NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bryan Cox meg Sheridan segédedzője lett mindjárt. Háromszoros All Pro LB volt, 2006 óta védőfallal és pass rushsal foglalkozik főleg, tette ezt Mangini stábjában (Jets, Browns) és Dolphinsnál is. Várhatólag be fogják jelenteni, hogy itt is megkapja vagy LB-ket vagy falat.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Sheridan 😀 Az utóbbi 10 évben az ő keze alatt volt a legrosszabb a Giants D#.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Mivel már van OC, így DC keresés zajlik.Deny
Már nem...

Schefter: Bucs hired Bill Sheridan as defensive coordinator. Tampa Bay also is expected to hire Bryan Cox as defensive assistant coach.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Darron Thomasról vélemények? Jó lenne padra? Senki nem reagált erre a részre? 😊D11
Ducks QB nem igazán NFL kompatibilis, és akkor finoman fogalmaztam meg. Jöhet egy rookie draftról, de veterán is kell, ha Josh Johnson megy. És menni fog, starter akar lenni.Deny
+1

Thomas szerintem is teljesen inkompatibilis az NFL-lel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mivel már van OC, így DC keresés zajlik. Schiano fog itt sokat besegíteni, de akar elvileg egy DC-t is maga mellé, most Bill Sheridan neve hangzik sokszor el e kapcsán. Korábban Miami LB edző volt, de dolgozott secondaryvel az OSU-nál, tegnap volt interjún elvileg itt. De a 4 évvel ezelőtti Giants SB győztes csapatnál is LB coach volt, utána meg DC 1 évig ugyanott.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Darron Thomasról vélemények? Jó lenne padra? Senki nem reagált erre a részre? 😊D11
Ducks QB nem igazán NFL kompatibilis, és akkor finoman fogalmaztam meg. Jöhet egy rookie draftról, de veterán is kell, ha Josh Johnson megy. És menni fog, starter akar lenni.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Darron Thomasról vélemények? Jó lenne padra? Senki nem reagált erre a részre? 😊
több mint 12 éve
Csifu 223
Bocsánat ha volt már, bár nem láttam visszább, de Haynesworth cut.

http://www.washingtonpost.com/blogs/early-lead/post/albert-haynesworth-cut-by-tampa-bay-buccaneers/2012/02/15/gIQAM2o1FR_blog.htmlAmadeus91
Ez azért nagyon durva:
When he was cut by New England, the Pats had lost two straight games, and the Bucs didn't win a game while he was on the roster, so Haynesworth finished the regular season as part of 10 straight losses.Sinisa
Annyira nem, megtörtént ez Tampában egy egész csapattal. 😊
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Bocsánat ha volt már, bár nem láttam visszább, de Haynesworth cut.

http://www.washingtonpost.com/blogs/early-lead/post/albert-haynesworth-cut-by-tampa-bay-buccaneers/2012/02/15/gIQAM2o1FR_blog.htmlAmadeus91
Ez azért nagyon durva:
When he was cut by New England, the Pats had lost two straight games, and the Bucs didn't win a game while he was on the roster, so Haynesworth finished the regular season as part of 10 straight losses.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Bocsánat ha volt már, bár nem láttam visszább, de Haynesworth cut.

http://www.washingtonpost.com/blogs/early-lead/post/albert-haynesworth-cut-by-tampa-bay-buccaneers/2012/02/15/gIQAM2o1FR_blog.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy vicces, Morris korszakban Finnegan simán jelőlt lett volna, most inkább Routt személyiségű játékos passzolna Schiano rendszerébe. Bár szerintem egyik sem lesz Kalóz jövőre, de meglátjuk. Amúgy kénytelenek leszünk aktívkodni, új CBA miatt el kell költeni cap nagy részét. Vagy túlfizetünk mindenkit.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Komolyan elmondok egy "Miatyánkot", csak álljanak ki az "aktívkodunk a FA piacon" álláspont mellett.
Már évek óta lenne pénzünk, amit jobbnál jobb szabadügynökökre költhettünk volna, de nem, csak draftról építkeztünk.
Remélem idén ez máshogy lesz. Routt és Finnegan pedig jól hangzik, remélem nem lesznek szűkmarkúak, bármelyiket behúzzuk jól járunk. 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dominik GM bejelentette ma, hogy aktívkodunk idén a FA piacon. Ezt mondjuk tavalyi lagymatag szereplés után nem nagy kunszt mondani, főleg hogy új HC új játékosokat is akar. De át is vezettük tavalyi cap spacet, így elég sok költeni valónk lett hirtelen.
Azonnal fel is merült Routt és Finnegan neve, mint CB-k.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Futó várható elől, meg falemberek is, futásra fog épülni a játékunk várhatólag Sullivan alatt, szóval én annyira nem lepődnék meg, ha Richardson jönne. Bár ma azon gondolkodtam, meddig lehetne lemenni, hogy ő még bent maradjon nekünk, és jöjjön plusz pick is. Claiborne pick is tetszik igazából, Sanu második körben végkép (bár inkább Floyd, Wright essen ki első körből második elejére, vagy Jeffery esetleg, de Joe Adamset is szívesen látnám itt). Szóval első 3 körben egy CB-WR-RB triónak örülnék, sorrenden még dolgozom.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
A Claiborne-Sanu pick-et nagyon is támogatom.
O-line-ra ráfér az erősítés, plusz kell egy jó LB is.
Freeman viszont kérdőjel nélkül kezdő marad. Kicsit vegyesek az érzéseim vele kapcsolatba, bár lehet, hogy Sullivan tud vele kezdeni még valamit. 😀

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Mike Sullivan jó választásnak tűnik, még a végén lesz csapat jövőre, meg edzőgárda! Véleményekre vagyok kiváncsi! Darron Thomas kijön ugye a draftra, nekünk van egy Freemanünk akiben bízunk! Viszont JJ valószínű elmegy tehát egy QB minimum kell a padra! 5-6 körbe, ha kihúznánk Darron Thomast, szerintetek jó pick lenne és örülnétek e neki? Jöhetnének párba LaMichael James-sel 😀😀 Első két körbe meg húznánk CB-t meg LB-t (Lavonte David-et olvastam valahol), vagy esetleg WR-t (pl.: #1 Claiborne, #2 Sanu, #3 LaMichael James)? Vélemény? Esetleg második körbe O-line (Osemele pl)?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb blokkolt interjú, 49ers nem engedte secondary edzőjét, Ed Donatellt DC-nek.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jaja, ma derült ki interjúja is csak, kinevezés meg tényleg meglepetés. Gyorsba, ki is ő.
2010 óta QB edző a bajnoknál, eredmény látszik, idén ELIt irányítójuk volt. Előtte meg hat évig ugyanott elkapókkal foglalkozott (előtte meg 2 évig Jaxnél volt Coughlin asszisztense. College szinten volt már koordintáror, 9 évig dolgozott Humboldt State, Army, Youngstown State és az Ohion. Bővebben, majd hamarosan róla.

Ja, ami fontos lehet, Giantsnél az volt menő előző években, hogy erős futójáték, ez pedig utat nyit gyors elkapóknak. Idén mondjuk nem, de meglátjuk.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Róla azt hiszem nem volt szó, szóval meglepetésként is mondható, hogy: "Former Giants QB coach Mike Sullivan is the Buccaneers new offensive coordinator."

