Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
...DoM
Köszönöm,hogy utána néztél.
Sajnálom,hogy nem kap akkora figyelmet mint amit megérdemelne a játéka alapján, de hát az NFL-ben sem mindig az aktuális teljesítmény számít ilyen szempontból. A divíziójuk jövőre sem lesz gyengébb, nehéz lesz olyat alkotnia amire felkapják a fejüket az emberek.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
Érdekes. Jó,hogy így összegyűjtötted az adatokat. Engem meglepett. A qb rankingsokat el szoktam olvasni espnen/si.com-on , de ott is olyan valóságtól elrugaszkodottt, hípon alapuló elemzések vannak,hogy laikusként a fejemet fogom néha. Amit érdemes lenne még szemrevételezni,hogy milyen supportja volt az egyes Qb-knak, azok közül, akiket felsoroltál.undisputedly
Bucs futójátéka 4.6 y/futás átlaggal a hatodik legjobb volt idén, meccsenként 26.9 alkalommal futottak. 19.9 pontot szereztek ellenük meccsenként.

A Jets futójátéka 4.4 y/futás átlagot hozott -- 8. legjobb (33.4 futás meccsenként). 19 pontot szereztek ellenük meccsenként.

Flacco és a Ravens 2009-ben:

4.7-es átlaggal a negyedik legjobb futójáték, meccsenként 29.2 futás. 16.3 pontot szereztek ellenük meccsenként.

Ryan és a Falcons 2009-ben:

15. legjobb futójáték 4.2 y/futás átlaggal, meccsenként 28.2 próbálkozásból. 20.3 pontot szereztek ellenük meccsenként.

Ez se adhat átfogó képet, mert napokig lehetne a statokat bújni (ha egyáltalán elfogadjuk, hogy ennek van valami értelme), mert jöhet az elmélkedés, hogy a passzjáték miatt volt jó a futójáték, vagy éppen a futójáték miatt volt jó a passzjáték, és könnyebb dolga az irányítónak stb. A lényeg persze, hogy működő támadójátékot jeleznek mind a négy esetben a számok.

Mindenesetre az alapszakasz egyik legnagyobb sztorijának (top3) tartom a Bucs (és Freeman) játékát. Annak ellenére, hogy én nem tartoztam a pesszimisták közé, akik szerint csak 1-2 győzelmet fognak majd csak összekaparni, és a liga leggyengébb alakulatai között lesznek hosszú ideig számon tartva.

szerk.: Höri által másik topikban említett nem kifejezetten állandó, és rutinos támadófal mellett---

a "nagyon jó" Tampa falban leírom ki hány meccsen kezdett

Donald Penn 16 – Ted Larsen 11 – Jeremy Zuttah 9 – Davin Joseph 11 –James Lee 9
(Jeremy Trueblood 7, Keydrick Vincent 5, Jeff Faine 8, Derek Hardman 4)

[...] ezek irgalmatlanul semmibe se nézett játékosok, akik hatalmasat fejlődtek + 3 undrafted rookie/sophomore csóka. És akkor a világ összes posztján szereplő Zuttah-t vagy az időközben cutolt, de sehová sem kellő (!) Vincentet ne is mondjam.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Freemant pedig külön dícséret éri, mert sokkal összeszedettebb és motiváltabb, mint tavaly. MikeInsDale
Úgy látszik nem csak légből kapott hurráoptimizmus volt az a sok pozitív cikk a nyáron Josh Freemanről, és a munkamorálról, érettségről. Különösen annak fényében, hogy a draftja után a többség reachről, meg melléfogásról beszélt. Megfelelő 7.3-as y/kísérlet, és csak 6 INT. Utóbbi a legnagyobb előrelépés újonc évéhez képest, és jelzi, hogy mennyivel megfontoltabb, jobb döntéshozó lett.

Szemléltetésnek, hogy mennyire parádés volt ez teljesítmény a többi fiatal QB statjaihoz képest, akik rendre nagyobb hype-ot kapnak a médiában/átlagos szurkolóktól:

Freeman 2. éve

29.6 dobás meccsenként; 61.4 % - 3451 yard; 7.3 y/kísérlet; 25 TD és 6 INT; 28 sack

Mark Sanchez 2. éve a profik között

31.7 dobás meccsenként, 54.8 % - 3291 yard; 6.5 y/kísérlet; 17 TD és 13 INT; 27 sack

Matt Ryan 2. éve a profik között

32.2 dobás meccsenként; 58.3 % - 2916 yard; 6.5 y/kísérlet; 22 TD és 14 INT; 19 sack

