Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 5 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 134 — andrasbora@gmail.com
Már miért ne lehetne Nortont elcserélni? 😀

Ha head coachért lehet picket kapni, szerintem coordinatoért is.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Hidd el nem 2 hete vagyok Seahawk...
feki
Akkor pontosan tisztaban vagy vele, hogy a liga tortenetenek talan legjobb vedelmevel, es egy akkor Top10 QB-val, es leendo HoF futoval nem egy bajnoki cimet kellett volna nyerni, hanem dinasztiat alapitani.

Azt is pontosan tudod akkor, hogy PC szervezeti kulturaja vezetett oda, hogy kb. 3 evet teljesen kidobtunk a belso viszalyokra es a kis szorny egokra amiket teremtett. Nezd meg hogyan tavozott Sherm, hogyan ment el ET, Bennett, Harvin stb.

Azt is, hogy a gyengen teljesito edzoket nem tudja kivagni idoben, csak 2-3 ev kesessel, lasd Cable vagy KNJ.

Azt is, hogy PC maniaja az, hogy skillplayereket halmoz, es ez eddig mindig megbosszulta magat. Harvin, Graham, Adams stb.

Szoval lehetsz boldog az 5-1 miatt, de igazabol az elmult 10 ev nagy csalodas a potencialhoz kepest. Ebben az evtizedben sokkal tobb volt. Ahogyan az idei csapat, vegeredmenytol fuggetlenul is lehetett volna sokkal jobb, ha nem Adamsre koltik a ket elso korost. Adams elit S, de ettol meg nem elsz passrush. Majd 50 dropback soran 1 db nyomast tudtunk osszehozni Murray-en. Szegyen.

Es amikor mar minden evben itt a forumon, feburar-augusztusnam tudjuk, hogy mi a legnagyobb gyengeje a csapatnak de PC sz@rik ra, majd szezon kozben kapkodunk, hogy az akkor mar elismert hianyossagot potoljuk, az nem nevezheto profizmusnak.

Egy jo HC-vel nem csak egy gyurunk lett volna az elmult 10 evben.
undisputedly
Mutass légyszíves egy csapatot ahol a benne lévő potenciál gyűrűkben manifesztálódott?(Pats kivételével ja és elmúlt 10 évre gondolok)
Pedig nem egy csapatnál volt jó HC meg jó emberanyag is ezalatt a 10 év alatt.
És akkor még nem is beszéltem olyan szuper HC-knak kikiáltott és nagyon jó kerettel dolgozó edzőkröl mint Shanahan vagy McVay akik lehet az elkövetkezendő 10 évben se nyernek SB-t.
Szóval szerintem ebben így ahogy írtad nagyon nem lehetünk biztosak.
És arra sincs semmi garancia hogy egy másik HC-val jobbak lennénk sőt én inkább azt gondolom hogy ha PC elmegy sokkal de sokkal rosszabbak leszünk mint most.
Rózsa Sándor (betyár)
Pont engem igazolsz a kommenteddel. Az a 2013-as emberanyag nem pusztan jo volt, hanem tortenelmi mertekkel nezve is jo.

Az elmult 3-4 evben RW nem pusztan jo, hanem a liga talan legjobb QB-ja.

KC-ben az oreg Reid kapott egy RW szintu iranyitot, 2 ev alatt jatszottak egy konf dontot es nyertek egy gyurut.
PC-nek 9 eve van egy Wilsonja, abbol ugy, hogy az elozo par evben teljesen beerett, de 5 eve nem jutottunk tul a div koron.

Es akkor a KC-nek nincs olyan tortenelmi vedelme, mint nekunk volt anno.
undisputedly
Undi, tökre igazad van. Így leírva és belegondolva felér egy gyomron rúgással. DE, aki nem volt benne 2012-14 években annak ezek a siker évei. Pozitív mérleg, látják RW zseniálisan játszani. Mi viszont tudjuk mit nyert és vesztett a csapat PC alatt.
BigBaltazar
En lennek a legboldogabb, ha a Seahawks iden gyurut gyerne, de azok utan, hogy a hulye is latta offseasonban mar, hogy nincs semmi passrush meg KNJ is gyoker, PC semmit sem csinalt, majd most 6 fordulo utan probal meg cserelgetni. Nagy kar, hogy Nortont nem lehet elcserelni.
több mint 5 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 134 — andrasbora@gmail.com
PC-t nagyon kedvelem és sokra tartom, mint edző, mint motivátor és legfőképpen, mint kultúra teremtő. Ezek mellett el kell ismerni, hogy irgalmatlan méretű faszságokkal tarkított, ámde sikeres időszak az elmúlt tíz év.

