NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lesz megint 7 körös mock draft játék a fórumon. Valamelyik tősgyökeres Tampa szurkolónak nincs kedve GM Dom szerepébe lépni? Ha nem, akkor marad szerény személyem.DoM
Amennyiben segítetek, hogy mi a teendőm ebben a mock draft játékban, akkor elvállalom. 😀
Igaz, hogy csak 5 éve szippantott be az NFL világa, de azóta Tampa szurkoló vagyok.
Hát elég sok poszton van űr nálunk, de innen szép nyerni. 😀MikeInsDale
Ahogy rémlik sztem kb. megegyezik a véleményünk, szal én bízok benned! De majd a szimpatikus játékosokat azért leírom Offense részről, a Defense prospecteket annyira nem ismerem! Legnagyobb needek, meg kb bármi, de CB, RB,OL, WR, LB talán a fontossági sorrend!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lesz megint 7 körös mock draft játék a fórumon. Valamelyik tősgyökeres Tampa szurkolónak nincs kedve GM Dom szerepébe lépni? Ha nem, akkor marad szerény személyem.DoM
Amennyiben segítetek, hogy mi a teendőm ebben a mock draft játékban, akkor elvállalom. 😀
Igaz, hogy csak 5 éve szippantott be az NFL világa, de azóta Tampa szurkoló vagyok.
Hát elég sok poszton van űr nálunk, de innen szép nyerni. 😀MikeInsDale
Röviden. Te vagy a Buccs GM. LEsz egy előre megbeszélt esti időpont, amikor 19:00, 20:00 órát nekiállunk egy chat felületen és végig megyünk a 7 körös. Amikor valójában a Buccs jönne, te húzol a még elérhető, idén draftra jelentkezők közül. Nincs trade, semmi ilyen.
Éjfélig biztos el fog tartani.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Lesz megint 7 körös mock draft játék a fórumon. Valamelyik tősgyökeres Tampa szurkolónak nincs kedve GM Dom szerepébe lépni? Ha nem, akkor marad szerény személyem.DoM
Amennyiben segítetek, hogy mi a teendőm ebben a mock draft játékban, akkor elvállalom. 😀
Igaz, hogy csak 5 éve szippantott be az NFL világa, de azóta Tampa szurkoló vagyok.
Hát elég sok poszton van űr nálunk, de innen szép nyerni. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Zuttah 4 évig marad.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg van a QB-coach, Ron Turner lett. Sokáig arról pletykáltak, hogy a pár napja offense segédedzőnek felvett Ben McDaniels lesz az irányító edző, de nem kapta meg ezt a szerepkört is.
Turner nem ma kezdte a pályát, már az 1990-es évek közepén a Bearsnél volt QB edző és később támadó koordinátor is. Azután lehúzott 7 évet az Illinois Illini egyetemi csapat élén, majd 2005-ben tért vissza a Bearshez, ahol újra OC lett. 2009-től dolgozott a Coltsnál, előbb mint WR coach, majd idén mint QB coach.

Elvileg vele kész a stáb, megvannak koordinátorok, főedző is, minden posztnak van felelőse és rengeteg segítő is van már. Papíron még jöhet pár kinevezés, de ők nagyon háttérbe kerülnek.
Majd lehet összeszedem az új staffot. De az megállapítható, hogy ugyan elsődlegesen a futójáték használatára utalt Sullivan, azért elég Freeman párti stáb gyűlt össze. Sullivan, mint OC korábban ugye Giantsnél Eli edzője volt, Ben McDaniels a Broncosnál dolgozott Tebowval is többek között, míg Turner kis ideig Peyton Manninggel, meg Painterékkel.


Közben friss hír, Zuttahval megszületett a hosszútávú megegyezés, marad. Részletek még nincsenek.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tősgyökeres Tampa szurkoló?? Jó vicc, itt a legnagyobb fan Deny sztem, ő meg tősgyökeres Philly szurkoló inkább 😊

Amúgy én MikeInsDale-t javasolnám, ő már akkor is itt kommentelgetett mikor én én elsőnek erre tévedtem! Amúgy meg nem nehéz needet húzni idén a Tampába XDD11
Ezért nem vittem el én se őket, mert nem kihívás ide draftolni. Egyetlen poszt sem megoldott, sőt, ha valaha 2 ember érkezik, még az is simán érhető.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Tősgyökeres Tampa szurkoló?? Jó vicc, itt a legnagyobb fan Deny sztem, ő meg tősgyökeres Philly szurkoló inkább 😊

Amúgy én MikeInsDale-t javasolnám, ő már akkor is itt kommentelgetett mikor én én elsőnek erre tévedtem! Amúgy meg nem nehéz needet húzni idén a Tampába XD
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Lesz megint 7 körös mock draft játék a fórumon. Valamelyik tősgyökeres Tampa szurkolónak nincs kedve GM Dom szerepébe lépni? Ha nem, akkor marad szerény személyem.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
következö szezon menetrendje mikor lesz meg?csupi4
Áprilisban lesz meg csak
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
következö szezon menetrendje mikor lesz meg?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Viselkedésével sem volt már baj New Yorkban, gyűrűje megvan, mehet a pénzért. Egyedül motivációban lehetnek gondok nála.Asbee
azért még bőven van miért dolgoznia (1000 yardos szezon, Pro-Bowl, stb) amihez Tampában inkább adottak a feltételek, ha ő lesz az első számú elkapó
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.empty taxi
Igazából idén is ezt várhattuk tőle. Cruz ekkora szintű berobbanására meg senki nem számított. Viselkedésével sem volt már baj New Yorkban, gyűrűje megvan, mehet a pénzért. Egyedül motivációban lehetnek gondok nála.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.empty taxi
Mario "okos" gyerek reméljük jó irányba fog futni.. XD Tényleg D-Jaxel mi a helyzet? Marad Phillyben?D11
Még semmit nem tudni, hivatalos álláspont szerint Eagles FO minden trade ajánlatot meghallgat. Szerintem tag lesz.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.empty taxi
Mario "okos" gyerek reméljük jó irányba fog futni.. XD Tényleg D-Jaxel mi a helyzet? Marad Phillyben?
Amúgy sanszos, hogy a Blackom, Floyd, Wright, Jeffery, Sanu 5ösből valaki leeshet nekünk! Kérdés behúzzuk e? Streeter tegnapi teljesítményéhez mit szóltok? Én őt is szívesen látnám!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.empty taxi
Így van. És mellette megint megélénkülhet Mike Williams, de kiegészítőnek Benn is jó lehet, Preston Parkerről meg nem beszélve. Melléjük még egy idei középső körös és a WR egység oké.
Persze, ha második kör elejére leesik valaki a Blackom, Floyd, Wright, Jeffery, Sanu (Hill?) ötösből (hatosból), akkor el lehet gondolkodni. De futójátékra fog idén épülni az offense, így inkább O-Line turbó kéne és RB depth bővítése.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.empty taxi
Úgylegyen!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha jön Manningham itt full time starter lesz és ő van olyan tehetséges h hozzon így itt egy 1000+ yardos 7-8 TD-s szezont már jövőre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A jelenlegi WR allományba mindenképpen erősítés, de ettől továbbra se lesz elit elkapónk. Pedig kellene egy!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jobb, mint Garcon. Nagyon jól járna vele a Bucs, én olyan 80%-ra teszem az érkezését
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem igen jó fogás lenne. Személy szerint például jobbnak tartom, mint Pierre Garcont, és ugye olcsóbb, mint a kiemelt FA WR-ek (Jacksonok, Bowe stb.)Deny
Garconnál jobb tényleg, de azért Bowe és V-Jax egy teljesen más szint.Delonso_
Persze, hogy más szint, oda is írtam, hogy kiemelkedő FA WR-ek. De Garcon az szerintem jó viszonyítási alap, vele lehet egy "szinten".
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem igen jó fogás lenne. Személy szerint például jobbnak tartom, mint Pierre Garcont, és ugye olcsóbb, mint a kiemelt FA WR-ek (Jacksonok, Bowe stb.)Deny
Garconnál jobb tényleg, de azért Bowe és V-Jax egy teljesen más szint.Delonso_
Nálam Bowe és V Jax sem egy szint, de ez csak szubjektív véleményem.
Bowe viszont a piacig sem fog eljutni, a KC kifizeti.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem igen jó fogás lenne. Személy szerint például jobbnak tartom, mint Pierre Garcont, és ugye olcsóbb, mint a kiemelt FA WR-ek (Jacksonok, Bowe stb.)Deny
Garconnál jobb tényleg, de azért Bowe és V-Jax egy teljesen más szint.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem igen jó fogás lenne. Személy szerint például jobbnak tartom, mint Pierre Garcont, és ugye olcsóbb, mint a kiemelt FA WR-ek (Jacksonok, Bowe stb.)
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Én azért szívesen látnám Buccaneers mezben.
Minden használható elkapó jól jön, kell Freeman-nek a segítség.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Manningham Tampába tart:
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/6384866/34996521vassadi
Nem ugrálok örömömben, de ha már ő akkor remélem olcsón jön!