Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Spoiler a panthers-frisco meccsről!!!!!!!!!

Értékes győzelem az Atlanta ellen, holnap bővebben is írok, ha sikerült megnézni még legalább egyszer, addig is a 9ers kikapott otthon a Pantherstől 10-9-re 😊
Parasztságból beteszem ezt ide 😛

Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára.
petey
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Na ki a legjobb?  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/09/Ujra_bizonyitanak_a_Hawks_rajongok/

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jézusom, már a 10. hét van...már most alig bírom a meccsig gyerekek...szerintem hosszabbításos meccs lesz 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
WR Bryan Walters relased and DT Michael Brooks signed

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt már korábban akartam mutatni. Sherm és Harvin egymás játékát "elemzi".
Amikor megkérdi Shermant,hogy ki a legjobb Qb aki ellen játszott,mondja,hogy Brady az egyik 😛

több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407


Amennyiben még hozzátenne valamit a maihoz....



Inkább váltsunk témát pls!

http://seahawks.hu
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Leon78
Félrevezetsz, tévedsz, ferdítesz 😊
Mutass egy kommentet légyszíves amikor rosszat írtam rólatok a Cards topicban 😊
Fejből kapásból az ugrik be, hogy pár napja azt hittétek már nem szavahattok az üdvöskétekre, amikor is segítettem annyit,hogy belinkeltem a helyet ahol még lehet szavazni a hét újonc támadójára 😊
Előtte pont azt ecseteltem,hogy megérdemelne a csapat egy jó b-t mert hasít nagyon a védelem.

Tőletek max olyan jön amiben ott egy wink a végén, hogy véletlenül se lehessen félreérteni 😊
Nem értem miért nem próbáltok normális viszont fenntartani. Mondjuk az már szemtelen,hogy ahogyan a példa is mutatja, több mint fair ahogyan hozzátok kommentelünk/elek, erre mi vagyunk a rosszak 😊

Olyan jó lenne ha nem kellene ilyen kekeckedő hozzászólásokat olvasgatni, meg blokkolni, és lehetne normálisan kommunikálni 😊
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Fucu csak az a baj, h nem említed egyben meg azt a horribilis fújást ET-n plusz a többit sem... ezért a kommented bicskanyitogató.
És mondtam: ne erőltesd ezt a beszólogatós/troll oldalad... tényleg nem áll jól. Inkább maradj a jól befutott elemzős oldaladnál. Baráti jó tanács 😀SeaSzilaHawk
Szeretek benézni ide😊. Itt midig szimpatikus kommenteket olvasgathatok, és olyan iszonyatosan szimpatikusan fogadjátok a jogos kritikákat. Mindig objektíven és abszolút tárgyilagosan ítéltek meg dolgokat. Ja és SeaSzilaHawk, tudom hogy a te véleményed mindenek felett, de ha mi nem akkor jó lenne ha tisem nagyon nézegetnétek a Cards topikot. Ja és neked meg a hülyeség nem áll jóóól 😊 Barátom... 😊
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
pont nem látszik Sherman holdingja 😉Fucu
Undi, lszi legközelebb úgy rakd be a gif-et, hogy látszódjék a holding,
és akkor Fucunak sem lesz remélhetőleg kifogása.
Köszi.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Fucu csak az a baj, h nem említed egyben meg azt a horribilis fújást ET-n plusz a többit sem... ezért a kommented bicskanyitogató.
És mondtam: ne erőltesd ezt a beszólogatós/troll oldalad... tényleg nem áll jól. Inkább maradj a jól befutott elemzős oldaladnál. Baráti jó tanács 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Örülök, hogy nem látod értelmét, de azért csak leírom a véleményemet ha úgy gondolom. Nem kötelező válaszolni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
pont nem látszik Sherman holdingja 😉Fucu
Nin olyan visszahordás ahol ne lehetne vagy ide, vagy oda zászlót dobni.
Amúgy megérte hozzászólni.undisputedly
nem tudtam, hogy tilos leírni a véleményem, de tényleg a Seahawks topik tiltott terület mindenki másnak.
az egy dolog, hogy minden visszahordásra be lehetne dobni, de ez igen feltűnő volt.Fucu
Nem látom értelmét Hawks topicban egy betett clutch momentum changer visszahordáshoz odakommentelni,hogy Sherm holdingolt visszahordás közben. Nem azért, mert nem írsz azt amit akarsz, csak nem tudom milyen válaszra számítasz. Hacsak nem ilyenre.

