Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Delanie Walker TE jött a Frisco-ból. Sokat ehhez nem tudok, de annyira nem "repesek" 😀 Valaki vélemény? Ja és Reynaud-nak jó lenne meghosszabbítani a szerződését, bár biztos sokat kér.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
OL erősödik legalább... így tovább! 😊 Asomugha-at hoznátok?

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
hát nem kevés pénz.....braxa88
És nem rossz játékos. 😊 Szerintem ha nem esik vissza, meg fogja szolgálni.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
hát nem kevés pénz.....
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Former Bills G Andy Levitre has reached agreement in principle with the Titans on 5-year, $39 million deal.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Elküldtük Babineaux meg Petrus-t, sok sikert nekik. Kell a hely az új safety-nek. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Steve Hutchinson visszavonult.iktriad
Akkor további sok sikert neki a "civil" életben. Jöhet a utódlás, bár szerintem amúgy sem maradt volna kezdő, a fizetése meg magas volt. Szóval jó ez így.pakesz
Az utódja úgy is Andy Levitre lesz. Vagy esetleg Warmack, de őt jobb lenne nem valamelyik diviziórivális rosterén látni...iktriad
A próféta szóljon belőled. Mármint , hogy hozzánk kerül ez a két játékos. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Steve Hutchinson visszavonult.iktriad
Akkor további sok sikert neki a "civil" életben. Jöhet a utódlás, bár szerintem amúgy sem maradt volna kezdő, a fizetése meg magas volt. Szóval jó ez így.pakesz
Az utódja úgy is Andy Levitre lesz. Vagy esetleg Warmack, de őt jobb lenne nem valamelyik diviziórivális rosterén látni...
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Steve Hutchinson visszavonult.iktriad
Akkor további sok sikert neki a "civil" életben. Jöhet a utódlás, bár szerintem amúgy sem maradt volna kezdő, a fizetése meg magas volt. Szóval jó ez így.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Steve Hutchinson visszavonult.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Velasco meg második körös tendert kapott.Duff
Jó döntés, neki is maradnia kell! Gamble visszavonult, más CB-t kell kinéznünk magunknak. Közben olvasom, hogy Kevin Matthewst (G/C) and Kyle DeVant (G) sem tartjuk meg. Egyik sem nagy veszteség.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Velasco meg második körös tendert kapott.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Holnap indul a "börze" srácok! Reménykedjünk, hogy jó szerződések köttetnek a mi részünkről. Nem úgy mint tavaly... 😊 Egyébként egy FB sem ártana, Quinn Johnson nem nagy szám, meg az is mutatja a gyengeséget, hogy Stevens-nek is kellett FB-t játszania.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Egy kontraktus, még ha kiegészítő ember is. Keyunta Dawson DE-vel egy éves szerződést kötöttünk.Nandito
Sokkal jobb hír, hogy Bironas is marad. Két évben állapodtak meg vele.Nandito
A legutóbbi szezon alapján ez nem feltétlenül jó hír, főleg hogy 6,675 milliót fizetnek neki két évre. Ekkora pénz egy kiváló kickernek jár, tavaly ő nem volt az.egozo
Előtte meg két egymás utáni szezonban is 90 százalék felett teljesített, az elmúlt öt szezonban pedig 84 százalék felett volt a pontossága. Nekem ez továbbra is jó hír, főleg, hogy egy régi motorost sikerült megtartani.Nandito
Mindent leírtál, ami pozitív, egy dolgot -ami a lényeg - hagytál ki:
Tavaly: 80, 6%-os pontosság, 40 yard felett meg csak 50%-os volt, ami egy elit fizetést remélő kickernek édes kevés.
Túl lesz fizetve Ő is....ennél értelmesebben kell a pénzt költeni.egozo
Igaz, hogy nem írtam le a tavalyi adatokat, de én azt próbáltam bemutatni, hogy Bironas miért is elit kicker. 😊 A legutóbbi szezonnál biztosan többre képes, s az összegbe még az is belejátszhatott, hogy nagyon régóta van a csapatnál. Nyilván a fizetés nem érzelmi kérdés, meg ránézésre nagy ez az összeg, de azért abban is biztos vagyok, hogy nem az Ő szerződése fogja megakadályozni, hogy az FA-ról normálisan megerősítsük a csapatot.

