Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Hát ha nem is A-, de egy B-t adhatunk rá. Ha majd kiderül, hogy ki lesz az az All-Pro játékos, aki Aguayo után ment ki akkor szívhatjuk Licht vérét. 😀
D11
Akkor B+ 😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Eddig nekem tetszik amit Licht-ék összehoztak ezen a drafton. 😀
4/10-re hiány posztra kellene húzni (safety), engem valamiért nagyon meggyőzött Deandre Houston-Carson, ha nem is kezdőnek, de a poszt mélyítésére szerintem jó lenne.

több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hát ha nem is A-, de egy B-t adhatunk rá. Ha majd kiderül, hogy ki lesz az az All-Pro játékos, aki Aguayo után ment ki akkor szívhatjuk Licht vérét. 😀
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Betömtünk két nagy lyukat valószínű a draft class posztokon lévő legjobb játékosaival. Húzhattunk volna WR-t, guardot, DT-t, OLB-t mert ott vannak lyukaink. Legkisebb gondunk volt kicker, de legalább tuti értékes játékos ő is posztján és a legjobb.
D11
Oké ha mondjuk én ott vagyok én se mentem volna fel egy kickerért, de van benne ráció. 3 olyan játékost kaptak el a drafton, akik közül kettőnek floridai kötődése van, ami vélhetően plusz potenciált jelent a játékosok számára, a harmadiknak meg megfelelési kényszere van, amihez a talán a legjobb táptalajt kapta meg.

Én azt mondom:
Day 1: A
Day 2: A-

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Betömtünk két nagy lyukat valószínű a draft class posztokon lévő legjobb játékosaival. Húzhattunk volna WR-t, guardot, DT-t, OLB-t mert ott vannak lyukaink. Legkisebb gondunk volt kicker, de legalább tuti értékes játékos ő is posztján és a legjobb.
több mint 8 éve
buccaneer 490
Azt hittem reggel rosszul látok. De nem. Addig értem a koncepciót, hogy az elmúlt két évben egy rakat meccs ment el a Brindza féle hibákon. Meg, hogy a gyerek a college futball történetének legpontosabb rúgója, de mindezért egy feltrade a második körbe... kissé nem tudom hova tenni. Megint rajtunk röhögnek. Aztán remélem Koetter tíz év múlva jót röhög a markában, amikor sorra készítik az interjúkat Aguayo-val, hogy tudott Vinatieri fölé kerekedni karrierje. 😀
Cay
De nyugtass meg, hogy ők még akkor is Tampában fognak tevékenykedni. Nem mondjuk a Dallas Cowboys-ban. 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem dereng egy Eagles kicker aki ncaa hős volt...
Na most akkor zseni a GM vagy nem?

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azt hittem reggel rosszul látok. De nem. Addig értem a koncepciót, hogy az elmúlt két évben egy rakat meccs ment el a Brindza féle hibákon. Meg, hogy a gyerek a college futball történetének legpontosabb rúgója, de mindezért egy feltrade a második körbe... kissé nem tudom hova tenni. Megint rajtunk röhögnek. Aztán remélem Koetter tíz év múlva jót röhög a markában, amikor sorra készítik az interjúkat Aguayo-val, hogy tudott Vinatieri fölé kerekedni karrierje. 😀
Cay
Gondold végig...adtunk érte egy 3.kört és egyet az extra 4. közül. Nem volt ez gáz deal.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Elször sokat bosszankodtam ezen a lépésen, de aztán elgondolkodtam rajta. Ha Aguayo valóban akkora korszakalkotó tehetség mint mondják (márpedig úgy néz ki), akkor cirka 15 évre megoldja a bucs rúgó problémáit. Licht hosszútávra gondolkodik. Ezt a picket majd az idő fogja igazolni, de mivel volt egy extra 4.kör kezdem azt érezni, hogy megérte felmenni Aguayo miatt.

Spence megintcsak jó húzás volt. Szerintem jót tett neki, hogy osb kivágta. Szerintem iszonyú nagy bizonyítási kényszere van a srácnak, amit az is bizonyít, hogy az elmúlt 20 negatív drogtesztjét elküldte még a pápának is. A bucs öltözője ideális számára, mert tampában nincsenek problémás alakok az öltözőben. A pozitív hatások majd kihozzák belőle a vadállatot a pályán.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Azt hittem reggel rosszul látok. De nem. Addig értem a koncepciót, hogy az elmúlt két évben egy rakat meccs ment el a Brindza féle hibákon. Meg, hogy a gyerek a college futball történetének legpontosabb rúgója, de mindezért egy feltrade a második körbe... kissé nem tudom hova tenni. Megint rajtunk röhögnek. Aztán remélem Koetter tíz év múlva jót röhög a markában, amikor sorra készítik az interjúkat Aguayo-val, hogy tudott Vinatieri fölé kerekedni karrierje. 😀

több mint 8 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Tudja valaki miért mentünk fel ennyire korán Aguayo-ért? Nekem van egy összesküvés elméletem, miszerint Licht tudja, hogy Belichick a második napra meg szokott őrülni és félt, hogy Gostkowski mellé behúzza Aguayo-t is. Más ötletem nincs.
buccaneer
De az is lehet fogadott Koetterrel, hogy "nem mered" 😉
több mint 8 éve
buccaneer 490
Tudja valaki miért mentünk fel ennyire korán Aguayo-ért? Nekem van egy összesküvés elméletem, miszerint Licht tudja, hogy Belichick a második napra meg szokott őrülni és félt, hogy Gostkowski mellé behúzza Aguayo-t is. Más ötletem nincs.
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
olyan csapatokat említesz és hozol fel példaként akik, kb egy prospect sűllyesztő/züllesztő franciseok.
D11
Ebbe most nem mennék bele.

Ez egy olyan általánosítás részedről amihez, nem reprezentatív az adatsorod.
D11
Ezt kéne kiszámolni valakinek.

És soha nem is lesz az mert nincs okok okozati összefüggés aközött, hogy kiből lesz jó játékos és hogy milyen move során húztad. Nem kell szeretni VH3-t, de akkor mond azt hogy szerinted nem tud szerelni, nem elég gyors, vagy hogy alacsony, de ne azt hogy azérlesz szar, mert hátramentünk két helyet.
D11
Nem erről beszélek. Ennek épp az ellenkezőjéről beszélek. Ha ott volt, és kellett, egy szaros 4. körért megkockáztatni, hogy valaki, például pont a Giants, kihúzza, az kurva nagy hülyeség volt, nem okos move.
füligjimmy
Nem fogják az orrunkra kötni, de ha teszem azt tuti volt mind a Maci mind a Giants pick és ezzel tisztában is voltunk akkor hülyék lettünk volna bennehagyni egy 4. kört. Ti nyilván jöttetek Floydért szóval az pipa ez tuti tudtuk, Apple meg úgy fest No 1. CB volt a giants boardján. Ha ezzel Licht tisztában volt akkor nem kockáztatott semmit, amit egy tökös GM ne kockáztathatna.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
olyan csapatokat említesz és hozol fel példaként akik, kb egy prospect sűllyesztő/züllesztő franciseok.
D11
Ebbe most nem mennék bele.

Ez egy olyan általánosítás részedről amihez, nem reprezentatív az adatsorod.
D11
Ezt kéne kiszámolni valakinek.

