Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 5 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
RB poszt nem igazán difference maker a mai fociban, illetve általában a legtöbb posztnál jellemző, hogy a top 3 -5 playmaker egyben difference maker. Én ott nem erősítenék.
DL-ben valóban lehet, hogy szűken vagyunk - de ez inkább következmény, és nem az állomány sara. Dunlap nagy szerzemény volt, de a fal belsejét még nem látom -mondjuk itt visszacsatolnék az 1. ponthoz a futás jelentőségéhez, illetve ahhoz, hogy a Hox LB sorunk+ Ford tengelyhez milyen típusú 3-as szükséges, vagy mennyire kell parádés run stuffer. Megint kérdés, hogy milyen rendszert fogunk játszani, főleg KJ nélkül, főleg úgy, hogy a hátsó alakulat nem lett erősebb. Kérdés, hogy az LB sorral, mik a tervek, és Adamssel mik a tervek, MERT:

A legnagyobb gond szerintem egyértelműen a CB poszt. Kulcs pozíció a korszerű fociban, és szarul állunk évek óta. FS poszt OK, de nem akkora playmaker, hogy a CB poszt problémáit megoldja. Adams nekem sokkal inkább a front része, mint a secondary-é.

Az OL kérdéshez azért nem akarok mélyebben hozzászólni, amiért a Julio témához sem, azzal együtt, hogy Julio és AJ Green már nem ugyanaz a kategória.

Egy prémium 1. számú receiver hatalmas lökést ad a támadójátéknak, lásd JA-Diggs páros, vagy TB-TB. Szerintem -Sem Metcalf, sem Lockett nem prémium (top) célpontok, előbbinek a keze -sok drop-, utóbbinak a fizikai dimenziói kérdésesek, amely miatt nem variálható szabadon a játéka. Igen Julio nagyon jól jönne, és létezik az a rendszer, amivel ők 3-an és egy használható 4. célpont = Slot/TE nagyon nehezen megoldható feladatot jelentenek.
Cancel Culture
Nem értek egyet ! Julio 32 éves D.K. pedig 23 ez nagyon nem mind1 illetve most azért D.K. szerepkörét és fejlődési lehetőséget vissza venni hogy egy lassan kiöregedő 32 éves a csúcsàn már túl levő WR-t ide hozzunk az vicc ! Ha egy Ilyen WR-re lennék a SB-től akkor azt mondom oké de nem ennyire vagyunk és idén is 3. Draft választásunk volt fantasztikusan fos döntés lenni a jövő és az az után levő köreinkből egy magát túlértékelő kiöregedett WR-ért feláldozni úgy hogy már így sincs első körünk ! Kicsit komolyabban kene vennünk a draft választási jogokat mert 3-4 Draftolt játékos nagyon kevés egy seasonra még akkor is ha hiány pozícióra jöttek
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
RB poszt nem igazán difference maker a mai fociban, illetve általában a legtöbb posztnál jellemző, hogy a top 3 -5 playmaker egyben difference maker. Én ott nem erősítenék.
DL-ben valóban lehet, hogy szűken vagyunk - de ez inkább következmény, és nem az állomány sara. Dunlap nagy szerzemény volt, de a fal belsejét még nem látom -mondjuk itt visszacsatolnék az 1. ponthoz a futás jelentőségéhez, illetve ahhoz, hogy a Hox LB sorunk+ Ford tengelyhez milyen típusú 3-as szükséges, vagy mennyire kell parádés run stuffer. Megint kérdés, hogy milyen rendszert fogunk játszani, főleg KJ nélkül, főleg úgy, hogy a hátsó alakulat nem lett erősebb. Kérdés, hogy az LB sorral, mik a tervek, és Adamssel mik a tervek, MERT:

A legnagyobb gond szerintem egyértelműen a CB poszt. Kulcs pozíció a korszerű fociban, és szarul állunk évek óta. FS poszt OK, de nem akkora playmaker, hogy a CB poszt problémáit megoldja. Adams nekem sokkal inkább a front része, mint a secondary-é.

