Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Necces volt nagyon, de behúztuk. Folk meg érdekes.. Meccs után Winston neki mondott köszönetet, de ennek inkább annyi jelentősége van hogy a qb baromi jó vezér. Meccsek mehetnek még el Folk-on. :/
vajthod
A hard knocks torzít, értem?!
peach
fejtsd ki peach 😀
vajthod
Nekem sok volt ez az így kíváló - úgy kíváló vezető szöveg mind az fo, mind saját maga részéről. Ha a külvilágnak vmit ennyire mantrázni kell az nem szokott jót jelenteni. Ezzel együtt winston remek játékos és karakter, de sztem ez még nem az ő csapata. pl evans a vezérürü sztem az o-ban, hiába fr. qb winston.
peach
Valóban kicsit túlvitték ezt a leader szálat : D meglátjuk mennyire lesz ez elég, illetve múlik-e érdemben ezen a szinten bármi is (nem gondolom motivációval lenne gond a csapatnál).
Viszont azt látni, hogy bármennyire is már-már erőltetett ez a vezető dolog, ő 100%-osan beleéli magát és hisz benne.

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
Necces volt nagyon, de behúztuk. Folk meg érdekes.. Meccs után Winston neki mondott köszönetet, de ennek inkább annyi jelentősége van hogy a qb baromi jó vezér. Meccsek mehetnek még el Folk-on. :/
vajthod
A hard knocks torzít, értem?!
peach
fejtsd ki peach 😀
vajthod
Nekem sok volt ez az így kíváló - úgy kíváló vezető szöveg mind az fo, mind saját maga részéről. Ha a külvilágnak vmit ennyire mantrázni kell az nem szokott jót jelenteni. Ezzel együtt winston remek játékos és karakter, de sztem ez még nem az ő csapata. pl evans a vezérürü sztem az o-ban, hiába fr. qb winston.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Necces volt nagyon, de behúztuk. Folk meg érdekes.. Meccs után Winston neki mondott köszönetet, de ennek inkább annyi jelentősége van hogy a qb baromi jó vezér. Meccsek mehetnek még el Folk-on. :/
vajthod
A hard knocks torzít, értem?!
peach
fejtsd ki peach 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
Necces volt nagyon, de behúztuk. Folk meg érdekes.. Meccs után Winston neki mondott köszönetet, de ennek inkább annyi jelentősége van hogy a qb baromi jó vezér. Meccsek mehetnek még el Folk-on. :/
vajthod
A hard knocks torzít, értem?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Necces volt nagyon, de behúztuk. Folk meg érdekes.. Meccs után Winston neki mondott köszönetet, de ennek inkább annyi jelentősége van hogy a qb baromi jó vezér. Meccsek mehetnek még el Folk-on. :/
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Ma nyerni kell Giants ellen!
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Hard Knocksban fehér, hosszú hajú, sokat dumáló csávó (Riley?) befért az 53ba?
steelwolf
Riley Bullough
PS
baggio
Picsába, nem csak a GOT-ot szpojlerezik szét. 😀

több mint 7 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Hard Knocksban fehér, hosszú hajú, sokat dumáló csávó (Riley?) befért az 53ba?
steelwolf
Riley Bullough
PS

