Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akit draftrol hoztunk a támadófalba van róla valakinek valami infója
csupi4
Benenoch? Tagja volt annak a UCLA falnak, amelyik 14 sacket engedett tavaly. Régebben játszott mindkét oldalon, sőt az egyetem előtt fullback is volt, emiatt elég jó lábmunkája van. Elvileg a 3.körre várták sokan. Jó alapanyagnak tűnik.
TheBerzerker
Mi az erossege inkabb? Pass prot vagy futas blokkolas?
zolkoo
inkább a passz, de a bull rush nem barátja
Höri
Néztem a srác videóit. Nem tudom mennyire lehet leszűrni ezekből bármit is, de nekem úgy tűnt technikailag nem rossz a srác. Úgy tűnt jól használja a kezét és a lába sem lassú. Ellenben viszont nem nyűgözött le az ereje. Nem tudom ez az erő elegendő-e az NFL-hez! Főleg úgy, hogy nyilván nem a bal oldalra szánják elsősorban így az erős oldali futásoknál szánhatnak neki szerepet. . Vagy legalábbis így gondolom! Nekem Noah Spence is kicsit fejvakarós megmondom őszintén. Én úgy látom neki a blitz az erőssége. Biztos jó lesz ő 4-3as DE-nek? Pedig sok helyen olvasom, hogy ő volt az idei draft legjobb Bucs választása. Gondolom ebben a kiválasztás helye is benne van vastagon!
buccaneer
Spence blitzben nagyon jó, de tény, hogy futás ellen használhatatlan szinte. Nem véletlenül várták az első körbe, mert brutál pass rusher, csak a kábszika miatt csúszott sokat.
TheBerzerker
Spence adottságai a 3-4 es OLB posztért kiáltottak, de itt 4-3 ban mit tud alkotni az jó kérdés. De van annyira jó játékos, hogy megoldja a 2000 es évek végi Colts D-ben Mathis és Freeney volt a két DE szóval végülis megoldhatja, de én sajnálom picit, hogy nem 3-4 be került az jobban feküdt volna neki szerintem és itt séma váltás nem mostanában lesz, mert McCoy, David a védelem alapemberei mind 4-3 fit-ek.
cikesz
Smith nyilatkozott olyat, hogy ő nincs elkötelezve se a 3-4, se a 4-3 mellett. Minden az ellenfél játékától függ azt mondta. Simán elképzelhető, hogy fog variálni.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Akit draftrol hoztunk a támadófalba van róla valakinek valami infója
csupi4
Benenoch? Tagja volt annak a UCLA falnak, amelyik 14 sacket engedett tavaly. Régebben játszott mindkét oldalon, sőt az egyetem előtt fullback is volt, emiatt elég jó lábmunkája van. Elvileg a 3.körre várták sokan. Jó alapanyagnak tűnik.
TheBerzerker
Mi az erossege inkabb? Pass prot vagy futas blokkolas?
zolkoo
inkább a passz, de a bull rush nem barátja
Höri
Néztem a srác videóit. Nem tudom mennyire lehet leszűrni ezekből bármit is, de nekem úgy tűnt technikailag nem rossz a srác. Úgy tűnt jól használja a kezét és a lába sem lassú. Ellenben viszont nem nyűgözött le az ereje. Nem tudom ez az erő elegendő-e az NFL-hez! Főleg úgy, hogy nyilván nem a bal oldalra szánják elsősorban így az erős oldali futásoknál szánhatnak neki szerepet. . Vagy legalábbis így gondolom! Nekem Noah Spence is kicsit fejvakarós megmondom őszintén. Én úgy látom neki a blitz az erőssége. Biztos jó lesz ő 4-3as DE-nek? Pedig sok helyen olvasom, hogy ő volt az idei draft legjobb Bucs választása. Gondolom ebben a kiválasztás helye is benne van vastagon!
buccaneer
Spence blitzben nagyon jó, de tény, hogy futás ellen használhatatlan szinte. Nem véletlenül várták az első körbe, mert brutál pass rusher, csak a kábszika miatt csúszott sokat.
TheBerzerker
