Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Ik is így kezdte a Jagsel 😉 Szinte csak magának irogatott, aztán tessék. Te is lehetsz legenda 😀
több mint 6 éve
Greg666 Tampa Bay Buccaneers 58 — mindig_ujpest@freemail.hu
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Én szívesen olvasnám a zanzásított bucks híreket 😊
Giowa
Akkor facebookon ajánlom a Bucs blogot 😉

Egyébként pedig nem nagyon van Bucs szurkoló, védettnek számítunk 😀

több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Én szívesen olvasnám a zanzásított bucks híreket 😊

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
D11
Ennyire nincs Bucs fan az oldalon? Pedig komolyan tök szimpi csapat 😀
több mint 6 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Magammal nem szeretek beszélgetni, híreket meg én is olvasok. Minek jöjjek ide? 😀
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Ide felesleges bármit is beírni 😊 Át kéne nevezni a fórumot. Csevegő a Tampáról minden NFL fannak vagy ilyesmi. Titkon reméltem hogy rá repülünk Curryre 😕

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
S jött Curry is talán ez felpaprikáz titeket 😊 3 év 27 milla
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jensen szerződése a kemény, nem a krumplicukor.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bő Allen érkezik, ha még érdekel ez itt vkit 😛
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
Buccaneers’ WR Mike Evans agreed to a 5-year, $82.5 million extension that includes $55 million guaranteed, per sources.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
én inkább azt akartam kérdezni, hogy van-e szurkolója ennek a csapatnak
Amadeus
Van bizony! S jó lesz, ha nem baszakodsz vele, mert villámgyorsan a gyapotföldön találod magad a többi nigga mellett!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok. Szerintetek köze lehet a Bucs negatív szezonjának ahhoz, hogy JMD visszamondta a Colts vezetőedzői posztját?
Stez
Amatőr vagy.

A Sport Tv a hibás, hogy nem egy évvel korábban meccseket adni 😕

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Stez a jótét lélek, te akarsz a Bucs topic Iktriadja lenni? 😛
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
én inkább azt akartam kérdezni, hogy van-e szurkolója ennek a csapatnak

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok. Szerintetek köze lehet a Bucs negatív szezonjának ahhoz, hogy JMD visszamondta a Colts vezetőedzői posztját?

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
És egy óriási köszönet a Tampának a comebackért, mert így Los Angelesbe megy a Falcons, és nem megint New Orleansba... legalábbis egyelőre 😀
nnnorbert
Vártam is egy szezonzáró wint, remélem jövőre PO lesz... Ámen
több mint 6 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
És egy óriási köszönet a Tampának a comebackért, mert így Los Angelesbe megy a Falcons, és nem megint New Orleansba... legalábbis egyelőre 😀
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Sztetek koetternek ígyis-úgyis harangoztak, vagy ha fog egyet a panthers, saints kettősből akkor kap még egy évet? Sztem ha 0-6 a csoport akkor vége van, ha lehoznak még két meccset olyan winston féle játékkal mint ellenünk és behúzzák az egyiket akkor maradhat.
peach
Remélem nem kap már esélyt. Én nem látok semmi előrelépést.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 622 — a new hope (again)
Sztetek koetternek ígyis-úgyis harangoztak, vagy ha fog egyet a panthers, saints kettősből akkor kap még egy évet? Sztem ha 0-6 a csoport akkor vége van, ha lehoznak még két meccset olyan winston féle játékkal mint ellenünk és behúzzák az egyiket akkor maradhat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
A mai meccs után egyértelmű számomra, hogy Koettert kell elzavarni, egy új stábbal pedig megpróbálni kihozni Winstonból a maximumot. Sokkal többet vártam tőle idén, de meggyőződésem, hogy a stáb a gátja a QB-nak, nem pedig fordítva.
gabokocka
érzésem szerint is ez egy egész jó keret, amivel ez a finoman szólva is nem túl klasszis stáb nem tudott mit kezdeni
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
A mai meccs után egyértelmű számomra, hogy Koettert kell elzavarni, egy új stábbal pedig megpróbálni kihozni Winstonból a maximumot. Sokkal többet vártam tőle idén, de meggyőződésem, hogy a stáb a gátja a QB-nak, nem pedig fordítva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Pedig Lovie Smith sikeres megpuccsolása után szerintem az lett volna a minimum, hogy a támadósort a QB-tól a falig rendbe teszi, erre most is ott tartunk, hogy papíron jajj de jó Winston, meg ha majd egyszer összeáll az OL, akkor végre hasítani fog az offense. Ebből mi Koetter erénye? Winstont és Evans-t nem ő draftolta, a nagyobb FA-igazolások is csak a mezeladások fellendítésére voltak jók, minimális kritikai szemlélettel sejteni lehetett, hogy a falnélküliséget nem lehet büntetlenül megúszni.

Az egyetlen ok a megtartása mellett, hogy a potenciál továbbra is megvan és nem feltétlen oké két évente edzőt váltani, de ez a kukába feleslegesen kidobott év után én a tulajdonos helyében nem mernék még egy ilyet megkockáztatni... Persze ez függ a lehetséges utódoktól is, ott pedig nincs jelenleg nagy felhozatal.
baggio
Én sem adnék több esélyt. Ez a szezon volt az esély.. Ebből a keretből ennyit kihozni elég szegényes.
Sajnos a koncepciót sem látom, mert össze-vissza játszunk.
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Pedig Lovie Smith sikeres megpuccsolása után szerintem az lett volna a minimum, hogy a támadósort a QB-tól a falig rendbe teszi, erre most is ott tartunk, hogy papíron jajj de jó Winston, meg ha majd egyszer összeáll az OL, akkor végre hasítani fog az offense. Ebből mi Koetter erénye? Winstont és Evans-t nem ő draftolta, a nagyobb FA-igazolások is csak a mezeladások fellendítésére voltak jók, minimális kritikai szemlélettel sejteni lehetett, hogy a falnélküliséget nem lehet büntetlenül megúszni.

Az egyetlen ok a megtartása mellett, hogy a potenciál továbbra is megvan és nem feltétlen oké két évente edzőt váltani, de ez a kukába feleslegesen kidobott év után én a tulajdonos helyében nem mernék még egy ilyet megkockáztatni... Persze ez függ a lehetséges utódoktól is, ott pedig nincs jelenleg nagy felhozatal.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mert kövezzetek meg, de Winston sokkal jobb qb és vezér mint Goff. Winstont továbbra is szétszedik,
TheBerzerker
Goffhoz képest nem tudom, de egyébként kiváló vezér és kiváló qb szerintem is.
több mint 6 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Felröppent mostanában egy amolyan félkamu hír, hogy Koetter széke ingog. Én továbbra is azt mondom, hogy nem a Koettert hanem Warhoppot kellene kibaszni. Nézzétek meg a Ramst, és hogy Goff mit művel idén. A Ramsnek van az egyik legjobb támadófala. Ki kell baszni azt a fasz Warhoppot, a jövő évi pikkekből a 3. 4. kört egy jó futóra költeni a többit meg cornerre és támadó falemberre. Itt van szegény Howard is, aki az első körben behúztak és mit csinál? Blokkol. Nyilván kurvajó abban is, de ha nem kellene a szar fal miatt állandóan blokkoltatni egy Evans, Jackson, Brate, Howard négyes Winstonnal együtt bármilyen védelmet ripityára tudna szedni. Mert kövezzetek meg, de Winston sokkal jobb qb és vezér mint Goff. Winstont továbbra is szétszedik, zsákolják, megütik stb. Ha van fal, mennek a rövid és középtávú passzok, jön az önbizalom mennek a nagy játékok is. Itt van Jackson is, de ő sincs kihasználva, mert kurva nehéz odadobi neki a labdát ha nincs az irányítónak 2 mp-e se. Szerintem itt nem Koeterrel van a baj.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin