Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 7 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Fitzpatrick érkezett.
Beki
rossz hír, mert akármerre járt, sose volt playoff
Höri
De lehet megtanítja Winstont, hogy kell kirakni a rubik kockát 😀
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fitzpatrick érkezett.
Beki
rossz hír, mert akármerre járt, sose volt playoff

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Augusztus 14.-én és 15.-én együtt edz a Bucs és a Jags a két csapat előszezon meccsének a hetében.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Fitzpatrick érkezett.
több mint 7 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
több mint 7 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
OJ Howard érkezett az 1. körben. Úgy néz ki lesz kinek dobálni Winstonnak. Elég brutál felsorolás: Evans, D-Jax, Howard, Brate.. Kosárcsapat 2.0 egy igazi mélységi célponttal kiegészülve. De, hogy OL mikor lesz már Winston elé téve az rejtély. Idén tuti nem.

Mára csak abban reménykedek, hogy nem jövünk fel Cookért. Ha már RB akkor Mixonnak vagy Kamarának jobban örülnék. A legjobb forgatókönyv nálam egy safety esetleg egy corner lenne. Budda Bakert el tudnám viselni, vagy Melifonwu. CB-k közül Kevin Kinget vagy Tabort.

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/18251650_1839868106264433_8735437484009193472_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=100&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=4q7_5qLCdY4Q7kNvgHV2Hq9&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDmORkaPar7e6bwlmwVvSxi2jXesk15O55Y9if_No-TsQ&oe=66F5938A
Tampa Bay Buccaneers on Instagram: "Prepare for Cannonfire!"
6,021 likes, 146 comments - buccaneers on April 28, 2017: "Prepare for Cannonfire!".


Szerkesztette: D11
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Az NBA-topikba még nem raktad be.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei program
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 028 — Erin Elite Andrews
OFF:
ma a Dózsa György úton előttem egy szürke Kalos, a hátsó ablakon "Fanatical Bucs Fan" matrica.
melyikőtök volt? 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
 twitter.com/TBBuccaneers/status/854741865823961090


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Na Knocks..
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Utólag átgondolva a futó ráért volna a harmadik körben és egy DL vagy LB lehetett volna az első pick

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0413%2Fr199383_1296x729_16-9.jpg
WR Murphy arrested with loaded gun at airport
Former NFL receiver Louis Murphy was arrested for carrying a loaded Glock 23 pistol in his backpack at Tampa International Airport.


Újabb agysebész.

Az Engram pick nekem tetszik, nem érzem szükségtelennek sem. Jó sebessége van és bár nem Howard méretű, de jó páros lennének Brateval. Főleg hogy van egy Evansünk is. Azért ez 3 igen veszélyes matchup akárhogy is nézzük. Mélységi célpontnak meg ott van D-Jax. Az első körös RB pick helyett viszont én is inkább cornert húznék esetleg safetyt pl.: Jabrill Pepperst
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Tegnapi mock draft játékban én gondoztam a Bucsot. Csuklásra felkészültem és íme az eredmény:

1 19 Dalvin Cook, RB (Florida State)
2 50 Evan Engram, TE (Ole Miss)
3 84 Antonio Garcia, OT (Troy)
4 125 Marcus Maye, FS (Florida)
5 162 Howard Wilson CB (Houston)
6 204 DeAngelo Brown DT (Louisville)
7 237 Samson Ebukam,EDGE, (Eastern Washington)

Úgy álltam neki ha a TOP3 futó közül bent lesz valamelyik akkor viszem az egyiket így jött Cook. Majd még egy fegyvert adtam Winston kezébe, de nem Engram volt a boardon hanem safety pick , de mivel mind a kettő kiment akit szerettem volna így jött TE. Majd a támadófalra lőttem el a harmadikat igaz lehet a negyedikben is elérhető lett volna Garcia.

Ezzel az O-t letudtam és próbáltam foltozni a D-t.
Mivel Grimes már nem lesz fiatalabb, de rutinja az ifjoncoknak sokat érhet.

Az utolsó két pick olyan hasracsapos volt 😛

Szerintem egy jó erős szódával rendben van a draft.
ThundersNFL
Milyen szódával? Whiskey-szóda? 8-P
Viccen kívül, kicsit szerintem túl van misztifikálva az RB-need a Bucsnál, tavaly Rodgers elég jól tolta, Martin meg el van tiltva, de addig sem törik ketté. Ha a Bucs nem vágja ki, szvsz bőven elég lenne egy veterán a piacról harmadiknak, az első kört erősnek érzem. De oké, ráció van benne.