Pros:
- Nyert egy SB-t
- Majdnem nyert még egyet, egy playen múlt. Azóta is állítom, hogy az meg nem volt egy szar hívás.
- összerakott egy korszakos védelmet
- identitást adott a csapatnak
- minden évben a rájátszásért megyünk, általában be is jutunk
- a 3. körben (!!!) korszakos irányítót szerzett és nem félt már rookie szezonjában őt kezdetni a sok pénzért leigazolt Matt Flynn helyett

Cons:
- Hagyta szétesni a támadófalat, 3-4 évvel később a védelmet, borzalmas tradek és draftok
- Bár nem egy rossz hívással vesztette el a 2014-es SB-t, de nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy benne volt a fejekben, hogy inkább Russ legyen MVP, mint Lynch.
- A 2014-es SB után elvesztette az öltőzőt, elszabadultak a baromarcúak és még Chancellort is hagyta holdoutolni
- a divisional roundnál már évek óta nincs feljebb reálisan
- A "let Russ cook"-ot kb 2015-ben kellett volna elkezdeni

És még lehetne folytatni...
Azért is kedvelem Carrollt, mert bizonyos szempontból nagyon emberi amit csinál. Ő nem egy Sötét Nagyúr, aki akkor sem hibázik, amikor hibázik. Makacs, lehetett volna ezt jobban is menedzselni, de nem szar ez így se.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Sanya!

Gondolom erre gondolsz negatív hozzáállásként.
.....
May I say.... Fuckin'? 😀
majd Söndör megmondja, hogy ez nem is igaz, mert bolsevista trükk...
petey
Rendes csávó az csak fiatalka, meg idealista, néha irígylem. 😊
Helmut Zimmer
Mit mondjak én?
Jófej voltam, hogy hátha tanulok belőle, és még csak meg sem tiszteltél konkrétumokkal! 😛 😀
Jó a lufilövöldözést hagyjuk!
Köszi!
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Neharagudj tisztelem a tudásod és ezáltal téged is.
De azért azt megszeretném jegyezni hogy nagyon nem vagy elfogadó más szurkolok pozitív hozzá állásával kapcsolatban.
Nem tudom miért olyan rossz dolog az ha valaki a pozitívat látja és nem a negatív dolgokat helyezi előtérbe.
Akárhogyan is nézzük szerintem igen is nagyon szép eredmény amit évről évre letesz az asztalra a csapat.
Látva más frencsájzok évek óta tartó kalváriáját pl.JAGUARS,(;LIONS (;JETS(;BROWNS;(BENGALS(;MIAMI stb....
És abban is biztos vagyok hogy rengeteg szurkoló pl.Iktriad Bazzani azonnal cserélne velünk.És simán elnézné ezt a "szenvedést"amit produkálunk a saját csapatánál.

Én csak a saját érzésemet tudom leírni de eddig nekem sokkal több örömöt okozott összeségében ez a csapat mint bánatot.
És nálam ez a lényeg mivel ez egy szórakozás számomra elsősorban.Lehet nincsenek magassan az elvárásaim.
És mielőtt megint megkapom tőled miért akarom megmondani ki mit gondoljon.Közlöm hogy nem akarom ha esetleg ez is jött volna le az írásomból.
Csak a gondolataimat szerettem volna megosztani csupán ennyi volt a célom.
Rózsa Sándor (betyár)
Mire alapozod az állításod?
Helmut Zimmer
Az eddig tőled kapott válaszokra.
Bár lehet csak a stílusom miatt.
De nekem ez jött le.
De simán benne van hogy ezt rosszúl látom és rosszúl értelmeztem.
Rózsa Sándor (betyár)
Helmut Zimmer
Kár volt válaszolnom.....
Kaptam egy lekezelő arrogáns választ.....
Pedig úgy érzem normálisan válaszoltam.
Rózsa Sándor (betyár)
Helmut Zimmer
Helmut
Nem tudok konkrét esetet idézni neharagudj.
De mióta itt vagyok bennem az a kép alakult ki hogy bármit írok bármikor arra csak negatív válaszok jönnek.(részedről is)
És ezért alakult ki bennem ez az általános vélekedés.
Bár mint ahogy írtam is ez lehet hogy sokkal inkább köszönhető a stílusomnak mint sem másnak.
Vagy csak annak hogy markánsan máshogy látok szinte mindent mint ti.
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Hidd el nem 2 hete vagyok Seahawk...
feki
Akkor pontosan tisztaban vagy vele, hogy a liga tortenetenek talan legjobb vedelmevel, es egy akkor Top10 QB-val, es leendo HoF futoval nem egy bajnoki cimet kellett volna nyerni, hanem dinasztiat alapitani.

Azt is pontosan tudod akkor, hogy PC szervezeti kulturaja vezetett oda, hogy kb. 3 evet teljesen kidobtunk a belso viszalyokra es a kis szorny egokra amiket teremtett. Nezd meg hogyan tavozott Sherm, hogyan ment el ET, Bennett, Harvin stb.

Azt is, hogy a gyengen teljesito edzoket nem tudja kivagni idoben, csak 2-3 ev kesessel, lasd Cable vagy KNJ.

Azt is, hogy PC maniaja az, hogy skillplayereket halmoz, es ez eddig mindig megbosszulta magat. Harvin, Graham, Adams stb.

Szoval lehetsz boldog az 5-1 miatt, de igazabol az elmult 10 ev nagy csalodas a potencialhoz kepest. Ebben az evtizedben sokkal tobb volt. Ahogyan az idei csapat, vegeredmenytol fuggetlenul is lehetett volna sokkal jobb, ha nem Adamsre koltik a ket elso korost. Adams elit S, de ettol meg nem elsz passrush. Majd 50 dropback soran 1 db nyomast tudtunk osszehozni Murray-en. Szegyen.

Es amikor mar minden evben itt a forumon, feburar-augusztusnam tudjuk, hogy mi a legnagyobb gyengeje a csapatnak de PC sz@rik ra, majd szezon kozben kapkodunk, hogy az akkor mar elismert hianyossagot potoljuk, az nem nevezheto profizmusnak.

