NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Manningham Tampába tart:
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/6384866/34996521
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vissza a régi kerékvágásba, a Giants nem engedte interjúztatni Kevin Gilbride Jr.-t. Állítólag QB coachnak akartuk.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Bob Ligashesky lesz az új special teams coach. Nálunk 2007 és 2009 között dolgozott ugyanebben a pozícióban, és katasztrófa volt az ST.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ment a spekuláció, Sullivan OC poszt mellett megkapja-e QB edzői posztot (2009-ben Olsennek sem jött be), végre bejelentették, nem, de még nincs jelölt posztra (biztos van, csak nem mondják ki). Ennek ellenére azért Sullivan privát edzéseket tart jelenleg Freemannek.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez jó igazolás.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Van már secondary edző is, Ron Cooper személyében.
Azért érdekes, mivel ő edzette Morris Claibornet, így azonnal megerősödhetnek még jobban a Claiborne to Buccs dolgok. Tavaly Cooper volt az LSU secondary edzője, és mondhatjuk, jó munkát végzett. DB-k szállítottak 16 picket, 9 FR-t, 12 FF-t. Összesen 7 passzolt TD-t engedtek egész év során!
Egyébként 1983 óta edzősködik, szinte minden volt már, pozíciós edző, koordinátor, de head coach is (1995-'97 között Louisvilleben, előtte 2 évig Eastern Michigan csapatánál is, 1998-tól pedig az Alabama A&M főedzője volt; mérlege amúgy HC-ként borzalmas: 45-55, de ebből az Alabama A&M-mel hozott 23 győzelmet).
Mindenesetre, én örülök neki, igen jó secondary volt tavaly az LSU-nál.
több mint 12 éve
gsn 3 548
- Maradni fog a 4-3, de aggresszív lesz a védelme, sokszor lesz, hogy 2-gapet kap a D-Line. (Ez már NY-ban is mániája volt, így mehet hátra könnyen egy DE coverezni...)
Deny
Nem tudom, hogy milyen összefüggésben hangzott ez el, de a 2-gap (=read & react) meg az aggresszív egy mondatban több mint érdekes. 😛DoM
Ezekkel a kijelentésekkel kapcsolatban az az érdekes, hogy olyan defenzív koordinátort (pláne újonnan kinevezettet) még nem nagyon láttál, aki azt mondaná, hogy passzívabb lesz a védelmünk. 😂 Szóval ez is csak a szokásos üres mondóka.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
- Maradni fog a 4-3, de aggresszív lesz a védelme, sokszor lesz, hogy 2-gapet kap a D-Line. (Ez már NY-ban is mániája volt, így mehet hátra könnyen egy DE coverezni...)
Deny
Nem tudom, hogy milyen összefüggésben hangzott ez el, de a 2-gap (=read & react) meg az aggresszív egy mondatban több mint érdekes. 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chase Coffmant leigazoltuk. Legjobb egyetemre járt, Bengals vitte el drafton, 2009-ben nem játszott, 2010-ben 6 meccsen 3 elkapás 30 yardért, idén meg PS tag volt. TE a srác, ő az 5. a jelenlegi rosteren (Winslow, Stocker, Pianalto, Franklin)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sheridan első sajtótájékoztatója megvolt ma, lényegesebb dolgok, amik elhangzottak:
- Olyan D#-t akar, ami pontokat is szerez.
- Csökkenteni kell a benyelt nagy játékokat, inkább engedjük őket futni 3 yardot, de TD ne legyen. Visszanézte 2011-es meccseket már és szerinte a big-play volt nagy gond, illetve javítani kell a technikán és a sémán.
- Nagy elvárásai, igényei lesznek játékosokkal szemben.
- Beszélt a Giants DC-érája alatti kudarcairól és hogy mennyit tanult belőle.
- Örül annak, hogy minden poszton vannak fiatal játékosok, hatalmas lehetőségekkel.
- Egyelőre még nem tudott nagyon találkozni játékosokkal, Combine most az elsődleges, arra készül.
- Maradni fog a 4-3, de aggresszív lesz a védelme, sokszor lesz, hogy 2-gapet kap a D-Line. (Ez már NY-ban is mániája volt, így mehet hátra könnyen egy DE coverezni...)
- Dícsérte Fostert, elmondta, az ő listáján is szerepelt, scoutolta tavaly a Finsnek. Azt még nem tudja, hogy MLB vagy OLB lesz nála.
- Butch Davis jelenléte a staffban nagy segítség.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 036 — Jaguars fan
Van már RB edző is: Earnest Byner személyében. 14 évig volt RB ligában, sikeresnek mondhatóan tette, kétszer járt Pro Bowlon, egyszer nyert SB-t. 2004 óta edzősködik, 3 évet húzott le a fővárosban, aztán párat a Tennesseenél, előző 2 évben pedig a Jaxnél volt. Átlagosan 1100 yardos futói vannak évente, de ebben ugye benne van CJ2K monster éve, vagy tavalyról MJD.
Szerintem nagyon jó igazolás!

