Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Brownernek ki kell hagynia a sérülése miatt néhány hetet :/ nem tudni hogy mennyi kb
McDaniel viszont játszhat vasárnap, tegnap is visszatért volna ha szükség lett volna
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy mennyire ironikus,hogy a mai NFL-ben szinte mindenki passzol!Mi sem bizonyítja jobban, mint hogy egy Nick Foles (nem megbántva) 7 TD-t passzol egy meccsen, hogy egy Megatron 300+ yardot szed össze egy meccsen,hogy a Cincyban szinte a semmiből előkerülnek egy meccsen 4 TD-s elkapók, hogy a Saints megdönti a ligarekordot 40 első kísérlettel.

Mégis... mégis az NFC trónján jelenleg egy olyan csapat ül, amelyik 24. a passzolt yard/meccs, és 31. a passzkísérlet/meccs mutatókban!
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
idegenbeli mérleg: 5-1
eddig (az ideivel együtt)a franchise történetében 3x volt pozitív ez a szám. legutóbbi alkalommal SB-ba jutott a csapat.
nagyon kellene a 1st seed a POban, mert nem akarom h NO-ban egy túrát. 40db 1st downt csinált tegnap a Saints, 40et!braxa88
Ez önmagában szép szám, de partner is kell hozzá. Mondjuk azért nem volna hülyeség végig otthon játszani, mert az esetleges New Orleans-i kirándulás nem túl csábító. Most majd a Frisco ki is próbálja.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Undi: ha nem győztes csapatból választasz szép elkapást Andre Johnson is mehetne a listára.Fucu
Igaz, ezt pont sikerült is elkapnom streamen.
Beteszem ide a gifet, talán van akit érdekel:

undisputedly
a másik szerintem szebb volt (Johnson első TD-ja) itt azért kellett némi szerencse, hogy PP kezéről pont oda pattanjon a labda, de kétség sem fér kellett Johnson zsenialitása az elkapáshoz.Fucu
Azt nem láttam sajnos 😊


nagyon kellene a 1st seed a POban, mert nem akarom h NO-ban egy túrát. 40db 1st downt csinált tegnap a Saints, 40et!braxa88
Szerencsére idegenben annyira nem veretesek.
Egyelőre nem tudom,hogy a RB passzokat hogyan fogjuk levédekezni, de nem is nekem kell tudnom, meg azért januárban nem kellemes fel jönni északra 😊
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én úgy láttam tegnap, hogy az OLine nem volt annyira gyászos mint korábban. Aki ért hozzá megmondhatná: tényleg jobb volt most, vagy csak az ellen nem volt formában?
Előre is köszifunkyparduc
Tegnap egy motiváció nélküli falconszal játszottunk. Nem éreztem azt, hogy ez egy "éles" mérkőzés lenne. A következő mérkőzéseken fog kiderülni szerintem, hogy az OLine mit produkciózik. A nagy javulást majd Okungék visszatérése után lehet majd észrevenni ( remélhetőleg ).

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Undi: ha nem győztes csapatból választasz szép elkapást Andre Johnson is mehetne a listára.Fucu
Igaz, ezt pont sikerült is elkapnom streamen.
Beteszem ide a gifet, talán van akit érdekel:

undisputedly
a másik szerintem szebb volt (Johnson első TD-ja) itt azért kellett némi szerencse, hogy PP kezéről pont oda pattanjon a labda, de kétség sem fér kellett Johnson zsenialitása az elkapáshoz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
idegenbeli mérleg: 5-1
eddig (az ideivel együtt)a franchise történetében 3x volt pozitív ez a szám. legutóbbi alkalommal SB-ba jutott a csapat.
nagyon kellene a 1st seed a POban, mert nem akarom h NO-ban egy túrát. 40db 1st downt csinált tegnap a Saints, 40et!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Én úgy láttam tegnap, hogy az OLine nem volt annyira gyászos mint korábban. Aki ért hozzá megmondhatná: tényleg jobb volt most, vagy csak az ellen nem volt formában?
Előre is köszifunkyparduc
Nagyobb részt a Falcons védelem számlájára írható. De Alvin Bailey UDFA gyémánt lehet, ahogy reméltem is korábban. Tackle-ben és Guardban is egyaránt ügyesen mozgott. És őserő a srác! Csak legyen fejben rendben! 😊Medvepapa
nekem is tetszett Bailey játéka.
azt amugy nem tetszik h nagyon gyakran van variális a falban. egyik playben Sweezy a RG, aztán Bailey, majd Bailey az LT, majd McQ...
Okung vlaszeg játszhat a Vikings ellen. nagyon jó hír ez. Gia is visszatérhet ha vasárnap nem is,d e a bye után szintén biztos. harvin is nagyon készül vasárnapra
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én úgy láttam tegnap, hogy az OLine nem volt annyira gyászos mint korábban. Aki ért hozzá megmondhatná: tényleg jobb volt most, vagy csak az ellen nem volt formában?
Előre is köszifunkyparduc
Nagyobb részt a Falcons védelem számlájára írható. De Alvin Bailey UDFA gyémánt lehet, ahogy reméltem is korábban. Tackle-ben és Guardban is egyaránt ügyesen mozgott. És őserő a srác! Csak legyen fejben rendben! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Undi: ha nem győztes csapatból választasz szép elkapást Andre Johnson is mehetne a listára.Fucu
Igaz, ezt pont sikerült is elkapnom streamen.
Beteszem ide a gifet, talán van akit érdekel:

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Undi: ha nem győztes csapatból választasz szép elkapást Andre Johnson is mehetne a listára.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Pont ma beszeltem cegben egy Cardinals fannal, hogy ha megegyszer botlanak Friscoek akkor egyenloek veluk. Csak nekik rosszabb a divizios aranyuk (0-3). Amugy nalunk anno nem csak TJax volt a kerekkoto, hanem sok minden mas is, de en azt gondolom, hogy Friscoval menjenek olre mi meg meneteljunk be a PO-ba a legjobb arannyal.endorphyn
Jogos a felvetés, de szerintem a Top10 védelem (most leellenőriztem, 2011-ben benne voltunk, mint most kb a Cards védelem) és a "nagy töltény szűk cső" támadósor párhuzam megállja a helyét 😛undisputedly
Hat ha szuk a cso, akkor az meg nem olyan nagy baj.. 😀😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pont ma beszeltem cegben egy Cardinals fannal, hogy ha megegyszer botlanak Friscoek akkor egyenloek veluk. Csak nekik rosszabb a divizios aranyuk (0-3). Amugy nalunk anno nem csak TJax volt a kerekkoto, hanem sok minden mas is, de en azt gondolom, hogy Friscoval menjenek olre mi meg meneteljunk be a PO-ba a legjobb arannyal.endorphyn
Jogos a felvetés, de szerintem a Top10 védelem (most leellenőriztem, 2011-ben benne voltunk, mint most kb a Cards védelem) és a "nagy töltény szűk cső" támadósor párhuzam megállja a helyét 😛
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Habár még nem sikerült visszanézni a meccset, ezt a gifet beteszem azok számára akik nem látták , mert igen gyönyörűre sikeredett. Ha nem lenne az a Green HailMairy TD, akkor esélyes lehetne a forduló elkapása címre:



Amúgy mit szóltok a Pintyek meneteléséhez? Szép lassan nyerik a meccseket, és már ott tartunk,hogy PO esélyekkel is számolni kell náluk.
Amikor nem velünk játszanak szorítok nekik,mert a T-JAx féle Hawksra emlékeztetnek, és szerintem aki abban az időben szorított a csapatért, az átérzi,hogy milyen szar lehet ha a Qb a legnagyobb fék az amúgy kiváló csapatban.
No meg Arians szerintem kiváló szakember.undisputedly
Pont ma beszeltem cegben egy Cardinals fannal, hogy ha megegyszer botlanak Friscoek akkor egyenloek veluk. Csak nekik rosszabb a divizios aranyuk (0-3). Amugy nalunk anno nem csak TJax volt a kerekkoto, hanem sok minden mas is, de en azt gondolom, hogy Friscoval menjenek olre mi meg meneteljunk be a PO-ba a legjobb arannyal.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Habár még nem sikerült visszanézni a meccset, ezt a gifet beteszem azok számára akik nem látták , mert igen gyönyörűre sikeredett. Ha nem lenne az a Green HailMairy TD, akkor esélyes lehetne a forduló elkapása címre:



Amúgy mit szóltok a Pintyek meneteléséhez? Szép lassan nyerik a meccseket, és már ott tartunk,hogy PO esélyekkel is számolni kell náluk.
Amikor nem velünk játszanak szorítok nekik,mert a T-JAx féle Hawksra emlékeztetnek, és szerintem aki abban az időben szorított a csapatért, az átérzi,hogy milyen szar lehet ha a Qb a legnagyobb fék az amúgy kiváló csapatban.
No meg Arians szerintem kiváló szakember.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Spoiler a panthers-frisco meccsről!!!!!!!!!

Értékes győzelem az Atlanta ellen, holnap bővebben is írok, ha sikerült megnézni még legalább egyszer, addig is a 9ers kikapott otthon a Pantherstől 10-9-re 😊
Parasztságból beteszem ezt ide 😛

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára.
petey
undisputedly
Szerintem ne vádold magad, ez különben sem nem parasztság, hanem Undiság ! 😀Helmut Zimmer
így van, ne sértegessük, a földműveseket. valamit még 1 évvel ezelőőtről is keress vissza. komolyan szánlak.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Spoiler a panthers-frisco meccsről!!!!!!!!!

