Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sajnos mostani állapotban nekünk nincs könnyű sorsolás...talán egy tőlünk szokatlanul jó offseason után optimistábbak lehetünk.egozo
kezdjük egy jó edzői garnitura összeállításával...!!!!rezső
Gruden??? Szerintem nem lenne túl rossz...fel tudná rázni a csapatot, de vszínűleg ez csak egy álom...
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem mondom,hogy sokkal jobb a sorsolás, csak egy fokkal látom jobbnak.

A Jagset meg mindegy milyen játékkal,de győzzük le hétvégén. Hazai pályán győzelemmel fejezzük be az évet, utána lehet értékelni, meg szelektálni ki marad, ki megy. A sérültek száma tovább nőtt ahogy láttam a report-ot...😕

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Sajnos mostani állapotban nekünk nincs könnyű sorsolás...talán egy tőlünk szokatlanul jó offseason után optimistábbak lehetünk.egozo
kezdjük egy jó edzői garnitura összeállításával...!!!!
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sajnos mostani állapotban nekünk nincs könnyű sorsolás...talán egy tőlünk szokatlanul jó offseason után optimistábbak lehetünk.
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
The Titans already know 15 of their 16 opponents for the 2013 season.

The Texans, Colts, Jaguars, Chiefs, Chargers, Cardinals, 49ers and an opponent from the AFC East — either the Dolphins, Jets or Bills – will play at LP Field.

The Titans will travel to face the Broncos, Raiders, Rams, Seahawks, Steelers, Texans, Colts and Jaguars.


Én jobbnak találom,mint az idei sorsolásunkat, így első ránézésre. 😊pakesz
Hát, én nem találom jobbnak. Persze az AFC Westtel jobb, mint az Easttel összességében, de ez a Friscós NFC-csoport nekem nem tűnik egy álomnak, jelenleg a Frisco a Seahawks klasszisokklal jobb, de még a Fish-féle Rams is erősebb, a Cardinalsnak meg egy irányítót kell találnia, hogy biztosan az legyen
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
The Titans already know 15 of their 16 opponents for the 2013 season.

The Texans, Colts, Jaguars, Chiefs, Chargers, Cardinals, 49ers and an opponent from the AFC East — either the Dolphins, Jets or Bills – will play at LP Field.

The Titans will travel to face the Broncos, Raiders, Rams, Seahawks, Steelers, Texans, Colts and Jaguars.


Én jobbnak találom,mint az idei sorsolásunkat, így első ránézésre. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Először is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek! 😊

Ez a tegnapi meccs... esélyünk sem volt.Ahogy ott is írtam, ebben a szezonban nekünk a Packers egy másik szint, nem tudtunk felnőni hozzájuk. A védelmet annyira nem gyaláznám, de hogy támadásban gyengék voltunk. Locker bizonytalan volt megint, az nem segíti, hogy a fal ugyebár teljesen lyukas, úgy jönnek át ahogy akarnak. CJ-nek nem is lehet látni a folyosókat, mert nincs is. Most mit tud csinálni Locker?Passzoljon ami eléggé dadog, vagy fussa meg, amit általában meg is szokott. A futás meg szar... Nem hiszem már, hogy Munchak maradni fog.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Boldog Karácsonyt Kívánok!

A tegnapi "produkcuióról" inkább nem írnék semmit. Sajnos a csapat teljesen reménytelen 😕
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Boldog karácsonyt mindenkinek!
A legszebb ajándék a csapattól az lesz, ha vége lesz a szezonnak. Nehéz eldönteni, hogy mégis melyik részleg szorul rá leginkább a draftra - és azt is, hogy vajon ez az edzői/manageri kar kell, hogy ezt eldöntse...?

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Vereség és vereség között is van különbség, szóval ez nálam kiverte a biztosítékot. Legszívesebben elzavarnék mindenkit a csapattól. Kíváncsian várom, milyen változások lesznek nálunk.