Egy jo HC-vel nem csak egy gyurunk lett volna az elmult 10 evben.
undisputedly
Mutass légyszíves egy csapatot ahol a benne lévő potenciál gyűrűkben manifesztálódott?(Pats kivételével ja és elmúlt 10 évre gondolok)
Pedig nem egy csapatnál volt jó HC meg jó emberanyag is ezalatt a 10 év alatt.
És akkor még nem is beszéltem olyan szuper HC-knak kikiáltott és nagyon jó kerettel dolgozó edzőkröl mint Shanahan vagy McVay akik lehet az elkövetkezendő 10 évben se nyernek SB-t.
Szóval szerintem ebben így ahogy írtad nagyon nem lehetünk biztosak.
És arra sincs semmi garancia hogy egy másik HC-val jobbak lennénk sőt én inkább azt gondolom hogy ha PC elmegy sokkal de sokkal rosszabbak leszünk mint most.
Rózsa Sándor (betyár)
Pont engem igazolsz a kommenteddel. Az a 2013-as emberanyag nem pusztan jo volt, hanem tortenelmi mertekkel nezve is jo.

Az elmult 3-4 evben RW nem pusztan jo, hanem a liga talan legjobb QB-ja.

KC-ben az oreg Reid kapott egy RW szintu iranyitot, 2 ev alatt jatszottak egy konf dontot es nyertek egy gyurut.
PC-nek 9 eve van egy Wilsonja, abbol ugy, hogy az elozo par evben teljesen beerett, de 5 eve nem jutottunk tul a div koron.

Es akkor a KC-nek nincs olyan tortenelmi vedelme, mint nekunk volt anno.
undisputedly
Undi, tökre igazad van. Így leírva és belegondolva felér egy gyomron rúgással. DE, aki nem volt benne 2012-14 években annak ezek a siker évei. Pozitív mérleg, látják RW zseniálisan játszani. Mi viszont tudjuk mit nyert és vesztett a csapat PC alatt.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mit mondjak én?
Jófej voltam, hogy hátha tanulok belőle, és még csak meg sem tiszteltél konkrétumokkal! 😛 😀
Jó a lufilövöldözést hagyjuk!
Köszi!
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Neharagudj tisztelem a tudásod és ezáltal téged is.
De azért azt megszeretném jegyezni hogy nagyon nem vagy elfogadó más szurkolok pozitív hozzá állásával kapcsolatban.
Nem tudom miért olyan rossz dolog az ha valaki a pozitívat látja és nem a negatív dolgokat helyezi előtérbe.
Akárhogyan is nézzük szerintem igen is nagyon szép eredmény amit évről évre letesz az asztalra a csapat.
Látva más frencsájzok évek óta tartó kalváriáját pl.JAGUARS,(;LIONS (;JETS(;BROWNS;(BENGALS(;MIAMI stb....
És abban is biztos vagyok hogy rengeteg szurkoló pl.Iktriad Bazzani azonnal cserélne velünk.És simán elnézné ezt a "szenvedést"amit produkálunk a saját csapatánál.

Én csak a saját érzésemet tudom leírni de eddig nekem sokkal több örömöt okozott összeségében ez a csapat mint bánatot.
És nálam ez a lényeg mivel ez egy szórakozás számomra elsősorban.Lehet nincsenek magassan az elvárásaim.
És mielőtt megint megkapom tőled miért akarom megmondani ki mit gondoljon.Közlöm hogy nem akarom ha esetleg ez is jött volna le az írásomból.
Csak a gondolataimat szerettem volna megosztani csupán ennyi volt a célom.
Rózsa Sándor (betyár)
Mire alapozod az állításod?
Helmut Zimmer
Az eddig tőled kapott válaszokra.
Bár lehet csak a stílusom miatt.
De nekem ez jött le.
De simán benne van hogy ezt rosszúl látom és rosszúl értelmeztem.
Rózsa Sándor (betyár)
Helmut Zimmer
Kár volt válaszolnom.....
Kaptam egy lekezelő arrogáns választ.....
Pedig úgy érzem normálisan válaszoltam.
Rózsa Sándor (betyár)
Helmut Zimmer
Helmut
Nem tudok konkrét esetet idézni neharagudj.
De mióta itt vagyok bennem az a kép alakult ki hogy bármit írok bármikor arra csak negatív válaszok jönnek.(részedről is)
És ezért alakult ki bennem ez az általános vélekedés.
Bár mint ahogy írtam is ez lehet hogy sokkal inkább köszönhető a stílusomnak mint sem másnak.
Vagy csak annak hogy markánsan máshogy látok szinte mindent mint ti.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Hidd el nem 2 hete vagyok Seahawk...
feki
Akkor pontosan tisztaban vagy vele, hogy a liga tortenetenek talan legjobb vedelmevel, es egy akkor Top10 QB-val, es leendo HoF futoval nem egy bajnoki cimet kellett volna nyerni, hanem dinasztiat alapitani.

Azt is pontosan tudod akkor, hogy PC szervezeti kulturaja vezetett oda, hogy kb. 3 evet teljesen kidobtunk a belso viszalyokra es a kis szorny egokra amiket teremtett. Nezd meg hogyan tavozott Sherm, hogyan ment el ET, Bennett, Harvin stb.