A tavaly, semmiből felbukkanó, fiatal Brate mellé viszont tight end már végképp erős nálam. Előbb mondanék akár tackle-t, de akár a védelemből a linebackert, akár safetyt, akár cornert, mert mint mondtad, Grimes nem lesz fiatalabb, a cornerposzt meg vastag, második körben is lehet találni kezdő kalibert, bőven.

A posztokkal nincsen bajom, csak a sorrenddel.

ui.: szar dolog a whiskey-szóda.
Stez
Kijött belőlem a fotelszurkoló na 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnapi mock draft játékban én gondoztam a Bucsot. Csuklásra felkészültem és íme az eredmény:

1 19 Dalvin Cook, RB (Florida State)
2 50 Evan Engram, TE (Ole Miss)
3 84 Antonio Garcia, OT (Troy)
4 125 Marcus Maye, FS (Florida)
5 162 Howard Wilson CB (Houston)
6 204 DeAngelo Brown DT (Louisville)
7 237 Samson Ebukam,EDGE, (Eastern Washington)

Úgy álltam neki ha a TOP3 futó közül bent lesz valamelyik akkor viszem az egyiket így jött Cook. Majd még egy fegyvert adtam Winston kezébe, de nem Engram volt a boardon hanem safety pick , de mivel mind a kettő kiment akit szerettem volna így jött TE. Majd a támadófalra lőttem el a harmadikat igaz lehet a negyedikben is elérhető lett volna Garcia.

Ezzel az O-t letudtam és próbáltam foltozni a D-t.
Mivel Grimes már nem lesz fiatalabb, de rutinja az ifjoncoknak sokat érhet.

Az utolsó két pick olyan hasracsapos volt 😛

Szerintem egy jó erős szódával rendben van a draft.
ThundersNFL
Milyen szódával? Whiskey-szóda? 8-P
Viccen kívül, kicsit szerintem túl van misztifikálva az RB-need a Bucsnál, tavaly Rodgers elég jól tolta, Martin meg el van tiltva, de addig sem törik ketté. Ha a Bucs nem vágja ki, szvsz bőven elég lenne egy veterán a piacról harmadiknak, az első kört erősnek érzem. De oké, ráció van benne.

A tavaly, semmiből felbukkanó, fiatal Brate mellé viszont tight end már végképp erős nálam. Előbb mondanék akár tackle-t, de akár a védelemből a linebackert, akár safetyt, akár cornert, mert mint mondtad, Grimes nem lesz fiatalabb, a cornerposzt meg vastag, második körben is lehet találni kezdő kalibert, bőven.

A posztokkal nincsen bajom, csak a sorrenddel.

ui.: szar dolog a whiskey-szóda.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
Tegnapi mock draft játékban én gondoztam a Bucsot. Csuklásra felkészültem és íme az eredmény:

1 19 Dalvin Cook, RB (Florida State)
2 50 Evan Engram, TE (Ole Miss)
3 84 Antonio Garcia, OT (Troy)
4 125 Marcus Maye, FS (Florida)
5 162 Howard Wilson CB (Houston)
6 204 DeAngelo Brown DT (Louisville)
7 237 Samson Ebukam,EDGE, (Eastern Washington)

Úgy álltam neki ha a TOP3 futó közül bent lesz valamelyik akkor viszem az egyiket így jött Cook. Majd még egy fegyvert adtam Winston kezébe, de nem Engram volt a boardon hanem safety pick , de mivel mind a kettő kiment akit szerettem volna így jött TE. Majd a támadófalra lőttem el a harmadikat igaz lehet a negyedikben is elérhető lett volna Garcia.

Ezzel az O-t letudtam és próbáltam foltozni a D-t.
Mivel Grimes már nem lesz fiatalabb, de rutinja az ifjoncoknak sokat érhet.

Az utolsó két pick olyan hasracsapos volt 😛

Szerintem egy jó erős szódával rendben van a draft.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
20 napja egy kóbor kutya se, de most itt a lehetőség: Szurkolói MOCK draft játék és a Tampán a sor!

Link:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 963 — Undertaker of the Cleveland graveyard
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Mock draft game-ben kiadó helyek vannak még, közte a TB is üres. Jó móka ! 😊
(bocs a flame-ért)

Szerkesztette: Drip

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 851
Hoppá:
Bucs are cutting Alterraun Verner
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/02/dirk-koetter-considering-giving-up-play-calling/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Kokszizott

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 933 — WHO DAT!!!!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f6xnpthzkdnouq5wkmzt
Doug Martin suspended four games, entering rehab
Tampa Bay Buccaneers running back Doug Martin has been suspended four games for violating the NFL's drug policy and he is entering a treatment facility.


több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Én viszont nagyon drukkolok nektek.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Hat sracok van egy rossz hirem:
Tobb meccsen mar nem nektek szurkolnak az ikreim 😀

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Ez jo vot