És soha nem is lesz az mert nincs okok okozati összefüggés aközött, hogy kiből lesz jó játékos és hogy milyen move során húztad. Nem kell szeretni VH3-t, de akkor mond azt hogy szerinted nem tud szerelni, nem elég gyors, vagy hogy alacsony, de ne azt hogy azérlesz szar, mert hátramentünk két helyet.
D11
Nem erről beszélek. Ennek épp az ellenkezőjéről beszélek. Ha ott volt, és kellett, egy szaros 4. körért megkockáztatni, hogy valaki, például pont a Giants, kihúzza, az kurva nagy hülyeség volt, nem okos move.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szerintem az első nap legnagyobb nyertese a bucs volt. Behúzták azt akit ők akartak, a Hargreaves is odakerült ahova akart, és egy plusz pick is lett belőle. Keveset beszélnek róla de szerintem iszonyat nagy húzás volt!
TheBerzerker
ja, rendesen kifújták az orrát a Bears-nek és a Giants-nek is.
Tökös húzás volt, mert mindkettő vihette volna, de így #swag
Höri
Én pirinyót jobban bízok a Giants ofiszba, mint a Tampában, mondjuk nem feltétlenül, ha kornerről van szó. De valaki leírhatná nekem a sikeres letrade-eket az elmúlt 20 évből, komolyan érdekel, nem szenyózásból. Én egyszerűen lusta vagyok erre. A Browns mindig szop vele, de nekik mondjuk tökmindegy. Rams se ért el egy kalap szart, hogy csak a két legnagyobbat említsem. Szent meggyőződésem, ez a lemegyek 2 helyet, összeszedek egy 150 körüli picket kurva jó ötlet elméletben, de hány olyan játékosból lett valami, akit ezzel a pickel választottak? Arról nem is beszélve, mi az arány a lejjebb/feljebb draftoltaknál.
füligjimmy
Mondjuk ha arra kell feltenni a házat hogy Floydból vagy VH-ból lesz e épkézláb játékos a profik közt akkor szerintem nem sokan tesznek Floydra. Én biztos nem. Ha nem lesz jó nem azért nem lesz az, mert 2-vel lejjebb húztuk és letrade után.. H 1/9-re húzzuk All-Pro ha 1/11-re akkor bust. 😀 Hogyne!
D11
A sztori nem erről szól. Arról, hogy random csapat, jelen esetben Tampa egy szaros 4. körért lement 2 helyet. Warum tun Sie das? Ha a Giants Hargreavest viszi ki, akkor mi van? Tunsil? De szakadjunk el az idei évtől. Nem emlékszem olyan évre, amikor valaki ne rejszolt volna egy roppant okos letrade-re, ami aztán nem vezetett sehova 3 év múlva. Én nem szólok ezért, a Fürge Ujjak magazin Kudlik Juli címlapjára kicsaptam anno, fiatalabbaknak mondom, akkoriban ezzel kellett beérni. Rams volt eddig ennek a mestere, össze is szednek minden évben egy jó Steadman Baileyt. Most majd megint letrade-elgetnek, és milyen okosak lesznek. Browns bennhagyta Sammie Watkinst, meg Anthony Barrt, oszt jött helyette Cameron Erving, meg Shelton. Modnjuk ők vissza is léptek Manciért, az is brilliáns volt. Szegénykéim mindig szopnak.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000491361/article/afc-north-draft-grades-cleveland-browns-take-wise-approach