Azt is, hogy a gyengen teljesito edzoket nem tudja kivagni idoben, csak 2-3 ev kesessel, lasd Cable vagy KNJ.

Azt is, hogy PC maniaja az, hogy skillplayereket halmoz, es ez eddig mindig megbosszulta magat. Harvin, Graham, Adams stb.

Szoval lehetsz boldog az 5-1 miatt, de igazabol az elmult 10 ev nagy csalodas a potencialhoz kepest. Ebben az evtizedben sokkal tobb volt. Ahogyan az idei csapat, vegeredmenytol fuggetlenul is lehetett volna sokkal jobb, ha nem Adamsre koltik a ket elso korost. Adams elit S, de ettol meg nem elsz passrush. Majd 50 dropback soran 1 db nyomast tudtunk osszehozni Murray-en. Szegyen.

Es amikor mar minden evben itt a forumon, feburar-augusztusnam tudjuk, hogy mi a legnagyobb gyengeje a csapatnak de PC sz@rik ra, majd szezon kozben kapkodunk, hogy az akkor mar elismert hianyossagot potoljuk, az nem nevezheto profizmusnak.

Egy jo HC-vel nem csak egy gyurunk lett volna az elmult 10 evben.
undisputedly
Mutass légyszíves egy csapatot ahol a benne lévő potenciál gyűrűkben manifesztálódott?(Pats kivételével ja és elmúlt 10 évre gondolok)
Pedig nem egy csapatnál volt jó HC meg jó emberanyag is ezalatt a 10 év alatt.
És akkor még nem is beszéltem olyan szuper HC-knak kikiáltott és nagyon jó kerettel dolgozó edzőkröl mint Shanahan vagy McVay akik lehet az elkövetkezendő 10 évben se nyernek SB-t.
Szóval szerintem ebben így ahogy írtad nagyon nem lehetünk biztosak.
És arra sincs semmi garancia hogy egy másik HC-val jobbak lennénk sőt én inkább azt gondolom hogy ha PC elmegy sokkal de sokkal rosszabbak leszünk mint most.
Rózsa Sándor (betyár)
Pont engem igazolsz a kommenteddel. Az a 2013-as emberanyag nem pusztan jo volt, hanem tortenelmi mertekkel nezve is jo.

Az elmult 3-4 evben RW nem pusztan jo, hanem a liga talan legjobb QB-ja.

KC-ben az oreg Reid kapott egy RW szintu iranyitot, 2 ev alatt jatszottak egy konf dontot es nyertek egy gyurut.
PC-nek 9 eve van egy Wilsonja, abbol ugy, hogy az elozo par evben teljesen beerett, de 5 eve nem jutottunk tul a div koron.

Es akkor a KC-nek nincs olyan tortenelmi vedelme, mint nekunk volt anno.
undisputedly
Én nem így látom!
De elfogadom az érvelésed.
Bár továbbra se értek vele egyet.
Azért azt is meg kell jegyeznem mert az igazsághoz hozzá tartozik hogy tényleg van logika abban amit írsz.
Bár lehet csak a megfelelő perspektívába helyezés miatt tűnik számomra így.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Mit mondjak én?
Jófej voltam, hogy hátha tanulok belőle, és még csak meg sem tiszteltél konkrétumokkal! 😛 😀
Jó a lufilövöldözést hagyjuk!
Köszi!
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Neharagudj tisztelem a tudásod és ezáltal téged is.
De azért azt megszeretném jegyezni hogy nagyon nem vagy elfogadó más szurkolok pozitív hozzá állásával kapcsolatban.
Nem tudom miért olyan rossz dolog az ha valaki a pozitívat látja és nem a negatív dolgokat helyezi előtérbe.
Akárhogyan is nézzük szerintem igen is nagyon szép eredmény amit évről évre letesz az asztalra a csapat.
Látva más frencsájzok évek óta tartó kalváriáját pl.JAGUARS,(;LIONS (;JETS(;BROWNS;(BENGALS(;MIAMI stb....
És abban is biztos vagyok hogy rengeteg szurkoló pl.Iktriad Bazzani azonnal cserélne velünk.És simán elnézné ezt a "szenvedést"amit produkálunk a saját csapatánál.

Én csak a saját érzésemet tudom leírni de eddig nekem sokkal több örömöt okozott összeségében ez a csapat mint bánatot.
És nálam ez a lényeg mivel ez egy szórakozás számomra elsősorban.Lehet nincsenek magassan az elvárásaim.
És mielőtt megint megkapom tőled miért akarom megmondani ki mit gondoljon.Közlöm hogy nem akarom ha esetleg ez is jött volna le az írásomból.
Csak a gondolataimat szerettem volna megosztani csupán ennyi volt a célom.
Rózsa Sándor (betyár)
Mire alapozod az állításod?
Helmut Zimmer
Az eddig tőled kapott válaszokra.
Bár lehet csak a stílusom miatt.
De nekem ez jött le.
De simán benne van hogy ezt rosszúl látom és rosszúl értelmeztem.
Rózsa Sándor (betyár)
Helmut Zimmer
Kár volt válaszolnom.....
Kaptam egy lekezelő arrogáns választ.....
Pedig úgy érzem normálisan válaszoltam.
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Hidd el nem 2 hete vagyok Seahawk...
feki
Akkor pontosan tisztaban vagy vele, hogy a liga tortenetenek talan legjobb vedelmevel, es egy akkor Top10 QB-val, es leendo HoF futoval nem egy bajnoki cimet kellett volna nyerni, hanem dinasztiat alapitani.

