Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Köszi szépen 😉
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Evans tegnap ült a himnusz közben, ezzel tiltakozva Trump ellen.
Készüljetek, egy ígéretes karrier ért véget, Mike néhány héten belül lógni fog. 8)

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Szokott itt valaki kinti forumokat olvasgatni?

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
azt mondják Martin vasárnap lehet visszaáll.
Höri
Azt mondják,hogy a Bears drukkerek ennek örülnének a legjobban....! 😊
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt mondják Martin vasárnap lehet visszaáll.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Az offense 2 meghatározó alakját tegnap rendesen telibeverték....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 963 — Undertaker of the Cleveland graveyard
"Banks már kiment "

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A 9ers meccsre már nézett ki úgy is, hogy fel fog épülni, végül mégse játszott Martin. Nincs semmi arról, hogy a Raiders ellen esetleg már visszatérne?
Bár a SF ellen Rodgers és Barber sem zárt épp rossz napot.
alatriste
rásérült edzésen az előző bajára

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 9ers meccsre már nézett ki úgy is, hogy fel fog épülni, végül mégse játszott Martin. Nincs semmi arról, hogy a Raiders ellen esetleg már visszatérne?
Bár a SF ellen Rodgers és Barber sem zárt épp rossz napot.
alatriste
Azért a Niners futás elleni védelménél szarabb nincs sok 😊
empty taxi
Néztem a meccset, csak nem akartam nagyon kihangsúlyozni. 😊 És igen, az is tény.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
A 9ers meccsre már nézett ki úgy is, hogy fel fog épülni, végül mégse játszott Martin. Nincs semmi arról, hogy a Raiders ellen esetleg már visszatérne?
Bár a SF ellen Rodgers és Barber sem zárt épp rossz napot.
alatriste
Azért a Niners futás elleni védelménél szarabb nincs sok 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 9ers meccsre már nézett ki úgy is, hogy fel fog épülni, végül mégse játszott Martin. Nincs semmi arról, hogy a Raiders ellen esetleg már visszatérne?
Bár a SF ellen Rodgers és Barber sem zárt épp rossz napot.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Roll Tampa Bay Buccaneers Florida State Seminoles 15 — Don Johnson
Koetter mostani "ámokfutása" Aguayo irányába kicsit meglepő nekem (még ha tök igaza is van a teljesítményével kapcsolatban). Mire gondolok? Kihagyott ugyan két FG-t, de a meccsdöntőt berúgta. Nem vagyok sportpszichológus, de én ezzel úgy éreztem (reméltem), hogy átszakad nála valami gát és elindul a teljesítménye jó irányba. Azt tudjuk, hogy rúgni tud, fejben van gáz. Ezért is nem értem azt, hogy ezek mellett Koetter a meccs óta folyamatosan őt ekézi. Amit átszakíthatott volna azzal a sikeres rúgással, azt ezek a nyilatkozatok (és ki tudja mi zajlik a One Buc Place falai között) megint oda vezethetik, hogy ott folytatja bye után ahol abbahagyta. Nem hiszem, hogy a plusz nyomás rápakolása segítene a srácon.
Tudom, hogy ez az NFL és hogy mindenki Pro, de akkor meg vágják ki szerencsétlent...

Monte Kiffin: "I want 11 guys getting to the ball as quick as we can."
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Én csípem Winstont, sokat látok benne, de ez a mai a részéről is tragikus volt. Sokkal több kell legyen benne mint ez. És lehet Koetteréket ekézni, mert nem okosak, de rettentő pontatlan volt egy holt szar secondary ellen.
gabokocka
Nemrég olvastam vhol egy elemzést, ami arról szólt h Winstonnál streakybb QB per pill nincs a ligában, ha elkapja a fonalat a legnagyobbakra hajaz, de akár meccsekre (sőt egy egész idényre, lásd uccsó egyetemi éve) ritmuson kívül tud ragadni.
empty taxi
Hát akkor mostanában nagyon ritmuson kívül van, az tuti. Azt még érteném is, hogy túlvállal mert sz*rul megy az offensenek, vagy azt, hogy csak a #1 (#2) célpontjában bízik és folyton őket keresi, stb. Ilyesmin sok fiatal QB átesik. De Winston árnyékokat lát, nem érzi a nyomást, és rettenetesen pontatlan. Akkor is amikor sokat dobatják és hajnalban is amikor kis terhet raktak rá, alig dobattak vele. Hogy lehet ezt így egyáltalán kijavítani? Megvárják míg fordul a trend?
peterk2005
Valami olyasmi volt a cikk konzekvenciája, hogy azon kellene javítani, hogy a cold streakekben kevesebb turnovert csináljon, különösen a fumble-ökre volt kihegyezve, ami ugye hajnalban is volt.