De hagyjuk a Brownst. Tavaly Lions lement, Broncos feljött. Lions ugyanúgy behúzta Tomlinsont, és utána mit csinált azzal, amit kapott? Szart se. Akkor megérte kockáztatni? Ez még a jobb trade-ek közé tartozik, és most csak az első körről beszélek. Nem nagyon látom én ebben az értelmet. A legjobb esetben is nem kaptál nagyjából szart se. Egy ST gunner megérte a kockázatot, hogy nem legyen benn az általad legjobbnak tartott?
füligjimmy
Nem tudhatjuk mit tudott az FO, a Bears és a Giants kiszemeltjéről. Illetve Biztos volt B-terv is szerintem Rankins. Ha másra nem arra jó volt hogy megfagyiztattuk a macikat meg az óriásokat. Illetve a draft nagyrésze a zavarosban való durkálásról szól innentől, nekünk lett egy plusz dobásunk. Nem érdekel se a lions, se a browns faszkodása. Azok a pickek akkor sem voltak sexik amikor kihúzták, nem melepő hogy lófasz se lett belőlük, arról nem is beszélve hogy olyan csapatokat említesz és hozol fel példaként akik, kb egy prospect sűllyesztő/züllesztő franciseok. Ez egy olyan általánosítás részedről amihez, nem reprezentatív az adatsorod. És soha nem is lesz az mert nincs okok okozati összefüggés aközött, hogy kiből lesz jó játékos és hogy milyen move során húztad. Nem kell szeretni VH3-t, de akkor mond azt hogy szerinted nem tud szerelni, nem elég gyors, vagy hogy alacsony, de ne azt hogy azérlesz szar, mert hátramentünk két helyet.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintem az első nap legnagyobb nyertese a bucs volt. Behúzták azt akit ők akartak, a Hargreaves is odakerült ahova akart, és egy plusz pick is lett belőle. Keveset beszélnek róla de szerintem iszonyat nagy húzás volt!
TheBerzerker
ja, rendesen kifújták az orrát a Bears-nek és a Giants-nek is.
Tökös húzás volt, mert mindkettő vihette volna, de így #swag
Höri
Én pirinyót jobban bízok a Giants ofiszba, mint a Tampában, mondjuk nem feltétlenül, ha kornerről van szó. De valaki leírhatná nekem a sikeres letrade-eket az elmúlt 20 évből, komolyan érdekel, nem szenyózásból. Én egyszerűen lusta vagyok erre. A Browns mindig szop vele, de nekik mondjuk tökmindegy. Rams se ért el egy kalap szart, hogy csak a két legnagyobbat említsem. Szent meggyőződésem, ez a lemegyek 2 helyet, összeszedek egy 150 körüli picket kurva jó ötlet elméletben, de hány olyan játékosból lett valami, akit ezzel a pickel választottak? Arról nem is beszélve, mi az arány a lejjebb/feljebb draftoltaknál.
füligjimmy
Mondjuk ha arra kell feltenni a házat hogy Floydból vagy VH-ból lesz e épkézláb játékos a profik közt akkor szerintem nem sokan tesznek Floydra. Én biztos nem. Ha nem lesz jó nem azért nem lesz az, mert 2-vel lejjebb húztuk és letrade után.. H 1/9-re húzzuk All-Pro ha 1/11-re akkor bust. 😀 Hogyne!
D11
A sztori nem erről szól. Arról, hogy random csapat, jelen esetben Tampa egy szaros 4. körért lement 2 helyet. Warum tun Sie das? Ha a Giants Hargreavest viszi ki, akkor mi van? Tunsil? De szakadjunk el az idei évtől. Nem emlékszem olyan évre, amikor valaki ne rejszolt volna egy roppant okos letrade-re, ami aztán nem vezetett sehova 3 év múlva. Én nem szólok ezért, a Fürge Ujjak magazin Kudlik Juli címlapjára kicsaptam anno, fiatalabbaknak mondom, akkoriban ezzel kellett beérni. Rams volt eddig ennek a mestere, össze is szednek minden évben egy jó Steadman Baileyt. Most majd megint letrade-elgetnek, és milyen okosak lesznek. Browns bennhagyta Sammie Watkinst, meg Anthony Barrt, oszt jött helyette Cameron Erving, meg Shelton. Modnjuk ők vissza is léptek Manciért, az is brilliáns volt. Szegénykéim mindig szopnak.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xpddwsrjtxf1pbjfnhid
AFC North draft grades: Cleveland Browns take wise approach
No, the Cleveland Browns didn't make waves last weekend -- and that's a good thing. In his draft report card for the AFC North, Bucky Brooks applauds the selections of Danny Shelton and Cameron Erving.


De hagyjuk a Brownst. Tavaly Lions lement, Broncos feljött. Lions ugyanúgy behúzta Tomlinsont, és utána mit csinált azzal, amit kapott? Szart se. Akkor megérte kockáztatni? Ez még a jobb trade-ek közé tartozik, és most csak az első körről beszélek. Nem nagyon látom én ebben az értelmet. A legjobb esetben is nem kaptál nagyjából szart se. Egy ST gunner megérte a kockázatot, hogy nem legyen benn az általad legjobbnak tartott?

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
2. körös kívánságlista:
DE: Spence-Ogbah
LB: Jack
WR: Shephard
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szerintem az első nap legnagyobb nyertese a bucs volt. Behúzták azt akit ők akartak, a Hargreaves is odakerült ahova akart, és egy plusz pick is lett belőle. Keveset beszélnek róla de szerintem iszonyat nagy húzás volt!
TheBerzerker
ja, rendesen kifújták az orrát a Bears-nek és a Giants-nek is.
Tökös húzás volt, mert mindkettő vihette volna, de így #swag
Höri
Én pirinyót jobban bízok a Giants ofiszba, mint a Tampában, mondjuk nem feltétlenül, ha kornerről van szó. De valaki leírhatná nekem a sikeres letrade-eket az elmúlt 20 évből, komolyan érdekel, nem szenyózásból. Én egyszerűen lusta vagyok erre. A Browns mindig szop vele, de nekik mondjuk tökmindegy. Rams se ért el egy kalap szart, hogy csak a két legnagyobbat említsem. Szent meggyőződésem, ez a lemegyek 2 helyet, összeszedek egy 150 körüli picket kurva jó ötlet elméletben, de hány olyan játékosból lett valami, akit ezzel a pickel választottak? Arról nem is beszélve, mi az arány a lejjebb/feljebb draftoltaknál.
füligjimmy
Mondjuk ha arra kell feltenni a házat hogy Floydból vagy VH-ból lesz e épkézláb játékos a profik közt akkor szerintem nem sokan tesznek Floydra. Én biztos nem. Ha nem lesz jó nem azért nem lesz az, mert 2-vel lejjebb húztuk és letrade után.. H 1/9-re húzzuk All-Pro ha 1/11-re akkor bust. 😀 Hogyne!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Szerintem az első nap legnagyobb nyertese a bucs volt. Behúzták azt akit ők akartak, a Hargreaves is odakerült ahova akart, és egy plusz pick is lett belőle. Keveset beszélnek róla de szerintem iszonyat nagy húzás volt!
TheBerzerker
ja, rendesen kifújták az orrát a Bears-nek és a Giants-nek is.
Tökös húzás volt, mert mindkettő vihette volna, de így #swag
Höri
Én pirinyót jobban bízok a Giants ofiszba, mint a Tampában, mondjuk nem feltétlenül, ha kornerről van szó. De valaki leírhatná nekem a sikeres letrade-eket az elmúlt 20 évből, komolyan érdekel, nem szenyózásból. Én egyszerűen lusta vagyok erre. A Browns mindig szop vele, de nekik mondjuk tökmindegy. Rams se ért el egy kalap szart, hogy csak a két legnagyobbat említsem. Szent meggyőződésem, ez a lemegyek 2 helyet, összeszedek egy 150 körüli picket kurva jó ötlet elméletben, de hány olyan játékosból lett valami, akit ezzel a pickel választottak? Arról nem is beszélve, mi az arány a lejjebb/feljebb draftoltaknál.
füligjimmy
A Pats topikban tedd fel a kérdést 😊

Mi egyszer csináltunk érdemi letrade-et első körben, az win volt mindkét csapatnak:a Jets feljött Revisért, mi vittük Beasont az első kör végén és Kalilt a második kör végén.

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintem az első nap legnagyobb nyertese a bucs volt. Behúzták azt akit ők akartak, a Hargreaves is odakerült ahova akart, és egy plusz pick is lett belőle. Keveset beszélnek róla de szerintem iszonyat nagy húzás volt!
TheBerzerker
ja, rendesen kifújták az orrát a Bears-nek és a Giants-nek is.
Tökös húzás volt, mert mindkettő vihette volna, de így #swag
Höri
Én pirinyót jobban bízok a Giants ofiszba, mint a Tampában, mondjuk nem feltétlenül, ha kornerről van szó. De valaki leírhatná nekem a sikeres letrade-eket az elmúlt 20 évből, komolyan érdekel, nem szenyózásból. Én egyszerűen lusta vagyok erre. A Browns mindig szop vele, de nekik mondjuk tökmindegy. Rams se ért el egy kalap szart, hogy csak a két legnagyobbat említsem. Szent meggyőződésem, ez a lemegyek 2 helyet, összeszedek egy 150 körüli picket kurva jó ötlet elméletben, de hány olyan játékosból lett valami, akit ezzel a pickel választottak? Arról nem is beszélve, mi az arány a lejjebb/feljebb draftoltaknál.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem az első nap legnagyobb nyertese a bucs volt. Behúzták azt akit ők akartak, a Hargreaves is odakerült ahova akart, és egy plusz pick is lett belőle. Keveset beszélnek róla de szerintem iszonyat nagy húzás volt!
TheBerzerker
ja, rendesen kifújták az orrát a Bears-nek és a Giants-nek is.
Tökös húzás volt, mert mindkettő vihette volna, de így #swag

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintem az első nap legnagyobb nyertese a bucs volt. Behúzták azt akit ők akartak, a Hargreaves is odakerült ahova akart, és egy plusz pick is lett belőle. Keveset beszélnek róla de szerintem iszonyat nagy húzás volt!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Best case scenario: Vernon Hargreaves
Worst case scenario: Leonard Floyd
D11
😊 Ahogy olvasom ezt a Bears szurkolók zöme is így gondolja!
buccaneer
Eddig jó 😎
több mint 8 éve
buccaneer 490
Best case scenario: Vernon Hargreaves
Worst case scenario: Leonard Floyd
D11
😊 Ahogy olvasom ezt a Bears szurkolók zöme is így gondolja!
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Best case scenario: Vernon Hargreaves
Worst case scenario: Leonard Floyd