Azt is pontosan tudod akkor, hogy PC szervezeti kulturaja vezetett oda, hogy kb. 3 evet teljesen kidobtunk a belso viszalyokra es a kis szorny egokra amiket teremtett. Nezd meg hogyan tavozott Sherm, hogyan ment el ET, Bennett, Harvin stb.

Azt is, hogy a gyengen teljesito edzoket nem tudja kivagni idoben, csak 2-3 ev kesessel, lasd Cable vagy KNJ.

Azt is, hogy PC maniaja az, hogy skillplayereket halmoz, es ez eddig mindig megbosszulta magat. Harvin, Graham, Adams stb.

Szoval lehetsz boldog az 5-1 miatt, de igazabol az elmult 10 ev nagy csalodas a potencialhoz kepest. Ebben az evtizedben sokkal tobb volt. Ahogyan az idei csapat, vegeredmenytol fuggetlenul is lehetett volna sokkal jobb, ha nem Adamsre koltik a ket elso korost. Adams elit S, de ettol meg nem elsz passrush. Majd 50 dropback soran 1 db nyomast tudtunk osszehozni Murray-en. Szegyen.

Es amikor mar minden evben itt a forumon, feburar-augusztusnam tudjuk, hogy mi a legnagyobb gyengeje a csapatnak de PC sz@rik ra, majd szezon kozben kapkodunk, hogy az akkor mar elismert hianyossagot potoljuk, az nem nevezheto profizmusnak.

Egy jo HC-vel nem csak egy gyurunk lett volna az elmult 10 evben.
undisputedly
Mutass légyszíves egy csapatot ahol a benne lévő potenciál gyűrűkben manifesztálódott?(Pats kivételével ja és elmúlt 10 évre gondolok)
Pedig nem egy csapatnál volt jó HC meg jó emberanyag is ezalatt a 10 év alatt.
És akkor még nem is beszéltem olyan szuper HC-knak kikiáltott és nagyon jó kerettel dolgozó edzőkröl mint Shanahan vagy McVay akik lehet az elkövetkezendő 10 évben se nyernek SB-t.
Szóval szerintem ebben így ahogy írtad nagyon nem lehetünk biztosak.
És arra sincs semmi garancia hogy egy másik HC-val jobbak lennénk sőt én inkább azt gondolom hogy ha PC elmegy sokkal de sokkal rosszabbak leszünk mint most.
Rózsa Sándor (betyár)
Pont engem igazolsz a kommenteddel. Az a 2013-as emberanyag nem pusztan jo volt, hanem tortenelmi mertekkel nezve is jo.

Az elmult 3-4 evben RW nem pusztan jo, hanem a liga talan legjobb QB-ja.

KC-ben az oreg Reid kapott egy RW szintu iranyitot, 2 ev alatt jatszottak egy konf dontot es nyertek egy gyurut.
PC-nek 9 eve van egy Wilsonja, abbol ugy, hogy az elozo par evben teljesen beerett, de 5 eve nem jutottunk tul a div koron.

Es akkor a KC-nek nincs olyan tortenelmi vedelme, mint nekunk volt anno.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jó a lufilövöldözést hagyjuk!
Köszi!
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Neharagudj tisztelem a tudásod és ezáltal téged is.
De azért azt megszeretném jegyezni hogy nagyon nem vagy elfogadó más szurkolok pozitív hozzá állásával kapcsolatban.
Nem tudom miért olyan rossz dolog az ha valaki a pozitívat látja és nem a negatív dolgokat helyezi előtérbe.
Akárhogyan is nézzük szerintem igen is nagyon szép eredmény amit évről évre letesz az asztalra a csapat.
Látva más frencsájzok évek óta tartó kalváriáját pl.JAGUARS,(;LIONS (;JETS(;BROWNS;(BENGALS(;MIAMI stb....
És abban is biztos vagyok hogy rengeteg szurkoló pl.Iktriad Bazzani azonnal cserélne velünk.És simán elnézné ezt a "szenvedést"amit produkálunk a saját csapatánál.

Én csak a saját érzésemet tudom leírni de eddig nekem sokkal több örömöt okozott összeségében ez a csapat mint bánatot.
És nálam ez a lényeg mivel ez egy szórakozás számomra elsősorban.Lehet nincsenek magassan az elvárásaim.
És mielőtt megint megkapom tőled miért akarom megmondani ki mit gondoljon.Közlöm hogy nem akarom ha esetleg ez is jött volna le az írásomból.
Csak a gondolataimat szerettem volna megosztani csupán ennyi volt a célom.
Rózsa Sándor (betyár)
Mire alapozod az állításod?
Helmut Zimmer
Az eddig tőled kapott válaszokra.
Bár lehet csak a stílusom miatt.
De nekem ez jött le.
De simán benne van hogy ezt rosszúl látom és rosszúl értelmeztem.
Rózsa Sándor (betyár)
Helmut Zimmer
Kár volt válaszolnom.....
Kaptam egy lekezelő arrogáns választ.....
Pedig úgy érzem normálisan válaszoltam.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Jó a lufilövöldözést hagyjuk!
Köszi!
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Neharagudj tisztelem a tudásod és ezáltal téged is.
De azért azt megszeretném jegyezni hogy nagyon nem vagy elfogadó más szurkolok pozitív hozzá állásával kapcsolatban.
Nem tudom miért olyan rossz dolog az ha valaki a pozitívat látja és nem a negatív dolgokat helyezi előtérbe.
Akárhogyan is nézzük szerintem igen is nagyon szép eredmény amit évről évre letesz az asztalra a csapat.
Látva más frencsájzok évek óta tartó kalváriáját pl.JAGUARS,(;LIONS (;JETS(;BROWNS;(BENGALS(;MIAMI stb....
És abban is biztos vagyok hogy rengeteg szurkoló pl.Iktriad Bazzani azonnal cserélne velünk.És simán elnézné ezt a "szenvedést"amit produkálunk a saját csapatánál.