több mint 12 éve
Csifu 223
Helyzet van, elvileg aláírt Butch Davis senior defensive assistantnek. De még tárgyalunk továbbiakról vele, lehet kap valamilyen konrkét posztot is. Azért kéne, mert UNC-vel (tavaly nyár óta nem edző ott) valami olyan szerződése van, hogy csak legalább posztedzői állás esetén vállalhatja.Deny
Még nem írt alá. Olyan szerződése van, ami szerint addig kapja a pénzt az egyetemtől, amíg nem edző máshol, ezt próbálják meg most úgy kijátszani, hogy nem edzőként alkalmaznák, hanem valamilyen tanácsadói címszóval. Valószínűleg azért is nem írt még alá, mert először azt akarja megtudni, hogy így jogosult maradna-e az egyetemi pénzre.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Helyzet van, elvileg aláírt Butch Davis senior defensive assistantnek. De még tárgyalunk továbbiakról vele, lehet kap valamilyen konrkét posztot is. Azért kéne, mert UNC-vel (tavaly nyár óta nem edző ott) valami olyan szerződése van, hogy csak legalább posztedzői állás esetén vállalhatja.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
John Shoop is érkezik interjúra. Jelenleg a North Carolina támadó koordinátora. Csak idéntől dolgozik ott, előtte folyamatosan az NFL-ben volt áláása, pl. 2004-ben itt volt QB edző. Előtte meg 3 évig OC is volt a Bearsnél.


A Fox Sports szerint aláírt ide Jimmy Raye II, valami senior offensive assistant szerepre. 1985-ben és '86-ban itt volt OC, legutóbb pedig Samurai Mike kezei alatt a 49ers támadóiért felelt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lazor elvileg maradni akar a Virginia élén, újabb pofon. Eddig jók vagyunk edző keresésé terén.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha Turner vhol még OC lesz az tényleg a mindennek a legalja kategória...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Végre, van olyan is, aki jön OC interjúra, és nem blokkolták 😀
Bill Lazor az egyikük, ő jelenleg a Virginia egyetem támadó koordinátora (2010 óta, szerintem sikeresnek mondható az általa irányított támadósor); korábban 4 évig az NFL-ben, mint irányító edző is megfordult (Seahawks és Redskins). Fiatal, tapasztalatlan, de ebből kifolyólag lehetnek kreatív ötletei, amik nincsenek elterjedve a ligában.
A másik, aki érkezik Ron Turner. Idén a Colts QB edzője volt, előtte évben pedig ugyanott az elkapókért felelt. Korábban támadó koordinátori szerepet is töltött be (Bears 1993-'96 és 2005-'09). A két időszak között pedig az Illinois egyetem főedzője volt. A bő 7 év alatt 35-37-es mérleget produkált csapata, mindössze kétszer zárták pozitív mérleggel az évet. Tapasztalt, de nem egy sikeres edző Turner.

Ugyanitt fontos megjegyezni, hogy Cignetti (eddigi Rutgers OC) kiesett a listából, ő a Rams QB edzője lett mai naptól.
Egyébként én inkább Lazornak örülnék a két jelöltből, jöjjenek csak a friss arcok, ne a ligán belül akarjunk világot megváltani, amikor már a nagyobb nevű edzők egyébként is elfogytak.

A Fox Sports szerint 3 edző fog érkezni a Rutgers stábjából, név szeirnt: Bob Fraser LB edzőnek, Brian Agelichio TE edzőnek, Jeff Hafley, aki a DB-kel fog foglalkozni, pontosabban segíteni az alapvetően secondary edző dolgát.
Fraser volt a Rutgers védekező koordinátora az elmúlt 3 évben, Schiano és ő együtt nagyon jó védelmet raktak össze. Előtte pedig a LB-kel foglalkozott csak. NFL tapasztalata nincs, de a közös összhang meg van Schianoval, én örülnék neki.
Angelichio idén dolgozott először együtt Schianoval, TE edző volt, előtte pedig 5 évig a Pittsburgh egyetemen töltött be hasonló pozíciót.
Hafley is egy éve dolgozott az új főedzőnkkel, a secondaryért felelt.

Szakértők szerint, ezek a pletykák azt igazolják, hogy közel van a megegyezés két koordinátorral is, akik rábólintottak a segítőik nevére.