?
A védelemben ugyanez.
A dime felállás lassan a szabály, és nem a kivétel, van aki már szituácios dollar D#-ben gondolkozik.
Nálunk meg?
J.Brooks kergeti Julio Jonest.
Ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt sz*punk be majd minden meccsen 400 yardot.
Mondja valaki azt, hogy ez nem röhej.
Ennek ellenére a DC helye annyira biztos, mint semmi más ezen a földön. De ez nem KNJr hibája...
Tudom hogy egyre nagyobb itt az egyetértés van abban, hogy RW elszabotálja az O#-et, én viszont továbbra is kitartok amellett, hogy inkább az ő, aki hosszú évek óta tartja a vízfelszínen (és PO közelben) azt a csapatot, ami nélküle sokszor inkább max 5-10-es szezonokra lett volna jó.
Change my mind.
Nélküle talán már PC sem kapta volna meg saját Last Dance-ticketét.
De megkapta, úgyhogy most a zöld utunk van a lassú és teljes leépülés felé, és mindezt páholyból nézhetjük majd.
2025 k*rva messze van ám.
Nekünk Mohács kell.
RW hiányában nagyon keserű lesz majd a felismerés, hogy mennyire mélyen is van ez a csapat, mennyire nincs egyénisége, és mennyire nincs mögötte edzői munka.
Addig már csak 1 év.
Ez RW Last Dance-e is, élvezzük ki amíg lehet, a hátralévő 12 meccs nagyon gyorsan szalad majd el...
Szerkesztette: akdestroyer
több mint 4 éve
Ezert is irtam, hogy gyengek (mint a teljesitmenyuk). A Herbert fele csoda rookie ev az nagyon ritka, szoval sok csapat mondhatja, hogy akkor inkabb egy elit veteran.Nem gyengék, nagyon komplex rendszereket tanulnak, nehéz helyzetben lévő csapatoknál. Adj nekik pár meccset.RW igy is top QB. Latva, hogy az ide elso korosok milyen gyengek, szerintem siman megad valaki 2db elso es 1 masodik kort.Azért nem lennék annyira biztos benne a jelenlegi helyzetben. Sok hiszti, a mutatott játék mostanában, mindjárt 33 éves. Nyilván ha valakinek egybe van a csapat és csak egy qb hiányzik, az lehet megadja, de én azért elég erősen elgondolkodnék a 3 első körön...Legalább szerzünk egy top10-es draftcetlit. Ja várjunk, azt elbasztuk arra a bohócra...Most akartam írni , hogy rebuild? De akkor ez ugrott is. Mondjuk Wilsonért bárki ad 3 first roundot.
Sebii
KeyG
kapitnono
Egyedul a kora a problema, de manapsag mar az sem annyira. Latjuk, hogy meddig jatszanak elit qb-k ebben a puha rendszerben.
Ezzel egyutt is, en inkabb PC-tol szabadulnek meg.
undisputedly
Helmut Zimmer
De ne legyen igazunk! Menjem Pc, maradjon Rw, es akkor CSAK egy jo edzot kellene talalni 😊
több mint 4 éve
Nem gyengék, nagyon komplex rendszereket tanulnak, nehéz helyzetben lévő csapatoknál. Adj nekik pár meccset.RW igy is top QB. Latva, hogy az ide elso korosok milyen gyengek, szerintem siman megad valaki 2db elso es 1 masodik kort.Azért nem lennék annyira biztos benne a jelenlegi helyzetben. Sok hiszti, a mutatott játék mostanában, mindjárt 33 éves. Nyilván ha valakinek egybe van a csapat és csak egy qb hiányzik, az lehet megadja, de én azért elég erősen elgondolkodnék a 3 első körön...Legalább szerzünk egy top10-es draftcetlit. Ja várjunk, azt elbasztuk arra a bohócra...Most akartam írni , hogy rebuild? De akkor ez ugrott is. Mondjuk Wilsonért bárki ad 3 first roundot.
Sebii
KeyG
kapitnono
Egyedul a kora a problema, de manapsag mar az sem annyira. Latjuk, hogy meddig jatszanak elit qb-k ebben a puha rendszerben.
Ezzel egyutt is, en inkabb PC-tol szabadulnek meg.
undisputedly
több mint 4 éve
Ti most miről beszéltek?Szvsz attol is fugg, ki adna. 2db top6-os elso kor meg top5-os 2. joval tobbet er, mint a 15-20 koruliek, abbol 3db elso lenne a minimum.
A Saints 2-3 éve 2 első kört adott a drafton egy középszar DE-ért (nevezzük csak Mr.Davenportnak).
Nyílván nem volt jó döntés, (nem csak utólag, hanem már akkor sem), és nem ez az általános hozzáállás, de MINDIG van 2-3 csapat aki az észszerűségen felül hajlanadó kifizetni.
RW esetében legalább 4 csapat írná alá AZONNAL az 1+1-et, tehát a licitháború innen indulna.
akdestroyer
Remelem azert elmeleti szinten marad ez a kerdes, PC-t kib@sszak, es RW marad. Mondjuk RW kulsosegeibol is elegem van, de vele konnyebb lenne ujjaepiteni.
Szerintem az idei Stafford trade lehet mervado. Mindketto azonos szintu QB, es korban is ugyanott vannak (32-33), meg Watson 26 eves csak, szoval erte nyilvan tobbet adnanak.
Staffordert ketto 1. kort, egy 2. kort es Goffot adta a Rams ugy, hogy ok PO csapat, szoval elso kor hatuljaban huznak.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Ti most miről beszéltek?A Saints 2-3 éve 2 első kört adott a drafton egy középszar DE-ért (nevezzük csak Mr.Davenportnak).
Nyílván nem volt jó döntés, (nem csak utólag, hanem már akkor sem), és nem ez az általános hozzáállás, de MINDIG van 2-3 csapat aki az észszerűségen felül hajlanadó kifizetni.
RW esetében legalább 4 csapat írná alá AZONNAL az 1+1-et, tehát a licitháború innen indulna.
több mint 4 éve
Pontosan, ha Watsonért tényleg reppent volna három első és második kör, akkor az a csapat Wilsonért is gond nélkül betolhatja. Ugyanakkor nem hiszem, hogy a Seattle el szeretné cserélni, még mindig egyszerűbb lenne köré építkezni, mint egy újjáépítés során megtalálni azt, akivel stabilan esélyes lehet a csapatHa a magát leépítő Watson-ért adott volna a Miami 3 elsőt, akkor szerintem Wilson-ért is megadnák.RW igy is top QB. Latva, hogy az ide elso korosok milyen gyengek, szerintem siman megad valaki 2db elso es 1 masodik kort.Azért nem lennék annyira biztos benne a jelenlegi helyzetben. Sok hiszti, a mutatott játék mostanában, mindjárt 33 éves. Nyilván ha valakinek egybe van a csapat és csak egy qb hiányzik, az lehet megadja, de én azért elég erősen elgondolkodnék a 3 első körön...Legalább szerzünk egy top10-es draftcetlit. Ja várjunk, azt elbasztuk arra a bohócra...Most akartam írni , hogy rebuild? De akkor ez ugrott is. Mondjuk Wilsonért bárki ad 3 first roundot.
Sebii
KeyG
kapitnono
Egyedul a kora a problema, de manapsag mar az sem annyira. Latjuk, hogy meddig jatszanak elit qb-k ebben a puha rendszerben.
Ezzel egyutt is, en inkabb PC-tol szabadulnek meg.
undisputedly
Egyébként Rodgers-ért is hasonlót ajánlott a hírek szerint azt hiszem a Broncos az éven.
Nem is arra gondoltam, hogy a vezetőség küldi el. Hanem , hogy ő menni akar majd.
KeyG

több mint 4 éve
Ha a magát leépítő Watson-ért adott volna a Miami 3 elsőt, akkor szerintem Wilson-ért is megadnák.RW igy is top QB. Latva, hogy az ide elso korosok milyen gyengek, szerintem siman megad valaki 2db elso es 1 masodik kort.Azért nem lennék annyira biztos benne a jelenlegi helyzetben. Sok hiszti, a mutatott játék mostanában, mindjárt 33 éves. Nyilván ha valakinek egybe van a csapat és csak egy qb hiányzik, az lehet megadja, de én azért elég erősen elgondolkodnék a 3 első körön...Legalább szerzünk egy top10-es draftcetlit. Ja várjunk, azt elbasztuk arra a bohócra...Most akartam írni , hogy rebuild? De akkor ez ugrott is. Mondjuk Wilsonért bárki ad 3 first roundot.
Sebii
KeyG
kapitnono
Egyedul a kora a problema, de manapsag mar az sem annyira. Latjuk, hogy meddig jatszanak elit qb-k ebben a puha rendszerben.
Ezzel egyutt is, en inkabb PC-tol szabadulnek meg.
undisputedly
Egyébként Rodgers-ért is hasonlót ajánlott a hírek szerint azt hiszem a Broncos az éven.
Nem is arra gondoltam, hogy a vezetőség küldi el. Hanem , hogy ő menni akar majd.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
RW igy is top QB. Latva, hogy az ide elso korosok milyen gyengek, szerintem siman megad valaki 2db elso es 1 masodik kort.Azért nem lennék annyira biztos benne a jelenlegi helyzetben. Sok hiszti, a mutatott játék mostanában, mindjárt 33 éves. Nyilván ha valakinek egybe van a csapat és csak egy qb hiányzik, az lehet megadja, de én azért elég erősen elgondolkodnék a 3 első körön...Legalább szerzünk egy top10-es draftcetlit. Ja várjunk, azt elbasztuk arra a bohócra...Most akartam írni , hogy rebuild? De akkor ez ugrott is. Mondjuk Wilsonért bárki ad 3 first roundot.
Sebii
KeyG
kapitnono
Egyedul a kora a problema, de manapsag mar az sem annyira. Latjuk, hogy meddig jatszanak elit qb-k ebben a puha rendszerben.
Ezzel egyutt is, en inkabb PC-tol szabadulnek meg.
több mint 4 éve
Azért nem lennék annyira biztos benne a jelenlegi helyzetben. Sok hiszti, a mutatott játék mostanában, mindjárt 33 éves. Nyilván ha valakinek egybe van a csapat és csak egy qb hiányzik, az lehet megadja, de én azért elég erősen elgondolkodnék a 3 első körön...Legalább szerzünk egy top10-es draftcetlit. Ja várjunk, azt elbasztuk arra a bohócra...Most akartam írni , hogy rebuild? De akkor ez ugrott is. Mondjuk Wilsonért bárki ad 3 first roundot.
Sebii
KeyG

több mint 4 éve
Most látszik az Adams story megérte, se Wilson se cetli..
több mint 4 éve
Legalább szerzünk egy top10-es draftcetlit. Ja várjunk, azt elbasztuk arra a bohócra...Most akartam írni , hogy rebuild? De akkor ez ugrott is. Mondjuk Wilsonért bárki ad 3 first roundot.
Sebii
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Legalább szerzünk egy top10-es draftcetlit. Ja várjunk, azt elbasztuk arra a bohócra...
több mint 4 éve
A mai nap margójára....több mint 4 éve
Amúgy valaki elmagyarázná nekem, hogy azok a tök jól felrajzolt O playeket amiket Genora hívtak, azokat miért nem lehet RW-re is hívni?Na megnéztem, és a 16 játék alapján elkezdődött az a szerintem sátáni művelet, amely végére lehet, hogy Geno 2-3 évig QB-nak fog tűnni, aztán lesz belőle egy aktuális rendszer nélküli rendszer QB Kaepernick, Plummer, Geoff, Garoppolo,... Mondjuk ma már elég jól műtenek ezek a srácok, és Waldron profi ebben.
funkyparduc
Elnézést, nekem nincs se időm, se kedvem karikázgatni.
Tök egyértelműen programozták Geno játékát. A legtöbb esetben nem úgy dönt amely az n. időpillanat játékszituációja alapján magyarázható, hanem úgy, ahogy az n+1. szerint dönteni kell.
Wilson egy holisztikus döntéshozó, és ezt a Bevell suliból hozta, amúgy Schotti is ez a suli. Ugye ez két tök különböző iskola, szerintem számtalan alkalommal megénekeltem, nem kezdek bele.
Bár fogok írni a 9-erses srácoknak is, illetve arról is, hogy miért féltem kedvenc irányítóm Matyit (hozzáteszem, Matyi nem a képességei, hanem a személylsége miatt a kedvencem, mert amúgy Herbert a kedvenc)
Megtörtént amit 5-6 éve várunk (értsd tartunk tőle). Wilson megsérült, feljött a robot, és ha egyelőre nem is játszotta le a kezdőt, a vártnál jobb volt (a vége nem az ő sara volt).
A baj csak az, hogy Geno nem fiatal, és nem üres pohár, amit meg lehet tölteni, tele van beidegződéssel. Marha jól kezelte a helyzetet, de ki tudja, hogy mikor akadnak össze a programsorok. Mindenesetre, ha működik a dolog, akkor RW csere megtörténhet (talán mindenkinek jobb, kivéve a fanok).
Senkit ne tévesszenek meg a következő meccsek játéka. Iszonytató buff lesz Geno-n, mert az OC fogja végighívni, még az áthívásokat és a QB edző fel fog ülni a kakasülőre. Nem volt véletlen, hogy amikor ő kezdte hívni a játékokat volt csapata ellen a Rams védelem nem tűnt olyan nagyon jónak. Waldron nagyon okos fiú, ő nem olyan döntéshozó, mint Wilson, ráadásul mérnökként ő tette össze a Playbookot. Az egy jó kérdés, hogy Wilson miért nem bízik Waldronban, aki kb 5x annyit tud a Ramsről... Genonak nem volt más választása.
több mint 4 éve
Quandre Diggs on Seahawks defense: 'We got (expletive) we need to fix, and everybody knows that'Mar egy hete is ugyanezt mondtak.
Akkor jó!!!
funkyparduc
több mint 4 éve
Quandre Diggs on Seahawks defense: 'We got (expletive) we need to fix, and everybody knows that'Akkor jó!!!
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Genyoban hiszunk. Jobb volt tegnap, mint RW. Szerintem AK rossz qb-t imad 😀Kezdjük a "Nick Folesban több a fantázia"... kört.Hozzuk el Minshew-t az eaglestől! 😃Genyo jobb.
funkyparduc
undisputedly
Sírrablók! 😀
Helmut Zimmer
több mint 4 éve
Kezdjük a "Nick Folesban több a fantázia"... kört.Hozzuk el Minshew-t az eaglestől! 😃Genyo jobb.
funkyparduc
undisputedly
Sírrablók! 😀
több mint 4 éve
Hozzuk el Minshew-t az eaglestől! 😃Genyo jobb.
funkyparduc
több mint 4 éve
Hozzuk el Minshew-t az eaglestől! 😃
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Ami a legszembetűnőbb volt számomra Geno pályára lépése után, hogy szinte Peyton Manningnek tűnt Russellhez képest a védelem olvasásában, kommunikációban és játék áthívásban. Ez eléggé elszomorított. De legalább megtudtam egyszerű drukkerként, hogy ér 5-15 yardos passzt dobni a számok közé.Azért becsüllek rohadtul, mert leírtad, amit valahol már majdnem én is gondolok. Azért tudok ilyen gyorsan válaszolni, mert régóta gondolkozom ezen.
Valahogy az az érzésem Wilsonnal kapcsolatban,hogy alibizik. Igazi statvadász játékot mutat, az szép és jó, hogy nagyon ügyel arra, hogy ne dobjon interceptiont, de ha jobban megvizsgáljuk akkor nulla rizikóst passzt dob forgalomba és középre. Az egész játéka arra van felépítve, hogy Lockett borzasztóan megveri a védőjét és megy a hosszú. Aztán a meccs végén meg lehet mutogatni a liga legjobb passer ratingjére, hogy a kevés intre, hogy hát ő milyen jó volt, de ez a 130-as passer rating konkrétan nem top 10-es teljesítményt takar.
Sebii
Nyilván relativizált helyzet, hiszen aki a csontját töri az persze nem alibizik, de én sem tudom, hogy mennyire a csapatért és mennyire saját számaiért játszik.
Az hogy csak tiszta célpontra, vagy üres területre dob az egyrészt kockázatkerülés, másrészt viszont bölcsesség is....mert minket minden eladott labda kétszeresen büntet a védelem miatt, és legyünk őszinték a Yard after Catch játék rettenetesen eszi a keretet. Nézzetek rá a Ninersre, az brutális őrlés tényleg emberhúst emészt, és nem most kell feltétlenül egészséges keret meg csúcsra pörgő játék, hanem decemberben, januárban. (igaz nekünk akkor sem megy)
Én még inkább józannak érzem Wilsont, és realistának. Na ezért nem tudok rá haragudni, de én is érzem, hogy egy picit már inkább saját számainak játszik.
Szorítok Genonak.
több mint 4 éve
Ami a legszembetűnőbb volt számomra Geno pályára lépése után, hogy szinte Peyton Manningnek tűnt Russellhez képest a védelem olvasásában, kommunikációban és játék áthívásban. Ez eléggé elszomorított. De legalább megtudtam egyszerű drukkerként, hogy ér 5-15 yardos passzt dobni a számok közé.Valahogy az az érzésem Wilsonnal kapcsolatban,hogy alibizik. Igazi statvadász játékot mutat, az szép és jó, hogy nagyon ügyel arra, hogy ne dobjon interceptiont, de ha jobban megvizsgáljuk akkor nulla rizikóst passzt dob forgalomba és középre. Az egész játéka arra van felépítve, hogy Lockett borzasztóan megveri a védőjét és megy a hosszú. Aztán a meccs végén meg lehet mutogatni a liga legjobb passer ratingjére, hogy a kevés intre, hogy hát ő milyen jó volt, de ez a 130-as passer rating konkrétan nem top 10-es teljesítményt takar.
Szerkesztette: Sebii
több mint 4 éve
Wilson sérüléséről nem is értekeztek? ebből videoból kiderül, hogy nem 1 hét lesz a táppénz. elég szarul festett meccsen az az ujj.ilyenem volt nekem is, csak a bal kezemen. lefittyedt a kozepso ujj utolso ujjperce, szakadt a felso szalag. 4 hetig volt rajta egy ujjfeszito, es kb semmit nem tudtam csinalni azzal a kezemmel. nem fajt a szakadaskor se, utana se, de hasznalhatatlan volt.
www.youtube.com/watch?v=dDqDFDNXn5w&t=322s
petey