NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb szopóka, a Packers nem engedte el TE edzőjét, Ben McAdoo-t hozzánk OC interjúra.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Érkezett a Rutgersről PJ Fleck, az még nem tisztázott, itt mit fog betölteni. Ott elkapó edző volt.Deny
Nemrég elvállalta a NIU OC posztját, majd 1 nap után közölte h még nem kész arra a pozícióra...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érkezett a Rutgersről PJ Fleck, az még nem tisztázott, itt mit fog betölteni. Ott elkapó edző volt.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Freemannek jár egy esély, Blount meg hirtelen kegyvesztett lett?? Nem értem nálam pont fordítva van!D11
Nem kegyvesztett, de egyedül kevés. Ellenben Freeman ha kap újabb esélyt, akkor felesleges a korai draft neki. SZóval csak arra akartam utalni, hogy mondjuk CB drafttal szemben én Richardson behúzását preferálnám inkább.Deny
A CB draftal szemben én is Richardsont preferálnám, de én még mindig reménykedek egy lecsúszó G3-ban 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Freemannek jár egy esély, Blount meg hirtelen kegyvesztett lett?? Nem értem nálam pont fordítva van!D11
Nem kegyvesztett, de egyedül kevés. Ellenben Freeman ha kap újabb esélyt, akkor felesleges a korai draft neki. SZóval csak arra akartam utalni, hogy mondjuk CB drafttal szemben én Richardson behúzását preferálnám inkább.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Freemannek jár egy esély, Blount meg hirtelen kegyvesztett lett?? Nem értem nálam pont fordítva van!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok benne az igazság 😕
Amúgy én is pont Blount ellenes lettem, Freemannek jár még egy esély, de én hoznék egy jó futót, Blount kurva jó erőfutó, de nem alldown back, az csak szeretne lenni.

Tulaj szerint aktívak leszünk FA-piacon, bátran fog költeni.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Charlie Campbell, aki jelenleg a walterfootball draftfelelőse korábban a Bucs insider pewter reportnál dolgozott. Ő azt írta, hogy a csapat körül keringő pletykák és léhűtésnek vannak valós alapjai, de az biztos, hogy Freeman munkamorálját és hozzáállását egy szó kritika sem érheti. Ugyanez a M. Williams, L. Blount kettősről már nem mondható el. Bónusznak az edzők álláspontja szerint meg ilyen kerettel nem lehetett mit kezdeni, nagy a hiány a minőségi játékosokban és szinte csoda volt a 2010-es mutató, idén meg mindenki kapott egy pofont a realitástól.

Former Buc coaches bemoaned the lack of talent on the roster, and how much the team is made up of players that have been cut by other teams and dependent on playing late-round picks. They said the last five drafts from the team can only be described as terrible.

Getting the team to overachieve like they did in 2010 is possible for Schiano, and at least he has a quarterback who will do everything he can to make it happen.
http://walterfootball.com/nfldraftrumormill.php
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A Schiano sajtótájékoztató alapján tuti, hogy marad Freeman, aki esetleg eddig reménykedett. Mint pl én 😕 😕 Sebaj. Amúgy ezt leszámítva az eddigiek alapján szimpatikus faszi. OC posztra Hue Jackson és John McNulty akiknek nagyon örülnék! Kiváncsi vagyok, hogy lesz e tisztogatás a játékosállmányba, vagy mindenki tiszta lappal indul ( pl. Talib😊 )
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McNulty volt az első számú jelölt, de nem akar OC lenni, pontosabban a gonosz Cards nem engedte el. Az NFL szabályai szerint erre van is joguk, pozíciós edző koordinátori interjúját az adott csapat bármikor megtagadhatja.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ketten ki is estek a listámból 😊