Nem teljesen illik ide, de holnaptól egy szép ünnep jön. Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden Titans szurkolónak!

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Matthews
Questionable: McCarthy,Mouton,Solomon,DW,Wright
Probable: Locker,Britt,Witherspoon

Valószínűleg így megint Velasco lesz a center. Wright egész héten nem edzett a bordasérülése miatt. McCarthy vagy Spoon remélem játszik, mert Shaw elég gyenge.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
úgy nyerni négy ponttal, meg egy utolsó perces fumblival, hogy négy interceptionünk volt, s egyetlen eladott labdánk sem - sajnos mindent elmond arról, milyen is ez Titansrezső
ez tényleg mindent elmondott, de azért mégiscsak kiegészítem 1-2 aprósággal
én végigszenvedtem hajnalban, most délután meg nem értem rá, szóval nincsen igazán összetett képem a meccsről, de azért felületesen mondhatjuk úgy is, hogy annyit adtunk ki magunkból, amennyit kellett. azért amint a Jets TD-t csinált, csak össze bírtunk rakni egy kb. rendes drive-ot (amihez persze az is kellett, hogy a nap egyetlen értékelhető special team momentumaként legyen egy jó visszahordás). a turnoverek után, meg úgy általában, persze bántóan gyenge volt a támadójáték, de úgy is vehetem, hogy Locker nem akarta alulmúlni Sanchezt és ez végülis sikerült neki...
és azért ezzel a fallal nem sok QB dobálta volna rommá a Jets secondaryt...
és a védelem meg végre hozta a nagy játékokat és csak a rövid punt-ok hozták igazán helyzetbe őket.

remélem a GB csak annyit ad ki magából, amennyit muszáj és akkor talán szoros lesz.Titans
okés, elfogadom, bár azért ez nekem egy kicsit túl rózsaszín olvasata a meccsnek. 😊 Nem beszélve arról, hogy Lockernek sem kellett sok a labdaeladáshoz (pl. Preston bravúros szerelése a második negyedben)
A falról leírtakkal viszont teljesen egyetértek, nem véletlen, hogy CJ 94 yardosán kívül tulajdonképpen állandóan védőkbe rohant és Lockernek is az életéért kellett esetenként aggódnia
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
úgy nyerni négy ponttal, meg egy utolsó perces fumblival, hogy négy interceptionünk volt, s egyetlen eladott labdánk sem - sajnos mindent elmond arról, milyen is ez Titansrezső
ez tényleg mindent elmondott, de azért mégiscsak kiegészítem 1-2 aprósággal
én végigszenvedtem hajnalban, most délután meg nem értem rá, szóval nincsen igazán összetett képem a meccsről, de azért felületesen mondhatjuk úgy is, hogy annyit adtunk ki magunkból, amennyit kellett. azért amint a Jets TD-t csinált, csak össze bírtunk rakni egy kb. rendes drive-ot (amihez persze az is kellett, hogy a nap egyetlen értékelhető special team momentumaként legyen egy jó visszahordás). a turnoverek után, meg úgy általában, persze bántóan gyenge volt a támadójáték, de úgy is vehetem, hogy Locker nem akarta alulmúlni Sanchezt és ez végülis sikerült neki...
és azért ezzel a fallal nem sok QB dobálta volna rommá a Jets secondaryt...
és a védelem meg végre hozta a nagy játékokat és csak a rövid punt-ok hozták igazán helyzetbe őket.

remélem a GB csak annyit ad ki magából, amennyit muszáj és akkor talán szoros lesz.