Értékes győzelem az Atlanta ellen, holnap bővebben is írok, ha sikerült megnézni még legalább egyszer, addig is a 9ers kikapott otthon a Pantherstől 10-9-re 😊
Parasztságból beteszem ezt ide 😛

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára.
petey
undisputedly
Csak egy a különbség: mi nem tartjuk félelmetesnek a mi támadóegységünket😉 btw nincs is miért annak tartani.
Ezzel nagyjából megvan a divizió Nektekdiverdoc
Azt szerintem egy-ket jatekos kivetlevel mi sem tartjuk annak. Marmint a mienket.. 😀endorphyn
Ige,igen. RW-Lynch-Tate-Unger az aki a támadóktól szerintem elférne más csapatban is, és habár Tate-et nagyon nagy playmakernek tartom, és örülök,hogy nálunk játszik, de nyugodt szívvel csak az RW-Lynch párosra mondanám azt,hogy elit.


Remélem valaki "megszakérti" fieldgullson a LB sorunk gyengélkedésének okát,habár SeaSzila is rátapintott már eredménykövetőben ( in space vagyunk jók , vizont könnyen blokkolhatóak), mert egészen szembeötlő,hogy a Kansas vagy a Carolina védelmét mennyire a LB sor vezeti, míg nálunk a kelleténél többször végez a tackle lista élén a LOB valamelyik tagja, ami szeritem nem normális.

A Saints elleni meccstől előre félek, ugyani meglátásom szerint nincs még egy olyan csapat a ligában, akik a LB zónákat jobban meg tudnák verni 1-1 párosításokkal mint ők. Egy-két hete volt egy statisztika,hogy Brees a passzainak -hasból mondom- kb 70%-át futónak vagy TE-nek dobta....undisputedly
a LB sorunknál is sebesség a fontos nem a fizikum. ezért tudnak olyan könnyen elhalni a blokkokban, mert nincs meg az erejük hozzá. vmit vmiért, nem mondom h boldog vagyok ettől, de amíg két ilyen safety van mögöttük, el lehet tűntetni ezt a hiányosságot.a.kacsa
Tampa és Rams elleni meccs mutatja,hogy maximum kozmetikázni tudjuk -azt se nagy sikerrel-,de eltünteni nem.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Spoiler a panthers-frisco meccsről!!!!!!!!!

Értékes győzelem az Atlanta ellen, holnap bővebben is írok, ha sikerült megnézni még legalább egyszer, addig is a 9ers kikapott otthon a Pantherstől 10-9-re 😊
Parasztságból beteszem ezt ide 😛

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára.
petey
undisputedly
Csak egy a különbség: mi nem tartjuk félelmetesnek a mi támadóegységünket😉 btw nincs is miért annak tartani.
Ezzel nagyjából megvan a divizió Nektekdiverdoc
Azt szerintem egy-ket jatekos kivetlevel mi sem tartjuk annak. Marmint a mienket.. 😀endorphyn
Ige,igen. RW-Lynch-Tate-Unger az aki a támadóktól szerintem elférne más csapatban is, és habár Tate-et nagyon nagy playmakernek tartom, és örülök,hogy nálunk játszik, de nyugodt szívvel csak az RW-Lynch párosra mondanám azt,hogy elit.


Remélem valaki "megszakérti" fieldgullson a LB sorunk gyengélkedésének okát,habár SeaSzila is rátapintott már eredménykövetőben ( in space vagyunk jók , vizont könnyen blokkolhatóak), mert egészen szembeötlő,hogy a Kansas vagy a Carolina védelmét mennyire a LB sor vezeti, míg nálunk a kelleténél többször végez a tackle lista élén a LOB valamelyik tagja, ami szeritem nem normális.

A Saints elleni meccstől előre félek, ugyani meglátásom szerint nincs még egy olyan csapat a ligában, akik a LB zónákat jobban meg tudnák verni 1-1 párosításokkal mint ők. Egy-két hete volt egy statisztika,hogy Brees a passzainak -hasból mondom- kb 70%-át futónak vagy TE-nek dobta....undisputedly
a LB sorunknál is sebesség a fontos nem a fizikum. ezért tudnak olyan könnyen elhalni a blokkokban, mert nincs meg az erejük hozzá. vmit vmiért, nem mondom h boldog vagyok ettől, de amíg két ilyen safety van mögöttük, el lehet tűntetni ezt a hiányosságot.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Spoiler a panthers-frisco meccsről!!!!!!!!!