Én csak a saját érzésemet tudom leírni de eddig nekem sokkal több örömöt okozott összeségében ez a csapat mint bánatot.
És nálam ez a lényeg mivel ez egy szórakozás számomra elsősorban.Lehet nincsenek magassan az elvárásaim.
És mielőtt megint megkapom tőled miért akarom megmondani ki mit gondoljon.Közlöm hogy nem akarom ha esetleg ez is jött volna le az írásomból.
Csak a gondolataimat szerettem volna megosztani csupán ennyi volt a célom.
Rózsa Sándor (betyár)
Mire alapozod az állításod?
Helmut Zimmer
Az eddig tőled kapott válaszokra.
Bár lehet csak a stílusom miatt.
De nekem ez jött le.
De simán benne van hogy ezt rosszúl látom és rosszúl értelmeztem.
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 5 éve
feki Seattle Seahawks 79
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás ment, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadót vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Láttuk itt már többen Seneca Wallace pompás jatékát, és Charlie Lyézush Whitehurst isteni megoldásait. Akkor is sírtunk, csak kínunkban.
Hanni
Nem tudom ők kik( ahogy hallom szerencsére) de nekem éppen elég Tre Flowerst nézni hétről-hétre... 😃🤦‍♂️
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Neharagudj tisztelem a tudásod és ezáltal téged is.
De azért azt megszeretném jegyezni hogy nagyon nem vagy elfogadó más szurkolok pozitív hozzá állásával kapcsolatban.
Nem tudom miért olyan rossz dolog az ha valaki a pozitívat látja és nem a negatív dolgokat helyezi előtérbe.
Akárhogyan is nézzük szerintem igen is nagyon szép eredmény amit évről évre letesz az asztalra a csapat.
Látva más frencsájzok évek óta tartó kalváriáját pl.JAGUARS,(;LIONS (;JETS(;BROWNS;(BENGALS(;MIAMI stb....
És abban is biztos vagyok hogy rengeteg szurkoló pl.Iktriad Bazzani azonnal cserélne velünk.És simán elnézné ezt a "szenvedést"amit produkálunk a saját csapatánál.

Én csak a saját érzésemet tudom leírni de eddig nekem sokkal több örömöt okozott összeségében ez a csapat mint bánatot.
És nálam ez a lényeg mivel ez egy szórakozás számomra elsősorban.Lehet nincsenek magassan az elvárásaim.
És mielőtt megint megkapom tőled miért akarom megmondani ki mit gondoljon.Közlöm hogy nem akarom ha esetleg ez is jött volna le az írásomból.
Csak a gondolataimat szerettem volna megosztani csupán ennyi volt a célom.
Rózsa Sándor (betyár)
Mire alapozod az állításod?
Helmut Zimmer
Az eddig tőled kapott válaszokra.
Bár lehet csak a stílusom miatt.
De nekem ez jött le.
De simán benne van hogy ezt rosszúl látom és rosszúl értelmeztem.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás ment, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadót vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Láttuk itt már többen Seneca Wallace pompás jatékát, és Charlie Lyézush Whitehurst isteni megoldásait. Akkor is sírtunk, csak kínunkban.
Hanni
Seneca Wallace tényleg nagyon kemény volt., de volt pár jó meccse.
Helmut Zimmer
Forever sporttv kedvenc volt 😊
gabokocka
😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás ment, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadót vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Láttuk itt már többen Seneca Wallace pompás jatékát, és Charlie Lyézush Whitehurst isteni megoldásait. Akkor is sírtunk, csak kínunkban.
Hanni
Seneca Wallace tényleg nagyon kemény volt., de volt pár jó meccse.
Helmut Zimmer
Forever sporttv kedvenc volt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás ment, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadót vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Láttuk itt már többen Seneca Wallace pompás jatékát, és Charlie Lyézush Whitehurst isteni megoldásait. Akkor is sírtunk, csak kínunkban.
Hanni
Seneca Wallace tényleg nagyon kemény volt., de volt pár jó meccse.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Hidd el nem 2 hete vagyok Seahawk...
feki
Akkor pontosan tisztaban vagy vele, hogy a liga tortenetenek talan legjobb vedelmevel, es egy akkor Top10 QB-val, es leendo HoF futoval nem egy bajnoki cimet kellett volna nyerni, hanem dinasztiat alapitani.