több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Én is most néztem meg, és nagyon rossz meccs volt. De legalább nyertünk, így lehet egy kis örömünk. Eléggé szellős volt a lelátó, gondolom, kint sincsenek elragadtatva a csapattól.
Gray maradása minden bizonnyal a HC személyétől függ. Ha Munchak megy, kizártnak tartom, hogy nálunk épít védelmet jövő nyáron. Amúgy nekem nem hiányozna...
Nálam nem a gyenge offense, hanem az utolsó büntetés húzta ki a gyufát, amikor hárman beszecsózták Sanchezt. Szerintem semmi szándékosság nem volt benne, és a 15 yardnak köszönhetően még izgalmasabb lett a vége.Nandito
sajnos annak köszönhetően volt izgalmas, hogy az egész meccsen egyetlen normális drive-unk, meg egy CJ-vágtánk volt, aztán annyi
Borzalom volt az egész támadójátékunk, ráadásul a spec teamünk is gyengus volt
A védelem csinálta, amit kellett, most is elég jók voltak
ez a Loggains nevű figura meg eddig tragikus, és sajnos Locker is néha összevissza dobált
azért úgy nyerni négy ponttal, meg egy utolsó perces fumblival, hogy négy interceptionünk volt, s egyetlen eladott labdánk sem - sajnos mindent elmond arról, milyen is ez Titans
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én is most néztem meg, és nagyon rossz meccs volt. De legalább nyertünk, így lehet egy kis örömünk. Eléggé szellős volt a lelátó, gondolom, kint sincsenek elragadtatva a csapattól.
Gray maradása minden bizonnyal a HC személyétől függ. Ha Munchak megy, kizártnak tartom, hogy nálunk épít védelmet jövő nyáron. Amúgy nekem nem hiányozna...
Nálam nem a gyenge offense, hanem az utolsó büntetés húzta ki a gyufát, amikor hárman beszecsózták Sanchezt. Szerintem semmi szándékosság nem volt benne, és a 15 yardnak köszönhetően még izgalmasabb lett a vége.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na most néztem meg a meccset... hát nem semmi,hogy hányszor adhattuk volna oda a győzelmet a Jets-nek. Az offense elég gyenge volt, az 5 falemberből 4 sérült, így elég nehéz, de Locker se volt magabiztos.

Nem véletlenül mondtam, hogy Jerry Gray-t, Én nem vágnám ki, szerintem jó munkát végez. 4 sack, 4 INT, de nem ez az elsődleges hanem, hogy jó játékokat hívott Gray.

Néha felidegesített,amikor szerencsétlenkedett az offense, na meg a múltkor is sok büntetésünk volt, most se maradtunk le 111 yard...

Örülök azért, egy győzelem mindig jó. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
egy győzelem után semmi, senkitől???
én nem láttam még, csak az összefoglalót
mindenhol azt olvasom, hogy ki a gyengébb játékot játszottak a csapatok, s a Jets nyert!! 😊
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ezt a hajnali meccset tuti kihagyom, majd az ismétlést nézem.

Addig is egy kis sérült lista.

LB Colin McCarthy (concussion), DE Scott Solomon (knee) and WR Damian Williams (hamstring) are out. WR Kenny Britt (knee), DT Jurrell Casey (knee), S Michael Griffin (neck), RB Chris Johnson (ankle), QB Jake Locker (left shoulder), T Michael Roos (knee) and DE Kamerion Wimbley (toe) are probable.

Music City Miracle
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Titans have a five-day window from Feb. 4 until Feb. 9 in which they can cut Chris Johnson at no cost against their salary-cap. But if Johnson is on the Titans’ roster after Feb. 9, $9 million of his $10 million salary for the 2013 season will become guaranteed for injury.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
végre megint egy vasárnap, amikor azt a meccset nézem, amelyiket akarom... csak az a baj, hogy legalább 5 meccs van ami érdekelne😀

több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Locker jó lesz. Tanulni fog ebből az összes elszúrt meccsből, tanulni fog a sérüléseiből, jövőre jobb fal lesz előtte és jobb lesz a futójáték. Hihetetlen nyerni akarás dolgozik benne, és a győzelemért vállal rizikós dolgokat, amik pár éven belül ahogy érik, majd összeáll.