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egy kontraktus, még ha kiegészítő ember is. Keyunta Dawson DE-vel egy éves szerződést kötöttünk.Nandito
Sokkal jobb hír, hogy Bironas is marad. Két évben állapodtak meg vele.Nandito
A legutóbbi szezon alapján ez nem feltétlenül jó hír, főleg hogy 6,675 milliót fizetnek neki két évre. Ekkora pénz egy kiváló kickernek jár, tavaly ő nem volt az.egozo
Előtte meg két egymás utáni szezonban is 90 százalék felett teljesített, az elmúlt öt szezonban pedig 84 százalék felett volt a pontossága. Nekem ez továbbra is jó hír, főleg, hogy egy régi motorost sikerült megtartani.Nandito
Mindent leírtál, ami pozitív, egy dolgot -ami a lényeg - hagytál ki:
Tavaly: 80, 6%-os pontosság, 40 yard felett meg csak 50%-os volt, ami egy elit fizetést remélő kickernek édes kevés.
Túl lesz fizetve Ő is....ennél értelmesebben kell a pénzt költeni.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jake Steinberg ‏@Steiny31
The Tennessee Titans have contacted the agent for TE Dustin Keller. He's not coming back to the #Jets. #nyjBeki
Cook,Stevens,Thompson hármasból valakinek heló lesz... Stevens tavaly írt alá új szerződést, Thompson nem mutatott még semmit... az meg, hogy Cook,Stevens,Keller hármas lenne, anyagilag jó ez? Minőségileg nyilván. Stevens tavaly nem volt valami tuti, de nem hiszem, hogy elküldenénk. Lehet így akkor Cook-nak lesz heló. pakesz
Valószínűleg Cook-nak nem biztos a helye. Már a szezon közben is volt olyan hír, hogy el akarjuk tradelni. Cook-ot azért kritizálják, mert nem tud blokkolni, de azt nem hiszem el, hogy nem lehetett volna fejleszteni. Ha nem tévedek, akkor Stevens elég sokszor FB-t játszott, a teljesítményénél ezt is vegyük figyelembe.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jake Steinberg ‏@Steiny31
The Tennessee Titans have contacted the agent for TE Dustin Keller. He's not coming back to the #Jets. #nyjBeki
Cook,Stevens,Thompson hármasból valakinek heló lesz... Stevens tavaly írt alá új szerződést, Thompson nem mutatott még semmit... az meg, hogy Cook,Stevens,Keller hármas lenne, anyagilag jó ez? Minőségileg nyilván. Stevens tavaly nem volt valami tuti, de nem hiszem, hogy elküldenénk. Lehet így akkor Cook-nak lesz heló.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31
The Tennessee Titans have contacted the agent for TE Dustin Keller. He's not coming back to the #Jets. #nyj
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Rámehetnénk Gamble-re, hisz a Panthers kivágta. A CB elég nagy need, és akkor az S maradna a draftra.Duff
Gamblet én is nézegettem már, szerintem is érdemes lenne próbálkozni nála. Az előző szezonban vállsérülése volt, de azt mondják, pénzügyi okokból vált meg tőle a Panthers. Még DRC-t is megkockáztatnám, talán lehetne vele valamit kezdeni.Nandito
Nem fogjátok elhinni, de Én is néztem Gamble-t az előbb. 😀 Igen pénzügyi okok miatt vált meg a Panthers tőle, hogy a cap-et javítsák. Jó lenne ő is, de én még mindig "B" tervnek tartom... hátha van jobb. 😉 A két guard valamelyikét hozni kell! Utána safety! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Rámehetnénk Gamble-re, hisz a Panthers kivágta. A CB elég nagy need, és akkor az S maradna a draftra.Duff
Gamblet én is nézegettem már, szerintem is érdemes lenne próbálkozni nála. Az előző szezonban vállsérülése volt, de azt mondják, pénzügyi okokból vált meg tőle a Panthers. Még DRC-t is megkockáztatnám, talán lehetne vele valamit kezdeni.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Rámehetnénk Gamble-re, hisz a Panthers kivágta. A CB elég nagy need, és akkor az S maradna a draftra.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Levitre és Umenyiora a célkeresztben:  www.nationalfootballpost.com/Levitre-Umenyiora-may-be-Titans-targets.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
Umenyiora nem lenne rossz mondjuk 2 évre. Levitre-ről nem tudok nyilatkozni. Umenyiora biztos nagyon sokat kér, kérdés hogy megéri e. Wimbley is sokat kért..... de minek 😀pakesz
A drafton van két értékes guard (Warmack és Cooper), valószínűleg mindkettő elérhető lesz (az egyik biztosan), mire tizedikre választunk. Továbbra is a két fiatal egyikére szavazok, az FA-n pedig Levitre - aki aztán hatalmas összeget kérhet, mert sokan akarják - helyett inkább valami top CB-re kéne koncentrálni. Umenyiora idén már 32 éves lesz, de két szezon erejéig én is elfogadnám.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Levitre és Umenyiora a célkeresztben:  www.nationalfootballpost.com/Levitre-Umenyiora-may-be-Titans-targets.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
Umenyiora nem lenne rossz mondjuk 2 évre. Levitre-ről nem tudok nyilatkozni. Umenyiora biztos nagyon sokat kér, kérdés hogy megéri e. Wimbley is sokat kért..... de minek 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Levitre és Umenyiora a célkeresztben:  www.nationalfootballpost.com/Levitre-Umenyiora-may-be-Titans-targets.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Egy kontraktus, még ha kiegészítő ember is. Keyunta Dawson DE-vel egy éves szerződést kötöttünk.Nandito
Sokkal jobb hír, hogy Bironas is marad. Két évben állapodtak meg vele.Nandito
A legutóbbi szezon alapján ez nem feltétlenül jó hír, főleg hogy 6,675 milliót fizetnek neki két évre. Ekkora pénz egy kiváló kickernek jár, tavaly ő nem volt az.egozo
Előtte meg két egymás utáni szezonban is 90 százalék felett teljesített, az elmúlt öt szezonban pedig 84 százalék felett volt a pontossága. Nekem ez továbbra is jó hír, főleg, hogy egy régi motorost sikerült megtartani.

Music City Miracle