Joe Flacco 2. éve a profik között

31.2 dobás meccsenként; 63.1 % - 3613 yard; 7.2 y/kísérlet; 21 TD és 12 INT; 36 sackDoM
Érdekes. Jó,hogy így összegyűjtötted az adatokat. Engem meglepett. A qb rankingsokat el szoktam olvasni espnen/si.com-on , de ott is olyan valóságtól elrugaszkodottt, hípon alapuló elemzések vannak,hogy laikusként a fejemet fogom néha. Amit érdemes lenne még szemrevételezni,hogy milyen supportja volt az egyes Qb-knak, azok közül, akiket felsoroltál.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
Freemant pedig külön dícséret éri, mert sokkal összeszedettebb és motiváltabb, mint tavaly. MikeInsDale
Úgy látszik nem csak légből kapott hurráoptimizmus volt az a sok pozitív cikk a nyáron Josh Freemanről, és a munkamorálról, érettségről. Különösen annak fényében, hogy a draftja után a többség reachről, meg melléfogásról beszélt. Megfelelő 7.3-as y/kísérlet, és csak 6 INT. Utóbbi a legnagyobb előrelépés újonc évéhez képest, és jelzi, hogy mennyivel megfontoltabb, jobb döntéshozó lett.

Szemléltetésnek, hogy mennyire parádés volt ez teljesítmény a többi fiatal QB statjaihoz képest, akik rendre nagyobb hype-ot kapnak a médiában/átlagos szurkolóktól:

Freeman 2. éve

29.6 dobás meccsenként; 61.4 % - 3451 yard; 7.3 y/kísérlet; 25 TD és 6 INT; 28 sack

Mark Sanchez 2. éve a profik között

31.7 dobás meccsenként, 54.8 % - 3291 yard; 6.5 y/kísérlet; 17 TD és 13 INT; 27 sack

Matt Ryan 2. éve a profik között

32.2 dobás meccsenként; 58.3 % - 2916 yard; 6.5 y/kísérlet; 22 TD és 14 INT; 19 sack

Joe Flacco 2. éve a profik között

31.2 dobás meccsenként; 63.1 % - 3613 yard; 7.2 y/kísérlet; 21 TD és 12 INT; 36 sack
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Grt a Bucs-nak nemsok hiányzott a PO-hoz... 10-6 szörnyű nem ott lenni.... Mint Pats fan 11-5-el éltem át ezt 2008-ban.

Nagyon fasza csapatotok van! :cool:ThundersNFL
Bocsi, én viszont örültem annak az eredménynek 2008-ban. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én sajnálom a Bucs-ot, hogy nem jutott be. A csapat mindent megtett az utolsó fordulóban, hogy maradjon egy halvány esélye, de ugye mindkét csapat nyert akinek nem kellett volna.
Az év edzője szerintem nálatok dolgozik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 575 — !SuPeR6BoWL!
Grt a Bucs-nak nemsok hiányzott a PO-hoz... 10-6 szörnyű nem ott lenni.... Mint Pats fan 11-5-el éltem át ezt 2008-ban.

Nagyon fasza csapatotok van! :cool:

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Grat nektek, itt az egész csapatnak kijárna a cím. Sajnálom hogy nem Ti mentetek tovább.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mike Williams 76 elkapott,
Blount 59 futott yarddal elérheti az 1000 yardos álomhatárt.

Újoncoktól nem semmi teljesítmény azért 😊Mev
Blount-nak összejött 😊

A Tampa megtette a maga részét, most már nem rajtuk múlik, hogy bejutnak-e a rájátszásba.
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Bármi is legyen az esti Bears-Packers, Giants-Redskins meccs végeredménye, nagyon szép szezont zártunk. 😀
Hoztuk a kötelező győzelmet a Saints ellen, mostmár nem a mi kezünkben van a sorsunk.

Nagyon remélem, hogy tető alá tudják hozni a kollektív szerződést, mert nagyon szívesen nézném jövőre is a csapatunkat.

Rengeteget fejlődtek, főleg egy olyan csúnya szezon után, mint a tavalyi. Freemant pedig külön dícséret éri, mert sokkal összeszedettebb és motiváltabb, mint tavaly. Az újoncok pedig egytől egyik erejükön felül teljesítettek a csapat sikerei érdekében. Jó úton haladunk egy újabb Superbowl esélyes csapat kinevelése felé. 😀

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Gratulálok a W-hez. Sajnos hogy PO-ba menjen a csapat sok mindenhez össze kellene jönnie. De hatalmas fejlődést mutatott a Bucs. És milyen Rookie játékosok vannak itt? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy jövőre( reméljük) mit fog csinálni ez a csapat.
Mindenesetre elnyertétek a szimpátiámat 😊

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Legjobb draft-otok nektek volt szerintem 😊.
Mike Williams meg nálam is ORoY volt sokáig, de már Blount megelőzte 😉. Btw tényleg ő érdemelné, Bradford tényleg csak azért fogja megkapni mert QB....de ha Tebow hamarabb kezd, akkor viszont ő kapná 😂

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Mindkét srác nagyon odatette magát az első évében, de sajnos ez sem elég a rookie of the year címhez.
Bradford fogja megkapni, mert "az irányítók mindig előbbre valók más játékosoknál". Sajnos.
Én Mike Williamsnek adnám......már a szezon elején azt mondta, hogy az a célja, hogy ő legyen az év újonca....és tartotta a szavát. 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mike Williams 76 elkapott,
Blount 59 futott yarddal elérheti az 1000 yardos álomhatárt.

Újoncoktól nem semmi teljesítmény azért 😊
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép győzelem, de sajna már nem lesz meg a playoff.
Bukott a Giants, tőlünk igazságtalanul elvették a múltheti meccset, de remélem egy győzelemmel zárjuk a szezont a rivális Saints ellen. Van jövője ennek a fiatal csapatnak. 😀MikeInsDale
Hát ha a falconstól kikap a Saints és ti elveritek őket akkor imádkozni kell hogy a Giants (ami azért szétvan esve) vagy a Packers (Macik ellen azért összejöhet) kikapjon és akkor ott lesztek. 😊
Rohadt szimpatikus csapat a Bucs én örülnék ha odaérne.

Freeman meg remek kis QB lett és örüljetek hogy nincs hypolva nem mindig jó az. 😊Toca
Sajna nyert a Saints idegenben, ezért gondolom csak úgy juttok be PO-ba ha veritek az utolsó meccsen New Orleans-ban a Saints ( ami valljuk be nem kis teljesítmény ), és persze kikap a Giants és a Packers is. Azt hiszem ennyi. Sajnos most olvasom, hogy sok a sérültetek, őszinte résztvétem mi is így jártunk az idény hajrájában és szét is estünk.
De ti egy kis szerencsével ott lehettek.
Az idény kezdést látva teljesen abban a hitben voltam, hogy a Bucs playoffos. De sajnos az a sok rohadt sérülés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 963 — Vikings fan
Szép győzelem, de sajna már nem lesz meg a playoff.
Bukott a Giants, tőlünk igazságtalanul elvették a múltheti meccset, de remélem egy győzelemmel zárjuk a szezont a rivális Saints ellen. Van jövője ennek a fiatal csapatnak. 😀MikeInsDale
Hát ha a falconstól kikap a Saints és ti elveritek őket akkor imádkozni kell hogy a Giants (ami azért szétvan esve) vagy a Packers (Macik ellen azért összejöhet) kikapjon és akkor ott lesztek. 😊
Rohadt szimpatikus csapat a Bucs én örülnék ha odaérne.

Freeman meg remek kis QB lett és örüljetek hogy nincs hypolva nem mindig jó az. 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha Freemant Tom Bradynek vagy Brett Favrenak hívnák róla szólna minden a SportTvben. Én azért örülök, hogy Josh Freeman. 😉tüsi91
De Brady meg Favre sem az volt a 2. évében, mint most. 😉 Remélem, hogy Freeman is hasonló pályát fog befutni, mint ők.Bondi
vágom, de ha az említett két nagy kiráy dobott volna 5 TDt, akkor mindenhonnan ez csöpögne. freemant talán megjegyzik egy félmondatban 😊
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ha Freemant Tom Bradynek vagy Brett Favrenak hívnák róla szólna minden a SportTvben. Én azért örülök, hogy Josh Freeman. 😉tüsi91
De Brady meg Favre sem az volt a 2. évében, mint most. 😉 Remélem, hogy Freeman is hasonló pályát fog befutni, mint ők.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha Freemant Tom Bradynek vagy Brett Favrenak hívnák róla szólna minden a SportTvben. Én azért örülök, hogy Josh Freeman. 😉
több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szép győzelem, de sajna már nem lesz meg a playoff.
Bukott a Giants, tőlünk igazságtalanul elvették a múltheti meccset, de remélem egy győzelemmel zárjuk a szezont a rivális Saints ellen. Van jövője ennek a fiatal csapatnak. 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Ez a Blount ez tuti, hogy gátfutó akar lenni a londoni olimpián. Óriási 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
grat Freemannek! kár a Denver elleni verségért.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dominique Harris, safety érkezett Buffalo PS-ből, illetve el lett zavarva a szintén safety Vince Anderson.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Saints bukott, a Giants bukott, estére valószínűleg (Rogers sérülése miatt) a Packers is bukik, szóval még semmi változás nincs a meccs előtti állapotokhoz képest.

Azért kár, hogy kikaptunk a hosszabbításban, de így is szép teljesítmény, főleg, hogy a kezdőcsapatunk fele kint ül a padon sérülések miatt.MikeInsDale
A fél Lions meg IRen csücsül.
Freeman amúgy nagyon jó volt. Aki képes Suhval a hátán pontos passzt adni,az minimum Terminator.

több mint 13 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
A Saints bukott, a Giants bukott, estére valószínűleg (Rogers sérülése miatt) a Packers is bukik, szóval még semmi változás nincs a meccs előtti állapotokhoz képest.

Azért kár, hogy kikaptunk a hosszabbításban, de így is szép teljesítmény, főleg, hogy a kezdőcsapatunk fele kint ül a padon sérülések miatt.