Spence adottságai a 3-4 es OLB posztért kiáltottak, de itt 4-3 ban mit tud alkotni az jó kérdés. De van annyira jó játékos, hogy megoldja a 2000 es évek végi Colts D-ben Mathis és Freeney volt a két DE szóval végülis megoldhatja, de én sajnálom picit, hogy nem 3-4 be került az jobban feküdt volna neki szerintem és itt séma váltás nem mostanában lesz, mert McCoy, David a védelem alapemberei mind 4-3 fit-ek.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akit draftrol hoztunk a támadófalba van róla valakinek valami infója
csupi4
Benenoch? Tagja volt annak a UCLA falnak, amelyik 14 sacket engedett tavaly. Régebben játszott mindkét oldalon, sőt az egyetem előtt fullback is volt, emiatt elég jó lábmunkája van. Elvileg a 3.körre várták sokan. Jó alapanyagnak tűnik.
TheBerzerker
Mi az erossege inkabb? Pass prot vagy futas blokkolas?
zolkoo
inkább a passz, de a bull rush nem barátja
Höri
Néztem a srác videóit. Nem tudom mennyire lehet leszűrni ezekből bármit is, de nekem úgy tűnt technikailag nem rossz a srác. Úgy tűnt jól használja a kezét és a lába sem lassú. Ellenben viszont nem nyűgözött le az ereje. Nem tudom ez az erő elegendő-e az NFL-hez! Főleg úgy, hogy nyilván nem a bal oldalra szánják elsősorban így az erős oldali futásoknál szánhatnak neki szerepet. . Vagy legalábbis így gondolom! Nekem Noah Spence is kicsit fejvakarós megmondom őszintén. Én úgy látom neki a blitz az erőssége. Biztos jó lesz ő 4-3as DE-nek? Pedig sok helyen olvasom, hogy ő volt az idei draft legjobb Bucs választása. Gondolom ebben a kiválasztás helye is benne van vastagon!
buccaneer
Spence blitzben nagyon jó, de tény, hogy futás ellen használhatatlan szinte. Nem véletlenül várták az első körbe, mert brutál pass rusher, csak a kábszika miatt csúszott sokat.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Akit draftrol hoztunk a támadófalba van róla valakinek valami infója
csupi4
Benenoch? Tagja volt annak a UCLA falnak, amelyik 14 sacket engedett tavaly. Régebben játszott mindkét oldalon, sőt az egyetem előtt fullback is volt, emiatt elég jó lábmunkája van. Elvileg a 3.körre várták sokan. Jó alapanyagnak tűnik.
TheBerzerker
Mi az erossege inkabb? Pass prot vagy futas blokkolas?
zolkoo
inkább a passz, de a bull rush nem barátja
Höri
Néztem a srác videóit. Nem tudom mennyire lehet leszűrni ezekből bármit is, de nekem úgy tűnt technikailag nem rossz a srác. Úgy tűnt jól használja a kezét és a lába sem lassú. Ellenben viszont nem nyűgözött le az ereje. Nem tudom ez az erő elegendő-e az NFL-hez! Főleg úgy, hogy nyilván nem a bal oldalra szánják elsősorban így az erős oldali futásoknál szánhatnak neki szerepet. . Vagy legalábbis így gondolom! Nekem Noah Spence is kicsit fejvakarós megmondom őszintén. Én úgy látom neki a blitz az erőssége. Biztos jó lesz ő 4-3as DE-nek? Pedig sok helyen olvasom, hogy ő volt az idei draft legjobb Bucs választása. Gondolom ebben a kiválasztás helye is benne van vastagon!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akit draftrol hoztunk a támadófalba van róla valakinek valami infója
csupi4
Benenoch? Tagja volt annak a UCLA falnak, amelyik 14 sacket engedett tavaly. Régebben játszott mindkét oldalon, sőt az egyetem előtt fullback is volt, emiatt elég jó lábmunkája van. Elvileg a 3.körre várták sokan. Jó alapanyagnak tűnik.
TheBerzerker
Mi az erossege inkabb? Pass prot vagy futas blokkolas?
zolkoo
inkább a passz, de a bull rush nem barátja

