Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Wilson nyaron sokat edzett AB- vel se ot se Pete Carollt nem tartom hulyegyereknek hogy leigazoljak ha nincs ra okuk, ha mergezne az oltozot vagy hasonlok.
Nem csipem mint embert de a liga top3 elkapoja volt mikor jatszott es alacsony garantaltert szerintem johet.
Ahogy emlekszem Pitts- be egyszemelyes show volt JuJu az utolso evben kezdett bele jonni szoval volt mire verje magat, nalunk Wilson a fonok es szamos celpont van ha rinyal megy ez ilyen egyszeru szerintem.
Fantomas0429
Figyi nekünk 682 pontot kell szereznünk meccsenként, mert amúgy védelem az nincs.
Na és ki nem gyakorol a csapattal...??! Adams nem gyakorol a csapattal.
Helmut Zimmer
Egyet èrtek, ezert irtam amit irtam.
Az en fejemben ugy nez ki:
Ezzel az O val lehet super bowlt nyerni : igen
Ezzel a D vel: Nem
Ezzel a D vel + AB az O ban: igen

Biztos leegyszerusitem , de en ugy latom hogy maradt meg mindig legalabb 6-8 csapat a ligaban akinek nem allna meg a tudomanya a mi redzone unkban es vagy pass rusht hozunk de valami tenyleg pozitivat vagy plusz 14 pontot az O nak.

En nem latom AB t akkora veszelyforrasnak ami ellensulyozna azt amit a palyan adna,ez szemelyes velemeny.
Fantomas0429
AB megbolondult, egy hisztis díva. Hajszálon fog mindig mulni, hogy boldog legyen. Ha Russ és Lockett, és Metcalf, AB közt nem lesz baráti a viszony, akkor széteshet az egész.
Soha nem működtek még az olyen superguppok. 2007 Pats Moss-Stallworth- Őzike trióból, Stallworth kihullott.

Ha ezt megoldja PC akkor ő a Necromancer.
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Wilson nyaron sokat edzett AB- vel se ot se Pete Carollt nem tartom hulyegyereknek hogy leigazoljak ha nincs ra okuk, ha mergezne az oltozot vagy hasonlok.
Nem csipem mint embert de a liga top3 elkapoja volt mikor jatszott es alacsony garantaltert szerintem johet.
Ahogy emlekszem Pitts- be egyszemelyes show volt JuJu az utolso evben kezdett bele jonni szoval volt mire verje magat, nalunk Wilson a fonok es szamos celpont van ha rinyal megy ez ilyen egyszeru szerintem.
Fantomas0429
Figyi nekünk 682 pontot kell szereznünk meccsenként, mert amúgy védelem az nincs.
Na és ki nem gyakorol a csapattal...??! Adams nem gyakorol a csapattal.
Helmut Zimmer
Egyet èrtek, ezert irtam amit irtam.
Az en fejemben ugy nez ki:
Ezzel az O val lehet super bowlt nyerni : igen
Ezzel a D vel: Nem
Ezzel a D vel + AB az O ban: igen

Biztos leegyszerusitem , de en ugy latom hogy maradt meg mindig legalabb 6-8 csapat a ligaban akinek nem allna meg a tudomanya a mi redzone unkban es vagy pass rusht hozunk de valami tenyleg pozitivat vagy plusz 14 pontot az O nak.

En nem latom AB t akkora veszelyforrasnak ami ellensulyozna azt amit a palyan adna,ez szemelyes velemeny.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Wilson nyaron sokat edzett AB- vel se ot se Pete Carollt nem tartom hulyegyereknek hogy leigazoljak ha nincs ra okuk, ha mergezne az oltozot vagy hasonlok.
Nem csipem mint embert de a liga top3 elkapoja volt mikor jatszott es alacsony garantaltert szerintem johet.
Ahogy emlekszem Pitts- be egyszemelyes show volt JuJu az utolso evben kezdett bele jonni szoval volt mire verje magat, nalunk Wilson a fonok es szamos celpont van ha rinyal megy ez ilyen egyszeru szerintem.
Fantomas0429
Figyi nekünk 682 pontot kell szereznünk meccsenként, mert amúgy védelem az nincs.
Na és ki nem gyakorol a csapattal...??! Adams nem gyakorol a csapattal.
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Wilson nyaron sokat edzett AB- vel se ot se Pete Carollt nem tartom hulyegyereknek hogy leigazoljak ha nincs ra okuk, ha mergezne az oltozot vagy hasonlok.
Nem csipem mint embert de a liga top3 elkapoja volt mikor jatszott es alacsony garantaltert szerintem johet.
Ahogy emlekszem Pitts- be egyszemelyes show volt JuJu az utolso evben kezdett bele jonni szoval volt mire verje magat, nalunk Wilson a fonok es szamos celpont van ha rinyal megy ez ilyen egyszeru szerintem.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nem látom minek nekünk AB. Megvagyunk bőven nélküle minőségileg és mennyiségileg is, szerintem többet bukhatunk ezen mint nyerhetünk.
Sebii
Én értem, és ha kordában tudják tartani ez egy elképesztően okos húzás,.... de nem fogják.
Szerintem ez inkább annak szól, hogy Gordonnal valami nem OK, de lehet tévedek.
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
AB is lassan a fedélzeten 😊
(Állítólag már csak az orvosi van hátra )
Rózsa Sándor (betyár)
#dislike
több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Nem látom minek nekünk AB. Megvagyunk bőven nélküle minőségileg és mennyiségileg is, szerintem többet bukhatunk ezen mint nyerhetünk.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
AB is lassan a fedélzeten 😊
(Állítólag már csak az orvosi van hátra )
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mychal Kendricks a fedélzeten 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
AB megint szóba került!
steelwolf
Én már mondtam ezt a szcenáriót 😊
(AB,Gordon ,DK,Lockett gyenge WR sor lenne ,így elsőre nem lenne nehéz levédekezni őket 😃)
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 978 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
AB megint szóba került!
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Van egy elemzés a 12thmanrising-on a lehetséges trade-ekről:

 12thmanrising.com/2020/10/20/seahawks-trade-5-teams/

Szerintetek? Fogunk valamit meghúzni ezek közül?
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Gondolom bemondom a mikrofonba, hogy idén is kiadtam házi dolgozatnak a mért, minősített adatok feldolgozását. 1-4 hét adatai kukába mentek, de 2 hete értékelhető adatokat mérünk. Elképzelhető, hogy jön egy durva trendforduló, és relatív hátrányba kerülnek a támadósorok.
Sokat nem tudok még mondani, mert konferenciákon ülök, de a heti mérési eredményekre ránéztem, és mintha valami kezdene mocorogni.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Jó meccsnézést Russnak! 😊
 twitter.com/ciara/status/1317639681673056256/photo/1
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Off: Helmut, a büntikről szóló elemzésed megmutatható? Amiről régebben beszéltünk a Saints topicban 😊 köszi
MC12
Elfelejtettem. és közben elhúztam Koppenhágába. Ne haragudj. Pénteken jövök, felteszem,.
több mint 5 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 560
Off: Helmut, a büntikről szóló elemzésed megmutatható? Amiről régebben beszéltünk a Saints topicban 😊 köszi

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Én pont, hogy nem baszogattalak, de mindegy.
Sanya visszaszólt neked. Ezt egymással intézzétek, ha lehet!
Kösz!
Helmut Zimmer
A tavalyi passrush-osra gondoltam.
Nekem nem szólt be semmilyen Sanya.
akdestroyer
De, csak némítottad! 😊
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Én pont, hogy nem baszogattalak, de mindegy.
Sanya visszaszólt neked. Ezt egymással intézzétek, ha lehet!
Kösz!
Helmut Zimmer
A tavalyi passrush-osra gondoltam.
Nekem nem szólt be semmilyen Sanya.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Figyi beesett egy cikk 😊
 www.nfl.com/news/nfl-s-best-deep-threats-dk-metcalf-michael-gallup-lead-top-10
Helmut Zimmer
Ez most pont olyan meddő vita, mint amit pont veled vívtam 3-4 éve arról, hogy RW top3 QB-e vagy nem-e.
Nekem már akkor is az volt, neked nem, mert akkor az volt épp a fénytörés, teljesen mindegy.
Ha most ez nem egy félszezonos csoda lesz, mint a Wentz karrier, akkor előbb utóbb úgyis belátják mi a helyzet, mert örökké nem lehet tagadni a nyílvánvalót.

Nála most még nem top5, ez van. Ez tök szubjektív.
akdestroyer
Tisztelt Pedagógus!
Köszönjük, olvastam az intôt, felpofoztam a gyereket. 😊
Az a baj, hogy ez nem vita, hanem csípkelôdés, és ezt csak te veszed komolyan.
Amúgy meg steellel eleve a tökszubjektív talentrôl beszélgetünk! Goto 10 mert ez csípkelôdés.
Helmut Zimmer
😀
Az ilyen kommentekért szeretek ide járni.
Ui: Akkor az én basztatásom is csak csipkelődés volt? Jó tudni. 😀
akdestroyer
Én pont, hogy nem baszogattalak, de mindegy.
Sanya visszaszólt neked. Ezt egymással intézzétek, ha lehet!
Kösz!
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen

Matthew99
Ez baromi jó lett. Tudom-tudom nem a tiéd, de akkor is.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Figyi beesett egy cikk 😊
 www.nfl.com/news/nfl-s-best-deep-threats-dk-metcalf-michael-gallup-lead-top-10
Helmut Zimmer
Ez most pont olyan meddő vita, mint amit pont veled vívtam 3-4 éve arról, hogy RW top3 QB-e vagy nem-e.
Nekem már akkor is az volt, neked nem, mert akkor az volt épp a fénytörés, teljesen mindegy.
Ha most ez nem egy félszezonos csoda lesz, mint a Wentz karrier, akkor előbb utóbb úgyis belátják mi a helyzet, mert örökké nem lehet tagadni a nyílvánvalót.

Nála most még nem top5, ez van. Ez tök szubjektív.
akdestroyer
Tisztelt Pedagógus!
Köszönjük, olvastam az intôt, felpofoztam a gyereket. 😊
Az a baj, hogy ez nem vita, hanem csípkelôdés, és ezt csak te veszed komolyan.
Amúgy meg steellel eleve a tökszubjektív talentrôl beszélgetünk! Goto 10 mert ez csípkelôdés.
Helmut Zimmer
😀
Az ilyen kommentekért szeretek ide járni.
Ui: Akkor az én basztatásom is csak csipkelődés volt? Jó tudni. 😀

Más. A passrush-al kapcsolatban látszik bármi a csapaton belül, hogy mit akarunk vele, vagy jóleszazígy?

Mert azt nem kétlem, hogy a back7 idővel (szezon második fele) összeáll majd mint a Rolling Stones, de passrush az ebben a felállásban sehogy se lesz magától.
Igazából nem is az a kérdés, hogy mik a lehetőségek, mert azt már 8x átbeszéltük, hanem hogy ténylegesen lesz-e valami.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Figyi beesett egy cikk 😊
 www.nfl.com/news/nfl-s-best-deep-threats-dk-metcalf-michael-gallup-lead-top-10
Helmut Zimmer
Ez most pont olyan meddő vita, mint amit pont veled vívtam 3-4 éve arról, hogy RW top3 QB-e vagy nem-e.
Nekem már akkor is az volt, neked nem, mert akkor az volt épp a fénytörés, teljesen mindegy.
Ha most ez nem egy félszezonos csoda lesz, mint a Wentz karrier, akkor előbb utóbb úgyis belátják mi a helyzet, mert örökké nem lehet tagadni a nyílvánvalót.

Nála most még nem top5, ez van. Ez tök szubjektív.
akdestroyer
Tisztelt Pedagógus!
Köszönjük, olvastam az intôt, felpofoztam a gyereket. 😊
Az a baj, hogy ez nem vita, hanem csípkelôdés, és ezt csak te veszed komolyan.
Amúgy meg steellel eleve a tökszubjektív talentrôl beszélgetünk! Goto 10 mert ez csípkelôdés.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Figyi beesett egy cikk 😊
 www.nfl.com/news/nfl-s-best-deep-threats-dk-metcalf-michael-gallup-lead-top-10
Helmut Zimmer
Ez most pont olyan meddő vita, mint amit pont veled vívtam 3-4 éve arról, hogy RW top3 QB-e vagy nem-e.
Nekem már akkor is az volt, neked nem, mert akkor az volt épp a fénytörés, teljesen mindegy.
Ha most ez nem egy félszezonos csoda lesz, mint a Wentz karrier, akkor előbb utóbb úgyis belátják mi a helyzet, mert örökké nem lehet tagadni a nyílvánvalót.

Nála most még nem top5, ez van. Ez tök szubjektív.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Figyi beesett egy cikk 😊
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/d7fnfog2cibfrnloat4f
NFL's best deep threats: DK Metcalf, Michael Gallup lead top 10
Who are the best deep threats in the NFL right now? Nick Shook reveals his top 10, a list that includes three rookies.

Ne haragudj mire alapozod az állításod?
Várjávárjá, valamit múlt héten mondtál Metcalfra.... 😊
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Russ cooked up another Seahawks victory 🍽️

The Checkdown (@thecheckdown) által megosztott bejegyzés,


steelwolf
Helmut Zimmer
Igen,igen!
Idén (eddig) Top 5 WR!! De tehetségben nincs a Top 5-ben (jelenleg)!
steelwolf
Helmut Zimmer
Sztem még kicsi a minta h azt lehessen mondani h Top 5!
steelwolf
Különböztessük már meg, hogy a tehetségről, vagy a mért elemzett adatokról beszélünk.
Ha mért, elemzett adatokról beszélünk, akkor sem kicsi a minta, de Te tehetségről beszélsz.
Neki van egy jelenleg egyedülálló skillsetje, van ilyen skillsetje OBJ-nek, Evansnek, stb, stb.
Hogy ezek valahogy közös nevezőre hozhatóak legyenek, vannak képzett mutatók.
Hozzáteszem, senkit nem érdekel a fanokon kívül a mutatók nézegetése, mert az OC, és a DC közötti sakkjátszma mindig a skillsetre koncentrál, a kontextust és a relációt is értékelve, és ebben jelenleg NINCS megoldás DK Mecalf ellen. Ő az elkapók Donaldja, idén mindenki missmatch. Lehet, hogy lesz hamarosan erre válasz, de az nem egy az egyből fog jönni.

Tehát akkor miért nem gondoljuk, hogy egy top tehetség?
Helmut Zimmer
Nem azt mondom h nem top tehetség, hanem h nem Top 5!
Nálam kicsi a minta, a többieket többször láttam játszani!
Szóval ez személyes vélemény, mindenki máshogy látja!
steelwolf