Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egy kontraktus, még ha kiegészítő ember is. Keyunta Dawson DE-vel egy éves szerződést kötöttünk.Nandito
Sokkal jobb hír, hogy Bironas is marad. Két évben állapodtak meg vele.Nandito
A legutóbbi szezon alapján ez nem feltétlenül jó hír, főleg hogy 6,675 milliót fizetnek neki két évre. Ekkora pénz egy kiváló kickernek jár, tavaly ő nem volt az.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Egy kontraktus, még ha kiegészítő ember is. Keyunta Dawson DE-vel egy éves szerződést kötöttünk.Nandito
Sokkal jobb hír, hogy Bironas is marad. Két évben állapodtak meg vele.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Egy kontraktus, még ha kiegészítő ember is. Keyunta Dawson DE-vel egy éves szerződést kötöttünk.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
The two-year contract safety George Wilson signed with the Titans has officially been filed with the NFL.

Here’s a breakdown:

Signing bonus: $600,000.

2013 base salary: $1.4 million.

2014 base salary: $2 million.

Incentives: $500,000.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jó lenne nálunk is szerződés átalakításokról olvasni. Kicsit már türelmetlen vagyok, mert csak egy hét van a piacnyitásig.Nandito
Inkább szerződés hosszabbítás vagy még inkább leendő szerződésekről, mert nem tudom kinek alakítanák át a szerződését, elég jól állunk cap-el szóval nem lesz átalakítás szerintem. Nagyon remélem, hogy nem leszünk olyan inaktívak, mint tavaly. A "nagy" húzásunk FA-ról, meg nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Remélem szeptemberben odacsap Wimbley.... Jövőhéten okosabbak leszünk. 😉 pakesz
Hassie 7,5, Amano 6, Hawkins 2,5 milliót kereshet idén. Akárhogy is nézzük, egy backup QB nem ér ennyit. Amanónak még egészségesen is luxus ilyen sok pénzt adni, így meg pláne, hogy az egész előző szezont kihagyta. Hawkins pedig a legfeleslegesebb WR a csapatban. Hutchinsont is ide vehetjük, az ő ide hozatala nagyobb öngól volt, mint Wimbleyé. Minden jel arra mutat, hogy a draftról, az első körben hozzunk elé valakit, így az idei majdnem 7 milliója ismét csak pénzkidobás.

Egyébként tervben voltak átalakítások, maga Hassie is úgy nyilatkozott egyszer, hogy benne van a szerződése átstrukturálásában. Ehhez képest még semmi sem történt. Azért még bízok benne, hogy szabadítunk fel cap spacet. Vannak nagyon fontos szabadügynökeink, az FA-ról is fogni kéne 2-3 jó játékost, úgyhogy kell a pénz.

Cook közben nem kapott tag-ot. Nem jó jel, de remélem, a háttérben már alakul valami szerződés neki.Nandito
Így átnézve igazad van, nem kell neki annyi pénz 😀 Annyira ezt nem követtem, bocsesz.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jó lenne nálunk is szerződés átalakításokról olvasni. Kicsit már türelmetlen vagyok, mert csak egy hét van a piacnyitásig.Nandito
Inkább szerződés hosszabbítás vagy még inkább leendő szerződésekről, mert nem tudom kinek alakítanák át a szerződését, elég jól állunk cap-el szóval nem lesz átalakítás szerintem. Nagyon remélem, hogy nem leszünk olyan inaktívak, mint tavaly. A "nagy" húzásunk FA-ról, meg nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Remélem szeptemberben odacsap Wimbley.... Jövőhéten okosabbak leszünk. 😉 pakesz
Hassie 7,5, Amano 6, Hawkins 2,5 milliót kereshet idén. Akárhogy is nézzük, egy backup QB nem ér ennyit. Amanónak még egészségesen is luxus ilyen sok pénzt adni, így meg pláne, hogy az egész előző szezont kihagyta. Hawkins pedig a legfeleslegesebb WR a csapatban. Hutchinsont is ide vehetjük, az ő ide hozatala nagyobb öngól volt, mint Wimbleyé. Minden jel arra mutat, hogy a draftról, az első körben hozzunk elé valakit, így az idei majdnem 7 milliója ismét csak pénzkidobás.

Egyébként tervben voltak átalakítások, maga Hassie is úgy nyilatkozott egyszer, hogy benne van a szerződése átstrukturálásában. Ehhez képest még semmi sem történt. Azért még bízok benne, hogy szabadítunk fel cap spacet. Vannak nagyon fontos szabadügynökeink, az FA-ról is fogni kéne 2-3 jó játékost, úgyhogy kell a pénz.

