Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 5 éve
Nem nehéz belelátni, főleg ha le is írom, hogy akkor mit gondoljak 😊 Honnan tudnám, nem vagyok ott.
Nem mondtam, hogy csak Wilson- Metcalf pároson múlik. Ezt annak akit illet
Nem mondtam hogy szerencse. Ezt is annak akit illet.
A szisztematikusságot a védelemben pont én szoktam hirdetni, és egyedül védem a védelmet a meccsek után érvekkel.
Azt hiszem én írtam a Small Dowgsról, és Snyderről, és azt gondolom nem az 5. héten az ítélet pallósát lengetve, hanem az 1. meccs után 😉 Továbbra is fenntartom, hogy ez a védelem még sokat fog javulni, ahogy összeáll. Mondjuk a világ erőforrását elköltöttük, szóval illene. Meg kell is, mert úgy fogunk járni, mint a 2003-2005 Indy, csak mi a tundrán.
Na az O-ról,
Volt erről egy szokásos érvelős eszmecserénk Undival tavaly, amikor a 34 futásunk közt a 20 passzból, volt egy 35-6 yardos bomba, amit Metcalf 4.5 alatt csellel befutott, és kis híján meg is fogta (nem volt tökéletes passz). Akkor megegyeztünk abban, hogy ebből komoly fegyver lehet. Idénre ez lett.
Moore 2 nagy játék közt 3 alkalommal droppol. 😊
Fenntartom, hogy Carrollt meghaladt Andy Reid, Wilson-Lockett Wilson Metcalf, a korszellem(főleg a sok szabály, ami a védelmet bünteti) , és jól alkalmazkodott. Nem tudom több alkalommal leírni, hogy neki meg kellett haladnia önmagát.
Sanya!Lehet csak én látom bele de szerintem te se tudod igazán hogy mit gondolj.
Én ezt gondoltam (lásd lent). Tudod ki volt az egyetlen, aki kedvelte...elmondom, AK.
Nem gondolom hogy nagyot tévedtem. Nem vagyok abban biztos, hogy Carroll haladta meg önmagát, és nem a csapat haladta meg Carrollt, ő meg alkalmazkodott.
Tegyük egyenesbe. 3 éve futót draftolt 1. körben ... bust szagon túl sem a mai játékunknak szólt. 2 éve DE-et draftolt a bust szagon túl nem a mai játékunknak szólt. Idén az 1. két körben védőt draftolt, nem a mai játékunknak szól. A jövőt odaadta egy védőért, nem a mai játékunknak szól.
akkor mit gondoljak?
Helmut ZimmerHelmut!Tegyük egyenesbe. Carroll egy reorganizációs manager, van víziója, és végrehajtja. Erre lett kiválasztva, túlhordtuk. Őt 4 éve cserélni kellett volna, szoborállítás mellett.
Én teljesen amatőr szintű rajongó vagyok, nem értek ilyen mélyen a foci működéséhez mint ti,de megfogalmazódott bennem egy kérdés.
Nemrég olvastam valahol, hogy az évtized 2 legjobb edzőjének BB-t és PC-t tartják sokan. BB-t ugye nem kell magyarázni, más dimenzió.
Mi az oka a leírtakan kívül annak, hogy ennek ellenére PC-nek sokak szerint lefőtt a kávé és menni kell? Ha az elmúlt 10 év második legjobb edzője, mi az ami miatt nem olyan jó mint az előtte lévő BB. Mi az amiket BB tud, és PC nem? Ki lehet az utód? Hogyan tovább?
funkyparduc
Most az a baj, hogy a saját maga teremtette helyzetet kellene reorganizálnia. Én egy konzisztens pali vagyok, 2 éve egy évet adtam neki, mert eltűntek a "bajkeverő" All-pro-k az öltözőből. Make it or brake it volt az elmúlt év, és semmivel nem vagyunk előrébb, mint voltunk. Lehet, hogy aki utána jön nem lesz jobb sőt rosszabb, de Seattleben leszámítva Morát, mikor nem kibaszott sikeredzőt hoztak a feladatra?! Nem félek attól, hogy egy világtalan fasznak kéne átvenni Carroll örökségét.
