NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Már hivatalosan is ő az új edzőnk.
Nekem szimpatikusnak tűnik, elméletileg jó edző azt olvastam róla, és a védelemhez is ért. 😀MikeInsDale
inkább csak ahhoz ért 😛 sokan jövendölték, hogy sikeres lehet profi DC-ként is, hogy főedzőként mire megy, az a jövő zenéje
jobb választás, mint Sherman, az biztosJJ
tényleg, Sherman nagyon szar volt itt a Packersnél 😛 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Már végleges egy pár órája!

From NFL.com:

BUCCANEERS WILL HIRE SCHIANO
Rutgers coach Greg Schiano will be the next head coach in Tampa, league sources tell NFL Network insider Jason La Canfora.

Már találtam is Mohamed Sanu-ról egy meggyőző kis videót, vétek lenne kihagyni! 😀

http://www.youtube.com/watch?v=WE2bWR0uRxg&feature=relatedMikeInsDale
Szerintem Mike Williams meg Benn mellett nem akkora nagy need a WR.tenorx
Ketten többet droppoltak, mint máshol egy egész csapat.

Amúgy merész 5 évet adni egy új edzőnek.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Már végleges egy pár órája!

From NFL.com:

BUCCANEERS WILL HIRE SCHIANO
Rutgers coach Greg Schiano will be the next head coach in Tampa, league sources tell NFL Network insider Jason La Canfora.

Már találtam is Mohamed Sanu-ról egy meggyőző kis videót, vétek lenne kihagyni! 😀

http://www.youtube.com/watch?v=WE2bWR0uRxg&feature=relatedMikeInsDale
Szerintem Mike Williams meg Benn mellett nem akkora nagy need a WR.
több mint 12 éve
Csifu 223
Már végleges egy pár órája!

From NFL.com:

BUCCANEERS WILL HIRE SCHIANO
Rutgers coach Greg Schiano will be the next head coach in Tampa, league sources tell NFL Network insider Jason La Canfora.

Már találtam is Mohamed Sanu-ról egy meggyőző kis videót, vétek lenne kihagyni! 😀

http://www.youtube.com/watch?v=WE2bWR0uRxg&feature=relatedMikeInsDale
Adam Schefter: Now official: After finalizing a five-year deal, the Buccaneers officially have hired Greg Schiano as their next head coach.
3 minutes ago
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Már végleges egy pár órája!

From NFL.com:

BUCCANEERS WILL HIRE SCHIANO
Rutgers coach Greg Schiano will be the next head coach in Tampa, league sources tell NFL Network insider Jason La Canfora.

Már találtam is Mohamed Sanu-ról egy meggyőző kis videót, vétek lenne kihagyni! 😀

http://www.youtube.com/watch?v=WE2bWR0uRxg&feature=related

több mint 12 éve
Csifu 223
Ha már jött Schiano, akkor hozhatna magával egy jó elkapót is a volt csapatából.

Mondjuk Mohamed Sanu......jól jönne végre egy megbízható elkapó. 😀

Meg nagyon remélem, hogy QB csere is lesz a következő szezon előtt, mert Freeman-ből nagyon kiábrándultam már.MikeInsDale
Még nem végleges, de már nagyon közel van.

És ha már Freeman, akkor kíváncsian várom az OC-t, akárki is lesz az, lesz dolga neki is bőven.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Még egy lövése biztos lesz Freemannek, de ha nem él vele, akkor nem kizárt, hogy repül.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ha már jött Schiano, akkor hozhatna magával egy jó elkapót is a volt csapatából.

