NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Adrian Clayborn! 😀

Nem rossz választás....remélem több van benne, mint amit a statisztikái mutatnak.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A legutóbbi 1. körös DE-tek is a Clemsonról érkezett, bizonyos Gaines Adams...empty taxi
Henne meg ugyanúgy a Michiganre járt mint Brady és most mégis mindenki átkozza, hogy milyen béna...

ON is legyek:

A Tampa lehetséges célpontjai a premier pass rusher posztjára az első körben

Quinn, Bowers, Houston, Kerrigan, (A. Smith) - szerintem ha ők kimentek, akkor eggyel halasztani kell a DE választást, és behúzni a franchise RT-t.DoM
Arra próbáltam célozni h egy csapat rövid időn belül nem szeret 2x ugyanabból a college-ból érkező ugyanolyan poszton játszó embert draftolni ha az egyik nem vált be. Tavaly pl. a Clevelandnél is az egyik főindok az volt Clausen ellen h nem akarnak úgy járni vele mint Quinn-nel.empty taxi
Más védőfal edzőjük van már, mint Adams idejében (más a HC), ráadásul Brooks olyan játékosokat edzett pályafutása alatt, mint Shaun Ellis, Albert Haynesworth, John Hendreson, míg Clausennél valóban rá lehetett fogni, hogy Weis-system, bár elég szűklátókörűnek tartanám. Plusz még a Bucs legfőbb döntéshozója is más volt 2007-ben mint most.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Már izgatottan várom az idei draftot. (főleg így, hogy esély van egy új szezonra) 😀

Az én jelöltem egyértelműen Da'Quan Bowers!!!
Nagyon jól jönne egy igazi passz siettető a D-line-ba.
Kicsit aggasztó a térdsérülése, de szerintem még vállalható kockázat egy ilyen tehetséges játékosért cserébe.

Remélem még bent lesz a 20. választási lehetőségnél, és Dominik GM is hasonlóan gondolkozik, mint én. 😀MikeInsDale
A legutóbbi 1. körös DE-tek is a Clemsonról érkezett, bizonyos Gaines Adams...empty taxi
Henne meg ugyanúgy a Michiganre járt mint Brady és most mégis mindenki átkozza, hogy milyen béna...

ON is legyek:

A Tampa lehetséges célpontjai a premier pass rusher posztjára az első körben

Quinn, Bowers, Houston, Kerrigan, (A. Smith) - szerintem ha ők kimentek, akkor eggyel halasztani kell a DE választást, és behúzni a franchise RT-t.DoM
Arra próbáltam célozni h egy csapat rövid időn belül nem szeret 2x ugyanabból a college-ból érkező ugyanolyan poszton játszó embert draftolni ha az egyik nem vált be. Tavaly pl. a Clevelandnél is az egyik főindok az volt Clausen ellen h nem akarnak úgy járni vele mint Quinn-nel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Már izgatottan várom az idei draftot. (főleg így, hogy esély van egy új szezonra) 😀

Az én jelöltem egyértelműen Da'Quan Bowers!!!
Nagyon jól jönne egy igazi passz siettető a D-line-ba.
Kicsit aggasztó a térdsérülése, de szerintem még vállalható kockázat egy ilyen tehetséges játékosért cserébe.

Remélem még bent lesz a 20. választási lehetőségnél, és Dominik GM is hasonlóan gondolkozik, mint én. 😀MikeInsDale
A legutóbbi 1. körös DE-tek is a Clemsonról érkezett, bizonyos Gaines Adams...empty taxi
Henne meg ugyanúgy a Michiganre járt mint Brady és most mégis mindenki átkozza, hogy milyen béna...

ON is legyek:

A Tampa lehetséges célpontjai a premier pass rusher posztjára az első körben

Quinn, Bowers, Houston, Kerrigan, (A. Smith) - szerintem ha ők kimentek, akkor eggyel halasztani kell a DE választást, és behúzni a franchise RT-t.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Már izgatottan várom az idei draftot. (főleg így, hogy esély van egy új szezonra) 😀

Az én jelöltem egyértelműen Da'Quan Bowers!!!
Nagyon jól jönne egy igazi passz siettető a D-line-ba.
Kicsit aggasztó a térdsérülése, de szerintem még vállalható kockázat egy ilyen tehetséges játékosért cserébe.

Remélem még bent lesz a 20. választási lehetőségnél, és Dominik GM is hasonlóan gondolkozik, mint én. 😀MikeInsDale
A legutóbbi 1. körös DE-tek is a Clemsonról érkezett, bizonyos Gaines Adams...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Már izgatottan várom az idei draftot. (főleg így, hogy esély van egy új szezonra) 😀

Az én jelöltem egyértelműen Da'Quan Bowers!!!
Nagyon jól jönne egy igazi passz siettető a D-line-ba.
Kicsit aggasztó a térdsérülése, de szerintem még vállalható kockázat egy ilyen tehetséges játékosért cserébe.

Remélem még bent lesz a 20. választási lehetőségnél, és Dominik GM is hasonlóan gondolkozik, mint én. 😀

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
jéj, MNF
http://www.joebucsfan.com/?p=46685

9-11 LIONS (1 p.m.)
9-18 @Vikings (1 p.m.)
9-25 FALCONS (4:15 p.m.)
10-3 COLTS (Monday Night Football)
10-9 @49ers (4:05 p.m.)
10-16 SAINTS (4:15 p.m.)
10-23 BEARS (in London)
BYE
11-6 @Saints (1 p.m.)
11-13 TEXANS (1 p.m.)
11-20 @Packers (1 p.m.)
11-27 @Titans (1 p.m.)
12-4 PANTHERS (1 p.m.)
12-11 @Jaguars (1 p.m.)
12-17 COWBOYS (8:20 p.m.) NFL Network
12-24 @Panthers (1 p.m.)
1-1 @Falcons (1 p.m.)

a bye tok jó helyen van.
azért jól jonne az a Bears elleni itthoni meccs, pláne, mert a végén rengetegszer leszünk idegenben.
talán az is kár, hogy a Panthers elleni meccsek a végén jonnek, lehet, hogy hülyeség ezzel számolni, de én jobban szeretnék egy 2-14-es, új HC-s csapattal már az elején játszani, amikor még nem volt annyi idejük osszekapni magukat.


több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagyon valószínű hogy Glazer keze is benne van rendesen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
MEGINT?Höri
én se értem. addig oké, hogy a média által az utóbbi időben letojt csapataból a tavalyi év miatt idén kiskedvencek lehetünk, Hard Knocks-terv, meg minden, de ez azért túlzás.
nemtom, hogy nem lehet-e koze Glazerék brit érdekeltségéhez, fakknóz, hogy műkodik ez az üzlet...


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nocsak
Source: Bears to face Bucs in London
http://sports.espn.go.com/chicago/story?id=6339320Glen Runciter
MEGINT?

több mint 13 éve
Glen Runciter 172
nocsak
Source: Bears to face Bucs in London
http://sports.espn.go.com/chicago/story?id=6339320


több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Mark Dominik GM 4 éves szerződés-hosszabbítást írt alá.tenorx
Szvsz TOP 5 GM megérdemli


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mark Dominik GM 4 éves szerződés-hosszabbítást írt alá.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Feladta magát, semmi izgalom. Legalább lett volna valami kis autós üldözés. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Unatkozott, valamivel el kell foglalnia magát blackout idején 😀
Egyébként bírom az ürgét, az egyik kedvencem nálatok...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Family man. 😀

http://www.youtube.com/watch?v=V_Y9SQhcIjw

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Police allege Bucs' Aqib Talib pistol-whips sister's boyfriend, then shoots at him with Mom's gun.

Talibra mindig lehet számítani. 😀gsn
na már az is baj, ha valaki törődik a családjával ? 😛

Ezek a hozományvadászok nem értik a szép szót

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Police allege Bucs' Aqib Talib pistol-whips sister's boyfriend, then shoots at him with Mom's gun.

Talibra mindig lehet számítani. 😀gsn
miközben a csávó menekült már 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
gsn 3 548
Police allege Bucs' Aqib Talib pistol-whips sister's boyfriend, then shoots at him with Mom's gun.

Talibra mindig lehet számítani. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
Two sources with knowledge of the talks tell ESPN's Pat Yasinskas that the Bucs are "the leading candidate" to appear on HBO's Hard Knocks series in 2011 training camp.
The catch, of course, is that there might not be training camp or a preseason due to the NFL lockout. Hard Knocks has become so popular, however, that we imagine HBO could come up with ways to get around that. Outgoing coach Raheem Morris is believed to be receptive to the idea, and Bucs management could use it as an opportunity to market young players like Josh Freeman, LeGarrette Blount, Mike Williams, and Gerald McCoy.

DO. WANT.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Komoly lépés történt a Tampa háza táján is: leszedték a stadion külső oldaláról a 8 játékos képét, köztük Freeman-t is pl. Bár a Buccs sajtósa szerint ez a lockout nélkül is megtörtént volna, előre el volt döntve.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Back for more: Tampa Bay re-signed veteran CB Ronde Barber today to a 1-year deal. Big move. Tampa hasn't fared well at re-signing its own.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 715 — Apu ökölbeszorított keze
"Bucs Pick Morris to Lead O-Line"

Gyorsan meglett a pótlás O-line coach poszton.
A Vikings Offensive line edzője tette át székhelyét hozzánk.
Be kell ismernem, hogy jó cserének tűnik.........csak legyen jövőre NFL, hogy lássam is az eredményét a cserének. 😊MikeInsDale
NFL lesz max szezon nem lesz 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 591 — Érdekvédelmi terület
az Arizona State DL coach-a érkezett hozzátok ugyanerre a posztra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
"Bucs Pick Morris to Lead O-Line"

Gyorsan meglett a pótlás O-line coach poszton.
A Vikings Offensive line edzője tette át székhelyét hozzánk.
Be kell ismernem, hogy jó cserének tűnik.........csak legyen jövőre NFL, hogy lássam is az eredményét a cserének. 😊