Lenne más lehetőség is, ez pedig az hogy Carroll meghaladja Carrollt. Elmondom, ez miért iszonyú feladat.
Carroll azért a legnagyobb edzők egyike, mert a 2010-14-es Seahawks az évtized legnagyobb rocksztárja, és talán legfontosabb csapata. Nem élt sokat, de ezalatt olyat tolt a focin, hogy döbbenet. (kb. mint a 83-87 Fins)
Nemrég írtam Bradyről, és abban azt írtam, hogy Belichicket kb 7 évente homlokon csókolja a múzsa. Na ez a múzsa 7 éve pont Carroll volt... Belichicknek nem kell meghaladni önmagát, ő elengedi az egyik póthajat, ha itt az idő, és másik vendéghajat veszen.
Szóval Carrollnak meg kéne tudni haladni önmagát. Sajnos ebben már nem hiszek, mert ha megugorható lenne, már megtette volna, de ha mégis sikerülne, akkor nem kérdés, hogy ki a legnagyobb.
Mindenki fizet valamivel, ahogy Ti is. A kérdés csak az, hogy mivel fizettek a nosztalgiáért, gyanítom hogy imádott irányítótok karrierjével fogtok, a még egy év, még egy év na még egy év elvért.
Helmut Zimmer
Egyrészről igazad van mert a draftok amiket hoztál példaként tényleg abban erősítenek meg hogy itt más volt a koncepció.
De szerintem itt az az eset van hogy volt egy koncepció ami útközben megváltozott és most ennek az eredményét látjuk.
Mert én azt nem hiszem hogy ez csak egy nagy büdös szerencse lenne hogy 5-0 állunk.(Persze RW zsenialitását kár lenne tagadni de ez a zseni évek óta itt van nekünk és eddig még sem használtuk megfelelően )
És abban sem értek egyet hogy csak DK és RW kapcsolata lenne nekünk és csak azon múlik a sikerességünk.Ugyan ilyen fontos Lockett aki rengeteg nagyon fontos játékot csinál meg szinte bármikor.Vagy mondhatnám Moore-t is aki úgy szintén brutál nagy játékokat képes csinálni (sokan ezt ki se néztük volna belőle)
Plusz nem beszélve arról hogy nem véletlen tartottuk a csapatnál Josh Gordont.(ha végre engedik játszani akkor ez az amúgy is brutál támadó sor egy újabb szintet fog lépni)
Szóval amiket most írtam ezek abban erősítenek meg hogy itt egy tudatosság van.És ebben nagy szerepe van Carroll mesternek meg persze Brian Schottenheimernek.
Én egyszerűen nem tudom elhinni hogy itt csak annyi van "-Ok Wilson menj fel aztán dobálj aztán majd DK elkapja😃
Itt egy erőteljes koncepció váltás volt de akár mondhatom azt is hogy paradigma váltás.
Szóval én ezt igen is tudatos és tervezett dolognak gondolom de azt elismerem hogy ez egy sebtében jött dolog mint ahogy írtam is nem ez volt a terv de útközben ez lett belőle.De tervezetnek igen is tervezett.És a terv fő kiötlője nem más mint az öreg mesterünk.
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 5 éve
En egyetertek Helm meglatasaival PC-t illetoen. RW szarnyalasa nem az o erdeme. Mar 3-4 eve ezt csinalna, ha hagyta volna. Elvesztegette RW karrierje premium eveinek jelentos reszet.Mas: Nem hiszek az orrnehez csapatokban. 16 eve kovetem a ligat (jo eg, hogyan szall az ido), de ezek az offensive juggernaut csapatok mindig elfaradnak a vegere. Tobbnyire kielemzik oket, vagy talalkoznak egy valoban jo komplex csapattal. Ezen a trenden szerintem az sem igen valtoztatott, hogy ugy modositottak a jatek szabalyait, hogy a tamadok elonybol induljanak.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sanya!Lehet csak én látom bele de szerintem te se tudod igazán hogy mit gondolj.