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 293 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hard Knocksban fehér, hosszú hajú, sokat dumáló csávó (Riley?) befért az 53ba?
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 851
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
Wong
Kalóz fanok most építik a hajót 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
OJ Howard mennyire lesz elkapásra használva? Vagy inkább csak blokkoló lesz egyelőre?
több mint 7 éve
Wong Dallas Cowboys 663 — Defense Fan
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
több mint 7 éve
Wong Dallas Cowboys 663 — Defense Fan
Ti bánjátok, hogy JJ Wilcox ment?
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
dande
papíron... plusz a Hard Knocks is elég szimpatikusnak állítja be a csapatot, de szerintem a gyakorlatban ebből nagyobb eséllyel lesz pofára esés, mint playoff run
baggio
Hard Knocks ide vagy oda ez a csapat nagyon jónak tűnik a labda mindkét oldalán.
Ennek az Evans-DeSean-Brate hármasnak nagyon tudnék tapsikolni a Lionsnál is. A védelemben is megvannak a leaderek.
Winstonon áll vagy bukik a dolog.
Bazzani
Trenchesben mind a 2 oldalon gyengusz ez a csapat, az ilyen meg ált. 8-8 körül végez ha jó a többi csapatrész.
empty taxi
Én max a támadófalra mondom, hogy átlag alatti. A safety volt ilyen még, de Ward erősítés.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
dande
papíron... plusz a Hard Knocks is elég szimpatikusnak állítja be a csapatot, de szerintem a gyakorlatban ebből nagyobb eséllyel lesz pofára esés, mint playoff run
baggio
Hard Knocks ide vagy oda ez a csapat nagyon jónak tűnik a labda mindkét oldalán.
Ennek az Evans-DeSean-Brate hármasnak nagyon tudnék tapsikolni a Lionsnál is. A védelemben is megvannak a leaderek.
Winstonon áll vagy bukik a dolog.
Bazzani
Trenchesben mind a 2 oldalon gyengusz ez a csapat, az ilyen meg ált. 8-8 körül végez ha jó a többi csapatrész.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
dande
papíron... plusz a Hard Knocks is elég szimpatikusnak állítja be a csapatot, de szerintem a gyakorlatban ebből nagyobb eséllyel lesz pofára esés, mint playoff run
baggio
Hard Knocks ide vagy oda ez a csapat nagyon jónak tűnik a labda mindkét oldalán.
Ennek az Evans-DeSean-Brate hármasnak nagyon tudnék tapsikolni a Lionsnál is. A védelemben is megvannak a leaderek.
Winstonon áll vagy bukik a dolog.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 951 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
dande
papíron... plusz a Hard Knocks is elég szimpatikusnak állítja be a csapatot, de szerintem a gyakorlatban ebből nagyobb eséllyel lesz pofára esés, mint playoff run
baggio
Speciel nem láttam a Hard Knocksot 😛, nem ezért írtam. Majd kiderül, hogy a papír valósággá válik-e. Olyanon egyébként nem izgat a dolog, csak megjegyeztem, hogy így érzem 😊
több mint 7 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 739 — no es importante
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
dande
papíron... plusz a Hard Knocks is elég szimpatikusnak állítja be a csapatot, de szerintem a gyakorlatban ebből nagyobb eséllyel lesz pofára esés, mint playoff run


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem rossz, nem rossz, csak sok a feka, ráadásul Aguayo sincs már. Nem igazán vanik győztes mentalitás. 8-(

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 951 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ward 3 évre a tiétek. Azért nem rossz kis csapat épült itt.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Koetter a csütörtök éjjeli tervekről a kezdőknek.
 twitter.com/BrentASJax/status/897490257561702401

Ma egyébként több összezördülés is volt a Jags és Bucs játékosai között. Conte, Evans és a Bucs O-line(főleg Donovan Smith és Ali Marpet) keveredett főleg bele. Részletek a Jags topikban.

Fitzpatrick amúgy 3 picket is dobott ma.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Írtam a Jax topikba egy közös edzés összefoglalót, elsősorban a Jagsre fókuszálva, de tartalmaz azért némi infót a Bucsról is. Akinek van kedve, nézzen be oda.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000828992/article/bucs-waive-kicker-former-secondrounder-roberto-aguayo

Aquayo repült.
kapitnono
Elbaszták. Beismerték.
Jobb mint évekig húzni a storyt.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 933 — WHO DAT!!!!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rfhyxmw692ggwfd1lhyp
Kicker Roberto Aguayo waived by Buccaneers
The Tampa Bay Buccaneers announced they waived kicker and former second-round draft pick Roberto Aguayo on Saturday, the team announced.


Aquayo repült.