Az OL kérdéshez azért nem akarok mélyebben hozzászólni, amiért a Julio témához sem, azzal együtt, hogy Julio és AJ Green már nem ugyanaz a kategória.

Egy prémium 1. számú receiver hatalmas lökést ad a támadójátéknak, lásd JA-Diggs páros, vagy TB-TB. Szerintem -Sem Metcalf, sem Lockett nem prémium (top) célpontok, előbbinek a keze -sok drop-, utóbbinak a fizikai dimenziói kérdésesek, amely miatt nem variálható szabadon a játéka. Igen Julio nagyon jól jönne, és létezik az a rendszer, amivel ők 3-an és egy használható 4. célpont = Slot/TE nagyon nehezen megoldható feladatot jelentenek.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Még csak off season van de lehet idegeskedni 🤬😂 GO HAWKS 💚💙💚Inkább egy elfogadható RT ért kene feláldozni az elkövetkező draftokat (ha mar így is alig van körünk) .....vagy esetleg nem 3 ember hozni a Drafton meg ha hiány posztra is jöttek ! Egy esetbe örülnek a treadnek ha egy 2022-es 3.körös illetve egy 2023-as 5.körös picknèl nem adunk többet ebben az esetben azt mondom deal ! (Erre persze szinte semmi az esély) De amúgy értékileg se tartom már 1 körös szinten egy 32 éves csúcsát már megélő WR amikor az Arizona szinte “ingyen” szerzi meg A.J. Greent ! A pénz és a kör is elférne MÁS POSZTRA főleg így hogy a 2.körbe be adtuk Eskridge -et! Remelem az öregnek nem ment el az esze!
GO HAWKS 💚💙💚
több mint 5 éve
mum Seattle Seahawks 50
Az aranycsapat is úgy játszott, hogy több gólt rúgjanak a támadók, mint amennyit a védők bekapnak. Lehet ez itt is működne... 🤪
tomz
14 több a 13nál és persze a 37 is a 34nél
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Az aranycsapat is úgy játszott, hogy több gólt rúgjanak a támadók, mint amennyit a védők bekapnak. Lehet ez itt is működne... 🤪
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen

Matthew99
Nem volna hülyeség. Ha a snap után 3 másodperccel Wilson még életben lenne, akkor ezekkel a manusokkal bármit megoldana.
garrett27
Tényleg úgy gondolod, hogy egy Julio Jonesra vagyunk a stabil PO-tól. Szerintem van legalább négy csapategység amelyikre jobban ráférne az erősítés. Pl: OLine, CB-k, RB-k, DLine. Speciel a WR sorunk ami szerintem már most liga szinten is szuper.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride

Matthew99
Nem volna hülyeség. Ha a snap után 3 másodperccel Wilson még életben lenne, akkor ezekkel a manusokkal bármit megoldana.
garrett27
no akkor 2033-ig nem lesz 1. körösünk.
A z utóbbi évek kulcsszava autokorreláció
Cancel Culture
Beírod a Google-be, hogy Pete Carroll és átjavítja Mike Holmgrenre?😀
Willie Parker
Biztos baj van a humorérzékemmel, de nem értem.... mindegy
Cancel Culture
Poénkodni próbáltam kicsit azzal, hogy a Google autokorrekciót és a Carroll-Holmgren pályaívek korrelációját egy mondatba zanzásítottam, de lehet, hogy ez már nagyon áttételes volt.
Willie Parker
Én teljesen őszintén annyi párhuzamot látok, hogy nyertek , és vesztettek 1-1 SB-t, de sem filozófiát, sem csapatépítési elképzeléseiket figyelembe véve nem látok párhuzamot.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699

