NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Talibról van valami hír vagy még mindig nem döntöttek mi lesz vele?D11
Állítólag amint lehetőség lesz rá cutolják


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Talibról van valami hír vagy még mindig nem döntöttek mi lesz vele?
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
... de a legnagyobb problémám vele a súlya, nagyon törékenynek tűnik.

Ne legyen igazam és váljon használható cserévé a jövőben. 😊MikeInsDale
Szerencsére nem kell azonnal játszania, így lesz ideje kicsit erősödni. A slotban nickelbackként lehet jövője. Barber visszaigazolásával, azért nincs akkora vész Talib "kicsapása" után sem.

Amúgy Gaitor a Florida International valaha volt legjobb CB-jeként a konferencia bajnok csapat tagja volt, és ezek után még bowlt is nyertek.

Volt a Bucsnál draft előtti látogatáson, így a stáb biztos tudja, hogy mit kapnak a személyében.

Positives: Instinctive corner. Sees the action well and reacts quickly. Quick to recognize run and will get involved. Reads the quarterback's eyes in zone coverage and receivers' routes when playing off. Has a low backpedal and quick feet. Good, fluid hips to turn and run with receivers. Has straight-line speed to trail slot receivers. Changes directions well. Good ball skills. Plays bigger than he is, stands up to fullback/tight end blocks and throws larger ballcarriers to the ground. Durable player, played 49 games for FIU. Lines up in the slot and outside.

Negatives: Lacks the height and girth scouts are looking for, larger receivers may take advantage of him on the outside. More quick than fast. Played most games against a questionable level of competition. Shows some explosiveness as a hitter, but tries to tackle shoulder pads and typically when the ball-carrier his back to him. Coaches played him around the line of scrimmage in 2010 to prevent teams staying away from him in coverage.CBS draft
DoM
Köszönöm az információkat.
Eddig egyszer sem csalódtam a Dominik-Morris párosban draft terén, szóval valószínűleg hasznos tagja lesz a secondary-nek.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 591 — Érdekvédelmi terület
DoM leírt mindent Gaitorral kapcsolatban (bár ezt nem értem, hogy miért akkora negatívum: "Coaches played him around the line of scrimmage in 2010 to prevent teams staying away from him in coverage."), külön kiemelném, hogy 49 meccset játszott és egyszer sem volt sérült, úgyhogy bár törékenynek tűnik, abszolút nem az

Csak a testmagassága miatt nem kelt el ott, ahol két másik gyengébb első osztályú egyetemről érkező CB, Davon House és Curtis Marsh igen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Inkább ne menjen Ruud, én igenis aggódnék ha egy rookie helyettesítené rögtön, aki ráadásul harmadik körösként kicsi valószínűséggel impact.
Ruud pedig nagyon jó.Delonso_
Az elvileg UFA Quincy Black pedig még nincs is így képben (könnyen visszahozhatják biztonsági lépésként kívülre).DoM
Én nem ítélem el egy gyengébb szezon után, bár kevésbé látom őt kritikusan.
Blackről pedig olvastam valami statot amin az idény egyik legjobb játékosaként jelölték a posztján.
A statjai nem impresszívek de hasznos kis játékos.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
... de a legnagyobb problémám vele a súlya, nagyon törékenynek tűnik.

Ne legyen igazam és váljon használható cserévé a jövőben. 😊MikeInsDale
Szerencsére nem kell azonnal játszania, így lesz ideje kicsit erősödni. A slotban nickelbackként lehet jövője. Barber visszaigazolásával, azért nincs akkora vész Talib "kicsapása" után sem.

Amúgy Gaitor a Florida International valaha volt legjobb CB-jeként a konferencia bajnok csapat tagja volt, és ezek után még bowlt is nyertek.

Volt a Bucsnál draft előtti látogatáson, így a stáb biztos tudja, hogy mit kapnak a személyében.

Positives: Instinctive corner. Sees the action well and reacts quickly. Quick to recognize run and will get involved. Reads the quarterback's eyes in zone coverage and receivers' routes when playing off. Has a low backpedal and quick feet. Good, fluid hips to turn and run with receivers. Has straight-line speed to trail slot receivers. Changes directions well. Good ball skills. Plays bigger than he is, stands up to fullback/tight end blocks and throws larger ballcarriers to the ground. Durable player, played 49 games for FIU. Lines up in the slot and outside.

Negatives: Lacks the height and girth scouts are looking for, larger receivers may take advantage of him on the outside. More quick than fast. Played most games against a questionable level of competition. Shows some explosiveness as a hitter, but tries to tackle shoulder pads and typically when the ball-carrier his back to him. Coaches played him around the line of scrimmage in 2010 to prevent teams staying away from him in coverage.CBS draft
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Inkább ne menjen Ruud, én igenis aggódnék ha egy rookie helyettesítené rögtön, aki ráadásul harmadik körösként kicsi valószínűséggel impact.
Ruud pedig nagyon jó.Delonso_
Ruud tavaly nagyon sok kritikát kapott, a kiábrándító játéka miatt. Annyi "szerencséje" lehet a Bucsnak, hogy elég sok átlag feletti MLB lehet a piacon (Poz, Tulloch, Morrison, Bradley) így Tulloch kivételével nem valószínű a feltűnő túlfizetés, így akár maradhat is korrekt áron, de szerintem Dominikék felkészültek, hogy nélküle folytassák.

Viszont ha nem is marad Ruud, első körben Tyrone McKenzie lesz legjobb eséllyel az utód. Kívülre ott van Geno Hayes és Dekoda Watson. Foster közülük verhet ki valakit a TC alatt, majd attól függően hogyan teljesít középen McKenzie, lehet mozgatni a bábukat az LB sorban. Van mozgásterük, mert Hayes kivételével a többiek gyak. bármelyik poszton eljátszanak. Az elvileg UFA Quincy Black pedig még nincs is így képben (könnyen visszahozhatják biztonsági lépésként kívülre).
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Gaitor nem jó pick...MikeInsDale
na és ezt mi alapján sikerült leszűrni? 😊JJ
Nem elit egyetemről érkezik, nem sok információt lehet róla találni, de a legnagyobb problémám vele a súlya, nagyon törékenynek tűnik.

Ne legyen igazam és váljon használható cserévé a jövőben. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 591 — Érdekvédelmi terület
Gaitor nem jó pick...MikeInsDale
na és ezt mi alapján sikerült leszűrni? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Inkább ne menjen Ruud, én igenis aggódnék ha egy rookie helyettesítené rögtön, aki ráadásul harmadik körösként kicsi valószínűséggel impact.
Ruud pedig nagyon jó.
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Szvsz idén is.
Lassan jönnek is majd az eredmények.Nekem a Foster pick is nagyon tetszik.Greengo
ja-ja, én NCAA-szűz vagyok, úgyhogy csak videók alapján itélek, de egy nagyon megbízható, biztosan szerelő játékosnak tűnik, akinek a sebességével sincs semmi baj. ha megy Ruud, nem fogok aggódni Foster kezdetésén.
mondjuk azért ezen a kovetkező videon pont rajta nyom egy hatalmas stiff armot Bradford 1:07-nél 😀. jó, kibillentették már előtte az egyensúlyából, meg egyébként is csak poén. http://www.youtube.com/watch?v=12KlrbyFYXM&feature=player_embedded


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 613 — Eagles fan
Legjobb draft-otok nektek volt szerintem 😊.
MarioAna
Szvsz idén is.
Lassan jönnek is majd az eredmények.Nekem a Foster pick is nagyon tetszik.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Teljesen meg vagyok elégedve az idei draftunkkal is.

Bowers-t biztos gyorsan összekalapálják, tényleg túl van lihegve.
Ha az NBA-ből Brandon Roy lábát helyre tudták hozni (az a hír járta, hogy nem fog tudni játszani többé.....ahhoz képest egész jól mozog a pályán most is), akkor Bowers sem lesz kivétel. Amerikában nagyon tudják, hogy kell csodát tenni. 😀

Én egy 8/10-et adok az idei választásunkra. (Gaitor nem jó pick, és hiányolok az O-line embert)

Go Buccaneers! 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bowers miatt figyelni fogok rátok (mondjuk tavaly is nézegettem a meccseiteket McCoy,Talib és Hayes miatt),óriási húzás volt a 2.körben,minden csapat hanyagolta a sérülése miatt,de szerintem túl van lihegve a dolog,ha felgyógyul,akkor gyilkolni fog.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szép draftot nyomtatok. Bowers és Black különösen tetszik.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 516
indul a Bandwagon 😀 Rohadtukl jó draft volt. Gratula Morrisnak
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Dominikék harmadik átlag feletti draftja. :cool:

Legérdekesebb, hogy nem érkezett a támadófalba senki. Úgy látszik elégedettek voltak az utcáról kukázott tartalékokkal és bíznak Faine egészségében illetve Joseph újraigazolásában.

Foster, Bowers remek érték, Stocker biztonsági háló Winslow sérülékenysége miatt, Bradfordból jó fullback lehet. Blitz pickupban jó.

Egyedül az A. Black pick nem tetszik.

Ha a Clayborn-Bowers kettősből legalább az egyik nem sül be, akkor nagyon ott lehet a szeren ez a front7 Fosterrel megtámogatva.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ahmad Black is nájsz pick. Nagyon menő draftotok van idén!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
rendben, TE mindenképpen kellett.
Joseph most már egyértelműen marad, de azért szerintem fogunk még vinni O-linemant.
meg akkor kell még DB, ideálisan egy tokéletes FS/CB kombó, hogy a két tróger kozül bármelyik helyére be tudjon ugrani, ha az éppen eltiltatná magát. 😀


több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Remek draft, remek csapat, örülünk Vincent.
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Mason Foster is jó húzásnak néz ki a 3. körben.

A videók alapján elég jól védekezik futás ellen.....arra pedig most igazán szükségünk van. 😀

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
azt csináljuk, mint tavaly is, imádom, ahogy Dominikék draftolnak.
nem kel trükkozgetni, keresni a csiszolatlan gyémántokat, izomból rá kell feküdni a legnagyobb needre, aztán hadd szóljon.
letojom Bowers térdét, a második kor kozepén akkora pick, hogy hihetetlen.
ha meg használhatatlan is lesz a lába, legalább egy DE-nk már lesz.


több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Nagy az idei draftotok

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Na, csak megvan Bowers is! 😀

Remélem nem lesz gond a lábával, mert mondtak elég csúnyákat az NFL.com szakértői.

Ha egészséges tud maradni, akkor hatalmas húzás lesz!! 😀

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Lions egy forma D line erősítés. 😊

Kérdés mennyire fog beválni azért nem egy McCoy.
Érdekes, hogy nem a többre tartott Da'Quan Bowers lett húzva.
Vagy egy Stephen Paea aki nekem szimpatikusabb 😊

Viszont annyiból jó, hogy nem a PIT elől lett kiszedve Cam Heyward. 😛