Cook közben nem kapott tag-ot. Nem jó jel, de remélem, a háttérben már alakul valami szerződés neki.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jó lenne nálunk is szerződés átalakításokról olvasni. Kicsit már türelmetlen vagyok, mert csak egy hét van a piacnyitásig.Nandito
Inkább szerződés hosszabbítás vagy még inkább leendő szerződésekről, mert nem tudom kinek alakítanák át a szerződését, elég jól állunk cap-el szóval nem lesz átalakítás szerintem. Nagyon remélem, hogy nem leszünk olyan inaktívak, mint tavaly. A "nagy" húzásunk FA-ról, meg nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Remélem szeptemberben odacsap Wimbley.... Jövőhéten okosabbak leszünk. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jó lenne nálunk is szerződés átalakításokról olvasni. Kicsit már türelmetlen vagyok, mert csak egy hét van a piacnyitásig.

Music City Miracle
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Coach Mike Munchak suggested that Chris Johnson will have his short-yardage carries reduced in 2013.
The Titans have been open about their desire to add a big back via the draft or free agency. It's a concern for the projected touchdown total of a player that has run for just 10 scores over his last 32 games. Munchak believes Johnson will get his usual 300-plus touches in 2013, but expects more to come via the passing game. We'll get a better read on the situation when we see exactly who the Titans bring in to replace free agent backup Javon Ringer.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Így Wilson után, mennyire látjátok reálisnak, hogy lenyúljátok Vaccarot 1/18 előtt? A safety class elég deep a mostani drafton.Wirtschaftsteil
Safetyt szerintem csak a 2., vagy a 3. körben választunk. Elsőre guardot várok, Warmackot, vagy Coopert. Mindkettő nagyon jó játékosnak ígérkezik a posztján. Vaccaro mellett egyébként az szólhat, hogy SS, az meg nagyon kéne. De nem hinném, hogy behúznánk. Aztán ki tudja, tavaly a nagy need-ek helyett elsőre WR-t draftoltunk. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Így Wilson után, mennyire látjátok reálisnak, hogy lenyúljátok Vaccarot 1/18 előtt? A safety class elég deep a mostani drafton.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
George Wilsont leigazoltuk! Két évre 4 milliót kap, de ez felkúszhat 5-re. Szerintem jó szerződés, és jó igazolás! Csak így tovább! 😊Nandito
Jól van akkor Robert Johnson meg Al Afalava-nak tipli 😊 Max ha valamelyik jó az ST-ben maradhat. Azért én várok egy jó safety picket, remélem fogunk.... Nem szabad elfeljteni Markelle Martint aki sérült volt, hátha ősszel már ő is tud játszani.pakesz
Én is várom azt a jó safety picket! 😊 Jó ez a mostani class, nem szabad kihagyni a választásból. Ráadásul Babineaux sem hiányozna, ha menne, tehát Griff és Wilson mellé kell még valaki. Az a baj, hogy Markellet még nem láttuk játszani, úgyhogy várjuk ki a végét, mire is képes valójában.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
George Wilsont leigazoltuk! Két évre 4 milliót kap, de ez felkúszhat 5-re. Szerintem jó szerződés, és jó igazolás! Csak így tovább! 😊Nandito
Jól van akkor Robert Johnson meg Al Afalava-nak tipli 😊 Max ha valamelyik jó az ST-ben maradhat. Azért én várok egy jó safety picket, remélem fogunk.... Nem szabad elfeljteni Markelle Martint aki sérült volt, hátha ősszel már ő is tud játszani.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
George Wilsont leigazoltuk! Két évre 4 milliót kap, de ez felkúszhat 5-re. Szerintem jó szerződés, és jó igazolás! Csak így tovább! 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Majd ha konkrétan valaki aláírta a szerződését akkor reménykedjünk igazán. 😊 Így meg csak repkednek a nevek, ahogy volt tavaly is, vagy mindig is, és a végén meg sehol senki. Idős safety nem kell, valaki olyat kellene, aki évekre meghatározhatja a posztot, vagy legalább reménykedhessünk benne. Márciusban indul a "játékoskeringő". 😊pakesz
Jó safety ez a Wilson, szerintem még két-három évig nagy erősítés lehetne. Mellé - no és persze Griff mellé - meg majd a drafton húzunk egy tehetséges fiatalt! Amúgy meg a Babineoux, Afalava, Johnson trióból kettő nyugodtan mehetne a levesbe. Nagyon gyengék, nincs helyük a keretben.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Majd ha konkrétan valaki aláírta a szerződését akkor reménykedjünk igazán. 😊 Így meg csak repkednek a nevek, ahogy volt tavaly is, vagy mindig is, és a végén meg sehol senki. Idős safety nem kell, valaki olyat kellene, aki évekre meghatározhatja a posztot, vagy legalább reménykedhessünk benne. Márciusban indul a "játékoskeringő". 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem nagy veszteség, de emlékezzünk meg róla: Kevin Malast-ot (LB) elküldtük.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jim Wyatt ‏@jwyattsports
The #Titans made a contract offer to veteran DL Chris Canty following visit, but he's continuing to explore his options. Has visited KC, tooBeki
Micsoda aktívak vagyunk a piacon, el se hiszem. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jim Wyatt ‏@jwyattsports
The #Titans made a contract offer to veteran DL Chris Canty following visit, but he's continuing to explore his options. Has visited KC, too
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Former Bills safety George Wilson already has visits set up with the Lions and Titans this week. More could be comingBeki
Jó játékos, csak kicsit idős. Fiatalabb safetynek jobban örülnék.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Former Bills safety George Wilson already has visits set up with the Lions and Titans this week. More could be coming
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Giants-től elküldött DT, Chris Canty vendégeskedett nálunk. Markst sajnálnám, de úgy tűnik, más opciókban is gondolkodunk.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kíváncsian várom, hogy mi lesz Williams-szel. Továbbra is bízom benne, hogy visszatérhet az NFL-be. Ha csatlakozik hozzánk, akkor talán még el is hiszem, hogy Gray képes lesz jó védelmet építeni.Nandito
Állítólag már megkapta az engedélyt és csatlakozott is a stábhoz:
Gregg Williams has been reinstated by the NFL and has joined the Titans as a defensive assistant.
The last loose end from the Saints' Bountygate saga gets tied up. Williams, whose chilling speech to his players ahead of a playoff game against the 49ers served as a smoking gun of sorts, will serve as a "senior assistant for defense." He'll work with coordinator Jerry Gray in what we expect to be an aggressive, blitz-heavy 4-3 scheme. Williams and head coach Mike Munchak go back more than 20 years.Robilluma
Így van, csatlakozott a csapathoz. Sok sikert neki, rakják össze a védelmet. 😊 Jó lesz így Gray-el együtt szerintem.pakesz
Na, jókor írtam Williams-ről. Nem baj, a lényeg, hogy nálunk van! 😊 Most már csak a megfelelő játékosokat kell begyűjteni, hogy ismét jó védelmünk legyen!

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kíváncsian várom, hogy mi lesz Williams-szel. Továbbra is bízom benne, hogy visszatérhet az NFL-be. Ha csatlakozik hozzánk, akkor talán még el is hiszem, hogy Gray képes lesz jó védelmet építeni.Nandito
Állítólag már megkapta az engedélyt és csatlakozott is a stábhoz:
Gregg Williams has been reinstated by the NFL and has joined the Titans as a defensive assistant.
The last loose end from the Saints' Bountygate saga gets tied up. Williams, whose chilling speech to his players ahead of a playoff game against the 49ers served as a smoking gun of sorts, will serve as a "senior assistant for defense." He'll work with coordinator Jerry Gray in what we expect to be an aggressive, blitz-heavy 4-3 scheme. Williams and head coach Mike Munchak go back more than 20 years.Robilluma
Így van, csatlakozott a csapathoz. Sok sikert neki, rakják össze a védelmet. 😊 Jó lesz így Gray-el együtt szerintem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kíváncsian várom, hogy mi lesz Williams-szel. Továbbra is bízom benne, hogy visszatérhet az NFL-be. Ha csatlakozik hozzánk, akkor talán még el is hiszem, hogy Gray képes lesz jó védelmet építeni.Nandito
Állítólag már megkapta az engedélyt és csatlakozott is a stábhoz:
Gregg Williams has been reinstated by the NFL and has joined the Titans as a defensive assistant.
The last loose end from the Saints' Bountygate saga gets tied up. Williams, whose chilling speech to his players ahead of a playoff game against the 49ers served as a smoking gun of sorts, will serve as a "senior assistant for defense." He'll work with coordinator Jerry Gray in what we expect to be an aggressive, blitz-heavy 4-3 scheme. Williams and head coach Mike Munchak go back more than 20 years.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!