Értékes győzelem az Atlanta ellen, holnap bővebben is írok, ha sikerült megnézni még legalább egyszer, addig is a 9ers kikapott otthon a Pantherstől 10-9-re 😊
Parasztságból beteszem ezt ide 😛

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára.
petey
undisputedly
Csak egy a különbség: mi nem tartjuk félelmetesnek a mi támadóegységünket😉 btw nincs is miért annak tartani.
Ezzel nagyjából megvan a divizió Nektekdiverdoc
Azt szerintem egy-ket jatekos kivetlevel mi sem tartjuk annak. Marmint a mienket.. 😀endorphyn
Ige,igen. RW-Lynch-Tate-Unger az aki a támadóktól szerintem elférne más csapatban is, és habár Tate-et nagyon nagy playmakernek tartom, és örülök,hogy nálunk játszik, de nyugodt szívvel csak az RW-Lynch párosra mondanám azt,hogy elit.


Remélem valaki "megszakérti" fieldgullson a LB sorunk gyengélkedésének okát,habár SeaSzila is rátapintott már eredménykövetőben ( in space vagyunk jók , vizont könnyen blokkolhatóak), mert egészen szembeötlő,hogy a Kansas vagy a Carolina védelmét mennyire a LB sor vezeti, míg nálunk a kelleténél többször végez a tackle lista élén a LOB valamelyik tagja, ami szeritem nem normális.

A Saints elleni meccstől előre félek, ugyani meglátásom szerint nincs még egy olyan csapat a ligában, akik a LB zónákat jobban meg tudnák verni 1-1 párosításokkal mint ők. Egy-két hete volt egy statisztika,hogy Brees a passzainak -hasból mondom- kb 70%-át futónak vagy TE-nek dobta....
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Spoiler a panthers-frisco meccsről!!!!!!!!!

Értékes győzelem az Atlanta ellen, holnap bővebben is írok, ha sikerült megnézni még legalább egyszer, addig is a 9ers kikapott otthon a Pantherstől 10-9-re 😊
Parasztságból beteszem ezt ide 😛

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára.
petey
undisputedly
Csak egy a különbség: mi nem tartjuk félelmetesnek a mi támadóegységünket😉 btw nincs is miért annak tartani.
Ezzel nagyjából megvan a divizió Nektekdiverdoc
Azt szerintem egy-ket jatekos kivetlevel mi sem tartjuk annak. Marmint a mienket.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Spoiler a panthers-frisco meccsről!!!!!!!!!

Értékes győzelem az Atlanta ellen, holnap bővebben is írok, ha sikerült megnézni még legalább egyszer, addig is a 9ers kikapott otthon a Pantherstől 10-9-re 😊
Parasztságból beteszem ezt ide 😛

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára.
petey
undisputedly
Csak egy a különbség: mi nem tartjuk félelmetesnek a mi támadóegységünket😉 btw nincs is miért annak tartani.
Ezzel nagyjából megvan a divizió Nektek


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azert ez a 9-1 -es eredmény nagyon szivmelengeto. Gyakorlatilag az elmult par het jatekat tekintve el se hiszem. NFL.com-on meg arrol cikkeznek, hogy visszatert a formank es, hogy micsoda bosszu a playoffert, ahol 0-20-al fordultunk es a vegen meg ugye 28-30 -as vegeredmenynel 2 pontal kikaptunk. 😊 Tekintve a Falcons tegnapi teljesitmenyet, azert ez messze nem ugyan az a csata volt. Ok, nem is a rajatszasban vagyunk, de azert kiraly.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Spoiler a panthers-frisco meccsről!!!!!!!!!

Értékes győzelem az Atlanta ellen, holnap bővebben is írok, ha sikerült megnézni még legalább egyszer, addig is a 9ers kikapott otthon a Pantherstől 10-9-re 😊
Parasztságból beteszem ezt ide 😛

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára.
petey
undisputedly
Szerintem ne vádold magad, ez különben sem nem parasztság, hanem Undiság ! 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Spoiler a panthers-frisco meccsről!!!!!!!!!

Értékes győzelem az Atlanta ellen, holnap bővebben is írok, ha sikerült megnézni még legalább egyszer, addig is a 9ers kikapott otthon a Pantherstől 10-9-re 😊
Parasztságból beteszem ezt ide 😛

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára.
petey
undisputedly
még romo nyom egy karrier dayt, és akkor tökéletes a hétvégénka.kacsa
Ugyebár az a meccs már azért kellene,hogy kiemeltek legyünk. Nem tudom jó-e ha egy hétre kiül a csapat, de szerintem nem tudnék nemet mondani a hazai pályára,ha választhatnék.
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Spoiler a panthers-frisco meccsről!!!!!!!!!

Értékes győzelem az Atlanta ellen, holnap bővebben is írok, ha sikerült megnézni még legalább egyszer, addig is a 9ers kikapott otthon a Pantherstől 10-9-re 😊
Parasztságból beteszem ezt ide 😛

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára.
petey
undisputedly
még romo nyom egy karrier dayt, és akkor tökéletes a hétvégénk