Mondjuk Mohamed Sanu......jól jönne végre egy megbízható elkapó. 😀

Meg nagyon remélem, hogy QB csere is lesz a következő szezon előtt, mert Freeman-ből nagyon kiábrándultam már.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Már hivatalosan is ő az új edzőnk.
Nekem szimpatikusnak tűnik, elméletileg jó edző azt olvastam róla, és a védelemhez is ért. 😀MikeInsDale
inkább csak ahhoz ért 😛 sokan jövendölték, hogy sikeres lehet profi DC-ként is, hogy főedzőként mire megy, az a jövő zenéje
jobb választás, mint Sherman, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Már hivatalosan is ő az új edzőnk.
Nekem szimpatikusnak tűnik, elméletileg jó edző azt olvastam róla, és a védelemhez is ért. 😀

"On January 26th, 2012 Adam Schefter reported that Greg Schiano had agreed to take over as head coach of the Tampa Bay Buccaneers for the upcoming 2012 season after Chip Kelly declined to take their head coaching position."

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
már biztos, shocker
Schiano Belichick nagy haverja (nem véletlenül van 4 Rutgers játékos a Pats keretében), mikor Louisville-ben kint voltam a Cards-Knights meccsen, akkor is ott spanoltak az oldalvonalnál BB-vel 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
nagyon úgy fest, hogy Schiano jön
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Schefter
The latest on Tampa Bay making its move to hire Rutgers HC Greg Schiano as its next head coach.
http://is.gd/RW7glu


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mondjuk most már nyugodtan válogathattok, vetélytársatok már nincsen

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó kedvében van a sajtó, bedobtak három nevet is, Kelly után úgyis mindenki szóba jöhet alapon 😀
Van egy Marc Trestmanünk, egyenesen a kanadai ligából (ott nagyon sikeres), de korábban sokat dolgozott az NFL-ben, mint támadófal edző és OC.
Mike Gundyt is sokan írtak ma, ő az Oklahoma State edzője. Semmi NFL tapasztalat, jó kis passzolós spread offenset üzemeltetett.
Chris Petersen merült fel 2-3 helyen még, ő Boise State HC, akivel sikert sikerre halmoztak a kék pályások. Kb olyan, mint Kelly, csak kicsit "szegényesebb" verzióban.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chudzinski jön második interjújára. Nagyon nem tudjuk, mit akarunk. De persze ráérünk, elvégre csak egy egész stábot kell összeszedni, meg eldönteni a sok millió needből hova jöjjön FA, hova draftoljunk...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Shermant ne, még elvinné Tannehillt...

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
ahogy elvileg zimmert is visszahivjak.
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=465101#p465101
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem jön Kelly, elutasította a Buccs ajánlatát.
"Its a no-go," said a source close to Kelly. "His heart is still with Oregon."Deny
Kelly még mindig egy nagyképű bunkó 😀Höri
Glazerék leszarják, gyorsba visszahíták Shermant második interjúra.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem jön Kelly, elutasította a Buccs ajánlatát.
"Its a no-go," said a source close to Kelly. "His heart is still with Oregon."Deny
Kelly még mindig egy nagyképű bunkó 😀

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Nem jön Kelly, elutasította a Buccs ajánlatát.
"Its a no-go," said a source close to Kelly. "His heart is still with Oregon."Deny
Egy részről nagyon örülök, hogy marad, mert nagyon szeretem az Oregont, de azért megnéztem volna mire megy egy NFL csapattal.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem jön Kelly, elutasította a Buccs ajánlatát.
"Its a no-go," said a source close to Kelly. "His heart is still with Oregon."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyre biztosabb, ma már találgatják, hova húzhat. De ezzel kb. Freeman biztosan túléli. Érdekes lesz azért még, hogy milyen stábot épít maga köré. Én kezdek örülni a gondolatnak, jobb, mint valami 30 éve a ligában lévő ember, aki csak azért jönne, mert már régóta NFL edző.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Úgy érzem, hogy fel fogok ülni a Bucs bandwagonra. 😊
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Kelly majd draftol/vagy tradel/ egy double-threat QB-t, és mehet is az spread-option 😀 az elkapók minősége kb olyan volt idén, hogy arra elég lesz


Twitter: azajoey