Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mouton szerintem maradhatna, Devan is jó tartaléknak, kérdés, mennyit fog kérni. Az biztos, hogy a Harris-Lutui-Velasco-Devan négyesből nem marad mindenki, az igényeik fognak dönteni közöttük.Rajna
Mouton, minek? Van elég 3. és 4. számú CB a csapatban. Inkább hozzunk egy elsőszámú CB-t.Nandito
Először egy jó CB, FA-ról.... úgy-úgy 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mouton szerintem maradhatna, Devan is jó tartaléknak, kérdés, mennyit fog kérni. Az biztos, hogy a Harris-Lutui-Velasco-Devan négyesből nem marad mindenki, az igényeik fognak dönteni közöttük.Rajna
Mouton, minek? Van elég 3. és 4. számú CB a csapatban. Inkább hozzunk egy elsőszámú CB-t.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mouton szerintem maradhatna, Devan is jó tartaléknak, kérdés, mennyit fog kérni. Az biztos, hogy a Harris-Lutui-Velasco-Devan négyesből nem marad mindenki, az igényeik fognak dönteni közöttük.

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Akiknek lejár a szerződésük:

Quinn Johnson,Reynaud,Cook,Devan,Harris,Lutui,Velasco,Ball,Dawson,Douzable,Marks,Wynn,Adibi,Diles,McRath,Witherspoon,Mouton,Bironas

Quinn Johnson,Devan,Dawson,Wynn,Spoon,Mouton hatosnak nem adnék új szerződést.pakesz
Adibit és Dilest sem tartanám meg. Douzable is necces nálam. Lehet, hogy jó tartalék DE, de idén a sérülése miatt nem láttuk játszani.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akiknek lejár a szerződésük:

Quinn Johnson,Reynaud,Cook,Devan,Harris,Lutui,Velasco,Ball,Dawson,Douzable,Marks,Wynn,Adibi,Diles,McRath,Witherspoon,Mouton,Bironas

Quinn Johnson,Devan,Dawson,Wynn,Spoon,Mouton hatosnak nem adnék új szerződést.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Van pénzünk, csak költsünk is belőle.

 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/Nandito
Amennyivel többet keres az offense, arra nem szolgáltak rá ebben a szezonban... A szerződésekre is rá fog menni a pénz, attól függ kiket akarunk megtartani, és hozni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Van pénzünk, csak költsünk is belőle.

 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mike Tice neve is felmerült, mint új OC. Ettől az ötlettől sem vagyok elragadtatva. Mondjuk az félelmetes, miket tudnak Munchakék kitalálni.Nandito
úgy járunk majd mint tavaly a lehetséges igazolásoknál: ez jöhet, az jöhet, a végén meg sehol senki, marad minden... pakesz
Hát, Pakesz, Tice ne is jöjjön...

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Mike Tice neve is felmerült, mint új OC. Ettől az ötlettől sem vagyok elragadtatva. Mondjuk az félelmetes, miket tudnak Munchakék kitalálni.Nandito
úgy járunk majd mint tavaly a lehetséges igazolásoknál: ez jöhet, az jöhet, a végén meg sehol senki, marad minden...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mike Tice neve is felmerült, mint új OC. Ettől az ötlettől sem vagyok elragadtatva. Mondjuk az félelmetes, miket tudnak Munchakék kitalálni.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Titans Coach Mike Munchak interviewed former NFL offensive coordinator and quarterbacks coach John Shoop on Wednesday night for a position on his staff as the team’s quarterback coach.

NFL-ben nem dolgozott edzőként eddig.pakesz
Mármint úgy érted, vezetőedzőként nem dolgozott!!
A hír számomra legérdekesebb része, hogy úgy tippelik a szakírók odakint, hogy Loggains marad az off coordinator, aminek eddigi tapasztalataim alapján nem tudok örülni...rezső
igen úgy értem HC-ként nem dolgozott eddig, de mindegy is mert nem HC-t keresünk... bocsi az elírásért

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
a szezont értékelve, igazság szerint az a fő bajom, hogy Munchak botrányosan rosszul használta a challenge-eket (az utolsó csepp a pohárban a GB elleni első drive de úgy általában az egész szezonban), láthatóan nem tudott mit kezdeni a fal gyengeségeivel, nem tudott meccset kezelni, ahogy esett úgy puffant minden, érdemben nem láttam, hogy reagálna bármire; és ezen nem hiszem, hogy egy holtszezon változtatna, ez mentalitás és játékmenedzselési kérdés.

Locker-től csak azt remélem, hogy a következő szezont sérülés nélkül lehozza és akkor kiderülhet, hogy mit is tud. Szerintem támadó oldalon rendben leszünk. Nekem a védelemmel vannak komolyabb bajok (secondary különösen, de úgy általában az egész) és valóban spec team-ben Bironas és Kern nem tette hozzá, amit szerintem el lehetne várni tőlük.

hát jöjjön akkor még néhány tök érdektelen😀 meccs és aztán lehet tervezni a draftot.

több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem a legfontosabb két dolog most az, hogy a seconderyt és a támadó falat megerősítsük.
Lehet akármilyen bika védőfalunk, ha az ellen elkapói egyedül futkosnak a pályán egyszerűen nem lehet őket eltéveszteni még egy fél szemű irányítónak sem. És nálunk jelenleg nagyjából ez a helyzet.
A támadó fal, pedig sérülések nélkül is olyan lyukas volt, mint az ementáli sajt, hát még utána. Igazából legjobban egy vezér hiányzik belőle, aki összefogná, mint korábban az öreg Kevin.
Erre a két csapatrészre nem szabadna sajnálni néhány dollárt, mert különben hasonló "örömök" elé nézhetünk jövőre is mint idén.
Az edző kérdés nem megfelelő kezeléséből (vagyis, hogy marad Munchak) nekem úgy tűnik, hogy hasonlóan semmitmondó offunk lesz, mint már pár éve, és ez nem tesz majd jót jövőre az idegrendszerünknek.
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Titans Coach Mike Munchak interviewed former NFL offensive coordinator and quarterbacks coach John Shoop on Wednesday night for a position on his staff as the team’s quarterback coach.

NFL-ben nem dolgozott edzőként eddig.pakesz
Mármint úgy érted, vezetőedzőként nem dolgozott!!
A hír számomra legérdekesebb része, hogy úgy tippelik a szakírók odakint, hogy Loggains marad az off coordinator, aminek eddigi tapasztalataim alapján nem tudok örülni...
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Titans Coach Mike Munchak interviewed former NFL offensive coordinator and quarterbacks coach John Shoop on Wednesday night for a position on his staff as the team’s quarterback coach.

NFL-ben nem dolgozott edzőként eddig.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akárhogy is nézzük - és mint többen is írtátok -, rengeteg a need poszt nálunk. Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy nagyon kéne egy "bika" DE is. Wimbleytől én is többet vártam, de Morgan sem győzött meg... A drafton nagyon jó opciók vannak ott, akárcsak safety-ben, így mindkettőt onnan oldanám meg.

Tény, sok pénzünk van, de lesz is mire költeni, mert vannak értékes szabadügynökeink. Cook sok kritikát kap, mert nem jól blokkol, de azért ragaszkodnék hozzá, Marks-hoz meg főleg. Nincs mese, ezt a két játékost meg kell fizetni. És akkor még ott van pl Velasco és Reynaud is. Spoon nem nagy veszteség, ám hiába jó LB-ben Ayers, Brown és McCarthy is, mert ha valaki sérül, lyukas lesz a poszt. Na, ide FA-ról hoznék egy rutinos játékost, de innen választanék CB-t és támadófal embert is. Ne feledkezzünk meg CJ-ről is, mert ha meg akarjuk tartani, akkor neki is sok pénzt kell fizetni.

De először azt kell eldönteni, ki lesz az OC és a DC. Előbbiben szívesen látnám Whisenhunt-ot, míg utóbbira Schwartz-ot vártam volna vissza, de ő marad Detroitban.Nandito
Ha már a draftról hozunk safety-t akkor az első körben hozzunk.... nem tudom milyen a választék

Whisenhunt jó lenne! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Titans fire running backs coach Jim SkipperShawn84
Na, mozognak a dolgok. Folytatását kérném a kirúgásoknak!

Music City Miracle
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Titans fire running backs coach Jim Skipper
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Akárhogy is nézzük - és mint többen is írtátok -, rengeteg a need poszt nálunk. Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy nagyon kéne egy "bika" DE is. Wimbleytől én is többet vártam, de Morgan sem győzött meg... A drafton nagyon jó opciók vannak ott, akárcsak safety-ben, így mindkettőt onnan oldanám meg.

Tény, sok pénzünk van, de lesz is mire költeni, mert vannak értékes szabadügynökeink. Cook sok kritikát kap, mert nem jól blokkol, de azért ragaszkodnék hozzá, Marks-hoz meg főleg. Nincs mese, ezt a két játékost meg kell fizetni. És akkor még ott van pl Velasco és Reynaud is. Spoon nem nagy veszteség, ám hiába jó LB-ben Ayers, Brown és McCarthy is, mert ha valaki sérül, lyukas lesz a poszt. Na, ide FA-ról hoznék egy rutinos játékost, de innen választanék CB-t és támadófal embert is. Ne feledkezzünk meg CJ-ről is, mert ha meg akarjuk tartani, akkor neki is sok pénzt kell fizetni.

De először azt kell eldönteni, ki lesz az OC és a DC. Előbbiben szívesen látnám Whisenhunt-ot, míg utóbbira Schwartz-ot vártam volna vissza, de ő marad Detroitban.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egozo értékelésére reagálnék, hogy teljesen egyetértek a Shaw témával, mint ahogyan írtam is, hogy MLB-nek borzasztó volt, ST-ben jól tolta nagyon, de középen... Witherspoon sem megoldás már, tőle szerintem nem lenne baj, ha elköszönnénk.
Duff bejegyzéséhez pedig: pontosan Én is így látom, hogy FA-ról egy S és egy CB hozni kellene, szerintem inkább FA-ról, mint draftról, még ha így "többe" is kerülne, de van miből, és ami a legfontosabb, hogy need. Verner helyett jó lenne valaki, remélem Nashville-ben is így gondolják. Azzal úgy látom mindenki egyetért, hogy Bud bácsinak vissza kellene vonulnia, de már szerintem 2 éve megtehette volna.
Nandito: Reinfeldt korábban a GM szerepet töltötte be nálunk, szerintem nem nagy sikerrel, ki tudja azóta, hogy nem GM, de ott dolgozik milyen befolyása volt a draftban, én nem sajnálnám ha lépne.

Locker pedig maradjon egy évet még, mutassa meg mit tud. 😊 Hassivel se értünk többet, ráadásul Locker lábon sok yardot hozott és párszor first down-t is. Ez mondjuk a falnak is köszönhető,(gyakran nem tudta megvédeni és futnia kellett) de a futás szituációkat jól oldotta meg, egy-két kivétellel.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Lockernek még egy évet adnék. Neki ez volt ugye az első éve, mint kezdő és nagyon gyenge fal dolgozott előtte. Ugyanezen indok miatt, CJ-t se tudom nagyon hibáztatni.

Morgan kezdett életjeleket mutatni, Wimbleytől viszont többet vártam, őt nagyon bírtam már akkor is mielőtt ideigazolt.

Off-seasonben először a secondaryt erősíteném meg, draftról is, FA-ról is, mert az valami bűn gyenge, kéne egy elit S, meg egy elit CB is, mert McCourty nálam csak második számú lenne, Verner még az sem.

Az O-fallal nemtudni mit kéne csinálni, ugye 4 kezdő IR-en töltötte a szezon második felét, de ha nem javul jelentősen, akkor a sec után ide hoznék játékost.

Akivel elégedett voltam az az elkapók, valamint az LB sor. Britt következő szezont már tényleg teljesen egészségesen kezdi reméljük, akkor no.1 elkapó, Washington No2, Wright meg slot. LB-ben Ayers nagyon jó volt, Brown is a végén, McCarthy is az lesz csak maradjon már 100%os.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
BUÉK!

Sok mindennel egyet értek abból, amit írtatok, de van néhány dolog amiben nem.

Szerintem az egész edzői stábnak mennie kéne, és végre Old Bud átadhatná a stafétát egy olyan embernek, aki 90 év alatti, ez a pénzt mindenre sajnálok, csak néhány hülye döntésre nem (McCourty, Moss stb.) stratégia egyre rosszabb helyzetbe hozza a csapatot.

Az, hogy egy draft jó vagy nem, szerintem nem csak attól függ, hogy a szerződtetett játékosok jól teljesítenek-e, hanem attól is, hogy milyen need posztokat töltenek be. Ebből a szempontból a tavalyi draftunk azért nem olyan csillogó.

Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy a McCourty jó volt Verner meg nem. Szerintem egyik sem volt jó. McCourty coverege-ben borzasztó gyenge volt, még futás ellen mutatott valamit, és ebben "kiváló" társa volt Verner.

A támado falunk a sérülésekig sem teljesített jól. A sok sérülés felveti azt a kérdést, hogy megfelelőek-e az edzések és a felkészülés. Kirívóan sokan végezték IR-en.

És utolsó sorban: nem vagyok biztos benne, hogy Locker lesz a QB, akit kerestünk, ezért kellett volna már tavaly kipróbálni, mert így egy évet megint veszítettünk. Nála VY sokkal jobb game manager QB volt.

Jók voltak: (akárki akármit is mond) CJ ilyen fal mögött ismér ezer yard fölé jutott, Wright, Washington, Cook, Marks, Martin, Ayers év elején, Brown év végén, néha a visszahordó csapat.

Alultekjesítettek: Locker (bár a küzdőszelleme nagyon jó volt mindig), a teljes támadó fal, a teljes secondery, és Bironas. Utobbi, McCourty és Wimbley szerintem nagyon túl van fizetve, ráadásul Bironas kivételével továbbra is élő szerződésük van.

Még egy apróság. Szégyen, hogy egy ilyen tökéletes special team tagot, mint Show azzal, hogy kezdő MLB-t csináltak belőle közröhej tárgyának tettek ki. 3 éve az Ő és Baley érkezésével lett stabil a ST, de ki az az idióta aki coverege feladatot bíz egy olyan emberre, aki amióta profi, azóta egy-két játék kivételével special team tag volt csak. Ebből is látszik az edzői stáb alkalmatlansága.egozo
Lockerről direkt nem írtam semmit tegnap, de azért annyit megjegyeznék, hogy az nagyon kevés, ha valakinek példás a munkamorálja, meg elszánt, meg csapatember - ezek akkor érnek sokat egy QB-nál, ha jó játékos is, márpedig Jake eddig ezt nem bizonyította. Én már a draftolásánál fogtam a fejem (sztem akár még a második körben is választhattuk volna akkor), s véleményem nem javult róla azóta sem
Persze, ezt már írtam sokszor, úgyhogy elnézést
rezső
Nem vitatkozásképpen, de a munkamorál mellett Locker atletikus és erős karral is rendelkezik. Nyilván a pontosság mindig sarkalatos pont lesz nála, de egy normális OC szerintem többet ki tudna belőle hozni. Sokat erőltettük, hogy zsebből dobjon, de az láthatóan nem fekszik neki, nem egy pocket QB. (Utóbbival rem nem írtam hülyeséget.)

Music City Miracle
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
BUÉK!

Sok mindennel egyet értek abból, amit írtatok, de van néhány dolog amiben nem.

Szerintem az egész edzői stábnak mennie kéne, és végre Old Bud átadhatná a stafétát egy olyan embernek, aki 90 év alatti, ez a pénzt mindenre sajnálok, csak néhány hülye döntésre nem (McCourty, Moss stb.) stratégia egyre rosszabb helyzetbe hozza a csapatot.

Az, hogy egy draft jó vagy nem, szerintem nem csak attól függ, hogy a szerződtetett játékosok jól teljesítenek-e, hanem attól is, hogy milyen need posztokat töltenek be. Ebből a szempontból a tavalyi draftunk azért nem olyan csillogó.

Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy a McCourty jó volt Verner meg nem. Szerintem egyik sem volt jó. McCourty coverege-ben borzasztó gyenge volt, még futás ellen mutatott valamit, és ebben "kiváló" társa volt Verner.

A támado falunk a sérülésekig sem teljesített jól. A sok sérülés felveti azt a kérdést, hogy megfelelőek-e az edzések és a felkészülés. Kirívóan sokan végezték IR-en.

És utolsó sorban: nem vagyok biztos benne, hogy Locker lesz a QB, akit kerestünk, ezért kellett volna már tavaly kipróbálni, mert így egy évet megint veszítettünk. Nála VY sokkal jobb game manager QB volt.

Jók voltak: (akárki akármit is mond) CJ ilyen fal mögött ismér ezer yard fölé jutott, Wright, Washington, Cook, Marks, Martin, Ayers év elején, Brown év végén, néha a visszahordó csapat.

Alultekjesítettek: Locker (bár a küzdőszelleme nagyon jó volt mindig), a teljes támadó fal, a teljes secondery, és Bironas. Utobbi, McCourty és Wimbley szerintem nagyon túl van fizetve, ráadásul Bironas kivételével továbbra is élő szerződésük van.