Schiano közben megtartotta első sajtótájékoztató. Ahogy várható volt, nem mondott semmi hú de nagy meglepetés, de azért a lényeget összefoglalóm:
Mindenképpen ki kell emelni, mennyire összeszedett és nyugodt volt, végig határozottan beszélt. Aki nézett tavaly Morris beszédet, az láthatja, szöges ellentéte.
A beszéd lényege a TBA volt, azaz Trust, Belief, Accountability. (Bizalom, hit, felelősség) Erre akarja felépíteni a csapatot, illetve arra, hogy alázatos, önzetlen hozzáállása legyen a játékosoknak.
Kiemelte, hogy csak 100%-os őszinteséggel lehet ezt csinálni, a 99% kevés. "El kell hinni, hogy megtudjuk csinálni, amit meg kell csinálnunk." Hinni kell a játékosoknak magukban, illetve a Buccaneer útban. Ha hisznek, akkor ők lesznek a Buccaneer menek, akik végigmennek rajta (ő fogalmazott így, én ilyet kitalálni sem tudok). Emellett felelősséggel is kell lenni egymás iránt, mind edzői, mind játékos részről, ő mint HC ezért hatványozottan felel.
Szerencsére a bölcsességek mellett mondott egy kicsit konkrétabbakat is: olyan csapatot akar, amelynek nagyszerű védelme van, hozzá egy ütős speciális egység, illetve egy olyan támadósor, aki nem csinál ugyan mindig pontot, de folyamatosan értékes yardokat szerez, és fizikálisan játszik. Hosszú drive-okat szeretne, 12-14 plaből állókat, ami tudja, hogy nehéz, egyetlen apró hiba megfoghatja, de olyan védelemnek kell lennie, akik azonnal visszahozzák a támadókat, az ST pedig jó mezőnypozíciót is biztosít. Így fogalmazott végén: "Amíg nagyszerű védelem játszik és megnyerjük a rúgó csatát, ez a formula működni fog."
Rátért a koordinátorokra is, a legfontosabb szempont a tanítási képesség lesz. Nem sokat elért edzőket akar, hanem olyanokat, akik meg akarják ismerni nagyon a játékosokat, tudják miben kiválóak, miben átlagosak, miben gyengék. Mark Dominik GM segíteni fog neki a választásban, de azt nem árulta el, hogy NFL-ben bizonyított vagy egyetemi edzőt szeretne. Megkérdezték, hogy mennyire fogja a védelmet felügyelni, azt mondta vesz fel OC-t, DC-t és STC-t, ő maga pedig mindhárom egységet fogja nézni.
Elmondta, hogy a csapatot alavetően draft útján szeretnék felépíteni, nem az aktív FA piac által. FA-piacos kérdéseket el is utasította, azt mondta erről még sem Glazerrel, sem Dominikkel nem beszélt.
Kiemelte még, hogy aktív kapcsolatot szeretne tartani a rajongókkal (ebben nagyon erős volt a Rugersön is). Utalt sokszor arra is, hogy a fő cél a Super Bowl megnyerése 5 éves szerződése alatt.