több mint 8 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Akit draftrol hoztunk a támadófalba van róla valakinek valami infója
csupi4
Benenoch? Tagja volt annak a UCLA falnak, amelyik 14 sacket engedett tavaly. Régebben játszott mindkét oldalon, sőt az egyetem előtt fullback is volt, emiatt elég jó lábmunkája van. Elvileg a 3.körre várták sokan. Jó alapanyagnak tűnik.
TheBerzerker
Mi az erossege inkabb? Pass prot vagy futas blokkolas?
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akit draftrol hoztunk a támadófalba van róla valakinek valami infója
csupi4
Benenoch? Tagja volt annak a UCLA falnak, amelyik 14 sacket engedett tavaly. Régebben játszott mindkét oldalon, sőt az egyetem előtt fullback is volt, emiatt elég jó lábmunkája van. Elvileg a 3.körre várták sokan. Jó alapanyagnak tűnik.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Akit draftrol hoztunk a támadófalba van róla valakinek valami infója
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nekem tetszik a mostani draft is. Teljesen jol felepitett koncepcio. Bar eloszor ahogy jott a kicker draft kicsit rancolni kezdtem a szemoldokom, mert biztos volt a marketingnek is benne szerepe, de valoban jo a srac. Plusz valoszinuleg nem volt veletlen a trade mert mas is vitte volna itt korul
zolkoo
Szerintem a 2.körben kiment volna. Én továbbra is jó picknek érzem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
buccaneer 490
Üzenet jason Licht-nek! Kérném szépen azonnal rárepülni Matt Slauson-ra!
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Mindehol azt olvasom hogy ez a Aguayo mekkora zseni a maga posztján hat amiket nézegetem videókat 40 yard felett elég pontatlan a srác videók alapján engem nem győzött meg...
több mint 8 éve
buccaneer 490
Megint FB posztra sikerült húzni az utolsó pickkel. Érdekel, hogy vajon Vitale is repül-e, mint Iosefa. Bent volt még Cash is.
TheBerzerker
Az engem is! 😊 Én imádom a jó fullback-ek játékát és Dan Vitale azért nem tűnik rossz anyagnag. De hát tavaly Iosefa sem tűnt annak. Majd meglátjuk New Engalndben tudják-e használni! Azt nyilván nem tudom megmondani, hogy ez a draft jó volt-e vagy sem, ezt majd az idő elönti. Csak azt tudom megmondani tetszett-e, és őszintén szólva vegyes érzelmeim vannak. Kíváncsi leszek rá, hogy Noah Spence beválik-e az NFL-ben mint 4-3as DE, vagy kénytelenek leszünk LB-ként használni a végén. S azt is kétlem, hogy egy jó rúgóért nemhogy második kört, de egyáltalán draftcetlit kell adni.Tényleg csak Aguayo jelentett potenciált a piacon? Ha Benenoch-ból sikerül egy konstans jobb oldali kezdőt faragni, akkor jó választás volt, mert így erő és plusz potenciál szabadul fel a falunkban, amire valljuk meg, szükségünk lenne! Csak nehogy hasonló legyen a pályafutása, mint Kadeem Edwards-é! Én ettől tartok leginkább. Ismerve a draft húzásait, minden pozícióban a legjobb elérhető játékost feltételezve, nekem nyilván teljesen más döntéseim lettek volna az adott helyeken. Talán egyedül Dan Vitale lett volna azonosság, a második mondatomban írtak miatt.
több mint 8 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Nekem tetszik a mostani draft is. Teljesen jol felepitett koncepcio. Bar eloszor ahogy jott a kicker draft kicsit rancolni kezdtem a szemoldokom, mert biztos volt a marketingnek is benne szerepe, de valoban jo a srac. Plusz valoszinuleg nem volt veletlen a trade mert mas is vitte volna itt korul
több mint 8 éve
Cay Tampa Bay Buccaneers 189
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
Stoki
Mondjuk szerintem Tampában nem fogják felkötni ezért Koetteréket, tényleg nem akarok hülyeséget mondani, de tavaly kb. hat meccs ment el a kickeren, és ezt tudják a szurkolók is. Tény, hogy szükség volt rá. De vajon így? 😊

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Megint FB posztra sikerült húzni az utolsó pickkel. Érdekel, hogy vajon Vitale is repül-e, mint Iosefa. Bent volt még Cash is.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 777 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
Stoki
Jah, csak tök mellékes, hogy Aguayo 40+-ról nem tud rúgni.
Egy dolog, hogy közelebbről mindent bever, csak nem biztos, hogy ez második kört ér.
Stez
Annyi a baja, hogy kicsit gyenge a lába, ezért nem olyan jó 40+-ról. De több szakértő szerint a technikája gyakorlatilag tökéletes, lábizmot meg lehet növelni. Én miután pontosan utánanéztem a srácnak nagyon bízok benne.

Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy nagyon jó pick volt. Határozottan látni a koncepciót Licht munkájában.
Mondjuk innentől csak keretmélyítés jön, hacsak bele nem nyúlnak valamibe.
TheBerzerker
Technika?
Azért egy Kickerről beszélünk, akiért felcserélt a Buccaneers második körbe. Ne szórakozzunk, ha repülni tud vagy ő a Batman, akkor sem ér ennyit. Nem mellesleg pont, hogy az erőt nehezebb növelni. Nagyobb potenciál van valakiben, aki 65-ről is röhögve elrúg a kapuig, de pontatlan, mivel a pontosságot hatékonyabban lehet javítani, sok gyakorlással.

De mindegy, kinek mi, én alapból nem vagyok elájulva a gyerektől, az elmebeteg hype egyik nagy nyertese, de második kör...
Stez
Termeszetesen minden attól függ,hogy mennyire van szükség egy jó rúgóra, mennyire megbízható,stabil a már rosterben lévő kicker,mert ha igen, tényleg luxus egy 2.pick, viszont ha több sebből vérzik, lsd. Myers akkor nagyon fontos ez a poszt is!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
Stoki
Jah, csak tök mellékes, hogy Aguayo 40+-ról nem tud rúgni.
Egy dolog, hogy közelebbről mindent bever, csak nem biztos, hogy ez második kört ér.
Stez
Annyi a baja, hogy kicsit gyenge a lába, ezért nem olyan jó 40+-ról. De több szakértő szerint a technikája gyakorlatilag tökéletes, lábizmot meg lehet növelni. Én miután pontosan utánanéztem a srácnak nagyon bízok benne.

Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy nagyon jó pick volt. Határozottan látni a koncepciót Licht munkájában.
Mondjuk innentől csak keretmélyítés jön, hacsak bele nem nyúlnak valamibe.
TheBerzerker
Technika?
Azért egy Kickerről beszélünk, akiért felcserélt a Buccaneers második körbe. Ne szórakozzunk, ha repülni tud vagy ő a Batman, akkor sem ér ennyit. Nem mellesleg pont, hogy az erőt nehezebb növelni. Nagyobb potenciál van valakiben, aki 65-ről is röhögve elrúg a kapuig, de pontatlan, mivel a pontosságot hatékonyabban lehet javítani, sok gyakorlással.

De mindegy, kinek mi, én alapból nem vagyok elájulva a gyerektől, az elmebeteg hype egyik nagy nyertese, de második kör...