Én ezt gondoltam (lásd lent). Tudod ki volt az egyetlen, aki kedvelte...elmondom, AK.
Nem gondolom hogy nagyot tévedtem. Nem vagyok abban biztos, hogy Carroll haladta meg önmagát, és nem a csapat haladta meg Carrollt, ő meg alkalmazkodott.
Tegyük egyenesbe. 3 éve futót draftolt 1. körben ... bust szagon túl sem a mai játékunknak szólt. 2 éve DE-et draftolt a bust szagon túl nem a mai játékunknak szólt. Idén az 1. két körben védőt draftolt, nem a mai játékunknak szól. A jövőt odaadta egy védőért, nem a mai játékunknak szól.
akkor mit gondoljak?
Helmut ZimmerHelmut!Tegyük egyenesbe. Carroll egy reorganizációs manager, van víziója, és végrehajtja. Erre lett kiválasztva, túlhordtuk. Őt 4 éve cserélni kellett volna, szoborállítás mellett.
Én teljesen amatőr szintű rajongó vagyok, nem értek ilyen mélyen a foci működéséhez mint ti,de megfogalmazódott bennem egy kérdés.
Nemrég olvastam valahol, hogy az évtized 2 legjobb edzőjének BB-t és PC-t tartják sokan. BB-t ugye nem kell magyarázni, más dimenzió.
Mi az oka a leírtakan kívül annak, hogy ennek ellenére PC-nek sokak szerint lefőtt a kávé és menni kell? Ha az elmúlt 10 év második legjobb edzője, mi az ami miatt nem olyan jó mint az előtte lévő BB. Mi az amiket BB tud, és PC nem? Ki lehet az utód? Hogyan tovább?
funkyparduc
Most az a baj, hogy a saját maga teremtette helyzetet kellene reorganizálnia. Én egy konzisztens pali vagyok, 2 éve egy évet adtam neki, mert eltűntek a "bajkeverő" All-pro-k az öltözőből. Make it or brake it volt az elmúlt év, és semmivel nem vagyunk előrébb, mint voltunk. Lehet, hogy aki utána jön nem lesz jobb sőt rosszabb, de Seattleben leszámítva Morát, mikor nem kibaszott sikeredzőt hoztak a feladatra?! Nem félek attól, hogy egy világtalan fasznak kéne átvenni Carroll örökségét.
Lenne más lehetőség is, ez pedig az hogy Carroll meghaladja Carrollt. Elmondom, ez miért iszonyú feladat.
Carroll azért a legnagyobb edzők egyike, mert a 2010-14-es Seahawks az évtized legnagyobb rocksztárja, és talán legfontosabb csapata. Nem élt sokat, de ezalatt olyat tolt a focin, hogy döbbenet. (kb. mint a 83-87 Fins)
Nemrég írtam Bradyről, és abban azt írtam, hogy Belichicket kb 7 évente homlokon csókolja a múzsa. Na ez a múzsa 7 éve pont Carroll volt... Belichicknek nem kell meghaladni önmagát, ő elengedi az egyik póthajat, ha itt az idő, és másik vendéghajat veszen.
Szóval Carrollnak meg kéne tudni haladni önmagát. Sajnos ebben már nem hiszek, mert ha megugorható lenne, már megtette volna, de ha mégis sikerülne, akkor nem kérdés, hogy ki a legnagyobb.
Mindenki fizet valamivel, ahogy Ti is. A kérdés csak az, hogy mivel fizettek a nosztalgiáért, gyanítom hogy imádott irányítótok karrierjével fogtok, a még egy év, még egy év na még egy év elvért.
Helmut Zimmer
Egyrészről igazad van mert a draftok amiket hoztál példaként tényleg abban erősítenek meg hogy itt más volt a koncepció.
De szerintem itt az az eset van hogy volt egy koncepció ami útközben megváltozott és most ennek az eredményét látjuk.
Mert én azt nem hiszem hogy ez csak egy nagy büdös szerencse lenne hogy 5-0 állunk.(Persze RW zsenialitását kár lenne tagadni de ez a zseni évek óta itt van nekünk és eddig még sem használtuk megfelelően )
És abban sem értek egyet hogy csak DK és RW kapcsolata lenne nekünk és csak azon múlik a sikerességünk.Ugyan ilyen fontos Lockett aki rengeteg nagyon fontos játékot csinál meg szinte bármikor.Vagy mondhatnám Moore-t is aki úgy szintén brutál nagy játékokat képes csinálni (sokan ezt ki se néztük volna belőle)
Plusz nem beszélve arról hogy nem véletlen tartottuk a csapatnál Josh Gordont.(ha végre engedik játszani akkor ez az amúgy is brutál támadó sor egy újabb szintet fog lépni)
Szóval amiket most írtam ezek abban erősítenek meg hogy itt egy tudatosság van.És ebben nagy szerepe van Carroll mesternek meg persze Brian Schottenheimernek.
Én egyszerűen nem tudom elhinni hogy itt csak annyi van "-Ok Wilson menj fel aztán dobálj aztán majd DK elkapja😃
Itt egy erőteljes koncepció váltás volt de akár mondhatom azt is hogy paradigma váltás.
Szóval én ezt igen is tudatos és tervezett dolognak gondolom de azt elismerem hogy ez egy sebtében jött dolog mint ahogy írtam is nem ez volt a terv de útközben ez lett belőle.De tervezetnek igen is tervezett.És a terv fő kiötlője nem más mint az öreg mesterünk.
több mint 5 éve
A hivatalos neve: missed tackle keringő.Nekem Cody Barton volt az, aki az elvárásaimhoz képest robbantott. Remélem nem egy one-match wonder volt.Pedig a csávó szerintem borzalmas, a Dolphins ellenin kiégtem ezen.
akdestroyer
Duff

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Az, hogy derékra ment és nem lábra még védhető, talán túl közel volt az ellenfélhez, de a lepörgés az nagyon gáz. Ettől függetlenül a Vikingek ellen tényleg sokkal jobb volt.Nekem Cody Barton volt az, aki az elvárásaimhoz képest robbantott. Remélem nem egy one-match wonder volt.Pedig a csávó szerintem borzalmas, a Dolphins ellenin kiégtem ezen.
akdestroyer
Duff
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Sanya!Én ezt gondoltam (lásd lent). Tudod ki volt az egyetlen, aki kedvelte...elmondom, AK.
Nem gondolom hogy nagyot tévedtem. Nem vagyok abban biztos, hogy Carroll haladta meg önmagát, és nem a csapat haladta meg Carrollt, ő meg alkalmazkodott.
Tegyük egyenesbe. 3 éve futót draftolt 1. körben ... bust szagon túl sem a mai játékunknak szólt. 2 éve DE-et draftolt a bust szagon túl nem a mai játékunknak szólt. Idén az 1. két körben védőt draftolt, nem a mai játékunknak szól. A jövőt odaadta egy védőért, nem a mai játékunknak szól.
akkor mit gondoljak?
Helmut!Tegyük egyenesbe. Carroll egy reorganizációs manager, van víziója, és végrehajtja. Erre lett kiválasztva, túlhordtuk. Őt 4 éve cserélni kellett volna, szoborállítás mellett.
Én teljesen amatőr szintű rajongó vagyok, nem értek ilyen mélyen a foci működéséhez mint ti,de megfogalmazódott bennem egy kérdés.
Nemrég olvastam valahol, hogy az évtized 2 legjobb edzőjének BB-t és PC-t tartják sokan. BB-t ugye nem kell magyarázni, más dimenzió.
Mi az oka a leírtakan kívül annak, hogy ennek ellenére PC-nek sokak szerint lefőtt a kávé és menni kell? Ha az elmúlt 10 év második legjobb edzője, mi az ami miatt nem olyan jó mint az előtte lévő BB. Mi az amiket BB tud, és PC nem? Ki lehet az utód? Hogyan tovább?
funkyparduc
Most az a baj, hogy a saját maga teremtette helyzetet kellene reorganizálnia. Én egy konzisztens pali vagyok, 2 éve egy évet adtam neki, mert eltűntek a "bajkeverő" All-pro-k az öltözőből. Make it or brake it volt az elmúlt év, és semmivel nem vagyunk előrébb, mint voltunk. Lehet, hogy aki utána jön nem lesz jobb sőt rosszabb, de Seattleben leszámítva Morát, mikor nem kibaszott sikeredzőt hoztak a feladatra?! Nem félek attól, hogy egy világtalan fasznak kéne átvenni Carroll örökségét.
Lenne más lehetőség is, ez pedig az hogy Carroll meghaladja Carrollt. Elmondom, ez miért iszonyú feladat.
Carroll azért a legnagyobb edzők egyike, mert a 2010-14-es Seahawks az évtized legnagyobb rocksztárja, és talán legfontosabb csapata. Nem élt sokat, de ezalatt olyat tolt a focin, hogy döbbenet. (kb. mint a 83-87 Fins)
Nemrég írtam Bradyről, és abban azt írtam, hogy Belichicket kb 7 évente homlokon csókolja a múzsa. Na ez a múzsa 7 éve pont Carroll volt... Belichicknek nem kell meghaladni önmagát, ő elengedi az egyik póthajat, ha itt az idő, és másik vendéghajat veszen.
Szóval Carrollnak meg kéne tudni haladni önmagát. Sajnos ebben már nem hiszek, mert ha megugorható lenne, már megtette volna, de ha mégis sikerülne, akkor nem kérdés, hogy ki a legnagyobb.
Mindenki fizet valamivel, ahogy Ti is. A kérdés csak az, hogy mivel fizettek a nosztalgiáért, gyanítom hogy imádott irányítótok karrierjével fogtok, a még egy év, még egy év na még egy év elvért.
Helmut Zimmer
több mint 5 éve
Azért nincs igazad, mert az eredményességünk CSAK Wilson ÉS DK játékán múlik. Ez pedig törékeny kapcsolat, és nincs hibázási lehetőség.Persze hogy tudom 😃Néma vagy, azt ugye tudod!!Nekem Cody Barton volt az, aki az elvárásaimhoz képest robbantott. Remélem nem egy one-match wonder volt.Te inkább már az egész frencsájzt elzavartad volna 😃
akdestroyer
Rebuidet akartál oldalakon keresztül ecsetelted hogy Schottenheimer mehet amerre lát +Carroll úgy szintén meg hogy az összes húzásunk szar (mondjuk ebbe volt valami)
Na meg a többi kedvesség ahelyett hogy egy kicsit vártál volna arra hogy a csapat megérjen a sikerekre .
Most meg mint ahogy látod hamarosan SB aspiránsok vagyunk ahogy Divedoc utalt is már rá.
De igaz mást gondolhat az ember szeptemberben mint decemberben 😛
de ez ki kikivántkozott belőlem.
Béke veled 😊
Utóirat: "Egy fogyatékos nem Seahawks "
Rózsa Sándor (betyár)
Ui. Green Bayben nem vagyunk SB aspiránsok.
Helmut Zimmer
De ezt nagy általánosságban is értettem.
Hisz mindenki folyamat a tökéletest várja el a csapattól.Meg csak a rengeteg hibát látja és tök természetesnek veszik hogy azokat a hibákat milyen egyszerű lenne is kijavítani .....Holott te pontosan tudod hogy mennyire összetett ez a sport és egy döntést nem lehet rövidtávon értékelni hisz itt egy egy döntés igazából hosszútávon mutatja meg az igazi arcát.
Plusz mostanában észre vettem rajtad hogy elkezdtél tudatosságot fefedezni a rendszerben ezáltal újra elkezdett érdekelni a csapat.Vagy is nekem ez jött le a mostani írásaidból de ha rosszul látom akkor sorry.
Rózsa Sándor (betyár)
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Persze hogy tudom 😃Néma vagy, azt ugye tudod!!Nekem Cody Barton volt az, aki az elvárásaimhoz képest robbantott. Remélem nem egy one-match wonder volt.Te inkább már az egész frencsájzt elzavartad volna 😃
akdestroyer
Rebuidet akartál oldalakon keresztül ecsetelted hogy Schottenheimer mehet amerre lát +Carroll úgy szintén meg hogy az összes húzásunk szar (mondjuk ebbe volt valami)
Na meg a többi kedvesség ahelyett hogy egy kicsit vártál volna arra hogy a csapat megérjen a sikerekre .
Most meg mint ahogy látod hamarosan SB aspiránsok vagyunk ahogy Divedoc utalt is már rá.
De igaz mást gondolhat az ember szeptemberben mint decemberben 😛
de ez ki kikivántkozott belőlem.
Béke veled 😊
Utóirat: "Egy fogyatékos nem Seahawks "
Rózsa Sándor (betyár)
Ui. Green Bayben nem vagyunk SB aspiránsok.
Helmut Zimmer
De ezt nagy általánosságban is értettem.
Hisz mindenki folyamat a tökéletest várja el a csapattól.Meg csak a rengeteg hibát látja és tök természetesnek veszik hogy azokat a hibákat milyen egyszerű lenne is kijavítani .....Holott te pontosan tudod hogy mennyire összetett ez a sport és egy döntést nem lehet rövidtávon értékelni hisz itt egy egy döntés igazából hosszútávon mutatja meg az igazi arcát.
Plusz mostanában észre vettem rajtad hogy elkezdtél tudatosságot fefedezni a rendszerben ezáltal újra elkezdett érdekelni a csapat.Vagy is nekem ez jött le a mostani írásaidból de ha rosszul látom akkor sorry.
több mint 5 éve
Néma vagy, azt ugye tudod!!Nekem Cody Barton volt az, aki az elvárásaimhoz képest robbantott. Remélem nem egy one-match wonder volt.Te inkább már az egész frencsájzt elzavartad volna 😃
akdestroyer
Rebuidet akartál oldalakon keresztül ecsetelted hogy Schottenheimer mehet amerre lát +Carroll úgy szintén meg hogy az összes húzásunk szar (mondjuk ebbe volt valami)
Na meg a többi kedvesség ahelyett hogy egy kicsit vártál volna arra hogy a csapat megérjen a sikerekre .
Most meg mint ahogy látod hamarosan SB aspiránsok vagyunk ahogy Divedoc utalt is már rá.
De igaz mást gondolhat az ember szeptemberben mint decemberben 😛
de ez ki kikivántkozott belőlem.
Béke veled 😊
Utóirat: "Egy fogyatékos nem Seahawks "
Rózsa Sándor (betyár)
Ui. Green Bayben nem vagyunk SB aspiránsok.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nekem Cody Barton volt az, aki az elvárásaimhoz képest robbantott. Remélem nem egy one-match wonder volt.Te inkább már az egész frencsájzt elzavartad volna 😃
akdestroyer
Rebuidet akartál oldalakon keresztül ecsetelted hogy Schottenheimer mehet amerre lát +Carroll úgy szintén meg hogy az összes húzásunk szar (mondjuk ebbe volt valami)
Na meg a többi kedvesség ahelyett hogy egy kicsit vártál volna arra hogy a csapat megérjen a sikerekre .
Most meg mint ahogy látod hamarosan SB aspiránsok vagyunk ahogy Divedoc utalt is már rá.
De igaz mást gondolhat az ember szeptemberben mint decemberben 😛
de ez ki kikivántkozott belőlem.
Béke veled 😊
Utóirat: "Egy fogyatékos nem Seahawks "
több mint 5 éve
Nekem Cody Barton volt az, aki az elvárásaimhoz képest robbantott. Remélem nem egy one-match wonder volt.
több mint 5 éve
Kis nèznivaló, nekem nagyon tetszett.youtu.be/48XC2O0J5Ug
Èn remèlem hogy Collier beindul de szerintem munkamorallal lehet baj h nem fejlodik semmit ,nem?
Miota draftoltuk azt mondjak jo a keze de meg ha serult is volt tavaly, eleg sok ido eltelt hogy mas skilleket is fejlesszen.
Vagy csak ez a plafon.
Damontre Moore nak is volt egy sack je es egy elkepeszto special team jateka , en eddig azt se tudtam h van ilyen nevu jatekos a csapatban!
több mint 5 éve
Na Collier sackje... meg sem emlékeztünk, nem ünnepeltük meg.Na innen előre, vagy kimondhatjuk, hogy semmi?! Mérhetetlenül jó a keze, de minden más az...........
több mint 5 éve
Ha ez a helyzet akkor mindenkepp! Nem tudtam hogy mi a gond vele csak a penz dologrol tudtam h penz moatt kiulte a szezont.Le'Von Bell elengedeserol velemenyek? Marmint tudom hogy Carson nagyon jol jatszik de emlekeim szerint a Steelerses Bell egy kategoriaval azert feljebb volt nem lenne ertelme olcsoert felvenni es megversenyeztetni oket? Vagy ez csak bezavarna a tamadogepezet harmoniajaba ?Szerintem a karaktere nem hiányozna (mint ahogy ET személyisége sem). Van sok minden, amiért lehet savazni PC-t, de a jó öltözői hangulatért sokat tett és ez elvehetetlen érdem. Én a helyében ezt nem kockáztatnám, szerintem ez többet ér, mint a Bell-Carson közötti különbség. A LOB korszakba illett volna, az ilyen "bad guys" arculat volt, most ilyen "good boys" van szerintem. Vagy?
Fantomas0429
peet_24
több mint 5 éve
Le'Von Bell elengedeserol velemenyek? Marmint tudom hogy Carson nagyon jol jatszik de emlekeim szerint a Steelerses Bell egy kategoriaval azert feljebb volt nem lenne ertelme olcsoert felvenni es megversenyeztetni oket? Vagy ez csak bezavarna a tamadogepezet harmoniajaba ?Szerintem a karaktere nem hiányozna (mint ahogy ET személyisége sem). Van sok minden, amiért lehet savazni PC-t, de a jó öltözői hangulatért sokat tett és ez elvehetetlen érdem. Én a helyében ezt nem kockáztatnám, szerintem ez többet ér, mint a Bell-Carson közötti különbség. A LOB korszakba illett volna, az ilyen "bad guys" arculat volt, most ilyen "good boys" van szerintem. Vagy?
Fantomas0429
több mint 5 éve
Le'Von Bell elengedeserol velemenyek? Marmint tudom hogy Carson nagyon jol jatszik de emlekeim szerint a Steelerses Bell egy kategoriaval azert feljebb volt nem lenne ertelme olcsoert felvenni es megversenyeztetni oket? Vagy ez csak bezavarna a tamadogepezet harmoniajaba ?
több mint 5 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
vagy csak nagy a kezem, és kicsik a gombok.Ravens egy fasza csapat, ami sokkra hivatott, amíg nem találkoznak egy káosxbrigáddal, ami dob egy teli 100at, akkor vége. ôk mindig le tudnak hozni 90-95%_ot. Harb remek edzô, és ên csípem LJ-t.Ezért nem szabad a szívgyógyszerre inni, mert ez lesz a vége. 😀
Adsmssel semmi bajom, Chancellor nyílván larger thsn life stronger than death. Ettôl még Adamsnem van helye a nap alatt, de nèlküle is megvanbak a momentumok. Nem része ô még a rendsxernek.
Helmut Zimmer
*autocorrect has left the chat*
akdestroyer
több mint 5 éve
Ravens egy fasza csapat, ami sokkra hivatott, amíg nem találkoznak egy káosxbrigáddal, ami dob egy teli 100at, akkor vége. ôk mindig le tudnak hozni 90-95%_ot. Harb remek edzô, és ên csípem LJ-t.Ezért nem szabad a szívgyógyszerre inni, mert ez lesz a vége. 😀
Adsmssel semmi bajom, Chancellor nyílván larger thsn life stronger than death. Ettôl még Adamsnem van helye a nap alatt, de nèlküle is megvanbak a momentumok. Nem része ô még a rendsxernek.
Helmut Zimmer
*autocorrect has left the chat*
több mint 5 éve
Igen, de a Falcons, Boys, .... és a Raiders, döntő pillanatokban nem tudják megállítani az ellenfelet. Ezt a Seattle védelem több sorsdöntő pillanatban megtette.Na megnéztem a meccset. Hogy a valagba nyertünk? Néhány momentumtól eltekintve rém gyengén játszottunk. Remélem a védelem rendesen kivideózza ezt az éjszakát, mert ez így nagyon vékony. Igaz, hogy a kulcs 4-nél megcsinálták a nagy játékot, de ha nincs Wilson ez a meccs rajtuk megy el. Rájuk fér a pihi, és remélem összekapják magukat.Seahawks az elso csapat az NFL torteneteben akik ugy kezdik 5-0-as merleggel a szezont, hogy atlagban 50 yarddal tobbet szerez az ellenfel 😀 Mivel latjuk, hogy az O az egyik legjobb a ligaban, ez feltetelezi, hogy legalabb a yardokat tekintve a vedelem messze a legrosszabbak kozott kell legyen.
A Metcalf mez vajon mennyibe kerül most Seattleben?
garrett27
Es a feltetelezes helyes.
A Colts 898 yardot szedett be 5 meccs alatt, ovek a legkevesebb. A kozepmezony ugy 1100 yardot engedett 5 meccs allatt.
Seahawks: 1852 😀 A 2. leggyengebb vedelem a Falconse, ok is majd 200 yarddal kevesebbet engedtek.
undisputedly
És ez a különbség, illetve az, hogy mi folyamatosan csapdázunk, és labdákat szerzünk. Tehetjük, mert a hátsó 7-esben van 3-4 ember, aki érti a játékot. A front meg folyamatosan elrontja az olvasást. Pontosítsunk Ford elrontja az olvasást. ...Dehát nem kellett Clowney, és más sem....
több mint 5 éve
Na megnéztem a meccset. Hogy a valagba nyertünk? Néhány momentumtól eltekintve rém gyengén játszottunk. Remélem a védelem rendesen kivideózza ezt az éjszakát, mert ez így nagyon vékony. Igaz, hogy a kulcs 4-nél megcsinálták a nagy játékot, de ha nincs Wilson ez a meccs rajtuk megy el. Rájuk fér a pihi, és remélem összekapják magukat.Seahawks az elso csapat az NFL torteneteben akik ugy kezdik 5-0-as merleggel a szezont, hogy atlagban 50 yarddal tobbet szerez az ellenfel 😀 Mivel latjuk, hogy az O az egyik legjobb a ligaban, ez feltetelezi, hogy legalabb a yardokat tekintve a vedelem messze a legrosszabbak kozott kell legyen.
A Metcalf mez vajon mennyibe kerül most Seattleben?
garrett27
Es a feltetelezes helyes.
A Colts 898 yardot szedett be a levegoben 5 meccs alatt, ovek a legkevesebb. A kozepmezony ugy 1100 yardot engedett 5 meccs allatt.
Seahawks: 1852 😀 (hello passrush) A 2. leggyengebb vedelem a Falconse, ok is majd 200 yarddal kevesebbet engedtek.
Futasbol legalabb kozepmezony alja vagyunk 500 yarddal 😀
Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Na megnéztem a meccset. Hogy a valagba nyertünk? Néhány momentumtól eltekintve rém gyengén játszottunk. Remélem a védelem rendesen kivideózza ezt az éjszakát, mert ez így nagyon vékony. Igaz, hogy a kulcs 4-nél megcsinálták a nagy játékot, de ha nincs Wilson ez a meccs rajtuk megy el. Rájuk fér a pihi, és remélem összekapják magukat.Wilson így látja:
A Metcalf mez vajon mennyibe kerül most Seattleben?
garrett27
több mint 5 éve
Na megnéztem a meccset. Hogy a valagba nyertünk? Néhány momentumtól eltekintve rém gyengén játszottunk. Remélem a védelem rendesen kivideózza ezt az éjszakát, mert ez így nagyon vékony. Igaz, hogy a kulcs 4-nél megcsinálták a nagy játékot, de ha nincs Wilson ez a meccs rajtuk megy el. Rájuk fér a pihi, és remélem összekapják magukat.A Metcalf mez vajon mennyibe kerül most Seattleben?
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.