Azt is pontosan tudod akkor, hogy PC szervezeti kulturaja vezetett oda, hogy kb. 3 evet teljesen kidobtunk a belso viszalyokra es a kis szorny egokra amiket teremtett. Nezd meg hogyan tavozott Sherm, hogyan ment el ET, Bennett, Harvin stb.

Azt is, hogy a gyengen teljesito edzoket nem tudja kivagni idoben, csak 2-3 ev kesessel, lasd Cable vagy KNJ.

Azt is, hogy PC maniaja az, hogy skillplayereket halmoz, es ez eddig mindig megbosszulta magat. Harvin, Graham, Adams stb.

Szoval lehetsz boldog az 5-1 miatt, de igazabol az elmult 10 ev nagy csalodas a potencialhoz kepest. Ebben az evtizedben sokkal tobb volt. Ahogyan az idei csapat, vegeredmenytol fuggetlenul is lehetett volna sokkal jobb, ha nem Adamsre koltik a ket elso korost. Adams elit S, de ettol meg nem elsz passrush. Majd 50 dropback soran 1 db nyomast tudtunk osszehozni Murray-en. Szegyen.

Es amikor mar minden evben itt a forumon, feburar-augusztusnam tudjuk, hogy mi a legnagyobb gyengeje a csapatnak de PC sz@rik ra, majd szezon kozben kapkodunk, hogy az akkor mar elismert hianyossagot potoljuk, az nem nevezheto profizmusnak.

Egy jo HC-vel nem csak egy gyurunk lett volna az elmult 10 evben.
undisputedly
Mutass légyszíves egy csapatot ahol a benne lévő potenciál gyűrűkben manifesztálódott?(Pats kivételével ja és elmúlt 10 évre gondolok)
Pedig nem egy csapatnál volt jó HC meg jó emberanyag is ezalatt a 10 év alatt.
És akkor még nem is beszéltem olyan szuper HC-knak kikiáltott és nagyon jó kerettel dolgozó edzőkröl mint Shanahan vagy McVay akik lehet az elkövetkezendő 10 évben se nyernek SB-t.
Szóval szerintem ebben így ahogy írtad nagyon nem lehetünk biztosak.
És arra sincs semmi garancia hogy egy másik HC-val jobbak lennénk sőt én inkább azt gondolom hogy ha PC elmegy sokkal de sokkal rosszabbak leszünk mint most.
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás ment, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadót vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Láttuk itt már többen Seneca Wallace pompás jatékát, és Charlie Lyézush Whitehurst isteni megoldásait. Akkor is sírtunk, csak kínunkban.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Neharagudj tisztelem a tudásod és ezáltal téged is.
De azért azt megszeretném jegyezni hogy nagyon nem vagy elfogadó más szurkolok pozitív hozzá állásával kapcsolatban.
Nem tudom miért olyan rossz dolog az ha valaki a pozitívat látja és nem a negatív dolgokat helyezi előtérbe.
Akárhogyan is nézzük szerintem igen is nagyon szép eredmény amit évről évre letesz az asztalra a csapat.
Látva más frencsájzok évek óta tartó kalváriáját pl.JAGUARS,(;LIONS (;JETS(;BROWNS;(BENGALS(;MIAMI stb....
És abban is biztos vagyok hogy rengeteg szurkoló pl.Iktriad Bazzani azonnal cserélne velünk.És simán elnézné ezt a "szenvedést"amit produkálunk a saját csapatánál.

Én csak a saját érzésemet tudom leírni de eddig nekem sokkal több örömöt okozott összeségében ez a csapat mint bánatot.
És nálam ez a lényeg mivel ez egy szórakozás számomra elsősorban.Lehet nincsenek magassan az elvárásaim.
És mielőtt megint megkapom tőled miért akarom megmondani ki mit gondoljon.Közlöm hogy nem akarom ha esetleg ez is jött volna le az írásomból.
Csak a gondolataimat szerettem volna megosztani csupán ennyi volt a célom.
Rózsa Sándor (betyár)
Mire alapozod az állításod?
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Hidd el nem 2 hete vagyok Seahawk...
feki
Akkor pontosan tisztaban vagy vele, hogy a liga tortenetenek talan legjobb vedelmevel, es egy akkor Top10 QB-val, es leendo HoF futoval nem egy bajnoki cimet kellett volna nyerni, hanem dinasztiat alapitani.

Azt is pontosan tudod akkor, hogy PC szervezeti kulturaja vezetett oda, hogy kb. 3 evet teljesen kidobtunk a belso viszalyokra es a kis szorny egokra amiket teremtett. Nezd meg hogyan tavozott Sherm, hogyan ment el ET, Bennett, Harvin stb.

Azt is, hogy a gyengen teljesito edzoket nem tudja kivagni idoben, csak 2-3 ev kesessel, lasd Cable vagy KNJ.

Azt is, hogy PC maniaja az, hogy skillplayereket halmoz, es ez eddig mindig megbosszulta magat. Harvin, Graham, Adams stb.

Szoval lehetsz boldog az 5-1 miatt, de igazabol az elmult 10 ev nagy csalodas a potencialhoz kepest. Ebben az evtizedben sokkal tobb volt. Ahogyan az idei csapat, vegeredmenytol fuggetlenul is lehetett volna sokkal jobb, ha nem Adamsre koltik a ket elso korost. Adams elit S, de ettol meg nem elsz passrush. Majd 50 dropback soran 1 db nyomast tudtunk osszehozni Murray-en. Szegyen.