Steve Loney assitant O-Line edzői interjújra jön, elmúlt 9 évben O-Line edző volt (Rams, Cards, Vikes).


Állítólag egyébként 15 interjúnkat blokkolták idén.Deny
Byner nem fog nagyon hajtani mostantól, CJ 2k-s idénye után lecserélték, eljött Jacksonvillebe, MJD megfutotta a legtöbb yardot a szezonban, erre elküldték... Én a helyében visszafognám magamat, hátha úgy végre nem rugnának ki 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Van már RB edző is: Earnest Byner személyében. 14 évig volt RB ligában, sikeresnek mondhatóan tette, kétszer járt Pro Bowlon, egyszer nyert SB-t. 2004 óta edzősködik, 3 évet húzott le a fővárosban, aztán párat a Tennesseenél, előző 2 évben pedig a Jaxnél volt. Átlagosan 1100 yardos futói vannak évente, de ebben ugye benne van CJ2K monster éve, vagy tavalyról MJD.
Szerintem nagyon jó igazolás!

Steve Loney assitant O-Line edzői interjújra jön, elmúlt 9 évben O-Line edző volt (Rams, Cards, Vikes).


Állítólag egyébként 15 interjúnkat blokkolták idén.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
A következő szezon sikeressége nagyon nagyban fog attól függeni, hogy FA-n mit működünk. Sheridan témában meg MikeInsDale-el értek egyet, tehermentesíti Schianot, ha meg szar lesz úgyis kuka, viszont az edzői stáb többi tagja, kellemees eddig. Sztem nem kell Richardson! FA piacról lehet találni jó RB-t, vagy hátsóbb körökből Drafton! Claiborne kéne első körbe ez nem kérdés!
Kicsit kiegészítve QB, LT, DE, WR és a CB top 10 pozició, idén a legjobb futók közt hány első körös volt? Jó ok, hogy Richardsont AP párhuzam párszor felmerült az NFL.com-on is, de én ezt egy kicsit hypenak érzem!
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Nem kell itt a részvétnyilvánítás, meg a sajnálkozás Sheridan miatt.
Majd meglátjuk mi lesz, amúgy meg már jobb a helyzet mint tavaly, legalább van kinevezett DC. 😀
A play-eket valószínűleg úgyis Schiano hívja majd, de legalább védelem terén vesz le terhet a válláról Sheridan.
Morrisnak ez volt a legnagyobb hibája, hogy egyedül akart HC és DC is lenni.....meg is látszott a védelmünkön.
Amúgy meg örüljünk, hogy egyáltalán találtunk DC-t, jó pár meghiúsított interjúba futott bele a vezetőségünk.
Nem tartom én se jó DC-nak Sheridan-t, de ha rosszul végzi a dolgát, akkor úgyis lapátra lesz téve, addig meg kap egy esélyt, már az is segítség, ha összefogja a védelmet.

A szabadügynök piaccal kapcsolatban meg remélem tényleg olyan aktívak leszünk, mint amit mondogatnak.
Költeni való pénzünk van bőven, szóval nincs ilyen, hogy ez a játékos nagyon drága lenne.
Kell egy jó WR, egy jó CB, egy jó LB, mert Black egyenlő a nullával, egy RB, hogy Blount tehermentesítve legyen, meg minimum egy RT az O-line erősítése céljából. Ha ezek közül legalább két posztra hoznak valami minőségi játékost, akkor már jól járunk. A drafton meg reméljük előnyünkre válik, hogy Schiano az utóbbi jó néhány évet egyetemi szinten töltötte.

Ja, és nem leszünk 1/1-es csapat. Idén tuti nem lesz pozitív mérlegünk, de ha rendbe rakja Schiano fejben a srácokat, akkor egy 8-8 simán lehet cél.

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
részvétem Sheridan miatt!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ráadásul a saját lejárt szerződésű játékosok közül csak Barth (UFA) és Bennett (RFA) megtartása a prioritás, tehát tudnak majd az igazolásokra koncentrálni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jelenleg nagyon el is tudom képzelni, hogy behúzzuk Richardsont, mert Blount állat, de egyedül kevés. Pár támadófal sem éppen jó (mondjuk, igazából szinte mindenhol vannak hiányosságaink).
Deny
Én is erre hajlottam még pár héttel ezelőtt. Bár kezdem azt hinni, hogy a futóposztot FA-n keresztül is nagyon szépen össze lehetne kapni pl. Tolbert szerződtetésével. Ha Blountot sikerült fejben összerakni, nagy kihívás akkor azért melléjük kiegészítő embert lehet találni hátrébb is. Az első kört meg el lehet lőni Claiborne-ra.