Látszik, hogy vannak elképzelései, főleg hozzáállás tekintetében lesznek itt változások. Persze, egy dolog mondani, majd meglátjuk a TC alatt először, mennyire működik, de én speciel örülök, hogy a védelemre fog építeni, illetve támadásokban is a biztos, de rövid játékokra koncentrálunk, ez inkább megy Freemannek, Blountnak, Winslownak is. Végére pedig álljon itt az ő egyik mondata:
"When our best is the best, we will be Super Bowl champions."
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Frank Cignetti: Schiano alatt volt Rutgers OC, van minimális NFL tapasztalat (QB edző volt), de igazából a Rutgers O# nem volt világverő az elmúlt években.Deny
Cignetti Jr.-nek ez volt az első éve a Rutgers-nél, előtte két szezont a PITT-nél edzősködött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, mivel van védelmi beállítottságú HC már, ugorjunk a következő napirendi pontra: OC. Rendezek egy kis gyűjtést, kik jöhetnek szóba, de mint HC választásnál (és Kellynél is) láthattuk, húzhatunk meglepőt. Ráadásul Schianonak is lehetnek saját jelőltjei, akárhonnan. Azért pár név:
Hue Jackson: Én őt szeretném, amióta az USC-ről bekerült a ligába, szinte mindenhol sikeres volt. Pedig cisnált ezer dolgot, edzett RB-ket, WR-ket (TJ és Ocho fűződik hozzá), meg QB-kat is (Flaccot példáaul első két évében), meg ugye volt OC is. Tavaly meg a Raiders HC-a volt, szerintem nem is csinálta szarul, főleg O# téren, csak jött az új GM, ő meg repült. Igazi vándormadár, sehol nem volt 3 évnél tovább, elég ambiciózusabb, egy HC állásra nem fog nemet mondani, akár 1 vagy 2 év múlva.
Brad Childress: HC-nek szar volt, de amikor Phillyben OC, illetve QB edző volt, az nagyon ment neki. Egyszerá WCO-t játszat, de azt jól. McNabb szaladgálós stílusából varázsolt akkoriban elit QB szintet, Freemannél kérdés, mennyire menne neki a pontos időzítésben eldobott passzok. Mellette szól, hogy HC tapasztalata miatt lehetne tökéletes segítője folyamatosan Schianonak.
Todd Haley: Offensehez nagyon ért, megmutatta ezt a Cardsnál már pár éve. Főleg az elkapókhoz ért nagyon, ami miatt Mike Williems és Arrelious Benn örülhet, rájuk férne egy jó kis edző. HC tapasztalata is van, Kansasből. Az egyetlen negatív indok, ami eszembe jut, hogy vajon mennyire lett volna sikeres az O-ja anno Arizonában, ha nem Warner-Boldin-Fitz trióval dolgozhat.
Mike Sherman: Childresshez hasonlóan West Coast Offensere építkezik, jól csinálja, van HC tapasztalata is. A jó kérdés, mennyire lett volna sikeres, ha nem Favre az irányítója?
John McNulty: Jelenlegi Cards WR-coach (már 3 éve), korábban a Rutgersnél Schiano segítője volt (5 évig), illetve a támadókkal foglalkozott, mint OC (2 évig). Ahogy otthagyta a Rutgerst, az O összeomlott kb. Azóta Fitzgeralddal elvan, ami érthető is. Gázos, hogy a Cards nem akarja nagyon senkinek elengedni interjúra, de hát Schianoval nagy spanok voltak, ez lehet döntő tényező. Tapasztalatlan, aki készen áll előrébb lépni, de vajon megéri-e nálunk minden poszton egy tapasztalatlanabb embert használni?
Frank Cignetti: Schiano alatt volt Rutgers OC, van minimális NFL tapasztalat (QB edző volt), de igazából a Rutgers O# nem volt világverő az elmúlt években.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Schiano legjobb szezonja a Rutgers-szel a 2006-os volt (11-2), melynek végén a Texas Bowlon a Kansas State-t verték meg 37-10-re. A meccs pikantéria, hogy az ellenfélnél Raheem Morris volt akkoriban a defenzív koordinátor 😊 Morris a bowl után lett a TB-nél DB coachJJ
És Freeman volt ott a QB
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Chip Kelly állítólag Grudentől hallott olyan jókat Glazerék üzletvezetése kapcsán, ami segített neki dönteni, hogy ne fogadja el az állást.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Schiano legjobb szezonja a Rutgers-szel a 2006-os volt (11-2), melynek végén a Texas Bowlon a Kansas State-t verték meg 37-10-re. A meccs pikantéria, hogy az ellenfélnél Raheem Morris volt akkoriban a defenzív koordinátor 😊 Morris a bowl után lett a TB-nél DB coach


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy merész 5 évet adni egy új edzőnek.szaba
miért lenne merész? 5 év alatt 0-ról fel lehet építeni egy SB esélyes csapatot. Van aki képes kevesebb idő alatt is, de 5 év eléggé standard, majd kirakják korábban 😉sapka
Azért merész, mert ha kirakod az edzőt, utána még kell fizetni vmennyit - nem keveset - ha jól tudom.szaba
Wade pl. azért nem vállalta a HC posztot mert Dominik olyan szerződést akart vele aláíratni h korábbi távozás esetén nem jár végkielégítés, ha itt is igaz ez, akk annyira nem nagy gamble 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
az 5 év meg nem gáz, mostanra már asszem úgyis ki van fizetve Gruden, három év múlva majd Schianot fizetjük, az addigra őt leváltó új HC mellett. :pGlen Runciter
Egyébként meg nekünk innen Magyarországról igazából teljesen tök mindegy, meddig kell fizetni, ha már ki lett rúgva. Gruden pénze megy, nem miénk 😀
több mint 12 éve
Glen Runciter 172
Híres a csapata még a fegyelemrőlDeny
na ennek örülök.


