Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Én megnéztem a második félidőt, és már a múltkori meccs után szöget ütött a fejembe, de most még inkább. Remélem csak rémeket látok, de szerintetek rendben van Wilson és Lockett kapcsolata? Számomra nagyon feltűnően nem kereste az elmúlt két fordulóban.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Őszintén bevallom, nem maradtam fent a meccsre. Nekem fontosabb az egészség, a Seahawks meccsek meg nem éppen ezt szolgálják. Úgyhogy marad este a felvétel. De az 5-0 az azért mégiscsak jót tesz a biológiai egyensúlyomnak.
garrett27
En sem neztem, ennyit mar nem er, hogy ne aludjak. Reggel egy zanzasitott osszefoglalot neztem meg.
Amennyiben igaz, amit olvastam, meg sosem kezdett a frencsajz 5-0-al szezont.

A maradek szezonban jatszunk meg a liga 2 toronymagasan legrosszabb csapata ellen (NY Jets and NY Giants), illetve a Philly es a Washington ellen is. Ezeket illene hozni, tehat a 9 gyozelem realis minimumnak tunik.

A Cardinals, 9ers, Rams harmas ugye jon oda-vissza, a Rams ugy tunik felebredt a tavalyi almabol.

Rajtuk kivul meg a szinten veretlen Buffalo.

Ez akar egy 13-3, 12-4 is lehet.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Őszintén bevallom, nem maradtam fent a meccsre. Nekem fontosabb az egészség, a Seahawks meccsek meg nem éppen ezt szolgálják. Úgyhogy marad este a felvétel. De az 5-0 az azért mégiscsak jót tesz a biológiai egyensúlyomnak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ne haragudj mire alapozod az állításod?
Várjávárjá, valamit múlt héten mondtál Metcalfra.... 😊
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Russ cooked up another Seahawks victory 🍽️

The Checkdown (@thecheckdown) által megosztott bejegyzés,


steelwolf
Helmut Zimmer
Igen,igen!
Idén (eddig) Top 5 WR!! De tehetségben nincs a Top 5-ben (jelenleg)!
steelwolf
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
DK, leendo HoF tag, liga legjobb elkapoja 😊


Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 982 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Várjávárjá, valamit múlt héten mondtál Metcalfra.... 😊
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Russ cooked up another Seahawks victory 🍽️

The Checkdown (@thecheckdown) által megosztott bejegyzés,


steelwolf
Helmut Zimmer
Igen,igen!
Idén (eddig) Top 5 WR!! De tehetségben nincs a Top 5-ben (jelenleg)!
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Várjávárjá, valamit múlt héten mondtál Metcalfra.... 😊
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Russ cooked up another Seahawks victory 🍽️

The Checkdown (@thecheckdown) által megosztott bejegyzés,


steelwolf
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 982 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Russ cooked up another Seahawks victory 🍽️

The Checkdown (@thecheckdown) által megosztott bejegyzés,

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Meccselemzés: Nyertünk.

Az ellen a Vikings ellen nyertünk, ami kvázi csoportellenfél annyit játszunk ellenük.

Szerintem nem az a legnagyobb baj, hogy sok yardot nyelünk, hanem, hogy keveset van nálunk a labda, ...oh wait.
Az O Juggernaut 4! punttal kezdett, az első félidőben csináltak 16 playt, ennél a Vikings többet csinált a 2. driveban, és összességében a dupláját.

Persze rossz ez a védelem, csak ez egy támadó csapat, ami még vezéráldozat nélkül játszhat, és a meccs 60 %-ig ibolyát szedett.

Ezek után én nem rúgom le a védelem veséjét, főleg úgy hogy tweak után mind a két oldal elkezdett működni., és a Döntő pillanatokban mindenki felpörgött.
Persze vannak vállalhatatlan játékosaink, de mindenkinek megvan a Tre Flowerse.
A Raiders védelemben van 4 Tre Flowers, és megverték a KC-t...Pisztolypárbajban.
Szerintem nekünk, még a Viks ellen sem szabad 4 punttal nyitni, mert ez a csapat A Seahox, Wilson-Metcalf-Lockett-Carson-Olsen.......

Ugyanazt tudom mondani, a Vikings-re mint a Fins elleni Bills meccsnél, sokkal jobb csapat, mint a sajtója. Én büszke vagyok a csapatra.

Hihetetlen a támadó gèpezet , de azèrt aggódok a D miatt mert
1, emberek hibáznak es ha az eredmeny a szar D miatt egyetlen Offense hiban mulik barmennyire is jol jatszanak az szopo
2, azert kerdezem az osszeszokast vagy esetleges javulast mert egyetèrtünk hogy Po meglesz es az Offense elit de mire mehetunk a PO ban ezzel a D vel szerintetek?
Flowers botrány !
Fantomas0429
Ezzel a D#-el azonnal seggberaknak, most hogy a WC körben, vagy bye-al a DIV-ben az részletkérdés.

Ellenben, ha sikerül összakalapálni a szezon végére egy középszar szintre (top 15-20 között) akkor nem látok olyan meccset, amit ne tudnánk lehozni az SB-ig.

Az a baj, hogy ez a yardmennyiség már nem a védelmi séma mellékterméke, hanem egy ordas nagy bustolás.
Még a Small Dogs sem arról szól, hogy minden egyes snapre nyeljünk be 15-30 yardot, és igazából egyik másik se.

Márpedig nálunk épp ez történik. A Miami ellen elfért, működött, csak FG sikerült 5-6 redzoneos támadásból is, de egy contender PO csapat ugyanennyi lehetőség mellett úgy megcsinál hogy öröm lesz nézni.

A Dallas ugyanezzel küzd hetek óta, Dak felrak 500 yardot 4 TDt, a D# meg kettővel többet kap. Az egyetlen ok, amiért mi nem 1-3 vagyunk az az, hogy RW 2 polccal magasabban van mint Prescott, de ez az O# munka még ezzel együtt sem fentartható hosszútávon, muszáj lesz rendezni a sorokat hátul.

A tavalyi tankoló Miami D#, (amit egy éve ilyenkor körberöhögtek és kvázi mémesült), konkrétan különb számokat hozott az első 4 meccsen mint mi.


Én baromi csalódott vagyok emiatt, amellett hogy az O#-től meg elolvadok.
akdestroyer
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Na mi ezt is level2-re húztuk, nem a 8 yard futásokat, hanem a félpályás passzokat is esszük. 😊
Nem úgy volt, hogy bye után Adams is visszatér?
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Kezdem azt hinni, hogy ez a "bend not break" felfogás tudatos, nyeljük a yardot mint kacsa a nokedlit, de ha nagyon kell, 1-1 játékra azért odateszi magát a védelem. Fura érzés, de már-már kezdek hinni benne.
tomz
Meg ha ezt is jatszuk, akkornis teljesen homaly a vedelem eddig. A hajlik, de nem torik elv nem azt jelenti, hogy 8 yardos futast engedsz minden playben.

Amugy a meccshez nem sok kozunk volt a 3. negyedig, amikor jott ugye a fumble meg a teljesen homaly Cousins INT.

Ott feltettunk par perc alatt 21-et. Elso felidoben 0 pont. Maradek 6 pedig a GW drajvban jott.

Kov. heten elvileg lesz Brooks, Snack, Dunbar a vedelemben.
több mint 5 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Kezdem azt hinni, hogy ez a "bend not break" felfogás tudatos, nyeljük a yardot mint kacsa a nokedlit, de ha nagyon kell, 1-1 játékra azért odateszi magát a védelem. Fura érzés, de már-már kezdek hinni benne.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Igazatok volt a top5-el. DK lehet, hogy iden mar a legjobb az egesz ligaban. Utolso 3 passz hozza ment a fordito drive-ban, kozte ketto 4. kiserlet. Megnyerte a meccset. Liga legjobb elkapo-qb parosa.

Utolso kiserleteknel az endzone-nal Russ minden playben ot kereste a szemevel. Cirka 100 yard es 2 TD megint 😊



Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Hihetetlen a támadó gèpezet , de azèrt aggódok a D miatt mert
1, emberek hibáznak es ha az eredmeny a szar D miatt egyetlen Offense hiban mulik barmennyire is jol jatszanak az szopo
2, azert kerdezem az osszeszokast vagy esetleges javulast mert egyetèrtünk hogy Po meglesz es az Offense elit de mire mehetunk a PO ban ezzel a D vel szerintetek?
Flowers botrány !
Fantomas0429
Ezzel a D#-el azonnal seggberaknak, most hogy a WC körben, vagy bye-al a DIV-ben az részletkérdés.

Ellenben, ha sikerül összakalapálni a szezon végére egy középszar szintre (top 15-20 között) akkor nem látok olyan meccset, amit ne tudnánk lehozni az SB-ig.

Az a baj, hogy ez a yardmennyiség már nem a védelmi séma mellékterméke, hanem egy ordas nagy bustolás.
Még a Small Dogs sem arról szól, hogy minden egyes snapre nyeljünk be 15-30 yardot, és igazából egyik másik se.

Márpedig nálunk épp ez történik. A Miami ellen elfért, működött, csak FG sikerült 5-6 redzoneos támadásból is, de egy contender PO csapat ugyanennyi lehetőség mellett úgy megcsinál hogy öröm lesz nézni.

A Dallas ugyanezzel küzd hetek óta, Dak felrak 500 yardot 4 TDt, a D# meg kettővel többet kap. Az egyetlen ok, amiért mi nem 1-3 vagyunk az az, hogy RW 2 polccal magasabban van mint Prescott, de ez az O# munka még ezzel együtt sem fentartható hosszútávon, muszáj lesz rendezni a sorokat hátul.

A tavalyi tankoló Miami D#, (amit egy éve ilyenkor körberöhögtek és kvázi mémesült), konkrétan különb számokat hozott az első 4 meccsen mint mi.


Én baromi csalódott vagyok emiatt, amellett hogy az O#-től meg elolvadok.

több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Sziasztok , az uj hìreken kivul csendes a topic, lehet nincs mit mar megbeszeljunk , es nem elvarhato Helmut mestertol h minden nap oktasson minket!
Mit gondoltok a ma esti meccsrol, ugyanaz mint eddig D nulla es csak szerezzen tobb pontot Russ?
Szerintetek a D idovel ossze allhat, lehet jobb az osszeszokastol vagy csak abban az esetben lehetne mar javitani rajta ha erkezne egy hasonlo talent jatekos mint pl ET?
Fantomas0429
szerintem ami fontos a meccsre hogy a futást megfogjuk, ne hagyjuk Cook-ot kibontakozni és hagyjuk hogy Cousins verjen meg ha tud, nyílván jó lenne nyomás alá helyezni de ettől sokat nem remélek még ha egy gyenge OL lesz is ellenünk 😀
W-t várok, főleg hogy főműsoridőben Cousins sosem remekel, míg mi általában igen, plusz az action Green mezünkben sem szoktunk rosszul játszani.

Védelem szerintem amíg Flowers a snap-ek 100%-ában pályán lesz (múlthéten így volt) addig javulást nem várok. Bye week utána ha újra összeállna a Griffin-Dunbar-Adams-Diggs sec és talán jobban összeszoknak akkor lehet javulást remélek. Passrushba nagy meglepetést nem várok. Amúgy amíg nyeljük a yardokat de jönnek turnoverek és egyéni villanások én elnézem a meccseket, amúgy is furcsa lenne 10+pontal megnyert meccseket nézni, nem ehhez vagyunk szokva.
12th member
Hihetetlen a támadó gèpezet , de azèrt aggódok a D miatt mert
1, emberek hibáznak es ha az eredmeny a szar D miatt egyetlen Offense hiban mulik barmennyire is jol jatszanak az szopo
2, azert kerdezem az osszeszokast vagy esetleges javulast mert egyetèrtünk hogy Po meglesz es az Offense elit de mire mehetunk a PO ban ezzel a D vel szerintetek?

Flowers botrány !
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 053
Sziasztok , az uj hìreken kivul csendes a topic, lehet nincs mit mar megbeszeljunk , es nem elvarhato Helmut mestertol h minden nap oktasson minket!
Mit gondoltok a ma esti meccsrol, ugyanaz mint eddig D nulla es csak szerezzen tobb pontot Russ?
Szerintetek a D idovel ossze allhat, lehet jobb az osszeszokastol vagy csak abban az esetben lehetne mar javitani rajta ha erkezne egy hasonlo talent jatekos mint pl ET?
Fantomas0429
szerintem ami fontos a meccsre hogy a futást megfogjuk, ne hagyjuk Cook-ot kibontakozni és hagyjuk hogy Cousins verjen meg ha tud, nyílván jó lenne nyomás alá helyezni de ettől sokat nem remélek még ha egy gyenge OL lesz is ellenünk 😀
W-t várok, főleg hogy főműsoridőben Cousins sosem remekel, míg mi általában igen, plusz az action Green mezünkben sem szoktunk rosszul játszani.

Védelem szerintem amíg Flowers a snap-ek 100%-ában pályán lesz (múlthéten így volt) addig javulást nem várok. Bye week utána ha újra összeállna a Griffin-Dunbar-Adams-Diggs sec és talán jobban összeszoknak akkor lehet javulást remélek. Passrushba nagy meglepetést nem várok. Amúgy amíg nyeljük a yardokat de jönnek turnoverek és egyéni villanások én elnézem a meccseket, amúgy is furcsa lenne 10+pontal megnyert meccseket nézni, nem ehhez vagyunk szokva.
több mint 5 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 479
Sziasztok , az uj hìreken kivul csendes a topic, lehet nincs mit mar megbeszeljunk , es nem elvarhato Helmut mestertol h minden nap oktasson minket!
Mit gondoltok a ma esti meccsrol, ugyanaz mint eddig D nulla es csak szerezzen tobb pontot Russ?
Szerintetek a D idovel ossze allhat, lehet jobb az osszeszokastol vagy csak abban az esetben lehetne mar javitani rajta ha erkezne egy hasonlo talent jatekos mint pl ET?
Fantomas0429
Szerintem teljesen mindegy, hogy mit csinál a D, ha van egy Wilson, Lockett, DK. Pláne ellenünk... 😃😃
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Sziasztok , az uj hìreken kivul csendes a topic, lehet nincs mit mar megbeszeljunk , es nem elvarhato Helmut mestertol h minden nap oktasson minket!
Mit gondoltok a ma esti meccsrol, ugyanaz mint eddig D nulla es csak szerezzen tobb pontot Russ?
Szerintetek a D idovel ossze allhat, lehet jobb az osszeszokastol vagy csak abban az esetben lehetne mar javitani rajta ha erkezne egy hasonlo talent jatekos mint pl ET?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.instagram.com/p/CGGaupijMLF/?igshid=14nx9kb4oc7j0
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Tegnap este beszélgettem otthoni cimborákkal. Igazából elsirattuk EVH-t. Aki olvasta a muzikális kultot tudja, hogy nekem mennyire fontos volt ő.

Mindegy, ha már beszéltünk, dumáltunk a Seattleről. Vegyesek az érzelmek, de a támadósort mindenki imádja.
Érdekesebb a Thomas story. Azt tudjuk, hogy Thomasnak családi problémái vannak és, sejthető, hogy lett egy "új barátja", amelyik csak rontott a családi problémákon.

Nem szeretem az állítólag szót, de most ez van.

Thomas állítólag megérkezése pillanatától utálta a Ravens védelmet, mert keretek közé akarták szorítani, és nem ő volt a "világ fundamentuma" Tehát amikor tweetelte, hogy milyen komplex a Hox rendszerhez képest, én azt gecizésnek éreztem irányunkba, lehet nem teljesen így volt. Tanulni kellett...volna.
Állítólag furcsa volt neki, hogy konkrétan hívtak pozíciós játékot rá, ahol neki nem volt nagyon önálló döntése. Ilyen az életében kb 12-ben volt utoljára, de akkor is ritkán. Nem értette meg a rendszer lényegét, és folyamatosan feszegette a határokat. Ebből sültek ki jó dolgok is, de nagyon megnehezítette az edzői kar, és a játékostársak életét. A tavalyi évben állítólag a szezon elején pár meccs után már ki kellett igazítani a rendszert.

Zengett az öltöző. Ennyit tudtam meg a tűzközeli cimborámtól.
több mint 5 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
 www.fieldgulls.com/2020/10/7/21505807/seattle-seahawks-adding-damon-snacks-harrison-practice-squad-lions-giants-demarcus-christmas
Snack Harrison a practice squad ban, gondolom bye week utan atrakjak a kezdobe. Vèlemènyek?

Szerkesztette: Fantomas0429
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Mondjuk az elbohóckodással csak egy yardot bukott, de amúgy tényleg döbbenetes a 25.2-es átlag. Kaphatna több labdát 😊
Wyatt
Igazad lehet, mert ha nem adjak meg a yardot, akkor incomplete, nem touchback.
undisputedly
Nekem mondjuk nem ártott a 63.5 overhez, hogy azt a 62 yardosat megadják 😀
Wyatt
Opportunista 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk az elbohóckodással csak egy yardot bukott, de amúgy tényleg döbbenetes a 25.2-es átlag. Kaphatna több labdát 😊
Wyatt
Igazad lehet, mert ha nem adjak meg a yardot, akkor incomplete, nem touchback.
undisputedly
Nekem mondjuk nem ártott a 63.5 overhez, hogy azt a 62 yardosat megadják 😀

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Mondjuk az elbohóckodással csak egy yardot bukott, de amúgy tényleg döbbenetes a 25.2-es átlag. Kaphatna több labdát 😊
Wyatt
Igazad lehet, mert ha nem adjak meg a yardot, akkor incomplete, nem touchback.