Másrészt józan paraszti ésszel gondolkozva a rutinnal együtt járhat h pszichésen kiegyensúlyozottabb lesz, ami szvsz streakeknél az elsődleges ok tud lenni sportágtól függetlenül.

Harmadrészt újoncévéhez képest még 0,2 százalékponttal feljebb is tornázta a completion rate-jét (egyébként a mostani 58.5 se jó), a TD/INT aránya mondjuk szarabb. Kortársánál, Mariotánál meg ugye mind2 mutató visszaesett.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 660 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én csípem Winstont, sokat látok benne, de ez a mai a részéről is tragikus volt. Sokkal több kell legyen benne mint ez. És lehet Koetteréket ekézni, mert nem okosak, de rettentő pontatlan volt egy holt szar secondary ellen.
gabokocka
Nemrég olvastam vhol egy elemzést, ami arról szólt h Winstonnál streakybb QB per pill nincs a ligában, ha elkapja a fonalat a legnagyobbakra hajaz, de akár meccsekre (sőt egy egész idényre, lásd uccsó egyetemi éve) ritmuson kívül tud ragadni.
empty taxi
Hát akkor mostanában nagyon ritmuson kívül van, az tuti. Azt még érteném is, hogy túlvállal mert sz*rul megy az offensenek, vagy azt, hogy csak a #1 (#2) célpontjában bízik és folyton őket keresi, stb. Ilyesmin sok fiatal QB átesik. De Winston árnyékokat lát, nem érzi a nyomást, és rettenetesen pontatlan. Akkor is amikor sokat dobatják és hajnalban is amikor kis terhet raktak rá, alig dobattak vele. Hogy lehet ezt így egyáltalán kijavítani? Megvárják míg fordul a trend?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Az hagyján de nállunk semmit nem csinált..Tomcsik
*nálunk

no offense, csak már nem először látom ezt nálad
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
A 2. körös kickerhez ismét gratulálok 😀 , de legalább nem ment el rajta a meccs 😀

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Martin, Sims, McCoy, McDonald, Ayers nélkül a Panthers ellen...
Winston 60+passzkisérlet, és Evans 20+target
braxa88
hát majdnem 😀
braxa88
Azért ha valaki azt mondta volna augusztus végén, hogy a szezon harmada elött Quizz 30 cipelést kap egy meccsen (ami asszem league high talán?), akkor én teljesen hülyének néztem volna.

szerk - tévedtem, volt egy 32/94 DWilltöl a második héten.. mindegy, a többi ettöl függetlenül ugyanaz.
Igor
Az hagyján de nállunk semmit nem csinált... Mondjuk nem sajnálom hogy cutoltuk ott van helyette Howard aki több mint ígéretes eddig...

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Martin, Sims, McCoy, McDonald, Ayers nélkül a Panthers ellen...
Winston 60+passzkisérlet, és Evans 20+target
braxa88
hát majdnem 😀
braxa88
Azért ha valaki azt mondta volna augusztus végén, hogy a szezon harmada elött Quizz 30 cipelést kap egy meccsen (ami asszem league high talán?), akkor én teljesen hülyének néztem volna.

szerk - tévedtem, volt egy 32/94 DWilltöl a második héten.. mindegy, a többi ettöl függetlenül ugyanaz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
"Tartom h korszakos QB lesz Winston."