Locker nem megoldás, nem tud még rá írt passzjátékokból sem eredményt kihozni, a rá írt játékok átlátszóak, kiszámíthatóak, az egész stílusa a támadójátékot kiszámíthatóvá teszi. Ráadásul olyan játékokat próbál megcsinálni, amelyek nincsenek ott, olyan helyre dob labdákat (gyakran ráadásul rosszul) ahol nincs is elkapónk.

hát ezek között őrlődök én is, de szeretném hinni, hogy az első az igazi. Mondjuk a Colts ellen nem igazán értettem, hogy az elején a hosszú passzjáték ment, azzal meg is leptük őket, aztán ahogy vezettünk úgy hagytuk el...

akármi, akárhogy, szerintem nincs más opciónk, mint bízni és csapatot építeni (nem feltétlenül köré, de nem sok irányító csillogna ezzel a futójátékkal, fallal és elkapókkal)

na majd kedd hajnalban...Titans
legyünk pozitívak, végülis az sem jó, ha nagyon belekeseredünk ebbe, ami most van!!!!
Legyen jövőre egy jobb csapatunk minden szinten. talán akkor majd végleg eldől, hogy Lockertől mit lehet várni, mert ha a hibák egy jó csapatban is maradnak, s akkor is elmennek a szoros meccsek, akkor váltás kell a poszton, ha meg nem, akkor mindenki örülhet
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Locker jó lesz. Tanulni fog ebből az összes elszúrt meccsből, tanulni fog a sérüléseiből, jövőre jobb fal lesz előtte és jobb lesz a futójáték. Hihetetlen nyerni akarás dolgozik benne, és a győzelemért vállal rizikós dolgokat, amik pár éven belül ahogy érik, majd összeáll.

Locker nem megoldás, nem tud még rá írt passzjátékokból sem eredményt kihozni, a rá írt játékok átlátszóak, kiszámíthatóak, az egész stílusa a támadójátékot kiszámíthatóvá teszi. Ráadásul olyan játékokat próbál megcsinálni, amelyek nincsenek ott, olyan helyre dob labdákat (gyakran ráadásul rosszul) ahol nincs is elkapónk.

hát ezek között őrlődök én is, de szeretném hinni, hogy az első az igazi. Mondjuk a Colts ellen nem igazán értettem, hogy az elején a hosszú passzjáték ment, azzal meg is leptük őket, aztán ahogy vezettünk úgy hagytuk el...

akármi, akárhogy, szerintem nincs más opciónk, mint bízni és csapatot építeni (nem feltétlenül köré, de nem sok irányító csillogna ezzel a futójátékkal, fallal és elkapókkal)

na majd kedd hajnalban...

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én is bízok benne, hogy jövőre feltámad. Bizalmat szavazok neki, mint már korábban említettem. Nem látom azt se,hogy Hasselback magabiztosabb lenne mint Locker, pedig Hassinek már van egy pár év a háta mögött. Tetszik amikor veszett helyzetből, csinál egy futást, megvan és megvan a first down. Erre nem lehet alapozni az biztos, de muszáj kreatívnak lennie, reméljük összejön. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem tudom, más mennyire szokta olvasni a Sports Illustrated internetes oldalát, mindenesetre én nagyon kedvelem. Különösen Peter King hétőnként megjelenő Monday Morning QB-ját. Nos sajna ebben a hét "bűnbakja" (vagy leggyengébb teljesítménye) díj Lockeré lett, elsősorban a fájó pick6 miatt...

de sajnos egyre több szakíró elemezgeti odaát Jake-et, s többségük arra jut, hogy nem tűnik nyerő típusnak!!!rezső
És kit hoznál a helyére? Mondjuk szerezzük meg Alex Smitht a San Franciscótól, vagy Matt Flynnt a Seattletől? Szerintem náluk jobbat nem találunk a piacon. A draft QB-jelöltekről sem lehet sok jót olvasni. Geno Smith esélyes az 1/1-re, de őt meg úgyse engedi át a Kansas vagy a Jacksonville. A többiek meg egyáltalán nem biztos, hogy jobbak lesznek, mint Locker. Akkor meg minek cserélni? Ha nem tudja összeszedni magát, akkor talán a 2014-es drafton jobb QB-kat találunk.
Továbbra is azt mondom, hogy hét meccs alapján nem kéne leírni. Volt már olyan irányító, akinek rosszul sikerült az első kezdő éve, mégis nagy játékos lett belőle.Nandito
legyen igazad, tényleg ezt kívánom!!!! De azért jövök elő állandóan ezzel a témával, mert sztem pont ez az a szegmense egy irányító játékának, amiben sokkal jobb nem lesz az évek múlásával sem!!! A nyomást el kell bírni, nincs mese. Ott van pl. Luck, aki rengeteg újonc hibát csinál szinte az sszes meccsen, de amikor a hajrában vannak és ott a lehetőség, akkor az esetek nagy többségében megcsinálja. Nem aggódnék ennyire, ha csak egyszer is láttam volna ilyen bravúrt Jake-től, de sajna eddig nem láttam egyet sem!!
Ugyanakkor szeretném, ha jövőre bebizonyítaná, hogy mégis megvan benne az a plusz. (Most egyébként majd sztem megint jobban fog játszani az utsó három meccsen, mert a playoffnak annyi)rezső
Azért nekem is vannak kétségeim, nem tagadom. De a másik oldal, hogy amíg a csapatunk nem tudja, hogy hányadik down van éppen, addig nehéz bármilyen drive-ot vezetni. Az utolsó három meccset illetően kettő biztos nyerhető, csak az a kérdés, a csapat mennyire lesz ott fejben.

Music City Miracle
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem tudom, más mennyire szokta olvasni a Sports Illustrated internetes oldalát, mindenesetre én nagyon kedvelem. Különösen Peter King hétőnként megjelenő Monday Morning QB-ját. Nos sajna ebben a hét "bűnbakja" (vagy leggyengébb teljesítménye) díj Lockeré lett, elsősorban a fájó pick6 miatt...

de sajnos egyre több szakíró elemezgeti odaát Jake-et, s többségük arra jut, hogy nem tűnik nyerő típusnak!!!rezső
És kit hoznál a helyére? Mondjuk szerezzük meg Alex Smitht a San Franciscótól, vagy Matt Flynnt a Seattletől? Szerintem náluk jobbat nem találunk a piacon. A draft QB-jelöltekről sem lehet sok jót olvasni. Geno Smith esélyes az 1/1-re, de őt meg úgyse engedi át a Kansas vagy a Jacksonville. A többiek meg egyáltalán nem biztos, hogy jobbak lesznek, mint Locker. Akkor meg minek cserélni? Ha nem tudja összeszedni magát, akkor talán a 2014-es drafton jobb QB-kat találunk.
Továbbra is azt mondom, hogy hét meccs alapján nem kéne leírni. Volt már olyan irányító, akinek rosszul sikerült az első kezdő éve, mégis nagy játékos lett belőle.Nandito
legyen igazad, tényleg ezt kívánom!!!! De azért jövök elő állandóan ezzel a témával, mert sztem pont ez az a szegmense egy irányító játékának, amiben sokkal jobb nem lesz az évek múlásával sem!!! A nyomást el kell bírni, nincs mese. Ott van pl. Luck, aki rengeteg újonc hibát csinál szinte az sszes meccsen, de amikor a hajrában vannak és ott a lehetőség, akkor az esetek nagy többségében megcsinálja. Nem aggódnék ennyire, ha csak egyszer is láttam volna ilyen bravúrt Jake-től, de sajna eddig nem láttam egyet sem!!
Ugyanakkor szeretném, ha jövőre bebizonyítaná, hogy mégis megvan benne az a plusz. (Most egyébként majd sztem megint jobban fog játszani az utsó három meccsen, mert a playoffnak annyi)