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Szerintem Licht egy zseni. Nálam Noah Spence volt az első körös választott nagyjáből a Senior Bowl óta. A legjobb pure edge rusher volt idén. Sikerült megszerezni a második körben. Első körben pedig elhoztuk VH3-at akiért én speciel nem voltam oda, de ha minden jól megy akkor a CB poszt is megoldott pár évre. Grimes mellett játszhat majd, aki a példaképe, remélem sokat fog tőle tanulni és csak kapkodjuk majd a fejünket, hogy mennyi interception lesz idén. Spence pedig Jay Hayes kezei között igazi beast lehet.
Roll
Lesz vele munka, mert túl agresszív rengeteget bliccelt és emiatt futás ellen konkrétan szar volt a játéka. De pass rusherként nagyon jó és rengeteg potenciál van benne.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
Stoki
Jah, csak tök mellékes, hogy Aguayo 40+-ról nem tud rúgni.
Egy dolog, hogy közelebbről mindent bever, csak nem biztos, hogy ez második kört ér.
Stez
Annyi a baja, hogy kicsit gyenge a lába, ezért nem olyan jó 40+-ról. De több szakértő szerint a technikája gyakorlatilag tökéletes, lábizmot meg lehet növelni. Én miután pontosan utánanéztem a srácnak nagyon bízok benne.

Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy nagyon jó pick volt. Határozottan látni a koncepciót Licht munkájában.
Mondjuk innentől csak keretmélyítés jön, hacsak bele nem nyúlnak valamibe.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
Stoki
Jah, csak tök mellékes, hogy Aguayo 40+-ról nem tud rúgni.
Egy dolog, hogy közelebbről mindent bever, csak nem biztos, hogy ez második kört ér.

több mint 8 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
Szerintem Licht egy zseni. Nálam Noah Spence volt az első körös választott nagyjáből a Senior Bowl óta. A legjobb pure edge rusher volt idén. Sikerült megszerezni a második körben. Első körben pedig elhoztuk VH3-at akiért én speciel nem voltam oda, de ha minden jól megy akkor a CB poszt is megoldott pár évre. Grimes mellett játszhat majd, aki a példaképe, remélem sokat fog tőle tanulni és csak kapkodjuk majd a fejünket, hogy mennyi interception lesz idén. Spence pedig Jay Hayes kezei között igazi beast lehet. A draft előtt túl lett parázva az extasy kérdés, nem lesz ebből a kérdésből probléma, jó helyre, jó társak közé került.

Roberto pedig gyakorlatilag egy harmadik körös választottként jött. A VH3 trade-ből beesett extra 4. körösért úgy érzem nem fáj, ha tényleg akkora korszakos zseni. Neki is van tampai kötődése, ő is floridai egyetemről jött. Ezekkel a lépésekkel Winston, VH3, Roberto Aguayo... növelni tudjuk a floridai bázisunkat, új egyetemi szurkolókat tudunk behúzni és ráadásul még elit játékosok is. (A JAX is nagyon jól csinálja ezt).

Szóval, egy szó mint száz: inLichtwetrust


Mára jó lenne még erősíteni a S, DT, WR, LB vonalat.

Ha minden jól megy, akkor simán jobb lesz ez a draft mint a tavalyi, ahol négy kezdőnk lett.

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 777 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én azt mondon,hogy nagyon jó pick volt! Sokan lekicsinyítik egy K szerepét,pedig nem kéne!
Én pl.nagyon örültem volna,ha behúzzuk valamikor, mert Myers nagyon a bögyömben van, simán elment rajta 2-3 meccs tavaly!
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Azért ez EPIC volt feltrade a 2. körben egy kickerért... Ezzel tuti történelmet írtatok...
Tomcsik
Eléggé, főleg hogy szerintem 3. körben is elérhető lett volna.
több mint 8 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
4/10-re nekem a következők teteszenének:
#1 Rashard Higgins WR, Andrew Billings DT, Christian Westerman G
#2 Malcolm Mitchell WR, Sheldon Day DT, Vadal Alexander G
#3 Devin Lucien WR, Nick Kwiatkowski LB/Joshua Perry LB, Spencer Drango G
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Azért ez EPIC volt feltrade a 2. körben egy kickerért... Ezzel tuti történelmet írtatok...