A meccsnézősbe írtam, hogy tavaly óta az az érzésem, hogy a következő 10 év legnagyobb sztárja lehet.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Persze, több totál pontatlan 25+ yardos passza is volt, igaz, csak ezek többségénél wideopen volt a támadó. Ha ez folyton így van, akkor többet kéne tesztelni a secondaryt, nem pedig egy-egy passzal. A játékhívás túl konzervatív és túl biztonsági volt.

Koetter meg abszolút jelezte, hogy nem bízik Winstonban.
Stez
bízik a QBban, csak a gameplan egyrészt tök váratlan volt h fussunk sokat egy RBvel aki életében nem volt feature back, ahelyett h passzoljuk szét Evansszel a CAR gyenge secondaryt. Eleinte be is vált, működött a sok futás, kevés passz. (Gond az is volt, h a fal annál a kevés passznál is beszakadt Winstonra.)
Másrészt nagyon sok intje volt JWnak az 1-4.meccsen, egyszerűen ezt a sok hibás játékot kellett visszaszorítani, ha rengeteget kell passzolnia ekkora nyomás alatt abban benne vannak a játékában a labdavesztések.
Sztem ezzel olyan cél is volt, h nem akarják JW a sok int miatt megtörjön, igaz h nagyarcú QB, de fiatal, 2.éves.
Az is baj, h mindent Evansre akar dobni, ha nincs üresen, szarul futotta a routot, ha ketten a nyakán, ha a FS lesi...

Tartom h korszakos QB lesz Winston.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Persze, több totál pontatlan 25+ yardos passza is volt, igaz, csak ezek többségénél wideopen volt a támadó. Ha ez folyton így van, akkor többet kéne tesztelni a secondaryt, nem pedig egy-egy passzal. A játékhívás túl konzervatív és túl biztonsági volt.

Koetter meg abszolút jelezte, hogy nem bízik Winstonban.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Én csípem Winstont, sokat látok benne, de ez a mai a részéről is tragikus volt. Sokkal több kell legyen benne mint ez. És lehet Koetteréket ekézni, mert nem okosak, de rettentő pontatlan volt egy holt szar secondary ellen.
gabokocka
Nemrég olvastam vhol egy elemzést, ami arról szólt h Winstonnál streakybb QB per pill nincs a ligában, ha elkapja a fonalat a legnagyobbakra hajaz, de akár meccsekre (sőt egy egész idényre, lásd uccsó egyetemi éve) ritmuson kívül tud ragadni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 251 — Keep pounding
Én csípem Winstont, sokat látok benne, de ez a mai a részéről is tragikus volt. Sokkal több kell legyen benne mint ez. És lehet Koetteréket ekézni, mert nem okosak, de rettentő pontatlan volt egy holt szar secondary ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ezúton szeretném megköszönni Roberto Aguayonak, a hawaii rémnek, hogy hajnalban 77-szer okozott nekem rövid, és hosszú lefolyású szívrohamokat.

Rettenetesen nincs rend ennek a csávónak a fejében. De lehet az egész családon átok ül, mert az öccse két hete asszem négy lövést is elbaszott.
TheBerzerker
Azért mindenki nagy örömmel gratulált hogy sikerült végre neki az, amit álmából felkeltve is tudnia kellene 😊. Nem tudom, miért, de valahogy nagyon drukkolok ennek a Tampának, Arizonán kívül más csapatért nem keltem volna fel kettőkor munkanapon.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezúton szeretném megköszönni Roberto Aguayonak, a hawaii rémnek, hogy hajnalban 77-szer okozott nekem rövid, és hosszú lefolyású szívrohamokat.

Rettenetesen nincs rend ennek a csávónak a fejében. De lehet az egész családon átok ül, mert az öccse két hete asszem négy lövést is elbaszott.
TheBerzerker
Az eddigi 4/8as teljesítménye alapján kiváncsi vagyok mikor fogják kikövetelni a csapatból....

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."