Még egy apróság. Szégyen, hogy egy ilyen tökéletes special team tagot, mint Show azzal, hogy kezdő MLB-t csináltak belőle közröhej tárgyának tettek ki. 3 éve az Ő és Baley érkezésével lett stabil a ST, de ki az az idióta aki coverege feladatot bíz egy olyan emberre, aki amióta profi, azóta egy-két játék kivételével special team tag volt csak. Ebből is látszik az edzői stáb alkalmatlansága.egozo
Lockerről direkt nem írtam semmit tegnap, de azért annyit megjegyeznék, hogy az nagyon kevés, ha valakinek példás a munkamorálja, meg elszánt, meg csapatember - ezek akkor érnek sokat egy QB-nál, ha jó játékos is, márpedig Jake eddig ezt nem bizonyította. Én már a draftolásánál fogtam a fejem (sztem akár még a második körben is választhattuk volna akkor), s véleményem nem javult róla azóta sem
Persze, ezt már írtam sokszor, úgyhogy elnézést
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
BUÉK!

Sok mindennel egyet értek abból, amit írtatok, de van néhány dolog amiben nem.

Szerintem az egész edzői stábnak mennie kéne, és végre Old Bud átadhatná a stafétát egy olyan embernek, aki 90 év alatti, ez a pénzt mindenre sajnálok, csak néhány hülye döntésre nem (McCourty, Moss stb.) stratégia egyre rosszabb helyzetbe hozza a csapatot.

Az, hogy egy draft jó vagy nem, szerintem nem csak attól függ, hogy a szerződtetett játékosok jól teljesítenek-e, hanem attól is, hogy milyen need posztokat töltenek be. Ebből a szempontból a tavalyi draftunk azért nem olyan csillogó.

Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy a McCourty jó volt Verner meg nem. Szerintem egyik sem volt jó. McCourty coverege-ben borzasztó gyenge volt, még futás ellen mutatott valamit, és ebben "kiváló" társa volt Verner.

A támado falunk a sérülésekig sem teljesített jól. A sok sérülés felveti azt a kérdést, hogy megfelelőek-e az edzések és a felkészülés. Kirívóan sokan végezték IR-en.

És utolsó sorban: nem vagyok biztos benne, hogy Locker lesz a QB, akit kerestünk, ezért kellett volna már tavaly kipróbálni, mert így egy évet megint veszítettünk. Nála VY sokkal jobb game manager QB volt.

Jók voltak: (akárki akármit is mond) CJ ilyen fal mögött ismér ezer yard fölé jutott, Wright, Washington, Cook, Marks, Martin, Ayers év elején, Brown év végén, néha a visszahordó csapat.

Alultekjesítettek: Locker (bár a küzdőszelleme nagyon jó volt mindig), a teljes támadó fal, a teljes secondery, és Bironas. Utobbi, McCourty és Wimbley szerintem nagyon túl van fizetve, ráadásul Bironas kivételével továbbra is élő szerződésük van.

Még egy apróság. Szégyen, hogy egy ilyen tökéletes special team tagot, mint Show azzal, hogy kezdő MLB-t csináltak belőle közröhej tárgyának tettek ki. 3 éve az Ő és Baley érkezésével lett stabil a ST, de ki az az idióta aki coverege feladatot bíz egy olyan emberre, aki amióta profi, azóta egy-két játék kivételével special team tag volt csak. Ebből is látszik az edzői stáb alkalmatlansága.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
sziasztok!! Boldog Új Évet mindenkinek!!
én nagyon röviden össze tudom foglalni a szezonunkat: CSALÓDÁS!!!!!!! minden szempontból
Szerintem Munchak megtartása nagyon komoly hiba - az az edző, aki kiélezett játékszituációkban egymás után két snapben hagyja csapatát tíz emberrel a pályán, az nálam alkalmatlan!!! (Indy ellen, a 8 fordulóban) S, ami ennél is fontosabb, a játékunk is tragikus volt többnyire, a szezon második felében még a győzelmeink is vicckategóriába tartoztak (Jets, Jags), a vereségeinkről meg ne is beszéljünk!!!!!!
Adams sosem volt egy nagy formátumú tulaj, de számomra most csak megerősítette ezt!!!!!rezső
Állítólag a pénz is szerepet játszott Adams döntésében. Munchaknak még két éve van vissza, így ha úgy alakul, hogy jövőre ismét megbukik, akkor kevesebbet kell neki fizetni.

Az a baj, hogy a hírek - legalábbis nekem - aggasztók. Moore neve már felmerült, mint új OC, vagy marad Loggains. Tragikus választás lenne mindkettő.

Music City Miracle