Es amikor mar minden evben itt a forumon, feburar-augusztusnam tudjuk, hogy mi a legnagyobb gyengeje a csapatnak de PC sz@rik ra, majd szezon kozben kapkodunk, hogy az akkor mar elismert hianyossagot potoljuk, az nem nevezheto profizmusnak.

Egy jo HC-vel nem csak egy gyurunk lett volna az elmult 10 evben.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Neharagudj tisztelem a tudásod és ezáltal téged is.
De azért azt megszeretném jegyezni hogy nagyon nem vagy elfogadó más szurkolok pozitív hozzá állásával kapcsolatban.
Nem tudom miért olyan rossz dolog az ha valaki a pozitívat látja és nem a negatív dolgokat helyezi előtérbe.
Akárhogyan is nézzük szerintem igen is nagyon szép eredmény amit évről évre letesz az asztalra a csapat.
Látva más frencsájzok évek óta tartó kalváriáját pl.JAGUARS,(;LIONS (;JETS(;BROWNS;(BENGALS(;MIAMI stb....
És abban is biztos vagyok hogy rengeteg szurkoló pl.Iktriad Bazzani azonnal cserélne velünk.És simán elnézné ezt a "szenvedést"amit produkálunk a saját csapatánál.

Én csak a saját érzésemet tudom leírni de eddig nekem sokkal több örömöt okozott összeségében ez a csapat mint bánatot.
És nálam ez a lényeg mivel ez egy szórakozás számomra elsősorban.Lehet nincsenek magassan az elvárásaim.
És mielőtt megint megkapom tőled miért akarom megmondani ki mit gondoljon.Közlöm hogy nem akarom ha esetleg ez is jött volna le az írásomból.
Csak a gondolataimat szerettem volna megosztani csupán ennyi volt a célom.
több mint 5 éve
feki Seattle Seahawks 79
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Hidd el nem 2 hete vagyok Seahawk...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
Helmut Zimmer
Pete Carroll akkor is kap szobrot, ha eljuttok a teljes összeomlásig, legfeljebb a szobrász is eljut oda, hogy a szobor az egyik kezével Earl Thomas híres kézjelét mutatja a 12-es zászló felé...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Elképesztő 🤦‍♂️
Olyan negativitást ami itt megy az már nevetséges 🤬
5-0 nál is csak a nyafogás memt, de 5-1 nél ( ahol egy csoport ragadón vesztettünk el hosszabitasban) meg már ömlik a minden szar duma. 🤡
Mi lesz ha egyszer véletlenül ne adj isten nem jutunk rajatszasba vagy negativ mérleggel végzünk???
feki
Mi lesz, ha nem jutunk rájátszásba?
Lapozz vissza oda, amikor még nem voltál itt, de a srácok már igen, és olvasgass.
Amúgy semmi....
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Dunlap erkezik draft pick es meg nem nevezett player elleneben csak hogy valami jot is mondhassunk bar az ellenerteket megvarnam az orom elott😀

The longtime Bengals defensive end is being traded to the Seattle Seahawks for an undisclosed draft pick and player, NFL Network Insider Ian Rapoport reported Wednesday
12th member
hát 1. kört biztos nem adtunk érte, mert az nincs 😀
Helmut Zimmer
O lesz a megoldas. Iden mar van 1 db sackje! 😀
undisputedly
DEMAGÓG!!!! 😀
Helmut Zimmer
Ok, lehet, hogy nem lesz rossz, es tenyleg van meg a tankban, annak ellenere, hogy a Cincy stabja lemondott rola es iden mar csak cserekent szamoltak vele.

Milyen jo amugy, hogy menet kozben kell hozni az embereket, amikor ev kozben ott volt a 2 db elso kor egy jo passrushra, de ugye nekunk nagyon kellett Adams, aztan latjuk, hogy palyara se igen lep, de ha ott is van, o nem fog egy gyenge vedelembol kozepest csinalni.
undisputedly
Tavaly mondjuk pont ezt tette. Nézd meg a Jets 19 vs 20-as védelmét
alatriste
Iden meg nalunk pont nem.

Mert egy SS-nek nincs akkora rahatasa a jatekra, mint egy jo DE-nek.

2 db elso kort adtunk erte, amikor teljesen meg volt az S sor. Diggs FS-ben, McDonald es Blair pedig SS-re.

Abbol a tokebol lehetett volna csinalni egy jo DL-t. Helyette a gyokerek azt gondoltak, hogy a 30+ Irvin es a rotacios Mayowa majd megoldja 😀

Az idei draftunkrol mar nem is akarok beszelni 😀

PC-nek qrva nagy makja volt Russ-al, de ha ot kiveszed, az elmult 6 evben semmi ertelmeset nem csinalt.
undisputedly
DK METCALF 🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️
Ha már semmire se tartod az öreget akkor legalább légy objektív vele szembe.

De ha jól értem lényegében úgy gondolod hogy Pete csak van mint egy zsák krumpli a csapatnál és semmit sem csinál.Tehát ha ott se lenne se lenne különbség.Ha jól értelmezem a szavaidat.Ha nem akkor sorry.
Azért szerintem ez nagyon erős sarkítás ha tényleg így gondolod.