Holdingról meg szerintem különösen felesleges vitatkozni, mert a leginkább szubjektívan ítélendő szabálytalanság, amit nehéz is konzekvensen jól fújni.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
pont nem látszik Sherman holdingja 😉Fucu
Nin olyan visszahordás ahol ne lehetne vagy ide, vagy oda zászlót dobni.
Amúgy megérte hozzászólni.undisputedly
nem tudtam, hogy tilos leírni a véleményem, de tényleg a Seahawks topik tiltott terület mindenki másnak.
az egy dolog, hogy minden visszahordásra be lehetne dobni, de ez igen feltűnő volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
pont nem látszik Sherman holdingja 😉Fucu
Nin olyan visszahordás ahol ne lehetne vagy ide, vagy oda zászlót dobni.
Amúgy megérte hozzászólni.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
pont nem látszik Sherman holdingja 😉



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
-Gerald McCoy-t megbüntették 15750$-ra a helmet hitért RW-n. Amúgy feltűnően kemények voltak Russell-el a Bucs védők... Ismerve Schiano sportszerűségét (győzelmi felállásos eset), és a tényt,hogy egyetemen találkoztak már egymással, és akkor Schiano csapata kiütötte RW-t a meccsből, amit aztán ennek köszönhetően sikerült megfordítaniuk...

-Unger(C) és Bryant (DE) nem játszik a Falcons ellen. Mondani sem kell, nem örülünk, habár Unger pótlását meg tudjuk oldani, viszont Red , mint a futás elleni védekezés alapköve hiányozni fog. múgy ha már így alakult, én személy szerint nagyon kíváncsi vagyok a base felállás hogyan fog alakulni, illetve valaki él-e a megnövekedett snap számmal.

- McQuistan - Carpenter - JeanPierre - Sweezy - Bowie felállással kezdünk vélhetően a Falcons ellen 😀

-Állítólag nem lesz több Real Rob Report. Idén legalábbis biztosan.

-Álljon itt gifben is Tate visszahordása:

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nahat: Golden Tate named NFC special teams player of Week 9

 www.seahawks.com/news/articles/article-1/Wednesday-Round-Up-Golden-Tate-named-NFC-special-teams-player-of-Week-9/697056b5-2a63-4147-a812-7f349354a975


-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
WoW! csak emlegetni kellett...
Felhagyott a focival:
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000277283/article/john-moffitt-leaves-denver-broncos-quits-footballundisputedly
Football was fun but my head hurts-haha kidding roger goodell. I'm on to new things, thanks to everyone along the way!!!
xDjjncaa
Nagyon nagy figura 😀
Amúgy kíváncsi vagyok mi lelte, mert TC alatt csupa pozitív hír érkezett róla, aztán a semmiből elcseréltük.
Annyi biztos,hogy kamera előtt érdemes volt rá figyelni,mert mindig hozta a RealRobReportban a show-t 😀
Ez a fejfájás meg hatalmas 😀
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
WoW! csak emlegetni kellett...
Felhagyott a focival:
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000277283/article/john-moffitt-leaves-denver-broncos-quits-footballundisputedly
Football was fun but my head hurts-haha kidding roger goodell. I'm on to new things, thanks to everyone along the way!!!

xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Giacomini elkezdi az edzést a héten de esélytelen a játék a falcons ellen. okung ugye a vikings ellen térhet vissza jövő héten, remélem addigra gia is játszhat.
harvin sem lesz ott még a falcons ellen. vikings ellen talán, utána bye. bye után sztem már biztos játszhat az okung, giacomini, harvin trió.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jo hat Moffittrol a Twitter kepe sokmindent elmond 😀
endorphyn
WoW! csak emlegetni kellett...
Felhagyott a focival:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/undzegopve33pzn9btny
John Moffitt leaves Denver Broncos, quits football
Denver Broncos guard John Moffitt has decided to leave football at age 27. Find out why the former Seahawks third-round draft pick is walking away from the game in his prime.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Flynnek QB coach állást kellene felajánlani lassan.ulpianus
Lemaradtam valamiről, történt vele kapcsolatban valami azon kívül,hogy felmerült a neve a GB-nél?
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Flynnek QB coach állást kellene felajánlani lassan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Sziasztok srákok!Tesóm hozott Amerikából történelmi relikviának számító Flynn mezt(természetesen Seahawks/méretét tekintve M-es),nagyon komoly darab,kizárólag komoly gyűjtőknek!Ha magadra ismertél és akarod a "sztárcsináló" mezét dobj egy üzit!
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jo hat Moffittrol a Twitter kepe sokmindent elmond 😀


De mondjuk ez is jo:


-- TIME I'AM! --