több mint 12 éve
Glen Runciter 172
hát utoljára is bevált, amikor rutintalan HC-t választottunk, hozzunk mégegyet, nosza.
szar lesz nézni, ha idén esetleg megint jön egy év, ami elmegy az edzők miatt, és emiatt könyvelik el ezt a tehetséges keretet gyengének.
az 5 év meg nem gáz, mostanra már asszem úgyis ki van fizetve Gruden, három év múlva majd Schianot fizetjük, az addigra őt leváltó új HC mellett. :p


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mindig akkor vna nagy HC választás, amikor nem vagyok itt, meg se lepődöm. De jó titokban oldották meg. Azoknak, akik nem tudnák ki, rövid összefoglaló:
2001 óta a Rutgers főedzője, ez alatt 68-67-es mérleget ért el a Scarlet Knights-cal (nagy eredmény, előtte a Rutgers vagy 10 évig nem tudott pozitív évet sem felmutatni). 2005 óta (kb. addigra lett olyan a program, amit ő elképzelt) pedig mindössze egyszer lettek negatív mérlegűek, hat bowl meccset játszhattak, ötöt meg is nyertek. 2006 volt a legjobb éve, akkor 11-2-vel zárt a csapat, a Texas Bowlon pont a Freeman vezette Kansas Statet győzték le, Schiano pedig az év edzője lett.
Minimális NFL tapasztalattal is bír (1996-1998 között a Bearsnél dolgozott, mint védelmi segédedző). Híres a csapata még a fegyelemről, játékosainak a Rutgersnél az iskola padban is jól kellett teljesítenie, ami a mi eddigi szemléletünket kicsit kukába vágja. Külön örülhet neki Zuttah és George Johnson, egykori játékosai.
(Felsorolás szerűen eddigi munkahelyei: 1988: középiskolai segédedző, 1989: segédedző a Ritgersnél, 1990: segédedző a Penn Staten, 1991-'95: secondary edző a PSU-nál, 1996-'98: Bears segédedző, 1999-2000: Miami Hurricanes DC, 2001 óta Rutgers HC).


Amúgy merész 5 évet adni egy új edzőnek.szaba
Amilyen szar volt idén a csapat, és amilyen jó jelenleg a csoport, az 5 év reális egy Super Bowl esélyes gárda építéséhez.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
miért lenne merész? 5 év alatt 0-ról fel lehet építeni egy SB esélyes csapatot. Van aki képes kevesebb idő alatt is, de 5 év eléggé standard, majd kirakják korábban 😉sapka
Azért merész, mert ha kirakod az edzőt, utána még kell fizetni vmennyit - nem keveset - ha jól tudom.szaba
igen, de ha nem adsz neki elég időt, akkor is feleslegesen költesz.sapka
Mert? Hosszabbítás smafu?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Amúgy merész 5 évet adni egy új edzőnek.szaba
miért lenne merész? 5 év alatt 0-ról fel lehet építeni egy SB esélyes csapatot. Van aki képes kevesebb idő alatt is, de 5 év eléggé standard, majd kirakják korábban 😉sapka
Azért merész, mert ha kirakod az edzőt, utána még kell fizetni vmennyit - nem keveset - ha jól tudom.szaba
igen, de ha nem adsz neki elég időt, akkor is feleslegesen költesz.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Amúgy merész 5 évet adni egy új edzőnek.szaba
miért lenne merész? 5 év alatt 0-ról fel lehet építeni egy SB esélyes csapatot. Van aki képes kevesebb idő alatt is, de 5 év eléggé standard, majd kirakják korábban 😉sapka
Azért merész, mert ha kirakod az edzőt, utána még kell fizetni vmennyit - nem keveset - ha jól tudom.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Amúgy merész 5 évet adni egy új edzőnek.szaba
miért lenne merész? 5 év alatt 0-ról fel lehet építeni egy SB esélyes csapatot. Van aki képes kevesebb idő alatt is, de 5 év eléggé standard, majd kirakják korábban 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!