Matthew99
Nem volna hülyeség. Ha a snap után 3 másodperccel Wilson még életben lenne, akkor ezekkel a manusokkal bármit megoldana.
garrett27
no akkor 2033-ig nem lesz 1. körösünk.
A z utóbbi évek kulcsszava autokorreláció
Cancel Culture
Beírod a Google-be, hogy Pete Carroll és átjavítja Mike Holmgrenre?😀
Willie Parker
Biztos baj van a humorérzékemmel, de nem értem.... mindegy
Cancel Culture
Poénkodni próbáltam kicsit azzal, hogy a Google autokorrekciót és a Carroll-Holmgren pályaívek korrelációját egy mondatba zanzásítottam, de lehet, hogy ez már nagyon áttételes volt.
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride

Matthew99
Nem volna hülyeség. Ha a snap után 3 másodperccel Wilson még életben lenne, akkor ezekkel a manusokkal bármit megoldana.
garrett27
no akkor 2033-ig nem lesz 1. körösünk.
A z utóbbi évek kulcsszava autokorreláció
Cancel Culture
Beírod a Google-be, hogy Pete Carroll és átjavítja Mike Holmgrenre?😀
Willie Parker
Biztos baj van a humorérzékemmel, de nem értem.... mindegy

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699

Matthew99
Nem volna hülyeség. Ha a snap után 3 másodperccel Wilson még életben lenne, akkor ezekkel a manusokkal bármit megoldana.
garrett27
no akkor 2033-ig nem lesz 1. körösünk.
A z utóbbi évek kulcsszava autokorreláció
Cancel Culture
Beírod a Google-be, hogy Pete Carroll és átjavítja Mike Holmgrenre?😀
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride

Matthew99
Nem volna hülyeség. Ha a snap után 3 másodperccel Wilson még életben lenne, akkor ezekkel a manusokkal bármit megoldana.
garrett27
no akkor 2033-ig nem lesz 1. körösünk.
A z utóbbi évek kulcsszava autokorreláció

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan

Matthew99
Nem volna hülyeség. Ha a snap után 3 másodperccel Wilson még életben lenne, akkor ezekkel a manusokkal bármit megoldana.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Óriási húzás lenne akkor az idei draftunk megint. Ohh wait. 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Olvastatok FK-n hogy Le'Von Bell jatszani akar stb stb....?
En nagyon szerettem a jatekat a Steelersbe es azt gondolom h nalunk jol jonne nem hiszem h nagy penzt kell neki fizetni mert bizonyitani akar , barkinek velemeny ?
Fantomas0429
Hát nem tudom. Én Carsont kedvelem, szerintem több mint korrekt futó, a nem túl acélos OL mögött. Nem látom azt a pluszt amit Bell hozzá tudna rakni a stabil futójátékhoz.
funkyparduc
En is kedvelem , az a baj nem tudom mi az az ar amiert jatszanamert az en elkepzelesemben nem Carson helyett hanem egymast kiegeszitve huznak vegig az evet igy megosztva a terhelest es nem maradnank 3-4 hetekre futo nelkul. Bar ez lehet ilyen tul azep lenne hogy igaz legyen 😂
Fantomas0429
Sokan haragszanak Pete-re, mert futójáték fetisiszta. Nekem ezzel nem lenne alapvetően bajom, mert én eleve a brusztolós futójáték és a gyilkos védelmek miatt szerettem meg ezt sportot.
A baj azzal van, hogy évek óta nincs stabil futójátékunk. Rendre azt kellett nezni hogy 1&10-re futás, és az aktuális RB nyakán már a LOS-on 3 védő lóg. Ebből jöttek azok, hogy 3&hosszúra kellett a wilson magic.
Ezért volt felüdülés az előző év első fele O szempontból. Csak hát azt a DC-k szépen feltörték.

Szóval lehetne itt runheavy O meg egy dual RB megoldás is felőlem, de annak (is) az alapja a jó falmunka, ami meg nincs.

Várom amúgy az új OC-t, hogy milyen irányba indulunk el (ha elindulunk egyáltalán).

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Olvastatok FK-n hogy Le'Von Bell jatszani akar stb stb....?
En nagyon szerettem a jatekat a Steelersbe es azt gondolom h nalunk jol jonne nem hiszem h nagy penzt kell neki fizetni mert bizonyitani akar , barkinek velemeny ?
Fantomas0429
Hát nem tudom. Én Carsont kedvelem, szerintem több mint korrekt futó, a nem túl acélos OL mögött. Nem látom azt a pluszt amit Bell hozzá tudna rakni a stabil futójátékhoz.
funkyparduc
En is kedvelem , az a baj nem tudom mi az az ar amiert jatszanamert az en elkepzelesemben nem Carson helyett hanem egymast kiegeszitve huznak vegig az evet igy megosztva a terhelest es nem maradnank 3-4 hetekre futo nelkul. Bar ez lehet ilyen tul azep lenne hogy igaz legyen 😂
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Olvastatok FK-n hogy Le'Von Bell jatszani akar stb stb....?
En nagyon szerettem a jatekat a Steelersbe es azt gondolom h nalunk jol jonne nem hiszem h nagy penzt kell neki fizetni mert bizonyitani akar , barkinek velemeny ?
Fantomas0429
Hát nem tudom. Én Carsont kedvelem, szerintem több mint korrekt futó, a nem túl acélos OL mögött. Nem látom azt a pluszt amit Bell hozzá tudna rakni a stabil futójátékhoz.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Olvastatok FK-n hogy Le'Von Bell jatszani akar stb stb....?
En nagyon szerettem a jatekat a Steelersbe es azt gondolom h nalunk jol jonne nem hiszem h nagy penzt kell neki fizetni mert bizonyitani akar , barkinek velemeny ?
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most lehet én maradtam le az elmúlt pár hétben, vagy kómában voltam, vagy nem tudom, de most már tényleg mindenki full tényként kezeli, hogy Wright többé nincs a fedélzeten?
Hanni
Ime:
 www.fieldgulls.com/2021/5/27/22455959/no-seattle-seahawks-not-going-bring-back-k-j-wright-cody-barton-jordyn-brooks-bobby-wagner-lb-draft

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
Most lehet én maradtam le az elmúlt pár hétben, vagy kómában voltam, vagy nem tudom, de most már tényleg mindenki full tényként kezeli, hogy Wright többé nincs a fedélzeten?
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Azért Péter tud, ha akar.
 www.seahawks.com/news/monday-round-up-pete-carroll-rich-eisen-talk-seahawks-offensive-changes-dk-metca

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
folyt köv

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/a8sukvzyvma3zep4c7ba
Diagnosing drama around Aaron Rodgers, Russell Wilson; Najee Harris can refuel Steelers' Super power
In this edition of the Scout's Notebook, Bucky Brooks says Hall of Fame general manager Ron Wolf is absolutely right about today's "diva" quarterbacks. Plus, five one-year rentals that could pay MAJOR dividends and one rookie who could revive title aspira


az a baj, hogy futball- szakmi kérdést akarsz csinálni ebből, de ez nem football-szakmai kérdés. Szar volt Wilson az utolsó 6 meccsén? az volt. meglett a feleőse?! meglett Wilson az.... dehogyis!
ARod a cseh kettőt nézte a TB ellen 1 félidőn át? Azt nézte.....meglett a felelőse? nem tudom, de mindegy is, nem ő lett. Azt tudjuk, hogy a D szar volt, meg is történt a csere. Az a cimbora, aki adja a tippeket azt mondja hogy a jelenlegi és a tavalyi draft után 3-4 év maradt a jelenleg futó irányítóknak legacy építésre , ha a jets és a jags, a cincy, Niners, Bears, Pats nagyon el nem kúrja.... mondjuk elkúrja a fele, akkor is itt az új generáció...
Na az áldozathibáztató vén mészlerakat! Hol a <3 egyház?!

 fuzovelkifele.com/2021/05/a-hall-of-famer-gm-nek-nem-tetszik-ahogy-az-iranyitok-divaskodnak/
Cancel Culture
Én már nem tudok eligazodni ebben a történetben! Valaki mondja meg, hogy ki a rosszfiú!
A hisztis irányító, a szívtelen edző vagy a hálátlan szurkoló, aki szeretne látványos meccseket látni? 😊
funkyparduc
Szerintem senki ez csak beallitottsag kerdese , en egyet ertek Wolfal gondolom sokan masok nem !
Fantomas0429
Wolf is csak egy hatalomtechnikai "autókereskedő", ahogy a pandantja a játékosügynök is.
Az a baj, hogy veszítik el a hozzáférésüket a termékhez. Számukra a termék a játékos, illetve a játékos által eladható/megszerezhető csomag. CSAK a termék helyét átveszi a Personal Brand, ami egy ágyugolyó, és nem olyan szánalmas seftesek kezébe való csodafegyver, mint egy GM, vagy "menő" ügynök. Ők Shylockok, akik egy gyűrött értéktelen szerződéssel a kezükben próbálnak igazságuknak érvényt szerezni. Ezeknek a nyomorúságos figuráknak még van vesztenivalójuk.
Szánalmas vergődés ez egy post-modern térben.

Az igazán "komoly" Personal Brand hatalomtechnikai nagymenők kezébe való..., akik nem vállalnak valós kockázatot.
Cancel Culture
Nem tudok veled erdemben vitatkozni mert ennyire en nem latom at ugyhogy elhiszem neked higy ez Wolf inditeka viszont ami az en egyetertesem adja vele amire a beallitottsagot irtam az a csapaton beluli hierarchia.

Mindenki mashogy latja de nekem a foedzo azert van h donteseket hozzon es az o vizioja legyen megvalositva mert o 53 embert mozgat az iranyito meg csak a sajat oldalan szeretne javitani.

Peldakent a Hawks, ha iden es jovore se huztunk volna egyetlen offense jatekost se drafton szerintem.meg akkor is erosebb lenne az offense mint a D , tehat ha RW nyomatja az o falat (amire persze raferne a segitseg) akkor meg 3-4 evig tortenelmi szar D fensunk lenne amit nem lehet megengedni . En ezert nem szeretem a "picsogast".

De ez beallitottsag kerdese szerintem vagy lehet hozzaertes nem tudom.
Fantomas0429
Cancel Culture
Mint korabban ,en elhiszem neked ezt is mert nem ertek hozza es valoszinuleg felre ertjuk egymast gondolom a hozza es hozza nem ertes utkozese miatt en meg mindig annal a kerdesnel voltam h ki a rosszfiu, ahogy irtam, senki.
Az altalad osztott cikkre pedig a velemenyem egyet ertek az urgevel mert nem erdekel az iranyitok hisztije barki csinalja is RW/Arod akarki.

En mint szurkolo nem foglalkozok egyik iranyito legacyaval se nem erdekel , csinalja amit mondanak neki amiert fizetik ami a dolga es kesz , ez a velemenyem es mar azon is tul vagyok a szezon vegi nagy vitak utan h barmiert is felelost vagy hibast keressek azt gondolom akkora organizaciok ezek annyira keves informacio jut el hozzank annyi szereplon keresztul (jatekos,ugynok,brand manadzser stb) hogy nem is lehet/kell hibast keresni.

En elvezem ezeket a kis eszmecsereket de azt gondolom nem ugyanazon a szinten latjuk at a dolgot 😂 .
Fantomas0429

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mindegy bulvár lezárva, az alábbi cikk Undi kedvéért!!!! 😊
 12thmanrising.com/2021/05/17/seahawks-replace-pete-carroll-2021/

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
az a baj, hogy futball- szakmi kérdést akarsz csinálni ebből, de ez nem football-szakmai kérdés. Szar volt Wilson az utolsó 6 meccsén? az volt. meglett a feleőse?! meglett Wilson az.... dehogyis!
ARod a cseh kettőt nézte a TB ellen 1 félidőn át? Azt nézte.....meglett a felelőse? nem tudom, de mindegy is, nem ő lett. Azt tudjuk, hogy a D szar volt, meg is történt a csere. Az a cimbora, aki adja a tippeket azt mondja hogy a jelenlegi és a tavalyi draft után 3-4 év maradt a jelenleg futó irányítóknak legacy építésre , ha a jets és a jags, a cincy, Niners, Bears, Pats nagyon el nem kúrja.... mondjuk elkúrja a fele, akkor is itt az új generáció...
Na az áldozathibáztató vén mészlerakat! Hol a <3 egyház?!

 fuzovelkifele.com/2021/05/a-hall-of-famer-gm-nek-nem-tetszik-ahogy-az-iranyitok-divaskodnak/
Cancel Culture
Én már nem tudok eligazodni ebben a történetben! Valaki mondja meg, hogy ki a rosszfiú!
A hisztis irányító, a szívtelen edző vagy a hálátlan szurkoló, aki szeretne látványos meccseket látni? 😊
funkyparduc
Szerintem senki ez csak beallitottsag kerdese , en egyet ertek Wolfal gondolom sokan masok nem !
Fantomas0429
Wolf is csak egy hatalomtechnikai "autókereskedő", ahogy a pandantja a játékosügynök is.
Az a baj, hogy veszítik el a hozzáférésüket a termékhez. Számukra a termék a játékos, illetve a játékos által eladható/megszerezhető csomag. CSAK a termék helyét átveszi a Personal Brand, ami egy ágyugolyó, és nem olyan szánalmas seftesek kezébe való csodafegyver, mint egy GM, vagy "menő" ügynök. Ők Shylockok, akik egy gyűrött értéktelen szerződéssel a kezükben próbálnak igazságuknak érvényt szerezni. Ezeknek a nyomorúságos figuráknak még van vesztenivalójuk.
Szánalmas vergődés ez egy post-modern térben.

Az igazán "komoly" Personal Brand hatalomtechnikai nagymenők kezébe való..., akik nem vállalnak valós kockázatot.
Cancel Culture
Nem tudok veled erdemben vitatkozni mert ennyire en nem latom at ugyhogy elhiszem neked higy ez Wolf inditeka viszont ami az en egyetertesem adja vele amire a beallitottsagot irtam az a csapaton beluli hierarchia.

Mindenki mashogy latja de nekem a foedzo azert van h donteseket hozzon es az o vizioja legyen megvalositva mert o 53 embert mozgat az iranyito meg csak a sajat oldalan szeretne javitani.

Peldakent a Hawks, ha iden es jovore se huztunk volna egyetlen offense jatekost se drafton szerintem.meg akkor is erosebb lenne az offense mint a D , tehat ha RW nyomatja az o falat (amire persze raferne a segitseg) akkor meg 3-4 evig tortenelmi szar D fensunk lenne amit nem lehet megengedni . En ezert nem szeretem a "picsogast".

De ez beallitottsag kerdese szerintem vagy lehet hozzaertes nem tudom.
Fantomas0429
Cancel Culture
Mint korabban ,en elhiszem neked ezt is mert nem ertek hozza es valoszinuleg felre ertjuk egymast gondolom a hozza es hozza nem ertes utkozese miatt en meg mindig annal a kerdesnel voltam h ki a rosszfiu, ahogy irtam, senki.
Az altalad osztott cikkre pedig a velemenyem egyet ertek az urgevel mert nem erdekel az iranyitok hisztije barki csinalja is RW/Arod akarki.

En mint szurkolo nem foglalkozok egyik iranyito legacyaval se nem erdekel , csinalja amit mondanak neki amiert fizetik ami a dolga es kesz , ez a velemenyem es mar azon is tul vagyok a szezon vegi nagy vitak utan h barmiert is felelost vagy hibast keressek azt gondolom akkora organizaciok ezek annyira keves informacio jut el hozzank annyi szereplon keresztul (jatekos,ugynok,brand manadzser stb) hogy nem is lehet/kell hibast keresni.

En elvezem ezeket a kis eszmecsereket de azt gondolom nem ugyanazon a szinten latjuk at a dolgot 😂 .
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
az a baj, hogy futball- szakmi kérdést akarsz csinálni ebből, de ez nem football-szakmai kérdés. Szar volt Wilson az utolsó 6 meccsén? az volt. meglett a feleőse?! meglett Wilson az.... dehogyis!
ARod a cseh kettőt nézte a TB ellen 1 félidőn át? Azt nézte.....meglett a felelőse? nem tudom, de mindegy is, nem ő lett. Azt tudjuk, hogy a D szar volt, meg is történt a csere. Az a cimbora, aki adja a tippeket azt mondja hogy a jelenlegi és a tavalyi draft után 3-4 év maradt a jelenleg futó irányítóknak legacy építésre , ha a jets és a jags, a cincy, Niners, Bears, Pats nagyon el nem kúrja.... mondjuk elkúrja a fele, akkor is itt az új generáció...
Na az áldozathibáztató vén mészlerakat! Hol a <3 egyház?!

 fuzovelkifele.com/2021/05/a-hall-of-famer-gm-nek-nem-tetszik-ahogy-az-iranyitok-divaskodnak/
Cancel Culture
Én már nem tudok eligazodni ebben a történetben! Valaki mondja meg, hogy ki a rosszfiú!
A hisztis irányító, a szívtelen edző vagy a hálátlan szurkoló, aki szeretne látványos meccseket látni? 😊
funkyparduc
Szerintem senki ez csak beallitottsag kerdese , en egyet ertek Wolfal gondolom sokan masok nem !
Fantomas0429
Wolf is csak egy hatalomtechnikai "autókereskedő", ahogy a pandantja a játékosügynök is.
Az a baj, hogy veszítik el a hozzáférésüket a termékhez. Számukra a termék a játékos, illetve a játékos által eladható/megszerezhető csomag. CSAK a termék helyét átveszi a Personal Brand, ami egy ágyugolyó, és nem olyan szánalmas seftesek kezébe való csodafegyver, mint egy GM, vagy "menő" ügynök. Ők Shylockok, akik egy gyűrött értéktelen szerződéssel a kezükben próbálnak igazságuknak érvényt szerezni. Ezeknek a nyomorúságos figuráknak még van vesztenivalójuk.
Szánalmas vergődés ez egy post-modern térben.

Az igazán "komoly" Personal Brand hatalomtechnikai nagymenők kezébe való..., akik nem vállalnak valós kockázatot.
Cancel Culture
Nem tudok veled erdemben vitatkozni mert ennyire en nem latom at ugyhogy elhiszem neked higy ez Wolf inditeka viszont ami az en egyetertesem adja vele amire a beallitottsagot irtam az a csapaton beluli hierarchia.

Mindenki mashogy latja de nekem a foedzo azert van h donteseket hozzon es az o vizioja legyen megvalositva mert o 53 embert mozgat az iranyito meg csak a sajat oldalan szeretne javitani.

Peldakent a Hawks, ha iden es jovore se huztunk volna egyetlen offense jatekost se drafton szerintem.meg akkor is erosebb lenne az offense mint a D , tehat ha RW nyomatja az o falat (amire persze raferne a segitseg) akkor meg 3-4 evig tortenelmi szar D fensunk lenne amit nem lehet megengedni . En ezert nem szeretem a "picsogast".

De ez beallitottsag kerdese szerintem vagy lehet hozzaertes nem tudom.
Fantomas0429

Sending out an S.O.S