Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Eddig érdekes.. Már csak azért is mert belőttem az órát 2:10 -re fel is keltem aztán csak most sikerült 3:40-kor bekapcsolnom a tv-t. Vélemények a meccsről?
vajthod
Remélem nem kávéfőzés közben bóbiskoltál vissza! 😊
buccaneer
Sajnos az ágyból sem jutottam ki, instant visszaaludtam 😀 Már maradok ébren, sajnos ezek a hajnali meccsek nem magyar szemekre lettek tervezve.
vajthod
Meg magyar főnökökre a melóban. De sebaj! Feszegetni kell a határokat!
buccaneer
Egyébként ha kint élnék én mennék mindenre.. nhl, nba , nfl... nem lehet rossz 😉

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
buccaneer 490
Eddig érdekes.. Már csak azért is mert belőttem az órát 2:10 -re fel is keltem aztán csak most sikerült 3:40-kor bekapcsolnom a tv-t. Vélemények a meccsről?
vajthod
Remélem nem kávéfőzés közben bóbiskoltál vissza! 😊
buccaneer
Sajnos az ágyból sem jutottam ki, instant visszaaludtam 😀 Már maradok ébren, sajnos ezek a hajnali meccsek nem magyar szemekre lettek tervezve.
vajthod
Meg magyar főnökökre a melóban. De sebaj! Feszegetni kell a határokat!
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Eddig érdekes.. Már csak azért is mert belőttem az órát 2:10 -re fel is keltem aztán csak most sikerült 3:40-kor bekapcsolnom a tv-t. Vélemények a meccsről?
vajthod
Remélem nem kávéfőzés közben bóbiskoltál vissza! 😊
buccaneer
Sajnos az ágyból sem jutottam ki, instant visszaaludtam 😀 Már maradok ébren, sajnos ezek a hajnali meccsek nem magyar szemekre lettek tervezve.
több mint 6 éve
buccaneer 490
Eddig érdekes.. Már csak azért is mert belőttem az órát 2:10 -re fel is keltem aztán csak most sikerült 3:40-kor bekapcsolnom a tv-t. Vélemények a meccsről?
vajthod
Remélem nem kávéfőzés közben bóbiskoltál vissza! 😊
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Eddig érdekes.. Már csak azért is mert belőttem az órát 2:10 -re fel is keltem aztán csak most sikerült 3:40-kor bekapcsolnom a tv-t. Vélemények a meccsről?
több mint 6 éve
buccaneer 490
Lesz aki fent marad? Én tervezem.
vajthod
Persze! Hivatalból! 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szemellenzős Pats fanoknak nyilván 2-es. Tökösöknek mehet egy 1-es. Mert -bár furán hangzik- van esélye a Bucsnak a Pats ellen de -figyelem- ez nem egyenlő azzal, hogy a Bucs az esélyesebb. Ezt már csak Wyatt látta bele...
Wong
Az esélyesként vagytok tartva azt jelenti, hogy a Bucs az esélyes. És mivel szerintem nem, ezért rákérdeztem. És jól éreztem, hogy nem erre gondolt a költő, majd legközelebb pontosabban fogalmaz 😊

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Szemellenzős Pats fanoknak nyilván 2-es. Tökösöknek mehet egy 1-es. Mert -bár furán hangzik- van esélye a Bucsnak a Pats ellen de -figyelem- ez nem egyenlő azzal, hogy a Bucs az esélyesebb. Ezt már csak Wyatt látta bele...
Wong
Betelőknek egyértelmű hazai. 1,4 -ért nem éri meg rakni - idegenben, tele sérülttel, forma sem a legjobb.
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 663 — Defense Fan
Szemellenzős Pats fanoknak nyilván 2-es. Tökösöknek mehet egy 1-es. Mert -bár furán hangzik- van esélye a Bucsnak a Pats ellen de -figyelem- ez nem egyenlő azzal, hogy a Bucs az esélyesebb. Ezt már csak Wyatt látta bele...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Félre ne érts, ha arra vonatkozott, hogy esélyes, hogy van esélye a Pats ellen, akkor persze mindenképp, de azért általában mindenkinek van mindenki ellen, nekem pedig úgy jött ebből le, hogy inkább favorit lenne a Bucs, ami viszont szerintem nincs így.

Egy 2.20 szerintem is közelebb lenne az igazsághoz, viszont így hendivel is lehet szépen hozni a Bucs-győzelemmel 😀

Amilyen szutyok szar volt a védelmünk eddig, simán benne van, hogy lazán 30 pont fölé juttok, de valamiért pont emiatt nem lepne meg az sem, ha végre összeállna valami, és kivételesen a szebbik arcunkat mutatnánk.

Szerintem nyerünk, de én a Panthers ellen is ezt gondoltam 😊
Wyatt
Ugyanezt érzem. Most benne van hogy nyerünk, de az is hogy megmutatjátok mindenkinek: kár volt temetni a Pats-t.

A 3-as odds valóban erős, egyrészt hazai pálya, másrészt szerintem jó a csapatunk. (Vikings elleni meccset mai napig nem értem)

Viszont kb akkor ott tartunk megint, hogy bármit lehet, mint mindig az NFL -ben : D
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Félre ne érts, ha arra vonatkozott, hogy esélyes, hogy van esélye a Pats ellen, akkor persze mindenképp, de azért általában mindenkinek van mindenki ellen, nekem pedig úgy jött ebből le, hogy inkább favorit lenne a Bucs, ami viszont szerintem nincs így.

Egy 2.20 szerintem is közelebb lenne az igazsághoz, viszont így hendivel is lehet szépen hozni a Bucs-győzelemmel 😀

Amilyen szutyok szar volt a védelmünk eddig, simán benne van, hogy lazán 30 pont fölé juttok, de valamiért pont emiatt nem lepne meg az sem, ha végre összeállna valami, és kivételesen a szebbik arcunkat mutatnánk.

Szerintem nyerünk, de én a Panthers ellen is ezt gondoltam 😊

több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Végre kezd jól működni a Bucs. És az, hogy ma már azt tudjuk mindani, hogy esélyesként vagytok tartva NE ellen, szerintem már önmagában nagy szó!
Wong
Már milyen esélyesként? Most megnéztem egy fogadási oldalt, majdnem kétszer akkora az odds a Bucs-győzelmen, mint a Patsén
Wyatt
Néztem, és meg is lepődtem az oddsokon. Az hittem hazai max 2,2 es odds lesz de nem...
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Lesz aki fent marad? Én tervezem.
vajthod
Én is ( kivételesen szabin vagyok ) tervezem, nagy pontháborút várok a meccstől, semleges szemnek szórakoztató lesz
Jack Zoltán
Szuper! Én meg csak holnap délután dolgozom, szóval itt leszek. Sok pontot várok én is!
Egyébként jó itt látni egy Seattle fant, én személy szerint pár éve mikor csúcsra értek nagyon megkedveltem őket. A 12. ember meg óriási : )

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre kezd jól működni a Bucs. És az, hogy ma már azt tudjuk mindani, hogy esélyesként vagytok tartva NE ellen, szerintem már önmagában nagy szó!
Wong
Már milyen esélyesként? Most megnéztem egy fogadási oldalt, majdnem kétszer akkora az odds a Bucs-győzelmen, mint a Patsén

több mint 6 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Lesz aki fent marad? Én tervezem.
vajthod
Én is ( kivételesen szabin vagyok ) tervezem, nagy pontháborút várok a meccstől, semleges szemnek szórakoztató lesz
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Lesz aki fent marad? Én tervezem.
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 663 — Defense Fan
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
Wong
Én próbálok aktív lenni: ) bár friss szerelem nekem ez a bucs-al, a mostani dolgaikkal igyekszek képben lenni

Mit vársz a meccstől?
vajthod
Vagy Blowout win lesz vagy 1 pont különbség....de, hogy kinek? Akinek a védelme hamarabb összekapja magát...
ThundersNFL
Ha most nem kaptatok volna ki akkor azt mondanám hogy behúzzuk a meccset.. de így sebzett vad esete... : D
vajthod
Végre kezd jól működni a Bucs. És az, hogy ma már azt tudjuk mindani, hogy esélyesként vagytok tartva NE ellen, szerintem már önmagában nagy szó!
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
Wong
Én próbálok aktív lenni: ) bár friss szerelem nekem ez a bucs-al, a mostani dolgaikkal igyekszek képben lenni

Mit vársz a meccstől?
vajthod
Vagy Blowout win lesz vagy 1 pont különbség....de, hogy kinek? Akinek a védelme hamarabb összekapja magát...
ThundersNFL
Ha most nem kaptatok volna ki akkor azt mondanám hogy behúzzuk a meccset.. de így sebzett vad esete... : D
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 501 — !SuPeR6BoWL!
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
Wong
Én próbálok aktív lenni: ) bár friss szerelem nekem ez a bucs-al, a mostani dolgaikkal igyekszek képben lenni

Mit vársz a meccstől?
vajthod
Vagy Blowout win lesz vagy 1 pont különbség....de, hogy kinek? Akinek a védelme hamarabb összekapja magát...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
( Mondjuk most nézem, hogy kalóz fan utoljára 3 hónappal ezelőtt szólt hozzá a topichoz. Lehet költői kérdés lesz abból amit feltettem? Érdekes. )
Wong
Én próbálok aktív lenni: ) bár friss szerelem nekem ez a bucs-al, a mostani dolgaikkal igyekszek képben lenni

Mit vársz a meccstől?
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Egyébként kíváncsi vagyok én is milyen formában van, gondolom motiváltsággal most sem lesz gond.
vajthod
Jó lenne sokáig lenn tartani a pályáról Bradyt, ehhez pedig a jó futójáték elengedhetetlen lesz. Talán stabilitást hozhat benne. Mármint ha a tavaly előtti formáját hozza!
buccaneer
de jó lenne! Várom már a hajnalt.. chips és kóla mellé már csak egy W kellene.
Talán beindul DeSean Jackson is 😉

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
buccaneer 490
Egyébként kíváncsi vagyok én is milyen formában van, gondolom motiváltsággal most sem lesz gond.
vajthod
Jó lenne sokáig lenn tartani a pályáról Bradyt, ehhez pedig a jó futójáték elengedhetetlen lesz. Talán stabilitást hozhat benne. Mármint ha a tavaly előtti formáját hozza!
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Egyébként kíváncsi vagyok én is milyen formában van, gondolom motiváltsággal most sem lesz gond.
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
D.Martin mekkora szerepet kaphat a TNFen?
braxa88
Ezt találtam:
Doug Martin admitted he is "not sure" how many snaps he'll play in Thursday night's game against the Patriots.

I'm just going to go out there and play to the best of my ability. Whatever that is, it's Coach [Dirk Koetter's] decision, it's what he decides to do. I'm for it." Martin has spent the last three weeks watching the Bucs' games at sports bars while staying in shape. A true featured role seems unlikely in Week 5, but that is a decision that has not yet been made.
Oct 2 - 5:23 PM /forrás ESPN/
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
D.Martin mekkora szerepet kaphat a TNFen?