Elsősorban az FA-t nézegetve és a hiányposztokat valamint a 66 milla helyet a sapkában:

Kezdő RT-nek jöhetne Collins a Bengalstól, Truebloodhoz képest maga az álom, ha nem akarnak nagyon korán OT-t draftolni. Alulértékelt problémának tartom a védpfal belsejét. Egy Soliai vagy Pouha jelenlét nagyot ütne. Ha futás ellen nem csinálnák ki McCoyt, talán végre lenne egy teljesen egészséges éve és Price is jól forgatható lenne. Még egy nevet dobok be a kalapba, Sullivan miatt lehet rendelkeznek némi előnnyel Manningham esetében.DoM
Hát elvileg jönni fog sok mindenki, gondolom ezért raktuk át capet. Manninghamnek örülnék, ő itt első számú WR lenne, Mikenak jött tenne, Benn pedig szerintem 3. WR-ként lenne az igazi. Idei draft középső köreiben meg ráadásul sok nagy potenciállal bíró WR van, így ott lehet ezt alakítani.
Tolbert stílusa is passzolhat Blount mellé, és ő még nem is lenne olyan hú, de drága. Bár kint emlegetik Fortét és Bensont is. Előbbi nagyon drága lenne, utóbbit meg nem szeretem.

O-Fal fos volt idén, Trueblood egy vicc, szinte bárki upgrade hozzá képest.
McCoy amúgy jó játékos (PFF nem minden, de tavaly azért erősen pluszos volt, meg vele volt pass rush, nélküle nem), de ennyi sérüléssel nem lehet.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dande, mekkora összegben vagy hajlandó fogadni, hogy nem Tampa lesz 1/1? 😛
DoM: kicsit úgy tűnik, mintha miután jöttek a blokkolt intejrúk, nem lett volna ötletünk. Szóval biztosra vette a dolgokat és pofára estünk.

Bob Bostad lestt közben az O-Line coach. Wisconsinnál volt 6 évig sok minden (TE edző, futójátékért felelős koordinátor, OL edző), aztán pár hétig a Pittsburgh Panthers OC-ja is volt. Wisconsinban erős támadófala volt rendre, erős futójátékkal, szóval nagyon úgy tűnik, ez az az irány, amerre elindulni készül az O#.
Jelenleg nagyon el is tudom képzelni, hogy behúzzuk Richardsont, mert Blount állat, de egyedül kevés. Pár támadófal sem éppen jó (mondjuk, igazából szinte mindenhol vannak hiányosságaink).

Defense esetén pedig Sheridan Schiano segítsége lesz, sokáig elvileg nem is akart DC-t maga mellé, nagyon D# központú HC. Senior edzőket is ezzel indokolják, csak tanács adás céljából vannak, ezért nem is kaptak posztedzői szerepet sem.


Teljesen más, de kigyulladt a stadionban az eredményjelző, elektromos tűz a hivatalos ok. Menő, mert tavaly nyáron lett stadion fejlesztve, jó 20 millióból, amiből papíron 8 ment eredményjelzőre. Szerencsére teljes felújítás megcsúszott, idén nyáron lett volna bevezetve, de jó pár új dolog azért totál tönkrement.Deny
Semennyiben mert egyrészt gyáva nyuszi vagyok másrészt nem szoktam fogadni harmadrészt mert úgyis neked lesz igazad 😉 és persze miattad nem is kívánom, bár ahhoz hogy felkerüljön az ember néha nem árt a mélység. Mondom szvsz sok függ attól, hogy Freemant hogy rakják rendbe ha ő marad a 1st QB, s ha a fal jó lesz előtte, mint utaltok rá ehhez jó hírű edző is jött, akkor lehet esély "gyengébb" draft cetlire.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Jelenleg nagyon el is tudom képzelni, hogy behúzzuk Richardsont, mert Blount állat, de egyedül kevés. Pár támadófal sem éppen jó (mondjuk, igazából szinte mindenhol vannak hiányosságaink).
Deny
Én is erre hajlottam még pár héttel ezelőtt. Bár kezdem azt hinni, hogy a futóposztot FA-n keresztül is nagyon szépen össze lehetne kapni pl. Tolbert szerződtetésével. Ha Blountot sikerült fejben összerakni, nagy kihívás akkor azért melléjük kiegészítő embert lehet találni hátrébb is. Az első kört meg el lehet lőni Claiborne-ra.

Elsősorban az FA-t nézegetve és a hiányposztokat valamint a 66 milla helyet a sapkában:

Kezdő RT-nek jöhetne Collins a Bengalstól, Truebloodhoz képest maga az álom, ha nem akarnak nagyon korán OT-t draftolni. Alulértékelt problémának tartom a védpfal belsejét. Egy Soliai vagy Pouha jelenlét nagyot ütne. Ha futás ellen nem csinálnák ki McCoyt, talán végre lenne egy teljesen egészséges éve és Price is jól forgatható lenne. Még egy nevet dobok be a kalapba, Sullivan miatt lehet rendelkeznek némi előnnyel Manningham esetében.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nem igazán látom a rációt Schiano lépései mögött, főleg az ilyen senior defensive/offensive assistant kinevezésekkel. Elsősorban a védőknél, ha van egy Butch Davis, akkor miért nem ő a koordinátor? Támadó oldalon ugyanez a duplázás játszik, bár ott a kinevezett OC tűnik a jobb választásnak. Jimmy Raye-ről mindig a 9ers topikban olvasott vicc jut eszembe: minek öltöztél Halloweenkor? Jimmy Raye támadójátékának, de nem ijesztettem meg senkit.DoM
Bostad leigazolása azért már komoly momentum OL edzőnek. Randy Melvin pedig a védőfalat kapta feladatul. Ő már a Belichick-kapocs terméke. A Patsnél töltött be hasonló tisztséget 2000-2001 között, majd Romeo Crennel mellett dolgozott a Brownsnál (2005-2008). Ismeri Schianót, mert a Rutgersnél is foglalkoztatták a DL-nél.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dande, mekkora összegben vagy hajlandó fogadni, hogy nem Tampa lesz 1/1? 😛
DoM: kicsit úgy tűnik, mintha miután jöttek a blokkolt intejrúk, nem lett volna ötletünk. Szóval biztosra vette a dolgokat és pofára estünk.

Bob Bostad lestt közben az O-Line coach. Wisconsinnál volt 6 évig sok minden (TE edző, futójátékért felelős koordinátor, OL edző), aztán pár hétig a Pittsburgh Panthers OC-ja is volt. Wisconsinban erős támadófala volt rendre, erős futójátékkal, szóval nagyon úgy tűnik, ez az az irány, amerre elindulni készül az O#.
Jelenleg nagyon el is tudom képzelni, hogy behúzzuk Richardsont, mert Blount állat, de egyedül kevés. Pár támadófal sem éppen jó (mondjuk, igazából szinte mindenhol vannak hiányosságaink).

Defense esetén pedig Sheridan Schiano segítsége lesz, sokáig elvileg nem is akart DC-t maga mellé, nagyon D# központú HC. Senior edzőket is ezzel indokolják, csak tanács adás céljából vannak, ezért nem is kaptak posztedzői szerepet sem.

Teljesen más, de kigyulladt a stadionban az eredményjelző, elektromos tűz a hivatalos ok. Menő, mert tavaly nyáron lett stadion fejlesztve, jó 20 millióból, amiből papíron 8 ment eredményjelzőre. Szerencsére teljes felújítás megcsúszott, idén nyáron lett volna bevezetve, de jó pár új dolog azért totál tönkrement.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nem igazán látom a rációt Schiano lépései mögött, főleg az ilyen senior defensive/offensive assistant kinevezésekkel. Elsősorban a védőknél, ha van egy Butch Davis, akkor miért nem ő a koordinátor? Támadó oldalon ugyanez a duplázás játszik, bár ott a kinevezett OC tűnik a jobb választásnak. Jimmy Raye-ről mindig a 9ers topikban olvasott vicc jut eszembe: minek öltöztél Halloweenkor? Jimmy Raye támadójátékának, de nem ijesztettem meg senkit.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Mivel már van OC, így DC keresés zajlik.Deny
Már nem...

Schefter: Bucs hired Bill Sheridan as defensive coordinator. Tampa Bay also is expected to hire Bryan Cox as defensive assistant coach.vassadi
Szegént Tampa....

Sullivan jó húzás volt, de Sherridan??????? Komoly???

Néztek majd ti is, amikor Clayborn feladata lesz a TE cover. 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Deny nem akarlak bántani pláne mint bajtársat az Eagles-nél de ahogy a dolgok itt alakulnak, már amennyire én értek hozzá 😛 sajnos félek megvan a jövő évi 1/1 hacsak Freeman meg nem táltosodik vagy extrát nem csináltok a drafton FA-n. Félek Shery itt is nagyon elszúrja a dolgokat de ne legyen igazam.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Felköthetitek...Anno sikerrel tönkrevágta nálunk a passrush-t, élmény volt nézni a zone blitzet és azt, ahogy a DE-k hátraléptek zónázni :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER